7 najlepszych rosyjskich usług VPN – obejście cenzury internetowej podczas podróży po Rosji

Rosja powoli przekształca się w kolejne Chiny – dzięki surowym przepisom cenzury internetowej i zatrzymywania danych, które uniemożliwiają użytkownikom swobodne i nieograniczone korzystanie z Internetu. To prawie tak, jakby nacjonalizm oślepił obywateli tak bardzo, że nie chcą już wchodzić w interakcje z osobami z innych krajów. O co chodzi z tym podziałem? Agregacja internetu? Co najważniejsze, jak możesz to pokonać? Cóż, tutaj pojawia się rosyjska sieć VPN, która pomaga ominąć ograniczenia geograficzne w celu odblokowania stron internetowych i usług online. Przeczytaj ten szczegółowy przewodnik autorstwa najlepszy VPN.

Rosyjska sieć VPN

Contents

Nowe rosyjskie prawo VPN i co dokładnie jest zakazane dla internautów?

Wejście w życie 1 listopada 2023 r. – nowe rosyjskie prawo nakłada ograniczenia na dostęp do narzędzi do unikania proxy, w tym anonimizatorów i VPN, utrudniając internautom obejście cenzury internetowej. Dostawcy działający w tym kraju będą musieli ściśle współpracować z Roskomnadzorem (rosyjskim organem nadzorującym media) i spełnić wszystkie jego prośby.

Nowe rosyjskie prawo VPN

Jednak nadal istnieje sporo nieporozumień dotyczących prawa. Podczas gdy narzędzia do unikania proxy nie podlegają całkowitemu zakazowi – rząd Rosji zażądał ograniczenia dostępu do zabronionych stron internetowych za pomocą tych narzędzi. Według ekspertów IT korporacyjne sieci VPN podlegają wyłączeniu z zakazu, ale nadal nie jest jasne, w jaki sposób Roskomnadzor rozróżnia usługi publiczne od korporacyjnych.

Najlepsza sieć VPN dla Rosji

Ekspert w Tor Project o tej samej nazwie “Leonid Jewdokimow” niedawno stwierdzono, że odróżnienie takich dostawców jest w rzeczywistości niemożliwe, biorąc pod uwagę, że istnieją tysiące nazwisk rozpowszechnionych na rynku, z których każdy służy do różnych celów w Internecie.

Mistrzostwa Świata FIFA 2023 w Rosji – prawdziwa gra się rozpoczyna

Mistrzostwa Świata FIFA 2023 są tuż za rogiem, zaczynają się tego lata 14 czerwca, a kończą się ostateczną rozgrywką 15 lipca w Moskwie. Ponieważ mistrzostwa to ważna rozmowa wśród milionów ludzi na całym świecie, z pewnością możemy spodziewać się, że ludzie będą latać po swoim kraju, aby odwiedzić Rosję i zaoferować swoje ulubione wsparcie zespołowe. Jednak jedynym problemem jest to, że osoby te będą musiały stawić czoła wielu ograniczeniom internetowym podczas wizyty w Rosji.

Mistrzostwa Świata FIFA 2023 w Rosji

Zablokowane aplikacje, niedostępne serwisy społecznościowe, niedostępność witryn z wiadomościami z rodzinnego miasta – to często spotykane problemy. Oczywiście będziesz mieć dostęp do bezpłatnego publicznego Wi-Fi w prawie każdej restauracji, pubie, barze lub miejscu publicznym, ale jaki jest pożytek, jeśli nie możesz odwiedzić witryn, które chcesz? Te połączenia publiczne mogą również zmniejszyć ogólne bezpieczeństwo danych, ponieważ są one podatne na ataki hakerskie. Dlatego podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2023 musisz korzystać z VPN FIFA World Cup VPN. Ponadto możesz przeczytać nasz szczegółowy blog na jak oglądać Puchar Świata FIFA 2023.

Cyberprzestępczość cyfrowa w Rosji

Podobnie jak w większości krajów, Rosja kryminalizuje wszelkie działania związane z nieuprawnionym dostępem do informacji komputerowych, opracowywaniem / wykorzystywaniem / rozpowszechnianiem złośliwego oprogramowania, naruszaniem zasad mających zastosowanie do przekazywania chronionych informacji komputerowych, oszustwami przy korzystaniu z kart płatniczych i innymi działaniami hakerskimi. Monitorowane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, Federalne Służby Bezpieczeństwa, a nawet organy regulacyjne przemysłu, takie jak Centralny Bank Rosji, grzywny i kary pozbawienia wolności za takie przestępstwa są wysokie!

Cyberprzestępczość cyfrowa w Rosji

Dlaczego potrzebujesz rosyjskiej sieci VPN?

Rząd rosyjski jest bardzo inwazyjny we wszystkich swoich praktykach, pilnuje swoich użytkowników, a nawet umieszcza na czarnej liście wiele zagranicznych stron z różnych powodów. Przeważnie wszelkie wiadomości pojawiające się ze źródeł zagranicznych podlegają zaciemnieniu, podobnie jak usługi takie jak Google. Wiele stron internetowych, które są krytyczne dla Rosji, również narzuca cenzurę, a strony ukraińskie blokują dostęp – z powodu trwającego konfliktu.

  Cele mai bune VPN-uri pentru Germania din 2023

Gdyby było wystarczająco źle, rząd nawet zakazał PORNOGRAFII, co jest trochę dziwne i zaskakujące. Dzięki wprowadzeniu nowych przepisów Yarovaya sytuacja pogorszy się w przyszłości, ponieważ obywatele będą pod wysokim nadzorem. Wszystkie te ograniczenia i przerażenia sprawiają, że korzystanie z VPN ma kluczowe znaczenie w kraju dla zapewnienia prywatności i wolności cyfrowej.

Dlaczego potrzebujesz rosyjskiej sieci VPN?

W 2014 r. Rosja przyjęła nawet ustawę, która wymagała od blogerów z dużą liczbą obserwujących (a dokładniej 3000+) przestrzegania tych samych przepisów narzuconych przez znane media i przedsiębiorstwa. Obejmuje to wpisanie prawdziwego nazwiska i oficjalna rejestracja w Roskomnadzorze. Co więcej, wszelkie poglądy polityczne odmienne od Rosji mogą skutkować więzieniem na lata.

Tak więc zazwyczaj każdy, kto mieszka w Rosji, faktycznie nie ma wolności robienia tego, co chce. Rząd kontroluje praktycznie wszystko, co sprawia, że ​​korzystanie z VPN w tym kraju jest niezwykle ważne i przydatne. Maskując swój adres IP i sprawiając, że wygląda na to, że mieszkasz w innym kraju, VPN są czysto korzystne w oszukiwaniu lokalnych dostawców usług internetowych, agencji rządowych i łowców naruszeń praw autorskich podczas angażowania się w jakąkolwiek działalność internetową – co może być uznane za nielegalne.

Najlepsza sieć VPN dla Rosji

5 Najlepsza rosyjska sieć VPN w 2023 roku

Jeśli chcesz ominąć wszystkie niepotrzebne ograniczenia, a jednocześnie zwiększyć prywatność w Internecie – koniecznie wybierz najlepszą rosyjską sieć VPN na rynku. Oznacza to, że musisz dokładnie przeanalizować wszystkich dostawców i ocenić ich wydajność, niezawodność, wsparcie, ceny i dostępność serwerów. Na szczęście dla ciebie, trochę ułatwiliśmy to zadanie, przeprowadzając badania w imieniu naszych gości. Więc bez zbędnych ceregieli spójrz na ten szczegółowy przewodnik po najlepszych rosyjskich usługach VPN, które obejmują:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

ExpressVPN – dostawca ukierunkowany na prywatność w Rosji

ExpressVPN to jedna z najlepszych rosyjskich sieci VPN z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, oferująca świetne aplikacje z intuicyjnym wyglądem i przyjaznym dla użytkownika wyglądem. Dostawca bardzo koncentruje się na prywatności, szczycąc się polityką braku dzienników, której nawet władze tureckie nie byłyby w stanie pokonać. Po zarejestrowaniu się w VPN uzyskasz nawet dostęp do ponad 1500 serwerów, silne szyfrowanie OpenVPN i funkcje, takie jak automatyczny przełącznik zabijania, trzy jednoczesne połączenia, P2P / torrent i ochrona WebRTC.

ExpressVPN dla Rosji

Plusy

 1. 256-bitowe szyfrowanie AES dla maksymalnego bezpieczeństwa w Rosji
 2. Serwery w 84 krajach na całym świecie.
 3. Brak dzienników użycia dla maksymalnej prywatności.
 4. Udostępnianie P2P / plików włączone.
 5. Intuicyjne aplikacje natywne

Cons

 1. Wysoka wartość, ale nie niedroga.

Uzyskaj ExpressVPN

CyberGhost – Wykorzystaj dobrą anonimowość online w Rosji

CyberGhost, z siedzibą w Rumunii, jest kolejnym doskonałym dostawcą wykorzystywania anonimowości i odblokowywania możliwości uzyskania dostępu do nieograniczonego internetu w Rosji. Użytkownicy otrzymują silne bezpieczeństwo dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu AES OpenVPN. Możesz nawet połączyć się z maksymalnie 5 urządzeniami jednocześnie. Najlepsze ze wszystkich: masz 30-dniową bezproblemową gwarancję zwrotu pieniędzy i 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

CyberGhost VPN dla Rosji

Plusy

 1. Ponad 800 serwerów na całym świecie do odblokowywania witryn w Rosji
 2. Wiele połączeń na 5 urządzeniach
 3. Dostępne rozszerzenie do Chrome
 4. Przejrzyste zasady rejestrowania
 5. Aplikacje natywne dla Windows, Mac, iOS, Android

Cons

 1. Prędkości mogą być lepsze

Uzyskaj CyberGhost

IPVanish – Niesamowita prywatność i bezpieczeństwo w Rosji

Z siedzibą w USA, IPVanish oferuje niesamowitą prywatność i bezpieczeństwo użytkownikom w Rosji, zapewniając ogromną sieć ponad 1000 serwerów w 60 krajach na całym świecie. Masz nawet natywne aplikacje dostępne dla wszystkich platform, czy to Linux, iOS, Android, Mac i Windows. Ceny zaczynają się od 7,50 USD miesięcznie, ale masz 7-dniową gwarancję zwrotu. Istnieje nawet proxy SOCKS5 dla maksymalnej anonimowości dla P2P / Torrenting.

IPVanish VPN dla Rosji

Plusy

 1. Ponad 40 000 adresów IP’si ponad 1000 serwerów VPN
 2. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 3. SOCKS5 Proxy and Kill Switch
 4. Akceptuje kryptowaluty
 5. Natywne aplikacje na wszystkie platformy

Cons

 1. Z siedzibą w USA

Uzyskaj IPVanish

NordVPN – zaawansowane funkcje dla maksymalnej ochrony online

Z siedzibą w Panamie (jednej z najbezpieczniejszych lokalizacji na świecie) NordVPN może się poszczycić polityką braku dzienników i zapewnia wojskowe, 256-bitowe szyfrowanie AES dla maksymalnego bezpieczeństwa w Rosji. Jednocześnie oferuje wszystkie zaawansowane funkcje, aby zachować anonimowość Twojej tożsamości podczas odblokowywania witryn i cenzurowanych stron, takich jak automatyczny przełącznik zabijania, ochrona przed wyciekiem DNS / ochrona IPv6, tryb ukrycia, tor i podwójne przeskakiwanie! Korzystasz także z niskich cen. Jeśli zdecydujesz się na 3-letni plan, płacisz tylko 3,49 $ na miesiąc!

NordVPN dla Rosji

Plusy

 1. 4205 serwerów w 62 krajach do odblokowania w Rosji
 2. Tanie 2-letnie ceny dla dostawcy o wysokiej wartości
 3. Dostępne serwery P2P / Torrenting Enabled
 4. Funkcja DoubleVPN dla maksymalnej prywatności
 5. Tryb ochrony i ukrycia DDOS

Cons

 1. Miesięczne ceny są drogie

Uzyskaj NordVPN

VyprVPN – duże prędkości przesyłania strumieniowego / odblokowywania stron internetowych w Rosji

VyprVPN jest szwajcarskim dostawcą należącym do amerykańskiej firmy o nazwie “Złota żaba”. Oferuje wyjątkową usługę za rozsądną cenę 9,95 USD miesięcznie. W przypadku podstawowej ceny otrzymasz dostęp do ponad 700 serwerów w ponad 70 krajach na całym świecie, a także 30-dniowy zwrot pieniędzy i wielokrotne logowanie na 5 urządzeniach. Masz nawet “Technologia Chameleon” dostępne dla maksymalnej wygody i możliwości P2P / torrentowania i odblokowywania stron internetowych.

VyprVPN dla Rosji

Plusy

 1. Protokół Chameleon dotyczący obchodzenia ograniczeń w Rosji
 2. Zapora NAT i ochrona DPI dla anonimowości
 3. 30-dniowy zwrot pieniędzy i 3-dniowy bezpłatny okres próbny do testów
 4. Obsługuje logowanie na 5 urządzeniach jednocześnie
 5. Znakomite prędkości przesyłania strumieniowego / torrentów

Cons

 1. Brakuje obsługi płatności Bitcoin

Uzyskaj VyprVPN

Jak skonfigurować rosyjską sieć VPN w 4 łatwych krokach

 1. Subskrybuj dowolnego rosyjskiego dostawcę VPN z nazw wymienionych powyżej
 2. Pobierz dedykowaną aplikację dla swojej platformy, odwiedzając jej stronę internetową
 3. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło w aplikacji
 4. Połącz się z serwerem w Rosji (jeśli chcesz uzyskać dostęp do czegoś w kraju z innego miejsca) lub serwerem w USA (jeśli chcesz ominąć cenzurę).

Najlepsze rosyjskie serwery VPN

Najlepsze VPN Liczba serwerów
ExpressVPN 5 serwerów
HideMyAss 12 serwerów
NordVPN 22 serwery
VyprVPN 2 serwery

2 Najlepsze rosyjskie VPN za darmo

Jeśli chodzi o znalezienie najlepszej rosyjskiej sieci VPN, wielu użytkowników może szukać DARMOWYCH rozwiązań. Chociaż możesz nie otrzymać takiej samej wartości, jak od odpowiedników premium, istnieją pewne usługi, które dokładają wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i prywatność do użytku w Rosji. Wśród najlepszych, które oferują doskonałą ogólną wydajność, są:

Windscribe – przyjazne dla użytkownika aplikacje z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa

Windscribe, z siedzibą w Kanadzie, to w pełni funkcjonalna usługa VPN oferująca zarówno plany bezpłatne, jak i płatne. Na podstawie BEZPŁATNEJ usługi oferuje niezwykłe połączenie z 11 serwerami na całym świecie, a także limit przepustowości 10 GB miesięcznie. Masz jednak możliwość nawiązywania połączeń z dowolną liczbą urządzeń. Aby uzyskać dodatkowe 5 GB przepustowości, możesz tweetować o usłudze na platformach społecznościowych.

2 Najlepsze rosyjskie VPN za darmo

Plusy

 1. Wbudowana funkcja blokowania reklam / trackerów
 2. Przejrzyste zasady rejestrowania
 3. 10 GB limitu danych w abonamencie darmowym
 4. P2P / Torrenting Enabled Servers
 5. Nieograniczone jednoczesne połączenia

Cons

 1. Potrzebujesz pracy w dziale obsługi klienta

Rosyjski klient VPN

Rosyjski klient VPN to zazwyczaj aplikacja / oprogramowanie używane na laptopach / komputerach / tabletach / smartfonach w celu uzyskania dostępu do VPN i jego wielu funkcji. Umożliwia użytkownikom łatwe przełączanie serwerów za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Bez korzystania z niezawodnego rosyjskiego klienta VPN napotkacie wielkie problemy z odblokowaniem stron internetowych i uzyskaniem dostępu do nieograniczonego internetu.

Rosyjski klient VPN

Rosyjski VPN Android

Jeśli szukasz rosyjskich usług VPN do użytku na urządzeniach z Androidem, możesz zarejestrować się u dowolnego z wyżej wymienionych dostawców. Każda z nich oferuje dedykowane aplikacje dla wszystkich platform, w tym smartfonów z Androidem. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i skierować się do “Pobieranie” Sekcja wystarczy zainstalować oprogramowanie ze sklepu Google Play.

Rosyjska sieć VPN dla Steam

Steam jest bez wątpienia jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku programów do gier, oferującym ogromny wybór płatnych i bezpłatnych użytkowników. W zależności od lokalizacji większość użytkowników może płacić różne ceny za te same najlepiej sprzedające się i najnowsze gry. Na przykład gry w USA mogą mieć wyższą cenę w Rosji. W tym momencie pojawia się rosyjska sieć VPN, która zmienia lokalizację, umożliwiając zakup gry po niższej cenie!

Podsumowanie

Niestety przepisy dotyczące internetu na całym świecie stają się coraz surowsze. Co zaczęło się opowiadać “wolność słowa” jest teraz powoli kontrolowany i zdominowany przez osoby z rządów / reżimów o dużej władzy i regresywnych, w tym Rosji. Jeśli chcesz ominąć głupie ograniczenia i cenzurę, zarejestruj się u dowolnego z wyżej wymienionych dostawców. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy / problemy, możesz je komentować poniżej!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Cele mai bune 5 VPN-uri pentru Franța 2023: Navigare sigură + streaming