5 najlepszych VPN dla France 2020: Bezpieczne przeglądanie + przesyłanie strumieniowe

Będąc częścią UE, Francja ma jeden z najbardziej rygorystycznych przepisów dotyczących prywatności danych. Przepisy te zapewniają, że użytkownicy’ informacje cyfrowe i prywatność są chronione.

Jednak ustawodawstwo zawiera luki, które potencjalnie pozwalają rządowi śledzić swoich obywateli’ działania cyfrowe.

Połączenie VPN to najlepsza opcja, aby mieć w 100% bezpieczne i bezpieczne połączenie internetowe, wolne od jakichkolwiek śladów.

Najlepsza sieć VPN dla Francji

Najlepsze serwery VPN dla Francji

 1. PureVPN: najlepsza sieć VPN dla Francji. Z 42 serwery dedykowane we Francji, opcja daje dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji bezpieczeństwa VPN za 2,91 USD / mc
 2. Surfshark: niedrogi wybór VPN. Użytkownicy uzyskują dostęp 3 macierzyste serwery dla Francji które maskują całą ich aktywność online za jedyne 1,99 USD / mc
 3. Ivacy: Najlepsza sieć VPN do torrentowania. 9 serwerów we Francji aby zapewnić Ci najlepsze wyniki dzięki torrentom. Prawdziwa okazja za jedyne 2,25 USD / mc
 4. ExpressVPN: najszybsze serwery dla VPN. 3 dedykowane serwery dla Francji. Bez opóźnień i niskiej prędkości Internetu, wybierając tego dostawcę VPN w cenie 8,32 USD / mc
 5. CyberGhost: Najlepsza sieć VPN do odblokowywania treści. Z 440 dedykowanych francuskich serwerów, ten dostawca utrzymuje twój Internet wolny od ograniczeń na poziomie 2,75 USD / mc

Dlaczego warto korzystać z VPN we Francji?

Wirtualna sieć prywatna (VPN) zabezpiecza twoje połączenie internetowe, maskuje twoją cyfrową tożsamość i zapewnia, że ​​twoje przeglądanie nie jest śledzone w żadnym kształcie ani formie.

Ponieważ Francja jest członkiem skrupulatnego sojuszu wywiadowczego 9 Eyes, wszelkie działania użytkowników z kraju mogą być monitorowane, jeśli którekolwiek z państw członkowskich uzna to za konieczne.

VPN nie tylko chroni Cię przed jakąkolwiek formą nadzoru, ale także zapewnia dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi z innych krajów, a także daje dostęp do treści lokalnych, które mogą być niedostępne dla widzów spoza Francji.

5 najlepszych VPN dla France 2020

Oto 5 najlepszych francuskich sieci VPN opisanych na podstawie ich ceny, serwerów, zgodności, protokołów szyfrowania i oferowanych przez nich specjalnych funkcji.

1. PureVPN - Najlepsza sieć VPN dla Francji

 • Cena: 2,91 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

PureVPN wyróżnia się jako idealne połączenie wszystkich niezbędnych funkcji VPN, a jednocześnie jest łatwy w portfelu.

PureVPN działający poza Hongkongiem pozwala użytkownikom korzystać z ponad 2000 serwerów działających w ponad 140 krajach. Dodatkowo użytkownicy uzyskują dostęp do 14 dedykowanych francuskich serwerów, umożliwiając emigrantom dostęp do francuskich treści.

Dla użytkowników’ potrzeby rozrywkowe, odblokowuje Netflix i inne popularne strony streamingowe, takie jak BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu, a nawet Disney Plus.

Użytkownicy mogą również cieszyć się jednoczesnymi połączeniami na 5 oddzielnych urządzeniach, a także na jednym urządzeniu Kindle i Smart Home.

Oprócz korzystania z szyfrowania AES-256-bitowego zgodnego z protokołem OpenVPN, może również oferować obsługę PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Niektóre inne ważne funkcje, których użytkownicy mogą używać, to dzielone tunelowanie, dedykowane adresy IP i ochrona głębokiej inspekcji pakietów (DPI) podczas korzystania z torrentów.

Plusy

 • 14 Dedykowanych francuskich serwerów.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Odblokowuje Netflix, Hulu i Disney+

Cons

 • Interfejs użytkownika musi ulec poprawie.

2. Surfshark - niedrogi wybór VPN

 • Cena: 1,99 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 4.4

Dla użytkowników, którzy tego nie robią’Chcę pozostać bez ochrony online, ale także nie’Jeśli chcesz zrezygnować z wydawania pieniędzy na niezawodną sieć VPN, Surfshark jest najlepszym wyborem dzięki regularnym ofertom.

Surfshark z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych może pochwalić się ponad 1040 serwerami w ponad 140 krajach. Należą do nich 3 serwery dedykowane we Francji, dzięki czemu użytkownicy mogą nadal uzyskiwać dostęp do swoich ulubionych programów w TV5 Monde, France24 i BFM TV.

Użytkownicy będą mogli również korzystać z tych funkcji, w tym innych na nieograniczonej liczbie urządzeń działających w systemach Windows, Mac, iOS, Android i Linux.

Jest wyposażony w szyfrowanie AES-256-GCM, które obsługuje wszystkie główne protokoły, takie jak PPTP, L2TP, IKEv2 oprócz standardowego protokołu OpenVPN.

Jego najlepszą cechą jest tryb kamuflażu, który dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa i anonimowości dla użytkowników online do tego stopnia, że ​​twój własny dostawca usług internetowych może’powiedzieć ci to’ponownie korzystasz z VPN.

Plusy

 • Ma najlepsze oferty VPN w ofercie.
 • Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń.
 • Kompatybilność z komputerami Mac, Android i iOS.
 • Polityka braku dzienników.

Cons

 • Obsługa klienta musi się poprawić.

3. ExpressVPN - najszybszy dostawca usług w 2020 r

 • Cena: 8,32 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

ExpressVPN wyróżnia się na tle konkurencji, jeśli chodzi o szybkość serwerów.

Dzięki swojemu centrum działania na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych użytkownicy uzyskują dostęp do ponad 3000 serwerów zlokalizowanych w 160 lokalizacjach w 94 krajach na całym świecie. Obejmuje to 3 dedykowane francuskie serwery we Francji.

Oferuje obsługę 5-wielokrotnego logowania podczas korzystania z szyfrowania AES-256-CBC. Dodatkowo obsługiwane są protokoły OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 i PPTP, zwiększając ogólne bezpieczeństwo.

Niektóre inne godne uwagi funkcje, z których użytkownicy mogą korzystać, obejmują korzystanie z Fire TV i Apple TV. Cechą wyróżniającą jest blokada sieci, zautomatyzowany najnowocześniejszy przełącznik zabijania, który ogranicza cały ruch internetowy w sieci w przypadku zakłócenia połączenia internetowego.

Plusy

 • Najszybsze ponad 3000 serwerów w ponad 160 krajach.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Blokada sieci (najlepszy automatyczny przełącznik zabijania).
 • Obsługuje bitcoiny i inne kryptowaluty.

Cons

 • Najdroższa opcja VPN.

4. Ivacy - Best Torrenting VPN 2020

 • Cena: 2,25 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Ivacy to usługa VPN, która’zostały zaprojektowane dla użytkowników, którzy polegają na torrentach, aby uzyskać dostęp do swoich ulubionych programów telewizyjnych i filmów.

Działa poza Singapurem, ma ponad 1000 serwerów w ponad 100 krajach. Dodatkowo ma 2 dedykowane serwery francuskie w przypadku użytkowników, którzy chcą z nich skorzystać, aby uzyskać dostęp do lokalnych treści w języku francuskim.

Ivacy obsługuje 5 multinalogów wyposażonych w standardowe w branży szyfrowanie AES-256-GCM wraz z protokołami L2TP i IKeV2.

Jego najważniejszą funkcją jest aplikacja IvacyPrime, usprawniona funkcja, która daje Twojemu połączeniu wystarczającą moc, aby ominąć Wielką Zaporę Chińską.

Plusy

 • 2 dedykowane francuskie serwery.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Aplikacja IvacyPrime do odblokowywania VoD.
 • Podział tunelowania do torrentowania.

Cons

 • Wsparcie techniczne musi ulec poprawie.

5. CyberGhost - najlepszy VPN do odblokowania treści

 • Cena: 2,75 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 4.7

Istnieje kilka sieci VPN, które mogą odblokować ilość treści, które może CyberGhost, ponieważ jest on zbudowany na zamówienie dla użytkowników przeglądających internet przez wiele godzin.

Działając poza Rumunią, odblokowuje i niesamowitą liczbę internetowych platform streamingowych dzięki ponad 6000 serwerom w ponad 90 krajach, zapewniając jednocześnie unikanie wszelkich sojuszy masowej inwigilacji.

Ma również niesamowite 440 dedykowanych francuskich serwerów, więc nigdy nie musisz się martwić o dostęp do lokalnych francuskich treści z ograniczeniami geograficznymi.

Oferuje 7 Multi-loginów, które są zabezpieczone szyfrowaniem AES-256-bit, z kluczem RSA-4096 i SHA384 do uwierzytelniania mieszającego, obsługiwane przez protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP.

Jego wyróżniającymi się funkcjami musi być centrum danych NoSpy (dedykowany serwer wykorzystujący dedykowane łącze wysyłające w celu wzmocnienia 256-bitowego szyfrowania) i zapewniający użytkownikom dostęp do urządzeń Nvidia Shield TV i Firestick.

Plusy

 • 440 Dedykowanych francuskich serwerów.
 • 7 jednoczesnych połączeń.
 • Obsługuje Nvidia Shield TV i Firestick.
 • Centrum danych NoSpy z dedykowanym łączem w górę.

Cons

 • Prędkości połączeń mogą się czasem opóźniać.

Francuskie prawo dotyczące prywatności

Główne prawo dotyczące prywatności online we Francji to UE’Ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO). Jednak prawo zezwala wszystkim 50 państwom członkowskim na uchwalanie własnych przepisów krajowych z poprawkami dostosowanymi do ich potrzeb krajowych.

Francuską zmienioną ustawą jest LOI nr 2018-493 z 20 czerwca 2018 r., Która dotyczy ochrony osób prywatnych (francuskiej ustawy o ochronie danych osobowych w zakresie ochrony obywateli). Daje obywatelom prawo do kontrolowania, kto ma dostęp do ich działalności cyfrowej i nadzór nad nimi.

Zwiększa także siłę francuskiego organu ochrony danych’uprawnienia w zakresie postępowania z podmiotami naruszającymi nowe przepisy. Ma jednak klauzulę, która pozwala rządowi francuskiemu obalić niektóre przepisy w interesie bezpieczeństwa narodowego, jeśli uzna to za konieczne.

Czy Twoja aktywność internetowa jest bezpieczna we Francji??

Na papierze tak. Na każdej odwiedzanej stronie internetowej obywatele francuscy będą musieli zostać powiadomieni o ilości rejestrowanych danych i mieć możliwość rezygnacji.

Ustawa o ochronie danych zawiera jednak przepis, który upoważnia rząd francuski do rezygnacji z tych wymagań, jeśli chce, bez uprzedniej zgody lub powiadomienia.

Stąd użytkownicy wygrali’przez długi okres czasu wiedzieć, czy rząd ich rzeczywiście szpiegował.

To sprawiłoby, że korzystanie z VPN jest konieczne, aby zapewnić, że nie ma śledzenia aktywności użytkownika online i utrzymać anonimowe i bezpieczne połączenie online.

Jak uzyskać francuski adres IP

Dobra i niezawodna usługa VPN prawdopodobnie umożliwi Ci wybór spośród tysięcy serwerów zlokalizowanych w setkach różnych krajów, w tym we Francji.

Możesz chcieć, aby francuski adres IP miał dostęp do lokalnych treści, które mogą być blokowane geograficznie.

Aby uzyskać francuski adres IP, wykonaj następujące kroki:

 1. Subskrybuj niezawodną usługę VPN, zalecanym wyborem jest PureVPN.PureVPN dla Francji
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację PureVPN na wybranym urządzeniu (możesz używać jej na 5 różnych urządzeniach jednocześnie)
 3. Wprowadź dane logowania i wybierz francuski serwer.
 4. Zrób to ty’wybraliśmy odpowiedni tryb, tj. wolność w Internecie.
 5. Kiedyś ty’ponownie podłączony, kontynuuj przeglądanie i przesyłanie strumieniowe wszystkich swoich ulubionych francuskich treści.

Najlepsze FAQ VPN VPN

Czy VPN jest legalny we Francji??

Tak, korzystanie z VPN jest całkowicie legalne we Francji. Jednak jeśli ty’ponownie przyłapany na popełnieniu jakiejkolwiek formy przestępstwa cyfrowego, tj. hakowaniu, oszustwie, kradzieży online lub fałszowaniu przy użyciu połączenia VPN, nadal jest uznawany za przestępstwo podlegające prawu.

Co’najlepszy darmowy VPN we Francji?

Istnieją setki VPN, które oferują bezpłatną usługę.

Jednak w przypadku problemów takich jak ograniczanie prędkości, wysokie szybkości rozłączania, a przede wszystkim brak gwarancji dotyczących przechowywania dzienników, zaleca się wybranie płatnej usługi zamiast.

Co’s najtańsza sieć VPN dla Francji?

Istnieje wiele opcji, które możesz wybrać:

PureVPN to najlepszy wybór, ponieważ oferuje niesamowitą gamę funkcji już za 3 USD

Alternatywnie, Surfshark jest opcją absolutnie przyjazną dla budżetu, ponieważ ma wiele przydatnych funkcji za mniej niż 2 USD

Ivacy, dostępny za jedyne 2,25 USD, to kolejny niedrogi VPN zoptymalizowany pod kątem torrentów i przesyłania strumieniowego.

Czy potrzebuję VPN, aby oglądać Netflix?

Nie, Netflix jest łatwo dostępny we Francji. Ty jednak’Nadal będę potrzebować VPN z dedykowanymi serwerami, jeśli chcesz uzyskać dostęp do treści, które są ograniczone geograficznie w serwisie Netflix.

Wniosek

Chociaż prawo chroni prawa cyfrowe obywateli francuskich, istnieje duża niepewność co do tego, jakie informacje mogą być rejestrowane przez rząd i innych członków sojuszu 9-Eyes.

Korzystanie z VPN może wzmocnić bezpieczeństwo twojego połączenia internetowego i zachować prywatność Twojej aktywności cyfrowej. PureVPN byłby najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapewnić sobie pełną swobodę online w tym kraju.

Surfshark to alternatywa, która zapewnia dostęp do wielu ważnych funkcji przy ograniczonym budżecie. Skomentuj poniżej, aby poinformować nas o swoich doświadczeniach z tymi dostawcami VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me