YouTube uzlauzuši Prosox & Kuroi & rsquo; sh – skarti desmitiem VEVO izpildītāju kanālu

** Labākais VPN atjaunina pulksten 10:28 - YouTube beidzot sāk rīkoties. Noņemts “Despacito” video ir dublēts!


Pārsteidzošā notikumu pavērsienā daudzos oficiālo slavenību VEVO YouTube kanālos ir uzlauzti! Ak, jā, šķiet, ka ievietotajai video straumēšanas platformai patiešām ir drošības ievainojamības. Lai gan cilvēki joprojām diskutē, vai tas ir a “bļāviens”, ļaujiet mums notīrīt lietas un pateikt jums, ka tas noteikti NAV.

YouTube ir pārāk attīstīts, lai ciestu nelielu kļūdu “MAINĪTI NOSAUKUMI”, un vai mēs pieminējām “Despacito” video ir noņemts, kad esat sasniedzis 5 miljardu atzīmi? Ak nē, kā jūs tagad klausīsities savu iecienīto dziesmu? Haha, mēs’es tevi aizklāju. Izbaudiet šīs versijas dzirdēšanu.

** Atjaunināšana plkst. 8:28: “Despacito” video atkārtoti augšupielādēja kanāls, kas pazīstams kā “”Vainglory turnīru TV”. Tātad, kā mēs jau teicām iepriekš, YouTube noteikti ir HACKED!

YouTube VEVO uzlauzts - kas’s ejot, lai gan?

Lai gan viss hakeru eskadieris ir diezgan smieklīgs, jo mēs redzam, ka nosaukumi mainās nepārtraukti - ar laiku lietas kļūst diezgan nopietnas, jo daži no uzlauztajiem videoklipiem sniedz ziņojumu par protestu, kurā tiek lūgta brīvība Palestīnā, izmantojot “FreePalestine” tagi. Citiem videoklipiem pat bija nosaukums, kurā teikts “Jāšanās iluminati”, bet pagaidām, tā’Skaidrs, ka hakeri ir pret Izraēlu. Ietekmētie kanāli ietver:

 • Keitija Perija
 • Vevo (Vevo)
 • Šakira (ShakiraVEVO)
 • Luiss Fonsi (LuisFonsiVEVO)
 • Kaaris (KaarisOfficialVEVO)
 • Lacrim (LacrimMusicVEVO)
 • Teilore Svifta (TaylorSwiftVEVO)
 • Maître Gims (MaitreGimsVEVO)
 • Ziņa Malone (PostMaloneVEVO)
 • Kriss Brauns (ChrisBrownVEVO)
 • Selēna Gomeza (SelenaGomezVEVO)

… .Un saraksts turpina pieaugt!

Youtube uzlauzts Prosox & Kuroi & rsquo; sh

Informācija par Youtube hakeriem Prosox & Kuroi’sh

Tā’Ir pāragri kaut ko teikt par hakeriem, taču mēs zinām, ka par mēģinājumu ir atbildīgas vismaz sešas personas: “Prosox”, “Kuroi’SH”, “Ēna”, “Akashi IT”, KiraRoot un Xepher.

Kaut arī šķiet, ka daži no tiem rada problēmas, kas saistītas ar Palestīnu un iluminatoriem, nesen mēs saskārāmies ar Prosox čivināt, kurš saka, ka video koplietošanas vietnē ir ievainojamība, kas ļauj mainīt nosaukumus.

Tas liek mums domāt, neatkarīgi no tā, kādi ir šie puiši, iespējams, tikai sajaucas ar YouTube vai atklāj a “bļāviens”.

YouTube uzlauzuši Prosox & Kuroi & rsquo; sh - skarti desmitiem VEVO izpildītāju kanālu

Iespējamie hakeru Prosox turpmākie uzbrukumi & Kuroi’sh

Ak, pagaidiet, mēs runājām mazliet pārāk drīz. Šie puiši nekādā gadījumā neatklāj kļūdu. Sūdi tikko ieguva divtik nopietnu attieksmi. Hakeru konts iet pēc nosaukuma “Kuroi’SH” pirms dažām sekundēm ievietoja tvītu, paziņojot, ka tad, ja viņu čivināt rīkoties nav’Ja izdosies iegūt 40 000 sekotāju, viņi uzlauzīs NASA, NASA Hablu, Loganu Paulu un Džeiku Paulu..

Es izdarīšu vienu izaicinājumu ar jums, puiši. Ja mēs šajā dienā nesasitīsim 40 000 sekotāju, es noņemšu @NASAHubble @NASA un @jakepaul @LoganPaul

- Kuroi'SH (@sh_kuroi), 2018. gada 10. aprīlis

Phew… Ja jūs domājāt, ka lietas tuvojas beigām, jūs’re kļūdos! Iepriekš Kuroi’SH draudēja uzlauzt NASA, un pārsteidzoši, ka viņi izpildīja solījumu. Apmēram pirms piecām dienām vietne tika apdraudēta, un kopš tā laika tā mēģina atgūties. Šī hakeru grupa, protams, ir bezspēcīga kā elle. Tas pat iezīmēja NASA un jautāja “Kur’s jūsu drošība?”

Prosox & Kuroi & rsquo; sh nasa kapāt

Pro padoms: vienmēr pārlūkojiet Web, izmantojot VPN pakalpojumu, lai visas jūsu darbības būtu anonīmas & šifrēts!

Kā labot savu nolaupīto YouTube kontu

Ja esat viens no tiem neveiksmīgajiem cilvēkiem, kuru skāris nesenais YouTube hakeris, veiciet noteiktas darbības, lai nodrošinātu pilnīgu atkopšanu vai vismaz minimālu pārtraukšanu ļaunprātīgām darbībām jūsu kanālā. Pirms tam mēs tomēr sākam, noteikti veiciet šo drošības pārbaudi.

Ja atklājat, ka nevarat pieteikties savā YouTube kontā, noklikšķiniet šeit. Jums tiks lūgts atbildēt uz dažiem jautājumiem, lai apstiprinātu, vai konts ir jūsu īpašums. Neaizmirstiet aizpildīt visu informāciju. Ja konta atkopšana ir veiksmīga, nekavējoties nomainiet paroli un izpildiet šādus padomus:

 1. Pievienojiet vairākas atkopšanas iespējas, lai nākotnē varētu ērti pierakstīties. Tas ietver a “Atkopšanas tālrunis”, kas pieder TIKAI tev.
 2. Noņemiet iepriekšējo savam kontam pievienoto e-pastu un pievienojiet jaunu, kuram ir pievienoti vairāki drošības pasākumi. Izpildiet šos padomus par papildu aizsardzību.
 3. Iegūstiet vēl vienu drošības līmeni savā YouTube kanālā, pievienojot divpakāpju verifikāciju, kas prasa ievadīt kodu, pierakstoties kontā..
 4. Pārbaudiet sava konta pārsūtīšanas / filtrēšanas iestatījumus un bloķējiet neatpazītu IP adresi, kas pašlaik ir pieteikusies.

Tā kā stāsts turpina attīstīties, noteikti sekojiet līdzi šim emuāram, lai iegūtu vairāk atjauninājumu. Līdz tam paziņojiet mums, ko domājat, komentāros zemāk. Kas, jūsuprāt, ir hakeri? Ko viņi mēģina pierādīt? YouTube nosaukuma maiņa ar hakeru kodu ir tik vienkārša?

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me