VPN nozares tumšā puse – vai visiem VPN ir jāuzticas?

Lietotājiem VPN ir viņu glābēji no visa veida draudiem tiešsaistē, bet vai visi viņi ir apņēmušies aizsargāt jūsu privātumu vai arī viņi spēlē pret spēles noteikumiem? Ļaujiet man jums iepazīties ar visiem šaubīgajiem VPN pakalpojumiem, kas mani satrauca un piespieda pierakstīt šo ziņu VPN nozares tumšajā pusē!

Prologs:

Tehnoloģija vienmēr ir bijusi paredzēta kā cilvēces padevīgs palīglīdzeklis, palīdzot tās centieniem vēl vairāk attīstīties un realizēt savu potenciālu. Bet tas, ko vairumam cilvēku bieži neizdodas saprast, ir tas, ka tehnoloģija ir būtisks divkāršais zobens, kas mums var nodarīt tikpat daudz ļaunuma un iznīcības, cik tas var padarīt mūsu dzīvi labāku.

Einšteins un viņa domu eksperimenti nekad nebija domāti, lai mūs virzītu uz atombumbas attīstību, kas ir visu laiku iznīcinošākais fiziskais ierocis, bet šodien mēs atrodamies šodien’s pasaule, domājot par to, kā mēs varētu izbeigt šo draudu. Bet šādas apzināšanās mūs sagaidīja tikai pēc tam, kad mēs tās izmantojām divās Japānas pilsētās, kurās joprojām ir rētas, kuras viņi ieguva no tām uguns bumbiņām, kas lija no debesīm.

Un, neraugoties uz šādām vēstures stundām, mums joprojām nav izdevies pamanīt un veikt uzlabojumus, kā mēs varam būt proaktīvāki, kontrolējot iznīcināšanas plūsmu no instrumentiem, kurus mēs izveidojām mūsu labā.

Bet neatkarīgi no tā, cik spēcīgas ir kodolbumbas un cik iespaidīgi šausminoši paliek doma eksplodēt, šo masu iznīcināšanas ieroču nodarītais kaitējums joprojām ir ierobežots līdz noteiktam ģeogrāfiskam ierobežojumam. Cilvēks taču ir smieklīgs radījums, jo nekad nepārstāj izbrīnīties par to, kā var turpināt radīt lietas, kas varētu šķist noderīgas un labdabīgas, taču tās tiek izmantotas, lai sev nodarītu ļaunumu dažu cilvēku vidū, kuri ir visvairāk noziedznieki..

Internets, vispirms to apskatot, izskatās kā ideāls sapnis. Vieta, kur var piekļūt jebkam. Sākot ar tērzēšanu ar draugiem un beidzot ar zināšanām par to, kurš uzvarēja vēlēšanās Ugandā, un sākot no Apple akciju cenas pārbaudīšanas Volstrītā līdz jaunākā pulksteņa pirkšanai no Amazon, internets ir vislielākā vara parasto cilvēku rokās..

Bet, ko vairums cilvēku don’Kad internetā tiek saprasts, ka viņu šķietami nekaitīgās darbības var viņus nonākt nopietnās nepatikšanās, ja viņi nespēj palikt aizsargāti.

VPN un to loma lietotāju aizsardzībā:

Jūsu aktivitātes internetā ir zelta raktuve cilvēkiem ar pietiekamu interesi, ja viņi var nodrošināt piekļuvi tam.

Hakeri var grābt diezgan labā moolah, vienkārši ieslīdot jūsu datu paketēs un zinot par jutīgu finanšu informāciju, piemēram, kredītkartes informāciju, PayPal konta akreditācijas datiem utt..

Jūsu ISP var pārbaudīt jūsu datu paketes, lai iegūtu personiskos interneta sērfošanas paradumus, un pēc tam pārdot šos datus reklāmdevējiem..

Pat valdība šajā ziņā nav tālu atpaliek, jo ir bijuši daudzi gadījumi, kad tās ir uzsākušas plašas uzraudzības programmas, lai savāktu datus par pilsoņiem, lai tos kontrolētu.

Vienīgais, kas atrodas starp mūsu privātumu internetā un šiem datu uzurpētājiem, ir VPN.

VPN jeb virtuālais privātais tīkls ir rīks, kura galvenais mērķis ir aizsargāt mūs publiskajā tīklā, paplašinot drošu mākoņu mūsu interneta savienojumos, izmantojot dažādas drošības tehnoloģijas, piemēram, militāras pakāpes šifrēšanu un privātuma ētiku, piemēram, skaidru nulles žurnālu politiku.

Iespējojot VPN, izmantojot interneta savienojumu, jūs varat paslēpt savu tiešsaistes identitāti un nodrošināt, ka jūsu dati un interneta darbības netiek iejauktas, taču tas tā ir patiesībā.?

Ne gluži un tas’tāpēc, ka, ņemot vērā pēdējo gadu lielo pieredzi, kas saistīta ar VPN nozari, es varu ar varu apgalvot, ka šai nozarei noteikti ir tumšā puse, kuru vairums lietotāju ļoti nezina.

Un šajā definējošajā emuārā es tiecos plašākai auditorijai izcelt šo neredzēto VPN nozares aspektu, lai ļautu viņiem saprast nozaru un citu struktūru iefiltrēto nozari, kas ir pakļauta darba un sniedzot pakalpojumus nozarē, kalpo dažiem intriģējoši nožēlojamiem mērķiem.

HoneyTrap VPN:

Pēc nozares tie ir VPN’autoritāte, ārkārtīgi uzticama lietotājiem. Tas ir līdzīgi tam, kā redzat dažus apsargus savas mājas gājienā. Jūs to nedarītu’Nav aizdomas, ka viņi ir bīstami, bet viņu klātbūtnē jūtas drošāk.

Bet var’t ir tā, ka viņu vidū slēpjas noziedznieks, kura mērķis ir nevis aizsargāt, bet kaitēt ar šo pistoli? Noteikti iespējams, bet lielākā daļa no mums to nedara’nedomāju, ka šādi un tā’Šī ir lielākā HoneyTrap VPN aizsardzība, kas šajā nozarē darbojas brīvi.

Bet kas īsti ir HoneyTrap VPN? Es šo vārdu izdomāju pēc tam, kad 2014. gadā es redzēju filmas ar tādu pašu nosaukumu. Kaut arī pati filma tika nemanāmi izpildīta, taču tā izdarīja ļoti svarīgu, bet bieži ignorētu mūsu laikmeta jēdzienu, kas cilvēkus vilina šķietami nekaitīgus, pat izdevīgas lietas, tikai lai vēlāk tās izkrāptu.

HoneyTrap VPN darbojas līdzīgā telpā. Lietotāji bieži dodas uz VPN, lai iegūtu vairāk privātuma, izmantojot savus interneta savienojumus, vai lai sasniegtu citus mērķus, piemēram, ģeogrāfiski ierobežotu vietņu atbloķēšanu un drošas Torrenting atbalstu. Un, neapmācot, daudzām tur esošajām VPN vietnēm var likties, ka tās sniedz pakalpojumu kā neviens cits.

Šīs VPN vietnes, kas ir piepildītas ar viltīgu mārketingu, bezgaumīgiem cenu plāniem, lielisku dizainu un logotipiem, izskatās kā jūsu vidējie VPN pakalpojumu sniedzēji, kas darbojas tur, lai nodrošinātu jums piekļuvi internetam drošākā un drošākā veidā. Bet tie patiesībā ir medus slazdi, jo tie pievilina cilvēkus, aizbildinoties ar VPN pakalpojuma sniegšanu, bet parasti veic dažas neētiskas darbības, kas var ārkārtīgi kaitēt lietotājam.

Neētiskas darbības ietver datu ieguvi, pārraugot cilvēkus’aktivitātes tiešsaistē, izsekošanas kodu implantēšana savās ierīcēs, jūsu ierīces izmantošana kā mezgls lielākajā bitcoin ieguves sistēmā utt..

Es faktiski diezgan nezināju par šīs problēmas apmēru, līdz dienests, kas pazīstams kā EasyVPN, lejupielādēja šķietami nekaitīgu VPN Android lietotni. Es esmu recenzents, tāpēc man ir jāpārbauda lietas, pirms es varu ķerties pie tā rakstīšanas. EasyVPN bija manā aktīvo darbu sarakstā, jo uzskatīju, ka es Android VPN lietotnēm neesmu devis taisnīgu pārskatu daļu, tāpēc sākās šis pārbaudījums.

viegli vpn medtjs

Šī aktivitāte, kurai es tik bieži ļauju, izmantojot līdzīgus VPN pakalpojumus, man maksāja tik ļoti, ka es 2 minūtes nevarēju izmantot savu Samsung S5 tālruni. Neērti uznirstošie logi no pārsvarā pornogrāfiskām vietnēm, kas arvien vairāk parādījās, un, ja pārāk ātri uzsitos ar savu mobilo tālruni, es paliktu pie pakarinātās ierīces.

viegli vpn android app

Pēc tam man parādījās iespaids, ka šī lietotne ir inficēta, un pirms es pats veicu pētījumu, es devos tiešsaistē un pārbaudīju, vai visu šo vai kādu citu lietotni faktiski veic VPN lietotne. Bet manas aizdomas izrādījās patiesas, kad ieraudzīju pētījumu, kurā šī lietotne tika atzīta par otro visvairāk ļaunprātīgi inficēto VPN lietotni Play veikalā.

android ietekmēta lietotne

Bet tas nav tikai retais viens vai divi VPN sniedzēji, kas to dara, drīzāk tas ir tieši otrādi, jo tiek ziņots, ka vairums VPN pakalpojumu sniedzēju ir HoneyTraps.

Problēmas apjoms:

Facebook. Šis vārds izklausās pazīstams’t tas? Un kāpēc lai tā būtu? Galu galā šim pakalpojumam visā pasaulē ir vairāk nekā 2 miljardi lietotāju, kas nozīmē, ka, ja Facebook būtu valsts, tā būtu pasaule’vismazāk miljardu cilvēku ir visvairāk apdzīvotā valsts.

Un visi zina, ka Facebook ir masīvs pakalpojums, un, ja tas kaut ko dara, tad tam nav nozīmes. Sākot ar Whatsapp iegādi un beidzot ar Cambridge Analytica Scandal, Facebook ir pamudinājis par datu nozīmīgumu visa veida mērķiem.

Bet vai daudzi cilvēki zina, ka Facebook ir savs VPN? Jā, tā’s taisnība. Ar nosaukumu Onavo šis VPN pakalpojums pieder un darbojas Facebook kopš tā iegādes 2013. gadā.

Onavo No Facebook

Tomēr Facebook nebija tik veiksmīgs šajā mēģinājumā, izmantojot šo VPN pakalpojumu, iegūt vēl sarežģītākus lietotāju datus.’galvenokārt tāpēc, ka modrība bija vērojama privātuma ekspertu un autoritatīvu VPN lietotāju starpā’t neļāva Facebook turpināt slepenās aktivitātes ar Onavo.

Kopš pakalpojums ir kļuvis draņķīgs tieši šīs asociācijas dēļ, un Facebook ir pārtraucis darbu pie tā. Arī turpmāk nebūs nekādu atjauninājumu. Tomēr vietne joprojām ir dzīva un sāk darboties. Tātad, Facebook nav atjaunojis šo piekļuves iespēju, tomēr visa fiasko dēļ tā to nedara “Patiesi Facebook mērogs”.

Bet tas mūs atgriež pie ļoti nopietnas realizācijas, un ir tā, ka, ja Facebook, kas plaukst un izdzīvo, pārdodot lietotāju datus, ir izrādījis tik lielu interesi par VPN arēnu, tad cik daudz citu līdzīgu korporatīvo māju darbojas VPN pakalpojumus, ir kāds’s uzminēt.

Facebook nav nekādas saistības ar datu privātuma nozari, taču, pat ja tai bija interese par šo arēnu, tā varēja izmantot savu masīvo platformu, lai reklamētu Onavo un padarītu to par labāko VPN pakalpojumu, lai konkurētu ar tādām industrijas lielajām parūkām kā ExpressVPN un NordVPN..

Tā vietā Facebook to nedarīja’t pat tikpat rosīgi paziņo, ka tai ir tāds pakalpojums, kāds tai vajadzēja, bet nebija’t pat nesniedz vērā ņemamu skaidrojumu, kāpēc tā ir sākusi darboties šādā nesaistītā jomā. Mēs varam saprast Facebook’Sociālo mediju pakalpojumu, piemēram, Instagram un Whatsapp, un pat AI un Virtuālās realitātes inkubatoru iegāde, lai arī darbojas VPN, pat nepaziņojot par to, izraisīja daudz uzacu, īpaši manējo..

Onavo’Privātuma politika ir īstā problēma

“Mēs izmantojam saņemto informāciju, lai darbotos un pilnveidotu Pakalpojumus, izstrādātu jaunus produktus un pakalpojumus, analizētu mūsu lietotņu un citu jūsu ierīcē esošo lietojumu izmantošanu, lai atbalstītu reklamēšanu un ar to saistītās aktivitātes, kā arī citiem mērķiem.”

Privātuma politika Onavo

Skaidri pateikts “Nulles žurnālu politika” ir VPN nozares Svētais Grāls. Bet šķiet, ka pie Onavo vējš pūš nepareizā virzienā.

Tā privātuma politika, kurai faktiski vajadzētu būt nosaukumam “Datu izmantošana un atļauja” Politika nosaka, ka tā izmanto informāciju no sava dienesta uz “Uzlabot pakalpojumus” un “Izstrādājiet jaunus produktus un pakalpojumus”. Un tā kā Onavo pieder Facebook, tas nozīmē, ka Onavo ir perfekta personifikācija “HoneyTrap”, kurā VPN tiek izmantots kā fasāde, lai darbinātu Facebook’s datu ieguves mērķi.

Bet Facebook šobrīd nav vienīgais lielais korporācijas spēkstacija, kas piedāvā VPN pakalpojumu. Arī citi lielie uzņēmumi piedāvā savus VPN, taču šie pakalpojumi joprojām ir ēnas’Nevar pateikt, kā viņi aizsargās lietotāju. Nav pieminētas tādas lietas kā serveru skaits, šifrēšanas pakāpe utt., Un šķiet, ka vienīgais, ko viņi šeit reklamē, ir viņu VPN pakalpojums.

VPNHub, aizsargājot jūsu privātumu vai liekot jums panākt reklāmguvumu?

PornHub ir pasaulē atzīta porno vietne, iespējams, viena no lielākajām pasaulē, un tā piedāvā sava pakalpojuma bezmaksas, kā arī Premium versiju..

No pirmā acu uzmetiena šķiet, ka pakalpojumā nav nekā slikta. VPNHub izskatās kā jūsu vienkāršais vecais VPN pakalpojums, kuram ir bezmaksas un premium versijas, līdzīgi kā citi līdzīgi VPN pakalpojumi, piem. Zenmate. Bet, ja to aplūkojat tuvāk, tad lietas sāk izskatīties nedaudz ēnas.

vpnhub

MindGeek, viena no pasaules’lielākajiem pornogrāfisko vietņu īpašniekiem pieder arī uzņēmums Pornhub.

Mindgeek

Šī firma atbalstīja Lielbritānijas valdības 2017. gada Digitālās ekonomikas likumu, kurā ietverts noteikums, ka lietotājiem būs jāuzrāda oficiāli dokumenti, piemēram, viņu valdības ID kartes, lai viņi varētu ienākt tādās Pornsites vietnēs kā Pornhub..

Tas pat izstrādāja nosaukto rīku “AgeID” kas lietotājiem ļauj bez traucējumiem iziet šo vecuma verifikācijas procesu, bet tikai pēc nelielu samaksu.

ageid rīks

Tomēr, ja vēlaties apiet šo ierobežojumu, protams, to varat izdarīt ar VPN. Tā’s ir vienkāršs process. Pievienojieties serverim ārpus Apvienotās Karalistes un baudiet piekļuvi pieaugušo vietnēm Lielbritānijā.

Un tāpēc, iespējams, ir dabiski, ka VPNHub ieviesa PornHub, cenšoties nodrošināt, ka viņu lietotāji pie viņiem nonāk pie visa. Sākot ar vecuma pārbaudi un beidzot ar tām pašām vecuma pārbaudes sistēmām, mūsdienās darbojas MindGeek.

VPNHub ir bezmaksas un lieliski darbojas pieaugušo vietnēs, kurām pieder MindGeek, jo vairums no tām ir bezmaksas. Tomēr šī VPN bezmaksas versijai būs nepatīkamas reklāmas, kuras vairs netiks izmantotas, ja jūs iegādājaties šī VPN premium versiju..

Labi, tas viss šķiet diezgan mulsinoši attiecībā uz to, kāpēc MindGeek vispirms atbalstīs rēķinu par vecuma pārbaudi, pēc tam izies un izveidos rīku, kas palīdzēs rēķinam, un tad atkal izveidos VPN, lai apietu ne tikai šo rēķinu, bet arī AgeID rīks?

Šajā vietā slēpjas interešu konflikts par šo VPN, ideāls HoneyTrap - veids, kā pievilināt lietotājus viņu VPN pakalpojumā, izveidojot visu piltuvi, kas atvieglo reklāmguvumus.

VPN ir domāti, lai aizsargātu tiešsaistes domēna lietotājus no esošajiem draudiem digitālajā domēnā, nevis lai pats radītu draudus un pēc tam piedāvātu VPN kā tā risinājumu. Manuprāt, tā’Tas ir līdzīgs tam, lai vispirms izveidotu ugunsgrēku un pēc tam pārdotu arī ugunsdrošus uzvalkus tieši tur, kur sākas uguns.

Bet tieši tas ir šī emuāra mērķis, ti, likt lietotājiem saprast, ka pieaugošā interneta cenzūra un kontrole arvien vairāk cilvēku liek pāriet uz VPN izmantošanu, kas padara šo ļoti ienesīgo nozari, kurai šīs lielās korpusa korporācijas ar prieku apņemas izņemt lielu daļu no.

Bezmaksas pakalpojumu slazds:

VPN uzturēšana un vadīšana ir diezgan kapitāli ietilpīgs uzdevums’tāpēc, ka VPN nav parasts tehnoloģiju rīks. Tie ir veidoti uz ļoti sarežģītas infrastruktūras, kas ietver integrētu serveru tīklu visā pasaulē, šifrēšanas un atšifrēšanas iespējas, protokola atbalstu un daudz ko citu - to uzturēšana un vadīšana ir diezgan dārga, tāpēc vairums labāko VPN pakalpojumu sniedzēju piedāvā savus pakalpojumus dažādiem cenu plāniem..

Tātad, ja VPN sniedzējs piedāvā savus pakalpojumus bez maksas, tad tas noteikti nopelna naudu kaut kur, kas, iespējams, ir visbīstamākā lieta, par kuru lietotājiem vienmēr vajadzētu padomāt, pirms abonēt šādu pakalpojumu.

Šos apšaubāmos bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējus lietotāji diezgan viegli maldina un pievilina. Galu galā, kurš to nedara’piemēram, bezmaksas pakalpojums. Un šie apšaubāmie pakalpojumu sniedzēji spēlē tieši šo lietotāju psihi.

Šiem bezmaksas VPN pakalpojumiem ir jānopelna nauda kaut kur, tāpēc, ja tas netiek piedāvāts par cenu par cenu, tad kādas ir viņiem pieejamās iespējas?

Daudzi, bet tie visi ir neticami problemātiski. Šīs metodes ietver izsekošanas kodu ievietošanu lietotāja ierīcēs, lietotāja darbību žurnālu glabāšanu un pēc tam to pārdošanu reklāmdevējiem, lietotāja ierīču pārveidošanu mezglos, lai cita starpā atbalstītu lielāku robottīklu tīklu.

Savos ceļvežos es vienmēr atturēju cilvēkus no abonēšanas šiem apšaubāmajiem bezmaksas VPN, jo, pirmkārt, viņi to nedara’t pat nespēj nodrošināt vai nodrošināt 10% no apmaksātā kolēģa funkcionalitātes un lieluma.

Bezmaksas VPN nevar apiet sarežģītākas ģeogrāfiski ierobežotas vietnes, piemēram, Netflix US, kā arī nedod nekādu ātru ātrumu, lai runātu par dažiem no viņu trūkumiem.

Ir ļoti vecs teiciens “Ja jūs kaut ko saņemat par brīvu, tad jūs esat produkts” un nekur tas neizpaužas vairāk kā bezmaksas VPN pakalpojumu pasaulē.

Google Play - šaubīgu bezmaksas VPN lietotņu mājas lapa:

Lai gūtu panākumus ikvienam krāpnieciskam vai apšaubāmam biznesam, tam, pirmkārt, ir nepieciešama maskēšanās un, otrkārt, nepieciešama vieta vai platforma, kur tā taustekļus varētu izplatīt tālu un plaši. Bezmaksas VPN lietotnēm nav daudz labākas vietas, lai uzturētu sevi, nekā Google Play veikals.

Android operētājsistēma ir viedtālruņos visbiežāk izmantotā operētājsistēma visā pasaulē, tāpēc likumsakarīgi, ka Google Play Store, kas ir Android, popularitāte’oficiālajā lietotņu veikalā, ir neticami plaši izplatīta. Bet popularitāte vai sasniedzamība nekad negarantē, ka platforma būs droša lietotājiem.

Google Play veikals ir slavens ar visu veidu apšaubāmu, ar ļaunprātīgu programmatūru inficētu lietotņu mitināšanu. Tā lietotņu augšupielādes un mitināšanas sistēma ir diezgan nožēlojama salīdzinājumā ar stingrāko konkurentu, t.i., iTunes veikalu, t.i., oficiālo lietotņu veikalu iOS lietotājiem.

Vienkārši veiciet meklēšanu vietnē “VPN” Google Play veikalā, un jūs saskarsities ar tūkstošiem VPN Android lietotņu, no kurām lielākajai daļai nav citas izcelsmes, izņemot darbību kā Android lietotni.

Šeit ir ekrānuzņēmums no meklēšanas, kuru veicu atslēgvārdam lietotņu veikalā “ExpressVPN”

Express VPN meklēšanas rezultāts

expressvpn meklēšanas rezultāts google

expressvpn meklēšanas rezultāts google play

No briesmīgiem nosaukumiem, kuriem nav sakara ar VPN’darbojas kā “Jogas VPN” un Mango VPN” VPN ar ikonām, kas cilvēkiem parāda intīmas ainas, bezmaksas VPN Android lietotnes netrūkst, ja dodaties tos meklēt.

Bet ļaujim rakt mazliet dziļāk un ļaujiet man izpētīt lietas, kuras jūs un citi nenojaušamie lietotāji varētu palaist garām šajās šķietami neuzkrītošajās Android VPN bezmaksas lietotnēs.

Ja meklējat Google App veikalā Android VPN lietotnes, pastāv liela iespēja, ka jūs paklupīsit vienā nosauktajā pakalpojumā “GO VPN Proxy Master-Free · bez ierobežojumiem”. Tas ir ieguvis vairāk nekā pusmiljonu lejupielāžu, un tā iespaidīgais vērtējums ir 4.5.

GOVPN operētājsistēmā Android

Un viss, kas nepieciešams, lai šī lietotne darbotos, ir tikai tās lejupielāde un instalēšana, bez lietotāja verifikācijas, paroļu, konta iestatīšanas un neko. Tas ir bezmaksas un viegli, taču vai tas ir drošs.

Ne īsti.

Lietotņu veikalā ir dažas nepatīkamas ziņas par šo lietotņu izcelsmi un firmu, kuru lietotāji diezgan viegli var palaist garām, galu galā, kurš pārlasa konfidencialitātes politiku vai padziļināti noskaidro, kas patiesībā ir šīs lietotnes izstrādātāji ir? Taisnība?

Es neesmu no tiem, un kā privātuma ķēms es parasti iedziļinos un mēģinu noskaidrot, kas tieši ir šāda satriecoša, problēmu bezmaksas pakalpojuma motīvs.

Ja paskatīsities uz tā izstrādātājiem, tas saka, ka to ir izstrādājusi VPNMaster komanda, kas izklausās diezgan autentiski. Bet, pirmkārt, ļaujim iedziļināties tāda veida lietotāja atļaujās, kas nepieciešama, lai darbotos jūsu Android ierīcē.

iet vpn krātuve

Pirmkārt, ir nepieciešama atļauja, lai ne tikai lasītu ierīces saturu’krātuve, bet ir arī tiesības to “Mainīt vai izdzēst” tā saturs. Ja tas nav’t uzmācīgs, tad es don’t nezina, kas ir kas. Ja joprojām neesat pārliecināts, tas nozīmē, ka lietotne var izdzēst no jūsu ierīces jebko’krātuve, kas tai patīk, vai pat pilnībā atspējo tā darbību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir fotoattēlu vai video faili, šī lietotne tos var izdzēst un pēc vēlēšanās modificēt.

Informācija par GOVPN ierīci

Turklāt tam ir nepieciešama arī atļauja “Pievienojiet un atvienojiet Wi-Fi”, kas nozīmē, ka pat ja jūs to nedarīsit’Ja nevēlaties, lai jūsu ierīce kādu laiku būtu internetā, šī lietotne to var ieslēgt pret jūsu gribu jebkurā laikā.

VPNMaster

Lietotnei būs pieejama arī jūsu “sensitīvi žurnāla dati” kas lajs’Šis termins nozīmē, ka tas var izsekot jūsu darbībām tiešsaistē. Bet nav’t ir tieši tas, kas VPN ir, lai jūs neļautu t.i. izsekot jūsu darbībām tiešsaistē? Ne šim VPN. Lietotāji don’Parasti šīs atļaujas tiek izlaistas diezgan bieži un bieži vien tām piekrīt, pat nenojaušot, cik lielā mērā tās apdraud viņu privātumu un mobilo datu drošību..

Bet kāpēc lietotne to darītu? Atbilde uz šo ir meklējama šīs lietotnes lapas apakšējā versijā pakalpojumā Google Play. Ritiniet līdz privātuma politikai un virziet kursoru virs tās, un jūs redzēsit, ka šīs lietotnes konfidencialitātes politika jūs novirza uz vietni, kas pazīstama kā “TalkingData”.

Runājošie dati

Nebija’t šo lietotni, ko izstrādājis kāds ar nosaukumu VPNMaster? Nē, tas ir tikai padoms lietotnes lapai, lai šī lietotne izskatās un justos autentiskāka, nekā patiesībā ir.

Tiem no jums don’Es zinu, TalkingData ir Ķīnas datu ieguves firma. Pārsteigts? Dons’tāpēc, ka lielākajai daļai Android lietotņu, kas atrodas pakalpojumā Google Play, ir šāda apšaubāma izcelsme, un es šeit vienkārši saskrāpēju virsmu, lai ļautu jums saprast, cik tieši nedrošas ir šīs “Bezmaksas VPN” lietotnes var būt jūsu lietotāja privātums.

Tagad, atgriežoties pie konfidencialitātes politikas, kas ir viena no vissliktākajām privātuma politikām, ar kuru es jebkad esmu saskārusies, runājot par VPN, tiek minēts, ka tai ir “Izņēmumi” par to, kā tā var izmantot jūsu datus, un jā, kas satur izņēmumus tādiem gadījumiem kā esamība “Tieši saistīta ar valsts drošību un valsts aizsardzības drošību” un par “Tieši saistīts ar kriminālizmeklēšanu, kriminālvajāšanu, tiesas procesu un spriedumu izpildi”.

Izņēmumi

Galu galā tas ir ķīniešu uzņēmums, kas darbojas valstī, kurā valdība ir augstākā vara visās lietās. Ķīna ir bēdīgi slavena ar stingras kontroles un cenzūras ieviešanu internetā un tās lietotājiem, un, ja tur izvietota firma, kas iesaistīta datu ieguves darbībās, darbojas VPN pakalpojumā, tad no tā ir absolūti jāizvairās..

VPN, kas to nedara’t pastāv?

Bet, izkrāpšana, sakari, apšaubāmība nav’Ar to viss beidzas, jo šajā nozarē lietas var sasniegt vēl vairāk.

Vienkārši, lai šī raksta beigās sniegtu jums pietuvinātu atsauci, pirms kāda laika bija VPN pakalpojums, kas darbojās ar vārdu “Mans drošais VPN”.

Ar tik nekaitīgu izskata vārdu šis pakalpojums bija vislielākais krāpjums, kāds jebkad pastāvējis nozarē, jo patiesībā nebija VPN, tas bija tikai pakalpojums, kas tika vadīts, lai cilvēki varētu samaksāt viņiem par pakalpojumu, kas vispār neeksistēja..

Šis pakalpojums bija tik nepatīkams, ka to neizdarīja’Pat nekautrējas savā e-pastā izmantot parakstītāju tautā populāru pakalpojumu un zīmolu nosaukumus. Vienā no šādiem e-pastiem bija ietverts nosaukums Tunnelbear, kas ir viens no retākajiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, ko var uzskatīt par ļoti ticamu.

Tunnelbear veica tūlītēju rīcību pret MySafeVPN un paziņoja par to, ka pakalpojumam ir jāpārtrauc un jāizvairās no tā nosaukuma izmantošanas, jo tunelbear var sagaidīt smagu tiesisku darbību.

Tuneļa lāča tvīts

Bet MySafeVPN ne tikai izmantoja Tunnelbear’Šis vārds savos e-pasta ziņojumos izmantoja arī ļoti populārā straumēšanas pakalpojuma Plex vārdu, lai mēģinātu izcelt pakalpojuma popularitāti un izmantot tā uzticamību, lai pievilinātu arvien vairāk lietotāju pirkt VPN..

Šeit ir šī krāpšanas pakalpojuma e-pasta paraugs. Tūkstošiem šādu e-pasta ziņojumu lietotājiem tika nosūtīti, iekļaujot citu populāru pakalpojumu nosaukumus, kas saistīti ar VPN un straumēšanas domēnu.

plex e-pasts

Secinājums:

2018. gadā kopējais VPN nozares tirgus lielums bija 20,6 miljardi USD, un ir paredzams, ka tikai 2022. gadā, kas ir nākamo piecu gadu laikā, tas pieaugs līdz milzīgiem USD 35,73 miljardiem. Tas norāda, ka šī nozare strauji aug un ka lietotāji arvien vairāk apzinās VPN izmantošanas priekšrocības, lai tiešsaistē aizsargātu savu anonimitāti..

vpn nozares lielums

Bet šī milzīgā nozares izaugsme piesaistīs arī krāpniekus un apšaubāmus pakalpojumus, kas atrodas šeit, lai ņemtu savu daļu šajā ļoti ienesīgajā pīrāgā. Un tas ir ne tikai no VPN pārdošanas, bet arī no šīs izaugsmes un, t.i., no masīvajām datu aglomerācijām, no kurām lietotāji varētu tikt krāpti, ievietojot medus slazdus VPN pakalpojumu veidā, ir vēl viens ienesīgs izkrišana..

Vienīgais veids, kā no tā izvairīties, ir informēt lietotāju par to, kā viņš var identificēt šādus krāpniecības veidus un neņemt tos vērā, jo neviens nevar apturēt krāpniekus un apšaubāmos pakalpojumu sniedzējus spēlēt spēli, jo, galu galā, cik grūti ir izveidot vietnē vai izpildiet e-pasta mārketinga kampaņu?

Lai apgaismotu lietotājus, lielāko lomu spēlēs paši labākie VPN nodrošinātāji. Tādiem pakalpojumiem kā NordVPN, ExpressVPN, PureVPN, Torguard, PIA, VyprVPN, Tunnelbear, cita starpā, kuri nosaka samaksu VPN nozarē, ir jāsatiekas, lai pasargātu lietotājus no šī apdraudējuma, kas viņiem varētu kaitēt bez gala..

Šis bija mans mazais ieguldījums šajos centienos, un es uzskatu, ka gaidāmajos laikos parādīsies vēl vairāk šādu privātuma entuziastu un nozares aktīvistu, kuri būs atbildīgi par šādu apšaubāmu un ēnainu VPN pakalpojumu atklāšanu, lai lietotāji varētu būt droši no krāpšanām, kas varētu sabojāt viņiem ir jābūt finansiāli un privātiem jautājumiem, kas galu galā ir tas, par ko šai nozarei vajadzētu būt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me