NordVPN UK – 545 serveri Apvienotajai Karalistei tikai USD 3,49 mēnesī

Tā kā NordVPN kļūst par galveno izvēli lielākajai daļai lietotāju, kuri vēlas saņemt tiešsaistes privātumu, tā parasti ir pirmā iespēja, kad runa ir par pakalpojumu atbloķēšanu, iesaistīšanos NordVPN torrentingā un pirātiska satura straumēšanu tiešsaistē. Tas jo īpaši attiecas uz lietotājiem Lielbritānijā, kuri vēlas izjust internetu bez cenzūras vai izsekošanas, pasargājot savu identitāti no hakeriem. Vai jūs mēģināt noskaidrot, vai NordVPN UK izmantošana ir laba izvēle? Turpiniet lasīt šo rokasgrāmatu, lai iegūtu informāciju par reģionu. Lai iegūtu pilnīgu pakalpojumu sniedzēja pārskatu, apskatiet šo NordVPN pārskatu!

NordVPN UK apskats

Interneta cenzūra ir kļuvusi par aizvien lielāku problēmu Apvienotajā Karalistē, valdībai piemērojot dažādus likumus, kas paredz kriminālatbildību par noteikta veida materiālu publicēšanu vai glabāšanu. Tie ietver bērnu pornogrāfijas gadījumus, kūdīšanu uz teroristiskām darbībām, autortiesību likumu pārkāpšanu vai Anglijas likumu par neslavas celšanu. Tādējādi valdība par obligātu uzrauga savus pilsoņus.

Tas nozīmē, ka visu, ko jūs darāt tiešsaistē, reģistrē / reģistrē un regulāri pārbauda valdības aģentūras un autortiesību pārkāpumu mednieki. Tikai tāda pakalpojuma izmantošana kā NordVPN var piedāvāt pilnīgu aizsardzību no informācijas vākšanas korporāciju, kā arī jūsu vietējo interneta pakalpojumu sniedzēju, ziņkārīgajām acīm. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā vairāk nekā 545 Lielbritānijas serverus valstī, neskatoties uz milzīgo 5150 serveru sarakstu 62 valstīs.

NordVPN UK

Tas ne tikai palīdz lietotājiem palikt anonīmiem, izmantojot pakalpojumus Lielbritānijā, bet arī palīdz lietotājiem, kas atrodas ārpus valsts, atbloķēt reģioniem raksturīgus pakalpojumus, piemēram, Amazon Instant Video, BBC iPlayer, ITV Hub, TVCatchup, Channel 4oD, All4, Kanāls5, Tagad TV, STV atskaņotājs, UKTV Play, Sky Go, BT Sports, Premier Play, Sky Sports, TuneIn, Absolute Radio un Eurosport Player.

Labākā daļa no visiem: pakalpojumu sniedzējs piedāvā ieteicamo servera lapu lietotājiem arī Lielbritānijā. Ritinot uz leju saiti, jūs pamanīsit “Pielāgojiet servera preferences” izvēlne. Vienkārši atlasiet Apvienoto Karalisti un pēc tam izvēlieties servera veidu. Jums būs divas iespējas: DoubleVPN, Standarta VPN, Dedicated IP, Obfusposed un P2P. Trešā izvēlne ļauj konfigurēt VPN protokolus. Izvēle ietver OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, IKEv2 / IPSec, HTTP starpniekserveri (SSL), HTTP CyberSec starpniekserveri (SSL), PPTP un L2TP / IPSec.

NordVPN UK apskats

Iemesli NordVPN lietošanai Lielbritānijā

Papildus izvairīšanās no valdības uzraudzības Apvienotajā Karalistē ir daudz citu iemeslu, lai izmantotu NordVPN. Tas ir viens no galvenajiem VPN sarakstā, kas ir ideāls risinājums, lai piesaistītu izklaidi no jebkuras vietas pasaulē, atskaitot problēmu ar satura ierobežojumiem. Tajā pašā laikā tas novērš jūs no likumīgām grūtībām ļauties darbībām, kas var būt pretrunā ar Lielbritānijas interneta politiku. Citi iemesli NordVPN izmantošanai Apvienotajā Karalistē ir šādi:

  1. Apiet interneta cenzūru - Ja jūs atrodaties ārpus Apvienotās Karalistes, bet jums ir nepieciešams skatīties konkrētu TV šovu / filmu / sporta notikumu no valsts, jums būs jāsaskaras ar ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Tie neļauj piekļūt vietnei vai noteiktam saturam. Izmantojot NordVPN un izveidojot savienojumu ar Lielbritānijas serveri, jūs varat viegli apiet interneta cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus.
  2. Esiet drošs visur, kurp dodaties - Visur, kur atrodaties Lielbritānijā, vienmēr varat atrast labus bārus, restorānus un kafejnīcas, kur atpūsties, veicot savu darbu vai vienkārši pārlūkojot Facebook. Lai gan publiskā Wi-Fi izmantošana nav kaitīga, jūs tomēr riskējat ar pikšķerēšanu, identitātes zādzību, elektronisko zvanu veikšanu un citiem draudiem. VPN visu laiku paslēpj jūsu identitāti un IP apņemas.
  3. Drošas vairākas ierīces - NordVPN piedāvā saviem lietotājiem iespēju izmantot vienu abonementu piecās dažādās ierīcēs, lai saglabātu jūsu identitāti anonīmu visur, kurp dodaties. Pakalpojumu sniedzējs pat piedāvā pielāgotus Flash maršrutētājus, kuriem ir sava NordVPN lietotne. Jūs varat tos iegūt, lai izveidotu spēcīgu VPN savienojumu visā jūsu mājsaimniecībā. Serverus var mainīt maršrutētāja izvēlnē.
  4. Droši koplietot lielus failus - Lielākā daļa cilvēku nezina, ka VPN faktiski ir virtuālie privātie tīkli. Tas nozīmē, ka jūs tos faktiski varat izmantot, lai izveidotu īpašu tīklu, kas ir pieejams tikai jums, vai apstiprinātu personu sarakstu. Tas ļauj ērti dalīties / pārsūtīt informāciju tādā veidā, lai visi dati vienmēr būtu privāti un droši.

NordVPN UK - 545 serveri Apvienotajai Karalistei tikai USD 3,49 mēnesī

Cena NordVPN Lielbritānijā

NordVPN lietotājiem mēnesī jāmaksā tikai USD 11,95, kas tiek uzskatīts par diezgan dārgu. Tomēr jūs vienmēr varat meklēt labākas vērtības plānus. Lai iegūtu vislabāko cenu, jūs pat varat izvēlēties 1 gada plānu, kas piešķir milzīgu 41% atlaidi.

NordVPN pat piedāvā kupona kodus, kas ļauj izredzēm izmantot vēl labākus piedāvājumus, reģistrējoties pie pakalpojumu sniedzēja.

Tas samazina izmaksas līdz USD 3,49 mēnesī. kas ik pēc 36 mēnešiem sasniedz USD 125,64! Īsāk sakot, jūs varat piekļūt vienai no lētākajām VPN likmēm tirgū, izmantojot slavenu pakalpojumu, kas atrodas Panamā (vienā no drošākajām vietām pasaulē) 2 labu gadu garumā. Viss, kas jums jādara, ir ievadīšana “2drošība” reģistrējoties vai vienkārši noklikšķinot uz “Izpirkt kuponu” poga sarkanā krāsā.

Cena NordVPN Lielbritānijā

NordVPN Lielbritānijas serveri

Kā jau minēts iepriekš, NordVPN Lielbritānijā piedāvā milzīgu 530 serveru datu bāzi. Šie skaitļi ir salīdzināmi ar visu tādu pakalpojumu sniedzēju kā Surfshark, VyprVPN un Ivacy VPN tīkliem. Kā tāds jums nav jāuztraucas par serveru ielādes jautājumiem. Patiesībā jūs pat varat iegādāties īpašu IP no NordVPN, ja vēlaties palikt pilnīgi anonīms VoD pakalpojumu atbloķēšanai. Ciktāl tas attiecas uz drošību, testā no pārlūkprogrammas Leaks nebija nevienas publiskas vai WebRTC noplūdes.

NordVPN Lielbritānijas serveri

Mēs arī veica perfektas privātuma DNS noplūdes testu, lai pārbaudītu, vai ir kāda iespēja, ka jūsu informācija ir pieejama vai pieejama vietējiem ISP. Kā redzams no zemāk redzamajiem rezultātiem, nekas neliecina par mūsu oficiālo atrašanās vietu ASV Šarlotē, Ziemeļkarolīnā. DNS pārbaude parādīja, ka mēs esam bijuši savienoti ar vienu IP no M247 LTD Londonas infrastruktūras!

Kā es varu atteikties no NordVPN abonēšanas?

Lietotājiem, kuri joprojām nav pārliecināti par NordVPN izmantošanu Apvienotajā Karalistē, mūsu mērķis ir sadrumstalot visas jūsu šaubas ar pilnīgu privātuma analīzi no IPLeak.net. Kā redzat zemāk, mēs izveidojām savienojumu ar serveri Apvienotajā Karalistē un pēc pārbaudes veikšanas VPN veiksmīgi slēpa mūsu patieso atrašanās vietu ASV. Publiskais IP ir no Lielbritānijas, kā arī IPv4 un DNS adrese, kas norāda, ka mēs esam savienoti ar vienu serveri Lielbritānijā.

Kādu ostu izmanto NordVPN

NordVPN UK - 545 serveri Apvienotajai Karalistei tikai USD 3,49 mēnesī

Lielbritānijas bezmaksas izmēģinājuma versija

NordVPN ir viens no nedaudzajiem tirgū, piedāvājot gan naudas atdošanas garantiju, gan bezmaksas izmēģinājumu. Pirmais ilgst 30 dienas, otrais - 7 dienas, kuru laikā jūs varēsit piekļūt visām NordVPN funkcijām, kas ietver piekļuvi visu ierīču / platformu vietējām lietotnēm, 5150 serveriem 62+ valstīs un citiem rīkiem, piemēram, DoubleVPN, DNS aizsardzība pret noplūdi, dalītā tunelēšana, slepkavības slēdzis un citas.

Lielbritānijas bezmaksas izmēģinājuma versija

NordVPN UK Netflix

  1. Abonējiet piemērotu plānu, ņemot vērā jūsu budžeta vajadzības un privātuma prasības.
  2. Lai sāktu, lejupielādējiet savai ierīcei / platformai atbilstošo NordVPN Netflix lietojumprogrammu.
  3. Instalējiet programmatūru un ievadiet sava NordVPN konta lietotājvārdu un paroli.
  4. Palaidiet lietotni NordVPN un izveidojiet savienojumu ar serveri Lielbritānijā, lai piekļūtu Netflix.
  5. Atlasiet opciju Dedicated IP, ja esat iegādājies statisku Netflix UK.
  6. Izbaudiet milzīga saraksta straumēšanu - 442 TV šovi un 1586 filmu nosaukumi!

NordVPN UK Netflix

NordVPN UK - 545 serveri Apvienotajai Karalistei tikai USD 3,49 mēnesī

Bieži uzdotie jautājumi par NordVPN UK

Runājot par NordVPN izmantošanu Apvienotajā Karalistē vai par pakalpojumu sniedzēja konfigurēšanu valstī, lietotāji var saskarties ar daudziem jautājumiem. Zemāk mēs izceļam dažus no izplatītākajiem, kas mums tiek uzdoti:

Kā es varu atteikties no NordVPN abonēšanas??

Piesakieties savā kontā, ievadot savu lietotājvārdu un paroli NordVPN vietnē. Noklikšķiniet uz “Mans Konts” un pēc tam uz “Maksājumi” opcija. Nospiediet “Atcelt abonementu” poga (saraksta apakšā). Kad tas izdarīts, atlasiet atcelšanas iemeslu un pēc tam noklikšķiniet uz “Turpināt” pogu. Visbeidzot, lai pārbaudītu atkārtotu abonementa atcelšanu, noklikšķiniet uz dzeltenās pogas!

Kādu ostu izmanto NordVPN?

Ports, kuru NordVPN izvēlas servera savienojumam, ir atkarīgs no jūsu izvēlētā protokola veida. Piemēram, ja izvēlaties OpenVPN, varat izmantot abus: TCP un UDP portus. Viņi atbalsta spēcīgākus šifrēšanas šifrus un algoritmus, nodrošinot lietotājiem 24/7 aizsardzību caur AES-256-CBC ar 2048 bitu DH atslēgu. Ja vēlaties straumēt, apskatiet SOCKS5 starpniekservera rokasgrāmatu, lai iegūtu informāciju par ieteicamajiem portiem, lai iegūtu lielāku ātrumu.

Lietu iesaiņošana

Galu galā, izmantojot NordVPN UK serverus, lai atbloķētu VoD pakalpojumus vai pat iesaistītos P2P / Torrenting, mums nebija nekādu problēmu. Pat veicot noplūdes testus, nekas neliecināja par mūsu patieso atrašanās vietu ASV. Mūsu pārstāvji Lielbritānijā arī sniedza mums labas atsauksmes par pakalpojumu valstī, sakot, ka viņi viegli atbloķē tādus ārvalstu pakalpojumus kā American Netflix, izmantojot NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me