Labākās Torrent vietnes un 100% darbojošās sagrauto vietņu alternatīvas

Tā kā interneta likumi katru dienu kļūst arvien stingrāki, ir notikusi nopietna cīņa pret P2P / Torrenting vietnēm. Autortiesību pārkāpumu mednieki cenšas pēc iespējas labāk izslēgt tādas populāras vietnes kā “KickassTorrents” un TPB. Lielākā daļa slaveno straumju vietu ir slēgtas. Tomēr KAT, tāpat kā tās nosaukums, turpina diezgan mežonīgi spiest viņu **, parādoties jaunos domēnos - katru reizi, kad kāds tiek noņemts!


KAT Torrents tika slēgts pēc tam, kad Apple Inc. iesniedza sūdzību tā īpašniekam Artemam Vaulinam. Viņu apsūdzēja par pirātiska satura izplatīšanu vairāk nekā miljarda dolāru vērtībā caur Čikāgas serveri. Ābols pieprasīja Artemu Vaulinu’s Kanādas ISP (kas uzņēma KAT’s Čikāgas serveris), lai nodotu tā lietotāja personisko informāciju, kurš lejupielādēja iTunes mūzikas albumu. Kopš tā laika to ir daudz “klons” vietnes ir pārņēmušas internetu. Bet lielākajā pasaules daļā šīs vietnes ir ģeogrāfiski ierobežotas, un to straumju lejupielādei var būt nepieciešams izveidot savienojumu caur darbojošos VPN.

Jūsu reģionā tiks bloķēts daudz torrent vietņu, kas uzskaitītas šajā rokasgrāmatā vai citur. Lai piekļūtu šīm torrent vietnēm, Surfshark VPN ir parocīgs ar neierobežotu vairāku savienojumu, privāta DNS noplūdes, nogalināšanas slēdža funkciju tikai USD 1,99 mēnesī. Apmeklējiet Surfshark30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Šeit ir dažas no labākajām torrent vietnēm

1.      Papildu Torrent

Torrent vietnes bieži kļūst par kairinošu autortiesību pārkāpumu likumu upuriem, kā rezultātā tiek bloķētas tādas platformas kā ExtraTorrent. Tomēr pat pēc tā izslēgšanas Torrentz alternatīva ātri startēja citā domēnā. Pirms kāds varēja uzminēt, vietne jau ir izveidojusi pastāvīgu lietotāju bāzi ar daudzām lejupielādēm / koplietošanu, kas regulāri tiek lejupielādētas. Tajā atrodas populārās ETTV un ETRG izlaišanas grupas, kas nozīmē, ka jūs to varat jebkurā laikā izmantot HD filmu un TV šovu skatīšanai, kā arī lejupielādēt programmas, mūziku, dokumentus, anime utt..

papildu torrent

2. RARBG

RARBG, kas tika izveidota 2008. gadā kā bulgāru izsekotāju vietne, tagad ir spēcīga Torrent alternatīva, kurai visā pasaulē ir izdevies radīt milzīgu fanu bāzi. Tā arī parādījās desmit lielākajās 2015. gada vietnēs, daudzām izmantojot vietni P2P / Torrenting visdažādākajam saturam. Ja iepriekš minētie risinājumi tiek izslēgti, RARBG ir laba izvēle, lai lejupielādētu visu, sākot no grāmatām, komiksiem, TV šoviem, programmatūru, spēlēm, filmām un mūziku. Jūs pat varat reģistrēties un kļūt par RARBG kopienas daļu.

rarbg

3. 1337X

Torrent alternatīvu izvēlei nav ierobežojumu. 1337x ir vēl viens hit torrent vietnes piemērs, kas turpina atgriezties internetā, neskatoties uz to, ka tas ir bloķēts meklētājprogrammās. Vietne tagad darbojas jaunā domēnā, lai lietotāji varētu baudīt straumju lejupielādi / kopīgošanu. Pateicoties ērti lietojamajam un vienkāršam lapu noformējumam, straumju meklēšana ir kūka. Tā rezultātā vietne ir ieguvusi diezgan lielu popularitāti torrentu cienītāju vidū.

1337x

4. Popkorns Laiks

Popkorna laiks ir jūsu galvenais risinājums filmu / TV šovu straumju lejupielādei, vienlaikus ļaujot lietotājiem straumēt saturu vienlaicīgi. Tas ir daudzplatformu bezmaksas programmatūras BitTorrent klients, kas izmanto multivides atskaņotāju vairāku torrent vietņu satura palaišanai. Platformas interfeiss ir ārkārtīgi glīts un tīrs. Filmas un TV šovi ir izkārtoti sīktēlos un filmu nosaukumos līdzīgi kā Netflix.

popkorna laiks

5. Kaļķu straumēm

LimeTorrents ir vēl viena torrentu vietne, kas pēdējā laikā rada viļņus torrentu jomā. Pēc vairāku kritiķu domām, tas izskatās kā LimeWire kopija, tomēr tas nodrošina vienkāršāku un pievilcīgāku lietotāja interfeisu & vietnes navigācija. Torrentiem ir pareiza statistika, kas piedāvā sēklas, vienaudžus, veselību un lejupielādes statistiku reāllaikā.

Kaļķu straumēm ir līdzīga saskarne kā KickAssTorrents, ieskaitot kategorizētu meklēšanu, ātrās pārlūkošanas izvēlni un ļoti pazīstamu straumju sarakstu mājas lapā, piemēram, KAT. Vietne piedāvā arī īpašu tendenču lapu, izcilus FAQ, jaunākos torrenta jaunumus, meklēšanas mākoņa funkciju un ekskluzīvu sadaļu torrent klientiem.

liepu straumēm

6. EZTV

Ja jūs esat patiesi sezonas šovi, fanātiķi, tad EZTV ir vieta jums. EZTV ir nesen pievienots straumējošām vietnēm, kas piedāvā milzīgu TV šovu bibliotēku, ļaujot jums katru dienu atklāt iecienītākos TV šovus. Vietne ne tikai nodrošina augstas kvalitātes straumēm ievērojamas sēklas, bet arī iesaka izmantot privātuma rīkus, lai izvairītos no paziņojumiem par pārkāpumiem & legāla darbība.

šīv

EZTV piedāvā arī dalībniekiem kategorizētu sezonu šovu sarakstu, īpašu forumu, labi uzturētus FAQ un milzīgu torrentu meklētāju kopienu & dēles. Torrentu pieejamība ir ļoti laba, lielākajai daļai šovu ir pieejams daudz sēklu, kā arī straumēm vienmēr ir liela veselība.

7. Torrent reaktors

Tagad nav salīdzināms, ka visi KickAssTorrents, ExtraTorrent un TPB ir aizliegti. Torrent reaktors ir ideāla vieta, kur atrast jaunākos un tendenciozākos straumēm ar labu veselību. Torrent Reactor ir izcils avots, lai lejupielādētu filmas un TV šovus, taču uzmanieties no reklāmprogrammatūras & spiegprogrammatūra.

8. Torrent projekts

torrentu projekts

Torrent projekts ir diezgan jauns indeksēšanas pakalpojums, taču šis iesācējs nav šeit, lai apmestos mazajās līgās. To nodrošina milzīga bibliotēka, kurā ir 9,8 miljoni straumju, Torrent Project ir ātri kļuvis par autortiesību troļļu skaudību. TorrentProject neuzņem torrentus no saviem serveriem, bet drīzāk darbojas kā meklētājprogramma, kas vaicā rezultātus no citiem torrent indeksēšanas pakalpojumiem, piemēram, TPB, KAT, SumoTorrents, Torrent Reactor un citiem. Rangu skaits 8 mūsu labāko torrentu alternatīvu sarakstā.

Pirātu līča spoguļi / alternatīvas

pirātu līča spogulis

Ja galvenā TPB.org vietne nedarbojas, straumju lejupielādei vienmēr varat paļauties uz klonu domēniem. Lai gan daži var sagādāt nedaudz nepatikšanas un ielādēt neticami lēni, vairums no tiem piedāvā tādu pašu saderības un funkcionalitātes līmeni kā sākotnējā vietne. Ja vēlaties nekavējoties sākt darbu ar P2P / Torrenting, tad šeit ir labāko Pirate Bay klonu un spoguļu vietņu saraksts:

 1. ThePirateBayOnline
 2. Thepiratebay.asia
 3. Thepiratebay.fun
 4. Vietne Thepiraybay.co.in
 5. Thepiratebay.wtf
 6. Thepiratebay.pet
 7. Thepiratebay.rocks

KickassTorrents alternatīvas

šeit ir dažas alternatīvas KAT vietnes:

 1. Kickasstorrent.to
 2. Tor-cr.org
 3. kat.am
 4. Kat.li (pazīstams arī kā Kat.how)
 5. katcr.co
 6. kickass.cd

Labākās ExtraTorrent alternatīvas

 1. ISO medības
 2. Rarbgs
 3. 1337x
 4. YTS (lejupielādējiet straumēm tikai 720p un 1080p)
 5. Zooqle
 6. EZTV
 7. Torrent reaktors
 8. Torrent projekts
 9. Pirātu līcis

Labākās TorrentHound alternatīvas

 • PopCorn laiks
 • TorLock
 • Sējējs
 • Torrents.Me
 • Nyaa.Si
 • LimeTorrents
 • RuTracker
 • Torrentz2
 • Zooqle
 • isoHunts

Labākās NYAA alternatīvas skatīties Anime

Pēc japāņu autortiesību troļļu 7 gadu cīņas uzsākšanas 2017. gada 1. maijā leģendārā NYAA straumju vietne tika noņemta līdz 2017. gada 1. maijam. NYAA bija centrālais BitTorrent centrs Dienvidaustrumāzijas izklaidei, galvenokārt Anime & Dienvidkorejas filmas

Labāko NYAA alternatīvu saraksts

 1. Horriblesubs.info
 2. Pantsu NYAA
 3. Shanaproject.com
 4. Vietne TheHylia.com
 5. RUTracker
 6. Anime koplietošana
 7. Tokija Toshokan

Labākās Torrent vietnes

Vai jūs garām lejupielādējat bezmaksas spēles no jūsu iecienītās torrent vietnes? Lai gan jums, iespējams, būs jāpārdzīvo nedaudz problēmu ar “uzstādīšana”, tā kā jūs dodaties pirātos, nevis pērkat, beigās papildu pūles ir tā vērts. Tātad, bez turpmākas piebildes, šeit ir labāko Torrent vietņu saraksts:

 1. GazelleGames
 2. Lejupielādējiet spēles straumēm
 3. ISO medības
 4. SeedPeer
 5. PCGames-lejupielādēt
 6. TorrentsGames
 7. TorrentBees
 8. CroTorrents
 9. Spēles Torrents
 10. TorrentSnack spēles
 11. Spēļu okeāns
 12. FitGirl atkārtoti iesaiņo

VPN tiešsaistes lietošanas nozīme

Tiem no jums, kuri uzminēja, kā FBI varēja nokļūt rokās pret vienu no visvairāk planētajiem un slepenajiem cilvēkiem uz planētas, jums tas varētu šķist interesants. KickassTorrents īpašnieks un administrators Artjoms Vaulins izdarīja vienkāršu CILVĒKU KĻŪDU! Viņš veica nelielu pirkumu Apple iTunes ar IP adresi, ko izmantoja savas vietnes pārvaldīšanai, un bija reģistrējies Facebook.

Maz viņš zināja, ka šī viena kļūda galu galā sabojās visu viņa dzīvi, jo ISP un Facebook turpināja ar FBI apstiprināt personisko informāciju, kas saistīta ar IP adresi. Pietiekami drīz viņš tika apsūdzēts četrkārtīgā ASV krimināllietā par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu un filmu un mūzikas nelikumīgu izplatīšanu 1 miljarda ASV dolāru vērtībā, kas neskaita desmitus un miljonus, kas iegūti no reklāmas ieņēmumiem.

Lai arī Vaulins šobrīd atrodas cietumā, pēc dažiem grūtākajiem gadiem (atbrīvots par USD 108 000 lielu drošības naudu), viņš nekad nevar pamest valsti. To visu varētu izvairīties, ja tikai Vaulins būtu domājis par VPN pakalpojuma izmantošanu, lai maskētu savu IP adresi un atbrīvotos no aizdomām par FIB izmeklētājiem. Ja tas nepierāda, cik svarīgi VPN ir mocīšanai, tad mēs nezinām, kas būs!

Jūsu reģionā tiks bloķēts daudz torrent vietņu, kas uzskaitītas šajā rokasgrāmatā vai citur. Lai piekļūtu šīm torrent vietnēm, Surfshark VPN ir parocīgs ar neierobežotu vairāku savienojumu, privāta DNS noplūdes, nogalināšanas slēdža funkciju tikai USD 1,99 mēnesī. Apmeklējiet Surfshark30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Secinājums:

Torrenting ļauj piekļūt nepieciešamajiem multivides failiem, kas paredzēti gandrīz visiem žanriem, sākot no filmām līdz spēlēm un no programmatūras līdz mūzikai, tāpēc’Obligāti, ka tā vietā, lai pilnībā izvairītos no šīs aktivitātes dažu vērtīgu Torrenting vietņu, piemēram, Torrenthound, slēgšanas dēļ, jūs zināt vairāk par šo vietņu labākajām alternatīvām, lai jūsu Torrenting spēle būtu spēcīgāka nekā jebkad!

Šis ceļvedis bija par labākajām Torrenthound alternatīvām un sastāvēja no labākajiem starp simtiem, kas pastāv. Tomēr šeit paturiet prātā divas lietas, pirmkārt, ka jums noteikti ir nepieciešams speciālais VPN, lai jūs aizsargātu, vienlaikus izmantojot Torrenting, un, otrkārt, ka Torrenting katrā ierīcē ir nedaudz atšķirīgs, un jūs to acīmredzami varat redzēt mūsu straumēs iOS rokasgrāmatā, tāpēc mēģiniet būt specifiskāka platformai, lai iegūtu labākos rezultātus.

Ja jums ir radušās problēmas ar kādu no šeit uzskaitītajām alternatīvām, nepieminiet to komentāru pavedienā zemāk, es būtu vairāk nekā priecīgs par pienākumu mainīt rokasgrāmatu pēc problēmas pamatotības pārbaudes. Ļaujiet’Mēs cenšamies radīt jaudīgāku, drošāku, uzticamāku un likumīgāku Torrenting pasauli.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me