Labākās Firestick lietotnes 2020 – filmu, šovu, sporta un citu programmu tiešraide!

..Kopš tā ieviešanas Firestick ir kļuvis par lietotāju iecienītāko, jo tas piedāvā tūkstošiem izklaides lietotņu, no kurām izvēlēties. Sākot ar straumēšanas lietotnēm, piemēram, Netflix, Hulu un Amazon Prime, līdz tādām bezmaksas mūzikas lietotnēm kā YouTube un Spotify, mūsdienās nekas vairāk nav piemērots mājas izklaides uzlabošanai nekā Firestick. Vēl jo vairāk, ka visās šajās lietotnēs varat straumēt arī ģeogrāfiski ierobežotu saturu, ja izmantojat labāko VPN. Lai iegūtu papildinformāciju par labākajām Firestick lietotnēm, izlasiet šo visaptverošo ceļvedi BestVPN.co vietnē Best Firestick Apps.!

Labākās Firestick lietotnes filmām un šoviem 2018. gadā:

Firestick ir viena no labākajām straumēšanas ierīcēm tirgū, kuru pasaulē ir uzbūvējusi Amazon’Lielākais e-komercijas uzņēmums, tas mūsdienās ir kļuvis par spēku, ar kuru jārēķinās.

Tā lietošana ir tikpat vienkārša kā pievienošana un atskaņošana, jo ierīce ir saderīga ar gandrīz visiem galvenajiem televizoriem un multivides ierīcēm. Bet lielākā daļa par šo ierīci ir to lietotņu skaits, kuras varat tajā darbināt.

Lielākā daļa citu straumēšanas nūju un ierīču, piemēram, Roku un Chromecast, neskatoties uz to, ka tās ir līdzīgas’lietotājiem piedāvāt tik plašu iespēju klāstu, ciktāl tas attiecas uz lietotnēm, kā to dara Firestick.

Un vai jūs zināt ko?’s vislielākā nozveja šeit ir? Neraugoties uz to, ka oficiāli to nodrošina pati sava lietotne, jūs varat arī neticami viegli lejupielādēt lietotnes no Google Play veikala, ļaujot jums palielināt savu izvēles diapazonu līdz daudz plašākam spektram..

Šajā rokasgrāmatā es aprakstīšu labākās lietotnes katrai kategorijai Firestick. Tātad sāksim ar 8 labākajām lietotnēm, gan maksas, gan bezmaksas, filmām un seansiem 2018. gadā vietnē Firestick:

labākās ugunsdzēsības lietotnes

1. Netflix:

Tā’s nav prāts tiešām. Netflix ir pasaule’Piedāvātā satura ziņā tā ir dominējošākā straumēšanas platforma un jau tagad ir pār visiem straumēšanas pakalpojumiem ar galvu un pleciem. Sākot no antoloģijas sērijas Melnais spogulis un beidzot ar vēsturisko drāmu “The Crown”, vietnē Netflix netrūkst satura, tāpēc šī lietotne ir obligāta jūsu Firestick. Tas ir apmaksāts, bet abonēšana nepavisam nav dārga.

Labākās Firestick lietotnes filmām un šoviem

2. Hulu:

Vēl viens straumēšanas pakalpojums Hulu nedaudz atšķiras no Netflix ar to, ka tas piedāvā straumēšanas bibliotēku, bet pakalpojumu paketēs piedāvā arī tiešraides TV kanālus. Tā oficiālā lietotne ir pieejama lietotņu veikalā Firestick, un tajā ir viena no augstākajām maksas straumēšanas lietotnēm platformā.

kodi firestick app

3. Kodi:

Nākamais ir Kodi, kas pats par sevi nav īpaši straumēšanas pakalpojums, bet tas lietotājiem atvieglo straumēšanas iespējas daudz lielākā apjomā nekā tradicionālie straumēšanas pakalpojumu sniedzēji. Piedāvājot simtiem papildinājumu, šī lietotne var ļaut jums izdarīt jebko, sākot no filmu skatīšanās līdz sporta straumēšanai tiešsaistē, Kodi nekad nepieviļ. Lietotne ir bezmaksas, bet trešo personu papildinājumi parasti tiek apmaksāti, ja vēlaties no katras partijas labākos.

lietotne showbox firestick

4. Showbox:

Vislabāk novērtētā bezmaksas straumēšanas lietotne Android ierīcēm, Showbox piedāvā visaptverošu satura portfeli, lai apmierinātu lielāko daļu lietotāju izklaides vajadzību. Tajā ietvertās kategorijas ir saistītas ar filmām un TV šoviem. Lietotne vēl nav oficiāli pieejama vietnē Firestick’lietotņu veikalā, taču joprojām varat lejupielādēt un instalēt to tieši caur tā APK failu vai izmantot sānu ielādes metodi, lai to iegūtu no Google Play veikala.

Plutons-TV kurtuvei

5. Plutona TV:

Bezmaksas tiešsaistes televīzijas straumēšanas pakalpojumu sniedzēji don’t nav labāk nekā Plutona TV. Šis ir visnozīmīgākais pakalpojums, kas piedāvā milzīgus 100 un vairāk kanālu caur savu platformu, un tas ir ideāls aizstājējs, ja jūs meklējat jebkurā laikā sagriezt auklu. Plutona TV kanālos nav daudz izvēles iespēju. Pakalpojums tuvākajā laikā plāno pat vēl vairāk dažādot savas kategorijas. Tā’s ir bezmaksas lietotne, un tā ir oficiāli pieejama lietotņu veikalā Firestick.

crackle firestick app 2018

6. Sprakšķēt:

Viena no labākajām bezmaksas izklaides lietotnēm, kas tiek mitināta lietotnes Firestick ekosistēmā, ir pierādījusi, ka laika gaitā ierīces lietotāji ir guvuši pārliecinošus panākumus. Izstrādāts Sony, Crackle piedāvā visaugstāko izklaides saturu. Tas ietver gandrīz visu veidu žanru filmas un TV šovus, kas lietotājiem ļauj piekļūt plašākai satura bāzei.

Tam ir īpaša vecāku kontroles funkcija, kas ļauj jums kontrolēt to, ko ir iespējams skatīties lietotnē. Tas padara šo neticami drošo iespēju pilnvērtīgām izklaidēm.

Tā lietotne ir oficiāli parādīta FireTV lietotņu veikalā.

7. SlingTV:

Ja esat dedzīgs auklas griezējs, tad jūs, iespējams, jau tagad esat saskāries ar vārdu SlingTV. Piedāvājot augstākā līmeņa tiešraidē pieejamos kanālus un dažus lieliskus cenu plānus, kas piemēroti visu veidu budžetiem un vajadzībām, SlingTV tagad ir nostiprinājusi savu vietu kā viens no labākajiem tiešsaistes TV pakalpojumu sniedzējiem. Pat UFC cīņas ir viegli pieejamas platformā kopā ar citiem tik svarīgiem izklaides pasākumiem.

sling-tv kamīns

SlingTV ir maksas pakalpojums, un tā lietotni varat viegli atrast FireTV lietotņu veikalā.

crunchyroll for firestick progr

8. CrunchyRoll:

Visiem tiem anime faniem, kas šeit darbojas, CrunchyRoll ir labākais pakalpojums, kurā varat reģistrēties.

Japāņu animētais saturs dominē izklaides iespējas šajā lieliskajā lietotnē. Bet jums vienmēr ir iespēja mainīt valodu atbilstoši jūsu vēlmēm. Tā kā ir pieejams vairāk nekā 15 tūkstošu stundu ilgs saturs, CrunchyRoll noteikti jāinstalē jūsu Firestick.

Šis ir maksas pakalpojums, un tam ir 2 nedēļu izmēģinājuma plāns.

Firestick lietotnes filmām un TV: Autors’ieteikums:

Lai gan es noteikti esmu liels visu izklaides veidu cienītājs un patiešām apbrīnoju visas šīs lieliskās filmu un TV lietotnes, kuras esmu minējis iepriekš, lai ļautu man apmierināt vēlmi iegūt pilnvērtīgu izklaides pieredzi, starp tām ir viena lietotne, kas tops saraksts noteikti.

Un tas ir Netflix.

Netflix šobrīd ir straumēšanas pakalpojums numur viens, un neviena cita lietotne vai pakalpojums tam pat nav tuvu. Piedāvājot tādas neticamas izrādes kā Oranžais ir Jaunais Melnais, Kronis, Melnais spogulis, Svešās lietas un daudz ko citu, šīs lietotnes satura kvalitāte ir pavisam citā līmenī, salīdzinot ar pārējiem šajā sarakstā minētajiem nosaukumiem..

Ja es izvēlētos vienīgo lietotni, kas ir saistīta ar manu Firestick ierīci, tad tas neapšaubāmi būtu Netflix. Pat šī pakalpojuma cenu plāni ir ārkārtīgi lēti lietotājiem ar atšķirīgām izklaides vajadzībām.

Un, ja jūs izvietojat Netflix labāko VPN, lai atbloķētu ASV Netflix bibliotēku, tas ļautu jums piekļūt daudz lielākai vietnes satura bibliotēkai, nekā jūs varat darīt citādi.

* Pārbaudē mēs izmantojām NordVPN, lai veiksmīgi atbloķētu Netflix US 

Labākās Firestick lietotnes 2020 - filmu, šovu, sporta un citu programmu tiešraide!

Labākās Firestick lietotnes mūzikai 2018. gadā:

Mūzika izklausās daudz labāk, ja uz liela HD ekrāna varat skatīties videoklipu, kas tiek pievienots noteiktam mūzikas skaņdarbam, un tas ir tas, ko jums ļauj Firestick. IPod paaudze jau sen ir pagājusi un ir aktuāla’s pasaulē, ekrāns ir tikpat svarīgs kā pati skaņa, tāpēc izmēģiniet un piekļūstiet pilnīgi jaunam mūzikas izklaides veidam, izmantojot šīs apbrīnojamās, labākās mūzikas lietotnes Firestick 2018. gadā:

Labākās Firestick lietotnes mūzikai

9. YouTube:

Kas to nedara’Vai zināt par YouTube? Tas ir kļuvis par absolūti būtisku, ja vēlaties pārmērīgi skatīties jebkura veida un jebkura žanra videoklipus. Bet tas, ko lielākā daļa cilvēku ignorē par šo platformu, ir tā spēja piedāvāt vispilnīgāko mūzikas bibliotēkas komplektu, nekā jūs varat piekļūt citādi, un tas arī bez maksas!

No Evanesence līdz Nelly Furtado un no Michael Jackson’Vislielākie skatieni, kas skar tādu grupu kā ColdPlay un Linkin Park dziesmas, YouTube to visu ir ieguvuši, un tās lietotne ir viegli pieejama Firestick bez maksas!

Dažas dziesmas var ierobežot ar ģeogrāfisko atrašanās vietu, tāpēc, ja jums ir Firestick VPN, jūs nekad nesatiksieties ar jebkāda veida pakalpojumu ierobežojumiem. Bet es jums nevaru pateikt, kā jūs varat atbrīvoties no visām nepatīkamajām reklāmām, kas jebkurā laikā pēkšņi var parādīties pakalpojuma vietā.!

vietas noteikšana lietotnei firestick10. Spotify:

Jums joprojām ir jādzīvo zem klints pēdējos 5 gadus, ja joprojām esat patvērums’dzirdējis par Spotify! Šī visaptverošā, neticami manevrējamā un pilnvērtīgā mūzikas lietotne tagad ir pasaule’s mūzikas pakalpojums numur viens 2018. gadā!

Tā lietotne ir viegli pieejama FireTV lietotņu veikalā. Bet tas, ka tas ļauj sinhronizēt visas jūsu ierīces, ja tās atrodas vienā un tajā pašā Wi-Fi tīklā, padara to par vienu iespēju izvēlēties, ja esat smagas mūzikas cienītājs.!

Labākā lieta par to, ka tā nav’neveicina jūs ar jebkāda veida reklāmām. Tāpēc manu vēlamo lietotni var lejupielādēt un instalēt, lai piekļūtu dziesmām un citiem mūzikas failiem manā Firestick!

Spotify ir bezmaksas pakalpojums, taču tas prasa reģistrēties un izveidot kontu.

Labākās Firestick lietotnes sportam 2018. gadā:

Visu veidu sportu reliģiski seko visā pasaulē. Sākot ar lielām futbola līgām un beidzot ar augsta līmeņa cīņām, nekas nevar dot labāku adrenalīna piepūli un padarīt jūsu dienu vērtīgāku nekā sporta kniedēšanas sacensības starp divām ļoti konkurētspējīgām organizācijām. Straumēšana ļāva jums nekad nepalaist garām nevienu no jūsu iecienītākajiem sporta notikumiem!

Sporta skatīšanos HD ekrānā, izmantojot straumēšanu, jūsu Amazon Firestick tagad ir daudz atvieglojis, taču, lai nodrošinātu vislabāko piekļuvi visiem nozīmīgākajiem sporta notikumiem, jums jāizdomā, kuras lietotnes jums kalpos vislabāk. Tātad, šeit ir trīs labākās Firestick lietotnes sportam 2018. gadā!

Labākās Firestick lietotnes sportam11. Mobdro:

Ja kādreiz sportam bija pieejams pilnvērtīgs bezmaksas straumēšanas pakalpojums, tad Mobdro tam ir jābūt. Straumējot sporta notikumus visā pasaulē, Mobdro ir palielinājies eksponenciāli kā galvenais pakalpojums sporta entuziastiem..

Mobdro strādā pie priekšnoteikuma, lai konsekventi nodrošinātu labāko sporta spēles tiešraidi. Lietotne nepārtraukti meklē šādas straumes. Tiklīdz tas atrod šādu straumi, tas to apkalpo saviem abonentiem. Un zēns dara to darbu ar pilnību vai ko!

Lietotne nav pieejama Firestick lietotņu veikalā. Jums tas ir jāielādē no vietnes vai arī jāielādē caur Downloader App. Lai uzzinātu vairāk par to, kā to izdarīt, izlasiet mūsu ceļvedi par labāko VPN Firestick.

Mobdro piedāvā arī premium versiju, kas pakalpojuma reklāmu padara bezmaksas!

ESPN firestick progr 201812. ESPN:

ESPN ir viens no slavenākajiem sporta izklaides vārdu nosaukumiem pasaulē vislabāk apmaksātajā sporta lietotnē, kuru varat nodrošināt savā Amazon Firestick. ESPN, izmantojot īpašus kanālus un straumēšanas iespējas ārkārtīgi plaša spektra sporta notikumiem no visas pasaules, ir augstākā līmeņa pakalpojums, kas turpina valdīt augstākajā līmenī.

ESPN piedāvā ne tikai tiešsaistes sporta straumēšanu, bet arī labāko pirms un pēc mača analīzi, īpašas sportiskas dokumentālās filmas, intervijas un daudz ko citu, padarot to par ļoti visaptverošu platformu, ja vēlaties skatīties ne tikai spēli!

ESPN ir maksas pakalpojums, kas nāk ar bezmaksas nedēļas izmēģinājuma plānu. Lietotne ir oficiāli parādīta Amazon lietotņu veikalā, un to var lejupielādēt ar neticami viegli!

13. FuboTV:

Neskatoties uz to, ka FuboTV ir IPTV nodrošinātājs, kas rūpējas par visiem žanriem, tas piedāvā arī neticami ekskluzīvu sporta kanālu sajaukšanu! Tā ir ļoti uzticama iespēja, lai jūsu Firestick nodrošinātu pilnvērtīgu TV pieredzi!

fubotv for ufc firestick

FuboTV pēdējos mēnešos ir spēlējis spēles topā! Pakalpojumu sniedzējs ir straumējis tādus populārus pasākumus kā UFC 230, Fifa World Cup ‘18 citu starpā.

Šis ir maksas pakalpojums, un tā oficiālā lietotne ir pieejama FireTV lietotņu veikalā!

PlutoTV ir ierobežots pasaules daļās, ja jūs atrodaties kādā no šīm valstīm, apsveriet iespēju izmantot VPN, lai atbloķētu pakalpojumu jūsu FireTV!

Labākās Firestick lietotnes interneta drošībai:

Starp daudzajām iepriekšminētajām lietotnēm, piemēram, Netflix, Hulu, FuboTV, ESPN un pat daudzām citām, ir ģeogrāfiski ierobežots, kas nozīmē, ka tās’straumēt pilnu vai daļēju pakalpojumu ārpus noteiktām ģeogrāfiskām robežām. Bet ir veids, kā apiet šos ierobežojumus, un tas ir caur VPN pakalpojumu!

Kaut arī tur ir simtiem VPN pakalpojumu, ne visi no tiem ir piemēroti darbam ar jūsu Amazon Firestick, jo tas prasa noteiktu funkciju kopumu, ko var piedāvāt tikai daži pakalpojumu sniedzēji. Lai uzzinātu vairāk par šādām funkcijām un par VPN, kas piemēroti šai platformai, izlasiet šo visaptverošo pārskatu vietnē VPN for Firestick šeit.

Šeit es uzskaitīju 3 populārākās VPN lietotnes jūsu Amazon Firestick ierīcei!

14. PureVPN:

Ja jūs meklējat ātru, uzticamu un, kas vēl svarīgāk, lētu VPN pakalpojumu savai Firestick, tad PureVPN ir ideāls pakalpojums, lai apmierinātu jūsu vajadzības. Piedāvājot vienu no visizplatītākajām serveru infrastruktūrām ar serveriem vairāk nekā 160 valstīs visā pasaulē, Netflix ASV un BBC iPlayer atbloķēšanas iespējas, tādas īpašas iespējas kā dalītā tunelēšana un vēl daudz vairāk, PureVPN ir viens no labākajiem pakalpojumiem tirgū šobrīd!

Labākās Firestick lietotnes interneta drošībai

Tam ir īpaša lietotne Firestick, kas palielina lietotāja ērtību, un lētākais plāns ir pieejams tikai USD 1,65 mēnesī!

Labākās Firestick lietotnes 2020 - filmu, šovu, sporta un citu programmu tiešraide!

15. ExpressVPN:

Šobrīd nozarē ļoti labi uztverts VPN pakalpojums ExpressVPN ir tikpat izturīgs VPN, kā nāk. ExpressVPN ir lieliska reputācija, piedāvājot visspēcīgāko funkciju veiktspēju visās ierīču platformās. Tajā ar zvaigznīti iekļautajās funkcijās ietilpst vairāk nekā 2000 funkcijas, īpaša lietotne Firestick, ekskluzīvi instalēšanas ceļveži, tiešsaistes tērzēšanas atbalsts un daudz kas cits!

ExpressVPN Firestick

Tā lētākais plāns tagad piedāvā 49% atlaidi! Izmantojot šo pakalpojumu, 15 mēnešu speciālajā plānā jūs varat saņemt pakalpojumu tikai par 6,67 USD / mēnesī!

Labākās Firestick lietotnes 2020 - filmu, šovu, sporta un citu programmu tiešraide!

16. NordVPN:

Ar vairāk nekā 5000 serveriem, kas tiek piedāvāti visā pasaulē, un iespaidīgām atbloķēšanas iespējām, NordVPN joprojām ir augstākā līmeņa VPN pakalpojums, kas ir uzkrājis lietotāju uzticību visā pasaulē. NordVPN saviem lietotājiem piedāvā dažas no iespaidīgākajām drošības funkcijām, ieskaitot Double VPN un Onion over VPN. Tāpēc tas ir ļoti daudzveidīgs pakalpojumu sniedzējs, salīdzinot ar pārējiem šajā sarakstā.

Nordvpn kurtuvei

Vienīgais šī VPN mīnuss ir tas, ka tā to nedara’Pagaidām nepiedāvājat īpašu lietotni Firestick. Ja vēlaties to izmantot savā Firestick, tas būs jāinstalē, izmantojot sānu ielādes metodi.

Tās lētākie cenu plāni piedāvā pakalpojumu lietotājam tikai par 3,49 USD mēnesī!

Labākās Firestick lietotnes 2020 - filmu, šovu, sporta un citu programmu tiešraide!

Firestick lietotņu Reddit atsauksmes:

Dažreiz jūs esat pārsteigts, un tas bija tikai viens no šiem gadījumiem. Kad es pārgāju uz Reddit, lai pārbaudītu lietotāju viedokļus par labākajām Firestick lietotnēm atbilstoši lietotāju vēlmēm, es dīvainā kārtā atklāju, ka vietne klusē par šo tēmu..

Viss, ko es varētu atrast par šo tēmu Reddit, bija daži selektīvi pavedieni par tēmām, piemēram, Mobdro alternatīvas. Daži komentāri ir noņemti no šiem pavedieniem un minēti zemāk:

Komentārs no diskusijas Christian_Lloyd_’komentārs no diskusijas "Lietotnes, piemēram, Mobdro?".

Vēl viens nedaudz samērojams pavediens par tēmu bija tāds, kurā cilvēki diskutēja par sānu ielādes metodēm. Es esmu sagatavojis dažus komentārus no šī pavediena šeit:

Komentārs no diskusijas Impulse215’komentārs no diskusijas "[Jautājums] Kuras lietotnes jūs varat ielādēt Firestick un vai tās ir funkcionālas?".

Komentārs no diskusijas angelboy65’komentārs no diskusijas "[Jautājums] Kuras lietotnes jūs varat ielādēt Firestick un vai tās ir funkcionālas?".

Neatkarīgi no tā, es neatradu neko, kas būtu attāli atveidojams par tēmu Reddit. Tāpēc es domāju, ka jums būs jāapmierina šajā rokasgrāmatā sniegtā analīze. Zemāk esošo komentāru sadaļā jūs varat nākt klajā ar saviem ieteikumiem par tēmu!

Neaizmirstiet izlasīt mūsu jaunāko reddit vpn ceļvedi.

Amazon Firestick lietotņu FAQ:

Kādus kanālus jūs varat iegūt, izmantojot FireStick?

Izmantojot Firestick lietotnes. cita starpā varat piekļūt visiem TV tiešraides, filmu un sporta kanāliem

Vai ir ikmēneša maksa par Firestick??

Nē, par Firestick nav jāmaksā ikmēneša maksa. Jums būs jāmaksā tikai vienu reizi, lai iegādātos ierīci, un tā ir tā. Tomēr jums būs jāmaksā par jebkuru abonēšanu par pakalpojumu, kuram piekļūstat, izmantojot savu Amazon Firestick

Kādas lietotnes ir pieejamas vietnē Firestick?

Firestick piedāvā visu veidu lietotnes, sākot no sporta līdz mūzikai un no programmatūras līdz filmu straumēšanas vietnēm. Tā piedāvā arī tiešraides TV lietotnes bezmaksas un maksas kategorijās.

Kas ir Jailbroken Firesticks?

Jailbroken Firesticks var no jauna ielādēt lietotnes, kas nav redzamas FireTV’oficiālais lietotņu veikals! Visas Firesticks un FireTV ierīces var tikt bojātas, ja zināt, kā to izdarīt pareizi. Sānu ielādes metode ir visieteicamākā metode, lai uzticami nolaupītu Firesticks.

Secinājums:

Amazon Firestick, bez šaubām, ir labākā straumēšanas ierīce! Un tas’tāpēc, ka tas piedāvā daudz vairāk funkciju un savietojamības. nekā tās laikabiedri. No labākajām tiešraides TV kanālu lietotnēm līdz sporta un mūzikas straumēšanas lietotnēm burtiski varat iegūt jebkuru lietotni, kas jāinstalē un jākonfigurē jūsu Firestick, ļaujot jums neticami palielināt vērtību, ko jūs garantējat no šīs ierīces.!

Iepriekš minētie lietotņu saraksti ir tikai katra žanra populārākās lietotnes, uz kurām es koncentrējos šajā sarakstā. Bet tas’ne tā, jo ir simtiem citu lietotņu, kas piedāvā visdažādākos pakalpojumus Firestick.

Pārbaudiet tos, un, ja jūs atradīsit kaut ko interesantu, kas var būt redzams mūsu sarakstos iepriekš, tad, lūdzu, pieminējiet tos komentāru sadaļā! Es labprāt iesaistīšos ar jums par šo tēmu un mainīšu sarakstus, ja man šķiet, ka jūsu lietotne ir pietiekami atbilstoša!

Iestatiet straumēšanas pasauli ugunī ar savu Firestick, sākot no šodienas!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me