Labākais VPN, lai apietu 13. pantu / mēra aizliegumu ES

Šajās dienās valdības parasti kļūdās, pat ja tās mēģina rīkoties pareizi. Realizācijas vilnis, kas sākās pēc ar Facebook saistītā Cambridge Analytica skandāla priekšplānā, daudziem politiķiem lika saprast kiberdrošības nozīmi mūsdienās.’s ļoti digitalizēta pasaule.

Bija paredzēts, ka tā bija laba lieta, un ar jaunajiem un visiem jaunajiem GDPR likumiem viss notika pareizajā virzienā, bet, kā vienmēr, politiķi bieži vien rada vairāk nepatikšanas, nekā rada atvieglojumus..

Nesen ES pieņēma Eiropas Savienības direktīvu par autortiesībām digitālajā vienotajā tirgū. Tiesību aktu galvenais mērķis ir pavadoņa ievietošana internetā kopīgotajā saturā. Tas varētu neizklausīties problemātiski, taču, sīkāk apskatot tās apakšdaļas, piemēram, 11. un 13. pantu, var pateikt, cik ļoti šis likums ietekmēs bezmaksas internetu..

No tā, ka tiešsaistes vietnes ir atbildīgas par jebkāda ar autortiesībām aizsargāta satura filtrēšanu vai apmaksu par to savā vietnē, tādējādi efektīvi signalizējot par tādām lietām kā memes, lai apkopotāju vietnēm, piemēram, Google News, būtu jāmaksā tām vietnēm, no kurām viņi raksta ziņu..

Smalkāki šī likuma aspekti mums pat saka, ka šī jaunā direktīva varētu ietekmēt arī tikpat patīkamas lietas kā sporta spēļu attēlu ievietošana sociālajos medijos, lai pat gifu būtu šajās pašās sacensībās bez atbilstoša apstiprinājuma un samaksas..

Ja šis likums stāsies spēkā, kas, šķiet, šķiet visiespējamākā iespēja 2 gadu laika posmā, kas paredzēts ES dalībvalstīm, likuma piemērošanai, tā varētu būt pilnīga katastrofa visiem ES dzīvojošajiem interneta lietotājiem.

Nav mēmu, nav sporta notikumu attēlu, nav ziņu sarunu, nav nekā! Internets nākamajos 2 gados ES var kļūt pilnīgi neskaidrs, tomēr jūs joprojām varat izvairīties no šīs direktīvas ietekmēšanas, izmantojot VPN!

Tāpat kā vienmēr, VPN ir ideāls rīks, lai apietu vēl vienu uzbrukumu bezmaksas internetam. Lietotājs var vienkārši pieteikties savā VPN, izvēlēties serveri ārpus ES un rīkoties, kā parasti, neitralizējot direktīvas vai to likumības, lai viņu neietekmētu.

Kā izvēlēties šīs direktīvas VPN?

Lai gan labākie VPN tiek izvēlēti, izmantojot noteiktus kritērijus, izvēloties labākos šī uzdevuma veikšanai, būs nepieciešams nedaudz nedaudz pielāgot parasto kritēriju sarakstu un padarīt to vēl pareizāku. “ES specifika”.

Šie ir vissvarīgākie faktori, kas jums jāapsver, pirms izvēlaties maznozīmīgu VPN, lai apietu to, kuru šī direktīva ietekmē, dzīvojot ES:

Droša jurisdikcija

VPN jurisdikcijām šajā jautājumā ir lielāka nozīme nekā jebkad agrāk. Parasti VPN gadījumā ir svarīga jurisdikcija, jo daudzas valstis to nedara’t nav datu draudzīgiem likumiem vai viņi ir daļa no aliansēm.

Kamēr šie divi kritēriji paliek spēkā, šeit sajaukumam jāpievieno trešais. Pārbaudot šos divus, jums jāpārliecinās arī par jūsu VPN’jurisdikcija nav nevienā ES valstī.

Vai tas piedāvā serverus ārpus ES?

Jums arī jāpārbauda, ​​vai VPN piedāvā pietiekami daudz serveru ārpus ES, lai varētu efektīvi apiet spēkā esošos ierobežojumus.

VPN nozarē vairums pakalpojumu sniedzēju lielu daļu savu serveru piedāvā Eiropā un Ziemeļamerikā, jo vairums VPN lietotāju dzīvo šajos reģionos. Tomēr daudzi labākie pakalpojumu sniedzēji piedāvā pietiekami daudz serveru ārpus šiem reģioniem, lai jums būtu vieglāk izdarīt izvēli.

Ātri ātrumi

VPN cieš no ātruma samazināšanās smagās šifrēšanas un visu šo protokolu dēļ, kuru dēļ jūsu savienojums tiek nodots cauri.

Bet ātruma zaudēšanai nevajadzētu’t nav pārāk augsts, pretējā gadījumā tas sabojās visu pieredzi. Šajā gadījumā ES lietotāji izveidos savienojumu ar serveriem, kas atrodas tālāk no savas atrašanās vietas, t.i., ārpus ES, tāpēc viņiem būs nepieciešami labākas veiktspējas un ātrākie VPN, lai viņiem piedāvātu pietiekami labu interneta lietošanas pieredzi..

Īpaši IP

Tas ir nedaudz sarežģīti saprotams, bet šajā kontekstā varbūt ir vissvarīgākais. Serveri ir labi, un tos var izmantot, lai apietu jaunos ierobežojumus, kas noteikti direktīvā, bet īpašajam serverim IP ir daudz lielāka mērķa. Tas ir tāpēc, ka speciālais IP ir daudz personalizētāks nekā serveris, kuru koplieto daudzi lietotāji.

Parastie VPN serveri bieži piešķir jums atšķirīgus IP katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar tiem, kas var izraisīt daudz konfliktu ar jūsu sociālo mediju vietnēm, pat novedot pie tā, ka jūsu konti tiek atspējoti..

Papildus tam tas’ir mazāka iespēja, ka sociālo mediju platformās un citās vietnēs tiks atklāts īpašs IP, tādējādi atvieglojot darbību turpināšanu tiešsaistē.

Svarīgi ir arī citi faktori, piemēram, VPN piedāvāto lietotņu skaits, tā bezmaksas izmēģinājuma politika, atmaksas periods utt., Bet, ja pakalpojumu sniedzējs var atzīmēt visas iepriekšminētās prasības, tad tas’Tas ir lieliski piemērots tiem lietotājiem ES, kuri nevēlas’nevēlaties, lai jaunā direktīva tos ietekmētu.

Labākais VPN, lai apietu ES’s Jaunā direktīva

VPN nozare ir pārpludināta ar VPN. Simtiem no tiem pastāv, un lielāko daļu laika viņiem šķiet, ka viņi visi piedāvā tieši tādas pašas funkcijas, veiktspēju un uzticamību.

Kā VPN recenzenti mēs zinām, ka tas tā nav’Tas ir taisnība, jo ne katrs VPN ir tāds pats kā otrs, un ne katrs no tiem ir piemērots katram uzdevumam.

Īpašiem jautājumiem vai prasībām, piemēram, gadījumam, ir ES problēma’s Ir jāizvēlas jauna direktīva, īpaši VPN, kas perfekti apstrādā darbu un piedāvā visas nepieciešamās funkcijas.

Šeit es izvēlos 3 galvenos VPN, lai apietu ES direktīvu / 13. panta regulas:

PureVPN

Labākais VPN, lai apietu 13. pantu / mēra aizliegumu ESŠis VPN, kas atrodas Honkongā un piedāvā vairāk nekā 2000 serveru, iespējams, ir labākā izvēle kā pakalpojumu sniedzējs, kuru šajā gadījumā izvēlēties.

Tas piedāvā īpašus IP 8 dažādās vietās, no kurām lielākā daļa atrodas ārpus ES, ļaujot lietotājiem ar ātru, vienmērīgu ātrumu viegli apiet direktīvas ierobežojumus no jebkuras vietas reģionā..

PureVPN piedāvā arī plašu lietotņu kopiju, tādēļ, ja vēlaties skatīties YouTube savā Android tālrunī vai nosūtīt dažas memes pakalpojumā Facebook caur Windows ierīci, pakalpojuma sniedzēja īpaša lietotne kalpo un ir pieejama visās populārajās un pat dažās nišu platformās..

Izturīga drošība militāras pakāpes šifrēšanas veidā, OpenVPN protokola atbalsts, iznīcināšanas slēdzis un nulles IP noplūdes, padara lietotāju anonīmu, aizsargājot to no jebkāda iebrukuma vai savienojuma spiegošanas. Absolūta nepieciešamība šajā gadījumā, kad ES / dalībvalstis centīsies uzraudzīt un ierobežot daudzus jūsu gājienus internetā..

Tērzēšanas atbalsts ir arī diezgan labs, ļaujot jums brīvi pārdomāt lietotņu iestatīšanas un instalēšanas procesu vai pat speciālo IP.

Vienīgais trūkums tajā ir tas, ka tam paredzētais IP ir pieejams tikai kā papildinājums ar parastajiem cenu plāniem par papildu USD 1,99 mēnesī. Bet parasti, PureVPN’Cenu plāni ir diezgan pieņemami, un tam pat ir vairāki darījumi, kas darbojas gada laikā, tāpēc to nevajadzētu darīt’t lietotājiem nav daudz problēmu.

Plusi

 1. Īpašs IP pieejams vietās ārpus ES
 2. Atrodas Honkongā
 3. Vairākas klientu lietotnes
 4. Lielais serveru skaits ārpus ES
 5. Žurnālu nulles politika, tērzēšanas atbalsts un stabils ātrums

Mīnusi

 1. Īpaši IP ir pieejami tikai kā papildinājums ar parastajiem cenu plāniem, nevis atsevišķi

Surfshark

Labākais VPN, lai apietu 13. pantu / mēra aizliegumu ESNeskatoties uz to, ka jums nav īpašu IP, šis pakalpojumu sniedzējs joprojām ir viens no labākajiem variantiem jums kā VPN, lai apietu ES direktīvas jautājumus..

Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās, neticami drošā vietā, kur nav lielu datu saglabāšanas likumu. Varētu likties, ka uz šo vietu attiecas Lielbritānijas likumi un līdz ar to arī ES likumi, bet BVI to nedara’nedarbojas saskaņā ar šiem likumiem, neskatoties uz to, ka ir impērijas direktorāts.

Neskatoties uz ierobežoto 800 serveru skaitu, kas ir daudz mazāks nekā dažiem citiem pakalpojumu sniedzējiem, tā serveru parkam ir pietiekami daudz serveru ārpus Eiropas, lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr varat pieslēgties IP ārpus ES bez lielām raizēm.

Labākā informācija par Surfshark ir tā lietošanas vienkāršība. Tās lietotnes ir tikai viena klikšķa saskarnes, kur savienojuma sākšanai ir nepieciešams vienkāršs klikšķis. Surfshark ir lieliski piemērots iesācējiem, kas ir tieši šajā jautājumā, un to būs daudz.

Piedāvājot visas augstākās drošības funkcijas, piemēram, nesalaužamu militāras pakāpes šifrēšanu un iznīcināšanas slēdzi, kā arī tādus nišas drošības elementus kā adblocker, Surfshark ir neizbēgams, lai jūs noteikti varētu uzticēties tam, lai pasargātu sevi no varas iestādēm, ja apiet ES direktīvu un ļauties ierobežotas aktivitātes, piemēram, meme-ing.

Cenas ir ārkārtīgi pieņemamas, iespējams, lētākais vpn starp labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, ja mēs uzskatām tā labāko plānu, t.i., 2 gadu darījumu. Darījums jums izmaksās tikai USD 1,99 mēnesī, kas ir lēti, ņemot vērā funkcijas un veiktspēju, kurai cita starpā piekļūsit, piemēram, tērzēšanas atbalsts, cita starpā lietotne Firestick.

Plusi

 1. 800 serveri, no kuriem daudzi atrodas ārpus ES
 2. Droša, nulles žurnālu politika
 3. Viegli lietot un iestatīt
 4. Piedāvātas vairākas klientu lietotnes
 5. Tērzēšanas atbalsts ir pietiekams
 6. Lielāks par vidējo ātrumu ar zemu piespiešanas ātrumu
 7. Lēti cenu plāni

Mīnusi

 1. Netiek piedāvāts īpašs IP, lai apietu ES direktīvu

ExpressVPN

Labākais VPN, lai apietu 13. pantu / mēra aizliegumu ESCitos gadījumos šis VPN būtu ierindots visaugstākajā pozīcijā, taču tāpēc, ka trūkst īpašas IP funkcijas un ka tā ir ļoti dārga,’s ir mans 3. labākais VPN par ES direktīvas apiešanu.

ExpressVPN ir labākais VPN nozarē, runājot par ātrumu, veiktspēju, uzticamību, drošību un integritāti. Tā nulles žurnālu politika līdz šim ir apstiprināta vairākkārt, it īpaši gadījumā, ja iesaistīts Krievijas vēstnieks Turcijā.

No tā nekad nav ziņots par IP noplūdēm, un tā drošības elementi atbilst visiem labākajiem nozares standartiem.

Tam ir visdaudzveidīgākā traucējummeklēšanas bibliotēka starp visiem VPN, ar apmācības video materiāliem un tā palīdz ceļvežiem gandrīz par katru tēmu, kas saistīta ar VPN, sākot ar VPN iestatīšanu maršrutētājā un beidzot ar ātruma palielināšanu, mainot protokolus.

Ātruma zudums parasti ir mazāks par 20%, kas nodrošina neticamu pārlūkošanas un straumēšanas pieredzi.

Atrodas BVI, piemēram, Surfshark, ExpressVPN’Šī jurisdikcija padara to īpaši drošu visiem, kas vēlas apiet neseno ES pieņemto apslāpēšanas direktīvu.

Vienīgais būtiskais jautājums tai ir tā augstā cena, jo tā vismaz 3-4 reizes maksā par augstu cenu, salīdzinot ar pārējo VPN šajā sarakstā. Tās labākais plāns tev izmaksās 8,32 USD / mēnesī.

Plusi

 1. Labākais atbalsta krātuve nozarē
 2. Ātrākais ātrums serveru apiņiem
 3. Nav’t saglabāt žurnālus
 4. Neviena DNS vai WebRTC noplūde nav reģistrēta
 5. Atrodas BVI

Mīnusi

 1. Dārgi cenu plāni
 2. Netiek piedāvāts īpašs IP

Tikai uzvarējis VPN’t Dariet, ja patiešām vēlaties apiet, ka tos ietekmē ES direktīva

Neapšaubāmi, ka VPN ir nepieciešams, lai apietu ES aizliegumu, jo, neslaupot savu intelektu ar trešo valstu intelektuālo īpašumu, jūs uzvarējāt’t nevarētu iet garām jautājumiem par pastiprinātu interneta satiksmes uzraudzību, kas izsekos daudzas jūsu darbības internetā, kā paredzēts šīs direktīvas regulās.

Jums būs jāizmanto arī VPN, lai atbloķētu daudzas vietnes, kuras noteikti tiks bloķētas, tiklīdz direktīva kļūs likumīga, saistoša likuma, piemēram, Google News.

Tomēr ir arī daudzas citas lietas, no kurām jums būs jāraugās, ja nopietni domājat apiet aizliegumu, baudīt bezmaksas internetu un to darot neietekmē juridiskas problēmas:

 1. Ja turpināsit izmantot savus parastos sociālo mediju kontus, pat izmantojot VPN, varas iestādes un vietnes jūs pieķers, mēģinot darīt lietas, kas’s nav atļauts saskaņā ar direktīvu. Tas ir tāpēc, ka VPN ir paredzēts slēpt jūsu identitāti tiešsaistē, un, ja jūs piekļūstat saviem reālajiem kontiem, jūs pats pakļaujat sevi pasaulei. Tas ir pilnīgi stulbums’Tāpēc es iesaku jums izveidot jaunus kontus visās šādās sociālajās vietnēs un turpināt ierobežotās darbības.
 2. Lai iegūtu papildu drošības segumu, es iesaku izmantot Tor tīklu pat pēc VPN ieslēgšanas. Tas ir īpaši droši un jūsu privātums tiek papildināts

Secinājums

Jūs varat’Tieši maģiski nevēlamies jauno ES direktīvu vai jebkuru no tās apakšlikumiem, piemēram, 13. pantu. Tie drīz kļūs par likuma daļu un realitātes daļu, tāpēc, tā vietā, lai tos aizvainotu, jums jāiemācās apiet, kā tos ietekmēt. savienojums ar IP ārpus ES, ti, izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me