Ivacy uzņem siltumu – atgriežas baumās ar caurspīdīgumu-Glock!

Viņi saka: cīnies ar uguni. Saskarieties ar pretiniekiem / ļaundari ar līdzīgiem ieročiem un taktiku. Ivacy tomēr nepiekrīt, izmetot noklusēto baumu uguni ar spaini ar godīgumu piepildīta ūdens!


Pakalpojumu sniedzējs gadiem ilgi ir ticis apsūdzēts un dīvaini atskaitīts par iespējamo saistību ar konkurentu pakalpojumu PureVPN. Tāpēc 2019. gada Rietumu filiāļu samitam Lasvegasā Ivacy nolēma atbildēt uz jautājumiem, kas saistīti ar asociāciju, dodoties uz.

Jautāts par attiecībām ar PureVPN, Ivacy sabiedrisko attiecību vadītājs “Frenks” čaukstēja, apgalvojot, ka PureVPN nav nekas cits kā mazsvarīga ieinteresētā persona, kas aprobežojas ar kopīgu infrastruktūru. Kāpēc? Primārais mērķis ir palīdzēt lietotājiem uzturēt viņu anonimitāti tiešsaistē.

Daudzas publiski identificējamas digitālās pēdas ir OEM partnera vārdi, jo tie ir vieni no retajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuru identitāte jau ir zināma sabiedrībā. Tas tiek darīts no privātuma, anonimitātes un labklājības viedokļa gan no mūsu lietotājiem, gan no mūsu augsta profila tehnoloģiju investoriem, kas ir ierasta prakse VPN nozarē, un mēs to cienām. Šai anonimitātei ir bijusi būtiska loma mūsu lietotāju saglabāšanā’ privātums bez kompromisiem vairāk nekā desmit gadus.

Franks vairākas reizes atkārtoja, ka Ivacy ir neatkarīga vienība un ka viņi ir parādījuši šo mītu par “aizdomīgs” piederība PureVPN, vairākas reizes iepriekš.

Ja godīgi, es nevainoju privātās dzīves privātpersonas, pieprasot skaidrāku atbildi. VPN nozare ir piepildīta ar negodīgumu un noslēpumiem, kas attiecas uz vadītājiem bez sejas, privātuma politikām, reģistrēšanu vai konkrēta pakalpojumu sniedzēja faktisko atrašanās vietu.

Nemaz nerunājot par to, ka daži bezmaksas VPN krāpnieki pat ir izveidojuši partnerattiecības ar datu ieguves aģentūrām. Tas ir slidens slīpums, uzticoties VPN pakalpojumam, bet tajā pašā laikā es domāju, ko tas ietekmē “ticības trūkums” privātuma rīkos mūs vadītu.

Es varu sajust neapmierinātību par bezdarbību un rupjību viņu atbildēs, kad viss, ko viņi cenšas darīt, ir bruģēt ceļu uz to, lai lietotāji tiešsaistē saņemtu maksimālu anonimitāti.

Nevienam negribētos, lai visi viņu centieni nonāk atkritumos, tikai muļķīgu baumu dēļ. Visos savos VPN industrijas gados es varu droši apgalvot, ka tas varētu būt aizsācies no konkurentu, kuri ļauj man pieminēt, patiesības, arī viņiem ir līdzīgas piederības.

Es’Teikšu to vienreiz un uz visiem: Ivacy ir patstāvīgi reģistrēta vienība, kurai ir savi tirgotāji, bankas konti, partneri un juridiski saistoši līgumi. Bezdarbība’Patstāvīgi vadītas un izstrādātas lietotnes, aizmugure, rēķini, juridiskas vienošanās un partnerības ir šī fakta apliecinājums. Viņu likmes ir tikai nelielas. Ko vēl jūs vēlaties no Ivacy??

Pakalpojumu sniedzējs pat atbildēja uz jautājumiem par to pārvaldību, apgalvojot, ka, tā kā tie ir privāta sabiedrība ar ierobežotu atbildību, viņiem nav juridiska pienākuma atklāt patiesos īpašniekus, kas ir slepenības pamatā..

Tādēļ viņi nav ieinteresēti atvērt savu ieguldījumu portfeļus visiem, jo ​​tas tieši nozīmē publiski identificējamu datu atklāšanu, kas var apdraudēt lietotāju privātumu.

Attiecībā uz anonimitāti Frenks arī atklāja, ka Ivacy bija viens no pirmajiem VPN “atbalsts pārredzamības idejai, ne tikai ievērojot GDPR vai būdams ASV Kiberdrošības alianses loceklis, bet arī atbalstot caurspīdīgu produktu operāciju koncepciju”.

Ivacy VPN ideja ir palīdzēt lietotājiem pārvarēt šķēršļus, kas ierobežo viņu pilnīgu interneta brīvību. Kāpēc nerunāt par to, kas ir viņu problēmas? Es varu visu dienu iet debatēt par to, kāpēc un kurš, bet vai tas kādreiz mums ir traucējis izpildīt solījumu par pilnīgu anonimitāti? Es teikšu tikai mūsu esošajiem un potenciālajiem lietotājiem: Ivacy par katru cenu uzturēs jūsu uzticību un vēstulē un garā paliks par vēlamo privātuma partneri..

Lietu iesaiņošana

Ja godīgi, es esmu neticami pārsteigts par Ivacy sniegtajām atbildēm, it īpaši laikā, kad VPN nozare ir piepildīta ar slepenību un noslēpumu..

Singapūras pakalpojumu sniedzējs, kas savā darbībā atklāj caurspīdīgumu, noteikti ir vērts kādu atzinību, un es vēlētos, lai citi pakalpojumi rīkotos tāpat.

“Neviens, bet drosmīgie ir pelnījuši gadatirgu” un Ivacy informācijas atklāšana par tās asociācijām, pārvaldību un finansēm liecina, ka varat viņiem uzticēties, lai jūs tiešsaistē paliktu anonīms.

Viņiem viņu klienti ir vissvarīgākā organizācijas vērtība, un, atbildot uz viņu jautājumiem, nevis tos ignorējot, šī verifikācija tikai tiek pārbaudīta..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me