7 labākie tomātu maršrutētāji 2020. gadā

Mūsdienās visbiežāk sastopamie maršrutētāju ražotāji baro savas ierīces ar noklusējuma programmaparatūru (pastāvīgu programmatūru, kas iebūvēta maršrutētāju lasīšanas atmiņā), nodrošinot maršrutētāju vispārējo funkcionalitāti. Reizēm lietotājiem šī programmaparatūra var izrādīties diezgan nepietiekama’ lai konfigurētu dažādas iespējas, viena no visizplatītākajām ir maršrutētāju iestatīšana labākajiem VPN pakalpojumiem.

Fifa Worldcup ziņas

Piezīme! Ar vairāk & Tā kā katru dienu rodas vairāk drošības problēmu, VPN ir obligāts, lai nodrošinātu ierīču drošību, kad tās ir savienotas ar internetu. Mēs iesakām iestatīt VPN tomātu maršrutētājā, lai šifrētu interneta savienojumu drošai pārlūkošanai.

Iegūstiet VPN tūlīt

Kas ir tomātu maršrutētāja programmatūra?

Tomāts ir uz HyperWRT balstīta, uz Linux balstīta programmaparatūra, kas paredzēta maršrutētājiem ar Broadcom mikroshēmām. Starp garo priekšrocību sarakstu Tomato maršrutētāja programmaparatūrā tiek izmantota Ajax (Web izstrādes metožu kopums), kas ļauj tīmekļa lapas vieglāk ielādēt. & ātrāk, atkārtoti nepielādējot lapu atkal un atkal. Izstrādātāji ir ļoti atzinīgi novērtējuši tomātu maršrutētāja tehnoloģiju, izmantojot divus ļoti pamanāmus modeļus - Tomato by Shibby un Advanced Tomato, kas ir slaveni to lietošanas ērtībai..

Tomātu maršrutētāja programmaparatūras 8 lietošanas iemesli

Parasti es apkopoju 5 iemeslus, lai izmantotu ar tomātiem saderīgus maršrutētājus, taču jums būtu labāk to dzirdēt no ekspertiem, piemēram, no FlashRouters:

Šeit ir dažas galvenās funkcijas, kas ļauj viegli saprast, kādas papildu priekšrocības ir, izmantojot maršrutētāju, kura pamatā ir tomāti, ja jums ir lietpratīgi lietotāji, kas nav lietpratīgi lietotāji, kuri nav lietpratēji tehnoloģiju jomā:

 1. Uzlabotas QoS (pakalpojumu kvalitātes) joslas platuma vadīklas

Lieliska opcija straumēšanas faniem, lai konfigurētu joslas platumu, kas jāpiešķir dažādām lietotnēm un vietnēm, piemēram, Netflix, HBO Now, YouTube utt..

     2. Satiksmes statistika pēc lietotāja vai IP adreses

Lieliska funkcija, īpaši biroja iestatījumiem, ļaujot administratoram iegūt detalizētu statistiku par visiem lietotājiem / ierīcēm, kas savienotas ar Tomato maršrutētāju.

     3. OpenVPN, PPTP, & L2TP VPN konfigurācija

Lieliska īpašība mājām & birojā bāzēti VPN lietotāji, kas ļauj viegli konfigurēt, nevis izmantot VPN programmatūru. Tas ļauj aizsargāt visas jūsu tiešsaistes ierīces, neveicot tiešu instalēšanu sarežģītās vai kļūdainās VPN lietotnēs. Īpaši labs vecākām ierīcēm, kuras to nedara’t nav VPN funkcionalitātes.

     4. Uzlabots USB atbalsts

Tomātu maršrutētāja programmatūra atver piekļuvi arī tām ierīcēm, kuras vēlaties pievienot maršrutētājam, piemēram, printeriem, 4G MIFI ierīcēm, tīkla cietajiem diskiem utt..

      5. Lietotājam draudzīga Ajax bāzes saskarne

Ajax bāzes saskarne automātiski paātrina tīmekļa pārlūkošanu un saīsina smago vietņu, kurās ir daudz multivides un Adobe flash elementu, ielādes laiku..

      6. Dinamiskas DNS pakalpojumu iestatīšana

Tikai gadījumā, ja vēlaties iestatīt SmartDNS pakalpojumu, lai atbloķētu VoD pakalpojumus vai citas vietnes, nepalēninot interneta darbību, tāpat kā VPN gadījumā, Tomato maršrutētāja programmaparatūra piedāvā jums ekskluzīvu iespēju to izdarīt..

      7. Joslas platuma statistika

Vēl viena ekskluzīva iespēja, īpaši darba iestatījumiem, kur administrators (-i) var novērot detalizētu joslas platuma statistiku pēc lietotāja un visam tīklam.

      8. Integrēts BitTorrent

Jā, tomātu maršrutētāja programmatūrā ir iebūvēts BitTorrent klients. Tas ļauj jums pārvaldīt joslas platumu, straumēm un citām pārsteidzošām funkcijām, lai paātrinātu lejupielādi. Ir arī Tor klients, lai jūs varētu novirzīt satiksmi caur dažādiem mezgliem, nevis pārraidīt savu reālo informāciju internetā.

Lai uzzinātu vairāk un lasītu par citām daudzām tomātu maršrutētāja programmatūras priekšrocībām, varat arī apskatīt oficiālo lapu Tomato, Advanced Tomato un Tomato by Shibby lapas..

7 labākie tomātu maršrutētāju modeļi jūsu mājām & Darbs

Tomato programmaparatūra ir savietojama ar milzīgu maršrutētāju zīmolu sarakstu, ieskaitot ASUS, NetGear, LinkSys, HP, D-Link, Huawei, Tenda, ZTE un citus. Tā kā programmatūras Best Tomato maršrutētāju programmatūra ir daudzpusīga, tā ir lieliska izvēle abās mājās & darba iestatījumi.

Zemāk ir mans pārskats par 3 labākajiem tomātu maršrutētājiem, kas jums jāņem vērā, kā arī saraksts ar 4 citām tomātu maršrutētāja iespējām, lai pārbaudītu, vai jūs meklējat kaut ko ārkārtēju:

Labākais labākais tomātu maršrutētājs: ASUS RT-N66U divjoslu bezvadu-N900

Vispopulārākais ar tomātiem saderīgais maršrutētājs Asus RT-N66U ir vecāks ražotāja izgatavots dizains. Tomēr tas ir populārs, pateicoties tā nerimstošajai saderībai ar visām Tomato programmaparatūras versijām. RT-N66U ir savietojams ar abiem Tomāts by Shibby & Izvērsts tomāts modi, ļaujot tajā izvēlēties programmaparatūru.

labākais tomātu maršrutētājs

Lai arī RT-N66U ir divjoslu maršrutētājs, tajā nav iebūvēts modems. Tas nozīmē, ka jums tas būs jāpievieno ISP’s modems ar kabeli. Vairāk nekā 5 GHz joslā RT-N66U piedāvā lielu diapazonu un ātrumu. Atcerieties, lai gan maršrutētājā ātrums ir ierobežots līdz maksimāli 450 Mb / s. Arī maršrutētājs datu pārraidei piedāvā tikai atbalstu 802.11b, 802.11g un 802.11n, tāpēc, ja vēlaties ātrāku 802.11ac standartu, droši vien dodieties uz jaunāku modeli..

Papildus 4 gigabitu Ethernet portiem, RT-N66U piedāvā divus USB portus printera pievienošanai, lai tos izmantotu tīklā, 4G modemu, lai nodrošinātu ātrāku savienojumu, tīkla cieto disku vai USB diskdzini, lai apmainītos ar multividi tīklā. Maršrutētājam ir plāns un gluds dizains, tāpēc tas uzvarēja’t neizslēdzas, un tā trīs antenas var noņemt, ja jūs to nevēlaties’t tie ir vajadzīgi.

Papildu specifikācijas:

Maršrutētājs atbalsta FTP, HHTP, BitTorrent, P2P klientus un NZB, bet ne lejupielādēs failus no vietnēm, kurām nepieciešama autentifikācija saskaņā ar dažādām lietotāju atsauksmēm vietnē CNet. Papildu iestatījumi maršrutētājā ir diezgan detalizēti, ja jūs tos neveicat’t instalējiet Tomato programmaparatūru. Varat konfigurēt VPN, noteikt prioritātes QoS paketēm, izmantot pielāgojamo ugunsmūri un arī saņemt atbalstu IPv6 savienojumiem. CNet’Kopējais RT-N66U skanējums ir šāds:

Tomēr RT-N66U diapazonā ir dažas problēmas, kad datu pārraides ātrums sāk samazināties līdz 25 metriem. Tas novērots gan 2,4 GHz, gan 5 GHz radio joslās. Jūs varat tiešsaistē apskatīt dažādus RT-N66U piedāvājumus, kuru cenas sākas ar 85,99 USD vietnē Amazon.

2. labākais tomātu maršrutētājsTenda W1801R / W1800R bezvadu AC1750

W1801R (pazīstams arī kā W1800R) ir vintage maršrutētāja dizains, ko izstrādājis tīkla tehnoloģiju pionieris Tenda. Nemaz nekautrējieties par tā niecīgo fizisko izskatu, jo W1081R ir zvērs un viens no labākajiem ar tomātiem saderīgajiem maršrutētājiem, ko var izmantot mājās. Maršrutētājam, ko darbina ļoti uzticams 600MHz centrālais procesors, ir divjoslu josla (2,4 GHz) & 5GHz) ierīce, kas savietojama ar abiem Shibby & Advanced tomātu mods.

labākais tomātu maršrutētājs tenda

Kā redzams iepriekš redzamajā attēlā, W1801R ir lieliska izvēle lietotājiem, kuri vēlas mediju koplietošanu mājas tīklā, izmantojot iebūvēto DLNA funkciju. Tenda’s W1801R ir arī lieliska izvēle mājas lietotājiem, kuri vēlas straumēt augstas izšķirtspējas videoklipus & TV tiešraide un spēle tiešsaistē. Divas USB pieslēgvietas piedāvā arī iespēju pievienot cietos diskus un printerus, lai tos koplietotu tīklā. Kad nikktech pārbaudīja 15 metru diapazonā, maksimālais bezvadu vidējais ātrums tika reģistrēts starp 60 Mb / s & 75 Mb / s.

Papildu specifikācijas:

Papildus divu joslu iespējām W1801R var rūpēties par 802.11 a / b / g un n saderīgām ierīcēm, tāpēc neatkarīgi no vecām vai jaunām tehnoloģijām jūsu ierīces saņem datu pārraidi bez izšķirības. Ar savu trīs jaudīgo antenu palīdzību W1801R ir ideāli piemērots lielām mājām ar iestatījumu no 5 vai vairāk lietotājiem. Reģistrēts maksimālais ātrums līdz maks. 1300 Mb / s, kas mājas lietotājiem ir diezgan izcils.

Iebūvētā Tenda programmaparatūra ir smieklīga, un tā ir lielā ierīce. Līdz ar to ir nepieciešama Tomato maršrutētāja programmatūra W1801R. Tā kā ierīce izmanto amerikāņu mikroshēmojumu, tā atgriežas pie noklusējuma ASV konfigurācijas, ierobežojot izmantoto bezvadu kanālu skaitu līdz 11. VPN var daudz vieglāk iestatīt, koplietot tīkla ierīces un iegūt vairāk funkcionalitātes ar Tomato programmaparatūru W1801R..

Tenda W1801R ir lieliska iespēja mājas lietotājiem un tiem, kuriem ir mazāks budžets kvalitatīva maršrutētāja nodrošināšanai. Cenas dēļ W1081R ir lielisks aizstājējs dārgiem maršrutētāju modeļiem, kas maksā jums starp 60 un 100 ASV dolāri (atkarībā no tā, kur jūs pērkat).

Trešais labākais tomātu maršrutētājs: NETGEAR Nighthawk AC1900 - R7000

R7000 Nighthawk ir leģenda Tomato maršrutētāja programmaparatūras lietotājiem. Tas ir vecāks ar Tomato saderīgs maršrutētāja izgatavotājs, taču šī mazā lieta var parādīt ātruma nozīmi. Darbina a ‘divkodolu 1000 MHz procesors, 128 GB zibatmiņa glabāšana un 256 MB DDR operatīvās atmiņas. Šis ir patiesi jaudīgs maršrutētājs mazu biroju iestatījumiem un līdz 1000 kvadrātpēdu mājas iestatījumiem (to apstiprina dažādas mājas lietotāju atsauksmes vietnē Amazon). & citas vietnes).

labākais tomātu maršrutētāja tīkls

2014. gadā NightHawkR7000 bija ātrākais 802.11ac maršrutētājs, kas pieejams no ražotāja. Līdz brīdim, kad iznāca R8000 NightHawk modelis. Nešaubieties, R7000 ir dārgs tehnikas gabals. Tomēr tas ir daudz jaudīgāks, piegādājot vairāk nekā tā naudas vērtība ir aptuveni 150 USD - 200 USD uzskaitīti Amazon. Savietojams ar abiem Shibby &Izvērsts tomāts mods, tas bija pirmais Tomātu maršrutētājs, kuru pārbaudīja, izmantojot manu Ātrāko VPN pakalpojumu visā manā mājas tīklā.

R7000 ierēdnis atbalsta Tomato maršrutētāja programmatūru, tas arī oficiāli piedāvā atbalstu OpenVPN un Apple’s Time Machine rezerves tehnika. R7000 ir milzīga ierīce, taču tas ir nepieciešams papildu funkcionalitātei. Tās 3 izcilās antenas, kā Rons Veslijs teiktu, ir “asiņaini izcili!”.   Tas ir iepriekš konfigurēts (jau iestatīts, lai automātiski izveidotu pārī savienojumu ar jūsu esošo tīklu), ar noklusējuma lietotājvārdu & ierīcē norādītā parole.

Papildu specifikācijas:

R7000 tagad vada NetGear Genie UI, kas veic iestatīšanu &tik viegli konfigurēt konfigurāciju pat ar Tomato maršrutētāja programmatūras atjauninājumu. Bet, pārstartējot ar Tomato programmaparatūru, R7000 ļauj jums pašam rakstīt maršrutētāja pārskatu. Jums patiks spēja pārvaldīt dažādu lietotņu ātrumu, portu pāradresācijas funkcijas, VPN iestatīšana & pārvaldību, DLNA, attālo piekļuvi un daudz ko citu.

NetGear’s R7000 ir iestrādāts Broadcom BCM4709 Wi-Fi mikroshēma ļaujot tam izmantot ražotāju’S patentētā TurboQAM tehnoloģija. Tas nozīmē, ka R7000 ļauj lietotājiem baudīt ātrāku savienojumu, ņemot vērā visus WIFI pārsūtīšanas standartus (802.11ac / n) un neatkarīgi no radio joslām (2,4 GHz vai 5 GHz). TurboQAM ļauj visām 2,4 GHz pārraidēm sasniegt 200 Mbps pārsūtījumu, nevis 150Mbps, kas nozīmē, ka tas darbosies zibens ātri pat ar vecākām mobilajām ierīcēm & USB tīkla dongles.

Lai gan es to esmu uzskaitījis trešajā vietā, tas ir mans ieteiktais maršrutētājs, kas saderīgs ar tomātiem. Tas ir tāpēc, ka man ir liela pieredze ar ierīci. Mana iepriekšējā māja bija vairāk nekā 1800 kvadrātpēdas un tajā bija 7 lietotāji, kas bija savienoti caur 12 ierīcēm. Es parasti iegūtu vidējo ātrumu 24 MBPS 22 metru attālumā līdz savai istabai. Starp tām bija arī siena (mans platjoslas savienojums bija 30 MBps).

4. labākais tomātu maršrutētājs: ASUS RT-AC3200 Wireless-AC3200

 1. Cena: Starp 150 USD &180 USD
 2. Grupas: Duāls (2,4 GHz & 5 GHz kanāli) ar 802.11ac / n WIFI protokola saderību
 3. USB porti: Divas USB 3.0 pieslēgvietas
 4. Citas pārsteidzošas iespējas
 5. Broadcom Turbo QAM tehnoloģija par 33% labāku ātrumu
 6. Divkodolu 1 GHz centrālais procesors ar 128 MB RAM
 7. Sijas formēšana + WIFI diapazona paplašinātāja tehnoloģija
 8. Iebūvēts daudzpakāpju A.I. Aizsardzības tehnoloģija no Trends Micro
 9. Iebūvēts ASUSWRT lietotāja interfeiss

labākais tomātu bezvadu maršrutētājs

    5. labākais tomātu maršrutētājs: Netgear R8000

 1. Cena: Starp 259 USD&400 USD
 2. Grupas: Tri (viens 2,4 GHz frekvence) &divi 5 GHz kanāli) ar 802.11ac WIFI protokola saderību
 3. USB porti: Viena USB 2.0 & viens USB 3.0 ports
 4. RAM / ROM: 256 MB / 128 MB
 5. Citas pārsteidzošas iespējas
 6. Divkodolu 1GHz centrālais procesors
 7. BeamForming + diapazona paplašinātāja tehnoloģija
 8. NetGear Genie UI

netgear r800 tomātu maršrutētājs

    6. labākais tomātu maršrutētājs: D-Link DIR-868L

 1. Cena: Starp 100 USD&190 USD
 2. Grupas: Duāls (2,4 GHz &5 GHz kanāli) ar 802.11a / b / g / n / ac WIFI protokola saderību
 3. USB porti: Viena USB 3.0 pieslēgvieta
 4. RAM / ROM: 256 MB / 128 MB
 5. Citas pārsteidzošas iespējas
 6. Divkodolu 1GHz centrālais procesors
 7. BeamForming + diapazona paplašinātāja tehnoloģija
 8. Wi-Fi multivides (WMM) atbalsts
 9. Iebūvēts VPN atbalsts

labākais tomātu maršrutētājs d saite

    7. labākais tomātu maršrutētājs: Linksys EA6900

 1. Cena: Starp 120 USD & 150 USD
 2. Grupas: Duāls (2,4 GHz & 5 GHz kanāli) ar 802.11a / b / g / n / ac WIFI protokola saderību
 3. USB porti: Viena USB 2.0 & Viena USB 3.0 pieslēgvieta
 4. RAM / ROM: 256 MB / 128 MB
 5. Citas pārsteidzošas iespējas
 6. Divkodolu 800MHz centrālais procesors
 7. BeamForming + diapazona paplašinātāja tehnoloģija
 8. DLNAsertificēts
 9. Iebūvēta Broadcom TurboQAM tehnoloģija
 10. Wi-Fi multivides (WMM) atbalsts
 11. Pazīstams ar pārkaršanas problēmām, mākoņa funkcijas traucējumu, nestabilas 5 GHz uztveršanas un ļoti dārgas

Īsumā

Esmu centies, lai kopsavilkumi būtu pēc iespējas vieglāk saprotami nespeciālistu lasītājiem. Es ceru, ka šī rokasgrāmata sniedz labāku priekšstatu par konkrēta maršrutētāja zīmola un modeļa izmantošanu. Ja jums patika mans labāko tomātu maršrutētāju saraksts, dod mums kliegt zemāk. Turklāt, ja jums liekas, ka esmu palaidis garām labu iespēju, dariet man to zināmu, un man tas būs norādīts ASAP.

Atcerieties dalīties un abonēt, drīz jūs redzēsim ar stilīgākām tehnoloģiju atsauksmēm & emuārus.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me