5 labākie Kodi skini izmēģināt 2020. gadā Kriptonam un FireStick

Kodi ir ātri kļuvis par iemīļoto tiešsaistes straumēšanas programmatūru “auklas griezēji” & “nabassaites”. Ir tik daudz, ka jūs varat darīt vairāk nekā Kodi XBMC, ieskaitot skatīties videoklipus, klausīties mūziku, izmantot dažādas programmas, skatīties fotoattēlu slīdrādes un pat pielāgot savu Kodi ar labākajām ādām, kas pieejamas multivides centram. Tātad, es uzsāku misiju, lai atrastu labākās Kodi ādas 2018. gada Kriptonai.

Brīdinājums! Dons’Pirms mūsu Kodi VPN rokasgrāmatas lasīšanas instalējiet papildinājumus
Kodi ir smagi pārbaudīts. Varas iestādes karstas uz astes, lai nomedītu Kodi lietotājus. Iepazīstieties ar mūsu labāko Kodi VPN, lai uzzinātu, kā palikt anonīmam. Uzziniet, kā atbloķēt labākos Kodi papildinājumus un nodrošināt savu privātumu no autortiesību īpašniekiem.

Labākās Kodi Kriptona ādas

Kriptona noklusējuma estuāra āda bija viena no labākajām izmaiņām, ko izstrādātāji veica programmatūrai, bet lietotāji’ parasti pieprasa izmantot citas ādas vietnē Kodi Krypton, vienlaikus pielāgojot citas displeja funkcijas. Ļaujiet’s sāciet ar mūsu 2017. gada labāko kodi kriptona versijas 17. ādas skaitīšanu:

1) Aeon Nox 5: Redux - labākā Kodi Krypton āda

Iespējams, viens no pievilcīgākajiem & manuprāt labākās Kodi Krištona ādas “Aeon Nox 5: Redux”piedāvā dažas lieliskas vizuālās izmaiņas Kodi. Jūs varat rediģēt arī labāko Kodi papildinājumu dizaina skatu, kā arī mainīt fonu visiem dažādiem papildinājumiem. Āda ir pieejama trīs krāsu motīvos, ieskaitot noklusējuma metālisko motīvu - sarkanu & Pelēka un oranža tēma.

aeon nox labākais kodi kriptonu ādas

Vispievilcīgākā Aeon Nox 5 īpašība, kas jums noteikti patiks, ir mainīgais logu skats, ko varat piešķirt saviem papildinājumiem. Varat arī konfigurēt katru atšķirīgu lapu tā, lai tai būtu savs unikāls skats, piemēram, es katrai Exodus kategorijai un apakškategorijas lapai varu piešķirt atšķirīgu skatu..

aeon nox kodi kriptona versija 17 āda

Kā instalēt Aeon Nox 5: Redux Kodi Krypton 17. versijā

  1. Sākuma ekrānā dodieties uz Sistēma >Saskarne >klikšķis Āda
  2. Noklikšķiniet uz iegūt vairāk >ritiniet &atrast Aeon 5 Nox: Redux, pēc tam noklikšķiniet uz tā
  3. Ļaujiet Kodi uzstādīt jauno apvalku, kad tas būs pabeigts, tas prasīs “Ja vēlaties saglabāt šīs izmaiņas”, noklikšķiniet uz Jā
  4. Jums tagad vajadzētu būt Aeon 5 Nox uz jūsu Kodi

2) Metropolis Kodi Krypton Skin

Vēl viena visaugstāk novērtētā Kodi Krypton āda ir acu konfektes Metropolis āda, kas ir pieejama arī caur Kodi papildinājumu krātuvi, un to var uzstādīt no izvēlnes Sistēma. Metropolis ir skaists dizains, kurā ir ievietoti multivides materiāli teksta formā, labākie attēli un ikonas katram objektam, tas pilnībā maina jūsu Kodi Krypton izskatu, salīdzinot ar visām citām labākajām Kodi kriptona ādām. Metropolis piedāvā retro saplūšanu & mūsdienu elementi, piešķirot tai pievilcīgāku izskatu nekā viendabīgākās Kodi kriptona ādas, kas būvētas pāri saplūšanas vai estuāra tēmām.

metropole kodi kriptona āda

Metropolis āda piedāvā izcilu vienkāršu ikonu sajaukumu ar atbilstošiem attēliem un pievilcīgiem fontiem. Metropolis āda sniedz lieliskas vizualizācijas, kad piekļūstat multividei video, mūzikas un programmu papildinājumos. Katrs multivides elements tiek parādīts ar saviem IMDB vērtējumiem, konspektu un skatītāju vērtējumiem. Jūs atradīsit arī savu iestatījumu un sistēmas izvēlnes aprakstu.

Metropolis kodi kriptona versijas 17 āda

Izstrādāts ar smalkumu & ņemot vērā vienkāršību, Metropolis, iespējams, ir vislabākā āda Kodi Krypton lietotājiem’ kam patīk viegli orientēties, bet animēts interfeiss. Jūs varat mainīt starp 7 dažādām pievilcīgām tēmām Metropolis ādā un patiešām foršajām ikonām & attēlu cilnes ir absolūti maģiskas. Papildus skaistajai lietotāja saskarnei Metropolis ļauj jums pielāgot daudz funkciju, tostarp pievienošanas attēlus, plakātu fanu mākslu, galerijas attēlus un mainīt dažādu izvēlņu skatu Kodi’s interfeiss.

metropoles standarta iestatīšana

3) AMBER Kodi Krypton Skin

Kodi Kriptona dzintara āda ir milzīgs elpas vilciens slavenā mediju centra mobilajā versijā. Savietojams ar Kodi versijām Gotham un augstāk, Dzintara āda ir lieliska stila un ātruma sinerģija. Vieglā āda piedāvā izcilu pielāgošanu, izmantojot viegli lietojamās izvēlnes, vienlaikus piedāvājot tēmas četrās dažādās krāsās, noklusējuma zemnieciskais dizains ir mans mīļākais.

dzintara kodi kriptona āda

Dzintara ādas lielākās priekšrocības ir salīdzinājumā ar skārienekrāna ierīcēm, un, ja jūs esat lietojis Krypton mobilajā telefonā, jūs piekritīsit, & pogas ir vienkārši nožēlojamas. Dzintars piešķir Kriptonam (īpaši mobilajam) elegantu izskatu papildus šķirošanai, kas atvieglo skārienekrāna ritināšanu un pieskaršanos.

dzintara kodi kriptona versija 17 āda

4) Vienotības Kodi Kriptona āda

Iedvesmojies no Google’s Materiālais dizains, Vienotība izskatās ļoti līdzīga jūsu Android tālruņa ekrānam Kodi. Stilīgas izvēlnes un lieliskas izvēlņu maiņas padara ādu piecu labāko Kodi Kriptona ādu. Vienotība ir vienkārši unikāla un tai nav līdzības ar citām Kodi kriptona ādām.

vienotība kodi kriptonu āda

Tā’Tas ir lielisks interfeiss Android lietotājiem, kuri izmanto Kodi Android ierīcēs, kā arī jūs varat pielāgot fonus, ikonas, logu displejus un izvēlnes. Izmantojot vienkāršus fontus, Unity skin jūsu Kodi multivides atskaņotājam piedāvā skaidrāku un izteiksmīgāku izskatu. Tiklīdz jūs nomainīsit no estuāra, pamanīsit, ka Unity darbvirsmu padara ietilpīgu

vienotība kodi kriptona versija 17 āda

vienotības kodi kriptonu fons

5) atdarina Kodi Kriptona ādu

Mīmika ir vēl viena estuāru iedvesmota āda ar lielākiem fontiem un displeja ikonām. Mīmika ir lieliska tēma Kodi Android lietotājiem un tiem, kam patīk lielāki displeja motīvi. Mīmika atvieglo un paātrina pārvietošanos pa skārienierīcēm, neveicot nepatiesus klikšķus. Vēl viens izcils aspekts, ko es pamanīju, bija tas, ka mīmikas āda ir daudz ātrāka nekā estuārs vai Confluence, slīdēšana caur ekrāniem ir daudz šķidruma, ko jūs pamanīsit.
imitēt kodi kriptonu ādu

Man patīk arī vienkāršās ikonas un ikonu izvietojums dažādās izvēlnēs. Katra ikona iestatījumu izvēlnē parāda apakšizvēlnes zem opcijas, kā redzams zemāk esošajos ekrānuzņēmumos. Pārlūkojot papildinājumus, ikonai ir pievienots īss papildinājuma apraksts & vārds. Es’Mani ļoti iespaidoja Mīmiķis’Mana Android tālruņa šķidruma saskarne, ritināšana ir labāka un es vienreiz skaidri redzu ikonas.

imitēt kodi kriptona versijas 17 ādu

Kodi Krypton Skins lejupielādes saites

Aeon Nox 5: Kodi Krypton Skin lejupielādes saite

Metropolis Kodi Krypton Skin lejupielādes saite

Dzintara Kodi Kriptona ādas lejupielādes saite

Vienotības Kodi Kriptona ādas lejupielādes saite

Atdarina Kodi Kriptona ādas lejupielādes saiti

5 labākās Kodi ādas Firestick

Pateicoties atklātā pirmkoda dabai, Kodi izrādās ārkārtīgi pielāgojama. Ar milzīgo papildinājumu / vedņu kolekciju jūs varat personalizēt multivides atskaņotāju atbilstoši savām vajadzībām. Jūs pat varat lejupielādēt un instalēt Best Kodi krypton “ādas”, kas pārslēdz kriptona fontus, skatu un krāsas, lai iegūtu unikālu un ārkārtēju izskatu.

Tagad ar nesen atbrīvoto Amazon Fire TV 4K ir palielinājusies arī Kodi firestick Skins pieejamība. Izmantojot labāku aparatūru un tehnoloģijas, AFTV ir kompetenta sportiski grafiski intensīvas tēmas - neiekļūstot putās. Tāpēc bez turpmākas izskatīšanas apskatīsim labākās XBMC ādas, kas paredzētas Firestick tālāk:

1. Caurspīdīgums Amazon Fire TV Skin

Fanu māksla, kuras galvenais mērķis ir veicināt caurspīdīgumu un ērtu lietošanu. Šī āda atdarina agrāko XBMC tēmu stilu un parāda lielus stilīgu multivides atskaņošanas ierīču un modernu dzīvojamo istabu attēlus. Tas pat lepojas ar vertikālu izvēlņu sistēmu, kas lietotājiem ļauj izmantot savus fanus. Šī opcija ir vispiemērotākā tiem Amazon Fire TV lietotājiem, kuri dievina mākslas darbus un iedomājas displeju.

Labākās Kodi ādas Firestick

Transparency nodrošina ne tikai papildu iespējas personalizēt multivides kolekciju izskatu un attēlot vairākus failus failiem, bet arī visas Kodi funkcijas. Izstrādātājs jau ir iepriekš konfigurējis un iekļāvis visas dažādās programmatūras piedāvātās ērtības.

Caurspīdīgums Amazon Fire TV Skin

2. Titan Amazon Fire TV āda

Titan āda AFTV ir paredzēta tiem, kuriem nepieciešama tūlītēja piekļuve savam multivides saturam. Tas pilnveido visu programmatūras perspektīvu, veicinot mazāk sajauktu iestatījumu - pateicoties mazākām opcijām un pielāgojumiem. Titānam ir līdzīgs izskats kā operētājsistēmai Windows 10, tas var lepoties ar sagrieztu bloku izskatu.

Titan Amazon Fire TV Āda

Pēc noklusējuma iestatījumiem ādai sākuma ekrānā ir tikai ikonas, kas iedalītas divās rindās. Viens rāda iestatījumus, papildinājumus un YouTube, bet otrs rāda jūsu multivides bibliotēkās. Ekrāna apakšdaļas centrā ir ieslēgšanas / izslēgšanas poga, līdzīgi kā viedtālruņos.

Titan Amazon Fire TV Skin 2017

3. Miglājs Amazon Fire TV Āda

Ja jūs Fire TV meklējat Kodi gaiši motivētu ādu, miglājs noteikti ir pareizais risinājums. Šī ievērojamā un izcilā tēma atbalsta PlexBMC un piedāvā iespēju izveidot pielāgotus saīsnes, pievienot satriecošus mākslas darbus un nodrošināt patiesu kino pieredzi. Tas var lepoties ar viegli lietojamu un saprotamu interfeisu - pateicoties sīktēlu izmantošanai katrā atlasē / kategorijā / iestatījumā.

Miglājs Amazon Fire TV Āda

Izskats un sajūta ir neticami pievilcīga. Pateicoties vienkāršajai kategorizēšanai un attēlošanas iespējām, atrast labu filmu vai TV šovu ir ārkārtīgi viegli. Šī āda atbalsta arī papildu preces, Live TV / PVR, pieskāriena atbalstu, VideoExtras, TvTunes un cdArt.

Miglājs Amazon Fire TV Skin 2017

4. Arktika: Zephyr Skin Amazon Fire TV

Šī Kodi āda Fire TV nav tik neticami. Tas ir trešais Arktikas tēmas atkārtojums no jurialmunkey. Lepojoties ar glītu un tīru ēdienkartes sistēmu ar intuitīvu un atsaucīgu izjūtu, āda ir vislabāk piemērota Amazon Fire TV, piedāvājot diezgan nepiesārņotu un ērti lietojamu pievilcību. Informācija par multivides saturu atrodas ekrāna apakšā.

Arktika: Zephyr Skin Amazon Fire TV

Jūs varat uzreiz piekļūt simtiem filmu un TV šovu vienā rindā ar minimālu navigāciju, kas nepieciešama satura pārvietošanai. Tāpat kā citas Amazon kodi ādas, tas neatbalsta galddatorus un liek lietotājiem izmantot AFTV tālvadību. Pateicoties apkārtējā mākoņa stila fonam, šī āda salīdzinājumā ar citiem izskatās unikāla.

Arktika: Zephyr Skin for Amazon Fire TV 2017

5. FTV Āda ar Hitleru

Atstājot labāko pēdējam, fTV Skin by hitcher ir viena no ievērojamākajām Kodi ādām, kas pieejama Firestick. Tas izceļas starp citām iespējām, padarot jūsu Kodi tieši tādu kā Fire TV saskarni! Apskatot zemāk redzamo ekrānuzņēmumu, būs grūti atšķirt AFTV’s saskarne ar ādu.

Zem favorītiem varat ātri piekļūt pievienojumprogrammām, kurām bieži piekļūstat. Pateicoties vienkāršām vadības ierīcēm, jūs varat arī iegūt tūlītēju piekļuvi TV šoviem, lietotnēm, fotoattēliem, videoklipiem un mūzikai. Kudos līdz hečerim, lai perfekti saliktu visas AFTV detaļas līdz sīkām niansēm.

fTV Āda ar Hitleru

Lai izmantotu ādu’Pilns potenciāls, jums būs nepieciešams tālvadības pults ar standarta pogām (izvēlne, pārtīšana uz priekšu, uz priekšu, ātra, apstāšanās, pauze, atskaņošana, atlase un virzieni). Tas neatbalsta skārienjutības vai peles ievadi. Arī svešvalodas pašlaik nav pieejamas.

fTV Skin by Hitcher 2017

Labākās Kodi Firestick ādas lejupielādes saites

  1. Pārredzamības ādas lejupielādes saite
  2. Titan Skin lejupielādes saite
  3. Miglāja ādas lejupielādes saite
  4. Arktika: Zefīra ādas lejupielādes saite
  5. fTV Skin by Hitlera lejupielādes saite

Drīz tiksimies atkal

Es ceru, ka jums patika mūsu Kodi Kriptona labāko ādiņu skaitīšana. Vairāk pārsteidzošu Kodi papildinājumu, ceļvežu, Labākais iptv par kodi triku un padomiem drīz apmeklējiet mūs. Ja jums patīk mūsu Kriptona labāko Kodi ādas skaitīšana, atcerieties, ka patīk un dalās ar rakstu.

Saistītais raksts: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me