100 labākie Kodi papildinājumi filmām un TV tiešraidēm (pārbaudīts un pārbaudīts saraksts 2020. gadam)

Vai jūs meklējat labāko 2020. gada Kodi papildinājumu sarakstu? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Mēs zinām lietotāju izmisumu, kad runa ir par pareizo papildinājumu instalēšanu.

Šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši galīgo ceļvedi populārākajiem Kodi papildinājumiem, kas nodrošina vislabāko straumēšanas saturu (filmas, karikatūras, mūzika, TV šovi, sports, dokumentālās filmas).

Lai pilnībā izmantotu Kodi un tā papildinājumu potenciālu, straumējot pirātisku saturu, jums ir nepieciešams uzticams VPN pakalpojums, kas aizsargā jūs no autortiesību pārkāpumu medniekiem..

Šeit ir dažas lētas iespējas, starp kurām es iesaku PureVPN kā labāko, jo tā cena sākas ar minimālo USD 1,99 mēnesī. uz 1 gada plānu, vienlaikus piedāvājot pilnvērtīgu pakalpojumu.

Eksperti un entuziasti iesaka izmantot uzticamu VPN pakalpojumu, lai straumētu pirātisku saturu Kodi. Tas palīdz būt drošiem un anonīmiem no DMCA paziņojumiem, piekļūstot ar autortiesībām aizsargātam materiālam, paslēpjot jūsu darbības.
.Nodrošiniet savas Kodi aktivitātes! &# 55357;&# 56832;

100% labākie Kodi papildinājumi 2020. gadam

 1. Labāko kodi papildinājumu saraksts 2020. gadam
 2. Labākie Kodi papildinājumi filmām
 3. Labākie labākie Kodi papildinājumi sportam
 4. Labākie Kodi papildinājumi TV tiešraidēm
 5. Labākie Kodi paplašinājumi / papildinājumi videoklipiem
 6. Labākie Kodi papildinājumi Firestick
 7. Labākie Kodi papildinājumi PPV
 8. Populārās mūzikas Kodi papildinājumi
 9. Labākie Android Kodi papildinājumi
 10. Fitnesa un veselbas treniu Kodi papildinjumu saraksts
 11. Populārākie ģeogrāfiski ierobežotie papildinājumi
 12. Labakais laiks Kodi Addons

Saraksts tiek atjaunināts katru dienu, tāpēc jūs varat aizstāt novecojušos paplašinājumus ar jaunākajiem. Kad sākat lietot šos papildinājumus, mēs garantējam, ka jūsu kinematogrāfiskā / izklaides pieredze sasniegs pilnīgi jaunu līmeni. Tāpēc bez turpmākas piepūles apskatīsim 100 labākos Kodi papildinājumus, kurus jums noteikti vajadzētu instalēt!

Labākie Kodi papildinājumi 2020. gadam

Ir daudz dažādu kategoriju Kodi papildinājumu. Bet mēs palīdzēsim jums atrast vislabāko kodi papildinājumu.

* Zemāk ir uzskaitīti Kodi papildinājumi, kas tika rūpīgi pārbaudīti un lieliski darbojas 2020. gadā.

 1. derība
 2. Izceļošana
 3. SportsDevil
 4. Ccloud TV
 5. Neptūna celšanās
 6. Genesis Atdzimis
 7. Gurzil
 8. Placenta
 9. Iebrukums
 10. Poseidons

Jaunie Kodi papildinājumi

Kodi bauda milzīgu vadu griezēju un izstrādātāju sekošanu, kas ir novedis pie tā milzīgās reputācijas bezmaksas izklaides pasaulē. Kā tāds ir daudz jaunu papildinājumu, kas pastāvīgi nonāk tirgū, taču plašā iespēju klāsta dēļ - daži, kas patiešām izceļas - var nonākt malā. Ņemot to vērā, mēs esam izveidojuši sarakstu ar visiem nesenajiem Kodi papildinājumiem. Mēs ceram, ka jūs atradīsit kaut ko tādu, kas vislabāk atbilst jūsu izklaides vajadzībām un prasībām. Adios!

Rāda kustību

Pilnīgi jaunais Shows Motion ir uzticams un ērti lietojams papildinājums visām jūsu izklaides vajadzībām. Tas piedāvā visu, sākot no klasikas līdz jaunākajiem izlaidumiem, lai jūs varētu izbaudīt. Vislabākā daļa: jūs saņemat kvalitatīvas straumes, kuras var skatīties uz lieliem ekrāniem. Tajā pašā laikā jūs pat varat atrast viduvējas skatīšanās saites filmām, kas joprojām ir pieejamas teātros, nodrošinot, ka jūs varat sekot līdzi saviem draugiem un ģimenes locekļiem par hitiem. Papildinājumu varat lejupielādēt no Pure Repository, kas ir pieejams slavenajā BLAMO: http://repo.mrblamo.xyz

jauni kodi papildinājumi

MediaSet 

kā pievienot video mediaset addon uz kodi

Kā pievienot video mediaset Kodi 4 darbībās

Lai instalētu Mediaset XBMC, rīkojieties šādi:

 1. Sākuma ekrānā noklikšķiniet uz Papildinājumi>Papildinājumu pārlūksikona >Instalējiet no ZIP failu.
 2. Atlasiet Mediaset spraudņa ZIP failu (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. Jūs saņemsit apstiprinājumu par Video Mediaset veiksmīgu instalēšanu.
 4. Video mediaset tagad vajadzētu būt sadaļā Video papildinājumi.

Ļoti iesaku izmantot otro metodi un neizmantot Android Abarepository, jo tai ir vairākas funkcionalitātes problēmas. Es mēģināju instalēt arī caur to, bet galu galā saskāros ar problēmām, kas saistītas ar Mediaset instalēšanu.

Pašaizliedzīgi izgaismots

Altruistiskā filma Selfless Lit ir vēl viens jauns Kodi paplašinājums, kas izrādās neticami noderīgs, it īpaši, ja runa ir par jūsu iecienītā satura skatīšanos. Atverot papildinājumu, jums ir trīs kategorijas: filmas, TV šovi un tiešraide. Kad esat atlasījis kategoriju, jūs saņemsit daudzus ieteikumus apakškategoriju veidā, padarot meklējamo vieglāk atrodamu. Ir arī meklēšanas funkcija maksimālai ērtībai navigācijas laikā. Papildinājumu varat lejupielādēt no Bookmark Lite krātuves: http://bliss-tv.com/lite/

SelfLess Lit Kodi papildinājums

TV karalis

Vēl viens papildinājums filmu / TV šovu papildinājumu sarakstā, pavisam jaunais TV King by ir lieliska iespēja piekļūt milzīgai visu žanru nosaukumu datu bāzei. Papildinājums pats sevi atšķir no konkurences, pievienojot funkciju, kas lietotājiem ļauj pat redzēt filmas, kuras nesen ir pieejamas teātros. Veiksmīgās dienās jūs, iespējams, atradīsit pat HD video izdruku. Citiem laidieniem varat justies pārliecināti, ka atradīsit izvēli pēc tādām īpašībām kā 420p, 720p un 1080p. Papildinājumu varat lejupielādēt no TV King krātuves: http://tvking.online/repo.

TV King kodi addon

Fēniksa atdzimušais IPTV

No pirmā acu uzmetiena jūs varat domāt par Phoenix Reborn papildinājumu kā uzlabotu versiju tāda paša nosaukuma hita dakšiņai. Tomēr to nedrīkst sajaukt ar iepriekšējām versijām, jo ​​šis paplašinājums ir paredzēts tikai IPTV straumju nodrošināšanai. Izstrādātājs ir ļoti centies, lai tas izskatās precīzi kā Fēnikss, vienīgais jautājums: tā valoda ir horvātu. Tomēr kanālu izvēle atvieglo navigāciju. Papildinājumu varat lejupielādēt no Tojelako Repo.

Phoenix Reborn IPTV kodi addon

Kino Nevena

Vēl viens uzticams un ērti lietojams papildinājums jauno paplašinājumu sarakstā, kinozāle Nevena ir lieliski piemērota, lai skatītos bezmaksas filmas, TV šovus, Live TV, Live Sports un pat Kids Boxset. Tam ir meklēšanas funkcija, kas ļauj atrast filmas un TV šovus, balstoties uz aktieru un aktrises vārdiem. Ir pat vēl viena sadaļa ar nosaukumu 24/7, kur var atrast dažādu žanru videoklipus: ieskaitot animāciju, šausmas, darbību, komēdiju un saraksts turpinās. Papildinājumu Tojelako Repo var atrast šeit: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

Nevena kino kodi addon

Urāns

Pieejams Blamo krātuvē, Urāns var izklausīties nedaudz nepiemērots (vai varbūt tas ir tikai mums, haha), taču tas, bez šaubām, ir nopelnījis savu reputāciju kā viens no labākajiem Kodi papildinājumiem. Tas, kas paplašinājumu atšķir no konkurences, ir tā spēja lietotājiem piešķirt Trakt pierakstīšanās iespēju. Pievienojot savu premium Trakt kontu, tiek piedāvāts lielāks pieejamā satura dažādība un labāka video kvalitāte bez jebkādām buferizācijas / straumēšanas problēmām.

Urāna kodi addon

Exodus ITA

Līdzīgi kā Phoenix Reborn IPTV, arī Exodus ITA nav saiknes ar oriģinālo dakšiņu, taču to var apzīmēt kā uzticamu kopiju. Vienīgā atšķirība, ka, izņemot filmas un TV šovus, jūs varat baudīt arī televīzijas tiešraidi. Tomēr papildinājums ir pieejams tikai itāļu valodā, kas var apgrūtināt situāciju, ja neesat dzimtā valoda. Lai mainītu iestatījumus, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz papildinājuma, dodieties uz iestatījumiem un zem “Vispārīgi” cilni, mainiet valodu uz angļu valodu. Papildinājuma .zip failu var lejupielādēt šeit: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

ExodusITA kodi addon

Sporta matrica

Ja meklējat jaunu Sporta papildinājumu, iespējams, vēlēsities izmēģināt šo. Papildinājums ir patiesi ievērojams, piedāvājot vienmērīgu dizainu un vienkāršu izkārtojumu, kurā ir uzskaitīti pat PPV pasākumi, lai jūs varētu izbaudīt. Tajos ietilpst cīņas, cīņas, bokss, UFC, futbols un daudz kas cits. Ja esat instalējis AceStream, jūs pat varat iegūt daudzu sporta kanālu avotus. Lai lejupielādētu papildinājumu, jums būs jāinstalē Pure Repo, kas atrodams Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

SportsMatrix kodi addon

Global Tec AIO

Global Tec ALO ir viens no labākajiem universālajiem Kodi papildinājumiem, kas tikai nesen ir parādījies paplašinājumu tirgū. Tas ir lieliski piemērots visām jūsu izklaides vajadzībām. Jums ir septiņas dažādas kategorijas, starp kurām var izvēlēties komēdijas, Kids Hub, 24/7 tiešraidi, mūziku, anime, dokumentālās filmas, TV šovus, filmas un daudz ko citu. Kad viss pārējais neizdodas, pārbaudiet Global Tec, lai skatītu iecienīto saturu. Papildinājumu var instalēt no Star Trec Repo, kas atrodams GenTec: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Globālais Tec AIz kodi papildinājums

Tikai sports

Vienkāršs, taču ļoti noderīgs radījums visu jūsu sportisko vajadzību apmierināšanai, Just Sports Kodi papildinājums piedāvā diezgan ērtu straumi iecienītajiem kanāliem, neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar futbolu, cīņas sportu, sacīkstēm, boksu vai jebkuru citu. Faktiski, atverot papildinājumu, jums būs jāizvēlas no divām iespējām: OneClick un Multilink. Pirmais piedāvā labākos no Sport TV kanāliem, bet otrais piedāvā visu kanālu sarakstu no visas pasaules. Papildinājumu varat lejupielādēt no vietnes UKodi1 Repo.

Tikai Sports kodi addon

Firecat

Vēl viens filmu / TV šovu papildinājumu saraksta papildinājums, jaunais Firecat papildinājums ir lieliska izvēle jūsu izklaides vajadzībām. Papildus mūzikas video, dokumentālo filmu, TV šovu, filmu HD straumju nodrošināšanai jums ir arī Live TV sadaļa, nodrošinot, ka nepalaidīsit garām savas iecienītākās realitātes TV epizodes un rīta TV. Ja vēlaties lejupielādēt papildinājumu, instalējiet UKodi1 krātuvi vai iegūstiet .zip failus tieši no šeit: http://ukodi1.com/_repo/

Firecat kodi addon

Vintage

Tāpat kā tās nosaukums, Vintage ir stilīgs papildinājums, kas dod papildu jomu, piedāvājot kaut ko gan veciem, gan jauniem. Paplašinājums lietotājiem nodrošina piekļuvi filmām, TV šoviem, tērzēšanas šoviem un spēļu šoviem, sākot no 1930. gadiem līdz 2020. gadam. Vislabākā daļa no tā: jūs saņemat izcilu straumju kvalitāti, kas visu filmas skatīšanās pieredzi padara vēl pārsteidzošāku . Lai lejupielādētu papildinājumu, jums būs jāinstalē “Mans Razer” Repo: http://myrazer.me/repo/

Vintage kodi papildinājums

Dublēta Anime

Visiem jums, anime cienītājiem, kuri nevar atrast cienījamu avotu, lai skatītos jūsu iecienītās animācijas filmas / TV pārraides vai veiktu mangas darbus - ieteicams apskatīt dublētās anime. Vietne ir paredzēta visa ar anime saistītā satura nodrošināšanai. Jūs varat atrast savu iecienītāko pēc žanra izvēles, meklēšanas funkcijas vai jaunākajām epizodēm. Pieejamas arī kategorijas dažādu žanru veidā. Papildinājumu var instalēt no Blamo krātuves.

Dublētais Anime kodi addon

Replay’s R mums

Lai arī jauns papildinājums, atkārtot’s R ASV ir izdevies iegūt diezgan labu reputāciju tirgū, īpaši šo pēdējo mēnešu laikā - pateicoties UFC trakumam, Common Wealth Games, WrestleMania 34 un, protams, tagad arī FIFA. Izmantojot šo papildinājumu, varat justies droši, ka atradīsit visu sporta veidu tiešraides, kā arī derīgas / strādājošās saites uz atkārtojumiem un izstādēm. Ja vēlaties instalēt papildinājumu, jums būs jālejupielādē GenTec Repo: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Atkārto R Us kodi addon

Klāja krēsls

Kudos dažiem no šiem trešo personu izstrādātājiem Kodi, lai izvēlētos dažus no vēsturiski vismetālajiem, taču pievilcīgākajiem nosaukumiem. Es domāju, kas ar to notiek? Klāja krēsls? Haha izklausās jautrs, bet patiesībā ir diezgan noderīgs. Papildinājums ir spēcīgs universāls tālrunis visām jūsu izklaides vajadzībām, sākot ar filmām, TV šoviem, sportu, TV tiešraidi, apraidi, spēlēm un daudz ko citu. Tas pat piedāvā dažas ievērojamas kvalitātes plūsmas skatītājiem, kas vēl vairāk palielina tās līdzīgumu. Papildinājumu varat lejupielādēt no kunga un kundzes Smita Repo: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

Klāja krēsla kodi addon

Kratos

Vēl viens lielisks papildinājums iecienīto filmu / TV šovu skatīšanai, Kratos savu vārdu var iegūt no mitoloģiskā rakstura, kas pazīstams arī kā “Spāres spoks”, bet patiesībā tas ir diezgan viegls un līdzcilvēks, palīdzot tādiem auklu griezējiem kā mēs atrast savu iecienīto saturu - atskaitot pūles un problēmu. Labākā daļa no visiem: papildinājumam pat ir “Uzmanības centrā” kategorija, kurā iekļauti jaunākie hiti filmās, kas populāras visā pasaulē. Papildinājumu varat lejupielādēt no UKodi1 krātuves.

Kratos kodi papildinājums

Mad House klasika

Kā norāda nosaukums, Mad House Classics ir veltīts filmu un TV šovu nodrošināšanai mūsu senču laikmetā. Tā ir lieliska izvēle mums tūkstošgadu paaudzē, kuri meklē aizraujošu saturu no 50. līdz 90. gadiem. Daloties ar līdzīgām iezīmēm kā Vintage papildinājums, Mad House Classics kalpo kā laba alternatīva vecajam, kas atrodas jūsu iekšienē, atvadoties no visiem CGI efektiem, ko mēs šodien redzam nozarē. Lai iegūtu papildinājumu, instalējiet Mad House Repo: https://mahousecm.com/madhouse/

Mad House Classics kodi papildinājums

Labākie Kodi papildinājumi filmām

Ja esat intraverts, kurš brīvajā laikā mīl pārmērīgi lielas filmas skatīties, tad Kodi noteikti ir jāizskatās kā svētība. Lejupielādēšanai pieejamie trešo pušu paplašinājumi piešķir piekļuvi milzīgai satura datu bāzei, nodrošinot, ka nepalaidīsit garām jaunākās versijas, klasiskās filmas un visas franšīzes. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet labākos filmu sarakstu Kodi papildinājumus:

Gan eksperti, gan entuziasti iesaka izmantot labāko Kodi VPN pakalpojumu, lai straumētu Kodi. VPN palīdz saglabāt drošu un anonīmu informāciju no DMCA paziņojumiem un citiem autortiesību likumiem, piekļūstot ar autortiesībām aizsargātam materiālam. Iegūstiet Kodi VPN

Netflix papildinājums

Izbaudiet NetfliXBMC izmantošanu vietnē Kodi LEIA

 1. Atveriet lietotni Kodi LEIA un noklikšķiniet uz “Pārnesums” ikona.
 2. Iestatījumu sarakstā noklikšķiniet uz “Failu menedžeris”.
 3. Ritiniet uz leju un atlasiet “Pievienot avotu”.
 4. Veiciet dubultklikšķi uz “Nav” un URL joslā ievadiet https://www.alelec.net/kodi.
 5. Piešķiriet multivides avotam vārdu (piemēram, Alelec Repo) un noklikšķiniet uz “Labi”.
 6. Atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē un atlasiet “Papildinājumi”.
 7. Kreisajā augšējā stūrī noklikšķiniet uz “Komplekts” simbolu.
 8. Ritiniet uz leju un atlasiet “Instalēt no ZIP faila”.
 9. Noklikšķiniet uz iepriekš pievienotā multivides avota: Alelec Repo.
 10. Ritiniet uz leju un atlasiet “repository.alelec.zip” failu.
 11. Atgriezieties iepriekšējā izvēlnē un atlasiet “Instalējiet no krātuves”.
 12. Atlasiet Alelec Kodi Repo.
 13. Iet uz “Video papildinājumi”.
 14. Izvēlieties “NetfliXBMC”.
 15. Nospiediet “Uzstādīt” pogu.
 16. Izbaudiet NetfliXBMC izmantošanu vietnē Kodi LEIA.

Placenta

Placenta, kas ir cieta Exodus, Covenant, Elysium un Genesis dakšiņu nomaiņa, ir daļa no tā paša darba, kas lepojas ar tādu pašu dizainu un skatu. Lai arī jauns, papildinājums jau ir ieguvis labu reputāciju, pateicoties tā netraucētajai straumēšanai un augstas kvalitātes filmu / TV šovu sarakstam. Jums pat ir pieejama meklēšanas funkcija, lai uzreiz piekļūtu izlasei. Jūs varat iegūt paplašinājumu no Blamo krātuves: http://repo.mrblamo.xyz/

Placenta kodi addon

UniverseHD

Līdzīgi kā citi saraksta papildinājumi, arī UniverseHD pievienojumprogramma piedāvā diezgan uzticamu paplašinājumu HD filmu un TV šovu skatīšanai. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tā paplašina savu nosaukumu datu bāzi līdz Bolivudas filmām. Tajā pašā laikā jums ir papildu kategorija 3D filmas, kuras varat spēlēt, ja jums ir 3D atbalstīts televizors un daži brilles. Papildinājuma instalēšanai nav nepieciešama raķešu zinātne, un to var atrast Universe (Galaxy Repository): http://Universe.worldkodi.com/

Universa HD kodi addon

Oculus

Oculus papildinājums var nebūt tik pievilcīgs no pirmā acu uzmetiena, bet tāpat kā daudzi citi paplašinājumi, tas izmanto to pašu skatu un dizainu ar pievilcīgu attēlu kā fonu. Tas lietotājiem nodrošina milzīgu filmu un TV šovu sarakstu, ko skatīties, lai pagarinātu izklaides laiku un nodrošinātu, ka nedēļas nogalēs jūs nekad nenovedaties garlaicīgi. Nosaukumi ir sadalīti populārākajās un visaugstāk novērtētajās sadaļās. Lai instalētu papildinājumu, jums būs jāizmanto Preču zīmju krātuve: http://tmbkodi.com/repo/

Oculus kodi addon

Zelta laikmets

Zelta laikmets, līdzīgs Vintage un Mad House Classics, ir paredzēts, lai jūs atvestu klasiskās filmas no dažādām kategorijām, ieskaitot Šausmu filmas, Drāmas, Komēdijas, Piedzīvojumi, Rīcības, Trilleris un vēl daudz ko citu. Jūs pat varat atrast nosaukumus, kas datēti ar 1920. gadu sākumu, ar labu video kvalitāti (protams, melnbalts). Arī paplašinājuma lejupielāde ir salīdzinoši vienkārša. Jums atliek tikai ielādēt nulles pielaides repozitoriju no šīs URL adreses: http://repozip.zerotolerance.gq/

Zelta laikmeta kodi papildinjums

Izpirkšana

Atpirkšana jau labu laiku notiek papildinājumu tirgū. Tomēr paplašinājuma izstrādātāji nesen ieviesa jaunu atjauninājumu, kas vēl vairāk uzlaboja papildinājuma filmu skatīšanās pieredzi, tāpēc pieminēšana ir obligāta. Sākot ar jauniem iznākumiem HD kvalitātē līdz nosaukumiem 4K un 3D kvalitātē, jums ir viss, kas pieejams filmās un TV šovos. Papildinājumu varat lejupielādēt vietnē Bucky Media Repo: http://buckymedia.ru/redaddon/

Atpirkšanas kodi addon

DigiBox

Digi Box var izklausīties kā kaut kas no multfilmas Digimon, taču patiesībā tas ir tikai vēl viens izplatīts filmu un TV šovu papildinājums, kas piedāvā jums daudz multivides satura, lai VIEGLI un ērti skatītos. Līdzīgi kā citi paplašinājumi, jums ir iespēja izvēlēties no dažādiem žanru diapazoniem.

DigiBox kodi papildinājums

Izceļošana

Exodus ir lieliska izvēle filmu un TV šovu skatīšanai. Tam ir pievilcīgs lietotāja interfeiss, kas korelē ar Netflix. Filmās varat meklēt ar vairākiem meklēšanas vienumiem. Ja jums rodas problēmas ar papildinājuma instalēšanu vai rodas kļūda, kas nedarbojas, izlasiet mūsu ceļvedi šeit.

Labākie Kodi papildinājumi filmām

Atjaunināt 2020. gadu: Pēc galveno mediju krātuvju, piemēram, Fusion un Colossal, slēgšanas ir bijis daudz gadījumu, kad daži papildinājumi tiek pārvietoti uz citiem resursiem. Kaut arī Exodus ir oficiāli izslēgts, daudzi lietotāji joprojām var baudīt papildinājuma izmantošanu no “Kodi Israel Repo”.

Jums atliek tikai ievadīt šo multivides avotu http://kdil.co/repo/. Atzīts kā “Kodi Izraēla”, repozitorijs lepojas ar jaunāko Exodus papildinājuma versiju, kā arī ar milzīgu citu paplašinājumu sarakstu. Tas nodrošina, ka instalēšanas laikā jums nav jāsaskaras ar nepatikšanām.

1kanāls

1Channel ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem aizraujošu filmu / TV šovu skatīšanai. Tas lietotājiem pat ļauj klausīties mūziku, lepojoties ar milzīgu bibliotēku, kas sastāv no vecām / jaunām slavenām dziesmām. Papildinājuma lejupielādēšanai instalējiet Kodi Israel krātuvi un meklējiet “PrimeWire”.

1kanāla kodi papildinājums

derība

Sākotnējais pakts ir slēgts, kas bija alternatīva Exodus papildinājumam, bet ir pieejama precīza alternatīva. Tā ir pilnīga dakšas kopija, nodrošinot bez problēmām risinājumu tiešraides kanālu, TV šovu un filmu atkārtotai skatīšanai. Paplašinājums iepriekš bija pieejams Colossus Repo. Pēc tā slēgšanas tagad to var instalēt no Kodi Israel.

Pakts kodi addon

Lejupielādējiet papildinājumu FANTASTIC (kas ir Pakta kopums) no Firestick Plusman Repo, izpildot šīs darbības:

 1. Palaist Kodi Krypton lietojumprogramma un iet uz “Iestatījumi”
 2. No opciju saraksta, klikšķis ieslēgts “Failu menedžeris”
 3. Ritiniet uz leju un klikšķis uz “Pievienot avotu” opcija
 4. Izvēlieties “Nav” un ievadiet: http://fspmkodi.com
 5. Vārds plašsaziņas līdzekļu avots “Firestick Plusman” un nospiediet Labi
 6. No galvenās izvēlnes, iet papildinājumiem un klikšķis uz “Komplekts” simbolu
 7. Izvēlieties  “Instalēt no zip faila” opcija un klikšķis vietnē Firestick Plusman
 8. Tiks atvērts jauns logs. Klikšķis ieslēgts “krātuve.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. Pagaidiet repozitorija veiksmīgai instalēšanai un atgriešanai “Instalējiet no krātuves” izvēlne
 10. Atrodi FANTASTIC video papildinājumu kategorijā un Nospiediet poga instalēt
 11. Izbaudi vēlreiz skatoties bezmaksas filmas / TV šovus!

GURZĪLS

Šis jaunais papildinājums ir pieejams Smash krātuvē. Tā ir alternatīva Exodus paplašinājumam, otrā - pakta papildinājumam. Tam ir milzīgs filmu un TV šovu saraksts, kas pieejams straumēšanai. Tā lepojas ar tādu pašu izkārtojumu kā Exodus tikai ar dažām nelielām variācijām un stila izmaiņām. Arī plūsmu saite ir diezgan laba. Viņi darbojas labi un ir konsekventi satura piegādē.

GURZIL kodi addon

Izceļošana

exodus kodi pazuda

 1. Atveriet Kodi un klikšķis uz “Pārnesums” ikona navigācijai uz Iestatījumi.
 2. Konfigurācijas iestatījumu sarakstā atlasiet “Failu menedžeris”.
 3. Ritiniet uz leju kreisajā kolonnā un klikšķis uz “Pievienot avotu” opcija.
 4. Dubultklikšķi on none, lai ievadītu multivides avota URL, t.i., http://kdil.co/repo
 5. Vārds plašsaziņas līdzekļu avots “Kodi Izraēla” un sist pogu Labi.
 6. Atgriezties uz galveno izvēlni un navigēt uz “Papildinājumi”.  Klikšķis uz “Komplekts” simbols lapas augšējā kreisajā stūrī.
 7. No opciju saraksta, navigēt uz “Instalēt no ZIP faila”.
 8. Atrodi mediju avots, kuru jūs iepriekš pievienojāt, t.i., Kodi Israel.
 9. Klikšķis ir ieslēgta poga Labi “Kodil.zip” lai sāktu repozitorija instalēšanas procesu.
 10. Pagaidiet lai pabeigtu lejupielādes un instalēšanas procesu. Jūs redzēsit paziņojumu.
 11. Virzīties uz “Instalējiet no krātuves” izvēlne un klikšķis Kodi Izraēlas krātuvē.
 12. Galva uz “Video papildinājumi” sadaļa.
 13. Ritiniet uz leju, līdz atrodat “Izceļošana” papildinājums.
 14. Nospiediet poga instalēt.
 15. Pagaidiet “Papildinājums ir instalēts” paziņojums.
 16. Tagad varat piekļūt “Izceļošana” no video papildinājumu kategorijas!

Sāļi

Straumēt visus avotus (saīsināti kā SALTS) ir uzticams Kodi papildinājums, kas lietotājiem ļauj straumēt no milzīgas filmu / TV šovu datu bāzes. Lietotāji, kuriem ir apmaksāts Trakt konts, var pat piekļūt plašākai žanru kategorijai. Lai gan tas nav nepieciešams, sinhronizēšana ar Trakt sniegs jums daudz labākas skatīšanas iespējas. Jūs varat instalēt paplašinājumu no Kodi Israel krātuves.

sāļi kodi addon

Bennu

Ja jūs meklējat noturīgu hit Phoenix papildinājuma nomaiņu, nav labāka varianta kā Bennu. Tas ir jauns izslēgšanas paplašinājuma atkārtojums, apkopojot saites no simtiem dažādu resursdatoru, lai lietotājiem nodrošinātu kvalitatīvu saturu. Jūs pat varat piekļūt dažiem oficiālajiem tiešraides TV kanāliem, kurus ir likumīgi skatīties, ja jums ir pieejams abonements. Paplašinājums ir pieejams Super, Kodi Israel un Colossus krātuvēs.

bennu kodi addon

MetalliQ

Pieejams Noobs un Nerds krātuvē, MetalliQ ir vēlamā izvēle pārmērīgiem skatītājiem un filmu entuziastiem. Paplašinājumā ir iespaidīga multivides bibliotēka, kurā ir mitinātas klasiskās, visvairāk skatītās, populārākās, jaunākās un labāko laiku filmas. Papildus tam papildinājums pat piešķir piekļuvi TV šoviem un mūzikai, lai nodrošinātu izklaidi.

MetalliQ kodi addon

Fantastiski

Pastāvīgi pārtraucot darbību un parādot tādus papildinājumus kā Bennu, Colossus, Exodus un Covenant, gandrīz visi Kodisphere pārstāvji ir sākuši paniku. Šajos apstākļos kāds no iepriekšminētajiem vairs nedarbojas, un ir pieejama ļoti piemērota un pārsteidzoša nomaiņa. Lejupielādējiet papildinājumu FANTASTIC (kas ir Pakta kopsavilkums) no Firestick Plusman Repo.

Labākie Kodi papildinājumi tiešraidei

Ja lekt uz auklas griešanas vagona, jums rodas jautājums: “kā skatīties TV tiešraidi bez kabeļa?” Nebaidieties, jo atsakoties no televīzijas abonementa nenozīmē, ka atsakāties no TV izklaides priekšrocībām. Šeit ir daži no labākajiem Kodi papildinājumiem, kurus varat instalēt, lai skatītos TV tiešraidi:

USTVNow

USTVNow piedāvā lieliska līmeņa izklaides pakalpojumus. Tas nodrošina mazāk kanālu augstas izšķirtspējas kvalitātē. Lai sāktu, jums būs jāabonē no USTVNow oficiālās vietnes. Izlasiet šo rokasgrāmatu par instalēšanas apmācību un to, kā skatīties USTVNow. Apmeklējiet vietni http://kdil.co/repo, lai iegūtu jaunāko lejupielādi.

labākie kodi papildinājumi tiešraidei tv

Radix

Pieejams vietnē Radix Repo, papildinājums ir visaptverošs saturam. Papildus piekļuvei milzīgam filmu / TV šovu sarakstam, jums ir iespēja piekļūt arī tiešsaistes straumēm, lai iegūtu ziņas un izklaidi. Tas nozīmē, ka jūs varat aizmirst par iecienītāko sporta pasākumu izlaišanu, jo jums pat ir piekļuve BBC, NBC, CBC un visām slavenajām raidorganizācijām.

radix kodi addon

cCloud TV

Neapšaubāmi, cCloud TV papildinājums ir galvenā izvēle lielākajai daļai lietotāju, kuri vēlas baudīt LIVE TV platformā. Tas nodrošina jaunumus, sportu, pasākumus un milzīgu kanālu bibliotēku no visas pasaules, lai jūs varētu izbaudīt. Jūs varat lejupielādēt jaunāko versiju no Kodi Israel.

Vai jūs zināt, ka jūs varat noķert visu EPL Live kanālā cCloud TV Kodi bez jebkādas halle?

cCloud TV kodi addon

CNN 

Ja jūs nekad vairs nevēlaties palaist garām vienu raidījumu, izlasiet šo rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā skatīties CNN kanālā Kodi.

 1. laizīt “Pārnesums” Iestatījumu izvēlnes ievadīšanas simbols.
 2. Izvēlieties “Failu menedžeris” no opciju saraksta.
 3. Klikšķiniet uz “Pievienot avotu”.
 4. URL joslā ievadiet http://www.goodfellasteam.com/Repository un nosauciet multivides avotu “GoodFellas”.
 5. Atgriešanās sākuma ekrānā > Papildinājumi > Iepakojuma simbols.
 6. Atlasiet “Instalēt no zip faila” cilne.
 7. Atrodiet un atlasiet GoodFellas multivides avotu.
 8. Veiciet dubultklikšķi uz faila repository.goodfellas.zip
 9. Atgriezieties iepriekšējā lapā un atlasiet “Instalējiet no krātuves”.
 10. Lejupielādējiet un instalējiet Goodfellas 2.0 no video papildinājumu krātuves.
 11. Pēc instalēšanas atveriet Goodfellas 2.0 un atlasiet ASV kanāli.
 12. Ritiniet uz leju un atlasiet CNN HD.
 13. Baudiet CNN tiešraidi skatoties kanālā Kodi V17 (Krypton)!

Halow Live TV

Šim mega Kodi papildinājumam ātri ir izdevies radīt diezgan labu reputāciju tiešsaistē, jo tas ļauj cilvēkiem skatīties TV tiešraidi visā pasaulē vairākās kategorijās. Halow izstrādātāji ļoti aktīvi izmanto arī čivināt, kas ļauj jums iepazīties ar jaunākajiem papildinājumiem un funkcijām.

Halow Live TV kodi addon

iPlayer WWW

IPlayer WWW papildinājums nodrošina plašu kategoriju klāstu, ieskaitot izceltos elementus, radio / TV tiešraidi, programmu sarakstus, kategorijas, meklēšanas funkciju, sarkanās pogas funkciju & vairāk. Papildinājums ir pieejams Kodi papildinājuma repozitorijā, kas pēc noklusējuma pieejams katrā Kodi multivides centra versijā.

iPlayer WWW kodi papildinājums

Īpaši IPTV

Radīts un pieejams Cazlo, Ultra IPTV ir galvenā izvēle tiešraides TV straumēšanai no jebkuras vietas jebkurā laikā. Paplašinājumi ļauj piekļūt tiešraidēm sportam, notikumiem, ziņu kanāliem un PPV notikumiem visā pasaulē, tiešsaistē no dažādiem IPTV avotiem.

Ultra IPTV kodi papildinājums

Mobdina

Mobdina ir vēl viena labākā izvēle televīzijas tiešraides skatīšanai. Tas piedāvā jums iespēju izbaudīt IPTV no ASV, Lielbritānijas un Meksikas. Tajā pašā laikā jums ir dažādas sadaļas, lai piekļūtu Live Sports, TV šoviem, filmām un mūzikai. Papildinājumu varat lejupielādēt no Play-on Monkey vai Kodi Israel.

Mobdina kodi addon

Labākie Kodi papildinājumi videoklipiem

Dažos pēdējos gados TV šovu produkcija ir palielinājusies, daudziem režisoriem / producentiem smagi strādājot, lai izveidotu episkas franšīzes, kuras ne tikai rada atkarību, bet ir neticami interesantas skatīties. Cilvēki, piemēram, mēs, vienkārši nevar pārmērīgi skatīties ar tiešsaistē pieejamu kvalitatīvu saturu. Ja vēlaties piekļūt tam pašam, skatiet labākos Kodi papildinājumus TV šovu sarakstā zemāk:

Flixanity

Flixanity ir jauns ienācējs Kodi izklaides jomā. Tas lepojas ar milzīgu klasisko filmu datu bāzi līdz pēdējiem švīkas, vienlaikus ļaujot lietotājiem tieši meklēt jaunas epizodes. Jaunāko paplašinājuma versiju var iegūt no Kodi Israel repo.

Labākie Kodi papildinājumi TV šoviem

UK Turk Playlists

Visiem Kodi entuziastiem jāzina šis brīnišķīgais papildinājums. Lielbritānijas Turk dziesmu saraksti nodrošina pilnu populāru TV šovu klāstu, ieskaitot karikatūras un dokumentālās filmas. Tā ir labākā izvēle, lai pārāk skatītos iecienītās sērijas, jo paplašinājums lepojas ar milzīgu satura bibliotēku! Jūs to varat lejupielādēt vietnē http://kdil.co/repo.

UK Turk Playlists kodi addon

Nemesis

Pieejams Kodi Israel un Stream armijas krātuvēs, Nemesis ir salīdzinoši jauns papildinājums, lai skatītos iecienītās izklaides. Tas lepojas ar milzīgu filmu / TV šovu kolekciju, lai brīvi skatītos, vienlaikus dodot jums piekļuvi tiešraidei TV. Varat arī straumēt gaisa satiksmes kontroli, policijas skeneru plūsmas un atskaņot mūzikas failus / audiogrāmatas.

Nemesis kodi addon

Kvazārs

Quasar ir vēl viena labākā izvēle izklaides iespēju piesaistīšanai. Papildinājums piedāvā augstas kvalitātes un ātru jūsu iecienīto filmu / TV šovu straumēšanu, vienlaikus iegūstot informāciju tieši no IMDB. Satura atrašanai tiek izmantota mocīšana. Papildinājumu var instalēt no Kodi Israel repo.

Quasar kodi addon

Burbuļi

Izmantojot jauno pieeju filmu straumēšanai, Bubbles Kodi papildinājums integrē straumēšanas pakalpojumus maksimālai izklaidei. Izmantojot tīmekļa nokasīšanu, jūs varat atrast dažas no iecienītāko filmu / TV šovu labākajām īpašībām. Papildinājumu var instalēt no Bubbles Repo.

Burbuļi kodi addon

GAIA

Gaia, kas pieejama caur Dimitrology repo, ir Bubbles papildinājuma atkārtota zīmola versija. Tas piedāvā milzīgu filmu, TV šovu, dokumentālo filmu, īsfilmu, bērniņu karikatūru un citu rīku klāstu. Vislabākā daļa: paplašinājums lepojas ar ērti lietojamu interfeisu un pat piedāvā integrāciju ar straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Real Debrid.

Gaia Kodi papildinājums

Labākie Kodi papildinājumi sportam

Pēdējā nepieciešamā lieta ir aizmirst iegādāties biļeti uz iecienītākajiem sporta veidiem vai nespēja piekļūt straumēm uz notiekošo PPV pasākumu. Šajā vietā nāk Kodi papildinājumi, kas lietotājiem piedāvā iespēju straumēt dzīvos sporta veidus savas mājas ērtībā. Ja vēlaties BEZMAKSAS skatīties savus iecienītos sporta veidus tiešsaistē, pārbaudiet šos papildinājumus:

NFL Game Pass Kodi papildinājums

Diemžēl jūs nevarat izmantot NFL Game Pass Kodi papildinājumu, neiegādājoties abonementu. Ja vēlaties atbloķēt neierobežotu saturu, lai skatītos iecienītās spēles, gūtu ieskatu par labākajiem spēlētājiem un analizētu vadošās komandas, jums jāmaksā USD 124,00.

Trešās puses papildinājums “Elektra velve” Uzstādīšana

Kā skatīties NFL vietnē Kodi Jarvis 16. vai jaunāka versija

 1. Atveriet Kodi un noklikšķiniet uz zobrata formas ikonas (Iestatījumi)
 2. Izvēlieties “Failu menedžeris” un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz “Pievienot avotu”
 3. Parādīsies rūtiņa, noklikšķiniet uz “Nav” URL pievienošanai
 4. Ievadiet Supremacy Repository URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. Atgriezieties sākuma ekrānā, noklikšķiniet uz papildinājumiem un pēc tam uz “Komplekts” simbolu
 6. Atlasiet “Instalēt no zip faila” iespēju un atrast “Pārmērība”
 7. Klikšķiniet uz “repository.supremacy-1.2.zip” un pagaidiet, kamēr papildinājums tiek instalēts
 8. Atgriezieties sākuma ekrānā, noklikšķiniet uz papildinājumiem un pēc tam uz “Komplekts” simbolu
 9. Izvēlieties “Instalējiet no krātuves” un izvēlieties “Pārmērības repozitorijs”
 10. Iet “Video papildinājumi” un atrod “Elektra velve”
 11. Nospiediet instalēšanas pogu!

Sporta guru

Droši vien viens no labākajiem nesenajā papildinājumu sarakstā, Sporta Guru ir ideāls paplašinājums, lai apmierinātu visas jūsu Sporta vērošanas iespējas. Jums ir dažādas izvēles iespējas, starp kurām ir Boxing Lingerie, Futbola līga, Motosports, X-Games, UFC, Cīkstēšanās, Regbijs, MLB, NHL, NBA un Futbols, vienlaikus nodrošinot piekļuvi LIVE notikumu straumēm. Papildinājumu varat saņemt no Caffeinated Mike’s Repository, un, lai to izmantotu, iespējams, būs jāievada PIN numurs.

Sporta Guru kodi addon

Sporta pārākums

Supremacy Sports n ir vēl viens jauns papildinājums Kodi papildinājumu sarakstā, taču tas ātri kļuvis par populāru izvēli daudziem, kuri vēlas baudīt dažādu sporta pasākumu netraucētu straumēšanu, kā arī piekļuvi Live PPV notikumiem. Sadaļās ietilpst WWE, Sporta filmas, UKTV Sports, Reddit Futbola straumes, Live notikumi, Futbola dokumentālās filmas, BT Sports un Ace Streams. Papildinājumā tiešraidē straumēšanai tiek izmantoti SportsDevil un Plexus aizmugurē. Papildinājumu varat iegūt no Supremacy krātuves: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Sporta pārākuma papildinājums

Pret

Tiem lietotājiem, kuri meklē papildinājumu, kas viņiem piešķir piekļuvi jaunākajiem MMA cīņas veidiem, ieteicams apsvērt Versus instalēšanu. Papildinājums ir slavens ar to, ka jūsu mājās tiek nodrošināta vecmodīga kick-boksa darbība. Versus, bez šaubām, ir patvērums UFC cienītājiem, izmantojot piekļuvi atkārtojumiem no pagātnes notikumiem un jaunākajiem PPV blokiem..

Versus kodi addon

ESPN Kodi papildinājums

ESPN Kodi papildinājums ir viens no labākajiem Kodi papildinājumiem, kas ļauj bez grūtībām skatīties vēlamos sporta pasākumus..

kodi espn3 autentifikācija

 1. Atveriet lietotni Kodi, pēc tam atlasiet Papildinājumi un noklikšķiniet uz pakotnes instalētāja, kas norādīts augšējā kreisajā stūrī.
 2. Izvēlieties “Instalējiet no krātuves”>Kodi papildinājumu repozitorijs>Video papildinājumi.
 3. Klikšķiniet uz “Video papildinājumi”, ritiniet uz leju līdz ‘ESPN 3’ un noklikšķiniet uz ‘ESPN 3’.
 4. Noklikšķiniet uz Instalēt.
 5. Pagaidiet dažus mirkļus, lai saņemtu ESPN 3 papildinājuma iespējotu paziņojumu.
 6. Atveriet Kodi sākuma ekrānu un kreisajā pusē atlasiet cilni Papildinājumi.
 7. Jūs redzēsit visus video papildinājumus, ieskaitot ESPN 3, kurus esat instalējis ekrānā.
 8. Noklikšķiniet uz ESPN 3, lai piekļūtu premium saturam, jums būs jāautentificējas caur kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju.
 9. Pēc pierakstīšanās jūs esat tikai viena klikšķa attālumā par to, kā skatīties ESPN Kodi bez kabeļa.

Pēc šī instalēšanas procesa pabeigšanas mēs domājam, ka jūs zināt, kā skatīties ESPN attiecīgi Kodi 17.3.

Straumēšanas dzinējs

Ja vēlaties piesaistīt sporta izklaidi tiešsaistē, nav labāka varianta kā Stream Engine. Jūs varat skatīties visu, sākot no sporta, filmām un TV šoviem. Tajā pašā laikā jūs varat arī skatīties dažādus kanālus, piemēram, ESPN, Sky Sports, NBTV un daudz ko citu. Papildinājums ir pieejams Kodi Israel repo.

Labākie Kodi papildinājumi sportam

Atmest

Castaway ir viens no ātrākajiem sporta straumēšanas papildinājumiem, kas pazīstams ar savu augstas kvalitātes saturu. Pieejams Kodi Israel, tas lietotājiem ļauj skatīties sporta tiešraidi un TV, vienlaikus dodot jums iespēju piekļūt P2P saturam. Jūs pat varat piesaistīt līdzekļus ‘Sports pēc pieprasījuma’ un pievienojiet visus savus iecienītos kanālus “Mana aizbēgušā”. Bet jūs vēlaties nodrošināt savu interneta drošību, pieslēdzoties labākajam P2P VPN.

Castaway kodi addon

NBC Sports Live

NBC Sports Live Extra ir pieejams oficiālajā Kodi Papildinājumu krātuvju sarakstā. Tāpēc, pirms kaut ko tajā vērojat, jums ir jāautorizē sava Kodi ierīce. Kad tas ir izdarīts, no tīkla jūs varat piekļūt tiešraižu programmēšanai, atkārtojumiem, izstādēm un citam piedāvātajam saturam.

nbc sports live kodi addon

Atoms atdzimis

Kā norāda nosaukums, Atom Reborn ir jaunā un uzlabotā vecā Atom paplašinājuma versija. Tas ir aprīkots ar lielu bibliotēku tiešraidei, IPTV kanāliem, bērnu TV un filmām / TV šoviem. Tas nodrošina, ka jūs nekad nepalaidīsit garām savu iecienīto izklaidi. Papildinājumu varat lejupielādēt šeit.

Atom Reborn kodi addon

Pārsteidzoši Anime papildinājumi, kurus varat baudīt Kodi

Ja esat Manga un Anime fane, arī Kodi ir iekļāvis jūs. Platforma lepojas ar lielu HD karikatūru un Anime paplašinājumu kolekciju, ieskaitot tos, kas straumē tieši caur straumēm. Zemāk ir saraksts ar jaunākajiem Kodi papildinājumiem, kurus varat izmantot iecienītās anime baudīšanai!

AnimeGo

AnimeGo ir viena no mūsu galvenajām izvēlēm, lai skatītos multfilmu sērijas un filmas. Tas lepojas ar milzīgu satura bibliotēku no visas pasaules, kas ir sadalīta kategorijās: alfabēta secībā, visaugstāk novērtētie un nesen pievienotie. Ir pat īpaša meklēšanas iespēja, lai atrastu jebkuru Anime, kuru vēlaties redzēt. Lai instalētu papildinājumu, ielādējiet šo repozitorija zip failu Kodi un pēc tam dodieties uz video papildinājumiem.

labākie kodi anime papildinājumi

ToonMania

Pēc Cartoons8 slēgšanas kļuva grūti skatīties iecienīto anime tiešsaistē. ToonMania ir alternatīva izslēgšanas paplašinājumam, taču tā lepojas ar plašāku bibliotēku. Šeit varat noskatīties jebkuru un jebkuru karikatūru. Papildinājums ir pieejams lejupielādei Kodi Israel krātuvē.

ToonMania kodi addon

AnimeRam

Šis papildinājums piedāvā jaunākās anime sērijas epizodes un filmas, kas tiek regulāri atjauninātas. Interfeiss parāda tikai divas kategorijas: Jaunākās & Visu saraksts. Alfabētiski kategorizētā bibliotēka ir VAST, un mēs domājam! Jums pat ir meklēšanas opcija, lai ātri atrastu iecienītās anime sērijas. Izmantojiet vietni kdil.co/repo, lai lejupielādētu un instalētu papildinājumu.

animeram kodi addon

AnimeHere

AnimeHere ir vēl viens izcils Kodi papildinājums no DKNight (AnimeGo veidotājs). Tas piedāvā labāku bibliotēku, navigācijas un straumēšanas avotus, taču lepojas ar līdzīgu interfeisu kā AnimeGo. Jums ir jaunākās atjauninātās anime un populārākās anime kategorijas, lai skatītos visas savas iecienītākās epizodes, nemeklējot tās. Papildinājumu var instalēt no DKNight Repo.

animehere kodi addon

Masterani

Masterani ir pārsteidzošs Alleidun radījums. Tā ir papildu alternatīva tāda paša nosaukuma vietnei, ļaujot lietotājiem maksimāli ērtā laikā skatīties savu iecienīto anime vietnē Kodi. Tas var lepoties ar tīru izskatu un skatu, kā arī piedāvā ātru straumi visām anime filmām / TV šoviem. Lejupielādējiet ZIP failu no šejienes.

Masterani kodi addon

9Anime

DxCx izveidots, 9Anime ir tāda paša nosaukuma .tv vietnes kopija. Tas lepojas ar vienu no lielākajām anime kolekcijām ar straumēm, kas ātri ielādējas un no dažādiem avotiem nokopē saturu. Papildinājumu var instalēt, lejupielādējot ZIP failu šeit un tieši ielādējot to Kodi!

9Anime kodi addon

FunimationNOW

FunimationNOW ir pārsteidzošs Kodi papildinājums, kurā varat skatīties SD un HD video atkarībā no joslas platuma. Viss anime saturs ir dublēts japāņu un angļu valodā, kas aptver lielāko anime fanu bāzi. Augstākās klases versijai nebūs nulles buferšķīduma, lai bez problēmām skatītos videoklipus. Papildinājumu var instalēt no oficiālā Kodi Papildinājumu krātuves.

FunimationNOW kodi papildinājums

KissAnime

KissAnime, uzplaukusi ar vecu un jaunāko anime saturu, ir guvusi milzīgu sekošanu Kodi lietotāju vidū. Tas ir iecienīts visu veidu anime filmu / TV šovu skatīšanās, taču pēdējā laikā uzmācīgie CAPTCHA ir apgrūtinājuši papildinājuma izmantošanu. Jūs to varat instalēt no oficiālā Kodi repo.

kissanime kodi addon

CrunchyRoll

Ar vairāk nekā 25 000 epizodēm un 15 000 stundām oficiāli licencēta anime satura CrunchyRoll ir vadošais globālais Japānas un Āzijas anime satura galamērķis, ko profesionāļi tulko vairākās valodās. Papildinājumu var instalēt no oficiālā Kodi papildinājumu repozitorija.

CrunchyRoll kodi addon

AnimeFTW.tv

AnimeFTW.tv ir lielisks papildinājums tiem, kam ir salds zobs japāņu animācijām. Tagad papildināts ar vairāk nekā 1400 anime sērijām ar subtitriem un dublētām versijām, papildinājums var viegli pārveidot jūs par mazu bērnu. To var instalēt, lejupielādējot ZIP failu no šejienes un manuāli ielādējot to Kodi.

AnimeFTW.tv kodi addon

Labākie jautri Kodi karikatūru papildinājumi, kas bērniem patiks

Kodi ir tīra izklaide straumēšanas faniem visā pasaulē neatkarīgi no vecuma vai izvēles. Kamēr mēs parasti apspriežam & Sporta, filmu un TV šovu papildinājumu saraksts, beidzot ir laiks piedāvāt dažas ķiķināšanas mazajiem. Tātad, zemāk ir labākie multfilmu papildinājumi Kodi, kas bērniem patiks.

Karikatūra HD Extra

Pieejams vietnē SuperRepo, Cartoon HD Extra lepojas ar lielisku bērnu straumēšanas bibliotēku’izklaide, kā arī populāras multfilmas un TV šovi. Vislabākā daļa: papildinājums izvelk saturu no ļoti uzticamiem avotiem, kas nodrošina mazāku buferizāciju un ātras straumēšanas iespējas!

Labākie jautri Kodi karikatūru papildinājumi, kas bērniem patiks

Bērnu karikatūras

Kiddie Cartoons ir pieejams lejupielādei, izmantojot SuperRepo un Kodi Israel krātuves, un tas ir pazīstams ar absolūti pārsteidzošo kategorizēto karikatūru un anime titulu bibliotēku. Tajā ir kaut kas katram bērnam, sākot no Bārnija dinozaura un beidzot ar Bārbijas piedzīvojumiem, papildinājums ir kā mazuļu palutinājums.!

Kiddie karikatūras kodi addon

B99TV

B99TV piedāvā milzīgu karikatūru izvēli no 90. gadu sākuma’s visu ceļu uz jaunākiem hitiem. No animētajām filmām, Disneja izklaidēm un jautrajiem kiddy TV šoviem B99TV regulāri atjaunina savu avotu bibliotēku, lai nodrošinātu maksimālu baudu. Papildinājumu varat lejupielādēt no Kodi Israel Repo.

B99TV kodi addon

Bobijs’s Karikatūras

Līdzīgi kā B99TV, Bobijs’s Karikatūras ir pelnījušas savu vietu starp Kodi karikatūru top papildinājumiem. Lai arī tas nav tik organizēts kā B99TV, papildinājums piedāvā lielisku izklaides izvēli gan bērniem, gan pieaugušajiem. Iegūstiet jaunākos paplašinājumu atjauninājumus no Kodi Israel vai SuperRepo.

Bobija multfilmas kodi addon

Vislabākie Kodi papildinājumi Android

Kodi kā daudzplatformu programmatūra vienmērīgi darbojas visās Android OS un ierīcēs. Tas lietotājiem ļauj netraucēti straumēt iecienītās filmas un TV pārraides savos viedtālruņos, planšetdatoros un pat ar viedtālruņiem, kuriem ir iespējota operētājsistēma Android. Zemāk ir daži papildinājumi, kurus noteikti vajadzētu izmēģināt savā tālrunī:

Genesis Atdzimis

Genesis Reborn ir jauna un uzlabota vecāka papildinājuma versija ar tādu pašu nosaukumu. Lai arī tas ir izslēgts, jūs joprojām varat instalēt Genesis no Kodi Israel repo. Tomēr jaunākajai versijai jums būs jāizmanto šis URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo. Tā ir labākā izvēle, lai straumētu jaunākos TV šovus un filmas uz lieliem un maziem Android ekrāniem.

Vislabākie Kodi papildinājumi Android

Kā instalēt Genesis Reborn uz Kodi Krypton 17. vai augstāku versiju

 1. Palaidiet programmu Kodi un noklikšķiniet uz “Pārnesums” ikona.
 2. Iespēju sarakstā atlasiet “Failu menedžeris”.
 3. Šeit jūs redzēsit krātuvju sarakstu. Beigās noklikšķiniet uz opcijas, ko sauc “Pievienojiet avotus”.
 4. Ekrānā parādīsies lodziņš, kurā jums jānoklikšķina ‘Nav’.
 5. Ievadiet Jesus Box Repo URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. Tagad ierakstiet multivides avotu nosaukumu ‘Jēzus kaste’ un vēlreiz noklikšķiniet uz Labi.
 6. Atgriezieties Kodi galvenajā izvēlnē un noklikšķiniet uz “Papildinājumi”.
 7. Noklikšķiniet uz ikonas Package Installer, kas atrodas augšējā kreisajā stūrī.
 8. Atlasiet Instalēt no ZIP faila > Jēzus kaste > repository.jesusboxtv-1.0.3 > Tagad pagaidiet, līdz instalēšana būs pabeigta.
 9. Atlasiet Instalēt no krātuves > Jēzus kastes krātuve > Video papildinājumi > Tagad atrodiet un noklikšķiniet uz Genesis Reborn.
 10. Nospiediet instalēšanas pogu un baudiet TV šovu / filmu skatīšanos BEZMAKSAS.

Elysium

Elysium ir uzlabota Zen papildinājuma versija ar atjauninātu kodu (pieejams NaN Repo). Tas lepojas ar tādu pašu skatu un ievelk saites uz filmām un TV šoviem, vienlaikus tos parādot labajā pusē, lai jūs varētu spēlēt. Tas lepojas ar milzīgu satura bibliotēku, nodrošinot, ka jūs nekad nepalaidīsit garām savu iecienīto izklaidi.

Elysium kodi addon

Falcon projekts

Izveidojis Indie izstrādātājs, kas pazīstams kā “AJ”, Falcon projekts ir daudzpusīgs papildinājums, kas dod piekļuvi IPTV saitēm un TV šoviem / filmām pēc pieprasījuma. Papildu zonas ir arī sporta sadaļa un speciālais “Viņas vieta” kas apmierina sievietes gaumi. Lai iegūtu papildinājumu, jums būs jāinstalē AJ Builds repozitorijs.

Falcon Project kodi addon

1080p filmas

Ja vēlaties skatīties Full HD kvalitātes filmas savā Android viedtālrunī vai darbvirsmā, tad noteikti vajadzētu apsvērt iespēju izmantot 1080p filmas. Dandy Media radītais papildinājums lepojas ar viena klikšķa atskaņošanas funkciju, kas neticami ātri ielādē videoklipus. Jūs varat saņemt pagarinājumu no Kodi Israel.

1080p filmas Kodi addon

TUBITV 

TUBITV Kodi papildinājums ir pieejams vietnē SuperRepo. To var instalēt, pievienojot krātuvi Kodi un pēc tam instalējot paplašinājumu no video papildinājumu saraksta.

tubi tv kodi video addon

Kā TUBITV instalēt Kodi Krypton versijā 17 vai jaunākā versijā

 1. Palaist un ievadiet iestatījumus ar noklikšķinot uz “Pārnesums” ikona.
 2. Jūs redzēsit sistēmas opciju sarakstu. Klikšķis par pēdējo ar nosaukumu “Failu menedžeris”.
 3. Ritiniet zemāk un klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu”.
 4. Dubultklikšķi ieslēgts “Nav” un ievadiet http://srp.nu URL lodziņā.
 5. Vārds plašsaziņas līdzekļu avots “SuperRepo” un klikšķis uz pogas Labi.
 6. Atgriešanās izvēlnē Kodi, klikšķis ieslēgts “Papildinājumi” un tad “Komplekts” simbols augšējā kreisajā stūrī.
 7. No opciju saraksta, atlasīt “Instalēt no ZIP faila”.
 8. Ritiniet uz leju, līdz tiek parādīts multivides avots, kuru iepriekš nosaucāt, t. “SuperRepo”.
 9. Izvēlieties Kriptona > Visi > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. Pagaidiet, līdz instalēšana ir pabeigta, atgriezties uz “Papildinājumu pārlūks”, atlasīt “Instalējiet no krātuves”.
 11. No krātuvju saraksta, atlasīt “SuperRepo All [Krypton] [V7]”.
 12. Dodieties uz “Video papildinājumi”.
 13. Turpiniet ritināt uz leju, līdz atrodat “TUBITV”.
 14. Nospiediet poga instalēt.

NaN konsultācijas

Izmantojot Noobs un Nerds repo, papildinājums ļauj piekļūt video pamācībām par Kodi funkcijām, iestatījumiem, aparatūru un tiešsaistes tērzēšanas pakalpojumiem. Tas nodrošina arī dažādu Kodi kļūdu novēršanu un labojumus, vienlaikus piedāvājot pilnīgas rokasgrāmatas Kodi operētājsistēmās Android, Linux, Raspberry PI, Xbox un Windows.

NaN konsultācijas kodi addon

Futbola spēles

Ja esat futbola cienītājs, tad šis papildinājums ir paredzēts tieši jums. Izmantojot Noobs un Nerds Repo, tas lietotājiem ļauj skatīties starptautisko & klubu futbola spēles, kā arī svarīgākie notikumi un straumi vecajiem čempionātiem un izaicinājumiem.

Futbols atkārto kodi papildinājumu

Imperial straumes

Pieejams no Kodi Israel Repo, Imperial Streams papildinājums ir vēl viens mūsu iecienītākais elements, kad runa ir par neierobežotu filmu / TV šovu straumēšanas baudīšanu. Tas piedāvā milzīgu klasiku, visaugstāk novērtētā un visvairāk skatītā satura datu bāzi. Jums noteikti patiks pieejamā dažādība.

Imperial Streams kodi addon

Labākie Kodi papildinājumi Firestick

Nekas nevar pārspēt sajūtu, ka skatoties iecienītās TV pārraides / filmas savā Amazon Firestick televizorā. Šeit noderēs Kodi Firestick papildinājumi, kas darbojas saskaņā ar platformu’s funkcijas. Jums ne tikai patīk izbaudīt pilna laika izklaidi, bet arī daudzpusīgu izvēli no simts žanriem.

Poseidons

Poseidon Kodi papildinājums ir ātri sasniedzis lielisku reputāciju tirgū, jo tas ir labākais avots filmu un TV šovu skatīšanai atvērtā koda multivides platformā. Pieejams vietnē Kdil.co/repo, tas lepojas ar lietotājam draudzīgu dizainu un regulāri atjaunina savu sarakstu ar svaigām filmām. Sekcijas ir sadalītas kategorijās, ieskaitot lieliskos režisorus, teātros, Oskara balvas ieguvējus, aktierus, žanrus un gadus.

Labākie Kodi papildinājumi Firestick

HEVC video klubs

HEVC ir Kodi papildinājums, kas klasificē filmas HD kvalitātē, ieskaitot Blu-ray, 3D, 720p un 1080p, kas palīdz tiem, kuriem ir ierobežots interneta ātrums, baudīt labu straumēšanu. Lietotne iedvesmojas no video kodeka, kas pazīstams kā H.256. Galvenais ieguvums, izmantojot šo papildinājumu, ir tāds, ka tas nodrošina HD video tikai neliela izmēra video. Full HD filmas ir tikai 300 MB vienā failā.

HEVC Video Club kodi addon

Labākie Kodi papildinājumi PPV

Cīņas, piemēram, Floyd Mayweather pret Conor McGregor, ir palielinājušas kanālu, vietņu un lietojumprogrammu, kas atbalsta maksas par skatījumu, popularitāti un pievilcību. Kodi kā atvērtu mediju un izklaides platforma arī neatpaliek. Daudzi izstrādātāji strādā pie uzticamu papildinājumu izlaišanas, lai jūs varētu baudīt tiešo PPV straumēšanu. Daži no labākajiem ietver:

Planētas MMA

Kā norāda nosaukums, šis Kodi papildinājums ļauj piekļūt straumētam saturam, kas saistīts ar MMA cīkstēšanās un UFC notikumiem. Tas lepojas ar milzīgu TV šovu, dokumentālo filmu un tiešraides notikumu kolekciju, nodrošinot, ka jūs nekad nepalaižat garām nevienu gadījumu. Varat arī apskatīt UFC kalendāru, veikt meklēšanu, skatīties Fight Night Live, piekļūt UFC Openload, MMA Openload un MMA pionieriem. Jūs pat varat skatīties YouTube videoklipus tieši kopā ar filmām, kas saistītas ar MMA.

labākie kodi papildinājumi maksā par skatu

SportsDevil

Sporta velna papildinājums ir lieliski piemērots, lai piekļūtu milzīgiem PPV pasākumiem, jo ​​tas lepojas ar milzīgu kanālu sortimentu, kas ietver NBC, CBC, Sky Sports, BT Sports un dažādus citus - no amerikāņiem līdz dienvidamerikāņiem līdz pat eiropiešiem. Papildinājumu varat lejupielādēt no Kodi Israel Repo.

sportsdevil kodi addon

Kā instalēt SportsDevil vietnē Kodi

SportsDevil instalēšana Kodi prasa dažas minūtes laika, sekojiet mūsu soli pa solim un mēs’Ļaujiet jums skriet mazāk nekā 7 minūtēs:

 • Palaidiet Kodi
 • Virziet kursoru virs Sistēma > klikšķis Failu menedžeris > Pievienot avotu
 • Ceļa joslas tipā http://fusion.tvaddons.ag (varat arī kopēt ielīmēt šo)
 • Lodziņā Nosaukums ievadiet Saplūšana un pēc tam noklikšķiniet uz Gatavs
 • Atgriezieties sākuma ekrānā un pēc tam noklikšķiniet uz Sistēma > klikšķis Papildinājumi > klikšķis Instalēt no ZIP faila
 • Izvēlieties Saplūšana > xbmc repos > Angļu > ritināt uz leju & klikšķis ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • Atgriezties iepriekšējā izvēlnē un tagad noklikšķiniet uz instalēt no krātuves > Neoficiāla sporta velnu krātuve > Video papildinājumi > Sporta velns > Uzstādīt
 • Pagaidiet, kamēr spraudnis tiek instalēts, un SportsDevil priekšā parādiet Enabled
 • Atgriezties sākuma ekrānā > Video > Video papildinājumi > Sporta velns
 • Tagad jums vajadzētu redzēt pilnu straumēšanas opciju sarakstu, kas pieejams vietnē SportsDevil

SportsDevil papildinājums ir veiksmīgi instalēts Kodi, un jūs varat sākt šo papildinājumu jebkurā laikā, noklikšķinot Video>Papildinājumi>SportsDevil.

SportsMania

Sporta mānija ir vēl viens trāpīgs papildinājums piekļuvei tiešraidē straumētām PPV notikumu straumēm neatkarīgi no veida. Paplašinājums ir lieliski piemērots sporta fanātiķiem, nodrošinot daudz sporta veidu satura. Jūs varat lejupielādēt paplašinājumu no SuperRepo: http://srp.nu.

SportsMania kodi addon

Live Hub

Ja iepriekš minētās opcijas nedarbojas, vienmēr varat apsvērt iespēju izmantot Live Hub. Papildinājums lietotājiem ļauj piekļūt ģeogrāfiski bloķētam saturam Apvienotajā Karalistē, vienlaikus dodot lietotājiem iespēju atskaņot Android APK, tostarp Mobdro straumes tiešajiem PPV notikumiem. Noklikšķiniet uz bloķēta GEO, lai piekļūtu Freeview, BBC, TVPlayer un visam citam kanālam.

Live Hub kodi papildinājums

Labākie Kodi papildinājumi Bolivudas indiešu filmām un TV šovu kanāliem

Ja esat Bolivudas filmu / TV šovu fane, tad Kodi ir arī jūs apskatījis. Jūs varat atrast daudzus trešo pušu papildinājumus, kas piešķir piekļuvi visa veida Desi saturam no Pakistānas un Indijas. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet zemāk esošo sarakstu:

Zem TV

Ja jums ir interese skatīties desi saturu, tad Zem TV ir viens no labākajiem Kodi Israel pieejamajiem papildinājumiem, lai baudītu sportu no Dienvidaustrumu Āzijas, filmas / seriālus no Indijas un drāmas no Pakistānas. Tomēr tas arī iegūst popularitāti, ļaujot cilvēkiem visā pasaulē skatīties savus iecienītos sporta kanālus. Lai lejupielādētu papildinājumu tieši, izmantojot zip failu, noklikšķiniet šeit.

Labākie Kodi papildinājumi Bolivudas indiešu filmām un TV šovu kanāliem

 1. Palaist lietojumprogrammu Kodi V17 un dodieties uz iestatījumiem līdz noklikšķinot uz “Pārnesums” ikona.
 2. No konfigurāciju saraksta, atlasīt “Failu menedžeris”.
 3. Ritiniet uz leju kreisajā kolonnā un klikšķis ieslēgts “Pievienot avotu”.
 4. Ievadiet http://kdil.co/repo URL lodziņā, vārds plašsaziņas līdzekļu avots “Kodi Izraēla”, un nospiediet labi.
 5. Atgriezties uz galveno izvēlni un klikšķis ieslēgts “Papildinājumi”.
 6. Klikšķis uz “Komplekts” simbols lapas augšējā kreisajā stūrī.
 7. No opciju saraksta, atlasīt “Instalēt no zip faila”.
 8. Atrodi  “Kodi Izraēla” multivides avots, kuru esat pievienojis iepriekš, un klikšķis uz tā.
 9. Lai instalētu repo, dubultklikšķi ieslēgts “Kodil.zip”.
 10. Pagaidiet priekš “Papildinājums ir instalēts” paziņojums un klikšķis ieslēgts “Instalējiet no krātuves”.
 11. No repo saraksta, atlasīt “www.kodisrael.co.il krātuve”.
 12. Ritiniet uz leju un klikšķis ieslēgts “Video papildinājumi”.
 13. Atrodi  “ZemTV.com” papildinājums un klikšķis uz tā.
 14. Sist  “Uzstādīt” pogu un atlasīt jaunākā versija.
 15. Pagaidiet priekš “Papildinājums ir instalēts” paziņojums.
 16. Tagad savam video papildinājumu kolekcijai varat piekļūt ZemTV.com!.

Skatītājs

Viewster papildinājums ir pieejams lejupielādei oficiālajā Kodi krātuvē. Tas ir premium klases paplašinājums, kas ļauj piekļūt jaunākajām Bolivudas filmām / TV šoviem no vienas vietas. Papildinājums piedāvā arī atlasīto populāro žanru sarakstu.

Viewster kodi addon

OmniMovs

Ja jūs meklējat papildinājumu, kas piešķir piekļuvi gan Bolivudas, gan Holivudas filmām / TV šoviem vienuviet, tad OmniMovs ir ideāls. Tādā veidā jūs varat piepildīt savas vēlmes pēc kaut kā satura, vienlaikus baudot arī klasisko / hitu amerikāņu filmu sarakstu. Papildinājumu varat lejupielādēt no Kodi Israel.

OmniMovs kodi addon

Snag filmas

Snag Films ir centrs filmām / TV šoviem no visas pasaules. Papildus piekļuvei Bolivudas izklaidēm jūs pat varat atrast korejiešu drāmas, arābu seriālus, afrikāņu filmas un daudz vairāk dažādības. Papildinājumu var lejupielādēt no oficiālā Kodi repozitorija.

Snag Films kodi addon

Labākie Kodi papildinājumi fitnesa un veselības treniņam

Koncentrēšanās uz savu veselību un fiziskās sagatavotības uzturēšana ir obligāta, lai šodien izdzīvotu’s grūts un ātrs dzīvesveids. Tā kā apkārtējie cilvēki burtiski skumj enerģiju darbam, jums jācenšas sevi noturēt pēc iespējas piemērotāk. Šeit noder Kodi papildinājumi fitnesam. Jūs varat viegli piekļūt tiešraidēm un TV šoviem, lai veiktu regulāru fitnesa režīmu, nodrošinot aktīvu un veselīgu veselību.

Ares Fitness

Ja esat fitnesa cienītājs vai tikai sākat savu ceļojumu uz veselīgāku dzīvesveidu, jums noteikti patiks Ares Fitness papildinājums. Sākot ar iesildīšanās vingrinājumiem, stiepšanos, atvēsināšanu un beidzot ar augstas intensitātes treniņiem; jums ir daudz fitnesa satura, ko skatīties. Tas ir gandrīz tāpat kā ar vienas pogas nospiešanu un treniņu padomu un padomu bibliotēku.

Labākie Kodi papildinājumi fitnesa un veselības treniņam

BAMF TV

BAMF TV ir pazīstams ar absolūti pārsteidzošo kategorizēto fitnesa TV šovu un filmu bibliotēku. Tam ir kaut kas ikvienam fitnesa līmenim, sākot no brauciena sākuma līdz galējam. BAMF TV Kodi papildinājumā varat atrast visu jaunāko fitnesa saturu, ko jūs, iespējams, nekad neatradīsit nekur citur. Šeit lejupielādējiet zip failu, lai instalētu papildinājumu.

BAMF TV kodi addon

Labākie Kodi papildinājumi mūzikas MP3 radio

Nekad nevar klausīties HD kvalitātes mūziku, lai pavadītu savu brīvo laiku, ballētos kopā ar draugiem vai vienkārši mēģinātu novirzīt prātu dažām dzīves lietām. Par laimi, Kodi atbalsta visa veida izklaidi, kas jums patīk. Ja jūs meklējat labākos Kodi papildinājumus mūzikas klausīšanai, skatiet zemāk. Jums būs lielisks laiks augstas kvalitātes mūzikas straumēšanai.

BeatZ

Ja jūs esat mūzikas atkarīgais, kam patīk klausīties daudzus žanrus, tad papildinājums BeatZ, kas pieejams straumju armijas repo, ir paredzēts tieši jums. Sākot ar tādiem stiliem kā hip-hop, reps, pop, džezs un beidzot ar modernāko ambient, dubstep, EDM, moombahton, trap, deephouse, progressive, trance un chillstep žanriem, jums ir daudz kategoriju, kuras klausāties. Šis dinamiskais papildinājums atjauninās arī jūsu mūzikas atlasus, tiklīdz tie mainīsies.

Labākie Kodi papildinājumi mūzikas MP3 radio

MP3 straumēšana

MP3 straumes ir vēl viens lielisks Kodi papildinājums mūzikas mīļotājiem. Tas izvelk savu informāciju no lastfm un pārvalda diagrammu atjaunināšanu. Jūs piekļūstat lielai dziesmu kolekcijai, kurā ietilpst dažādi žanri, stendu labākie saraksti un mākslinieki ar zemu novērtējumu, tāpēc nepalaidīsit garām nevienu jaunu un pārsteidzošu dziesmu. Jums pat ir iespēja saglabāt ierakstus un izveidot savu atskaņošanas sarakstu.

MP3 straumju kodi addon

TuneIn radio

Ja esat mūzikas ķēms, kam patīk klausīties tos agrā rīta radio šovus, TuneIn Radio papildinājums jums būs diezgan interesants. Tas ir diezgan līdzīgs tāda paša nosaukuma lietojumprogrammai Android / iOS un ļauj lietotājiem atrast radiostacijas no visas pasaules.

TuneIn Radio kodi addon

Labakais laiks Kodi Addons

Vai meklējat veidus, kā atjaunināt laika apstākļus? Ja tā, tad jūs varētu vēlēties apsvērt laika apstākļu papildinājumu instalēšanu Kodi. Zemāk ir saraksts ar trim labākajiem tirgū.

Laika pazemes

Šis papildinājums ietilpst API kategorijā. Lai regulāri saņemtu jaunumus par laikapstākļiem jūsu reģionā, jums jāapmeklē Weather Underground vietne. Jūs saņemsit kodu, kurš pēc pierakstīšanās jums nodrošina noteiktu atjauninājumu skaitu dienā. Ja vēlaties atjauninājumus regulāri, ir pieejamas paketes dažādām vajadzībām. Papildinājumu var lejupielādēt tieši no oficiālās Kodi krātuves.

Labakais laiks Kodi Addons

Yahoo! Laikapstākļi

Yahoo! Laika apstākļi ir paplašinājums, kas nav API, un tas nozīmē, ka jums nav jāveic nekādas abonēšanas, lai piekļūtu atjauninājumiem. Tas darbojas diezgan labi, nosakot pareizos laika apstākļus gandrīz katrā pasaules apgabalā. Līdzīgi kā Weather Underground paplašinājums, jūs varat atrast Yahoo! Laiks oficiālajā Kodi krātuvē. Tas sagādā grūtības, pievienojot trešo pušu repo.

Yahoo! Laika kodi addon

OpenWeatherMap paplašināts

Ja iepriekšminētās opcijas jums neder, ir saprātīgi izvēlēties izmantot papildinājumu OpenWeatherMap Extended. Tas ir divu stilu hibrīds, kas piemērots gan API, gan citu lietotāju vajadzībām. Daži saka, ka tas piedāvā labāko no abām pasaulēm, un mēs noteikti tam piekrītam. Līdzīgi kā iepriekšminētās opcijas, papildinājumu var lejupielādēt tieši no oficiālās Kodi krātuves.

OpenWeatherMap paplašināts kodi papildinājums

Labākie Kodi uzturēšanas un sistēmas papildinājumi

Tā kā Kodi ir pieejams milzīgā platformu sarakstā, jums ir nepieciešams apkopes rīks, lai iztīrītu kešatmiņu, izdzēstu sīktēlus / pakotnes un ik pa brīdim dublētu datus. Lai veiktu šos svarīgos uzdevumus, mēs esam izveidojuši labāko Kodi uzturēšanas papildinājumu sarakstu.

Rezerves

Pēdējā lieta, kas jums nepieciešama, ir visu datu un papildinājumu zaudēšana, kad jūsu Kodi atjauninās uz jaunu versiju. Šeit nāk tādi papildinājumi kā Backup, kas ne tikai ļauj instalēt programmatūras jaunāko versiju, bet arī atjauno visus jūsu iepriekšējā versijā esošos papildinājumus, veidus un vedņus. Jūs varat lejupielādēt paplašinājumu tieši no oficiālā Kodi repo.

Labākie Kodi uzturēšanas un sistēmas papildinājumi

Indigo

Vietnē Kodi Israel un SuperRepo pieejamais Indigo ir visu jūsu problēmu labākais risinājums, neatkarīgi no tā, vai tas ir kļūdu ziņojumi, buferizācijas problēmas, avārijas problēmas un citas. Papildinājums piedāvā pilnu diagnostikas un remonta rīku komplektu, lai jūs varētu atgriezt savu Kodi veselīgā stāvoklī.

Indigo kodi addon

Merlinas vednis

Pieejams Merlin Repo un oficiālajā Kodi, papildinājums ir lieliski piemērots kešatmiņas notīrīšanai, sīktēlu izdzēšanai un pakešu tīrīšanai. Tas paātrina jūsu video straumēšanu, uzlabojot jūsu kinematogrāfisko pieredzi. Lejupielādējiet papildinājumu, ja rodas kādas nobīdes vai bufera problēmas.

merlin wizard kodi addon

Bibliotēkas automātiskā atjaunināšana

Ja jūs meklējat paplašinājumu, kas paredzētajā laikā automātiski atjaunina visus repas un paplašinājumus, tad bibliotēkas automātiskā atjaunināšana ir lieliska izvēle. Tas pilnībā atsvaidzinās jūsu pievienojumprogrammu sarakstu, vienlaikus izdzēšot saites / avotus, kas šobrīd nedarbojas.

Bibliotēkas automātiskās atjaunināšanas kodi papildinājums

Galvenie ģeogrāfiski ierobežotie Kodi papildinājumi

Lietojot Kodi, jūs saskarsities ar dažiem papildinājumiem, kuriem parasti ir noteikta ģeogrāfiskā atrašanās vieta noteiktās vietās. Lai iegūtu piekļuvi, trafika šifrēšanai un IP adreses maskēšanai būs jāizmanto labākais VPN kodi pakalpojumam. Tā kā jūs, šķiet, atrodaties citā vietā, papildinājumu lejupielāde un instalēšana vairs nav problēma. Šeit ir daži no populārākajiem papildinājumiem, kuriem ir ierobežota pieeja ģeogrāfiski ierobežotā vietā.

 1. Galīgais IPTV
 2. Elysium
 3. Genesis Atdzimis
 4. Pegasus
 5. Alluc
 6. Specto
 7. Kvazārs

Gan eksperti, gan entuziasti iesaka izmantot Kodi VPN pakalpojumu, lai straumētu Kodi. VPN palīdz saglabāt drošu un anonīmu informāciju no DMCA paziņojumiem un citiem autortiesību likumiem, piekļūstot ar autortiesībām aizsargātam materiālam. Iegūstiet Kodi VPN

Kodi papildinājumi, kas vairs nedarbojas 2020. gadā

Laikā, kad es rakstīju šo emuāru, bija daudz papildinājumu, kas pareizi darbojās. Tomēr dažos pēdējos mēnešos represijas pret Kodi ir novedušas pie tā, ka lietas ir mainījušās. Valdības aģentūras un autortiesību mednieki dienu un nakti strādā, lai atbrīvotos no krātuvēm un paplašinājumiem, vai jautājuma zīmes uzlikšana ir pietiekami droša? Tā rezultātā daudzi slaveni kodi papildinājumi nedarbojās. Tie ietver:

Triton kodi addon

Tritons

Tritons ir slavens kā slavenā Elysium papildinājuma aizstājējs. Lai arī tas ir jaunpienācējs, tas izdodas lietotājiem sniegt visdažādākās iespējas un ērtības, meklējot HD saites filmām un TV šoviem, kuras ir viegli atskaņojamas no jebkuras platformas. Izmantojot atjauninātu datu bāzi, varat justies droši, ka papildinājumā atradīsit visas savas izlases. Pēc tam jūs varat tos pievienot savam “Mans Tritons” vai labākos ieteikumus skatiet Rezultātu sarakstā. Papildinājumu var atrast vietnē Soulless repo: https://soullessbuilds.com/repo/

Focus kodi addon

Fokuss

Ja vēlaties, lai jūsu uzmanība nekur citur nekļūtu, bet ekrāns ir priekšā, šis papildinājums ir lieliska izvēle jūsu iedzeršanas skatīšanās ieradumiem. Atšķirībā no citiem filmu papildinājumiem izstrādātāji regulāri atjaunina multivides bibliotēku, nodrošinot, ka jums ir daudz satura, lai jūs būtu aizņemts un pieturas pie ekrāna dienu no dienas. Ja vēlaties instalēt papildinājumu, jums būs jālejuplādēt Lock Down repozitorijs: http://repo.lockdown.in/

Kvantu (rezervāts) kodi papildinājums

Kvants (rezervāts)

Quantum ir visaptverošs paplašinājums, kas pieejams caur Kodi Israel krātuvi. Tam ir liela bibliotēka, ieskaitot abus IPTV kanālus & VoD saturs visiem. Ir pat multfilmas bērniem, sporta sadaļa, vairākas IPTV sadaļas un TV ceļvedis, no kuriem izvēlēties. Ko vēl jūs varat lūgt?

pieaugošie plūdmaiņas kodi addon

Augošie plūdmaiņas

Rising Tides ir vēl viens slavens Kodi papildinājums, kas lietotājiem ļauj straumēt dzīvu saturu. Pēc instalēšanas varat atrast dokumentālo filmu kategorijas, TV šovus, IPTV debesis, filmas, sporta šovus, tiešraidē notiekošos PPV pasākumus, dzīvos futbolus un simtiem kanālu. Tā ir galvenā izvēle jūsu straumēšanas vajadzībām, taču ir nepieciešams, lai gan Sports Devil, gan F4M Tester būtu iekļauti Kodi papildinājumu sarakstā. Varat lejupielādēt un instalēt paplašinājumu, izmantojot šādu repozitoriju: http://mullafabz.net.rw/Repository

suprabox kodi addon

SupraBox

Pieejams meklējamā stikla krātuvē, SupraBox ir nepietiekami vērtēts Live TV papildinājums. Tas parasti ļauj piekļūt dažādiem IPTV kanāliem, bet satur arī visu, sākot no filmām, TV šoviem, sporta un dažādām citām sadaļām. Jūs varat atrast video ar 1080P un pat Blu-Ray kvalitāti.

Piegāde

Piegāde

Pieejams Sport Xplosion repo, papildinājums Deliverance ir guvis milzīgu popularitāti dzīvo sporta pagarinājumu tirgū. Tas ir labākais CastAway un SportsDevil aizstājējs, ja viņi pārstāj darboties. Jums ir plaša sporta pasākumu bibliotēka ar svarīgākajiem notikumiem un straumēm.

Fēnikss

Atjaunināt 2020. gadu: Kodi noteikti iziet cauri aptuvenam ielāpam ar vienu sitienu pēc otra pie viņu ievērojamajiem TV šovu / filmu straumēšanas papildinājumiem. Fēnikss, viens no populārākajiem satura avotiem, ir oficiāli slēdzis veikalu. Pēc TorrentFreak teiktā, izstrādātājs nolēma veikt šo darbību aizsardzībai pret nesenajām valdības tiesas prāvām un represijām.

Likumprojekts arī ir paziņojis, ka cilvēki, kas ievieto nelegālu saturu, nonāks cietumā. Ar to mēs atvadāmies no Fīniksas. Paldies, ka esat devis plaši organizētu multivides bibliotēku izklaidei. Ja vēlaties izpētīt visu multivides klāstu, ir ļoti ieteicams apsvērt šo papildinājumu.

Fēnikss piedāvā plaši organizētu multivides bibliotēku, kas zināmā mērā noteikti nāks klajā ar TV cienītāju cerībām. Pats labākais šajā papildinājumā ir tas, ka skatītājiem ir atļauts piekļūt un skatīties tūkstošiem filmu, TV šovu un daudz ko citu. Izlasiet mūsu rokasgrāmatu par to, kā instalēt phoenix uz kodi.

XMovies8

XMovies8 kodi papildinājums

Atjaunināt 2017. gada decembri: XMovies8 iepriekš bija pieejams gan Fusion, gan MetalKettle krātuvēs. Tomēr pēc panikas Kodi nozarē pēc tiesas lietām par slaveniem izstrādātājiem papildinājums vairs nedarbojas. Mēs mēģinājām atrast paplašinājumu citās krātuvēs, taču, tā kā atbalsts nav pieejams - papildinājuma izmantošana ir gandrīz neiespējama.

Tomēr labu filmu / TV šovu straumēšanai jebkurā vietā un vietā vienmēr varat izmantot citus papildinājumus, piemēram, Disney + un Netflix. XMovies8 iepriekš bija pieejams gan Fusion, gan MetalKettle krātuvēs, līdz abi nesen tika noņemti. Papildinājumu vairs nevar izmantot, jo abi repozitoriji tagad ir bezsaistē. Pastāv iespēja, ka MetalKettle var atgriezties saskaņā ar KodiTips.

Navi X Sports

Atjaunināt 2017. gada decembri: Katrai labajai lietai ir jābūt beigām. Pēc desmit veiksmīgiem darbības gadiem, slavenais Kodi papildinājums, Navi X vairs nedarbojas. Izslēgšanas iemesls ir tāds pats kā daudziem populāriem paplašinājumiem. Izstrādātāji nevēlējās būt saistīti ar juridiskiem strīdiem / jautājumiem, īpaši pēc tam, kad īpašu uzmanību Kodi saņem no autortiesību medniekiem no visas pasaules.

Kā aizstājēju jūs vienmēr varat izmantot cCloud TV, lai straumētu sporta un izklaides spēles. Navi X nodrošina piekļuvi īpaši sporta atkarīgajiem fantastiskā un burvīgā veidā. Pēc šī interaktīvā Kodi papildinājuma izmantošanas jūs varat straumēt un skatīties dažādus sporta kanālus tiešraidē. Šis papildinājums arī sniedz skatītājiem informāciju par pēdējo 24 stundu laikā skatītākajiem kanāliem.

Acestreams Addon sporta straumēšanai Kodi

Atjaunināt 2017. gada decembri: Acestreams ir vēl viens slavens vārds sporta straumēšanas papildinājumu sarakstā. Tas ļauj HD straumēšanu visu veidu sporta kanāliem. Tā rezultātā lietotāji varēja saņemt tiešraidē tiešraidē pieejamu sporta straumēšanas izklaidi. Tomēr pēc kodolsintēzes krātuves slēgšanas arī Acestreams Sports ir slēgts.

Lietotāji vairs nevar izmantot paplašinājumu sporta straumēšanai. Ja vēlaties izbaudīt sporta kanālu tiešraidi, ieteicams apsvērt iespēju izmantot programmu Stream Engine un Cast Away sporta papildinājumus.Kodi sporta fani domā, ka beidzot ir klāt jauns papildinājums, lai sakārtotu viņu straumēšanas vajadzības, labi nelaimīgie puiši. tā’s nav papildinājums. Tā’s kaut kas vēl labāks!

AceStreams ir plašsaziņas līdzekļu platforma “jauna paaudze” paredzēts, lai atrastu vairāk avotu jūsu tiešraides Kodi papildinājumiem, kas ir īpaši ērti sporta straumēšanai. Īsts cienasts šeit ir paredzēts sporta līdzjutējiem, kuriem vienkārši patiks Ace Streams kvalitāte un sniegums. Ja jūs domājāt tikai par to, kur iegūt AceStreams saites un hash failus, šeit ir dažas foršas Reddit grupas, kurām sekot:

 1. Reddit MMAStreams
 2. Reddit futbola straumi
 3. Reddit NFL straumes
 4. Reddit NBA straumi
 5. Reddit boksa straume
 6. Avota TV saites - vairāk nekā 1000 AceStreams avotu

FTV (FilmOn TV)

Atjaunināt 2017. gada novembri: Pēc kodolsintēzes krātuves izņemšanas visi TVADDONS mitinātie papildinājumi tika pārtraukti vai pārvietoti uz citām krātuvēm. Tāds pats liktenis cieta arī slaveno FilmOn TV vai FTV papildinājumu, un tā galu galā tika pārtraukta. Diemžēl es nevarēju’t neatradīsit nevienu citu repo, kurā ir FTV.

Pēc kodolsintēzes krātuves izņemšanas visi papildinājumi, ko mitināja TVADDONS, tika pārtraukti vai pārvietoti uz citām krātuvēm. Tāds pats liktenis cieta arī slaveno FilmOn TV vai FTV papildinājumu, un tā galu galā tika pārtraukta. Diemžēl es nevarēju’t neatradīsit nevienu citu repo, kurā ir FTV.

Anime-IPTV

Atjaunināt 2017. gada decembri: Anime-IPTV papildinājums sākotnējās dienās bija diezgan populārs. Tas radās, apvienojot un sadarbojoties vairākiem dažādiem anime papildinājumiem. Tomēr, tā kā Anime skatīšanai jau ir pieejams tik daudz iespēju, šķiet, ka paplašinājumam nav pievērsta pietiekama uzmanība. Diemžēl papildinājums vairs nav pieejams nevienā repozitorijā.

Anime-IPTV ir radies, apvienojot un sadarbojoties vairākiem dažādiem anime papildinājumiem. Ar tās unikālo funkciju ir viegli orientēties, neskatoties uz to, ka tās izvēlnes opcijas nav angļu valodā. Joprojām varat atrast videoklipus, noklikšķinot uz meklēšanas ikonas.

Ik pa laikam var atrast dažas sliktas saites, taču, ņemot vērā videoklipu kvalitāti un pieejamību, Anime-IPTV pārspēj daudzus Kodi papildinājumus..

Citi labākie Kodi papildinājumi, kas pārstājuši darboties

 1. Dojo straumi
 2. t.f.a
 3. Ātrums
 4. Labības pļaujmašīna
 5. ZEN
 6. One242415
 7. Veetle
 8. BOB
 9. UKTV PRET
 10. VidTime
 11. Plex
 12. Papildinājumu instalētājs

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka jums būs kniedēšanas Kodi pieredze ar šiem 100 labākajiem Kodi papildinājumiem. Bija vajadzīgs daudz laika, lai sastādītu šo sarakstu un pārbaudītu katru paplašinājumu. Ja jums ir kādi jautājumi / jautājumi, nevilcinieties, nometot komentāru zemāk. Vissvarīgākais - nekautrējieties padalīties ar rakstu ar draugiem / ģimenes locekļiem. Ņemiet vērā: pirms lejupielādējat trešo personu kodi papildinājumus, pārliecinieties, ka esat to izdarījis’Veiciet ātrāko VPN pakalpojumu, lai novērstu jebkāda veida kiberuzbrukumus. Uzziniet vairāk par lētajiem VPN pakalpojumiem, kurus varat viegli iegūt.

Sekojiet mums Twitter un sekojiet līdzi.

Sekojiet @Bestvpnco

Похожие статьи

 • 100 labākie Kodi papildinājumi filmām un TV tiešraidēm (pārbaudīts un pārbaudīts saraksts 2020. gadam)

  Vai jūs meklējat labāko 2020. gada Kodi papildinājumu sarakstu? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Mēs zinām lietotāju izmisumu, kad tas notiek...

 • 100 labākie Kodi papildinājumi filmām un TV tiešraidēm (pārbaudīts un pārbaudīts saraksts 2020. gadam)

  Vai jūs meklējat labāko 2020. gada Kodi papildinājumu sarakstu? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Mēs zinām lietotāju izmisumu, kad tas notiek...

 • 100 labākie Kodi papildinājumi filmām un TV tiešraidēm (pārbaudīts un pārbaudīts saraksts 2020. gadam)

  Vai jūs meklējat labāko 2020. gada Kodi papildinājumu sarakstu? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Mēs zinām lietotāju izmisumu, kad tas notiek...

 • 100 labākie Kodi papildinājumi filmām un TV tiešraidēm (pārbaudīts un pārbaudīts saraksts 2020. gadam)

  Vai jūs meklējat labāko 2020. gada Kodi papildinājumu sarakstu? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Mēs zinām lietotāju izmisumu, kad tas notiek...

 • 100 labākie Kodi papildinājumi filmām un TV tiešraidēm (pārbaudīts un pārbaudīts saraksts 2020. gadam)

  Vai jūs meklējat labāko 2020. gada Kodi papildinājumu sarakstu? Ja tā, tad jūs esat īstajā vietā. Mēs zinām lietotāju izmisumu, kad tas notiek...

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me