Tamsi VPN pramonės pusė – ar visais VPN reikia pasitikėti?

Vartotojams VPT yra jų gelbėtojai nuo visų rūšių grėsmių internete, tačiau ar visi jie yra linkę saugoti jūsų privatumą ar jie žaidžia prieš žaidimo taisykles? Leiskite man apžvelgti visas tokias abejotinas VPN paslaugas, kurios mane jaudino ir privertė mane užrašyti šį įrašą „Dark Side of VPN Industry“!

Prologas:

Technologija visada buvo siekiama būti subtiliausiu žmonijos pasirinkimu, padedančiu jos pastangoms augti ir dar labiau realizuoti savo galimybes. Bet tai, ko dauguma žmonių nesuvokia dažnai, yra ta, kad technologija yra esminis esmė - dviašmenis kalavijas, galintis padaryti tiek žalos ir sunaikinimo, kiek gali pagerinti mūsų gyvenimą..

Einšteinas ir jo mąstymo eksperimentai niekada nebuvo skirti mums paskatinti kurti atominę bombą, kuri yra labiausiai naikinantis fizinis ginklas, koks buvo kada nors išrastas, tačiau štai šiandien mes esame’pasaulio, svarsto, kaip galėtume nutraukti šią grėsmę. Bet tokie supratimai mus tik aptemdė, po to, kai juos panaudojome dviejuose Japonijos miestuose, kuriuose vis dar yra randai, kuriuos jie gavo iš tų dangaus lietaus ugnies kamuolių..

Nepaisant tokių istorijos pamokų, mes vis tiek nepastebėjome ir nepataisėme, kaip galime aktyviau kontroliuoti sunaikinimo srautus iš įrankių, kuriuos sukūrėme savo naudai.

Nepaisant to, kokios galingos branduolinės bombos yra ir kaip įspūdingai šiurpina mintis apie vieną sprogstantį palaiką, žala, kurią šie masinio naikinimo ginklai gali sukelti, išlieka tam tikra geografinė riba. Žmogus yra juokinga būtybė, nes niekada nesiliauja stebinti, kaip ji gali kurti dalykus, kurie gali atrodyti naudingi ir geranoriški, tačiau kai kurie iš mūsų pačių nusikalstamiausio proto yra naudojami tam, kad pakenktų žmonėms..

Internetas, pirmiausia pažvelgus į jį, atrodo kaip tobula svajonė. Vieta, kur galite pasiekti bet ką. Internetas yra didžiausia galia paprastų žmonių rankose - nuo pokalbių su draugais iki žinios apie tai, kas laimėjo rinkimus Ugandoje, ir nuo „Apple“ akcijų kainos Wall Street mieste tikrinimo iki naujausio laikrodžio įsigijimo iš „Amazon“..

Bet tai, ką dauguma žmonių don’Kai internete supranti, kad dėl jų nekenksmingos veiklos jie gali patirti rimtų problemų, jei nesugeba išlikti apsaugoti.

VPT ir jų vaidmuo apsaugant vartotojus:

Jūsų veikla internete yra aukso kasykla žmonėms, kurie domisi pakankamai, jei jie gali užsitikrinti prieigą prie jo.

Piratai gali surinkti į gana gerą „moolah“, tiesiog įsitraukdami į savo duomenų paketus ir žinodami apie jūsų neskelbtiną finansinę informaciją, pvz., Kredito kortelės duomenis, „PayPal“ sąskaitos kredencialus ir kt..

IPT gali patikrinti jūsų duomenų paketus, kad sužinotų apie jūsų asmeninius naršymo internete įpročius, ir tada parduoti tuos duomenis reklamuotojams.

Net vyriausybė šiuo klausimu nėra labai atsilikusi, nes buvo daugybė atvejų, kai jos ėmėsi masinių stebėjimo programų, siekdamos surinkti duomenis apie piliečius, kad galėtų juos kontroliuoti..

Vienintelis dalykas, esantis tarp mūsų privatumo internete ir šių duomenų priekabiautojų, yra VPN.

VPT arba virtualus privatus tinklas yra įrankis, kurio pagrindinis tikslas yra apsaugoti mus viešajame internete, plečiant saugų debesį per mūsų interneto ryšius, derinant saugumo technologijas, tokias kaip karinio lygio šifravimas ir privatumo etika, kaip ir aiški nulinių žurnalų politika..

Įjungę VPN per savo interneto ryšį, galite paslėpti savo tapatybę internete ir užtikrinti, kad jūsų duomenys ir veikla internete nebus kišami, tačiau taip yra iš tikrųjų?

Ne visai ir tai’todėl, kad turėdamas didelę patirtį, susijusią su VPN pramone per pastaruosius kelerius metus, galiu tvirtai pasakyti, kad ši pramonė neabejotinai turi tamsiąją pusę, kurios dauguma vartotojų labai nežino.

Šiame apibrėžiančiame tinklaraštyje siekiu iškelti šį nematytą VPN pramonės aspektą platesnei auditorijai, kad jie suprastų, kokią sritį nusikaltėliai ir kiti subjektai yra įsiskverbę į šią industriją, kuriai priklauso darbo ir teikdami paslaugas pramonėje, tarnauja keliais intriguojančiais apgaulingais tikslais.

„HoneyTrap“ VPN:

Pagal savo pramonės šaką VPN yra’autoritetą, nepaprastai patikimą vartotojams. Tai panašu į tai, kaip matote kai kuriuos apsaugos darbuotojus, einančius pro jūsų namo šonus. Tu nenori’Įtarkite, kad jie yra pavojingi, tačiau jausdamiesi saugiau.

Bet gali’Ar gali būti, kad jų tarpe slepiasi nusikaltėlis, kurio tikslas yra ne apsaugoti, bet pakenkti tam ginklui? Tikrai įmanoma, tačiau dauguma iš mūsų to nedaro’negalvok taip ir anaiptol’Tai didžiausia gynyba, kurią šie „HoneyTrap“ VPN turi laisvai dirbdami pramonėje.

Bet kas tiksliai yra „HoneyTrap“ VPN? Šį vardą sugalvojau po to, kai 2014 m. Pamačiau to paties pavadinimo filmą. Pats filmas buvo nemandagiai vykdomas, tačiau jis padarė labai svarbią, bet dažnai ignoruojamą mūsų laikų idėją, pritraukiančią žmones atrodyti nekenksmingais, netgi lygiaverčiais. naudingų dalykų, tik vėliau juos suklaidink.

„HoneyTrap“ VPT veikia pagal panašią prielaidą. Vartotojai dažnai eina į VPN, norėdami įgyti daugiau privatumo per savo interneto ryšį arba pasiekti kitų tikslų, pavyzdžiui, atblokuoti geografiškai ribotas svetaines ir palaikyti saugų „Torrenting“. Ir neįgudusioms akims, daugelis ten esančių VPT svetainių gali jausti, kad teikia paslaugą kaip niekas kitas.

Užpildytos reklaminėmis kalbomis, prašmatniais kainų nustatymo planais, puikiais dizainais ir logotipais, šios VPT svetainės atrodo kaip jūsų vidutiniai VPT tiekėjai, kurie ten teikia jums prieigą prie interneto saugesniu ir saugesniu būdu. Jie iš tikrųjų yra „spąstai“ tuo, kad vilioja žmones pretekstu teikti VPN paslaugą, tačiau dažniausiai vykdo neetišką veiklą, kuri gali nepaprastai pakenkti vartotojui.

Neetiška veikla apima duomenų gavybą stebint žmones’veiklą internete, implantuojant sekimo kodus į savo prietaisus, naudojant jūsų įrenginį kaip mazgą didesnėje bitcoin kasybos sistemoje ir pan..

Aš iš tikrųjų beveik nežinojau apie šios problemos mastą, kol neatsiunčiau iš pažiūros nekenksmingos „VPN Android“ programos „Service“, žinomos kaip „EasyVPN“. Esu apžvalgininkas, todėl prieš pradėdamas rašyti apie tai, turiu išbandyti dalykus. „EasyVPN“ buvo mano darbų sąraše, nes maniau, kad neskelbiau „Android“ VPN programoms tinkamos apžvalgų dalies, todėl šis išbandymas prasidėjo.

lengvas vpn koris

Ši veikla, kuria mėgaujuosi taip dažnai naudodama panašias VPN paslaugas, man kainavo tiek, kad negalėjau 2 minutes naudotis savo „Samsung S5“ telefonu. Nepatogūs iššokantys iššokantys langai iš daugiausia užsienietiškų pornografijos svetainių nuolatos pasirodydavo ir, jei per daug greitai bėgiočiau su savo mobiliuoju telefonu, būčiau paliktas pakabintas mano įrenginys.

lengva vpn android programa

Tada man pasirodė auka, kad ši programa yra užkrėsta, ir prieš atlikdamas savo tyrimus aš prisijungiau prie interneto ir pasitikrinau, ar visa tai ar dar viena yra VPN programa. Bet mano įtarimai buvo teisingi, kai pamačiau tyrimą, kuris šią programą pavadino antrąja pagal kenkėjiškų programų užkrėstą VPN programą „Google Play“ parduotuvėje..

„Android“ paveikta programa

Tačiau tai daro ne retas vienas ar du VPT teikėjai, o atvirkščiai, šiomis dienomis tai yra atvirkščiai, nes pranešta, kad dauguma „VPN“ teikėjų yra „HoneyTraps“.

Problemos mastas:

Facebook. Šis vardas skamba pažįstamai’t tai? Ir kodėl turėtų būti būtent taip? Šia paslauga pasaulyje naudojasi daugiau nei 2 milijardai vartotojų, o tai reiškia, kad jei „Facebook“ būtų šalis, tai būtų pasaulis’mažiausiai milijardas žmonių yra apgyvendinta šalis.

Ir visi žino, kad „Facebook“ yra didžiulė paslauga ir jei ji ką nors daro, tai nėra neabejotina. Nuo „Whatsapp“ įsigijimo iki „Cambridge Analytica Scandal“ „Facebook“ paskatino pažadinti duomenų svarbą atliekant įvairius tikslus..

Bet ar daug žmonių žino, kad „Facebook“ turi savo VPN? Taip, tai’ai tiesa. Pavadinta „Onavo“, ši VPN paslauga priklauso „Facebook“ ir ją valdo nuo jos įsigijimo 2013 m.

Onavo Iš „Facebook“

Tačiau „Facebook“ nebuvo toks sėkmingas bandymas išgauti dar sudėtingesnius vartotojų duomenis per šią VPN paslaugą ir tai’daugiausia dėl privatumo ekspertų ir autoritetingų VPT vartotojų budrumo, kurie to nepadarė’neleisime „Facebook“ tęsti slaptos veiklos su Onavo.

Nuo to laiko ši tarnyba tapo liūdnai pagarsėjusi ir „Facebook“ sustabdė jos darbą. Ateityje net nebus jokių atnaujinimų. Tačiau svetainė vis dar gyva ir spardosi. Taigi, „Facebook“ neatsinaujino šioje minų duomenų bazėje, tačiau dėl viso fiasko to nedaro “Tikrai „Facebook“ skalė”.

Bet tai sugrąžina mus į labai rimtą supratimą ir yra tai, kad jei „Facebook“, kuris klesti ir išgyvena parduodamas vartotojo duomenis, parodė tiek daug susidomėjimo VPN arenoje, tai, kiek kitų panašių įmonių namų teikia VPN paslaugas, yra kas nors’spėk.

„Facebook“ neturi jokio ryšio su duomenų privatumo pramone, tačiau net ir turėdama interesų šioje arenoje, ji galėjo panaudoti savo didžiulę platformą „Onavo“ rinkodarai ir paversti ją geriausiu VPT paslauga konkuruoti su tokiais pramonės šakų dideliais perukais kaip ExpressVPN ir NordVPN..

„Facebook“ to nepadarė’Net tiek karštligiškai paskelbia, kad turi tokią paslaugą, kokios turėjo ir ko neturėjo’net nepateikite jokio pastebimo paaiškinimo, kodėl ji pradėjo veikti tokioje nesusijusioje srityje. Mes galime suprasti „Facebook“’Socialinės žiniasklaidos paslaugų, tokių kaip „Instagram“ ir „Whatsapp“, netgi AI ir virtualios realybės inkubatorių įsigijimas, tačiau veikiantis VPN, net nepaskelbdamas, iškėlė daug antakių, ypač mano.

Onavo’Pagrindinė problema yra privatumo politika

“Mes naudojame gautą informaciją norėdami valdyti ir tobulinti Paslaugas, kurti naujus produktus ir paslaugas, analizuoti programų ir kitų programų naudojimą jūsų įrenginyje, remti reklamą ir susijusią veiklą bei kitais tikslais..”

Privatumo politika „Onavo“

Aiškiai pasakyta “Nulinių žurnalų politika” yra VPT pramonės šventasis Gralis. Tačiau panašu, kad Onavo mieste vėjas pučia netinkama linkme.

Jos privatumo politika, kuri iš tikrųjų turėtų būti pavadinta “Duomenų naudojimas ir leidimas” Politikoje teigiama, kad ji naudojasi informacija iš savo tarnybos į “Tobulinti paslaugas” ir “Kurkite naujus produktus ir paslaugas”. Onavo priklauso „Facebook“, tai reiškia, kad Onavo yra tobulas a personifikacija “„HoneyTrap“”, kuriame „VPN“ naudojamas kaip fasadas, norint įjungti „Facebook“’duomenų gavybos tikslai.

Tačiau „Facebook“ šiuo metu nėra vienintelė didelė korporacija, siūlanti VPN paslaugą. Kitos didelės firmos taip pat siūlo savo VPT, tačiau šios paslaugos išlieka šešėlinės’t pasakyti, kaip jie ketina apsaugoti vartotoją. Čia neminimi tokie dalykai kaip serverių skaičius, šifravimo laipsnis ir pan., Ir atrodo, kad vienintelis dalykas, kurį jie reklamuoja, yra jų VPN paslauga..

„VPNHub“, saugantis jūsų privatumą arba pritraukiantis jus prie konversijos?

„PornHub“ yra pasaulyje žinoma pornografijos svetainė, turbūt viena didžiausių pasaulyje, siūlanti ir nemokamą, ir „Premium“ paslaugų versiją..

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tarnyboje nėra nieko blogo. „VPNHub“ atrodo kaip jūsų paprasta sena VPT paslauga, kurioje yra nemokama ir „premium“ versija, panašiai kaip kitos panašios VPN paslaugos, pvz. Zenmate. Bet jei atidžiau pažvelgsite į tai, tada viskas pradeda atrodyti šiek tiek šešėliai.

vpnhub

„MindGeek“, vienas iš pasaulio’didžiausių pornografinių svetainių savininkams taip pat priklauso „Pornhub“.

Mindgeek

Ši įmonė parėmė Didžiosios Britanijos vyriausybės 2017 m. Skaitmeninės ekonomikos įstatymą, į kurį įtraukta nuostata, kad vartotojai, norėdami patekti į tokias kaip „Pornhub“ svetaines, turės pateikti oficialius dokumentus, tokius kaip jų vyriausybės asmens tapatybės kortelės..

Jis netgi sukūrė įrankį, pavadintą “AgeID” tai leidžia vartotojams sklandžiai praeiti šį amžiaus patikrinimo procesą, tačiau tik sumokėjus nedidelę kainą.

ageid įrankis

Tačiau, jei norite apeiti šį apribojimą, tai galite padaryti naudodami VPN. Tai’Tai nesudėtingas procesas. Prisijunkite prie serverio ne JK ir mėgaukitės prieiga prie suaugusiųjų svetainių JK.

Todėl galbūt natūralu, kad „VPNHub“ pristatė „PornHub“ siekdamas užtikrinti, kad jų vartotojai pas juos kreipiasi dėl visko. Nuo „Amžiaus tikrinimo“ iki apeinant tas pačias amžiaus tikrinimo sistemas dabar teikia „MindGeek“.

„VPNHub“ yra nemokama ir ji puikiai tinka suaugusiųjų svetainėms, kurioms priklauso „MindGeek“, nes dauguma jų yra nemokamos. Tačiau nemokama šio VPN versija turės nepatogumų skelbimus, kurie išnyks tik tada, jei įsigysite aukščiausios kokybės šio VPN versiją.

Gerai, kad visa tai atrodo gana painu, kodėl „MindGeek“ pirmiausia palaikys sąskaitą už amžiaus patikrinimą, tada eis į priekį ir sukurs įrankį, kuris padės tą sąskaitą, o tada vėl sukuria VPN, kad apeitų ne tik tą sąskaitą, bet ir „AgeID“. įrankis?

Čia slypi interesų konfliktas dėl šio VPN - tobulas „HoneyTrap“ - būdas privilioti vartotojus prie jų VPN paslaugos sukuriant visą kanalą, palengvinantį konversijas..

VPT yra skirti apsaugoti internetinio domeno vartotojus nuo esamų grėsmių skaitmeniniame domene, o ne pirmiausia patys sukurti grėsmę, o tada pasiūlyti VPN kaip jos sprendimo būdą. Mano nuomone, tai’Tai panašu į tai, kad pirmiausia reikia sukurti gaisrą, o po to pardavinėti ugniai atsparius kostiumus ten, kur kyla gaisras.

Tačiau būtent toks yra šio tinklaraščio tikslas, ty priversti vartotojus suprasti, kad dėl didėjančios interneto cenzūros ir kontrolės vis daugiau žmonių pereina prie VPN naudojimo, todėl tai yra labai pelninga pramonės šaka, kuriai šios didelės apimties įmonės yra laimingos. pasiimti didelę dalį iš.

Nemokamų paslaugų spąstai:

VPN palaikymas ir valdymas yra gana daug kapitalo reikalaujanti užduotis’todėl, kad VPT nėra įprasti technologijų įrankiai. Jie yra sukurti remiantis labai sudėtinga infrastruktūra, apimančia integruotą serverių tinklą visame pasaulyje, šifravimo ir dešifravimo įrenginius, protokolų palaikymą ir dar daugiau - visa tai prižiūrėti ir valdyti yra gana brangu, todėl dauguma geriausių VPN teikėjų siūlo savo paslaugas skirtingiems kainų planams..

Taigi, jei VPT teikėjas siūlo savo paslaugas nemokamai, tada jis tikrai uždirba pinigus kur nors, o tai, ko gero, yra pats pavojingiausias dalykas, apie kurį vartotojai visada turėtų pagalvoti prieš užsiprenumeruodami tokią paslaugą..

Šiuos abejotinus nemokamų VPT teikėjus vartotojai lengvai suklaidina ir suvilioja. Galų gale, kas to nedaro’kaip nemokama paslauga. Ir šie abejotini paslaugų teikėjai žaidžia būtent šioje vartotojų psichikoje.

Šios nemokamos VPN paslaugos turi uždirbti pinigų iš kažkur, taigi, jei jos nesiūlo savo paslaugų už kainą, tai kokias galimybes jie gali palikti?

Daugelis, tačiau visi jie yra be galo problemiški. Šie metodai apima stebėjimo kodų įterpimą į vartotojo įrenginius, vartotojo veiklos žurnalų saugojimą ir pardavimą reklamuotojams, vartotojo įrenginių konvertavimą į mazgus, kad būtų palaikomas didesnis „botnet“ tinklas..

Savo vadovuose aš visada vengiu žmonių užsiprenumeruoti šiuos abejotinus nemokamus VPN, nes, pirma, jie to nedaro’t net neatlikti ar užtikrinti 10% jų mokamų kolegų funkcionalumo ir kruopštumo.

Nemokami VPN negali apeiti sudėtingesnių geografiškai ribotų svetainių, tokių kaip „Netflix US“, ir taip pat neteikia jokio greito greičio, kad galėtų kalbėti apie keletą jų trūkumų.

Yra labai senas posakis “Jei ką nors gaunate nemokamai, vadinasi, esate produktas” ir niekur tai nepasireiškia labiau nei nemokamų VPN paslaugų pasaulyje.

„Google Play“ - abejotinų nemokamų VPN programų namai:

Kiekvienam sukčiai ar abejotinam verslui pasisekti pirmiausia reikia paslėpti ir, antra, jam reikia vietos ar platformos, kur jis galėtų savo čiuptuvus išplatinti toli ir plačiai. Ir nemokamoms VPN programoms nėra tobulesnės vietos išsilaikyti nei „Google Play Store“.

„Android“ operacinė sistema yra labiausiai naudojama išmaniųjų telefonų operacinė sistema visame pasaulyje, todėl natūralu, kad populiarėja „Google Play Store“, kuri yra „Android“.’oficiali programų parduotuvė, yra nepaprastai plačiai paplitusi. Tačiau populiarumas ar pasiekiamumas niekada negarantuoja, kad platforma bus saugi vartotojams.

„Google Play“ parduotuvė garsėja tuo, kad talpina visas abejotinas, kenkėjiškomis programomis užkrėstas programas. Jo programų įkėlimo ir prieglobos sistema yra gana laisva, palyginti su griežtesniu konkurentu, t. Y. „ITunes“ parduotuve, t. Y. Oficialia „iOS“ vartotojų programų parduotuve..

Tiesiog paleiskite paiešką “VPT” „Google Play“ parduotuvėje ir jūs susidursite su tūkstančiais „VPN Android“ programų, kurių dauguma neturi kitos kilmės vietos, išskyrus operacijas kaip „Android“ programą.

Čia yra paieškos, kurią vykdžiau raktinių žodžių programų parduotuvėje, ekrano kopija “„ExpressVPN“”

Express VPN paieškos rezultatas

paieškos rezultatų google

„expressvpn“ paieškos rezultatų „Google Play“

Iš pasipiktinusių vardų, kurie neturi jokio ryšio su VPN’veikia kaip “Joga VPN” ir „Mango“ VPN” prie VPN su piktogramomis, rodančiomis žmones intymiose scenose, netrūksta „Android“ programų nemokamiems VPN, jei išeinate jų ieškoti.

Tačiau leidžiame įsigilinti šiek tiek giliau ir leisti man peržvelgti dalykus, kurių jūs ir kiti neįtariantys vartotojai gali praleisti pasinaudodami šiomis iš pažiūros neįdomiomis „Android VPN“ programomis..

Jei ieškote „Google App Store“ „Android“ VPN programų, yra didelė tikimybė, kad suklupsite vieną pavadintą paslaugą “„GO VPN Proxy Master-Free“ · neapribotas”. Jis sukaupė daugiau nei pusę milijono atsisiuntimų ir turi įspūdingą 4.5 įvertinimą.

GOVPN „Android“

Viskas, ko reikia norint paleisti šią programą, yra tik ją atsisiųsti ir įdiegti, nereikia patvirtinti vartotojo, nereikia slaptažodžių, nereikia sąrankos ir nieko. Tai nemokama ir lengva, tačiau ar ji saugi.

Ne visai.

Programų parduotuvėje yra keletas nesąžiningų duomenų apie šios programos kilmę ir firmą, kurios vartotojai gali lengvai praleisti, galų gale, kas skaito privatumo politiką arba gilinasi į tai, kas iš tikrųjų yra šios programos kūrėjai yra? Teisingai?

Aš nesu iš tų asmenų ir, būdamas privatumo keistuolis, aš paprastai gilinuosi į žemę ir bandau išsiaiškinti, kas būtent yra tokios stulbinančios, vargo neturinčios paslaugos motyvas..

Pažvelgus į jos kūrėjus, sakoma, kad tai sukūrė „VPNMaster Team“, kuri skamba gana autentiškai. Bet pirmiausia leiskite įsigilinti į tai, kokius vartotojo leidimus reikia norint paleisti „Android“ įrenginyje.

eik vpn saugykla

Pirmiausia, norint ne tik skaityti jūsų įrenginio turinį, reikalingas leidimas’saugojimo, bet taip pat turi galią “Redaguoti arba ištrinti” jo turinys. Jei to nėra’t įkyrus, tada aš ne’t žinoti kas yra. Jei vis dar nesate aiškūs, tai reiškia, kad programa gali ištrinti bet ką iš jūsų įrenginio’saugyklą, kuri jai patinka, ar net visiškai ją išjungti. Nesvarbu, ar tai foto, ar vaizdo įrašų failai, ši programa gali juos ištrinti ir pakeisti.

Informacija apie „GOVPN“ įrenginį

Be to, tam taip pat reikalingas leidimas “Prijunkite ir atjunkite „Wi-Fi“”, o tai reiškia, kad net jei jūs to nedarote’Jei norite, kad jūsų įrenginys kurį laiką būtų internete, ši programa gali bet kada jį įjungti prieš jūsų valią.

„VPNMaster“

Programa taip pat turės prieigą prie jūsų “neskelbtini žurnalo duomenys” kuris pasaulietis’S terminas reiškia, kad jis gali stebėti jūsų veiklą internete. Bet nėra’Ar būtent tai yra VPN, kad apsaugotų jus nuo t.y. jūsų veiklos stebėjimo internete? Ne šiam VPN. Vartotojai don’Paprastai šie leidimai praeina gana dažnai ir dažnai juos sutinka, net neįsivaizduodami, kiek jie kelia pavojų savo pačių privatumui ir mobiliųjų duomenų saugumui..

Bet kodėl programa tai darytų? Atsakymas į tai yra šios programos puslapio „Google Play“ apačioje. Pereikite prie privatumo politikos ir užveskite pelės žymeklį ant jos. Pamatysite, kad šios programos privatumo politika nukreipia jus į svetainę, vadinamą “„TalkingData“”.

Kalbiniai duomenys

Nebuvo’t šią programą sukūrė kažkas, vardu VPNMaster? Ne, tai tik programos puslapio gudrybė, kad ši programa atrodytų ir jaustųsi autentiškiau, nei yra iš tikrųjų..

Tiems iš jūsų don’Nežinau, „TalkingData“ yra Kinijos duomenų gavybos įmonė. Nustebino? Donas’nebūtinai, nes dauguma „Android“ programų, esančių „Google Play“, turi tokią abejotiną kilmę ir aš tiesiog subraižiau paviršių čia, kad leistum suprasti, kaip tiksliai nesaugu “Nemokamas VPN” programos gali būti jūsų vartotojo privatumas.

Dabar grįžtant prie privatumo politikos, kuri yra viena blogiausių privatumo politikos sričių, su kuria man teko susidurti konkrečiai kalbant apie VPN, minima, kad ji “Išimtys” apie tai, kaip jis gali naudoti jūsų duomenis, ir taip, kuriame yra išimčių tokiems atvejams kaip buvimas “Tiesiogiai susijęs su nacionaliniu saugumu ir krašto apsaugos sauga” ir už “Tiesiogiai susijęs su kriminaliniu tyrimu, patraukimu baudžiamojon atsakomybėn, teismo nuosprendžiu ir teismo sprendimų vykdymu”.

Išimtys

Galų gale, tai yra Kinijos įmonė, veikianti šalyje, kurioje vyriausybė yra svarbiausia valdžios institucija. Kinija garsėja tuo, kad vykdo griežtą kontrolę ir cenzūrą internete ir jos vartotojams, o jei ten įsikūrusi įmonė, kuri užsiima duomenų gavybos operacijomis, teikia VPN paslaugą, jos reikia visiškai vengti..

Tai neveikiantis VPN’t egzistuoja?

Tačiau apgaulės, ryšiai ir abejonės nekyla’Čia viskas nesibaigia, nes šioje pramonėje viskas gali būti dar toliau.

Norint pateikti jums artimą nuorodą šio straipsnio pabaigoje, prieš kurį laiką buvo VPN paslauga, veikianti pavadinimu “Mano saugus VPT”.

Turėdamas tokį nekenksmingą vardą, ši paslauga buvo didžiausia sukčiai, kokia buvo bet kada pramonėje, nes iš tikrųjų nebuvo jokio VPN, tiesiog buvo vykdoma paslauga, kad žmonės galėtų mokėti už paslaugą, kurios niekada nebuvo..

Ši paslauga buvo tokia nemaloni, kad to nepadarė’Savo el. laiške net venkite naudoti populiarių paslaugų ir prekės ženklų pavadinimus. Viename iš tokių el. Laiškų buvo nurodytas „Tunnelbear“ vardas, kuris yra viena iš rečiausių nemokamų VPN paslaugų, kurią galima laikyti labai patikima..

„Tunnelbear“ ėmėsi skubių veiksmų prieš „MySafeVPN“ ir tvitino, kad paslauga turi būti nutraukta ir nebenaudoti savo vardo, todėl gali tikėtis sunkių teisinių veiksmų iš „Tunnelbear“.

„Tunelbear“ tweet

Tačiau „MySafeVPN“ ne tik naudojo „Tunnelbear“’vardu, jis taip pat savo el. laiškuose naudojo „Plex“, labai populiarios srautinių transliacijų paslaugos, pavadinimą, bandydamas išaiškinti paslaugos populiarumą ir panaudoti jos patikimumą, kad priviliotų vis daugiau vartotojų perkant VPN..

Čia yra el. Pašto pavyzdys iš šios sukčiavimo tarnybos. Tūkstančiai tokių el. Laiškų buvo išsiųsti vartotojui su kitų populiarių paslaugų, susijusių su VPN ir srautinio perdavimo domenu, pavadinimais.

plex el

Išvada:

2018 m. Bendras VPN pramonės rinkos dydis buvo 20,6 milijardo JAV dolerių, tikimasi, kad iki 2022 m., Ty per ateinančius penkerius metus, jis išaugs iki 35,73 milijardų JAV dolerių. Tai rodo, kad ši pramonė sparčiai auga ir kad vartotojai vis geriau supranta VPN naudojimo pranašumus siekiant apsaugoti savo anonimiškumą internete..

dydžio vpn pramonė

Tačiau šis stulbinantis pramonės augimas taip pat pritrauks sukčius ir abejotinas paslaugas teikiančias tarnybas, kurie yra čia, kad galėtų pasidalyti šiuo labai pelningu pyragu. Ir tai ne tik iš VPN pardavimo, yra dar vienas pelningas šio augimo kritimas ir, t. Y., Iš daugybės duomenų aglomeracijų, kurias vartotojai galėtų suklaidinti pateikdami medaus spąstus kaip VPN paslaugas..

Vienintelė išeitis yra informuoti vartotoją, kaip jis gali atpažinti tokius sukčiavimus ir atsiriboti nuo jų, nes niekas negali sukčiautojams ir abejotiniems teikėjams užkirsti kelio žaisti žaidimą, nes, galų gale, kaip sunku sukurti svetainėje arba vykdykite el. pašto rinkodaros kampaniją?

Norėdami išryškinti vartotojus, didžiausią vaidmenį atliks patys geriausi VPT teikėjai. Tokios paslaugos kaip „NordVPN“, „ExpressVPN“, „PureVPN“, „Torguard“, VIP, „VyprVPN“, „Tunnelbear“, kurios, be kita ko, valdo šaknis VPN pramonėje, turi susiburti, kad apsaugotų vartotojus nuo šio pavojaus, galinčio jiems pakenkti be galo..

Tai buvo mano nedidelis indėlis į šias pastangas ir tikiu, kad ateinančiais laikais atsiras dar daugiau tokių privatumo entuziastų ir pramonės aktyvistų, kurie atliks savo vaidmenį paviešindami tokias abejotinas ir šešėlines VPN paslaugas, kad vartotojai būtų saugūs nuo sukčiavimo, kuris galėtų sugadinti. jie turi būti finansiškai ir privatūs, o tai turėtų būti šia pramonės šaka.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me