Kaip atblokuoti „Kodi“ JK ir žiūrėti tiesiogines anglų futbolo transliacijas

„Kodi“ namuose buvo didžiulė pramogų kanalų, įskaitant filmus, TV laidas, dokumentinius filmus, animaciją, biblioteka & animaciniai filmai, ir, žinoma, visi’mėgstamiausia sporto šaka. Yra daugybė oficialių ir neoficialių „Kodi“ programų transliavimo priedų, įskaitant kriketo, futbolo, lengvosios atletikos, amerikietiško futbolo, ledo ritulio, UFC žaidimus ir sąrašas tęsiasi. Perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kaip atblokuoti „Kodi“ JK, kad galėtumėte tiesiogiai stebėti savo mėgstamas futbolo varžybas. Norėdami apsaugoti visus savo srautus, naudokite geriausią „VPN“ ir geriausią „vpn“.

„Kodi“ dėžutės uždraustos JK

Jungtinė Karalystė taps pirmąja šalimi, oficialiai uždraudžiančia „Fully Loaded Kodi“ dėžutes, iš anksto sukonfigūruotas naudojant Anglijos „Premier League“ transliacijos kanalus. 2017 m. Kovo 6 d. 65 metų Malcolmui Mayesui buvo įteikta 250 000 svarų bauda už visiškai sukonfigūruotų „Kodi“ dėžučių, kurių kiekviena kainuoja po 1000 svarų, pardavimą.

Autorių teisių turėtojams „BTSport“, „Sky Sports“ ir „Virgin Media“ taip pat buvo suteiktas teisinis patvirtinimas reikalauti blokuoti serverius, kurie nemokamai naudojami oficialiems „Premier“ lygos srautams transliuoti..

kodi dėžutės, uždraustos Jungtinėje Karalystėje - mūsų perspektyva

Kaip atblokuoti „Kodi“ ir žiūrėti priedus už JK

Įspėjimas! Donas’neįdiekite priedų prieš skaitydami „Kodi“ VPN vadovą
Kodi buvo sunkiai tikrinamas. Valdžia karšta ant uodegos, kad sumedžiotų „Kodi“ vartotojus. Peržiūrėkite mūsų geriausią „Kodi“ VPT ir sužinokite, kaip likti anoniminiais. Sužinokite, kaip atblokuoti geriausius „Kodi“ priedus ir apsaugoti savo privatumą nuo autorių teisių savininkų.

kaip atblokuoti kodi uk

Prieš pradėdami pasakoti, kaip pasiekti pagrindinius transliacijos kanalus „Futbolo lygos“ varžyboms žiūrėti, tegul’tiesiog ką nors išsiaiškink, laikyk tai faktų patikrinimu realiuoju laiku, Kodi nėra uždraustas JK. „Kodi“ dėžes, pakrautas su iš anksto sukonfigūruotais geriausiais „Kodi“ priedais, dabar uždrausta parduoti, nes jos pridedamos už didelę baudą.

Galite beveik akimirksniu apeiti geografinius apribojimus ir atblokuoti „Kodi“, atsižvelgdami į tai, kokį įrenginį turite’Šis transliacijos dėžučių turinys šiek tiek kitoks. Šis protingas įsilaužimas leidžia jums paslėpti savo IP adresą su bet kurios kitos kaimyninės Europos šalies (atsižvelgiant į tai, kad esate JK gyventojas ir išvykote iš šalies) bei prieigos prie „Kodi“ kanalų ribose. žiniasklaidos centras. Peržiūrėjome daugiau nei 5 greitojo VPN paslaugas, kurias galite pasirinkti. Čia yra mūsų 5 geriausių sąrašas, o daugiau galite rasti mūsų svetainėje’s „Kodi“ VPN apžvalgų skyrius:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

Kaip atblokuoti „Kodi“ uždraustus kanalus „Windows“ JK

„Kodi Windows“ vartotojai’JK laikys save sėkmingiausiais, nes OS palaikymas yra didesnis nei bet kurių kitų įrenginių. „Kodi Windows“ galite atblokuoti „Kodi“:

 1. Paleiskite savo VPN paslaugą
 2. Prisijunkite prie serverio Liuksemburge, Nyderlanduose ir kt.
 3. Paleisk „Kodi“
 4. Eikite į norimą priedą ir pradėkite tiesiogiai transliuoti „Major Football League“ varžybas!

Kaip atblokuoti „Kodi Box“ uždraustus kanalus JK naudojant maršrutizatorių

Pašalinant ribas Futbolo transliacijos kanalai „Kodi Boxes“ JK reikalauja, kad sukonfigūruotumėte VPN paslaugą kelvedyje. Nepamirškite niekada nustatyti VPN teikėjo maršrutizatoriuje (paprastai to nedaro’t leisti). Čia galite vadovautis mūsų vadovu, kaip nustatyti VPN maršrutizatoriuje, naudodamiesi mūsų vadovu čia (nepamirškite naudoti serverio, esančio netoli JK, apsvarstykite vieną iš Liuksemburgas, Norvegija, Švedija, Vokietija, Nyderlandai).

Jei turite klausimų, kaip atblokuoti „Kodi“ JK, atsiųskite mums savo maršrutizatoriaus gamintoją & modelį ir mes pasistengsime pateikti jums puikų sąrankos vadovą.

Sukonfigūravę VPN maršrutizatoriuje, tiesiog paleiskite jį iš naujo:

 1. Paleisk „Kodi“
 2. Eikite į vaizdo įrašus
 3. Siųskite mėgstamus futbolo transliacijos kanalus JK be didelių problemų!

Kodėl „Kodi EPL“ kanalų IPTV srautai blokuojami „SkyTV“

Po daug ginčų „Sky Sports“ oficialiai tai pavadino ir gavo teisinį patvirtinimą uždrausti visus serverius, kurie yra naudojami nemokamai pristatyti IPL srautus iš EPL rungtynių. Anksčiau „Sky“ turėjo galimybę uždrausti vieną serverį vienu metu, o tai leis transliuotojui judėti į kitą serverį ir vėl pradėkite srautinį perdavimą.

Kodėl „Kodi“ kanalų IPTV srautai blokuojami „SkyTV“

Šį kartą oficialus EPL partneris ir EPL autorių teisių savininkas’Tiesioginis transliavimas internete paėmė reikalus rimtai. Po nuolatinių autorių teisių pažeidimų JK teismas uždraudė pardavimą & naudokite visiškai pakrautas „Kodi“ dėžutes, kurių kanalai yra iš anksto sukonfigūruoti naudoti, tiesiog prijungdami prie televizoriaus.

Kodėl „Kodi“ futbolo kanalų IPTV srautai blokuojami „BT Infinity“

„BTSport“ taip pat yra oficialus partneris & Anglijos „Premier League“ kartu su „SkySports“ autorių teisių savininkas. „BTSport“ taip pat uždraus visus serverius, naudojamus transliuoti, visiems klientams, naudojantiems „BT Infinity“ plačiajuosčio ryšio paslaugą. Kadangi visi „BT Infinity“ vartotojai naudojasi JK IP adresais, jų veikla bus stebima, o jiems prisijungus prie „Kodi EPL“ srautinio perdavimo IPT bus uždrausta prieiga prie serverio.

„Kodi“ kanalai užblokuoti „BT“ begalybės ir baudos baudų

Trumpai tariant

Tikiuosi, kad gavote pagrindinius transliacijos kanalus, kad galėtumėte žiūrėti JK futbolą, neslėpdami paslėpto kito IP adreso. Tik tuo atveju, jei to nepadarė’dirbkime dėl jūsų, praneškite mums ir mes padarysime viską, kad sugriežtintume tuos geografinius apribojimus ir atblokuotume Kodi uk. Jei jums patiko straipsnis, paspauskite vieną iš socialinių mygtukų ir pasidalykite juo dabar. Padėkite visiems savo draugams atblokuoti mėgstamiausius „Kodi“ futbolo srautus ir nevaržomai mėgaukitės savo žaidimais.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me