Geriausios „Torrent“ svetainės ir 100% veikiančios nugriautų svetainių alternatyvos

Kai interneto įstatymai tampa griežtesni kiekvieną dieną, buvo rimtas susidorojimas su P2P / „Torrenting“ svetainėmis. Autorių teisių pažeidimų medžiotojai stengiasi kuo geriau uždaryti tokias populiarias svetaines kaip “„KickassTorrents“” ir TPB. Didžioji dalis garsiųjų torrentų vietų buvo uždarytos. Tačiau KAT, kaip ir jos pavadinimas, gana pašėlusiai spardo jų **, vėl pasirodo naujose srityse – kiekvieną kartą, kai tik ji bus pašalinta!

„KAT Torrents“ buvo uždarytas po to, kai „Apple Inc.“ pateikė skundą jo savininkui Artemui Vaulinui. Jis buvo apkaltintas daugiau nei milijardo dolerių vertės piratinio turinio platinimu per Čikagoje esantį serverį. „Apple“ reikalavo Artemo Vaulino’s Kanados ISP (kuriame buvo KAT’s Chicago serveris) perduoti asmeninę vartotojo, atsisiuntusio „iTunes“ muzikos albumą, informaciją. Nuo tada jų gausu “klonas” svetainių perėmė internetas. Tačiau šiose vietose geografiškai apribota didžioji pasaulio dalis, todėl gali prireikti prisijungti per veikiantį VPN, kad atsisiųstumėte torrentus.

Jūsų regione bus užblokuota daugybė šiame vadove ar kitur išvardytų torrent svetainių. Norint gauti prieigą prie tų torrent svetainių, naudingas „Surfshark VPN“ su neribotu kelių jungčių skaičiumi, privataus DNS nutekėjimu, užmušimo perjungimo funkcija tik 1,99 USD / mėn. Apsilankykite Surfshark30 dienų pinigų grąžinimo garantijoje.

Contents

Čia yra keletas geriausių torrent svetainių

1.      Papildoma Torrentas

„Torrent“ svetainės dažnai tampa erzinančių autorių teisių pažeidimų įstatymų auka, dėl kurių blokuojamos nukentėjusios platformos, tokios kaip „ExtraTorrent“. Tačiau net ir jį išjungus, „Torrentz“ alternatyva greitai įsijungė į kitą domeną. Kad kas nors galėtų atspėti, svetainė jau suformavo stabilią vartotojų bazę su daugybe reguliariai atsisiunčiamų / dalijamų įrašų. Čia gyvena populiarios ETTV ir ETRG išleidimo grupės, tai reiškia, kad jūs galite bet kada naudoti tai žiūrėdami HD filmus ir TV laidas kartu su programų, muzikos, dokumentų, anime ir kt. Atsisiuntimu..

papildomas torrentas

2. RARBGAS

„RARBG“, sukurta 2008 m. Kaip „bulgarų sekimo“ svetainė, dabar yra stipri „Torrent“ alternatyva, kuriai pavyko suburti didžiulę gerbėjų bazę visame pasaulyje. Ji taip pat pasirodė dešimtyje svarbiausių 2015 m. Svetainių. Daugelis jų naudojosi plataus turinio „P2P / Torrenting“ svetaine. Jei minėti sprendimai neveikia, „RARBG“ yra geras pasirinkimas norint atsisiųsti viską – knygas, komiksus, TV laidas, programinę įrangą, žaidimus, filmus ir muziką. Jūs netgi galite prisiregistruoti ir tapti RARBG bendruomenės dalimi.

rarbg

3. 1337X

„Torrent“ alternatyvų pasirinkimui nėra apribojimų. „1337x“ yra dar vienas populiariausių „torrent“ svetainių, kurios nuolat grįžta į internetą, nepaisant blokuotų paieškos sistemų, pavyzdys. Dabar svetainė veikia naujame domene, kad vartotojai galėtų atsisiųsti torrentus. Dėl lengvai naudojamo ir paprasto puslapio dizaino, torrentų paieška yra pyrago gabalas. Tai lėmė, kad svetainė sulaukė gana didelio populiarumo tarp torrent mėgėjų.

  100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

1337x

4. Popcorn Laikas

„Popcorn“ laikas yra jūsų numeris vienas sprendimas, leidžiantis atsisiųsti filmų / TV laidų torrentus, tuo pačiu leidžiant vartotojams srautą perduoti vienu metu. Tai daugialypė platforma, nemokama programinė įranga „BitTorrent“, kuri naudoja daugialypės terpės grotuvą kelių „torrent“ svetainių turiniui paleisti. Platformos sąsaja yra nepaprastai tvarkinga ir švari. Filmai ir TV laidos pateikiamos miniatiūromis ir filmų pavadinimais panašiai kaip „Netflix“.

popkorno laikas

5. Kalkių torrentai

„LimeTorrents“ yra dar viena „torrent“ svetainė, pastaruoju metu kelianti bangas kankinančioje srityje. Pasak daugelio kritikų, ji atrodo kaip „LimeWire“ kopija, tačiau joje pateikiama paprastesnė patraukli vartotojo sąsaja & svetainės naršymas. Torrentai turi tinkamą statistiką, siūlančią sėklas, bendraamžius, sveikatą ir atsisiųsti statistiką realiu laiku.

„Lime Torrents“ laikosi panašios sąsajos kaip ir „KickAssTorrents“ sąsaja, įskaitant kategorizuotą paiešką, greitos naršymo meniu ir labai pažįstamą populiariausių torrentų sąrašą pagrindiniame puslapyje, tokius kaip KAT. Svetainėje taip pat siūlomas specialus tendencijų puslapis, puikūs DUK, naujausios „torrent“ naujienos, paieškos debesies funkcija ir išskirtinė skiltis „torrent“ klientams..

liepžiedžiai

6. EZTV

Jei esate tikras sezono šou fanatikas, tada EZTV yra vieta jums. „EZTV“ yra nesenas kankinančių svetainių papildymas, siūlantis didžiulę TV laidų biblioteką, leidžiančią kasdien atrasti mėgstamas TV laidas. Svetainėje ne tik pateikiami aukštos kokybės torrentai su nemažomis sėklomis, bet taip pat rekomenduojama naudoti privatumo priemones, kad būtų išvengta pranešimų apie pažeidimus & legalus veiksmas.

eztv

EZTV nariams taip pat siūlo kategorizuotą sezono laidų sąrašą, specialų forumą, prižiūrimus DUK ir didžiulę torrentų sėjamųjų bendruomenę. & lečeriai. Torrentai yra labai geri, daugumai dainų galima rasti daug sėklų, o torrentai visada būna puikios sveikatos.

7. Torrent reaktorius

Dabar negalima palyginti, kad visi „KickAssTorrents“, „ExtraTorrent“ ir TPB yra uždrausti. „Torrent“ reaktorius yra ideali vieta surasti naujausius ir populiariausius geros sveikatos torrentus. „Torrent Reactor“ yra puikus šaltinis filmams ir TV laidoms atsisiųsti, tačiau saugokitės skelbimų programų & šnipinėjimo programos.

  7 geriausi pomidorų maršrutizatoriai 2023 m

8. „Torrent“ projektas

torrent projektas

„Torrent Project“ yra gana nauja indeksavimo paslauga, tačiau šis naujokas nėra skirtas įsikurti mažosiose lygose. Pavesta didžiulės 9,8 milijono torrentų bibliotekos, „Torrent Project“ greitai tapo autorių teisių trolių pavydu. „TorrentProject“ nepriima torrentų iš savo serverių, veikiau kaip paieškos variklis, kuris užklausia kitų torrentų indeksavimo paslaugų, tokių kaip TPB, KAT, „SumoTorrents“, „Torrent Reactor“ ir kitų, rezultatus. Mūsų geriausias torrent alternatyvų sąrašas užėmė 8 vietą.

Pirate Bay veidrodžiai / alternatyvos

piratų įlankos veidrodis

Jei pagrindinė TPB.org svetainė neveikia, atsisiųsdami torrentus visada galite pasikliauti klonų domenais. Nors kai kurie gali sukelti šiek tiek problemų ir įkelti neįtikėtinai lėtai, dauguma jų siūlo tokį patį suderinamumo ir funkcionalumo lygį kaip ir pirminė svetainė. Jei norite nedelsdami pradėti dirbti su P2P / Torrenting, tuomet pateikiame geriausių Pirate Bay klonų ir veidrodinių svetainių sąrašą:

 1. „ThePirateBayOnline“
 2. Thepiratebay.asia
 3. Thepiratebay.fun
 4. Thepiraybay.co.in
 5. Thepiratebay.wtf
 6. Thepiratebay.pet
 7. Thepiratebay.rocks

„KickassTorrents“ alternatyvos

Čia yra keletas alternatyvių KAT svetainių:

 1. Kickasstorrent.to
 2. „Tor-cr.org“
 3. kat.am
 4. Kat.li (dar žinomas kaip Kat.how)
 5. katcr.co
 6. kickass.cd

Geriausios „ExtraTorrent“ alternatyvos

 1. ISO medžioklė
 2. Rarbg
 3. 1337x
 4. YTS (atsisiųskite tik 720p ir 1080p torrentus)
 5. „Zooqle“
 6. EZTV
 7. „Torrent“ reaktorius
 8. „Torrent“ projektas
 9. Piratų įlanka

Geriausios „TorrentHound“ alternatyvos

 • „PopCorn“ laikas
 • „TorLock“
 • Sėjinukas
 • Torrents.Me
 • Nyaa.Si
 • „LimeTorrents“
 • „RuTracker“
 • „Torrentz2“
 • „Zooqle“
 • isoHunts

Geriausios NYAA alternatyvos žiūrėti anime

Legendinė „NYAA torrent“ svetainė buvo panaikinta 2023 m. Gegužės 1 d., Pradėjus 7 metų kovą su japonų autorių teisių troliais. NYAA buvo centrinis „BitTorrent“ centras, skirtas Pietryčių Azijos pramogoms, visų pirma „Anime“ & Pietų Korėjos filmai

Geriausių NYAA alternatyvų sąrašas

 1. Horriblesubs.info
 2. „Pantsu NYAA“
 3. „Shanaproject.com“
 4. TheHylia.com
 5. „RUTracker“
 6. „Anime-Sharing“
 7. Tokijas Toshokanas

Geriausios „Torrent“ svetainės

Mis, atsisiųsdama nemokamus žaidimus iš savo mėgstamos torrent svetainės? Nors jums gali tekti šiek tiek pastūmėti “montavimas”, kadangi jūs einate piratu, o ne perkate, pabaigti verta papildomų pastangų. Taigi, be papildomų patarimų, čia yra geriausių „Torrent“ žaidimų sąrašas:

 1. „GazelleGames“
 2. Parsisiųsti žaidimą Torrentai
 3. ISO medžioklė
 4. „SeedPeer“
 5. „PCGames“ – atsisiųsti
 6. „TorrentsGames“
 7. „TorrentBees“
 8. „CroTorrents“
 9. Žaidimai Torrentai
 10. „TorrentSnack“ žaidimai
 11. Žaidimų vandenynas
 12. „FitGirl“ perpakuoja

„VPN Online“ naudojimo svarba

Tiems iš jūsų, atspėjusiems, kaip FTB sugebėjo susipainioti su vienais geidžiamiausių ir slapčiausių planetos žmonių, jums gali pasirodyti tai įdomu. „KickassTorrents“ savininkas ir administratorius Artemas Vaulinas padarė paprastą ŽMOGAUS KLAIDĄ! Jis įsigijo nedidelį kiekį „Apple iTunes“ su IP adresu, naudojamu valdyti savo svetainę, ir buvo įtrauktas į „Facebook“ sąrašą.

  Geriausios „Firestick“ programos 2023 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

Maža to, jis žinojo, kad ši viena klaida gali sugadinti visą jo gyvenimą, nes IPT ir „Facebook“ patvirtino su FTB asmeninius duomenis, susijusius su IP adresu. Netrukus jis buvo apkaltintas keturių skaičių JAV baudžiamuoju kaltinimu dėl pinigų plovimo ir neteisėtai platinant filmus ir muziką, kurio vertė siekia 1 milijardą dolerių, neskaičiuojant dešimtys ir milijonai, sugeneruotų iš pajamų iš skelbimų.

Nors Vaulinas šiuo metu nėra kalėjime, po kelerių sunkių metų (paleistas už 108 000 USD užstatą) jis niekuomet negali išvykti iš šalies. Viso to būtų galima išvengti, jei tik Vaulinas būtų pagalvojęs apie galimybę naudotis VPN paslauga užmaskuoti jo IP adresą ir atsikratyti įtariamų FTB tyrėjų. Jei tai neįrodo, koks svarbus VPN yra kankinant, tada mes nežinome, kas bus!

Jūsų regione bus užblokuota daugybė šiame vadove ar kitur išvardytų torrent svetainių. Norint gauti prieigą prie tų torrent svetainių, naudingas „Surfshark VPN“ su neribotu kelių jungčių skaičiumi, privataus DNS nutekėjimu, užmušimo perjungimo funkcija tik 1,99 USD / mėn. Apsilankykite Surfshark30 dienų pinigų grąžinimo garantijoje.

Išvada:

„Torrenting“ leidžia pasiekti reikiamus daugialypės terpės failus, priklausančius beveik visiems žanrams, pradedant filmais, žaidimais ir programine įranga, baigiant muzika, taigi’Būtina, kad užuot visiškai vengę šios veiklos dėl kai kurių vertingų „Torrenting“ svetainių, tokių kaip „Torrenthound“, uždarymo, žinokite daugiau apie geriausias šių svetainių alternatyvas, kad jūsų „Torrenting“ žaidimas išliktų stipresnis nei bet kada!

Šis vadovas buvo apie geriausias „Torrenthound“ alternatyvas ir sudarė geriausius variantus iš šimtų, kurie ten egzistuoja. Vis dėlto atsiminkite du dalykus: pirma, kad jums tikrai reikia dedikuoto VPN, kad apsaugotumėte jus, o „Torrenting“ yra, ir, antra, kad „Torrenting“ kiekviename įrenginyje šiek tiek skiriasi ir galite tai akivaizdžiai pamatyti mūsų „Torrent“ „iOS“ vadove, todėl pabandykite būti labiau tiks konkrečiai platformai, kad būtų gauti geriausi rezultatai.

Jei iškilo problemų dėl bet kurios iš čia išvardytų alternatyvų, paminėkite ją žemiau esančiame komentarų siužete, būčiau patenkintas įpareigojęs pakeisti vadovą, patikrinęs problemos pagrįstumą. Leisti’Siekiame sukurti galingesnį, saugesnį, patikimą ir teisėtą „Torrenting“ pasaulį.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me