Geriausios „Firestick“ programos 2020 – tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

..Nuo pat įdiegimo „Firestick“ tapo vartotojų mėgstamiausia, nes siūlo tūkstančius pramogų programų. Nuo tokių programų, kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Amazon Prime“, iki nemokamų muzikos programų, tokių kaip „YouTube“ ir „Spotify“, šiomis dienomis nėra nieko, kas geriau tinka namų pramogoms nei „Firestick“. Dar daugiau: jūs netgi galite srautiniu būdu apribotą turinį transliuoti visose šiose programose, jei naudosite geriausią VPN. Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausias „Firestick“ programas, skaitykite šį „viskas įskaičiuota“ vadovą, kurį rasite „BestVPN.co“ geriausiose „Firestick“ programose.!

Geriausios „Firestick“ programos filmams ir šou 2018 m .:

„Firestick“ yra vienas iš geriausių srautinio perdavimo įrenginių rinkoje, kurį sukūrė „Amazon“, pasaulis’Didžiausia elektroninės prekybos įmonė šiomis dienomis tapo jėga, su kuria reikia atsižvelgti namų pramogų pasaulyje.

Jį naudoti taip paprasta, kaip prijungti ir leisti, nes įrenginys suderinamas su beveik visais pagrindiniais televizoriais ir daugialypės terpės įrenginiais. Bet geriausia šio įrenginio dalis yra programų, kurias galite paleisti, skaičius.

Dauguma kitų srautinių transliacijų lazdų ir įrenginių, tokių kaip „Roku“ ir „Chromecast“, nepaisant to, kad yra panašūs, neturi’vartotojams neteikite tiek plataus pasirinkimo galimybių, kiek tai susiję su programomis, nei daro „Firestick“.

Ir ar žinai ką’s čia didžiausias laimikis? Nepaisant to, kad oficialiai aprūpinta jos pačių sukurta programine įranga, galite nepaprastai lengvai atsisiųsti programas iš „Google Play Store“, leisdami padidinti pasirinkimo spektrą iki daug platesnio spektro..

Šiame vadove pateiksiu informaciją apie geriausias kiekvienos kategorijos programas „Firestick“. Taigi pradėkime nuo 8 geriausių programų, tiek mokamų, tiek nemokamų, filmams ir laidoms 2018 m. „Firestick“:

geriausios ugniagesių programos

1. „Netflix“:

Tai’s a noiner tikrai. „Netflix“ yra pasaulis’Siūloma turinio dalis yra dominuojanti srautinio perdavimo platforma ir jau yra didesnė už visas kitas transliacijos paslaugas. Nuo antologijos serijos „Juodasis veidrodis“ iki istorinės dramos „Karūna“ nėra jokio „Netflix“ turinio trūkumo, todėl šią programą turite naudoti jūsų „Firestick“. Ji mokama, tačiau jos prenumerata visai nėra brangi.

Geriausios „Firestick“ programos filmams ir laidoms

2. Hulu:

Kita būsima srautinių transliacijų paslauga „Hulu“ šiek tiek skiriasi nuo „Netflix“ tuo, kad siūlo transliacijos biblioteką, tačiau savo paslaugų paketuose taip pat siūlo tiesioginius TV kanalus. Oficialią jos programą galima rasti „Firestick“ parduotuvėje ir joje yra viena iš aukščiausių mokamų srautinių programų platformoje.

kodi ugniažolės programa

3. Kodi:

Kitas yra „Kodi“, kuris pats savaime nėra ypač srautinio transliavimo paslauga, tačiau palengvina srautines transliacijos galimybes vartotojams daug daugiau nei įprastų srautinių transliacijų teikėjai. Siūlydama šimtus priedų, ši programa gali leisti jums padaryti bet ką, pradedant filmų žiūrėjimu ir baigiant tiesioginio sporto transliacija, „Kodi“ niekada nenuvils. Programa yra nemokama, tačiau paprastai trečiųjų šalių priedai yra mokami, jei norite, kad iš visų partijų būtų geriausi.

„showbox firestick“ programa

4. Parodų dėžutė:

Geriausiai vertinama nemokama srautinio perdavimo programa, skirta „Android“ įrenginiams, „Showbox“ siūlo išsamų turinį, patenkinantį daugumą vartotojų pramogų. Kategorijos, kurias ji apima, yra susijusios su filmais ir TV laidomis. Programa oficialiai dar nepasiekiama „Firestick“’programų parduotuvę, tačiau vis tiek galite ją atsisiųsti ir įdiegti tiesiogiai naudodami APK failą arba naudodami šalutinio įkėlimo metodą, kad gautumėte iš „Google Play“ parduotuvės..

Plutonas-televizorius, skirtas ugniagesiams

5. Plutono televizorius:

Nemokamos internetinės televizijos transliacijos teikėjai neturi’nieko geriau nei Plutono televizija. Tai yra pirmaujanti paslauga, siūlanti didžiulius 100 ir daugiau kanalų per savo platformą ir puikus pakaitalas, jei jūs ketinate bet kada greitai iškirpti laidą. Televizoriuje „Plutonas“ nėra daug pasirinkimo galimybių, kai kalbama apie kanalus. Netolimoje ateityje tarnyba planuoja dar labiau išplėsti savo kategorijas. Tai’tai nemokama programa, kurią oficialiai galima rasti „Firestick“ parduotuvėje.

  7 geriausi pomidorų maršrutizatoriai 2020 m

„crackle firestick app 2018“

6. Traškėjimas:

Viena iš geriausių nemokamų pramogų programų, kurios bus talpinamos „Firestick“ programos ekosistemoje, pasirodė, kad laikui bėgant „Crackle“ neabejotinai paveikė prietaisų vartotojus. Sukurtas „Sony“, „Crackle“ pasižymi geriausiu pramogų turiniu. Tai apima beveik visų žanrų filmus ir TV laidas, suteikiančias vartotojams prieigą prie platesnės turinio bazės.

Jis turi specialią tėvų kontrolės funkciją, leidžiančią valdyti, ką galima žiūrėti programoje. Tai daro šį neįtikėtinai saugų pasirinkimą visavertėms pramogoms.

Jos programa oficialiai rodoma „FireTV“ programų parduotuvėje.

7. „SlingTV“:

Jei esate aršus virkštelės pjaustytuvas, tuomet jau tikrai esate matęs vardą „SlingTV“. Siūlydamas aukščiausio lygio tiesioginių kanalų kanalus ir puikius kainų planus, kad atitiktų įvairius biudžetus ir poreikius, „SlingTV“ dabar sustiprino savo vietą kaip viena geriausių internetinių televizijos paslaugų teikėjų. Net UFC kovos yra lengvai prieinamos platformoje kartu su kitais tokiais svarbiais pramoginiais renginiais.

televizoriaus židinys

„SlingTV“ yra mokama paslauga, kurią galite lengvai rasti „FireTV“ programų parduotuvėje.

„crunchyroll“, skirtas „firestick“ programoms

8. „CrunchyRoll“:

Visiems anime gerbėjams „CrunchyRoll“ yra geriausia paslauga, kuriai galite prisijungti.

Japoniškas animacinis turinys dominuoja šios puikios programos pramogų galimybėse. Bet jūs visada turite galimybę pakeisti kalbą pagal savo pageidavimus. Turint daugiau nei 15 000 valandų turinio, „CrunchyRoll“ tikrai turėtų būti įdiegtas jūsų „Firestick“.

Tai yra mokama paslauga ir pridedamas 2 savaičių bandymo planas.

„Firestick“ programos filmams ir televizijai: Autorius’rekomendacija:

Nors esu neabejotinai didelis visų tipų pramogų gerbėjas ir tikrai žaviuosi visomis aukščiau išvardintomis puikiomis filmų ir TV programomis, leidžiančiomis patenkinti savo norą įgyti visavertės pramogos patirties, tarp jų yra viena programa, sąrašą būtinai.

Ir tai yra „Netflix“.

„Netflix“ šiuo metu yra srautinio perdavimo paslauga numeris vienas ir jokia kita programa ar paslauga net nėra šalia jos. Siūlydami tokias neįtikėtinas laidas kaip „Oranžinė“ yra „Naujas juodas“, „Karūna“, „Juodas veidrodis“, „Nepažįstami daiktai“ ir dar daugiau, šios programos turinio kokybė yra visai kitas lygis, palyginti su likusiais šiame sąraše minimais vardais..

Jei aš pasirinkčiau vienintelę su „Firestick“ įrenginiu susijusią programą, tai, be abejo, būtų „Netflix“. Netgi šios paslaugos kainų planai yra ypač prieinami vartotojams, turintiems skirtingus pramogų poreikius.

Ir jei jūs dislokuosite geriausią „Netflix“ VPN, kad atblokuotumėte JAV „Netflix“ biblioteką, tai leistų jums pasiekti daug didesnę svetainės turinio biblioteką, nei galite padaryti kitaip.

* Tikrindami mes panaudojome „NordVPN“, kad sėkmingai atblokuotume „Netflix US“ 

Geriausios „Firestick“ programos 2020 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

Geriausios „Firestick“ programos muzikai 2018 m .:

Muzika skamba žymiai geriau, kai dideliame HD ekrane galite žiūrėti vaizdo įrašą, pridedamą prie tam tikro kūrinio, ir tai leidžia jums atlikti „Firestick“. „IPod“ kartos jau seniai nebėra’pasaulyje, ekranas yra toks pat svarbus kaip ir pats garsas, todėl išbandykite ir pasinaudokite visiškai nauju būdu, kaip linksmintis muzika per šias nuostabias, geriausias „Firestick“ programas, skirtas muzikai 2018 m .:

Geriausios „Firestick“ programos, skirtos muzikai

9. „YouTube“:

Kas to nedaro’Ar žinai apie „YouTube“? Tai tampa būtinu dalyku, jei norite žiūrėti bet kokio tipo ir bet kokio žanro vaizdo įrašus. Tačiau tai, ką dauguma žmonių ignoruoja šioje platformoje, yra jos galimybė pasiūlyti išsamesnį muzikos bibliotekos rinkinį, nei jūs galite pasiekti kitu atveju, ir tai taip pat nemokamai!

Nuo Evanesence iki Nelly Furtado ir Michael Michaelas’„Didžiausi hitai“, aplenkdami tokių grupių, kaip „ColdPlay“ ir „Linkin Park“, takelius, „YouTube“ visa tai turi, o jos programą lengvai galima rasti „Firestick“ nemokamai!

Kai kurioms dainoms gali būti taikomi geografiniai apribojimai, taigi, jei turite „Firestick“ VPN, niekada neturėsite susidurti su jokiais paslaugų apribojimais. Bet aš negaliu jums pasakyti, kaip jūs galite atsikratyti visų nepatogių skelbimų, kurie bet kada gali netikėtai pasirodyti bet kurioje paslaugos vietoje.!

pastebėti app ugniažolės10. Spotify:

Jei vis dar turite prieglobstį, pastaruosius 5 metus turite gyventi po uola’negirdėjau apie „Spotify“! Ši visa apimanti, neįtikėtinai manevringa ir visavertė muzikos programa dabar yra pasaulyje’„Music Service“ numeris vienas 2018 m!

  Geriausios „Torrent“ svetainės ir 100% veikiančios nugriautų svetainių alternatyvos

Jo programa lengvai pasiekiama „FireTV“ programų parduotuvėje. Bet tai, kad tai leidžia sinchronizuoti visus savo įrenginius, jei jie yra tame pačiame „Wi-Fi“ tinkle, daro vieną pragarą pasirinkimo, jei esate neskoningas muzikos gerbėjas.!

Geriausia dalis to, kad to nepadarė’niekuo dėkite bet kokius skelbimus. Todėl mano norimą programą gali atsisiųsti ir įdiegti, kad galėčiau pasiekti dainas ir kitus muzikos failus „Firestick“!

„Spotify“ yra nemokama paslauga, tačiau ji reikalauja prisiregistruoti ir susikurti sąskaitą.

Geriausios „Firestick“ programos, skirtos sportui 2018 m .:

Visų rūšių sportas yra religingai stebimas visame pasaulyje. Nuo pagrindinių futbolo lygų iki aukšto lygio kovų nėra nieko, kas galėtų suteikti geresnį adrenalino pliūpsnį ir padaryti jūsų dieną vertesne nei kniedinės sporto varžybos tarp dviejų labai konkurencingų subjektų. Srautinės transliacijos leido niekada nepraleisti nė vieno mėgstamo jūsų sporto renginio!

„Amazon Firestick“ dabar daug lengviau žiūrėti sportą HD ekrane per tiesioginį transliavimą, tačiau norėdami įsitikinti, kad turite geriausias galimybes naudotis visais svarbiausiais sporto renginiais, turite išsiaiškinti, kurios programos jums padės geriausiai. Taigi, čia yra trys geriausios „Firestick“ programos, skirtos sportui 2018 m!

Geriausios „Firestick“ programos, skirtos sportui11. „Mobdro“:

Jei kada nors buvo teikiama visavertė nemokama sporto transliacijų paslauga, tada ji turėjo būti „Mobdro“. Transliuodami tiesioginius sporto renginius iš viso pasaulio, „Mobdro“ populiarėja kaip didžiausia sporto aistruolių paslauga..

Mobdro remiasi prielaida, kad nuosekliai užtikrins geriausią tiesioginį žaidimą iš sporto pasaulio. Programa nuolatos ieško tokių srautų. Radęs tokį srautą, jis aptarnauja jį savo abonentams. O berniukas tą darbą daro su tobulumu ar kas!

Programos negalima įsigyti „Firestick“ parduotuvėje. Jūs turite ją atsisiųsti iš savo svetainės arba atsisiųsti iš „Downloader“ programos. Norėdami daugiau sužinoti, kaip tai padaryti, skaitykite mūsų vadove apie geriausią „Firestick“ VPN.

„Mobdro“ taip pat siūlo aukščiausios kokybės versiją, dėl kurios paslaugos skelbimas tampa nemokamas!

ESPN, skirtas „firestick apps 2018“12. ESPN:

ESPN yra vienas žinomiausių vardų sportinių pramogų pasaulyje. Tai geriausiai apmokama sporto programa, kurią galite apsaugoti savo „Amazon Firestick“. ESPN, turinti specialius kanalus ir transliacijos galimybes nepaprastai plačiam sporto renginių pasirinkimui iš viso pasaulio, teikia aukščiausio lygio paslaugas, kurios ir toliau valdo aukščiausią..

ESPN siūlo ne tik tiesioginį tiesioginį sporto transliavimą, bet ir geriausią analizę prieš ir po mačo, specialius sportinius dokumentinius filmus, interviu ir dar daugiau, todėl tai yra labai išsami platforma, jei norite žiūrėti ne tik žaidimą.!

ESPN yra mokama paslauga, teikiama kartu su nemokamu savaitės bandomuoju planu. Programa oficialiai pristatoma „Amazon“ programų parduotuvėje ir ją galima atsisiųsti nepaprastai lengvai!

13. „FuboTV“:

Nepaisant to, kad „FuboTV“ yra IPTV tiekėjas, galintis patenkinti visus žanrus, jis taip pat siūlo neįtikėtiną daugybę išskirtinių sporto kanalų! Tai labai patikimas pasirinkimas norint suteikti visavertę TV patirtį naudojant „Firestick“!

„fubotv“, skirtas ufc ugniai

Pastaraisiais mėnesiais „FuboTV“ buvo viena iš populiariausių žaidimų! Teikėjas transliavo tokius populiarius renginius kaip „UFC 230“, „Fifa World Cup“ ‘18 tarp kitų.

Tai yra mokama paslauga, o oficialią jos programą galima rasti „FireTV“ programų parduotuvėje!

„PlutoTV“ yra ribojamas kai kuriose pasaulio vietose, jei atsitinkate vienoje iš tų šalių, apsvarstykite galimybę naudoti VPN, kad atblokuotumėte savo „FireTV“ paslaugą.!

Geriausios „Firestick“ programos, skirtos saugumui internete:

Tarp daugybės aukščiau paminėtų programų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, „FuboTV“, ESPN ir net daugybė kitų, yra geografiškai apribotos, vadinasi, jos neturi’Neišpildyti jų tam tikrų ar dalinių paslaugų už tam tikrų geografinių ribų. Tačiau yra būdas apeiti šiuos apribojimus, tai yra per VPN paslaugą!

Ir nors ten yra šimtai VPT paslaugų, ne visiems iš jų tinka veikti su jūsų „Amazon Firestick“, nes tam reikia tam tikrų funkcijų, kurias gali pasiūlyti tik keli teikėjai, rinkinys. Norėdami sužinoti daugiau apie tokias funkcijas ir apie šiai platformai tinkamus VPN, perskaitykite šią išsamią „Firestick“ VPN apžvalgą.

Čia pateikiu 3 populiariausių jūsų „Amazon Firestick“ įrenginio VPN programų sąrašą!

14. „PureVPN“:

Jei jūs ieškote greito, patikimo ir, kas dar svarbiau, pigaus VPN paslaugos jūsų „Firestick“, tada „PureVPN“ yra tobula paslauga patenkinti jūsų poreikius. Siūlydama vieną iš labiausiai paplitusių serverių infrastruktūrų su serveriais daugiau nei 160 ir daugiau šalių visame pasaulyje, „Netflix“ JAV ir BBC „iPlayer“ atblokavimo galimybes, specialias funkcijas, tokias kaip padalintas tunelis ir dar daug daugiau, „PureVPN“ yra viena iš geriausių paslaugų rinkoje šiuo metu.!

  100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2020 m. Sąrašas)

Geriausios „Firestick“ programos, skirtos saugumui internete

Ji turi specialią „Firestick“ programą, leidžiančią lengviau vartotojui naudotis, o pigiausias planas yra vos 1,65 USD / mėn!

Geriausios „Firestick“ programos 2020 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

15. „ExpressVPN“:

Šiuo metu pramonėje labai gerai priimama VPN paslauga, „ExpressVPN“ yra toks pat patvarus VPN, koks yra. „ExpressVPN“ turi puikią reputaciją, nes siūlo patikimiausias visų įrenginių platformų funkcijas. Jo žvaigždute pažymėtose funkcijose yra daugiau nei 2000 funkcijų, skirta „Firestick“ programa, išskirtiniai diegimo vadovai, tiesioginių pokalbių palaikymas ir dar daugiau!

„ExpressVPN“ skirtas „Firestick“

Pigiausias jos planas dabar siūlo 49% nuolaidą! Per 15 mėnesių specialiajame plane jūs galite gauti paslaugą už 6,67 USD / mėn!

Geriausios „Firestick“ programos 2020 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

16. „NordVPN“:

Siūloma daugiau nei 5000+ serverių visame pasaulyje ir įspūdingos atblokavimo galimybės, todėl „NordVPN“ išlieka aukščiausio lygio VPN paslauga, pelniusi viso pasaulio vartotojų pasitikėjimą. „NordVPN“ savo vartotojams siūlo keletą įspūdingiausių saugos funkcijų, įskaitant dvigubą VPN ir svogūną per VPN. Taigi, palyginti su likusiais šiame sąraše, paslaugų teikėjas yra labai įvairus.

„Nordvpn“ ugniagesiams

Vienintelis šio VPN trūkumas yra tai, kad jis to nedaro’kol kas dar neteikiate specialios „Firestick“ programos. Jei norite naudoti jį savo „Firestick“, tada turėsite jį įdiegti naudodami šoninio įkėlimo metodą.

Pigiausi kainų planai siūlo vartotojui paslaugą tik už 3,49 USD / mėn!

Geriausios „Firestick“ programos 2020 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

„Firestick“ programos „Reddit“ atsiliepimai:

Kartais būnate labai nustebinti ir tai buvo tik viena iš tų pačių progų. Kai perėjau į „Reddit“, norėdamas patikrinti vartotojų nuomones apie geriausias „Firestick“ programas pagal vartotojo pageidavimus, keistai radau, kad svetainė tyli šia tema.

Viskas, ką galėjau rasti šia tema „Reddit“, buvo keletas pasirinktinių gijų tokiomis temomis kaip „Mobdro“ alternatyvos. Kai kurie komentarai buvo pašalinti iš šių gijų ir paminėti toliau:

Komentaras iš diskusijos Christian_Lloyd_’komentarą iš diskusijos "Tokios programos kaip „Mobdro“?".

Kita šiek tiek atkartojama gija šia tema buvo ta, kurioje žmonės diskutavo apie šalutinio krovimo metodus. Žemiau pateikiau keletą komentarų iš šios gijos:

Komentaras iš diskusijos Impulse215’komentarą iš diskusijos "[Klausimas] Kurias programas galite atsisiųsti iš „Firestick“ ir kurios yra veiksmingos?".

Komentaras iš diskusijos angelboy65’komentarą iš diskusijos "[Klausimas] Kurias programas galite atsisiųsti iš „Firestick“ ir kurios yra veiksmingos?".

Be viso to, neradau nieko, kas galėtų būti tiesiogiai susijusi su „Reddit“ tema. Taigi, manau, turėsite pasitenkinti šiame vadove pateikta analize. Žemiau esančių komentarų temoje taip pat galite pateikti savo pasiūlymų šia tema!

Nepamirškite perskaityti mūsų naujausio reddit vpn vadovo.

„Amazon Firestick“ programų DUK:

Kokius kanalus galite gauti naudodami „FireStick“?

Per „Firestick“ programas. galite pasiekti visų rūšių tiesioginės televizijos, filmų ir sporto kanalus

Ar yra mėnesinis mokestis už „Firestick“??

Ne, nėra mėnesinio mokesčio už „Firestick“. Jums tiesiog reikės sumokėti vieną kartą, kad nusipirktumėte įrenginį ir tai atliekama. Tačiau jūs turėsite sumokėti už bet kokią paslaugos, kurią naudojate naudodamiesi „Amazon Firestick“, prenumeratą

Kokias programas galima rasti „Firestick“?

„Firestick“ siūlo visų rūšių programas, pradedant sportu ir baigiant muzika bei programine įranga ir baigiant filmų transliavimo svetainėmis. Jis taip pat siūlo tiesiogines TV programas, nemokamas ir mokamas.

Kas yra „Jailbroken Firesticks“?

„Jailbroken Firesticks“ gali perkelti programas, kurios nėra rodomos „FireTV“’oficiali programų parduotuvė! Visi „Firesticks“ ir „FireTV“ įrenginiai gali būti pažeisti, jei žinote, kaip tai padaryti teisingai. Patikimiausias „Firesticks“ naikinimo būdas yra šalutinio krovimo metodas.

Išvada:

„Amazon Firestick“ yra geriausias neabejotinai geriausias srautinio perdavimo įrenginys! Ir tai’todėl, kad siūlo daug daugiau funkcijų ir suderinamumo. nei jo amžininkai. Iš geriausių tiesioginių TV kanalų programų iki tiesioginių sporto ir muzikos transliavimo programų galite tiesiog gauti bet kurią programą, kuri bus įdiegta ir sukonfigūruota jūsų „Firestick“, leidžianti neįtikėtinai padidinti jūsų šio įrenginio vertę.!

Minėti programų sąrašai yra tik populiariausios kiekvieno žanro programos, į kurias aš atkreipiau dėmesį šiame sąraše. Bet tai’ne taip, nes yra šimtai kitų programų, siūlančių įvairiausias paslaugas „Firestick“.

Peržiūrėkite juos ir, jei radote ką nors įdomaus, ką galima paminėti aukščiau esančiuose mūsų sąrašuose, tada paminėkite juos komentarų gijoje! Aš mielai bendrausiu su jumis šia tema ir pakeisiu savo sąrašus, jei manau, kad jūsų programa yra pakankamai aktuali!

Pradėkite nuo „Šiandien“ transliuojamąjį pasaulį su „Firestick“!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me