Geriausias VPT, siekiant apeiti 13 straipsnį / „Meme Ban“ ES

Šiomis dienomis vyriausybės dažniausiai klysta, net jei bando elgtis teisingai. Po „Facebook“ susijusio „Cambridge Analytica“ skandalo kilusi realizacijos banga privertė daugelį politikų suvokti kibernetinio saugumo svarbą šiandien.’labai skaitmenizuotas pasaulis.

Tai turėjo būti geras dalykas ir viskas vyko teisinga linkme su naujaisiais GDPR įstatymais ir visais, tačiau kaip visada, politikai dažnai sukelia daugiau problemų, nei atneša palengvėjimą..

Neseniai ES priėmė Europos Sąjungos direktyvą dėl autorių teisių skaitmeninėje bendrojoje rinkoje. Iš esmės teisės aktais siekiama pavadinti pavadinimą internete dalijamam turiniui. Tai gali neatrodyti problemiškai, tačiau atidžiau pažvelgus į jo dalis, pavyzdžiui, 11 ir 13 straipsnius, galima pasakyti, kiek šis įstatymas paveiks laisvąjį internetą..

Nuo to, kad internetinės svetainės yra atsakingos už tai, kad jos pačios filtruotų bet kokį autorių teisių saugomą turinį arba mokėtų už tai, tokiu būdu veiksmingai signalizuodamos apie tokius dalykus kaip „memes“ ir priversdamos kaupimo svetaines, tokias kaip „Google News“, sumokėti už tas svetaines, iš kurių gauna naujienų..

Smulkesni šio įstatymo aspektai mums net sako, kad ši naujoji direktyva taip pat gali turėti įtakos tokiems pat maloniems dalykams, kaip sportinių varžybų nuotraukų paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje, net gifas šiose varžybose, negavus tinkamo patvirtinimo ir užmokesčio..

Įsigaliojus šiam įstatymui, kuris, atrodo, yra labiausiai tikėtina galimybė per 2 metus, suteiktą ES narėms, įgyvendinti įstatymą, tai gali tapti nelaime visiems ES gyvenantiems interneto vartotojams..

Jokių meemų, jokių sporto renginių nuotraukų, jokių naujienų raundų, nieko! Per ateinančius dvejus metus ES internetas gali būti visiškai nuobodus, tačiau vis tiek galite išvengti, kad ši direktyva paveiktų jį naudodamasi VPN.!

Kaip visada, VPT yra puikus įrankis apeiti dar vieną nemokamo interneto puolimą. Vartotojas gali tiesiog prisijungti prie savo VPN, pasirinkti serverį už ES ribų ir imtis reikalų, kaip įprasta, neutralizuodamas direktyvas ar jų teisėtumą, kad tai nepaveiktų jo..

Kaip pasirinkti šios direktyvos VPN?

Nors geriausi VPT išrenkami pagal nustatytus kriterijus, pasirenkant geriausius šiai užduočiai atlikti, reikės truputį pataisyti įprastų kriterijų sąrašą ir jį patobulinti, teisingai pasakius. “ES specifinis”.

Čia yra svarbiausi veiksniai, į kuriuos turėsite atsižvelgti prieš pasirinkdami „VPM“ tinklą, kad išvengtumėte šios direktyvos įtakos, nors gyvenate ES:

Saugi jurisdikcija

VPN teismai yra svarbesni nei bet kada anksčiau. Paprastai VPN atveju svarbu jurisdikcija, nes daugelis šalių to nedaro’neturi įstatymų, leidžiančių naudoti duomenis, arba yra sąjungų dalis.

Nors šie du kriterijai ir toliau taikomi, čia reikia pridėti trečiąjį. Be šių dviejų patikrinimo, turite įsitikinti, kad jūsų VPN’Jurisdikcija nepriklauso jokiai ES šaliai.

Ar tai siūlo serverius už ES ribų??

Taip pat turėsite patikrinti, ar VPT siūlo pakankamai serverių už ES ribų, kad būtų galima veiksmingai apeiti galiojančius apribojimus.

VPN pramonėje dauguma teikėjų siūlo didelę dalį savo serverių Europoje ir Šiaurės Amerikoje, nes dauguma VPN vartotojų gyvena šiuose regionuose. Tačiau daugelis geriausių paslaugų teikėjų siūlo pakankamai serverių už šių regionų ribų, kad jums būtų lengviau pasirinkti.

Greitas greitis

Dėl sunkaus šifravimo ir visų tų protokolų, dėl kurių jūsų ryšys praeina, VPT netenka greičio.

Tačiau greičio praradimo nereikėtų’t nebus per aukštai, nes tai sugadins visą patirtį. Šiuo atveju ES vartotojai prisijungs prie serverių, nutolusių nuo savo buvimo vietos, t. Y. Už ES ribų, todėl jiems reikės geriau veikiančių, greičiausių VPT, kad jiems būtų suteikta pakankamai gera interneto naudojimo patirtis..

Dedikuoti IP

Tai suprasti yra šiek tiek sudėtinga, tačiau turbūt svarbiausia šiame kontekste. Serveriai yra geri ir juos galima naudoti norint apeiti naujus direktyvos apribojimus, tačiau „Dedicated IP“ serveriai čia siekia kur kas daugiau. Taip yra todėl, kad skirtas IP yra daug labiau pritaikytas asmeniui nei serveris, kuriuo naudojasi daugelis vartotojų.

Įprasti VPN serveriai dažnai priskiria jums skirtingus IP kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie jų, o tai gali sukelti daug konfliktų su jūsų socialinės žiniasklaidos svetainėmis, netgi sukelti jūsų paskyrų išjungimą..

Be to, tai’Mažiau tikėtina, kad skirtą IP aptinka socialinės žiniasklaidos platformos ir kitos svetainės, kad būtų lengviau tęsti savo veiklą internete..

Kiti veiksniai yra svarbūs, pvz., VPN siūlomų programų skaičius, nemokamo bandymo politika, grąžinimo laikotarpis ir kt., Tačiau jei teikėjas gali pažymėti visus šiuos aukščiau išvardintus reikalavimus, tada jis’Puikiai tinka tiems vartotojams ES, kurie nesinaudoja’nenorime, kad naujoji direktyva paveiktų mus.

Geriausias VPT aplenkti ES’Nauja direktyva

VPT pramonė yra užtvindyta VPN. Šimtai jų egzistuoja ir didžiąją laiko dalį jie visi jaučiasi lygiai taip pat, kaip visi, siūlantys tas pačias savybes, našumą ir patikimumą..

Kaip VPT apžvalgininkai, mes žinome, kad tai nėra’Tiesa, ne kiekvienas VPN yra tas pats kaip kitas ir ne kiekvienas iš jų yra tinkamas kiekvienai užduočiai.

Dėl specialių klausimų ar reikalavimų, tokių kaip ES problema’s Reikia pasirinkti naują direktyvą, konkrečius VPT, kurie galėtų puikiai atlikti darbą ir pasiūlytų visas reikalingas funkcijas.

Aš pasirenku 3 svarbiausius VPN, kad būtų galima apeiti ES direktyvą / 13 straipsnio reglamentus:

PureVPN

Geriausias VPT, siekiant apeiti 13 straipsnį / „Meme Ban“ ESŠis VPT, įsikūręs Honkonge ir siūlantis daugiau nei 2000 serverių, yra bene geriausias pasirinkimas, kaip teikėjas pasirinkti šiuo atveju.

Jis siūlo specialiuosius IP 8 skirtingose ​​vietose, kurių dauguma yra ne ES, ir leidžia vartotojams greitai ir pastoviu greičiu lengvai apeiti direktyvos apribojimus iš bet kurios regiono vietos..

„PureVPN“ taip pat siūlo didelę programų kopiją, taigi, jei norite žiūrėti „YouTube“ „Android“ telefone ar siųsti kai kurias meemas „Facebook“ per „Windows“ įrenginį, teikėjo skirta programa veikia ir yra prieinama visose populiariose ir net kai kuriose nišinėse platformose..

Nepaprastas saugumas - tai karinio lygio šifravimas, „OpenVPN“ protokolo palaikymas, užmušimo jungiklis ir nulio IP nutekėjimas, todėl vartotojas tampa anoniminis, apsaugantis jį nuo bet kokio įsiveržimo ar šnipinėjimo. Absoliučiai būtinas tokiu atveju, kai ES / valstybės narės bandys stebėti ir apriboti daugelį jūsų žingsnių internete.

Pokalbių palaikymas taip pat yra gana geras, leidžiantis lengviau atsikvėpti programų ar net skirto IP sąrankos ir diegimo procese.

Vienintelis trūkumas yra tas, kad skirtas IP yra prieinamas tik kaip priedas su įprastais kainodaros planais už papildomą 1,99 USD / mėn. Bet paprastai, „PureVPN“’Kainodaros planai yra gana prieinami ir jame net yra daug pasiūlymų, vykstančių per metus, todėl to neturėtų daryti’tai netaps daug problemų vartotojams.

Argumentai už

 1. Dedikuotas IP galima įsigyti už ES ribų
 2. Įsikūrusi Honkonge
 3. Kelios kliento programos
 4. Didelis serverių skaičius už ES ribų
 5. Nulio žurnalų politika, palaikymas pokalbiuose ir stabilus greitis

Minusai

 1. Dedikuoti IP galimi tik kaip priedas su įprastais kainų nustatymo planais, o ne atskirai

„Surfshark“

Geriausias VPT, siekiant apeiti 13 straipsnį / „Meme Ban“ ESNepaisant to, kad neturite specialių IP, šis teikėjas vis dar yra vienas geriausių variantų jums, kaip VPT, apeiti ES direktyvos problemas..

„Surfshark“ yra įsikūrusi Britų Mergelių salose, neįtikėtinai saugioje vietoje, kurioje nėra jokių pagrindinių duomenų saugojimo įstatymų. Gali atrodyti, kad šią vietą prižiūri Didžiosios Britanijos įstatymai, taigi ir ES įstatymai, tačiau BVI to nedaro’negali veikti pagal šiuos įstatymus, nepaisant to, kad yra imperijos direktoratas.

Jo serverių parkas, nors ir apribotas 800 serverių, o tai yra daug mažiau nei kai kurių kitų teikėjų, turi pakankamai serverių už Europos ribų, kad užtikrintų, jog visada galite prisijungti prie IP už ES ribų be didelių rūpesčių..

Geriausia „Surfshark“ dalis yra tai, kaip lengva ja naudotis. Jos programos yra tik vieno paspaudimo sąsajos, kur norint užmegzti ryšį reikia paprasto paspaudimo. „Surfshark“ puikiai tinka pradedantiesiems, kurių šiuo klausimu bus daug.

Siūlydamas visas aukščiausias saugumo funkcijas, tokias kaip nenutrūkstamas karinio lygio šifravimas ir žudymo jungiklis, taip pat tokias nišines apsaugos funkcijas kaip „adblocker“, „Surfshark“ yra nepraeinantis, todėl jūs tikrai galite pasitikėti ja, norėdami apsaugoti save nuo valdžios institucijų, jei apeisite ES direktyvą ir apsirinksite. ribotos veiklos, tokios kaip memeginimas.

Kainos yra ypač prieinamos, galbūt pigiausios VPN tarp geriausių teikėjų, jei vertintume geriausią planą, t. Y. 2 metų sandorį. Sandoris jums kainuos tik 1,99 USD / mėn., Kuris yra labai pigus, atsižvelgiant į funkcijas ir našumą, kurį gausite naudodami, pavyzdžiui, pokalbių palaikymą, „Firestick“ programą, be kita ko.

Argumentai už

 1. 800 serverių, iš kurių daugelis yra ne ES
 2. Saugi, nulio žurnalų politika
 3. Lengva naudoti ir nustatyti
 4. Siūlomos kelios kliento programos
 5. Pokalbių palaikymas yra pakankamas
 6. Didesnis nei vidutinis greitis, kai mažos spartos
 7. Pigūs kainų planai

Minusai

 1. Nėra siūlomos specialios intelektinės nuosavybės teisės, leidžiančios apeiti ES direktyvą

„ExpressVPN“

Geriausias VPT, siekiant apeiti 13 straipsnį / „Meme Ban“ ESKitais atvejais šis VPN būtų buvęs įvertintas viršuje, tačiau dėl to, kad trūko tam skirtos IP funkcijos ir dėl to, kad jis yra labai įkainotas, jis’Tai mano 3-asis geriausias VPN už ES direktyvos apėjimą.

„ExpressVPN“ yra geriausias VPN pramonėje, kalbant apie greitį, našumą, patikimumą, saugumą ir vientisumą. Jos nulio žurnalų politika jau kelis kartus patvirtinta, ypač tuo atveju, kai kalbama apie Rusijos ambasadorių Turkijoje.

Iš jo niekada nepranešta apie IP nutekėjimą, o visos jo saugos savybės atitinka aukščiausius pramonės standartus.

Jis turi pačią įvairiausią trikčių šalinimo biblioteką iš visų VPN, su mokymo vaizdo įrašais ir padeda vadovus beveik visomis su VPN susijusiomis temomis, pradedant VPN nustatymu kelvedyje ir padidinant greitį keičiant protokolus..

Greičio praradimas paprastai yra mažesnis nei 20%, todėl naršymo ir srautinio perdavimo patirtis yra neįtikėtina.

Įsikūręs BVI kaip „Surfshark“, „ExpressVPN“’Dėl savo jurisdikcijos ypač saugu nuo visų norinčių apeiti neseniai ES priimtą naują užgniaužimo direktyvą.

Vienintelė pagrindinė problema, kurią jis turi, yra jo aukšta kaina, nes ji mažiausiai 3-4 kartus kainuoja, palyginti su likusiu VPN šiame sąraše. Geriausias planas jums kainuos 8,32 USD / mėn.

Argumentai už

 1. Geriausias palaikymo saugykla pramonėje
 2. Greičiausias tolimųjų serverių perėjimų greitis
 3. doesn’t laikyti žurnalus
 4. Neįrašyta jokių DNS ar WebRTC nuotėkių
 5. Įsikūrusi BVI

Minusai

 1. Brangūs kainų planai
 2. Siūlomų IP nėra

Tik VPN laimėjo’t Darykite, jei tikrai norite apeiti, kad jus paveiktų ES direktyva

Be abejo, norint užkirsti kelią ES draudimui, reikia VPT, nes nepakenkdami savo intelektui už ES ribų, jūs laimėjote’negalėsite atkreipti dėmesio į padidėjusio interneto eismo stebėjimo problemas, kurios leistų stebėti daugelį jūsų veiklos internete, kaip numatyta šios direktyvos nuostatuose.

Taip pat turėsite naudoti VPN, kad atblokuotumėte daugelį svetainių, kurios tikrai bus užblokuotos, kai direktyva taps teisėta, privaloma teise, pavyzdžiui, „Google News“.

Tačiau yra ir daugybė kitų dalykų, kuriais turėsite būti atsargūs, jei rimtai norėsite apeiti draudimą, mėgautis nemokamu internetu ir tai darydami neturėsite jokios įtakos teisinėms problemoms:

 1. Jei ir toliau naudosite įprastas socialinės žiniasklaidos paskyras, net ir naudodamiesi VPN, valdžios institucijos ir svetainės jus sučiupo, kad padarytumėte tai, kas’Neleidžiama pagal direktyvą. Taip yra todėl, kad VPT turėtų slėpti jūsų tapatybę internete, ir jei jūs naudojatės savo tikromis sąskaitomis, jūs pats save parodote pasauliui. Tai yra visiškas kvailumas’Todėl aš rekomenduoju kurti naujas paskyras visose tokiose socialinėse svetainėse ir tęsti ribotą veiklą.
 2. Norėdami gauti papildomą apsaugą, patariu naudoti „Tor“ tinklą net įjungus VPN. Tai turite būti ypač tikri ir saugoti savo privatumą

Išvada

Tu gali’Tiesiog stebuklingai norėčiau atsisakyti naujosios ES direktyvos ar bet kurios jos poįstatyminių įstatymų, tokių kaip 13 straipsnis. Jie netrukus taps įstatymų ir tikrovės dalimi, taigi, užuot juos bjaurėję, turite išmokti apeiti, kad juos paveiktų per prisijungimas prie IP už ES ribų, ty naudojantis patikima VPN paslauga.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me