100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

Ar ieškote geriausio 2023 m. „Kodi Addons“ sąrašo? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Mes žinome vartotojų neviltį, kai reikia įdiegti tinkamus priedus.

Dėl šios priežasties mes sukūrėme pagrindinį „Kodi“ priedų vadovą, kuriame pateikiamas geriausias srautiniam turiniui skirtas turinys (filmai, animaciniai filmai, muzika, TV laidos, sportas, dokumentiniai filmai)..

Tačiau norint išnaudoti visą „Kodi“ ir jo priedų potencialą, jums reikia patikimos VPN paslaugos, kuri apsaugotų jus nuo autorių teisių pažeidimų medžiotojų, kai srautiniu būdu perduodate piratinį turinį..

Čia yra keletas nebrangių variantų, tarp kurių aš rekomenduoju geriausią „PureVPN“, nes jis prasideda nuo minimalaus 1,99 USD / mėn. pagal 1 metų planą, kartu siūlydami ir funkcijų paketą.

Ekspertai ir entuziastai rekomenduoja naudoti patikimą VPN paslaugą, kad srautuotumėte piratinį turinį „Kodi“. Tai padeda užtikrinti saugumą ir anonimiškumą iš DMCA pranešimų, pasiekti prieigą prie autorių teisių saugomos medžiagos, nes jūsų veikla slepiama.
.Apsaugokite savo „Kodi“ veiklą! &# 55357;&# 56832;

Contents

100% geriausi geriausi 2023 m. „Kodi“ priedai

 1. Geriausių 2023 m. „Kodi“ priedų sąrašas
 2. Geriausi filmų „Kodi“ priedai
 3. Populiariausi geriausi „Kodi“ priedai sportui
 4. Geriausi „Kodi“ priedai tiesioginėms TV laidoms
 5. Geriausi „Kodi“ plėtiniai / priedai vaizdo įrašams
 6. Geriausi „Kodi“ priedai „Firestick“
 7. Geriausi PPV „Kodi Addons“
 8. Populiarioji muzika „Kodi Addons“
 9. Geriausi „Android“ „Kodi“ priedai
 10. Sporto ir sveikatos treniruotės „Kodi Addons“ sąrašas
 11. Populiariausi geografiškai riboti priedai
 12. Geriausi orai „Kodi Addons“

Sąrašas atnaujinamas kiekvieną dieną, todėl pasenusius plėtinius galite pakeisti naujausiais. Pradėję naudoti šiuos priedus, garantuojame, kad jūsų kino / pramogų patirtis pasieks visiškai naują lygį. Taigi, be jokio papildymo, pažvelkime į 100 geriausių „Kodi“ priedų, kuriuos būtinai turėtumėte įdiegti!

Geriausi „Kodi Addons“ už 2023 metus

Yra daugybė kelių kategorijų „Kodi“ priedų. Bet mes padėsime jums rasti geriausią jums tinkantį kodi priedą.

* Žemiau išvardyti „Kodi“ priedai, kurie buvo kruopščiai išbandyti ir puikiai veikia 2023 m.

 1. Sandorą
 2. Išėjimas
 3. „SportsDevil“
 4. „Ccloud“ televizija
 5. Neptūnas kyla
 6. Genesis atgimė
 7. Gurzilas
 8. Placenta
 9. Įsibrovimas
 10. Poseidonas

Nauji „Kodi“ priedai

„Kodi“ mėgaujasi didžiuliu virvių pjaustytuvų ir kūrėjų sekimu, o tai lėmė didžiulę reputaciją nemokamų pramogų pasaulyje. Iš esmės yra daugybė naujų priedų, kurie nuolatos patenka į rinką, tačiau dėl daugybės pasirinkimo galimybių – kai kurių, kurios tikrai išsiskiria – gali būti atsisakyta. Atsižvelgdami į tai, mes sukūrėme visų pastaruoju metu pasiektų „Kodi“ priedų sąrašą. Tikimės, kad rasite tai, kas geriausiai atitiks jūsų pramogų poreikius ir reikalavimus. „Adios“!

Rodo judesį

Visiškai naujas „Shows Motion“ yra patikimas ir lengvai naudojamas priedas visiems jūsų pramogų poreikiams patenkinti. Čia galima rasti viską, pradedant klasika ir baigiant naujausiomis laidomis, kuriomis galėsite mėgautis. Geriausia dalis: jūs gaunate kokybės srautus, kuriuos galite žiūrėti dideliuose ekranuose. Tuo pačiu metu netgi galite rasti vidutiniškų, iki šiol kino teatruose rodomų filmų žiūrėjimo nuorodų, užtikrindami, kad galite neatsilikti nuo savo draugų ir šeimos narių dėl populiarių laidų. Galite atsisiųsti priedą iš „Pure Repository“, kurį galite rasti garsiajame „BLAMO“: http://repo.mrblamo.xyz

nauji kodi priedai

„MediaSet“ 

kaip pridėti vaizdo mediaset addon on kodi

Kaip pridėti „Video Mediaset“ į „Kodi“ 4 žingsniais

Norėdami įdiegti „Mediaset“ XBMC, ką reikia padaryti:

 1. Pagrindiniame ekrane spustelėkite Priedai>Papildoma naršyklėpiktogramą >Įdiekite iš „ZIP“ failo.
 2. Pasirinkite „Mediaset“ papildinio „Zip“ failą (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. Gausite patvirtinimą, kad „Video Mediaset“ sėkmingai įdiegtas.
 4. „Video Mediaset“ dabar turėtų būti jūsų vaizdo įrašų priedų skiltyje.

Aš labai rekomenduoju naudoti antrąjį metodą ir nenaudoti „Android Abarepository“, nes jis turi daugybę funkcijų problemų. Aš taip pat bandžiau įdiegti per ją, bet galų gale susidūriau su problemomis diegdamas „Mediaset“.

Nesavanaudiškas Lit

Altruistinis „Selfless Lit“ yra dar vienas naujas „Kodi“ plėtinys, kuris pasirodė esąs nepaprastai naudingas, ypač kai reikia žiūrėti mėgstamą turinį. Atidarę priedą, jūs turite tris kategorijas: filmai, TV laidos ir tiesioginė televizija. Pasirinkę kategoriją gausite daugybę pasiūlymų pogrupių pavidalu, kad būtų lengviau rasti tai, ko ieškote. Yra net paieškos funkcija, leidžianti maksimaliai patogiai naršyti. Galite atsisiųsti priedą iš „Bookmark Lite“ saugyklos: http://bliss-tv.com/lite/

„SelfLess Lit Kodi“ priedas

TV karalius

Kitas „Kino / TV laidų priedų sąrašo papildymas“, visiškai naujas „TV King by“ yra puikus pasirinkimas norint patekti į didžiulę visų žanrų pavadinimų duomenų bazę. Šis priedas išsiskiria iš konkurentų, pridedant funkciją, leidžiančią vartotojams net pamatyti filmus, kurie neseniai pasiekiami teatruose. Laimingomis dienomis galite rasti net HD vaizdo kameros spausdinimą. Dėl kitų laidų galite būti tikri, kad rasite tokių savybių kaip 420p, 720p ir 1080p. Galite atsisiųsti priedą iš „TV King“ saugyklos: http://tvking.online/repo.

TV King Kodi priedas

„Phoenix Reborn IPTV“

Iš pirmo žvilgsnio gali pagalvoti apie „Phoenix Reborn“ priedą, kaip patobulintą to paties pavadinimo „šakutės“ versiją. Tačiau to nereikia painioti su ankstesnėmis versijomis, nes šis plėtinys skirtas tik IPTV srautams teikti. Kūrėjas labai stengėsi, kad jis atrodytų lygiai taip pat kaip „Phoenix“, vienintelė problema: jo kalba nustatyta į kroatų kalbą. Tačiau pasirinkdami kanalus, lengviau naršyti. Galite atsisiųsti priedą iš „Tojelako repo“.

„Phoenix Reborn IPTV kodi addon“

„Nevena“ kinas

Kitas patikimas ir lengvai naudojamas naujų priedų sąrašo priedas – „Nevena Cinema“ puikiai tinka žiūrėti nemokamus filmus, TV laidas, tiesioginę TV, tiesioginį sportą ir net „Kids Boxset“. Jis turi paieškos funkciją, leidžiančią rasti filmus ir TV laidas pagal aktorių ir aktorių vardus. Yra net kitas skyrius, vadinamas 24/7, kuriame galite rasti įvairaus žanro vaizdo įrašų: įskaitant animaciją, siaubą, veiksmą, komediją ir sąrašas tęsiasi. „Tojelako repo“ priedą galite rasti čia: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

„Nevena“ kino kodi priedas

Uranas

„Uranus“, kurį galima rasti „Blamo“ saugykloje, gali atrodyti šiek tiek netinkamas (o gal tai tik mums, haha), tačiau neabejotinai pelnė savo reputaciją kaip vienas geriausių naujausių „Kodi“ priedų. Tai, kas pratęsimą išskiria iš konkurencijos, yra galimybė vartotojams suteikti prisijungimo prie „Trakt“ parinktį. Pridėjus savo „Trakt“ sąskaitą, atsiras daugiau turinio įvairovės ir geresnė vaizdo kokybė be jokių buferių / transliacijų problemų.

Urano kodi addon

„Exodus ITA“

Panašiai kaip „Phoenix Reborn IPTV“, „Exodus ITA“ neturi sąsajų su originalia šakute, tačiau gali būti ženklinamas kaip patikima replika. Vienintelis skirtumas, kad be filmų ir TV laidų, jūs taip pat galite mėgautis tiesiogine televizija. Tačiau priedas galimas tik italų kalba, todėl tai gali apsunkinti, jei nesate gimtoji. Norėdami pakeisti nustatymus, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite priedą, eikite link nustatymų ir apačioje “Generolas” skirtuką, perkelkite kalbą į anglų kalbą. Papildymo .zip failą galite atsisiųsti iš čia: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

„ExodusITA kodi“ priedas

Sporto matrica

Jei ieškote naujo „Sporto“ priedo, galbūt norėsite išbandyti šį. Priedas yra tikrai puikus, siūlo sklandų dizainą ir paprastą išdėstymą, kuriame pateikiami net PPV renginiai, kuriuose galėsite mėgautis. Tai apima gyvus imtynių, bokso, UFC, futbolo ir daugelio kitų renginius. Jei turite įdiegtą „AceStream“, netgi galite padidinti daugelio sporto kanalų šaltinius. Norėdami atsisiųsti priedą, turėsite įdiegti „Pure Repo“, kurį rasite Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

„SportsMatrix“ kodi priedas

„Global Tec AIO“

Vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, kuris visai neseniai pasirodė savo plėtinių rinkoje, „Global Tec ALO“ puikiai tinka visiems jūsų pramogų poreikiams patenkinti. Galite pasirinkti iš septynių skirtingų kategorijų, įskaitant komedijas, „Kids Hub“, „24/7 Live TV“, muziką, „Anime“, dokumentinius filmus, TV laidas, filmus ir dar daugiau. Kai visa kita nepavyksta, patikrinkite „Global Tec“, kad galėtumėte peržiūrėti mėgstamą turinį. Galite įdiegti priedą iš „Star Trec Repo“, kurį rasite „GenTec“: http://gen-tec.co/gentecwiz/

„Global Tec AIz kodi“ priedas

Tiesiog sportas

Paprastas, tačiau labai naudingas kūrinys, leidžiantis patenkinti visus jūsų sportinius poreikius, „Just Sports Kodi“ priedas siūlo gana patogų srautiniu būdu perduodant mėgstamus kanalus, nesvarbu, ar tai būtų futbolas, imtynės, lenktynės, boksas ar bet kuris kitas. Tiesą sakant, atidarę priedą turėsite pasirinkti iš dviejų variantų: „OneClick“ ir „Multilink“. Pirmasis pateikia geriausius „Sport TV“ kanalus, o antrasis pateikia visą kanalų iš viso pasaulio sąrašą. Galite atsisiųsti priedą iš „UKodi1 Repo“.

Tiesiog Sporto kodi priedas

Ugniažolė

Kitas filmų / TV laidų priedų sąrašo papildymas, naujasis „Firecat“ priedas yra puikus pasirinkimas jūsų pramogoms. Be to, kad teikiate jums HD vaizdo įrašų srautus, dokumentinius filmus, TV laidas, filmus, turite net tiesioginės TV skyrių, užtikrindami, kad nepraleisite savo mėgstamų realybės TV epizodų ir ryto TV. Jei norite atsisiųsti priedą, įdiekite „UKodi1“ saugyklą arba gaukite .zip failus tiesiai iš čia: http://ukodi1.com/_repo/

„Firecat kodi“ priedas

Derlius

Kaip ir jo pavadinimas, „Vintage“ yra madingas priedas, kuris suteikia dar daugiau pastangų, siūlant ką nors ir seniems, ir naujokams. Šis plėtinys suteikia vartotojams prieigą prie filmų, TV laidų, pokalbių laidų ir žaidimų laidų nuo 1930-ųjų iki 2023-ųjų. Geriausia dalis: jūs gaunate puikios kokybės srautus, dėl kurių visa filmų žiūrėjimo patirtis tampa dar įspūdingesnė. . Norėdami atsisiųsti priedą, turėsite įdiegti “Mano Razeris” „Repo“: http://myrazer.me/repo/

Derliaus kodi priedas

Dubliuota Anime

Visiems anime mėgėjams, kurie neranda patikimo šaltinio žiūrėti mėgstamiausius animacinius filmus / TV laidas ar mangų kūrinius – galbūt norėsite apsilankyti dubliuotame anime. Svetainė skirta teikti visą turinį, susijusį su anime. Galite rasti savo mėgstamiausią pagal žanrą, paieškos funkciją arba naujausius epizodus. Taip pat yra įvairių žanrų kategorijų. Galite įdiegti priedą iš „Blamo“ saugyklos.

Dubliuotas „Anime kodi“ priedas

Replay’s R mus

Nors ir naujas priedas, „Replay“’„R R USA“ sugebėjo įgyti gana gerą įspūdį rinkoje, ypač per pastaruosius keletą mėnesių – dėl UFC beprotybės, „Common Wealth Games“, „WrestleMania 34“ ir, žinoma, dabar – FIFA. Naudodami šį priedą galite būti tikri, kad rasite tiesioginių transliacijų iš visų sporto šakų, taip pat galiojančias / darbines nuorodas į pakartojimus ir svarbiausius momentus. Jei norite įdiegti priedą, turėsite atsisiųsti „GenTec Repo“: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Pakartoja „R Us kodi addon“

Denio kėdė

Kudos kai kuriems iš šių trečiųjų šalių „Kodi“ kūrėjų, kad jie atrinktų juokingiausius, bet patrauklius istorijoje pavadinimus. Aš turiu galvoje, kas su tuo susiję? Denio kėdė? Haha skamba linksmai, bet iš tikrųjų yra gana naudinga. Priedas yra galingas universalus įrenginys, skirtas patenkinti visus jūsų pramogų poreikius: filmus, TV laidas, sportą, tiesioginę TV, transliacijas, žaidimus ir dar daugiau. Tai netgi siūlo keletą puikių kokybės srautų žiūrovams, kurie dar labiau padidina jo panašumą. Galite atsisiųsti priedą iš p. Ir p. Smith Repo: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

Denio kėdė Kodi addon

Kratos

Kitas puikus priedas, skirtas žiūrėti mėgstamus filmus / TV laidas, „Kratos“ gali pavadinti savo mitologinį personažą, dar žinomą kaip “„Sparta“ vaiduoklis”, tačiau iš tikrųjų jis yra gana lengvas ir žemiškas, padedantis tokiems virvių pjaustytuvams kaip mes rasti savo mėgstamą turinį – atėmus pastangas ir vargo. Geriausia dalis: priedas net turi “Akcentas” kategorija, kurioje pateikiami naujausi visame pasaulyje populiarių filmų hitai. Galite atsisiųsti priedą iš „UKodi1“ saugyklos.

„Kratos kodi“ priedas

„Mad House“ klasika

Kaip rodo pavadinimas, „Mad House Classics“ yra skirta filmų ir TV laidų teikimui mūsų protėvių erai. Tai puikus pasirinkimas tūkstantmečių kartai, ieškančiai patrauklaus turinio nuo 50 iki 90. „Mad House Classics“, naudodamas panašius „Vintage“ priedų bruožus, yra gera alternatyva jūsų senbuviams, atsisveikinant su visais CGI efektais, kuriuos matome šiandienos pramonėje. Norėdami gauti priedą, įdiekite „Mad House Repo“: https://mahousecm.com/madhouse/

„Mad House Classics“ kodi priedas

Geriausi filmų „Kodi“ priedai

Jei esate intravertas, mėgstantis per daug žiūrėti filmus laisvalaikiu, tada Kodi tikrai turi atrodyti kaip palaima. Trečiųjų šalių plėtiniai, kuriuos galima atsisiųsti, suteikia prieigą prie didžiulės turinio duomenų bazės, užtikrindami, kad nepraleisite naujausių leidimų, klasikinių filmų ir visos franšizės. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite geriausius „Kodi“ filmų priedų sąrašus:

Ekspertai ir entuziastai rekomenduoja naudoti geriausią „Kodi“ VPN paslaugą srautui per Kodi. VPN padeda užtikrinti saugumą ir anonimiškumą iš DMCA pranešimų ir kitų autorių teisių įstatymų, pasiekiant autorių teisių saugomą medžiagą. Gauk „Kodi“ VPN

„Netflix“ priedas

Mėgaukitės naudodamiesi „NetfliXBMC“ „Kodi LEIA“

 1. Atidarykite „Kodi LEIA“ programą ir spustelėkite “Pavara” piktogramą.
 2. Iš nustatymų sąrašo spustelėkite “Failų tvarkyklė”.
 3. Slinkite žemyn ir pasirinkite “Pridėti šaltinį”.
 4. Du kartus spustelėkite “Nė vienas” ir įveskite URL juostą https://www.alelec.net/kodi.
 5. Duokite žiniasklaidos šaltiniui vardą (pvz., „Alelec Repo“) ir spustelėkite “Gerai”.
 6. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu ir pasirinkite “Priedai”.
 7. Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite “Pakuotė” simbolis.
 8. Slinkite žemyn ir pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo”.
 9. Spustelėkite anksčiau pridėtą žiniasklaidos šaltinį: „Alelec Repo“.
 10. Slinkite žemyn ir pasirinkite “saugykla.alelec.zip” byla.
 11. Grįžkite į ankstesnį meniu ir pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos”.
 12. Pasirinkite „Alelec Kodi Repo“.
 13. Eiti į “Vaizdo įrašų priedai”.
 14. Pasirinkite “„NetfliXBMC“”.
 15. Paspauskite “Diegti” mygtuką.
 16. Mėgaukitės naudodamiesi „NetfliXBMC“ „Kodi LEIA“.

Placenta

Tvirtas „Exodus“, „Covenant“, „Elysium“ ir „Genesis“ šakių pakaitalas „Placenta“ yra to paties darbo dalis, galintis pasigirti tuo pačiu dizainu ir išvaizda. Nors ir naujas, jis jau turi gerą reputaciją dėl sklandaus transliavimo ir aukštos kokybės filmų / TV programų sąrašo. Jūs netgi turite paieškos funkciją, kuria galite iškart naudotis savo mėgstamiausiems. Galite gauti plėtinį iš „Blamo“ saugyklos: http://repo.mrblamo.xyz/

Placenta kodi addon

UniverseHD

Kaip ir kiti sąrašo priedai, „UniverseHD Add-on“ sugeba pasiūlyti gana patikimą plėtinį HD filmų ir TV laidų žiūrėjimui. Vienintelis skirtumas yra tas, kad ji plečia savo pavadinimų duomenų bazę ir įtraukia Bolivudo filmus. Tuo pačiu metu jūs turite papildomą kategoriją 3D filmų, kuriuos galite žaisti, jei turite 3D palaikomą televizorių ir keletą akinių. Įdiegti priedą nereikia jokių raketų mokslo, o tai galite rasti „Universe“ („Galaxy“ saugykloje): http://Universe.worldkodi.com/

Visatos HD priedų priedas

Oculus

„Oculus“ priedas gali būti ne toks patrauklus iš pirmo žvilgsnio, tačiau, kaip ir daugelis kitų plėtinių, naudojamas tas pats vaizdas ir dizainas, o fone – patrauklus vaizdas. Naudotojams pateikiamas didžiulis sąrašas filmų ir TV laidų, kurias galima žiūrėti prailginant jūsų pramogų valandas ir užtikrinant, kad savaitgaliai niekada nebus nuobodūs. Pavadinimai yra suskirstyti į populiarias ir geriausiai įvertintas dalis. Norėdami įdiegti priedą, turėsite naudoti prekių ženklų saugyklą: http://tmbkodi.com/repo/

„Oculus kodi“ priedas

Auksinis amžius

„Auksinis amžius“, panašus į „Vintage“ ir „Mad House Classics“, skirtas atnešti jums klasikinius filmus iš įvairių kategorijų, įskaitant „Siaubo“, „Drama“, „Komedija“, „Nuotykiai“, „Veiksmas“, „Trileris“ ir dar daugiau. Jūs netgi galite rasti geros kokybės vaizdo įrašų, kurie datuojami 1920-ųjų pradžioje (juodos ir baltos spalvos). Atsisiųsti plėtinį taip pat gana lengva. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įkelti „Zero Tolerance Repository“ iš šio URL adreso: http://repozip.zerotolerance.gq/

Auksinio amžiaus kodi priedas

Išpirkimas

Išpirkimas jau gana ilgai buvo vykdomas priedų rinkoje. Tačiau plėtinio kūrėjai neseniai pristatė naują atnaujinimą, kuris dar labiau patobulino filmo žiūrėjimo priedą, todėl paminėti būtina. Nuo naujų HD kokybės leidimų iki 4K ir 3D kokybės pavadinimų – viskas, kas įmanoma filmuose ir TV laidose. Galite atsisiųsti priedą iš „Bucky Media Repo“: http://buckymedia.ru/redaddon/

Išpirkimo kodi priedas

„DigiBox“

„Digi Box“ gali atrodyti kaip kažkas iš animacinio filmo „Digimon“, tačiau iš tikrųjų tai yra tik dar vienas įprastas filmų ir TV laidų priedas, siūlantis daugybę žiniasklaidos turinio laisvai ir patogiai žiūrėti. Kaip ir kitus plėtinius, turite galimybę pasirinkti iš įvairių žanrų.

„DigiBox“ kodi priedas

Išėjimas

„Exodus“ yra puikus pasirinkimas žiūrint filmus ir TV laidas. Jis turi patrauklią vartotojo sąsają, koreliuojančią su „Netflix“. Filmuose galite ieškoti pagal kelis paieškos terminus. Jei susiduriate su problemomis diegdami priedą arba gavote neveikiančią klaidą, perskaitykite mūsų vadovą čia.

Geriausi filmų „Kodi“ priedai

Atnaujinti 2023 m .: Uždarius svarbiausias žiniasklaidos saugyklas, tokias kaip „Fusion“ ir „Colossal“, buvo daugybė atvejų, kai tam tikri priedai buvo perkelti į kitus išteklius. Nors „Exodus“ oficialiai uždarė, daugelis vartotojų vis tiek gali džiaugtis naudodami priedą iš “„Kodi Israel Repo“”.

  Geriausios „Torrent“ svetainės ir 100% veikiančios nugriautų svetainių alternatyvos

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įveskite šį žiniasklaidos šaltinį http://kdil.co/repo/. Pripažinta “Kodi Izraelis”, saugykla gali pasigirti naujausia „Exodus“ priedo versija kartu su didžiuliu kitų plėtinių sąrašu. Tai užtikrins, kad diegdami neturėsite problemų.

1Kanelis

„1Channel“ patenka tarp geriausių „Kodi“ priedų, žiūrinčių įdomius filmus / TV laidas. Tai netgi leidžia vartotojams klausytis muzikos, pasigirti didžiule biblioteka, kurią sudaro senos / naujos garsios dainos. Norėdami atsisiųsti priedą, įdiekite „Kodi Israel“ saugyklą ir ieškokite “„PrimeWire“”.

1kanalo kodi priedas

Sandorą

Pradinis paktas buvo uždarytas, kuris buvo alternatyva „Exodus“ priedui, tačiau tiksli alternatyva yra. Tai yra visa šakutės kopija, suteikianti galimybę be rūpesčių dar kartą žiūrėti tiesioginius kanalus, TV laidas ir filmus. Anksčiau plėtinį buvo galima rasti „Colossus Repo“. Po jo uždarymo dabar galite įdiegti iš „Kodi Israel“.

Paktas Kodi addon

Atsisiųskite „FANTASTIC“ priedą (kuris yra Pakto dalis) iš „Firestick Plusman Repo“ atlikdami šiuos veiksmus:

 1. Paleisti Kodi Krypton programa ir eiti į “Nustatymai”
 2. Iš parinkčių sąrašo, paspauskite apie “Failų tvarkyklė”
 3. Slinkite žemyn ir paspauskite ant “Papildomas šaltinis” variantas
 4. Pasirinkite “Nė vienas” ir įeiti: http://fspmkodi.com
 5. vardas žiniasklaidos šaltinis “„Firestick Plusman“” ir paspauskite Gerai
 6. Iš pagrindinio meniu, eiti priedams ir paspauskite ant “Pakuotė” simbolis
 7. Pasirinkite  “Įdiekite iš ZIP failo” variantas ir paspauskite „Firestick Plusman“
 8. Atsidarys naujas langas. Spustelėkite apie “saugykla.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. Laukti saugyklai sėkmingai įdiegti ir sugrąžinti “Įdiekite iš saugyklos” Meniu
 10. Rasti FANTASTIC vaizdo įrašų priedų kategorijoje ir Paspauskite diegimo mygtukas
 11. Mėgautis dar kartą žiūrėti nemokamus filmus / TV laidas!

GURZILIS

Šį naują priedą galima rasti „Smash“ saugykloje. Tai yra alternatyva „Exodus“ plėtiniui, antra pagal „Pakto“ priedą. Jis turi didžiulį sąrašą filmų ir TV laidų, kurias galima transliuoti. Jis gali pasigirti tuo pačiu išdėstymu, kaip ir „Exodus“, tik su keletu nedidelių variacijų ir stiliaus pakeitimų. Srautų nuoroda taip pat yra gana gera. Jie veikia gerai ir išlieka nuoseklūs teikdami turinį.

GURZIL kodi priedas

Išėjimas

egzodo kodai dingo

 1. Atidarykite Kodi ir paspauskite ant “Pavara” , jei norite pereiti į „Nustatymai“.
 2. Iš sąrankos parametrų sąrašo pasirinkite “Failų tvarkyklė”.
 3. Slinkite žemyn kairiajame stulpelyje ir paspauskite ant “Pridėti šaltinį” variantas.
 4. Dukart spustelėkite ant nė vieno – įveskite žiniasklaidos šaltinio URL, t. y. http://kdil.co/repo
 5. vardas žiniasklaidos šaltinis “Kodi Izraelis” ir pataikė mygtuką Gerai.
 6. Grįžti į pagrindinį meniu ir Rodyti kelią į “Priedai”.  Spustelėkite ant “Pakuotė” viršutiniame kairiajame puslapio kampe esantis simbolis.
 7. Iš parinkčių sąrašo, Rodyti kelią į “Įdiekite iš ZIP failo”.
 8. Rasti anksčiau pridėtą žiniasklaidos šaltinį, t. y. „Kodi Israel“.
 9. Spustelėkite mygtuką Gerai “Kodil.zip” pradėti saugyklos diegimo procesą.
 10. Laukti kad būtų baigtas atsisiuntimo ir diegimo procesas. Pamatysite pranešimą.
 11. Rodyti kelią į “Įdiekite iš saugyklos” meniu ir paspauskite Kodi Israel saugykloje.
 12. Galva į “Vaizdo įrašų priedai” skyrius.
 13. Slinkite žemyn, kol rasite “Išėjimas” Pridėti.
 14. Paspauskite diegimo mygtukas.
 15. Palaukite “Priedas įdiegtas” pranešimas.
 16. Dabar galite pasiekti “Išėjimas” iš vaizdo įrašų priedų kategorijos!

Druskos

Srauto visi šaltiniai (sutrumpintai kaip SALTS) yra patikimas „Kodi“ priedas, leidžiantis vartotojams srautiniu būdu transliuoti iš didžiulės filmų / TV laidų duomenų bazės. Apmokėtą „Trakt“ sąskaitą turintys vartotojai netgi gali gauti prieigą prie platesnės žanrų kategorijos. Nors tai nėra būtina, sinchronizuodami su „Trakt“, gausite daugybę geresnių žiūrėjimo galimybių. Plėtinį galite įdiegti iš „Kodi Israel“ saugyklos.

druskos kodi addon

Bennu

Jei ieškote tvirto „Phoenix“ priedo pakeitimo, nėra geresnio varianto nei „Bennu“. Tai yra nauja išjungimo pratęsimo iteracija, sujungianti šimtų skirtingų kompiuterių nuorodas, kad vartotojams būtų suteiktas kokybiškas turinys. Jūs netgi galite gauti prieigą prie kai kurių oficialių tiesioginės televizijos kanalų, kuriuos žiūrėti yra legalu, jei turite prenumeratą. Plėtinį galima įsigyti „Super“, „Kodi Israel“ ir „Colossus“ saugyklose.

bennu kodi addon

„MetalliQ“

„Noobs“ ir „Nerds“ saugykloje esanti „MetalliQ“ yra pirmenybė, kurią teikia gausūs stebėtojai ir filmų entuziastai. Plėtinyje yra įspūdinga daugialypės terpės biblioteka, kurioje talpinami klasika, žiūrimiausi, populiariausi, naujausi ir geriausiu laiku filmai. Be to, priedas net suteikia prieigą prie TV laidų ir muzikos, kad galėtų mėgautis geriausiomis pramogomis.

„MetalliQ kodi“ priedas

Fantastinis

Nuolat išjungdami ir vėl rodomi papildomi priedai, tokie kaip „Bennu“, „Kolosas“, „Išėjimas“ ir „Paktas“, beveik visi Kodisferos gyventojai pradėjo panikuoti. Esant tokioms aplinkybėms, bet kuris iš aukščiau paminėtų veiksnių vėl nebendradarbiauja, yra labai tinkamas ir nuostabus jo pakeitimas. Atsisiųskite „FANTASTIC“ priedą (kuris yra Pakto dalis) iš „Firestick Plusman Repo“.

Geriausi „Kodi Addons“ tiesioginei televizijai

Jei šokinėjate ant virvele pjaunamo juostinio vagono, turite žinoti: “kaip žiūrėti tiesioginę televiziją be laido?” Nebijokite, nes atsisakote televizijos prenumeratos, dar nereiškia, kad atsisakote TV pramogų pranašumų. Čia yra keletas geriausių „Kodi“ priedų, kuriuos galite įdiegti, kad galėtumėte mėgautis tiesiogine televizija:

USTVNow

„USTVNow“ siūlo aukšto lygio pramogų paslaugas. Tai teikia mažiau kanalų aukštos raiškos kokybe. Norėdami pradėti, turėsite užsiprenumeruoti oficialioje „USTVNow“ svetainėje. Perskaitykite šį vadovą diegimo vadovui ir kaip žiūrėti „USTVNow“. Norėdami gauti naujausią atsisiuntimą, apsilankykite http://kdil.co/repo.

geriausi kodi priedai tiesioginiam TV

„Radix“

Priedas, kurį galima rasti „Radix Repo“, yra įvairiapusis turinys. Be to, kad pasiekiate didžiulį filmų / TV laidų sąrašą, turite galimybę pasiekti tiesioginius srautus naujienoms ir pramogoms. Tai reiškia, kad galite pamiršti praleidę mėgstamus sporto renginius, nes netgi turite prieigą prie BBC, NBC, CBC ir visų garsių transliuotojų.

radix kodi addon

cCloud televizorius

Be abejo, „cCloud TV“ priedas yra geriausias pasirinkimas daugumai vartotojų, kurie nori mėgautis LIVE televizija platformoje. Tai teikia naujienas, sportą, renginius ir didžiulę kanalų iš viso pasaulio biblioteką, kuria galėsite mėgautis. Galite atsisiųsti naujausią versiją iš „Kodi Israel“.

Ar žinote, kad galite sugauti visą „EPL Live“ per „cCloud TV Kodi“ be jokių rūpesčių?

„cCloud TV kodi“ priedas

CNN 

Jei daugiau niekada nenorite praleisti nė vienos laidos, perskaitykite šį vadovą, kad išmoktumėte žiūrėti CNN „Kodi“ kanalu.

 1. laižyti “Pavara” Įėjimo į nustatymų meniu simbolis.
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” iš parinkčių sąrašo.
 3. Spustelėkite “Pridėti šaltinį”.
 4. Įveskite URL juostą http://www.goodfellasteam.com/Repository ir nurodykite laikmenos šaltinį “„GoodFellas“”.
 5. Grįžkite į pagrindinį ekraną > Priedai > Pakuotės simbolis.
 6. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” skirtukas.
 7. Raskite ir pasirinkite „GoodFellas“ laikmenos šaltinį.
 8. Dukart spustelėkite failą repository.goodfellas.zip
 9. Grįžkite į ankstesnį puslapį ir pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos”.
 10. Atsisiųskite ir įdiekite „Goodfellas 2.0“ iš vaizdo įrašų priedų saugyklos.
 11. Įdiegę atidarykite „Goodfellas 2.0“ ir pasirinkite „USA Channels“.
 12. Slinkite žemyn ir pasirinkite CNN HD.
 13. Mėgaukitės tiesiogiai žiūrėdami CNN per „Kodi V17“ (Krypton)!

„Halow Live TV“

Šis „mega Kodi“ priedas greitai sugebėjo sukurti gana gerą vardą internete, nes suteikia žmonėms galimybę žiūrėti tiesioginę TV visame pasaulyje keliomis kategorijomis. „Halow“ kūrėjai taip pat labai aktyviai naudojasi „Twitter“, o tai padeda jums žinoti apie naujausius priedus ir funkcijas.

Halow Live TV kodi addon

„iPlayer“ žiniatinklis

„IPlayer WWW“ priedas suteikia daugybę kategorijų, įskaitant svarbiausius elementus, tiesioginį radiją / TV, programų sąrašus, kategorijas, paieškos funkciją, raudono mygtuko funkciją. & daugiau. Priedą galima rasti „Kodi“ papildymo saugykloje, kurią pagal numatytuosius nustatymus galima rasti kiekvienoje „Kodi“ žiniasklaidos centro versijoje.

„iPlayer WWW“ kodi priedas

Itin IPTV

„Cazlo“ sukurtas ir prieinamas „Ultra IPTV“ yra geriausias pasirinkimas tiesiogiai transliuoti tiesioginę televiziją iš bet kur ir bet kada. Plėtiniai suteikia prieigą prie tiesioginių sporto šakų, renginių, naujienų kanalų ir PPV įvykių visame pasaulyje, internete naudojantis įvairiais IPTV šaltiniais..

Ultra IPTV kodi addon

Mobdina

„Mobdina“ yra dar vienas populiariausias pasirinkimas žiūrint tiesioginę televiziją. Tai suteikia jums galimybę mėgautis IPTV iš JAV, JK ir Meksikos. Tuo pačiu metu turite skirtingas skiltis, kuriose galite žiūrėti tiesioginį sportą, TV laidas, filmus ir muziką. Galite atsisiųsti priedą iš „Play-on Monkey“ ar „Kodi Israel“.

„Mobdina kodi“ priedas

Geriausi „Kodi“ priedai vaizdo įrašams

Per pastaruosius kelerius metus padidėjo TV laidų gamyba, nes daugelis režisierių / prodiuserių sunkiai dirbo kurdami epines franšizes, kurios ne tik sukelia priklausomybę, bet ir yra be galo įdomios. Tokie žmonės kaip mes, tiesiog negali per daug žiūrėti su tokiu kokybišku turiniu, pasiekiamu internete. Jei norite gauti prieigą prie to paties, tada žiūrėkite geriausius „Kodi“ priedus, skirtus TV laidoms pateikti žemiau:

Flixanity

„Flixanity“ yra naujas dalyvis „Kodi“ pramogų srityje. Jis gali pasigirti didžiule klasikinių filmų duomenų baze iki paskutinių brūkštelėjimų, tuo pačiu leisdamas vartotojams tiesiogiai ieškoti naujų epizodų. Naujausią pratęsimo versiją galite gauti iš „Kodi Israel repo“.

Geriausi „Kodi Addons“ filmai

JK Turk grojaraščiai

Visi „Kodi“ entuziastai turi žinoti šį nuostabų priedą. JK Turkijos grojaraščiai teikia visą spektrą populiarių TV laidų, įskaitant animacinius filmus ir dokumentinius filmus. Tai yra geriausias pasirinkimas per daug žiūrėti mėgstamas serijas, nes plėtinys gali pasigirti didžiulė turinio biblioteka! Galite atsisiųsti iš http://kdil.co/repo.

JK Turk grojaraščių kodi addon

Nemėžio

„Nemesis“ yra „Kodi Israel“ ir „Stream“ armijos saugyklose. Tai palyginti naujas priedas jūsų mėgstamiausių pramogų žiūrėjimui. Jis gali pasigirti didžiuliu filmų / TV laidų rinkiniu, kurį galima žiūrėti laisvai, kartu suteikiant prieigą prie tiesioginės TV. Taip pat galite transliuoti oro eismo valdymą, policijos skaitytuvų teikinius ir leisti muzikos failus / garso knygas.

Nemesis kodi addon

Kvazaro

„Quasar“ yra dar vienas populiariausių pramogų pasirinkimas. Priedas siūlo aukštos kokybės ir greitą mėgstamų filmų / TV laidų srautą, o informaciją gauna tiesiogiai iš IMDB. Norėdami surasti turinį, jis naudojasi kankinančiomis priemonėmis. Galite įdiegti priedą iš „Kodi Israel repo“.

„Quasar kodi“ priedas

Burbulai

Pasinaudojęs nauju filmų srautinio perdavimo metodu, „Bubbles Kodi“ priedas integruoja srautinių transliacijų paslaugas, siekdamas maksimalios pramogos. Naudodamiesi žiniatinklio įrašu, galite rasti geriausias jūsų mėgstamų filmų / TV laidų savybes. Galite įdiegti priedą iš „Bubbles Repo“.

Burbulai kodi addon

GAIA

„Gaia“ yra prieinama per „Bubbles“ versija, kurią galima įsigyti per „Dimitrology“ atpirkimo ženklą. Čia siūlomas didžiulis filmų, TV laidų, dokumentinių filmų, trumpametražių filmų, animacinių filmų apie vaikį ir kitų priemonių pasirinkimas. Geriausia dalis: plėtinys gali pasigirti lengvai naudojama sąsaja ir netgi siūlo integraciją su srautinio perdavimo paslaugomis, tokiomis kaip „Real Debrid“.

Gaia Kodi addon

Geriausi „Kodi“ priedai sportui

Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra pamiršimas nusipirkti bilietą į jūsų mėgstamą sportą arba negalėjimas pasiekti srautų į vykstantį PPV renginį. Čia „Kodi“ priedai siūlo vartotojams galimybę transliuoti tiesioginį sportą savo namų patogumui. Jei norite NEMOKAMAI žiūrėti mėgstamas tiesiogines sporto šakas, patikrinkite šiuos priedus žemiau:

„NFL Game Pass Kodi“ priedas

Deja, jūs negalite naudotis „NFL Game Pass Kodi“ priedu, neįsigiję prenumeratos. Jei norite atrakinti neribotą turinį, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamas rungtynes, įgyti žinių apie geriausius žaidėjus ir analizuoti pirmaujančias komandas, turite sumokėti 124,00 USD.

Trečiosios šalies priedas “Elektros skliautas” Montavimas

Kaip žiūrėti NFL „Kodi Jarvis“ 16 ar naujesnėje versijoje

 1. Atidarykite „Kodi“ ir spustelėkite krumpliaračio formos piktogramą (Nustatymai)
 2. Pasirinkite “Failų tvarkyklė” tada dukart spustelėkite “Pridėti šaltinį”
 3. Pasirodys langas, spustelėkite “Nė vienas” URL pridėjimui
 4. Įveskite „Supremacy“ saugyklos URL: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. Grįžkite į pagrindinį ekraną, spustelėkite priedus, tada – “Pakuotė” simbolis
 6. Pasirinkite “Įdiekite iš ZIP failo” variantas ir rasti “Viršenybė”
 7. Spustelėkite “repository.supremacy-1.2.zip” ir palaukite, kol bus įdiegtas priedas
 8. Grįžkite į pagrindinį ekraną, spustelėkite priedus, tada – “Pakuotė” simbolis
 9. Pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos” ir pasirinkite “Viršenybės saugykla”
 10. Eik “Vaizdo įrašų priedai” ir surask “Elektros skliautas”
 11. Paspauskite diegimo mygtuką!

Sporto guru

Tikriausiai vienas geriausių pastaruoju metu pateiktų priedų sąraše, „Sporto guru“ yra puikus pratęsimas, skirtas patenkinti visus jūsų sporto stebėjimo dalyvius. Galite rinktis iš įvairių kategorijų, tarp kurių yra „Boxing Lingerie“, „Futbolo lyga“, „Motorsports“, „X-Games“, „UFC“, „Wrestling“, „Regbis“, „MLB“, „NHL“, „NBA“ ir „Futbolas“, tuo pačiu metu naudodamiesi LIVE renginių srautais. Galite gauti priedą iš „Caffeinated Mike“’s saugykla ir norint ją naudoti, gali tekti įvesti PIN numerį.

Sporto „Guru kodi“ priedas

Sporto viršenybė

„Supremacy Sports n“ yra dar vienas naujas papildymas „Kodi“ priedų sąraše, tačiau greitai išaugo į populiarų pasirinkimą daugeliui, norintiems mėgautis sklandžiu įvairių sporto renginių transliavimu kartu su galimybe naudotis tiesioginiais PPV renginiais. Sekcijose yra „WWE“, „Sporto filmai“, „UKTV Sports“, „Reddit“ futbolo srautai, tiesioginiai renginiai, futbolo dokumentiniai filmai, „BT Sports“ ir „Ace Streams“. Priedas naudoja „SportsDevil“ ir „Plexus“ gale, kad galėtų tiesiogiai transliuoti. Galite gauti priedą iš „Supremacy“ saugyklos: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Viršutinė sporto kodo priedas

Prieš

Tiems vartotojams, kurie ieško papildinio, suteikiančio jiems prieigą prie naujausių MMA kovų, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę įdiegti „Versus“. Priedas garsėja tuo, kad jaukiai naudojasi senais gerais madingais bokso veiksmais. „Versus“, turėdamas prieigą prie ankstesnių įvykių pakartojimų ir naujausių PPV įrašų, neabejotinai yra UFC mėgėjų prieglobstis..

„Versi kodi“ priedas

ESPN „Kodi“ priedas

„ESPN Kodi“ priedas yra vienas geriausių „Kodi“ priedų, leidžiančių be vargo žiūrėti norimas sporto varžybas..

kodi espn3 autentifikavimas

 1. Atidarykite „Kodi“ programą, tada pasirinkite Priedai ir spustelėkite viršutiniame kairiajame kampe pateiktą pakuotės diegimo programą.
 2. Pasirinkite “Įdiekite iš saugyklos”>„Kodi“ priedų saugykla>Vaizdo įrašų priedai.
 3. Spustelėkite “Vaizdo įrašų priedai”, slinkite žemyn iki ‘ESPN 3’ ir spustelėkite ‘ESPN 3’.
 4. Spustelėkite Diegti.
 5. Palaukite keletą minučių, kad gautumėte ESPN 3 papildymo įjungtą pranešimą.
 6. Eikite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir kairėje pasirinkite skirtuką „Priedai“.
 7. Pamatysite visus vaizdo įrašų priedus, įskaitant ESPN 3, kuriuos įdiegėte ekrane.
 8. Spustelėkite ESPN 3, kad galėtumėte pasiekti aukščiausios kokybės turinį, turėsite prisijungti naudodamiesi kabelio tiekėju.
 9. Prisijungę jūs vos vienu mygtuko paspaudimu pamatysite, kaip žiūrėti ESPN „Kodi“ be laido.

Atlikę aukščiau pateiktą diegimo procesą, tikimės, kad žinosite, kaip atitinkamai žiūrėti ESPN „Kodi 17.3“.

Srauto variklis

Jei norite naudoti tiesiogines sporto pramogas, nėra geresnio varianto nei „Stream Engine“. Galite žiūrėti viską: sportą, filmus ir TV laidas. Tuo pačiu metu taip pat galite žiūrėti įvairius kanalus, tokius kaip ESPN, „Sky Sports“, NBTV ir dar daugiau. Priedą galima rasti „Kodi Israel“ atpirkimo salėje.

Geriausi „Kodi“ priedai sportui

Pasitraukęs

„Castaway“ yra vienas greičiausių sporto transliacijų priedų, žinomas dėl aukštos kokybės turinio. Tai galima rasti „Kodi Israel“ tinkle. Tai leidžia vartotojams žiūrėti tiesioginį sportą ir televiziją, kartu suteikiant galimybę pasiekti P2P turinį. Jūs netgi galite pasverti ‘Sportas pagal poreikį’ ir pridėkite visus mėgstamus kanalus prie “Mano išsigelbėjimas”. Bet jūs norėtumėte užtikrinti savo interneto saugumą prisijungę prie geriausio P2P VPN.

„Castaway kodi“ priedas

„NBC Sports Live“

„NBC Sports Live Extra“ galima rasti oficialiame „Kodi“ priedų saugyklų sąraše. Todėl prieš pradėdami ką nors žiūrėti, turite patvirtinti savo „Kodi“ įrenginį. Tai atlikę iš tinklo galite pasiekti tiesioginį programavimą, pakartojimus, svarbiausius elementus ir kitą turinį.

nbc sports live kodi addon

Atomas atgimė

Kaip rodo pavadinimas, „Atom Reborn“ yra nauja ir patobulinta senojo „Atom“ plėtinio versija. Komplekte yra didžiulė biblioteka, skirta tiesioginiam sportui, IPTV kanalams, TV vaikams ir filmams / TV laidoms. Tai užtikrina, kad niekada nepraleisite mėgstamos pramogos. Galite atsisiųsti priedą iš čia.

„Atom Reborn“ kodi priedas

Nuostabūs anime priedai, kuriuos galėsite mėgautis „Kodi“

Jei esate „Manga“ ir „Anime“ gerbėjas, Kodi jus taip pat įtraukė. Platforma gali pasigirti didžiuliu HD animacinių filmų ir „Anime“ plėtinių rinkiniu, įskaitant tuos, kurie tiesiogiai transliuojami per torrentus. Žemiau yra sąrašas naujausių „Kodi“ priedų, kuriuos galite naudoti norėdami mėgautis mėgstama anime!

„AnimeGo“

„AnimeGo“ yra vienas iš geriausių mūsų pasirinkimų žiūrėti animacinių filmų serialus ir filmus. Tai gali pasigirti didžiulė viso pasaulio turinio biblioteka, suskirstyta į kategorijas: abėcėlės tvarka, aukščiausiu įvertinimu ir neseniai pridėta. Yra net speciali paieškos parinktis, leidžianti surasti bet kurį anime, kurį norite pamatyti. Norėdami įdiegti priedą, įkelkite šį saugyklos ZIP failą į „Kodi“ ir eikite link vaizdo įrašų priedų.

  Geriausios „Firestick“ programos 2023 - tiesioginė transliacija filmams, laidoms, sportui ir dar daugiau!

geriausi kodi anime priedai

„ToonMania“

Po „Cartoons8“ uždarymo tapo sunku žiūrėti mėgstamą anime internete. „ToonMania“ yra alternatyva išjungimo plėtiniui, tačiau ji gali pasigirti platesne biblioteka. Galite žiūrėti bet kurį animacinį filmą iš čia. Papildymą galima atsisiųsti „Kodi Israel“ saugykloje.

„ToonMania kodi“ priedas

„AnimeRam“

Šis priedas siūlo naujausius anime serijų epizodus ir filmus, kurie reguliariai atnaujinami. Sąsajoje rodomos tik dvi kategorijos: Naujausios & Išvardyti visus. Abėcėlės tvarka suskirstyta biblioteka yra VAST, ir mes turime omenyje! Net turite paieškos parinktį, kad galėtumėte greitai rasti savo mėgstamiausias anime serijas. Norėdami atsisiųsti ir įdiegti priedą, naudokite kdil.co/repo.

animeram kodi addon

„AnimeHere“

„AnimeHere“ yra dar vienas puikus „Dodiight“ („AnimeGo“ kūrėjo) „Kodi“ priedas. Jis siūlo geresnę biblioteką, naršymo ir srautinio perdavimo šaltinius, tačiau gali pasigirti panašia sąsaja kaip ir „AnimeGo“. Turite naujausias atnaujintas „Anime“ ir „Top Anime“ kategorijas, kad galėtumėte žiūrėti visus mėgstamus epizodus, jų neieškodami. Galite įdiegti priedą iš „DKNight Repo“.

animehere kodi addon

Masterani

Masterani yra nuostabi Alleidun kūryba. Tai yra to paties pavadinimo interneto svetainės papildoma alternatyva, leidžianti vartotojams žiūrėti savo mėgstamą anime „Kodi“ įrenginyje, esant maksimaliam patogumui. Jis pasižymi švaria išvaizda ir vaizdais bei siūlo greitus srautus visiems anime filmams / TV laidoms. Atsisiųskite ZIP failą iš čia.

Masterani kodi addon

9Anime

„9Anime“, sukurta „DxCx“, yra to paties pavadinimo „.tv“ interneto svetainės kopija. Tai gali pasigirti viena didžiausių anime kolekcijų su srautais, kurie greitai įkeliami ir skina turinį iš skirtingų šaltinių. Galite įdiegti priedą atsisiųsdami ZIP failą čia ir tiesiogiai įkeldami jį į „Kodi“!

9Anime kodi addon

„Funimation“ DABAR

„FunimationNOW“ yra nuostabus „anime“ „Kodi“ priedas, kuriame galite žiūrėti SD ir HD vaizdo įrašus, atsižvelgiant į pralaidumą. Visas anime turinys yra dubliuotas japonų ir anglų kalbomis, o tai apima didžiausią anime gerbėjų bazę. „Premium“ versijoje nebus jokių buferių, norint žiūrėti vaizdo įrašus be vargo. Galite įdiegti priedą iš oficialios „Kodi“ priedų saugyklos.

„FunimationNOW“ Kodi priedas

„KissAnime“

„KissAnime“ suklestėjo iš senų ir naujausių anime turinio medijos bibliotekos ir sukėlė didžiulį sekimą tarp „Kodi“ vartotojų. Tai mėgstama žiūrėti visų rūšių anime filmus / TV laidas, tačiau pastaruoju metu dėl įkyrių „CAPTCHA“ programų sudėtinga naudoti priedą. Galite įdiegti iš oficialaus „Kodi repo“.

kissanime kodi addon

„CrunchyRoll“

Turėdamas daugiau nei 25 000 epizodų ir 15 000 valandų oficialiai licencijuoto anime turinio, „CrunchyRoll“ yra pirmaujanti pasaulyje japonų ir azijiečių anime turinio tema, kurią profesionalai išvertė į keletą kalbų. Galite įdiegti priedą iš oficialios „Kodi“ priedų saugyklos.

„CrunchyRoll“ kodi priedas

„AnimeFTW.tv“

„AnimeFTW.tv“ yra puikus priedas tiems, kurie turi saldų dantis japonų animacijoms. Dabar papildytas daugiau nei 1400 anime serijų su subtitrais ir dubliuotomis versijomis, šis priedas lengvai pavers jus mažu vaiku. Galite įdiegti atsisiųsdami ZIP failą iš čia ir rankiniu būdu įkeldami jį į „Kodi“.

„AnimeFTW.tv“ kodi priedas

Geriausi linksmieji „Kodi“ animacinių filmų priedų, kuriuos mėgsta vaikai

„Kodi“ yra gryna pramoga transliacijų gerbėjams visame pasaulyje, nesvarbu, kokio amžiaus ar pageidaujate. Nors paprastai diskutuojame & Sporto, filmų ir TV laidų priedų sąrašai, pagaliau atėjo laikas pasiūlyti mažiesiems mažylius. Taigi, žemiau pateikiami geriausi „Kodi“ animacinių filmų priedai, kurie patiks vaikams.

Cartoon HD Extra

„Cartoon HD Extra“, pasiekiamą „SuperRepo“, gali pasigirti puikia transliuojamų vaikų biblioteka’pramogų, kartu su populiariais animacinių filmų ir TV šou. Geriausia dalis: priedas kaupia turinį iš labai patikimų šaltinių, o tai užtikrina mažesnį buferizavimą ir spartų srautinį perdavimą!

Geriausi linksmieji „Kodi“ animacinių filmų priedų, kuriuos mėgsta vaikai

Kiddie animaciniai filmai

Atsisiųsti iš „SuperRepo“ ir „Kodi Israel“ saugyklų, „Kiddie Cartoons“ yra žinomas dėl absoliučiai nuostabios kategorizuotos animacinių filmų ir anime pavadinimų bibliotekos. Tai yra kažkas kiekvienam vaikui nuo dinozauro iki Barbės nuotykių. Priedas yra gydantis mažamečius.!

Kiddie Cartoons kodi addon

B99TV

„B99TV“ siūlo didžiulį animacinių filmų pasirinkimą iš 90-ies’s vis naujesni hitai. Iš animacinių filmų, pramogų „Disney“ pramogų ir linksmų vaikiškų televizijos laidų „B99TV“ reguliariai atnaujina savo šaltinių biblioteką, kad galėtų kuo geriau mėgautis. Galite atsisiųsti priedą iš „Kodi Israel Repo“.

„B99TV kodi addon“

Bobis’s Filmukai

Panašus į B99TV, Bobby’„Cartoons“ nusipelno savo vietos tarp populiariausių „Kodi“ animacinių filmų priedų. Nors jis nėra toks organizuotas kaip B99TV, priedas siūlo didelį pramogų pasirinkimą tiek vaikams, tiek suaugusiems. Gaukite naujausius plėtinio atnaujinimus iš „Kodi Israel“ arba „SuperRepo“.

Bobby & rsquo; s Filmukai Kodi addon

Geriausi „Kodi“ priedai „Android“

Kaip kelių platformų programinė įranga, „Kodi“ sklandžiai veikia visose „Android“ OS ir įrenginiuose. Tai leidžia vartotojams sklandžiai transliuoti mėgstamus filmus ir TV laidas išmaniuosiuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir net „Android“ palaikančiuose išmaniuosiuose televizoriuose. Žemiau yra keletas priedų, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti savo telefone:

Genesis atgimė

„Genesis Reborn“ yra nauja ir patobulinta senesnio priedo tuo pačiu pavadinimu versija. Nors ir išjungtas, vis tiek galite įdiegti „Genesis“ iš „Kodi Israel repo“. Tačiau, jei norite naudoti naujausią versiją, turėsite naudoti šį URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo. Tai geriausias pasirinkimas norint transliuoti naujausias TV laidas ir filmus dideliuose ir mažuose „Android“ ekranuose.

Geriausi „Kodi“ priedai „Android“

Kaip įdiegti „Genesis Reborn“ į „Kodi Krypton 17“ ar naujesnę versiją

 1. Paleiskite „Kodi“ programą ir spustelėkite “Pavara” piktogramą.
 2. Iš parinkčių sąrašo pasirinkite “Failų tvarkyklė”.
 3. Čia pamatysite saugyklų sąrašą. Pabaigoje spustelėkite parinktį, vadinamą “Pridėti šaltinių”.
 4. Ekrane pasirodys langas, kuriame turite spustelėti ‘Nė vienas’.
 5. Įveskite „Jesus Box Repo“ URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. Įveskite žiniasklaidos šaltinių pavadinimą ‘Jėzaus dėžutė’ ir dar kartą spustelėkite Gerai.
 6. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu ir spustelėkite “Priedai”.
 7. Spustelėkite paketo montuotojo piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe.
 8. Pasirinkite Įdiegti iš pašto failo > Jėzaus dėžutė > repository.jesusboxtv-1.0.3 > Dabar palaukite, kol diegimas bus baigtas.
 9. Pasirinkite Įdiegti iš saugyklos > Jėzaus dėžutės saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Dabar raskite ir spustelėkite „Genesis Reborn“.
 10. Paspauskite mygtuką „Įdiegti“ ir mėgaukitės NEMOKAMAI žiūrėdami TV laidas / filmus.

Elysium

„Elysium“ yra patobulinta „Zen“ priedo versija su atnaujintu kodu (galima rasti „NaN Repo“). Jis gali pasigirti tokia pačia perspektyva ir įtraukia nuorodas į filmus ir TV laidas, tuo pačiu pateikdamas juos dešinėje, kad galėtumėte žaisti. Tai gali pasigirti didžiulė turinio biblioteka, užtikrinanti, kad niekada nepraleisite mėgstamų pramogų.

„Elysium kodi“ priedas

„Falcon“ projektas

Sukūrė „Indie“ kūrėjas, žinomas kaip “AJ”, „Falcon Project“ yra universalus priedas, suteikiantis prieigą prie IPTV nuorodų ir užsakomųjų TV laidų / filmų. Papildomos zonos taip pat apima sporto skyrių ir specialųjį “Jos vieta” kuris patenkina moterų skonį. Norėdami gauti priedą, turėsite įdiegti „AJ Builds“ saugyklą.

„Falcon Project“ kodi priedas

1080p filmai

Jei norite žiūrėti „Full HD“ kokybės filmus „Android“ išmaniajame telefone ar darbalaukyje, tuomet tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti 1080p filmus. Sukurtas „Dandy Media“, priedas gali pasigirti vienu paspaudimu paleidžiama funkcija, kuri neįtikėtinai greitai įkelia vaizdo įrašus. Galite gauti pratęsimą iš „Kodi Israel“.

1080p filmai „Kodi addon“

TUBITV 

„TUBITV Kodi“ priedą galima rasti „SuperRepo“. Jį galite įdiegti pridėję saugyklą „Kodi“ ir įdiegę plėtinį iš vaizdo įrašų priedų sąrašo.

tubi tv kodi vaizdo priedas

Kaip įdiegti TUBITV „Kodi Krypton 17“ ar naujesnėje versijoje

 1. Paleisti „Kodi V17“ ir nustatymus įveskite paspaudus ant “Pavara” piktogramą.
 2. Pamatysite sistemos parinkčių sąrašą. Spustelėkite paskutiniame pavadinime “Failų tvarkyklė”.
 3. Slinkite žemiau ir paspauskite apie “Pridėti šaltinį”.
 4. Dukart spustelėkite apie “Nė vienas” ir įeiti http://srp.nu į URL laukelį.
 5. vardas žiniasklaidos šaltinis “„SuperRepo“” ir paspauskite mygtuką Gerai.
 6. Grįžkite į „Kodi“ meniu, paspauskite apie “Priedai” ir tada “Pakuotė” simbolis viršutiniame kairiajame kampe.
 7. Iš parinkčių sąrašo, pasirinkti “Įdiekite iš ZIP failo”.
 8. Slinkite žemyn, kol pamatysite laikmenos šaltinį, kurį pavadinote anksčiau, t. “„SuperRepo“”.
 9. Pasirinkite Kriptonas > Visi > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. Palaukite, kol diegimas bus baigtas, grįžti į “Papildoma naršyklė”, pasirinkti “Įdiekite iš saugyklos”.
 11. Iš saugyklų sąrašo, pasirinkti “SuperRepo All [Krypton] [V7]”.
 12. Eikite į “Vaizdo įrašų priedai”.
 13. Slinkite žemyn, kol rasite “TUBITV”.
 14. Paspauskite diegimo mygtukas.

„NaN“ vadovėliai

Naudojamas „Noobs and Nerds“ repo, šis priedas suteikia prieigą prie „Kodi“ funkcijų, nustatymų, aparatinės įrangos ir tiesioginių pokalbių paslaugų vaizdo įrašų vadovėlių. Jame taip pat pateikiamos įvairių „Kodi“ klaidų diagnostikos ir taisymo priemonės, kartu pateikiant išsamius „Kodi“ vadovus „Android“, „Linux“, „Raspberry PI“, „Xbox“ ir „Windows“..

„NaN“ vadovėliai yra papildomi

Futbolo peržiūros

Jei esate futbolo gerbėjas, tada šis priedas yra kaip tik jums. Naudodamas „Noobs“ ir „Nerds Repo“, jis leidžia vartotojams žiūrėti tarptautines transliacijas & klubų futbolo varžybos, kartu su svarbiausių ir svarbiausių senųjų čempionatų ir iššūkių srautais.

Futbolas pakartoja „kodi addon“

Imperijos srautai

„Kodi Israel Repo“ prieinamas „Imperial Streams“ priedas yra dar vienas mūsų mėgstamiausias dalykas, kai reikia mėgautis neribotomis filmų / TV laidų transliacijomis. Tai siūlo didžiulę klasikų, geriausiai įvertintų ir žiūrimiausių turinių duomenų bazę. Jums tikrai patiks turima įvairovė.

Imperial Streams kodi addon

Geriausi „Kodi“ priedai „Firestick“

Niekas negali nugalėti jausmo, kai žiūrite savo mėgstamiausias TV laidas / filmus per savo „Amazon Firestick“ televizorių. Čia naudingi „Kodi“ „Firestick“ priedai, kurie veikia pagal platformą’s savybes. Jūs ne tik mėgaujatės visos dienos pramogomis, bet ir pasirinkimo iš šimto žanrų universalumu.

Poseidonas

„Poseidon Kodi“ priedas greitai pasiekė didelę reputaciją rinkoje, nes tai geriausias šaltinis filmams ir TV laidoms žiūrėti atvirojo kodo žiniasklaidos platformoje. Prieinamas „Kdil.co/repo“, jis gali pasigirti patogiu dizainu ir reguliariai atnaujina sąrašą su naujais filmais. Skyriai yra suskirstyti į kategorijas, įskaitant puikius režisierius, teatrus, „Oskaro“ laureatus, aktorius, žanrus ir metus.

Geriausi „Kodi“ priedai „Firestick“

HEVC vaizdo klubas

HEVC yra „Kodi“ priedas, pagal kurį filmai skirstomi į HD kokybę, įskaitant „Blu-ray“, 3D, 720p ir 1080p, o tai padeda riboto interneto greičio turintiems asmenims mėgautis gera transliacija. Programa semiasi įkvėpimo iš vaizdo įrašų kodeko, žinomo kaip H.256. Pagrindinis šio priedo naudojimo pranašumas yra tas, kad jis teikia HD vaizdo įrašą tik maža dalimi. „Full HD“ filmų faile yra tik 300 MB.

„HEVC Video Club“ kodi addon

Geriausi PPV „Kodi Addons“

Tokios kovos kaip „Floyd Mayweather“ ir „Conor McGregor“ padidino kanalų, svetainių ir programų, palaikančių mokamą peržiūrą, populiarumą ir populiarumą. Būdamas atviros žiniasklaidos, pramogų platforma, Kodi taip pat neatsilieka. Yra daug kūrėjų, kurie išleido patikimus priedus, kad galėtumėte mėgautis tiesioginiu PPV srautu. Tarp geriausių yra:

Planetos MMA

Kaip matyti iš pavadinimo, šis „Kodi“ priedas suteikia prieigą prie srauto turinio, susijusio su MMA imtynių ir UFC įvykiais. Tai gali pasigirti didžiule TV laidų, dokumentinių filmų ir tiesioginių renginių kolekcija, užtikrinančia, kad niekada nepraleisite nė vienos progos. Taip pat galite peržiūrėti UFC kalendorių, atlikti paieškas, žiūrėti „Fight Night Live“, pasiekti UFC Openload, MMA Openload ir MMA pradininkus. Jūs netgi galite tiesiogiai žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus kartu su MMA susijusiais filmais.

geriausi kodi priedai, skirti mokėti už peržiūrą

„SportsDevil“

„Sports Devil“ priedas puikiai tinka norint patekti į didžiulius PPV renginius, nes gali pasigirti didžiuliu kanalų asortimentu, į kurį įeina NBC, CBC, „Sky Sports“, „BT Sports“ ir daugybė kitų – nuo Amerikos iki Pietų Amerikos iki Europos. Galite atsisiųsti priedą iš „Kodi Israel Repo“.

sportsdevil kodi addon

Kaip įdiegti „SportsDevil“ „Kodi“

„SportsDevil“ įdiegimas „Kodi“ trunka keletą minučių jūsų laiko, vykdykite mūsų žingsnis po žingsnio vadovą ir mes’Pabėgsiu per mažiau nei 7 minutes:

 • Paleisk „Kodi“
 • Užveskite pelės žymeklį Sistema > paspauskite Failų tvarkyklė > Pridėti šaltinį
 • Kelio juostos tipo http://fusion.tvaddons.ag (galite nukopijuoti ir įklijuoti tai)
 • Laukelyje Pavadinimas įveskite Susiliejimas tada spustelėkite Atlikta
 • Grįžkite į pagrindinį ekraną, tada spustelėkite Sistema > paspauskite „AddOns“ > paspauskite Įdiekite iš ZIP failo
 • Pasirinkite Susiliejimas > xbmc repos > Anglų > slinkti žemyn & paspauskite ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • Grįžkite į ankstesnį meniu ir dabar spustelėkite įdiegti iš saugyklos > Neoficialus sporto velnių saugykla > Vaizdo įrašų priedai > Sporto velnias > Diegti
 • Palaukite, kol įdiegs papildinys, ir prieš „SportsDevil“ pasirodys „Enabled“
 • Grįžkite į pagrindinį ekraną > Vaizdo įrašai > Vaizdo įrašų priedai > Sporto velnias
 • Dabar turėtumėte pamatyti visą „SportDevil“ pasiekiamų srautinio perdavimo parinkčių sąrašą

„SportsDevil“ priedas sėkmingai įdiegtas „Kodi“ ir galite bet kada paleisti šį priedą spustelėdami Vaizdo įrašai>Priedai>„SportsDevil“.

„SportsMania“

„Sporto manija“ yra dar vienas populiarus priedas, leidžiantis pasiekti tiesioginius tiesiogiai transliuojamų PPV įvykių srautus, nepriklausomai nuo jų tipo. Plėtinys puikiai tinka sporto fanatikams, teikiantis daugybę turinio sportui. Galite atsisiųsti plėtinį iš „SuperRepo“: http://srp.nu.

„SportsMania“ kodi priedas

„Live Hub“

Jei aukščiau pateiktos parinktys neveikia, visada galite apsvarstyti galimybę naudoti „Live Hub“. Priedas vartotojams suteikia prieigą prie geografiškai užblokuoto turinio JK, tuo pačiu suteikdamas vartotojams galimybę leisti „Android“ APK, įskaitant „Mobdro“ srautus tiesioginiams PPV įvykiams. Spustelėję užrakintą GEO, galėsite patekti į „Freeview“, BBC, „TVPlayer“ ir visą kitų kanalų sąrašą.

„Live Hub“ kodi priedas

Geriausi „Kodi Addons“ filmai iš Bolivudo indiškų filmų ir televizijos laidų kanalų

Jei esate Bolivudo filmų / TV laidų gerbėjas, tada Kodi įtraukė ir jus. Galite rasti daug trečiųjų šalių priedų, suteikiančių prieigą prie visų rūšių „Desi“ turinio iš Pakistano ir Indijos. Peržiūrėkite žemiau pateiktą sąrašą, kad gautumėte daugiau informacijos:

„Zem TV“

Jei jus domina „Desi“ turinio žiūrėjimas, tada „Zem TV“ yra vienas geriausių „Kodi Israel“ priedų, skirtas sportuoti iš Pietryčių Azijos, filmus / serialus iš Indijos ir dramas iš Pakistano. Vis dėlto populiarėja ir tai, kad žmonės visame pasaulyje gali žiūrėti mėgstamus sporto kanalus. Norėdami atsisiųsti priedą tiesiogiai per ZIP failą, spustelėkite čia.

Geriausi „Kodi Addons“ filmai iš Bolivudo indiškų filmų ir televizijos laidų kanalų

 1. Paleisti programą „Kodi V17“ ir eikite į nustatymus paspaudus ant “Pavara” piktogramą.
 2. Iš konfigūracijų sąrašo, pasirinkti “Failų tvarkyklė”.
 3. Slinkite žemyn kairiajame stulpelyje ir paspauskite apie “Pridėti šaltinį”.
 4. Įveskite http://kdil.co/repo į URL laukelį, vardas žiniasklaidos šaltinis “Kodi Izraelis”, ir paspauskite Gerai.
 5. Grįžti į pagrindinį meniu ir paspauskite apie “Priedai”.
 6. Spustelėkite ant “Pakuotė” viršutiniame kairiajame puslapio kampe esantis simbolis.
 7. Iš parinkčių sąrašo, pasirinkti “Įdiekite iš ZIP failo”.
 8. Rasti  “Kodi Izraelis” žiniasklaidos šaltinis, kurį pridėjote anksčiau, ir paspauskite ant jo.
 9. Norėdami įdiegti repo, dukart spustelėkite apie “Kodil.zip”.
 10. Laukti už “Priedas įdiegtas” pranešimas ir paspauskite apie “Įdiekite iš saugyklos”.
 11. Iš repo sąrašo, pasirinkti “www.kodisrael.co.il saugykla”.
 12. Slinkite žemyn ir paspauskite apie “Vaizdo įrašų priedai”.
 13. Rasti  “ZemTV.com” priedas ir paspauskite ant jo.
 14. Pataikė  “Diegti” mygtuką ir pasirinkti naujausia versija.
 15. Laukti už “Priedas įdiegtas” pranešimas.
 16. Dabar galite pasiekti ZemTV.com iš savo vaizdo įrašų priedų kolekcijos!.

Žiūrovas

„Viewster“ priedą galima atsisiųsti oficialiame „Kodi“ saugykloje. Tai yra „premium“ plėtinys, suteikiantis prieigą prie naujausių Bolivudo filmų / TV laidų vienoje vietoje. Priedas taip pat siūlo populiarių žanrų sąrašą, kurį galite pasirinkti.

„Viewster kodi“ priedas

„OmniMovs“

Jei ieškote papildinio, suteikiančio prieigą prie Bolivudo ir Holivudo filmų / TV laidų vienoje vietoje, tada „OmniMovs“ yra tobulas. Tokiu būdu galite įgyvendinti savo norą gauti noro turinio, kartu mėgaudamiesi klasikinių / hitų amerikiečių filmų sąrašu. Galite atsisiųsti priedą iš „Kodi Israel“.

„OmniMovs“ kodi priedas

Snago filmai

„Snag Films“ – tai viso pasaulio filmų / TV laidų centras. Be galimybės naudotis pramogomis iš Bolivudo, galite rasti net korėjietiškų dramų, arabų serialų, afrikietiškų filmų ir daug daugiau įvairovės. Galite atsisiųsti priedą iš oficialios „Kodi“ saugyklos.

Snag Films kodi addon

Geriausi „Kodi“ priedai, skirti treniruotėms ir sveikatingumui

Dėmesys savo sveikatai ir kūno rengybos palaikymas yra būtinas norint išgyventi šiandien’S sunkus ir greitas gyvenimas. Jei aplinkiniai žmonės tiesiog žvalina energiją darbui, turite stengtis išlaikyti save kuo tinkamesnį. Čia naudingi „Kodi“ kūno rengybos priedai. Galite lengvai pasiekti tiesioginius srautus ir TV laidas, norėdami reguliariai treniruotis, užtikrindami, kad išliksite aktyvūs ir sveiki.

  7 geriausi pomidorų maršrutizatoriai 2023 m

„Ares Fitness“

Jei esate kūno rengybos mėgėjas ar tik pradedate savo kelionę į sveikesnį gyvenimo būdą, jums tikrai patiks „Ares Fitness“ priedas. Pradedant apšilimo pratimais, tempimais, atvėsimais, baigiant aukšto intensyvumo treniruotėmis; turite daugybę kūno rengybos turinio, kurį norite žiūrėti. Tai beveik kaip turėti savo treniruočių patarimų ir patarimų biblioteką vienu mygtuko paspaudimu.

Geriausi „Kodi“ priedai, skirti treniruotėms ir sveikatingumui

BAMF televizorius

BAMF TV yra žinoma dėl savo absoliučiai nuostabios kategorijos fitneso TV laidų ir filmų bibliotekos. Jis turi kažką kiekvienam fitneso lygiui, pradedant nuo kelionės į kraštutinę pusę. „BAMF TV Kodi“ priede galite rasti visą naujausią kūno rengybos turinį, kurio niekada nerasite niekur kitur. Čia atsisiųskite ZIP failą, kad įdiegtumėte priedą.

BAMF TV kodi addon

Geriausi „Kodi Addons“ muzikos MP3 radijui

Klausyti HD kokybės muzikos nėra nieko, kaip leisti laisvalaikį, linksmintis su draugais ar tiesiog bandyti atitraukti savo mintis nuo kai kurių dalykų gyvenime. Laimei, „Kodi“ palaiko visų rūšių pramogas, kuriomis galite mėgautis. Jei ieškote geriausių „Kodi“ priedų, skirtų klausytis muzikos, žiūrėkite žemiau. Puikiai leisite transliuoti aukštos kokybės muziką.

„BeatZ“

Jei esate muzikos narkomanas, mėgstantis klausytis daugybės žanrų, „BeatZ“ priedas, kurį galite rasti „Stream Army“ repo metu, yra kaip tik jums. Nuo stilių, tokių kaip hip-hop, repo, pop, džiazo, iki naujesnio ambient, dubstep, EDM, moombahton, trap, deephouse, progresyvaus, transo ir chillstep žanrų, galite klausytis daugybės kategorijų. Šis dinaminis priedas taip pat atnaujins jūsų muzikos pasirinkimus, kai tik jie pasikeis.

Geriausi „Kodi Addons“ muzikos MP3 radijui

MP3 srautai

MP3 srautai yra dar vienas puikus „Kodi“ priedas muzikos mėgėjams. Jis nuskaito savo informaciją iš „lastfm“ ir sugeba nuolat atnaujinti diagramas. Gaunate prieigą prie didelės dainų kolekcijos, kurioje yra įvairių žanrų, populiariausių skelbimų lentų sąrašų ir menininkų, kurių autoriai yra nepakankamai įvertinti, todėl nepraleisite jokių naujų ir nuostabių kūrinių. Jūs netgi galite išsaugoti takelius ir susikurti savo grojaraštį.

MP3 srautai yra papildomi

„TuneIn“ radijas

Jei esate muzikos keistuolis, mėgstantis klausytis tų ankstyvo ryto radijo laidų, „TuneIn Radio“ priedas jums bus gana įdomus. Tai gana panaši į to paties pavadinimo „Android“ / „iOS“ programą ir leidžia vartotojams rasti radijo stotis iš viso pasaulio.

„TuneIn Radio“ modulio priedas

Geriausi orai „Kodi Addons“

Ar ieškote būdų, kaip nuolat atnaujinti orą? Jei taip, tada galbūt norėsite apsvarstyti galimybę įdiegti „Kodi“ oro priedus. Žemiau pateiktas trijų geriausių rinkoje sąrašas.

Oro metro

Šis priedas priklauso API kategorijai. Norėdami gauti reguliarų orų jūsų rajone atnaujinimą, turite apsilankyti „Weather Underground“ svetainėje. Jūs gausite kodą, kuris jums suteiks tam tikrą atnaujinimų skaičių per dieną, kai jūs būsite prisijungę. Jei norite atnaujinimų reguliariau, yra paketų, skirtų įvairiems poreikiams. Galite atsisiųsti priedą tiesiogiai iš oficialios „Kodi“ saugyklos.

Geriausi orai „Kodi Addons“

„Yahoo!“ Orai

„Yahoo!“ „Weather“ yra ne API plėtinys, tai reiškia, kad norint gauti atnaujinimus nereikia atlikti jokių prenumeratų. Tai gana gerai veikia nustatant tinkamą orą beveik visose pasaulio vietose. Panašiai kaip „Weather Underground“ plėtinį, galite rasti „Yahoo!“ Orai oficialiame Kodi saugykloje. Dėl šios priežasties nereikia pridėti trečiųjų šalių repų.

„Yahoo!“ Oras Kodi addon

„OpenWeatherMap Extended“

Jei aukščiau pateiktos parinktys jums netinka, yra protingas pasirinkimas naudoti „OpenWeatherMap Extended“ priedą. Tai yra dviejų stilių hibridas, atitinkantis tiek API, tiek ne API pasirinktų vartotojų poreikius. Kai kurie sako, kad tai yra geriausias iš abiejų pasaulių, ir mes tikrai sutinkame su šia mintimi. Panašiai kaip į aukščiau pateiktas parinktis, galite tiesiogiai atsisiųsti priedą iš oficialios „Kodi“ saugyklos.

„OpenWeatherMap“ išplėstinis „Kodi“ priedas

Geriausi „Kodi“ priežiūros ir sistemos priedai

Kadangi „Kodi“ yra daugybėje platformų, jums reikia priežiūros įrankio, kad išvalytumėte talpyklą, ištrintumėte miniatiūras / paketus ir kaskart darytumėte atsarginę duomenų kopiją. Norėdami atlikti šias gyvybiškai svarbias užduotis, mes sudarėme geriausių „Kodi“ priežiūros priedų sąrašą.

Atsarginė kopija

Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra prarasti visus duomenis ir priedus, kai „Kodi“ atnaujins į naują versiją. Čia atsiranda tokie priedai kaip „Atsarginė kopija“, kurie ne tik leidžia įdiegti naujausią programinės įrangos versiją, bet ir atkuria visus ankstesnėje versijoje esančius priedus, sąrankas ir vedlius. Galite atsisiųsti plėtinį tiesiai iš oficialaus „Kodi repo“.

Geriausi „Kodi“ priežiūros ir sistemos priedai

Indigo

„Indodi“, pasiekiamas „Kodi Israel“ ir „SuperRepo“, yra geriausias visų jūsų problemų sprendimas, nesvarbu, ar tai klaidų pranešimai, buferinės problemos, strigčių problemos ir kita. Priede pateiktas visas diagnostikos ir taisymo priemonių rinkinys, skirtas grąžinti „Kodi“ sveiką būseną.

„Indigo kodi“ priedas

Merlino burtininkas

Priedas, kurį galima rasti „Merlin Repo“ ir oficialiajame „Kodi“, yra puikus, norint išvalyti talpyklą, ištrinti miniatiūras ir išvalyti paketus. Tai pagreitina jūsų vaizdo transliaciją, padidindama jūsų kino patirtį. Atsisiųskite priedą, jei kyla kokių nors atsilikimo ar buferio problemų.

merlinas burtininkas kodi priedas

Automatinis bibliotekos atnaujinimas

Jei ieškote plėtinio, kuris numatytu laiku automatiškai atnaujintų visus atgaminimus ir plėtinius, puikus pasirinkimas yra bibliotekos automatinis atnaujinimas. Tai visiškai atnaujins jūsų priedų sąrašą, ištrindama šiuo metu neveikiančias nuorodas / šaltinius.

Automatinis bibliotekos atnaujinimas

Populiariausi geografiškai riboti „Kodi“ priedai

Naudodamiesi „Kodi“, jūs susidursite su keletu priedų, kurie paprastai yra geografiškai apriboti tam tikrose vietose. Norėdami gauti prieigą, turėsite naudoti geriausią „VPN“, naudodami „kodi“ paslaugą, kad užkoduotų srautą ir užmaskuotų jūsų IP adresą. Kadangi atrodo, kad esate kitoje vietoje, priedų atsisiuntimas ir diegimas nebėra problema. Čia yra keletas populiariausių „Kodi“ priedų, kuriems taikoma geografinė apimtis.

 1. Didžiausias IPTV
 2. Elysium
 3. Genesis atgimė
 4. Pegasas
 5. Alluc
 6. Specto
 7. Kvazaro

Ekspertai ir entuziastai rekomenduoja naudoti „Kodi VPN“ paslaugą srautui per Kodi. VPN padeda užtikrinti saugumą ir anonimiškumą iš DMCA pranešimų ir kitų autorių teisių įstatymų, pasiekiant autorių teisių saugomą medžiagą. Gauk „Kodi“ VPN

„Kodi Addons“, kurie nebeveikia 2023 m

Per tą laiką, kai rašiau šį tinklaraštį, buvo daugybė priedų, kurie tinkamai veikė. Tačiau per pastaruosius keletą mėnesių susidorojimas su Kodi lėmė tai, kad viskas pasisuko gana skirtingai. Vyriausybinės agentūros ir autorių teisių medžiotojai dieną ir naktį dirba, kad atsikratytų saugyklų ir plėtinių. Klausimo ženklas yra pakankamai saugus? Dėl to daugelis garsių „Kodi“ priedų neveikė. Jie apima:

„Triton kodi“ priedas

Tritonas

„Triton“ garsėja kaip garsiojo „Elysium“ priedo pakaitalas. Nors ir yra naujokas, jis sugeba suteikti vartotojams nemažą įvairovę ir patogumą, kai reikia rasti HD filmų ir TV laidų, kurias galima lengvai atkurti iš bet kurios platformos, nuorodas. Turėdami atnaujintą duomenų bazę, galite būti tikri, kad priedėlyje rasite visus savo mėgstamiausius. Tada galite pridėti juos prie savo “Mano Tritonas” sąrašą arba peržiūrėkite įvykių sąrašą, kad gautumėte geresnių pasiūlymų. Papildymą galite rasti „Soulless“ repo tinkle: https://soullessbuilds.com/repo/

„Focus kodi addon“

Dėmesys

Kai norite, kad jūsų dėmesys būtų nukreiptas niekur kitur, bet priešais jus esantį ekraną, šis priedas yra puikus pasirinkimas jūsų įpročiams žiūrėti. Kūrėjai, skirtingai nuo kitų filmų priedų, reguliariai atnaujina medijos biblioteką, užtikrindami, kad turėtumėte daug turinio, kad kasdien būtumėte užimtas ir įstrigęs ekrane. Jei norite įdiegti priedą, turėsite atsisiųsti „Lock Down“ saugyklą: http://repo.lockdown.in/

„Quantum“ („Sanctuary“) kodi priedas

„Quantum“ (šventovė)

„Quantum“ yra universalus plėtinys, prieinamas per „Kodi Israel“ saugyklą. Jame yra didžiulė biblioteka, apimanti abu IPTV kanalus & „VoD“ turinys visiems. Yra net animaciniai filmai vaikams, sporto skiltis, keli IPTV skyriai ir TV vadovas, iš kurių galite rinktis. Ko dar gali paprašyti?

kylančios atoslūgiai

Kylančios bangos

„Rising Tides“ yra dar vienas garsus „Kodi“ priedas, leidžiantis vartotojams transliuoti tiesioginį turinį. Įdiegę galite rasti kategorijų dokumentinius filmus, TV laidas, IPTV dangų, filmus, sporto laidas, tiesioginius PPV renginius, tiesioginį futbolą ir šimtus kanalų. Tai yra geriausias pasirinkimas tiesioginiams srautiniams poreikiams, tačiau reikia, kad tiek „Sports Devil“, tiek „F4M Tester“ būtų įtraukti į „Kodi“ priedų sąrašą. Galite atsisiųsti ir įdiegti plėtinį iš šios saugyklos: http://mullafabz.net.rw/Repository

„suprabox kodi addon“

„SupraBox“

„SupraBox“, kurį galima rasti „Looking Glass“ saugykloje, yra nepakankamai vertinamas tiesioginės televizijos priedas. Paprastai tai leidžia pasiekti įvairius IPTV kanalus, bet taip pat yra viskas, pradedant filmais, TV laidomis, sportu ir įvairiais kitais skyriais. Galite rasti 1080P vaizdo įrašus ir net „Blu-Ray“ kokybę.

Pristatymas

Pristatymas

„Sport Xplosion“ repo metu prieinamas priedas „Deliverance“ įgijo didžiulį populiarumą tiesioginių sporto plėtinių rinkoje. Tai yra geriausias „CastAway“ ir „SportsDevil“ pakaitalas, jei jie nustos veikti. Turite didžiulę sporto renginių biblioteką su svarbiausiais įvykiais ir tiesioginiais srautais.

Feniksas

Atnaujinti 2023 m: Kodi tikrai išgyvena šiurkštų pleistrą vienu smūgiu po kito prie jų nuostabių TV laidų / filmų srautinių priedų. Feniksas, vienas populiariausių turinio šaltinių, oficialiai uždarė parduotuvę. Anot „TorrentFreak“, kūrėjas nusprendė imtis šių veiksmų siekiant apsisaugoti nuo naujausių vyriausybės ieškinių ir susidorojimų.

Įstatymo projekte taip pat paskelbta, kad žmonės, skelbiantys nelegalų turinį, eis į kalėjimą. Tuo mes atsisveikiname su Finiksu. Dėkojame, kad suteikėte plačiai organizuotą pramogų laikmenų biblioteką. Jei norite ištirti visą daugialypės terpės asortimentą, labai rekomenduojama apsvarstyti šį priedą.

„Phoenix“ siūlo plačiai organizuotą žiniasklaidos biblioteką, kuri tam tikru mastu tikrai atitiks televizijos mėgėjų lūkesčius. Geriausias dalykas apie šį priedą yra tai, kad žiūrovams leidžiama prieiti ir žiūrėti tūkstančius filmų, TV laidų ir daug daugiau. Perskaitykite mūsų vadovą, kaip įdiegti feniksą „kodi“.

„XMovies8“

„XMovies8 kodi“ priedas

Atnaujinti 2023 m. Gruodžio mėn: „XMovies8“ anksčiau buvo pasiekiama per „Fusion“ ir „MetalKettle“ saugyklas. Tačiau po „Kodi“ pramonės panikos kilus teismų byloms dėl garsių kūrėjų, priedas nebeveikia. Pabandėme rasti plėtinį kitose saugyklose, bet kadangi palaikymo nėra – naudoti priedą beveik neįmanoma.

Vis dėlto visada galite naudoti kitus priedus, tokius kaip „Disney +“ ir „Netflix“, norėdami transliuoti gerus filmus / TV laidas bet kur ir bet kada. Anksčiau „XMovies8“ buvo galima įsigyti per „Fusion“ ir „MetalKettle“ saugyklas, kol jie abu neseniai buvo pašalinti. Daugiau nebegalite naudoti papildinio, nes abi saugyklos dabar neprisijungusios. Yra tikimybė, kad „MetalKettle“ gali sugrįžti pagal „KodiTips“.

„Navi X Sports“

Atnaujinti 2023 m. Gruodžio mėn: Kiekvienas geras dalykas turi pasiekti pabaigą. Po dešimties sėkmingų eksploatavimo metų garsusis „Kodi“ priedas „Navi X“ nebeveikia. Išjungimo priežastis yra ta pati kaip ir daugeliui populiarių plėtinių. Kūrėjai nenorėjo būti siejami su jokiais teisiniais ginčais / problemomis, ypač po to, kai Kodi sulaukia ypatingo dėmesio iš autorių teisių medžiotojų iš viso pasaulio.

Norėdami pakeisti, visada galite naudoti „cCloud“ televiziją tiesioginėms sporto ir pramogų transliacijoms. „Navi X“ suteikia prieigą ypač priklausomam nuo sporto fantastiniu ir žaviu būdu. Pasinaudoję šiuo interaktyviu „Kodi“ priedu, galėsite tiesiogiai transliuoti ir žiūrėti įvairius sporto kanalus. Šis priedas taip pat pateikia informaciją apie žiūrimiausius kanalus per pastarąsias 24 valandas jo žiūrovams.

„Acestreams Addon“ – „Kodi“ sporto transliacijos

Atnaujinti 2023 m. Gruodžio mėn: „Acestreams“ yra dar vienas garsus vardas sporto transliacijos priedų sąraše. Tai įgalina HD transliaciją visų rūšių sporto kanalams. Dėl to vartotojai galėjo gauti tiesiogines tiesioginio transliavimo pramogas. Tačiau uždarius „Fusion“ saugyklą, „Acestreams Sports“ taip pat užsidarė.

Vartotojai nebegalės naudoti plėtinio transliuodami sportą. Jei norite mėgautis tiesioginiais sporto kanalų srautais, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudoti „Sporto variklis“ ir „Sportinių žaidimų sportinių žaidimų priedus“. „Kodi“ sporto gerbėjai galvoja, kad pagaliau čia yra naujas priedas, kad būtų galima išsiaiškinti jų srautinius poreikius. tai’s nėra priedas. Tai’Tai kažkas dar geriau!

„AceStreams“ yra žiniasklaidos platforma “nauja karta” sukurta surinkti daugiau šaltinių jūsų tiesioginiam „Kodi“ priedų perdavimui, ypač patogu transliuoti sportą. Tikras skanėstas skirtas sporto gerbėjams, kuriems tiesiog patiks „Ace Streams“ kokybė ir atlikimas. Jei galvojote tik apie tai, kur gauti „AceStreams“ nuorodas ir maišos failus, čia yra keletas šaunių „Reddit“ grupių, kurias reikia stebėti:

 1. „Reddit“ MMAStreams
 2. „Reddit“ futbolo srautai
 3. „Reddit NFL“ srautai
 4. „Reddit“ NBA srautai
 5. „Reddit“ bokso srautas
 6. Šaltiniai TV nuorodos – daugiau nei 1000 „AceStreams“ šaltinių

FTV („TVOn TV“)

Atnaujinti 2023 m. Lapkritį: Panaikinus „Fusion“ saugyklą, visi „TVADDONS“ prieglobos priedai buvo nutraukti arba perkelti į kitas saugyklas. Garsusis „TVO“ televizijos ar FTV priedas taip pat ištiko tokį patį likimą ir galiausiai buvo nutrauktas. Deja, aš negalėjau’t nerasite jokių kitų replikų, kuriose yra FTV.

Panaikinus „Fusion“ saugyklą, visi „TVADDONS“ prieglobos priedai buvo nutraukti arba perkelti į kitas saugyklas. Garsusis „TVO“ televizijos ar FTV priedas taip pat ištiko tokį patį likimą ir galiausiai buvo nutrauktas. Deja, aš negalėjau’t nerasite jokių kitų replikų, kuriose yra FTV.

„Anime“ – IPTV

Atnaujinti 2023 m. Gruodžio mėn: „Anime-IPTV“ priedas iš pradžių buvo gana populiarus. Tai atsirado derinant ir bendradarbiaujant su keliais skirtingais anime priedais. Tačiau, kadangi jau yra tiek daug „Anime“ žiūrėjimo galimybių, atrodo, kad plėtiniui nepavyko skirti pakankamai dėmesio. Deja, priedo nebegalima naudoti jokioje saugykloje.

„Anime-IPTV“ atsirado sujungus ir bendradarbiaujant su keliais skirtingais „anime“ priedais. Nepaisant to, kad meniu parinktys pateikiamos ne anglų kalba, jos unikalią funkciją lengva naršyti. Vis tiek galite rasti vaizdo įrašų spustelėję paieškos piktogramą.

Retkarčiais galite rasti keletą blogų nuorodų, tačiau, atsižvelgiant į vaizdo įrašų kokybę ir prieinamumą, „Anime-IPTV“ pralenkia daugelį „Kodi“ priedų..

Kiti geriausi „Kodi“ priedai, kurie nebeveikia

 1. Dojo srautai
 2. t.f.a
 3. Greitis
 4. Pjaunamoji
 5. ZEN
 6. „One242415“
 7. Veetle
 8. BOBAS
 9. UKTV dar kartą
 10. VidTime
 11. Plex
 12. Priedų montuotojas

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad su šiais 100 geriausių „Kodi“ priedų turėsite kniedžių „Kodi“ patirtį. Sudaryti šį sąrašą ir išbandyti kiekvieną plėtinį mums prireikė nemažai laiko. Jei turite klausimų / klausimų, nedvejodami atsisakykite komentaro žemiau. Svarbiausia, nedvejodami pasidalykite straipsniu su savo draugais / šeimos nariais. Atminkite, kad prieš atsisiųsdami trečiųjų šalių „Kodi“ priedus, įsitikinkite, kad jie yra’naudokite greičiausią VPN paslaugą, kad būtų užkirstas kelias bet kokioms kibernetinėms atakoms. Sužinokite daugiau apie tai, kas yra pigi VPN paslauga, kurią galite lengvai gauti.

Stebėkite mus „Twitter“ ir nuolat atnaujinkite.

Sekite @Bestvpnco

Похожие статьи

 • 100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

  Ar ieškote geriausio 2023 m. „Kodi Addons“ sąrašo? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Mes žinome vartotojų neviltį, kai tai kyla…

 • 100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

  Ar ieškote geriausio 2023 m. „Kodi Addons“ sąrašo? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Mes žinome vartotojų neviltį, kai tai kyla…

 • 100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

  Ar ieškote geriausio 2023 m. „Kodi Addons“ sąrašo? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Mes žinome vartotojų neviltį, kai tai kyla…

 • 100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

  Ar ieškote geriausio 2023 m. „Kodi Addons“ sąrašo? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Mes žinome vartotojų neviltį, kai tai kyla…

 • 100 geriausių filmų ir tiesioginių TV laidų „Kodi“ priedų (išbandytas ir patvirtintas 2023 m. Sąrašas)

  Ar ieškote geriausio 2023 m. „Kodi Addons“ sąrašo? Jei taip, tuomet esate tinkamoje vietoje. Mes žinome vartotojų neviltį, kai tai kyla…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me