VPN ātruma pārbaude – 5 no 80 pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamība pēc ātruma & rsquo;

VPN ir kā privātā sektora Avengers vai Justice League, slēpjot jūsu IP informāciju un šifrējot jūsu savienojumu aizsardzībai pret krāpniekiem, identitātes zagļiem, pikšķerēšanas krāpniekiem un hakeriem. Tiem ir izšķiroša nozīme anonimitātes saņemšanā tiešsaistē, vienlaikus nodrošinot piekļuvi bloķētām vietnēm, iesaistoties P2P / Torrenting un apiet ISP droseles. Šajā rakstā uzmanība tiek pievērsta vienreizējam VPN izmantošanas gadījumam: veiktspējai. Izlasiet šo padziļināto VPN ātruma pārbaudes rokasgrāmatu zemāk vietnē BestVPN.co vietnē Ātrākie VPN!

Tādā veidā jūs iegūsit labāku priekšstatu par to, kā VPN ietekmē ātrumu un kurš pakalpojumu sniedzējs ir perfekta izvēle, pamatojoties uz servera veiktspējas testēšanu no dažādām vietām. Galu galā, pēdējā lieta, ko vēlaties, ir reģistrēšanās tikai ar pakalpojumu sniedzēju, lai saprastu, ka tas sūc, piegādājot lielu ātrumu, kas ir svarīgi, lai straumētu pirātisku saturu vai iesaistītos P2P / Torrenting. Lai gan labas privātuma un anonimitātes saņemšana tiešsaistē noteikti ir svarīga, tikpat svarīgi ir arī saprātīga ātruma iegūšana VPN!

Vai VPN ietekmē ātrumu??

Kad lielākā daļa cilvēku runā par VPN, parasti izplatās dezinformācija, sakot, ka šie privātuma rīki faktiski samazina jūsu interneta ātrumu. Lai gan mēs nepiekrītam šim apgalvojumam, pastāv dažādi apstākļi, kad VPN faktiski var padarīt jūsu internetu ātrāku. Pamatmetodikā VPN izmanto iekapsulēšanai / dekapsulēšanai pievienotos protokolus, pievienojot tīklam šifrēšanas slāni.

Tas nozīmē, ka visa jūsu interneta trafiks iet caur drošu vārteju, kas nav redzama vietējiem IPS vai valdības uzraudzībai. Papildinājums šim “šifrēts tunelis” tā rezultātā internets kļūst lēnāks. Tomēr apstākļos, kad ir apzināti centieni pazemināt saņemtā pakalpojuma kvalitāti, jūs faktiski varat piedzīvot ātruma pieaugumu.

IPS var noteikt droseles iespēju, izspiežot sākotnējo IP adresi. Bez VPN jūs pamanīsit, ka saņemtie ātrumi nav vienādi ar PLĀNU, kuru jūs, iespējams, esat abonējis. Savienojot ar VPN, galapunkts mainās, jo izmantojat atsevišķu IP adresi un DNS, kas apiet jebkura veida ātruma ierobežošanu. Protams, ir arī dažādi faktori, kas ietekmē arī VPN ātrumu.

Faktori, kas ietekmē VPN ātrumu

Lielākajai daļai VPN lietotāju ir maz vai nav vispār zināšanu par to, kā darbojas konfidencialitātes rīki, lai tiešsaistē apņemtu jūsu identitāti. Dažreiz pat speciālistiem, piemēram, mums, ir grūti nomierināt procesus, lai atvieglotu tehnisko zināšanu izpratni. Virtuālā privātā tīkla izveidošanā ir tik daudz iesaistīts, un ir daudz faktoru, kas ietekmē ātrumus (daudzus no kuriem jūs pārsteigsit dzirdēt par.

Attālums līdz VPN serverim

Atkarībā no tā, kur atrodaties, interneta ātrums var atšķirties tādam, kurš dzīvo tuvāk noteiktam serverim, nekā tādam, kurš dzīvo tālu. Tāpēc vairumam VPN klientu parasti ir “Automātiski izveidot savienojumu” funkcija, kas automātiski atrod uzticamu VPN serveri, kas atrodas netālu no jūsu atrašanās vietas.

Piemēram, ja jūs izveidojat savienojumu no Ķīnas uz serveri ASV, jūs varat sagaidīt nelielu ātruma samazināšanos. Tāpat, ja izvēlēsities Honkongas serveri, ātrāks ātruma ātrums tiks saņemts (samazinātā tuvuma dēļ). Šī atšķirīgā veiktspēja atkarībā no atrašanās vietas ir saistīta ar laiku, kas nepieciešams, lai datu pakete varētu ceļot uz priekšu un atpakaļ.

Protokoli un šifrēšana

Tā kā VPN izmanto anonimitātes uzlabošanai tiešsaistē spēcīgākus protokolus un šifrēšanu, jūs pamanīsit kopējā saņemtā ātruma samazināšanos. Piemēram, ja jūs izvēlaties izmantot PPTP iestatīšanu ar pamata 128 bitu AES šifrēšanu, jūs iegūsit lielāku ātrumu.

No otras puses, ja jūs izmantojat OpenVPN (UDP vai TCP protokolu) ar AES-256-CBC šifriem, par šo papildu drošību jums būs jāmaksā ar ātrumu. Tikai SSTP piedāvā vislabāko šifrēšanas un ātruma attiecību, bet protokols ir pieejams tikai operētājsistēmā Windows.

Mezgli, kas savienoti ar serveri

VPN ir universālas radības, kuras vienlaikus patērē simtiem cilvēku. Vienkāršiem vārdiem sakot, atkarībā no VPN, kurā reģistrējaties, un, ja izmantojat dinamisko IP, jums nāksies saskarties ar problēmām, kas saistītas ar servera ielādi, kas tieši negatīvi ietekmē saņemto ātrumu.

Jo vairāk cilvēku būs savienoti ar vienu serveri, tāpēc būs liela slodze serverim. Tas nozīmē, ka visticamāk tiks regulēts jūsu saņemtais ātrums. Tāpēc ir vēlams doties uz pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā labu vietu sarakstu no vienas valsts. Piemēram, NordVPN piedāvā vairāk nekā 550 serverus tikai Lielbritānijā!

Joslas platuma samazināšana ar ISP palīdzību

Mēs to jau pieminējām iepriekš, interneta pakalpojumu sniedzēji var noteikt ātruma ierobežojumus, kas, pirmkārt, var kavēt interneta ātrumu. Tagad mēs iepriekš pieminējām, ka VPN palīdz apiet šos ierobežojumus, taču, lietojot savienojumu, ko nodrošina iezvanes vai 3G, jūs varat sagaidīt dažas VPN savienojuma problēmas.

Pat ja jums ir 50 Mb / s savienojums, bet savienojums starp ISP un VPN sniedzēju ir slikts, jūs varat pamanīt ātruma samazināšanos. Pretējā gadījumā lielākoties, reģistrējoties VPN, joslas platuma ātruma zudumi būs tikai par 10-20%.

Daži ar datoru saistīti iemesli

Ja jūs patiešām vēlaties izmantot VPN savā datorā, nesaņemot ievērojamu ātruma samazinājumu, jums jāaprīko CPU ar ātrāku procesoru. Tas automātiski nodrošinās labāku ātruma pieaugumu, taču obligāti jāizvēlas uzticams pakalpojumu sniedzējs ar atzītu reputāciju par 0% pakešu zudumu.

Vēl viens iemesls, kāpēc var ciest jūsu interneta ātrums, ir ugunsmūra iestatījumi. Ja algoritms pastāvīgi bloķē VPN, tas neļaus savienojumam konsekventi plūst cauri. Izvēloties VPN lietotni no VPN saraksta, noteikti pievienojiet klientu ugunsmūra apstiprināto pakalpojumu sarakstā..

Vispopulārākais VPN ātruma testa pārskats

Mēs saprotam, ka lietotāji pastāvīgi meklē uzticamus VPN nodrošinātājus, kas neapdraud drošību / privātumu un veiktspēju. Ja esat viens no šiem indivīdiem, tad esat pareizajā vietā. Zemāk jūs atradīsit detalizētu 5 ātrāko VPN pakalpojumu sniedzēju analīzi (saskaņā ar mūsu pārbaudījumiem, kas prasīja daudz laika un izraisīja miega trūkumu).

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. Surfshark
  4. VyprVPN
  5. Buferēts VPN

ExpressVPN ātruma pārbaude

Atrodoties Britu Virdžīnu salās, ExpressVPN ir spēcīga reputācija, jo tā ir daudzpusīgs VPN pakalpojums, un to nevar noliegt! Tas atrodas drošā patvērumā prom no ES un ASV jurisdikcijām. Pakalpojumu sniedzējs glabā nulles žurnālus un nekad nav atzīts par vainīgu palīdzības sniegšanā valdības aģentūrām pat gadījumos, kad viņu serverus slepkavības lietā ir konfiscējušas Turcijas iestādes..

Kad esat reģistrējies ExpressVPN, jūs piekļūstat 2000 + 140 serveriem vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Tas nodrošina atbloķēšanas iespējas vietnēm ar ierobežotu piekļuvi, piemēram, Netflix, Hulu un BBC iPlayer. Labākā daļa no visiem: jūs saņemat pārsteidzošu ātrumu neatkarīgi no tā, ar kuru serveri izveidojat savienojumu. Zemāk varat redzēt sniedzēju rūpīgas analīzes rezultātus’ uzstāšanās piecās vietās.

VPN ir vismazākais ātruma zaudēšanas koeficients starp 80 un vairāk pakalpojumu sniedzējiem, ko mēs pārskatījām uzdevumam, nodrošinot 100,4 Mbps savienojuma vidējo lejupielādes ātrumu 82,45 Mbps un 64,13 Mbps augšupielādes ātrumu..

ExpressVPN ātruma pārbaude

ExpressVPN ātruma pārbaude
Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 95,23 Mb / s 79,43 Mb / s 85,18 Mbits / s 70,89 Mb / s 81,55 Mb / s 82,45 Mb / s
Augšupielādēt 69,21 Mb / s 60,49 Mb / s 70,99 Mb / s 60,72 Mb / s 59,27 Mb / s 64,13 Mb / s
Ping 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

Darbības kopsavilkums (vidējais ātrums)

Lejuplādes ātrums: 82,45Mbps (par 17,55% lēnāks)

Augšupielādes ātrums: 64,13Mbps (par 35,87% lēnāks)

Ping: 85 ms

VPN ātruma pārbaude - 5 no 80 pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamība pēc ātruma & rsquo;

NordVPN ātruma pārbaude

Panamas pakalpojumu sniedzējs ir slavens ar savu reputāciju kā ļoti drošs pakalpojums, kam ir stratēģiskā atrašanās vieta, kas to atšķir no konkurences. Pievienojiet to politikai, kurā nav žurnālu, un pakalpojumu sniedzējs nav ar ko sajaukt, it īpaši, ja vēlaties būt aizsargāts pret identitātes zagļiem, krāpniekiem, pikšķerēšanu un kibernoziedzniekiem..

Funkcijas, kuras saņemat no pakalpojumu sniedzēja, ietver DNS aizsardzību pret noplūdi, automātisko iznīcināšanas slēdzi un sīpolu, izmantojot VPN. Lai izmantotu uzlabotas tehnoloģijas, jums ir DoubleVPN, kas visu tīkla trafiku izvada caur diviem serveriem, kas atrodas dažādās valstīs. CyberSec, kas bloķē kiberdraudus, kaitīgas vietnes un ļaunprātīgu programmatūru izplatīšanos jūsu ierīcēs.

Jums ir piekļuve vairāk nekā 5150 serveriem 62 valstīs. Zemāk redzamie ātruma testi atklāj pārsteidzošu veiktspēju, lejupielādes ātrumam sasniedzot vidēji 80,00 Mb / s un augšupielādējot ar ātrumu 56,68 Mb / s.

NordVPN ātruma pārbaude

NordVPN ātruma pārbaude
Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 91,71 Mb / s 83,96 Mb / s 75,81 Mb / s 65,98 Mb / s 82,55 Mb / s 80.00 Mbits / s
Augšupielādēt 60,63 Mb / s 49,99 Mb / s 50,19 Mb / s 59,88 Mb / s 62,72 Mb / s 56,68 Mb / s
Ping 128 ms 92 ms 117 ms 99 ms 55 ms 98,2 ms

Darbības kopsavilkums (vidējais ātrums)

Lejuplādes ātrums: 80.00 Mb / s (par 20.00% lēnāk)

Augšupielādes ātrums: 56,68 Mb / s (par 43,32% lēnāk)

Ping: 98,2 ms

VPN ātruma pārbaude - 5 no 80 pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamība pēc ātruma & rsquo;

Surfshark ātruma tests

Līdzīgi kā ExpressVPN, Surfshark atrodas Britu Virdžīnu salās (VPN draudzīga jurisdikcija), kas nozīmē, ka tai ir stratēģiskas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem pakalpojumiem. BVI nav datu saglabāšanas likumu, un jums nav jāuztraucas par 5 un 14 acu apvienībām. Pakalpojumu sniedzējs piedāvā divus spēcīgus šifrēšanas šifrus: AES-256-CBC un AES-256-GCM.

Savienojamības nodrošināšanai pakalpojumu sniedzējs paplašinošajā serveru sarakstā nodrošina pārsteidzošu ātrumu, sasniedzot 500+ 45 valstīs tikai 2 mēnešu laikā. Jums ir arī lietotnes visām platformām / ierīcēm, kā arī lietotne Router. Cenu ziņā Surfshark mēdz būt neticami rentabls un maciņam draudzīgs. Ja izvēlaties gada plānu, jūs mēnesī maksājat tikai USD 5,99, kas ir USD 71,88 ik pēc 12 mēnešiem.

Kā redzat zemāk, arī VPN veiktspēja ir diezgan iespaidīga, nodrošinot vidēju 76,22 Mbps lejupielādes ātrumu līdz ar 66,19 Mbps augšupielādi.

VPN ātruma pārbaude

 

Surfshark ātruma tests
Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 87,52 Mb / s 80,23 Mb / s 75,61 Mb / s 67,96 Mb / s 69,78 Mb / s 76,22 Mb / s
Augšupielādēt 77,91 Mb / s 71,18 Mb / s 63,73 Mb / s 60,11 Mb / s 57,98 Mb / s 66,18 Mbits / s
Ping 120 ms 144 ms 220 ms 115 ms 102 ms 140 ms

 

Darbības kopsavilkums (vidējais ātrums)

Lejuplādes ātrums: 76,22 Mb / s (par 23,78% lēnāks)

Augšupielādes ātrums: 66,18 Mb / s (par 33,82% lēnāk)

Ping: 140 ms

VPN ātruma pārbaude - 5 no 80 pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamība pēc ātruma & rsquo;

VyprVPN ātruma pārbaude

Izveidojis Golden Frog un atrodas Šveicē. VyprVPN ir vēl viens uzticams FAST VPN, kas visā pasaulē piedāvā milzīgu 700 serveru datu bāzi, kā arī tādas funkcijas kā DPI Protection, NAT Firewall un Chameleon Technology, lai nodrošinātu labāku drošību, iesaistoties straumēšanā / straumēšanā. aktivitātes. Galu galā, jo vairāk funkciju ir privātumam, jo ​​labāk!

Pārbaudot pakalpojumu sniedzēja veiktspēju, mēs saņēmām ārkārtīgi ātrus ātrumus mūsu 100 Mb / s savienojumā, kurus īpaši neietekmēja dažādu serveru izvēle vai palielināta tīkla trafika intensitāte, parādot tikai 25,61% samazinājumu. Tas varētu būt tāpēc, ka VyprVPN pārvalda pats savu tīklu, kā dēļ tas vienmēr ir pieejams, lai vienmēr nodrošinātu izcilu ātrumu!

Neskatoties uz savienojumu ar dažādiem serveriem, ātrums bija samērojams ar nelielu zaudējumu. Mēs saņēmām vidēji 74,39 Mbps lejupielādē un 61,87 Mbps augšupielādē.

VyprVPN ātruma pārbaude

VyprVPN
Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 84,69 Mb / s 74,63 Mb / s 75,15 Mb / s 64,96 Mb / s 72,55 Mb / s 74,39 Mb / s
Augšupielādēt 74,18 Mbits / s 61,51 Mb / s 57,82 Mb / s 52,26 Mb / s 63,59 Mb / s 61,87 Mb / s
Ping 192 ms 209 ms 175 ms 240 ms 140 ms 191,2 ms


Lejuplādes ātrums:
74,39 Mb / s (par 25,61% lēnāks)

Darbības kopsavilkums (vidējais ātrums)

Augšupielādes ātrums: 61,87 Mb / s (par 38,13% lēnāk)

Ping: 191,2 ms

VPN ātruma pārbaude - 5 no 80 pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamība pēc ātruma & rsquo;

Buferēts VPN ātruma tests

Nesen bruģējot ceļu uz VPN tirgu, Gibraltārā bāzētais pakalpojumu sniedzējs ir vēl viens vārds, kas slavens ar izcilu sniegumu un ātrumu tiem, kas to alkst. Lai arī notiek sesiju / savienojumu reģistrēšana, VPN ir diezgan drošs, jo tā centrālie serveri atrodas Holandē, kur jūs nevarat skatīt datu ierakstus bez atbilstoša ordera.!

Protams, atlikušie žurnāli tiek izdzēsti pēc 30 dienām. Mēs novērtējam caurspīdīgumu, ko VPN rada produktam, jo ​​tas ir labāk nekā vēlāk šokēts / pārsteigts, līdzīgi kā tas, ko mēs pirms kāda laika pieredzējām ar PureVPN. Savienojamības nodrošināšanai buferi piedāvā serverus 41 pasaules valstī, lai atbloķētu P2P / Torrenting.

Saņemtais ātrums ir diezgan pārsteidzošs arī ar VPN bloķēšanu ar vidējo lejupielādi 72,35 Mbps un augšupielādi 64,71 Mbps pēc pārbaudes veikšanas piecās dažādās serveru vietās!

Buferēts VPN ātruma tests

Buferēts VPN
Serveris ASV UK Austrālija Vācija Francija Vidēji
Lejupielādēt 85,27 Mb / s 79,53 Mb / s 71,82 Mb / s 65,92 Mb / s 59,21 Mb / s 72,35 Mb / s
Augšupielādēt 76,17 Mbits / s 69,79 Mb / s 62,91 Mb / s 60,98 Mb / s 53,74 Mb / s 64,71 Mb / s
Ping 85 ms 189 ms 222 ms 127 ms 259 ms 176,4 ms

Darbības kopsavilkums (vidējais ātrums)

Lejuplādes ātrums: 72,35 Mb / s (par 27,65% lēnāks)

Augšupielādes ātrums: 64,71 Mb / s (par 35,29% lēnāk)

Ping: 176,4 ms

VPN ātruma pārbaude - 5 no 80 pakalpojumu sniedzējiem ir nepieciešamība pēc ātruma & rsquo;

VPN ātruma testa salīdzinājums

Rank VPN nodrošinātājs Lejuplādes ātrums Augšupielādes ātrums
# 1 ExpressVPN 82,45Mbps (par 17,55% lēnāks) 64,13Mbps (par 35,87% lēnāks)
# 2 NordVPN 80.00 Mb / s (par 20.00% lēnāk) 56,68 Mb / s (par 43,32% lēnāk)
# 3 Surfshark 76,22 Mb / s (par 23,78% lēnāks) 66,18 Mb / s (par 33,82% lēnāk)
# 4 VyprVPN 74,39 Mb / s (par 25,61% lēnāks) 61,87 Mb / s (par 38,13% lēnāk)
# 5 Buferēts VPN 72,35 Mb / s (par 27,65% lēnāks) 64,71 Mb / s (par 35,29% lēnāk)

Kā pārbaudīt interneta ātrumu Pārbaužu metode

BestVPN.co izmanto savu specializēto ātruma pārbaudes rīku, lai analizētu dažādu VPN darbību dažādos serveros visā pasaulē. Rezultāti tiek automātiski iezīmēti grafiskā struktūrā precīzai nolasīšanai, kas ir svarīgi, lai noskaidrotu labāko nodrošinātāju. Šis rīks nav pieejams plašai sabiedrībai, taču cilvēki, kuri vēlas pārbaudīt savu interneta ātrumu, vienmēr var paļauties uz alternatīvām.

Ir pieejami daudzi tiešsaistes rīki, kas nodrošina precīzus rezultātus, pārbaudot interneta ātrumu. Faktiski gandrīz jebkura privātuma vietne, kuru apmeklējat, noteikti tiešsaistē atklās informāciju par jūsu noplūdošo identitāti, norādot precīzu atrašanās vietu, pamatojoties uz jūsu IP adresi. ExpressVPN, CyberGhost, PureVPN ir tikai daži VPN vietņu piemēri, kas sniedz šādu informāciju.

Ja jums ir nepieciešams uzticams rīks, lai tikai pārbaudītu interneta ātrumu, jūs varētu vēlēties apskatīt Oakla Speed ​​Test, KeyCDN Speed ​​Test, Google PageSpeed ​​Insights, GTmetrix, WebPageTest, Varvy Pagespeed Optimization, UpTrends, dotcom-monitor, Yellow Lab. Rīki, Sucuri ielādes laika testeris, Pagelocity un YSlow.

Lietu iesaiņošana

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata lietotājiem palīdz atrast visātrākos VPN, kas var palīdzēt netraucēti straumēt vai straumēm lejupielādēt bez grūtībām. Katra pakalpojuma pārbaudei vajadzēja daudz laika, taču lietotāju viedoklis vienmēr ir augstāks. Ja esat reģistrējies kādā no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem, nevilcinieties komentēt zemāk, lai sniegtu objektīvu pārskatu. Nekautrējieties arī dalīties ceļvedī ar citiem tehniķiem, meklējot ātru VPN pakalpojumu. Jauku dienu. Cheerio

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me