VPN savienojuma rokasgrāmata 2020. gadā – obligāti jāizlasa iesācēju lietotājiem Japānā

Japānā dzīvojošie labi zina, ka valsts atbalsta vārda un preses brīvību, kas attiecas arī uz izpausmēm un runu internetā. Tomēr dažos pēdējos gados ir palielinājies ģeogrāfisko ierobežojumu skaits un vērstas pret piekļuvi ar autortiesībām aizsargātam materiālam, aicinot izmantot labāko VPN, lai izvairītos no vietējās IPS juridiskām izmaksām. Tāpēc bez papildu piedevām izlasiet šo Japānas VPN savienojuma rokasgrāmatu.

Lasīt: Expressvpn Apple TV darba rokasgrāmata

VPN savienojuma rokasgrāmata 2020. gadam

 1. Kas ir VPN savienojums
 2. Kā darbojas VPN savienojums?
 3. Kāpēc Japānā vajadzētu izmantot VPN savienojumu??
 4. VPN savienojuma mehānisms / iespējas meklēt internetu
 5. Labākās VPN savienojuma lietotnes
 6. Vai Japānā piekļuve internetam ir droša, izmantojot VPN savienojumu?
 7. Kā instalēt VPN savienojumu Windows 10 OS / 7 servisa pakotnes
 8. iPhone VPN savienojuma instalēšanas rokasgrāmata
 9. Kā iestatīt Android VPN savienojumu?
 10. Bezmaksas VPN savienojuma programmas
 11. VPN savienojuma viedtālruņa klients
 12. VPN savienojums Mac / iPhone paaudzes / iPad savienojums
 13. Amazon Fire TV / Firestick VPN savienojuma metode

Kas ir VPN savienojums

Virtuālais privātais tīkls, saīsināts kā “VPN” ir tīkla tehnoloģija, ko izmanto gan valdības aģentūras, gan normāli pilsoņi, lai veicinātu drošu piekļuvi internetam. Tas izveido aizsargātu ceļu jūsu internetam, šifrējot visus nosūtītos un saņemtos datus.

Kas ir VPN savienojums

Kā darbojas VPN savienojums?

Parasti VPN aizklāj jūsu klātbūtni tiešsaistē, mainot jūsu IP adresi, izmantojot modems un padarot to tādu, it kā jūs atrastos citā valstī. Tajā pašā laikā tie ļauj jums izveidot “Privāts” tīkls, kas ir pieejams tikai jums, tāpēc to galvenokārt izmanto lielās korporācijās un uzņēmumos.

Kā darbojas VPN savienojums?

Kāpēc Japānā vajadzētu izmantot VPN savienojumu??

Uzzinot, ka ar autortiesībām aizsargāta materiāla straumēšana / lejupielāde ir noziedzīgs nodarījums, kas var nolaist jums dūšīgu naudas sodu, divu gadu cietuma pavēli vai pat abas lietas -, tas rada diezgan daudz stresa. Kā daļu no 2012. gada Datortīklu uzraudzības likuma Japānas valdība pat uzrauga visus lietotājus, kas atkārto, cik svarīgi Japānā ir izmantot VPN..

Kāpēc Japānā vajadzētu izmantot VPN savienojumu?

VPN savienojuma mehānisms / iespējas meklēt internetu

 1. Papildfunkcijas - Uzticamiem VPN pakalpojumiem būtu jāpiedāvā uzlabotas funkcijas, piemēram, aizsardzība pret DNS / IPv6 noplūdi, DoubleVPN, SOCKS5 starpniekserveri, Split Tunelēšana, NAT ugunsmūris un Automātiskā slepkava..
 2. Protokolu atbalsts - Labākie VPN pakalpojumi nekad nenovirzīsies uz labu protokola atbalsta nodrošināšanu. Izvēlieties pakalpojumu, kas piešķir iespēju izveidot savienojumu ar OpenVPN, IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec un PPTP.
 3. Mežizstrādes politika - Pēdējā nepieciešamā lieta ir samaksāt par VPN, kas reģistrē jūsu savienojuma / sesijas informāciju vai atsakās atklāt sīkāku informāciju par to, cik ilgi dati tiek izmantoti pirms dzēšanas. Vienmēr meklējiet pakalpojumu sniedzēju ar sertificētu / pārbaudītu nulles reģistrēšanas politiku.
 4. Joslas platuma droseļvārsts - VPN ļauj lietotājiem apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus satura straumēšanai tiešsaistē, lejupielādēt torrentus, vai spēlēt spēles. Uzmanieties no pakalpojumu sniedzējiem, kas nosaka joslas platuma samazināšanu.
 5. Vienlaicīgi savienojumi - Labākais no VPN ne tikai ļauj piekļūt vienai ierīcei, bet arī piedāvā iespēju vienlaikus izveidot savienojumus daudzām ierīcēm..
 6. Servera pieejamība - Izvēlieties pakalpojumu sniedzēju, kas ļauj piekļūt milzīgai serveru datu bāzei dažādās valstīs visā pasaulē. Nelietojiet norēķinus par pakalpojumu sniedzējiem, kas savienojumiem piedāvā tikai 5/6 vietas.

Labākās VPN savienojuma lietotnes

Zemāk ir trīs labākie VPN pakalpojumu sniedzēji, kas visā pasaulē ir slaveni ar pārsteidzošo veiktspēju, uzlabotajām funkcijām, serveri’pieejamība, atbalsta sistēma un vispārējā uzticamība, kas jums noteikti ir jācenšas!

Labākās VPN savienojuma lietotnes 2018. gadā

ExpressVPN - redaktora VPN savienojuma izvēle Japānā

ExpressVPN ir populārs papildinājums VPN tirgū. Tas atrodas Britu Virdžīnu salās, piedāvājot nepārspējamu privātumu un anonimitāti, lepojoties ar politiku bez žurnāliem, kas pat satricināja Turcijas iestādes. Mēneša cena sākas ar 12,95 USD, un jums ir 2 000 vai vairāk VPN serveru 94 pasaules valstīs. Funkcijas ietver nogalināšanas slēdzi, dalītu tunelēšanu, daudzplatformu atbalstu un 24 stundas diennaktī pieejamo tiešraides tērzēšanu.

ExpressVPN savienojums

Plusi

 1. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu ar 3 ierīcēm
 2. 30 dienu naudas atdošanas garantija
 3. Live Chat atbalsts 24 stundas diennaktī
 4. Automātiskais nogalināšanas slēdzis
 5. Nav reģistrēšanas politikas

Mīnusi

 1. Nedaudz dārgi - bet tā vērts!

Buferēts

Buffered VPN, kas izveidots 2013. gadā un atrodas Gibraltārā, ir privātumam veltīts pakalpojums. Gibraltārs atrodas ārpus Apvienotās Karalistes valdības Komunikāciju štāba (GCHQ) un Nacionālās drošības aģentūras (NSA). Tas piedāvā nepārspējamas BitTorrent lejupielādes iespējas, vienlaikus ļaujot izveidot savienojumu ar 5 ierīcēm. Citas funkcijas ietver atmaksu 30 dienu laikā, neierobežotu joslas platumu un 24/7 tiešraidi.

Buferēts vpn savienojums

Plusi

 1. Atrodas Gibraltārā
 2. Atbloķē Netflix ASV
 3. Serveri 39 valstīs
 4. Laba konfidencialitāte - nav lietošanas žurnālu
 5. 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 1. Dārgi - sākuma cena USD 12,99!

VyprVPN

Izveidojis Zelta varde, VyprVPN izmanto tādas iespaidīgas tehnoloģijas kā Chameleon, kas cīnās pret VPN bloķēšanu un droseļvārsta samazināšanu, atšķirot to no konkurences. Savienojamības nodrošināšanai VyprVPN dod jums piekļuvi milzīgam 700 serveru sarakstam, kas atrodas 70 valstīs. Funkcijās ietilpst VyprDNS, vairāki šifrēšanas protokoli, NAT ugunsmūris un visu platformu vietējās lietotnes.

VyprVPN savienojums

Plusi

 1. Serveri 70 pasaules valstīs
 2. NAT ugunsmūris un VyprDNS
 3. Savienojums ar 3 ierīcēm
 4. 200 000+ IP adreses
 5. Netflix ASV pieejams

Mīnusi

 1. Uztur savienojumu žurnālus 30 dienas

Vai Japānā piekļuve internetam ir droša, izmantojot VPN savienojumu?

Salīdzinot ar citām valstīm, Japāna piešķir lielāku interneta brīvību, taču joprojām pastāv situācijas, kad nepieciešama augstāka anonimitāte. Pastāv zināmas bažas par to, vai valsts nodod informāciju Piecu acu valstīm. Vienīgais veids, kā vienmēr aizsargāt savu tiešsaistes identitāti, ir izmantot VPN savienojumu, kuru valstī ir pilnīgi likumīgi izmantot, salīdzinot ar tādām vietām kā Ķīna un Krievija - kur VPN ir aizliegti..

Kā instalēt VPN savienojumu Windows 10 OS / 7 servisa pakotnes

 1. Noklikšķiniet uz “Tīkls” Windows uzdevumjoslā un dodieties uz “Tīkla iestatījumi”.Vai Japānā piekļuve internetam ir droša, izmantojot VPN savienojumu
 2. Izvēlieties “VPN” saskaņā “Tīkls & Internets” un pēc tam noklikšķiniet uz “Pievienojiet VPN savienojumu”.Kā instalēt VPN savienojumu Windows 10 OS / 7 servisa pakotnes
 3. Mēs izvēlamies izmantot PPTP konfigurāciju, izmantojot konfigurācijas no freevpnaccess.com.pievienot vpn savienojumu uz Windows
 4. Aizpildiet visu informāciju un nospiediet “Poga Saglabāt”. Atgriezieties iepriekšējā izvēlnē un noklikšķiniet uz savienojuma pogas, lai izbaudītu VPN izmantošanu, izmantojot PPTP metodi.izmantojot VPN savienojumu, izmantojot PPTP metodi logos

iPhone VPN savienojuma instalēšanas rokasgrāmata

 1. Atveriet savu iPhone, izmantojot sadaļu Iestatījumi.iPhone-VPN-savienojuma-instalācijas-rokasgrāmata
 2. Tagad jūs redzēsit konfigurācijas opciju sarakstu. Izvēlieties “Vispārīgi”.Kā iestatīt Android VPN savienojumu
 3. Krāns uz “VPN”.Bezmaksas VPN savienojuma programmas
 4. Krāns ieslēgts “Pievienojiet VPN konfigurāciju” lai sāktu PPTP iestatīšanu.VPN savienojuma viedtālruņa klients
 5. Lapā atlasiet PPTP “Pievienot konfigurāciju” panelis un pēc tam ievadiet iestatījumi vietnē freevpnaccess.com.VPN savienojums Mac iPhone paaudzes iPad
 6. Klikšķis ieslēgts “Saglabāt”, un atgriezties uz VPN izvēlni.
 7. Turn VPN “ON”.Amazon Fire TV Firestick VPN savienojuma metode
 8. Tagad VPN logotips parādīsies jūsu iPhone augšējā labajā stūrī!iPhone VPN savienojuma instalēšana

Kā iestatīt Android VPN savienojumu?

Ja runājat par VPN savienojuma iestatīšanu, jums ir divas iespējas: no jebkura iepriekšminētā nodrošinātāja lejupielādējiet platformai paredzētu klientu vai izmantojiet manuālo OpenVPN metodi.

Lietotņu metode

 1. Reģistrējieties jebkuram iepriekš minētajam pakalpojumu sniedzējam, apmeklējot viņu galveno vietni un lejupielādējot Android lietotni.
 2. Atveriet lietotni un ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus, t.i., lietotājvārdu un paroli
 3. Pievienojieties jebkuram serverim pēc jūsu izvēles. Izbaudiet VPN lietošanu!

PPTP iestatīšana

 1. Dodieties uz iestatījumiem > Vairāk > VPN
 2. Pieskarieties ikonai (+), un jums tiks parādīta uzvedne ar iestatīšanas informāciju, kas jums jāaizpilda
 3. Piešķiriet savienojumam nosaukumu, atlasiet PPTP “Veids” izvēlne
 4. Ievadiet VPN serveri un pieteikšanās informāciju no sava pakalpojumu sniedzēja
 5. Saglabājiet tīklu, ievadiet akreditācijas datus un nospiediet “Pievienojieties”

Bezmaksas VPN savienojuma programmas

Bezmaksas un uzticamas VPN lietotnes ir ļoti grūti izveidot, un šajā jomā notiek daudz krāpniecības, jo daudzi apšaubāmi operatori izmanto bezmaksas VPN pakalpojuma sniegšanas fasādi, lai izdarītu visdažādākos privātuma pārkāpumus. Lai pārliecinātos, ka nepakļaujaties viņu viltībām, izmēģiniet šos trīs populārākos bezmaksas VPN pakalpojumu sniedzējus:

 1. Hotspot vairogs
 2. TunnelBear
 3. ZoogVPN

VPN savienojuma viedtālruņa klients

Pietiekami labu interneta savienojumu varat veikt ar VPN iestatīšanu, izmantojot OpenVPN klientu, mazāk kā 5 minūtēs. Ļaujiet’Pastāstīsim jums soli pa solim:

OpenVPN metode

 1. Dodieties uz Google Play veikalu un lejupielādējiet / instalējiet OpenVPN Connect.
 2. Pēc instalēšanas lejupielādējiet .ovpn konfigurācijas failus no šejienes.
 3. Noklikšķiniet uz “importēt” un atrodiet lejupielādēto .ovpn failu.
 4. Atlasiet failu un noklikšķiniet uz “Pabeigts konfigurācijas faila nolasīšana” lai aizvērtu importēšanas dialoglodziņu.
 5. Noklikšķiniet uz izvēlētā servera un ievadiet lietotājvārdu / paroli.
 6. Pārbaudiet “Es ticu pieteikumam” lodziņā un noklikšķiniet uz “labi”.

VPN savienojums Mac / iPhone paaudzes / iPad savienojums

Tas ir, kā ar neticamu vieglumu var konfigurēt VPN savienojumu Mac datorā, izmantojot īpašu lietotni. Mēs izmantojam ExpressVPN kā atsauci uz lietotni:

 1. Dodieties uz ExpressVPN.com un dodieties uz produktu sadaļu.
 2. Klikšķiniet uz “Mac” > Lejupielādējiet lietotni.
 3. Kad VPN ir instalēts, ievadiet lietotāja akreditācijas datus.
 4. Izvēlieties serveri, pamatojoties uz jūsu vēlmēm, un noklikšķiniet uz “Pievienojieties”.

Amazon Fire TV / Firestick VPN savienojuma metode

Iestatīšanas rokasgrāmatā mēs izmantosim ExpressVPN’s FireTV lietotne kā atsauce. Ļaujiet’tiek izpildīts VPN lietotnes iestatīšanas process jūsu FireTV ierīcē:

 1. Savā FireTV ierīcē atveriet meklēšanas joslu, ievadiet “ExpressVPN”, un lejupielādējiet lietotni.
 2. Pierakstieties lietotnē, izmantojot savu ExpressVPN lietotājvārdu un paroli.
 3. Pieskarieties “labi” ļaut ExpressVPN iziet cauri savienojuma pieprasījumiem.
 4. Pieskarieties “Jauda” pogu, lai ieslēgtu savienojumu, vai pats izvēlējāties noteiktu servera atrašanās vietu un pēc tam ieslēdziet VPN.

Lietu iesaiņošana

Mēs uzskatām, ka mūsu visaptverošais ceļvedis izrādās lielisks palīgs tiem, kas atrodas Japānā. Mūsu politika ir palīdzēt lietotājiem visos iespējamos veidos un virzīt viņus uz labākajām privātuma iespējām, kādas šobrīd tirgū ir pieejamas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me