VPN pakalpojumu sniedzēji un to izmantošana viltotiem (virtuāliem) serveriem

Dziļāk iedziļinoties VPN pakalpojumu tehniskajos jautājumos, lai novērtētu to autentiskumu, es galu galā pārmācos sarežģītības līmeņos, kas seko šim piemēram. Dažreiz tas šķiet nereāli.

Ja lietotāji neuzrauga VPN bloķēšanu vai interneta ienaidnieku jurisdikcijas, viņiem jāuzmanās no invazīvām reģistrēšanas politikām un WebRTC / DNS / IP adrešu noplūdēm..

Tagad jums pat ir jāuztur aizsardzība pret pakalpojumu sniedzējiem, kuri izmanto FAKE servera atrašanās vietas. Jā, tas, diemžēl, ir pārāk mazs. Protams, jo vairāk jūs zināt, jo labāk.

Tāpēc BestVPN.co ir cieši sadarbojies ar IT un tīkla ekspertiem, lai atbildētu uz lietotāju jautājumiem, kuri vēlas zināt’s ir labākais VPN pakalpojums un kuru nav riskanti izmantot.

Ņemot to vērā, es esmu izveidojis šo padziļināto ceļvedi par “Viltus VPN servera atrašanās vietas” saukts par “Virtuālie serveri” sniedzēji tirgū. Es ceru, ka tas atbild uz visiem jūsu jautājumiem!

Labākie VPN serveri

 1. Vai ir slikti, ka VPN pakalpojumi izmanto virtuālos serverus?
 2. Kāpēc VPN pakalpojumu sniedzēji izmanto šos viltus serverus??
 3. VPN pakalpojumu sniedzēju un viņu serveru atrašanās vietu pārbaude
 4. Pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto virtuālās atrašanās vietas

Kas ir virtuālā VPN servera atrašanās vietas??

Daži pakalpojumu sniedzēji tirgū var nebūt godīgi attiecībā uz saviem pakalpojumu piedāvājumiem. Viņi apgalvo, ka piedāvā fiziskus serverus dažādās vietās, taču daži no tiem faktiski ir virtuāli.

Tas nozīmē, ka jūs izveidojat savienojumu ar serveri, kas atrodas vienā valstī, bet jūs saņemat IP adresi no viena, kas piešķirts citai valstij. Piemēram, serveris Ķīnā patiesībā varētu būt no ASV.

Jūs saņemat ķīniešu IP adresi, bet izsekošanas ceļš norāda savienojuma maršrutēšanu no servera ASV. Tas rada vienu brīnumu: vai VPN tiešām ir serveri eksotiskās vietās?

Daudzos gadījumos atbilde ir nē, jo īpaši bezmaksas VPN swindles gadījumā. Tomēr es atradu daudz piemaksu pakalpojumu, kas ir vainīgs pie tā, par ko es tālāk runāšu ar reāliem piemēriem.

Vai ir slikti, ka pakalpojumi izmanto virtuālās VPN virtuālās atrašanās vietas?

Ir iemesls, kāpēc es zvana uz šiem virtuālajiem serveriem “viltus”. Tie ir slikti, jo jūsu dati pirms gala mērķa nonāk caur serveriem dažādās pasaules daļās.

Ko teikt, šie virtuālie serveri ir aizsargāti no kibernoziedzniekiem, slepenām izlūkošanas aģentūrām vai autortiesību pārkāpumu medniekiem? Nav garantijas!

Serveris varētu atrasties FVEY jurisdikcijā

Vienkāršs maršruta izsekošanas rīks var norādīt, no kurienes rodas IP, un pēc tam jūs varat mazliet izrakt dziļāk, lai atrastu datu centru šai konkrētajai IP adresei..

Balstoties uz maniem testiem, vairums virtuālo atrašanās vietu nāk no datu centriem 5, 9 un 14 acis jurisdikcijās, kas darbojas paši, pārdodot pūtīšu vai virtuālos serverus..

Tas ir neticami satraucoši, jo valstis tiek apzīmētas ar “Interneta ienaidnieki” uzliek ISP, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem un datu centriem obligātu datu saglabāšanas praksi.

Tā rezultātā, pat ja jūs mēģināt izvairīties no piekļuves piešķiršanas saviem privātajiem datiem šajās valstīs, tas var beigties ar maršrutēšanu no servera, kas atrodas FVEY, kurā tiek glabāti sesiju / aktivitāšu žurnāli.

Serveru attāluma dēļ lietotāji var saņemt sliktu ātrumu

Kad jūs izveidojat savienojumu ar viltus (virtuālo) serveri, sagaidiet ievērojamu veiktspējas un ātruma samazinājumu. Tas ir tāpēc, ka faktiskais serveris varētu atrasties tālu no vietas, kur arī esat izveidojis savienojumu.

Piemēram, kad es izveidoju savienojumu ar VyprVPN Pakistānas serveri, izsekošanas maršruts, kas identificēja reālo serveri, faktiski atrodas Izraēlā. Tas ir diezgan liels attālums, lai nobrauktu.

Šis attālums atšķir atšķirību starp ātru, stabilu un konsekventu VPN savienojumu, salīdzinot ar neregulāru un rada daudz savienojumu problēmu..

Klienti maksā tikai par abonementiem, lai piekļūtu viltus serveriem

Pakalpojumu sniedzēji var izmantot spēcīgu mārketingu, lai pārdotu privātuma ideju ar viltus (virtuālām) vietām, taču patiesība paliek nemainīga: klienti nesaņem patiesās VPN servera atrašanās vietas, par kurām viņi maksāja.

Reģistrējoties VPN pakalpojumam un pieslēdzoties noteiktam serverim, ir tikai pamatoti uzskatīt, ka serveris atrodas konkrētajā valstī.

Tātad, VPN pakalpojumu sniedzēji, kas patiesībā melo par SERVER reālo atrašanās vietu, ir milzīga uzticības nodevība, un jums vajadzētu saukt viņus pie atbildības par to, it īpaši, ja viņi apgalvo, ka viņu serveri visi ir vienkārši metāli!

Kāpēc VPN pakalpojumu sniedzēji izmanto šos viltus serverus??

Ne daudzi pakalpojumu sniedzēji atklāj, ka viņi izmanto fiktīvas atrašanās vietas. Lielākā daļa apgalvo, ka izmanto tukša metāla serverus, lai izpildītu klientu ģeogrāfiskās izkrāpšanas prasības.

Tomēr tas atšķiras atkarībā no pakalpojumu sniedzēja. Piemēram, daži godīgi izmanto virtuālās atrašanās vietas, t.i., ExpressVPN, PureVPN, VyprVPN un Hide My Ass.

Pēc viņu serveru pārskatīšanas un testēšanas es uzzināju, ka šādu viltus serveru izmantošana ir diezgan izdevīga pakalpojumu sniedzējiem. Tālāk ir minēti daži iemesli:

Rentabls - ietaupa daudz naudas

Pirmais un galvenais iemesls, kāpēc pakalpojumu sniedzēji iegulda virtuālajās vietās, ir NAUDAS ietaupīšana. Maksa par neapstrādātiem metāla serveriem var būt diezgan dārga, it īpaši, ja jums tie nepieciešami vairākās vietās.

Tā rezultātā VPN pakalpojumu sniedzēji izmanto ārpakalpojumus dažādu valstu datu centriem, pērkot virtuālo serveru plānus. Viena servera izmantošana, lai piekļūtu daudzām viltus vietām, ievērojami samazina izmaksas.

Pats VPN darbināšana ir diezgan dārga, jo pakalpojumu sniedzējiem ir jāmaksā par lietotņu atjaunināšanu / izstrādi, tehnisko atbalstu, servera paplašināšanu utt. Tātad, kurš pakalpojumu sniedzējs nevēlas ietaupīt naudu?

Gimmick mārketings - vairāk serveru = augsta pievilcība

Daudzi pakalpojumu sniedzēji to var noliegt, taču viņi pērk viltotus (virtuālus) serverus ar mazāku cenu, lai palielinātu uzticamību un iegūtu vairāk klientu. Tas atkal ir jūsu uzticības nodevība.

Ja pakalpojumu sniedzējs izmanto viltus vietas, viņiem par to vajadzētu būt godīgam, līdzīgi kā ExpressVPN - kurā ir uzskaitīti pat visi 3% virtuālo serveru (kas veido 1% no tā kopējā trafika).

Pretējā gadījumā daudzu VPN serveru atrašanās vietu reklamēšana ir tikai mārketinga taktika, lai padarītu produktu pievilcīgāku netizens, kas galu galā pārdos vairāk VPN abonementu.

Klientu pieprasījumi - serveri grūtās vietās!

Nav nepieciešams, lai ikviens pakalpojumu sniedzējs, kas iegulda virtuālās vietās, tiktu uzskatīts par ēnu. Uzzinājusi vairāk par dažādiem valstu likumiem, es sapratu, ka serveru iegūšana ir grūts uzdevums.

Klienti visu laiku pieprasa pakalpojumu sniedzējiem, lai ieviestu serverus valstīs ar stingriem interneta likumiem, piemēram, Irānā, Irākā, Turcijā, Bangladešā, AAE, Ēģiptē, Krievijā un Ķīnā..

Ja pakalpojumu sniedzējs nevar piekļūt labam serverim, viņi nodrošina virtuālā servera atrašanās vietu, lai klientiem sniegtu IP adresi vēlamajā beigu punktā. ExpressVPN ir jāsaka šādi:

ExpressVPN ir stingri standarti serveriem, lai nodrošinātu drošu, uzticamu un vienmērīgu ātru savienojumu. Dažās valstīs var būt grūti atrast serverus, kas atbilst šīm kvalifikācijām. Virtuālo VPN serveru atrašanās vietas ļauj izveidot savienojumu ar šādām valstīm, vienlaikus nodrošinot savienojuma kvalitāti, kuru jūs sagaidāt no ExpressVPN.

Pārbaudes nodrošinātāji un viņu VPN servera atrašanās vietas

Tik daudz nenoteiktības attiecībā uz fiziskajiem un virtuālajiem serveriem, ir tikai saprātīgi, ka lietotāji veic pareizu pārbaudi PATIESĪBAS noteikšanai. Es rīkojos tāpat, un rezultāti bija aizraujoši!

Zemāk es uzskaitīšu dažus pakalpojumu sniedzējus, kuriem ir zināmas virtuālās atrašanās vietas, vienlaikus atklājot arī faktisko fizisko serveru rezultātus. Katram VPN es izmantoju četrus dažādus rīkus, lai pārbaudītu patiesās atrašanās vietas:

 1. Ping testa rīks no CA App Synthetic Monitor
 2. Traceroute Tool no CA App Synthetic Monitor
 3. BGP rīkkopa no Hurricane Electric Services
 4. Komandu uzvednes rīks CMD operētājsistēmā Windows 1

Lai saprastu, kā šos rīkus izmantoju kopā, testēšanas process ir parādīts zemāk. Varat izpildīt tos pašus norādījumus, kā veikt sava servera testus dažādiem VPN.

1. darbība: servera piespraušana 90 dažādās vietās

Process sastāv no servera pirmās pārbaudes, izmantojot ping rīku. Tam ir vairāk nekā 90 dažādu vietu visā pasaulē, kas atvieglo turp-atpakaļ laika (RTT) analīzi dažādās valstīs un pilsētās. Jo mazāks laiks (ms), jo tuvāk serverim.

Piemēram, teiksim, es pārbaudīju serveri, kas atrodas AAE. (Ms) laikam ping testa laikā jāparāda zemāks RTT tuvumā esošajās pilsētās, piemēram, Dubaijā, Šardžā vai Abū Dabī. Tomēr patiesībā tas mēdz būt daudz augstāks, salīdzinot ar vietu, kas atrodas tālu tālu, ASV.

Ja RTT laiks ir zems ASV, bet lielāks AAE atrašanās vietai - varat noteikt, ka servera atrašanās vieta ir kaut kur ASV, un jums vienkārši ir piekļuve IP adresei ar AAE galapunkta galamērķi. Jūs izmantojat VIRTUAL serveri.

2. darbība. Servera izsekošana, izmantojot ASM un CMD

Lai apstiprinātu šos secinājumus, nākamais solis ir maršruta noteikšanas rīka izmantošana. Tas lietotājiem ļauj izmērīt attālumu tīklā līdz gala serverim. Piemēram, maršruts uz AAE parāda, ka VPN serveris atrodas 20 jūdžu attālumā, kas nozīmē, ka tas atrodas tālu.

Tomēr, ja tas bija tikai 2ms attālumā, jūs varat iegūt skaidru ieskatu, ka serveris faktiski atrodas AAE. Šeit ir CMD “izsekot” ir noderīgs, ļaujot jums noskaidrot, kur sākas savienojums, pirms piespraust gala parametra IP adresei.

3. solis: pārbaudiet IP adresi un tās datu centra atrašanās vietu

Tagad es vienkārši ņemu IP un pēc tam ielīmēju to BGP rīkkopa no Hurricane Electric Services, kas ir IP adrešu direktorijs, kuru visā pasaulē sadala ISP..

Ja IP adrese atklāj, ka datu centrs atrodas ASV, varat pārbaudīt, vai izmantojat FAKE UAE SERVER. Tas nenozīmē, ka jums rodas problēmas, atbloķējot vietnes, kas atrodas AAE.

Pakalpojumu sniedzēji, kas izmanto virtuālās atrašanās vietas

  1. VyprVPN servera atrašanās vietas
  2. ExpressVPN servera atrašanās vietas
  3. Surfshark servera atrašanās vietas
  4. HideMyAss servera atrašanās vietas
  5. PureVPN servera atrašanās vietas

VyprVPN

Uzņēmums VyprVPN, kas atrodas Šveicē un kuru pārvalda Zelta varde, 2009. gadā nonāca tirgū. Šajā laikā tam ir izdevies izveidot labu reputāciju par ātrumu un uzticamību..

Viņiem ir arī pārbaudīta politika žurnālu neesamībai, un tos ir auditējusi Leviathan drošības grupa. Pakalpojumu sniedzējs nenoliedz virtuālo atrašanās vietu izmantošanu, un tam ir speciāla lapa par tēmu.

VyprVPN servera adreses

Galu galā pierakstīšanās pie pakalpojumu sniedzēja ir atkarīga no patērētājiem, es tikai parādīšu, kā izskatās virtuālais serveris. Vispirms es ieguvu piekļuvi VyprVPN serveru adresēm no viņu atbalsta lapas.

Testēšanai izvēlējos viņu Pakistānas - Karači serveri: pk1.vpn.goldenfrog.com. Es nokopēju un ielīmēju šo serveri Ping Test rīkā no ASM.

VyprVPN ASM Ping Test - Pakistānas serveris

Šis rīks piesprauda serveri vairāk nekā 90 dažādās vietās, taču neviens no tiem neatrodas Dienvidāzijas valstu vai pat kaimiņvalsts Indijas tuvumā..

Ņemiet vērā, jo zemāks ir RTT, jo tuvāk serverim. Un min.rtt no Pakistānas servera nāca no Izraēlas atrašanās vietas - Kiryat-Matalon.

VyprVPN ASM Ping Test - Pakistānas 2. serveris

Lai to pārbaudītu, vispirms veica maršruta noteikšanu no servera Pakistānā, taču RTT bija diezgan augsts. Pēc tam es nolēmu veikt vēl vienu maršruta ceļu, bet šoreiz no Izraēlas - Kiryat-Matalon.

Kā redzat zemāk, ping laiki bija neticami ātri, parādot zemu (ms) no Izraēlas - Kiryat-Matalon IP adreses. Tas apstiprina, ka serveris patiešām atrodas Izraēlā.

VyprVPN ASM izsekošanas maršruta tests - Pakistānas serveris

Turpmākai pārbaudei es veica citu maršruta pārbaudi no CMD rīka tieši caur “izsekot” komanda. Tas ļauj vieglāk saprast visu servera pinginga procesu.

VyprVPN CMD Traceroute Test - Pakistānas serveris

Es vienkārši paņemu IP adresi pirms pēdējās ping un tagad izmantoju BGP rīkkopa no Hurricane Electric Services, lai noteiktu datu centra atrašanās vietu.

Ja jums rodas jautājums, kāpēc ping testā trūkst dažu IP adrešu, es tos izpludinu, lai aizsargātu savu privātumu un atrašanās vietu, bet BGP rezultāti pārbauda visus mūsu testus:

VyprVPN BGP Toolkit Test - Pakistānas serveris Izraēlā

Tādējādi jūs pārbaudāt serveru autentiskumu un to, vai tie faktiski atrodas vietā, uz kuru viņi pretendē. Pakistānas serveris ir virtuāla vieta ar fizisko serveri, kas atrodas Izraēlā.

Attiecībā uz VyprVPN viņi faktiski atklāj virtuālo atrašanās vietu izmantošanu savā VPN servera adrešu sarakstā, tāpēc tas viss ir labi. Papildus viņu Pakistānas serverim šeit ir arī citas fiktīvas VPN servera vietas, kas atrastas, izmantojot VyprVPN.

Austrālija (caur Singapūru) Vācija (caur Nīderlandi) Portugāle (caur Nīderlandi)
Austrija (caur Nīderlandi) Indonēzija (caur Singapūru) Polija (caur Nīderlandi)
Argentīna (caur ASV) Itālija (caur Nīderlandi) Filipīnas (caur Singapūru)
Alžīrija (caur Izraēlu) Islande (caur ASV) Panamasitija (caur ASV)
Brazīlija (caur ASV) Indija (caur AAE) Katara (caur AAE)
Bahreina (caur AAE) Īrija (caur ASV) Krievija (caur Nīderlandi)
Bulgārija (caur Nīderlandi) Latvija (caur Singapūru) Rumānija (caur Nīderlandi)
Beļģija (caur Nīderlandi) Luksemburga (caur Nīderlandi) Spānija (caur Nīderlandi)
Čehijas Republika (caur Nīderlandi) Lietuva (caur Nīderlandi) Slovākija (caur Nīderlandi)
Kostarika (caur ASV) Lihtenšteina (caur Nīderlandi) Slovēnija (caur Nīderlandi)
Kolumbija (caur ASV) Malaizija (caur Singapūru) Zviedrija (caur Nīderlandi)
Dānija (caur Nīderlandi) Meksika (caur ASV) Saūda Arābija (caur AAE)
Ēģipte (caur Izraēlu) Maldīvija (caur Singapūru) Taivāna (caur Honkongu)
Francija (caur Nīderlandi) Makao (caur Honkongu) Turcija (caur Nīderlandi)
Somija (caur Nīderlandi) Māršala salas (caur Singapūru) Taizeme (caur Singapūru)
Grieķija (caur Izraēlu) Norvēģija (caur Nīderlandi) Ukraina (caur Nīderlandi)
Vjetnama (caur Singapūru)

Vienīgais, kas aizdomās par VyprVPN’Lielākā daļa no viņiem atrodas Nīderlandē un Singapūrā, un to datu centri atrodas ASV.

Pēc daudzu gala punktu IP adrešu analīzes uz vairākiem serveriem atkārtoti parādījās tādi nosaukumi kā SoftLayer, Data Foundry un Powerhouse Management..

Ņemiet vērā, ka datu centriem ASV ir jāievēro obligātie datu saglabāšanas likumi. Nemaz nerunājot par to, ka valsts ir FVEY alianse.

ExpressVPN

Atrodoties Britu Virdžīnu salās, ExpressVPN VPN tirgū darbojas kā vispusīgs uzņēmums, piedāvājot lietotājiem ārkārtas iespējas / rīkus, veiktspēju, uzticamību un anonimitāti..

Līdzīgi kā VyprVPN, ExpressVPN neslēpj, ka izmanto virtuālās atrašanās vietas. Patiesībā viņiem ir īpaša lapa, kurā ir visa informācija par viņu serveriem.

Mazāk nekā 3% no ExpressVPN’Pēc servera skaita reģistrētā IP adrese atbilst tai valstij, kuru esat izvēlējies izveidot savienojumu, kamēr serveris fiziski atrodas citā valstī, parasti tuvumā. Šīs vietas sauc par virtuālajām VPN servera vietām, un tās palīdz nodrošināt ātru, drošu un uzticamu savienojumu.

Es joprojām tos pārbaudīju, lai informētu lietotājus, ka neatkarīgi no tā, cik uzticams / populārs ir pakalpojums, jūs joprojām varat sagaidīt, ka viņi ļausies dažādām ēnas praksēm, lai saglabātu sava produkta darbību.

Lai to izdarītu, es pieteicos savā ExpressVPN kontā un noklikšķināju uz “Iestatiet ExpressVPN” pogu un pēc tam “Manuālā konfigurēšana”. Šeit varat atrast OpenVPN un PPTP serveru adreses & L2TP / IPSec savienojumi.

ExpressVPN servera adreses

PPTP servera adreses jau ir pieejamas & L2TP / IPSec savienojumi. Tāpēc, ja vēlaties pārbaudīt serveri, vienkārši izvēlieties vienu vietu un izmantojiet ASM ping rīku, lai pārbaudītu tā turp-atpakaļ laiku.

Ja lejupielādējat .ovpn failu, varat to vienkārši palaist, izmantojot pārlūku Chrome, lai atrastu servera adresi. Process ir diezgan vienkāršs un neprasa papildu pūles.

ExpressVPN .ovpn servera adreses identificēšana

Pārbaudei es vispirms izvēlējos Indonēzijas serveri no PPTP & L2TP / IPSec kategorija. Servera adrese ir šāda: indonesia-ubuntu-l2tp.xvnet.net.

Es ielīmēju servera adresi App Synthetic Monitor Ping Test un gaidīju, kamēr rīks piespraudīs serveri vairāk nekā 90 dažādās vietās visā pasaulē.

ExpressVPN ASM Ping Test - Indonēzijas serveris

Runājot par gaidāmajiem rezultātiem, ja testēju serveri Indonēzijā, tam vajadzētu atrasties šajā valstī. Tomēr RTT’s rāda pavisam citu stāstu.

Lai gan RTT Indonēzijai ir diezgan mazāks nekā lielākajai daļai pasaules valstu, visredzamākie rezultāti, ko es saņēmu, bija no Ping dziedātājas no Singapūras.

ExpressVPN ASM Ping Test - Indonēzijas 2. serveris

Ja redzat zemāk, Indonēzijas servera minimālais, vidējais un maksimālais turp un atpakaļ laiks Singapūrā ir daudz mazāks nekā pašā Indonēzijā..

Tur, kur Indonēzija maksimāli pieskārās 15,904 līdz 16,683 (ms), Singapūras servera pieskāriens bija maksimāli līdz 2,042 līdz 2,208 (ms) ar maksimumu..

ExpressVPN ASM Ping Test - Indonēzijas 3. serveris

Tas nozīmē, ka serveris atrodas Singapūrā, un vienīgais veids, kā to pārbaudīt, ir veikt maršruta noteikšanu no ASM un CMD.

Izmantojot ASM, es faktiski vadīju maršruta maršrutu no Singapūras. Kā redzat, maršruta maršruts norāda, ka RTT (ms) no Singapūras diez vai aizņem apmēram 1,877.

ExpressVPN ASM Traceroute Test - Indonēzijas serveris

CMD var redzēt, ka, neievadot, kur veikt maršruta novirzīšanu, parametra IP ir tāds pats kā ASM Traceroute testā: 174.133.118.131..

ExpressVPN CMD Traceroute Test - Indonēzijas serveris

Turpmākai pārbaudei es ielīmēju šo IP adresi BGP rīkkopa no Hurricane Electric Services, lai noteiktu datu centra atrašanās vietu.

Rezultāti apstiprina mūsu spekulācijas. ExpressVPN’Indonēzijas serveris faktiski ir VIRTUAL, maršrutējot no Singapūras, bet caur datu centru no ASV: http://www.softlayer.com.

ExpressVPN BGP Toolkit - Indonēzijas serveris ASV

Papildus Indonēzijai šeit ir arī citas Express VPN servera vietas (kas ir fiktīvas). Sarakstā iekļauti 33 serveri, kas veido 3% no pakalpojumu sniedzējiem’ serveri visā pasaulē.

Armēnija (caur Nīderlandi) Laosa (caur Singapūru)
Andora (caur Nīderlandi) Maķedonija (caur Nīderlandi)
Bruneja (caur Singapūru) Melnkalne (caur Nīderlandi)
Butāna (caur Singapūru) Monako (caur Nīderlandi)
Baltkrievija (caur Nīderlandi)) Mjanma (caur Singapūru)
Bangladeša (caur Singapūru) Mongolija (caur Singapūru)
Bosnija un Hercegovina (caur Nīderlandi) Malta (caur Nīderlandi)
Kambodža (caur Singapūru) Nepāla (caur Singapūru)
Ekvadora (caur Kolumbiju) Peru (caur Kolumbiju)
Gvatemala (caur Kolumbiju) Filipīnas (caur Singapūru)
Indonēzija (caur Singapūru) Pakistāna (caur Singapūru)
Menas sala (caur Nīderlandi) Šrilanka (caur Singapūru)
Indija (caur AK) * Turcija (caur Nīderlandi)
Džērsija (caur Nīderlandi) Urugvaja (caur Argentīnu)
Kazahstāna (caur Singapūru) Vjetnama (caur Singapūru)
Lihtenšteina (caur Nīderlandi) Venecuēla (caur Brazīliju)

Surfshark

Surfshark, kura galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās, ir jaunpienācējs VPN pakalpojums, kas tirgū nonāca 2018. gada pavasarī. Šajā īsajā laikā pakalpojumu sniedzējs ir kļuvis diezgan slavens.

Tas piedāvā lietotnes visām platformām / ierīcēm, uzlabotus privātuma rīkus, spēcīgu tehnisko atbalstu un visu, ko jūs varētu gaidīt no trāpīga VPN pakalpojuma. Surfshark tomēr nav godīgs.

Surfshark virtuālās vietas - tērzēšanas stenogramma

Es vērsos pie viņu tiešraides tērzēšanas atbalsta, lai uzzinātu vairāk par virtuālā / fiziskā servera piedāvājumiem, bet pārstāvis pilnībā noliedza, ka būtu kādas fiktīvas atrašanās vietas.

Tie bija meli, jo Surfshark patiešām izmanto virtuālos serverus. Es veica pārbaudi viņu Indijas serverī in-mum.prod.surfshark.com vispirms caur ASM’s Ping testa rīks.

Surfshark ASM Ping Test - Indijas serveris

Līdzīgi iepriekšminētajiem testa rezultātiem RTT Indijā - Mumbajā pati bija augstāka nekā RTT Nīderlandē - Amsterdamā. Kāpēc gan citādi tas notiktu, ja servera dzīvesvieta nebūtu Nīderlandē?

Surfshark ASM Ping Test - Indian Server 2

Pārbaudiet atšķirību starp ping laikiem virs un zem. Indijā, Mumbajā (servera atrašanās vieta), RTT vidējais rādītājs ir no 118.977 (ms) līdz 119.709 (ms), bet Nīderlandei tas ir 3.349 (ms) un 5.066 (ms)..

Surfshark ASM Ping Test - Indian Server 3

Tagad man vienkārši bija jāveic maršruta maršruta pārbaude, lai noteiktu, vai tā ir taisnība, un zemāk redzamie rezultāti parāda, ka maršruta maršruts no Nīderlandes (Amsterdamas) līdz Indijai faktiski ir diezgan tuvāk.

Surfshark ASM Traceroute Test - Indijas serveris

Es vadīju izsekošanas komandu arī CMD. Apskatot zemāk esošo ekrānuzņēmumu, pamanīsit, ka beigu punkta IP ir tāds pats kā ASM izsekošanas vietā (neskatoties uz to, ka nav minēts, kur veikt izsekošanas ceļu).

Surfshark CMD Traceroute Test - Indijas serveris

Ielīmējot šo IP adresi: 5.225.86.229 BGP rīkkopa no Hurricane Electric Services, datu centra atrašanās vieta izrādījās arī Nīderlandē.

Surfshark BGP Toolkit - indiešu serveris Nīderlandē

Mūsu testa rezultāti parāda, ka Indijas serveris faktiski ir virtuāls ar neapstrādātu metālu (fizisku) serveri, kas atrodas datu centrā, kas atrodas Nīderlandē. Tas nozīmē, Surfshark’apgalvojumi ir nepatiesi.

Es pat jautāju viņiem, vai tas ir garantija, ka visi viņu serveri ir fiziski, un viņi teica “Jā”, bet šo testu rezultāti rāda pretējo. Par laimi, tas attiecās tikai uz diviem serveriem.

Pirmais serveris ir Indijā, kuram es tikko atklāju testus. Vēl viens ir Surfshark’s Vjetnama - Hošiminas pilsētas serveris, kas maršrutē no Beļģijas caur datu centru, kas atrodas Nīderlandē.

Mans personīgais viedoklis par virtuālajām vietām

Nopūta ... visa šī pārbaude mani ļoti nogurdina. Tas arī palielina manu neapmierinātību, it īpaši, ja es sastopos ar pakalpojumu sniedzējiem, kuri nav godīgi pret saviem piedāvājumiem.

Ar katru atrasto virtuālo atrašanās vietu jūs varat redzēt manus izmantotos rīkus, kas bija noderīgi, atklājot to pašu atrašanās vietu, pat parādot, kur atrodas DATU CENTRS..

Nav svarīgi, ar kuru serveri jūs izveidojat savienojumu, virtuālā tīkla infrastruktūrā vienmēr var būt dažādi mainīgie un apraksti, un tā varētu būt problēma, ja vēlaties:

 1. Palieciet prom no noteiktām valstīm (piemēram, tām, kas atrodas 5, 9 un 14 Eyes jurisdikcijās).
 2. Lai saņemtu labu VPN veiktspēju, kas nav iespējams, ja serveris atrodas tālu prom.
 3. Lai piekļūtu bloķētam / ierobežotam saturam, bet nevar, jo jūs izmantojat viltus serveri.

Vissvarīgākais - tas var radīt sarūgtinājumu, ja jūs domājat, ka serveris atrodas tur, kur saka VPN, bet patiesībā viņi patiesībā melo.

Vai virtuālā VPN servera atrašanās vietas kādreiz būs pieņemamas?

Patiesību sakot, es nedomāju, ka virtuālās vietas ir tik liels darījums. Viņiem, protams, ir dažas negatīvās puses, taču tie izrādās noderīgi arī apstākļos:

 1. Ja pakalpojumu sniedzējs nevar piekļūt attāliem reģioniem vai jaunattīstības valstīm.
 2. Obligāto datu saglabāšanas likumu dēļ VPN pakalpojumos var rasties problēmas, kas mitina VPN serverus.

Piemēram, NordVPN nesen izdzēsa viņu krievu serverus pēc tam, kad bija saņēmis paziņojumu par sadarbību ar valdību un atklāja visus datus (ja tādi ir) no viņu tukša metāla serveriem.

Dienas beigās es uzskatu, ka tas tiešām ir TIKAI PAR GODĪGUMU UN PĀRREDZAMĪBU. Ja jūs izmantojat virtuālas atrašanās vietas, informējiet par to lietotājus, nevis klaji melojiet.

Tādā veidā lietotāji paši varēs izvēlēties labākās VPN servera atrašanās vietas un izlemt, vai viņi vēlas uzticēties saviem datiem pakalpojumu sniedzējam.!

Lietu iesaiņošana

Ar to es beidzu šo virtuālo atrašanās vietu ceļvedi. Galvenais priekšnoteikums ir pirms reģistrēšanās lietotājiem informēt, kas ir VPN servera adrese un kā jautāt pakalpojumu sniedzējiem par viņu fiziskā un virtuālā servera piedāvājumiem..

Galu galā jūs nevēlaties riskēt, izveidojot savienojumu ar serveri vienā valstī, tikai saprotot, ka tas neatrodas tur, un jūs varētu riskēt ar jūsu privātumu / anonimitāti.

Ja jums ir kādi jautājumi / jautājumi, nevilcinieties komentēt zemāk. Es atbildēšu personīgi un centīšos sniegt pēc iespējas vairāk palīdzības.

Palīdziet arī brālim, daloties šajā rokasgrāmatā ar citiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par fiziskajiem un virtuālajiem VPN serveriem. Paldies, lai jums jauka diena priekšā!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me