Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

“Mūs visus tagad savieno internets, piemēram, neironi milzu smadzenēs”

Jāpateicas Stefānam Hokingam par tik precīzu lietu apkopošanu, tomēr atstājot tik daudz mūsu pašu iztēles. Tas, ko viņš teica par internetu, lielākoties ir PATIESS. Dažiem tas var šķist slavējams: ‘digitālā pasaule’. Kāds laiks būt dzīvam, vai ne? Tajā pašā laikā citi var būt skeptiski noskaņoti attiecībā uz interneta izmantošanu. Mēs vietnē BestVPN.co saprotam abas puses, bet mums ir dažas savas domas par šo tēmu.

Tāpat kā viss pārējais dzīvē, arī internetam ir zināmi plusi / mīnusi. Tas ir neticami mācību resurss, nodrošina piekļuvi tūlītējai izklaidei, atvieglo darbu ar SaaS rīkiem un palīdz iegūt ekspozīciju kā indivīdam, izmantojot sociālos medijus (piedāvā daudzas iespējas kļūt par jūsu pašu priekšnieku). Vienlaikus pastāv draudi jūsu personiskajai drošībai un privātumam, pakļaujot risku jūsu ģimenei / biznesam / naudai!

Kiberdrošības izpratne!

Diemžēl ir indivīdi, kuri’Izmantošu internetu, iesaistoties noziedzīgās darbībās, muļķojot lietotājus, izmantojot ļaunprātīgu programmatūru, iegūstot datus, izmantojot pikšķerēšanu, vai izveidojot shēmas, kas krāpj personas no viņu naudas. Kibernoziedznieki kļūst gudrāki un modernāki savās darbībās, izmantojot radošus pasākumus, lai nozagtu identitāti, izdarītu krāpšanu vai pat sāktu kiberuzbrukumus citiem.

Kiberdrošības izpratne

Ja tas nebūtu’Pietiek ar to, ka internets ir piepildīts ar vardarbību, tumšiem kārdinājumiem un amoralitāti ar uzņēmumiem / indivīdiem, kuri aktīvi meklē lietotājus, KATRAM! Valdības don’Nav vēlēšanās uzticēties saviem pilsoņiem un ieviest interneta likumus, kas ļauj uzraudzīt / noklausīties parasto cilvēku. Tas viss ļauj jums saprast, ka uzturēšanās DROŠĀ tiešsaistē tiešsaistē vairs nav dota, bet gan nepieciešama ārpusskolas aktivitāte.

Kiberdrošības brīdinājuma mēnesis

Tagad mēs zinām, ko jūs’pārdomājot, tas viss šķiet liekulīgs un virspusējs, vai ne? Tomēr mēs varam to apliecināt’t! Tāpēc šajā Nacionālā kiberdrošības mēneša laikā (NCSAM) mēs’Mēs esam pieņēmuši lēmumu pilnībā palīdzēt klientiem saglabāt drošību tiešsaistē. Ar nelielu veselo saprātu un zināšanām par padarīto’s / don’ts, jūs varat sērfot ‘tīkls neķītrots.

Ar kādām interneta drošības problēmām mēs šodien saskaramies?

Internets kalpo kā brīnišķīgs līdzeklis pašizpausmei, uzlabojot zināšanas un spēju uzturēt sakarus ar cilvēkiem no visas pasaules. Plaša pieejamo ierīču pieejamība internetā nodrošina visu diennakti piekļuvi iepirkšanās, kredīta / finanšu pakalpojumiem, tūlītējai izklaidei, attiecību pārvaldīšanai, seksuālu instinktu iesaistīšanai un pat palīdzības / padomu saņemšanai.!

Kā tāds nav šaubu, ka internets patiešām ir mainījis / uzlabojis mūsu dzīvi tik daudzos veidos, ka tagad nav iespējams iedomāties pasauli bez tā. Tomēr tikai tad, kad saprotat, cik bīstamas lietas var nokļūt internetā, jūs uztraucaties par privātumu / drošību. Zemāk mēs apspriežam dažus nopietnus personiskās drošības riskus, pie kuriem jūs varētu nonākt:

Interneta drošības problēmas mēs šodien sastopamies

 • Ransomware - Ļaunprātīga programmatūra, kas izmanto cipoviroloģiju, pārņem jūsu datoru un draud publicēt upuri’s datus, līdz tiek samaksāta izpirkuma maksa. Pie ievērojamiem piemēriem var minēt Fusob, WannaCry, Petya, Bad Rabbit un SamSam. Visi šie faili tika atrasti, izmantojot līdzīgus modeļus lietotāju failu šifrēšanai..
 • Identitātes zādzība - Didn’t domājat, ka tas bija iespējams pareizi? Tas tomēr notiek! Ieslodzītie var izmantot tādas metodes kā pikšķerēšana vai ļaunprātīgas programmatūras instalēšana, lai maldinātu jūs par jūsu finanšu informācijas atklāšanu, kuru viņi pēc tam izmanto, lai izdarītu krāpšanu, uzdodas par jums. Sūdi ļoti ātri sasniedz griestus!
 • Kabeļsūknis - Ļoti smags noziegums, kura dēļ daudzām sievietēm ir jācieš no uzmākšanās un garīgās spīdzināšanas! Šajā scenārijā uzbrucējs atkārtoti izmanto elektroniskos sakarus, lai biedētu vai nobiedētu upuri. Tas var ietvert arī apmelošanu, apmelošanu, apmelošanu un nepatiesas apsūdzības.
 • Dzimumdzīve - Vai domājāt, ka reālā pasaule ir b ** ch? Digitālā pasaule ir sliktāka! Daži kibernoziedznieki mēģina maldināt lietotājus, lai viņi paši sūtīt plikus / seksuālus attēlus. Vēlāk šie attēli tiek izmantoti, lai izspiestu no upura naudu vai seksuālas labvēlības, kas var izraisīt nopietnu depresiju / nemieru!
 • Kiberhuligānisms - Viegla vardarbības, grafisku attēlu / video un sīkas politikas iedarbība ir tas, par kuru sociālie mediji kļūst diezgan slaveni! Tomēr, kad cilvēki izmanto digitālo pasauli cilvēku iebiedēšanai tiešsaistē, viss notiek tikai nopietni. Tas var būt saistīts ar neslavas celšanu, vīrusu mēlēm un daudz ko citu!
 • Plēsība tiešsaistē - Internets ir bīstama vieta, jo īpaši bērniem, jo ​​viņiem ir iespēja divreiz sazināties ar cilvēkiem / trīs reizes viņu vecumā. Daži nevainīgi pusaudži var kļūt par upuriem tiešsaistes plēsoņu manipulācijām / piespiešanai, kuriem ir aizmuguriski ļaunprātīgi / seksuāli motīvi.
 • Surogātpasts - Bieži vien, pievienojoties jaunai sociālo mediju vietnei vai vietnei, jūs varat noklikšķināt uz vietas, kur jūs agrāk nebijāt’domājams, un tā rezultātā jums būs jārisina ar simtiem un tūkstošiem surogātpastu sludinājumiem, nevēlamiem lielapjoma ziņojumiem, kas paver durvis ļaunprātīgai programmatūrai un pikšķerēšanai!
 • Neķītrs saturs - Kaut arī internets daudziem var būt laimīga vieta, tas var būt arī neticami tumšs un bīstams. Ir ļoti daudz neķītra satura informācijas / attēlu / video veidā, kas satur nepatīkamu saturu / nogalināšanu / sprādzienus un citu nepatīkamu saturu.

Interneta drošības jautājumi

Kā lietotāji var izmantot maksimālu aizsardzību tiešsaistē?

Mēs’Pārliecinieties, ka lasāt par iepriekš minētajām briesmām’es tevi mazliet apbēdināju! Galu galā, kurš varēja’Tomēr kādreiz notiek arī šādas lietas, vai ne? Kāpēc var?’t cilvēki vienkārši iemācās būt civilizēti un nesāp par $ $ citiem? Mēs domājam, ka tas ir kaut kas, uz ko neviens nevar atbildēt, taču, ja ir viena lieta, ko BestVPN.co var piedāvāt, tiek izmantota maksimāla aizsardzība tiešsaistē, lai pasargātu sevi no šādiem tiešsaistes draudiem!

Pirms mēs tomēr sākam, ļaujiet man, lūdzu, vienkārši to ievietot. Tas nav’Viens no tiem klišejiskajiem, pārfrāzētajiem tiešsaistes ceļvežiem, kur vienīgie padomi, ko saņemat, lai aizsargātu jūsu privātumu, balstās uz novecojušām metodēm. Pētot, mēs burtiski bijām pārsteigti par liekā satura veidu, kas pieejams internetā. Tātad, mēs ceram, ka mūsu pētījums būs iespaidīgs, jo mēs mēģinām to izvērst mazliet plašāk!

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: pamatnoteikumi

 1. Līdzīgi tam, kā jūs izvairāties no pastaigas no ēnainas apkaimes, izvairieties apmeklēt bīstamas vietnes tiešsaistē, jo tajās var būt ransomware, vīrusi vai ļaunprātīga programmatūra.
 2. Vienmēr ierobežojiet tiešsaistē atklātās informācijas daudzumu. Potenciālie darba devēji un klienti don’nav jāzina jūsu mājas adrese vai personisko attiecību statuss (hr!).
 3. Izvairieties no trešo personu programmatūras / lietojumprogrammu lejupielādes, jo tajās var būt ļaunprātīga programmatūra vai tās var mēģināt nozagt informāciju. Dodieties uz lietotnēm / programmatūru, kuras ir sertificējušas / pārbaudījušas atbilstošās iestādes.
 4. Internets to nedara’t nav izdzēšanas taustiņa. Pēc ievietošanas tas uz visiem laikiem dzīvo visdziļākajos, tumšākajos kešatmiņu vai kopiju sabiedrotajos, ko citi cilvēki varētu būt izveidojuši, pat ja jūs par to nezināt..
 5. Ja jums ir patvērums’t jau esat to ieguvis, izmantojiet tālrunī drošības kodu. Tā var būt parole, PIN vai atbloķēšanas shēma. Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, tiešsaistes privātumam ir nepieciešams to izmantot!
 6. Pārliecinieties, vai jūsu sociālo mediju konti ir privāti. Tikai jūsu tuvai ģimenei un draugiem vajadzētu būt iespējai redzēt kaut ko par jums. Pēdējā lieta, kas jums nepieciešama, ir cyberstalker!
 7. Regulāri atjauniniet operētājsistēmu un programmatūru, lai neļautu kibernoziedzniekiem izmantot vecas kļūdas un nepilnības jūsu drošībā, kas varētu izraisīt visu personas datu zaudēšanu.
 8. NEKAD neveidojiet savienojumu ar publiskajiem Wi-Fi tīkliem kafejnīcās vai restorānos, neizmantojot VPN pakalpojumu, jo šajās vietās jūs, visticamāk, varat apkrāpt / uzlaupīt / pievilināt gudri kibernoziedznieki..
 9. Visu savu paroļu iegaumēšana var radīt milzīgas sāpes sēžamvietā, ja vien jūs to nedarīsit’esat ieguvis ārkārtas atmiņas atcerēšanās prasmes. Vidējam joe iesakām izmantot paroļu pārvaldības programmu.
 10. Izvairieties rakstīt naida ziņojumus vai ļauties jebkāda veida mānīšanai / rasismam / vardarbībai, jo tas var sagādāt nopietnas nepatikšanas. Vienkārši uzrakstot draudīgu ziņojumu, jūs varat nonākt līdz juridiskām grūtībām!

Interneta drošības pamatnoteikumi

Interneta drošības padomi: pasargājiet sevi no Ransomware

 1. Dažreiz dzīve turpina dot jums citronus un tur’s neko nevar darīt. Ransomware’Tie ir sarežģīti, tāpēc jums regulāri jākopē dati par paradumu.
 2. Izmantojiet pretvīrusu vai pret ļaundabīgu programmu programmatūru, kas dod jums iespēju konfigurēt meklēšanu arhivētu un saspiestu failu skenēšanai, jo’Tas, kā vairums rensomware pārņem jūsu sistēmas kontroli.
 3. Tā nav’Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat vietni, piekļūstat programmatūrai vai vienkārši pārlūkojat dažādas spēles / programmas, pārliecinieties, ka jūsu ugunsmūris vienmēr ir ieslēgts.
 4. Regulāri instalējiet operētājsistēmas un pretvīrusu / ļaunprātīgas programmatūras programmatūras atjauninājumus, lai jums būtu atjaunināta programmaparatūra, kas var novērst visus aizdomīgos failus.!
 5. Lietotājiem noteikti jābūt īpaši modriem, noklikšķinot uz saitēm vai pielikumiem, jo ​​īpaši tiem, kas šķiet aizdomīgi. Pirms noklikšķināšanas uz saites analizējiet saiti, lai iegūtu labāku ideju.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi internetā par drošību: esiet aizsargāti pret identitātes zādzībām

 1. Vienmēr atcerieties neizmantot P2P / failu koplietošanas lietotnes, ja tās nelieto’t nepiedāvā datu drošību un privātumu. Ja jūs to darāt, noteikti izmantojiet VPN pakalpojumu, jo tas jūsu identitāti vienmēr uzturēs anonīmu.
 2. Kā jau minēts iepriekš, nekad neveiciet iepirkšanos no tiešsaistes veikaliem, kuriem ir slikta reputācija, jo īpaši tādiem, kuru vēsture agrāk ir cietusi no datu pārkāpumiem ‘nesen’ pagātne.
 3. Vienmēr ir aktīvi jāaktivizē sava finanšu informācija. Katru mēnesi veiciet rūpīgu pārbaudi bankas un kredītkaršu pārskatos, lai ātri identificētu pārkāpumus.
 4. Viens no labākajiem veidiem, kā vienmēr saglabāt savu identitāti un informāciju, ir regulāri mainīt savu finanšu kontu paroles. Pārkāpumi bieži paliek nepamanīti nedēļām ilgi!
 5. Pārliecinieties, ka vienmēr sūtāt visus e-pastus un ziņojumus ar pilnīgu šifrēšanu vai izmantojat speciālu IP no VPN pakalpojuma, lai vienmēr izmantotu nesalaužamu drošības līmeni.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: uzziniet, kā novērst elektronisko meklēšanu

 1. Ja jums tiek lūgts kiberuzdevums, ir ļoti svarīgi saglabāt visus sakarus ar vainīgo pierādījumu iegūšanai. Tas var izklausīties skarbi, bet par to jums jāziņo tiesībaizsardzības aģentūrām.
 2. Ja jūs šķiraties ar intīmo partneri, pārliecinieties, ka esat atiestatījis visus savus e-pasta kontus, sociālos medijus un banku informāciju, lai viņi nekādā veidā nevarētu ar jums manipulēt..
 3. Runājot par sociālo mediju, e-pasta ziņojumu vai tērzēšanas istabu izmantošanu, noteikti jāuzmanās no kopīgotās informācijas, pretējā gadījumā varat atvieglot stekeriem jūsu attēlu / ziņu apkopošanu.!
 4. Ja tas nav obligāti, reģistrējoties / reģistrējoties kaut ko tiešsaistē, neaizpildiet laukus, kuros tiek prasīta jūsu personiskā informācija, piemēram, dzimšanas datums. Kas zina, kā šo informāciju varētu izmantot!
 5. Nosūtot attēlu tiešsaistē (īpaši, ja jums ir šaubas par to, vai tiek izsaukts kiberuzdevums), pārliecinieties, vai tas neatklāj jūsu atrašanās vietu. Dodieties uz vienu ar vienkāršu fonu.

kā tikt galā ar kibernoziegumu

Padomi internetā par drošību: esiet modri attiecībā uz seksuālo seksu

 1. Seksuālijas ir ierobežotas ne tikai gados vecākiem vīriešiem, bet pat pusaudži ir atzīti par vainīgiem šādās darbībās. Greizsirdīgie eksāmeni dzīvi var padarīt par elli. Dons’Nevilcinieties nekavējoties ziņot par tiem!
 2. Internets ir piepildīts ar sīkrīkiem un lietotnēm, kuras lieto visdārgāk. Vai zinājāt, ka ir arī spiegprogrammatūru lietotnes? Uzlabojiet drošību tiešsaistē, instalējot pretspiegprogrammatūru. Atjauniniet to katru dienu!
 3. Obligāti jāsaprot šī vērtīgā dzīves mācība: cilvēki var izlikties, ka ir daži’re nē. Esiet izvēlīgs attiecībā uz cilvēkiem, kurus izvēlaties pievienot saviem sociālajiem medijiem.
 4. Kā minēts iepriekš, vecākiem ir jāiesaistās savu bērnu dzīvē. Izlemiet, kuras lietotnes un SM platformas tām ir piemērotas, un regulāri pārskatiet viņu aktivitātes visās.
 5. Padariet par ieradumu izslēgt elektroniskās ierīces un tīmekļa kameras, it īpaši, ja tās nelietojat. Hakeri / kibernoziedznieki var iekļūt kamerā, ierakstīt video un pēc tam jūs šantažēt!

Esiet modrs par seksuālo izspiešanu

Interneta drošības padomi: kā rīkoties ar kiberhuligānismu

 1. Tā’Ir svarīgi, lai cilvēkiem pašiem būtu morālais kompass. Ja redzat kādu pazīstamu cilvēku, kurš ir kiberhuligānisma upuris, don’t nesēdi mierīgi! Pēc iespējas ātrāk ziņojiet par to pieaugušajam.
 2. Lietojot publisku datoru vai kādu citu’pa tālruni, lai piekļūtu jūsu sociālo multivides kontiem / e-pastam, noteikti piesakieties, jo viņi varētu izmantot jūsu kontu savu motīvu dēļ.
 3. Izvairieties no paroļu un konta informācijas koplietošanas ar citiem, jo ​​viņi varētu izmantot jūsu laipnību un ļauties darbībām, kas vēlāk var nokautēt jūsu sēžamvietu.!
 4. Cilvēkiem ir ļoti svarīgi apzināties sekas, ko rada tas, ko viņi raksta vai ievieto tiešsaistē. Atturieties no dalīšanās ar kaut ko tādu, kas nākotnē varētu jūs sāpināt / samulsināt. Internets ir sajaukta vieta!
 5. Tikpat daudz kā mēs’Vēlētos atbrīvot mūsu neapmierinātību un dusmas pret cilvēkiem, kuri sūta draudīgus un aizskarošus ziņojumus, ir svarīgi būt iecietīgiem un nedot pretimnākšanu. Nekas nevar kaitēt vairāk, kā to tūlītēja bloķēšana.

Kā rīkoties ar kiberhuligānismu

Padomi par drošību internetā: iemācieties novērst tiešsaistes plēsonības

 1. Esiet īpaši modrs un iesaistieties ar saviem bērniem, it īpaši, ja viņi izmanto sociālos medijus. Pajautājiet viņiem, vai tur ir’s ikviens, kas liek viņiem justies neērti tiešsaistē, lai jūs varētu ziņot par šo atsevišķo ASAP!
 2. Kad mēs runājam par to, ka vecāki ir īpaši uzmanīgi, vērojot savus bērnus sociālajos plašsaziņas līdzekļos, mēs to nedarām’t nenozīmē, ka jums vajadzētu iebrukt viņu privātumā. Tikai uzraugiet, kā viņi izmanto internetu savienotas ierīces.
 3. Pasakiet saviem bērniem, ka nekad nerunājieties ar personām, kuras, šķiet, ir vecākas, un nevairieties no attēlu, ko sūtījuši cilvēki’t zināt.
 4. Ir obligāti jāmāca bērniem to darīt’s un don’ts sociālo mediju, kas ietver izvairīšanos no svešiniekiem. Skaidri norādiet, ka viņiem nekad nevajadzētu tikties klātienē ar kādu no interneta!
 5. Apmāciet savus bērnus būt saprātīgiem, daloties personīgajā informācijā. Māciet viņiem nekad nerunāt par viņu skolu, māju un citu personīgo lietu. Viņiem saruna būtu jābeidz tūlīt.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: tas’s Laiks atbrīvoties no surogātpastu

 1. Izmantojiet sekundāro e-pasta adresi brīžos, kad neesat pārliecināts par konkrēta publiska direktorija, sociālā multivides tīkla vai tērzēšanas istabas apmeklēšanu, lai izvairītos no surogātpasta uz jūsu sākotnējo ID.
 2. Daudzi lietotāji nav’t apzinās, bet ir veidi, kā izvairīties no surogātpasta saņemšanas. Viens no vissvarīgākajiem un pārbaudītākajiem hackiem ietver surogātpasta filtrēšanas rīka instalēšanu.
 3. Surogātpasta izplatītāji ir ļoti sarežģīti ar savu taktiku nosūtīt vairāk surogātpastu. Nekad noklikšķiniet uz “atrakstīties” saiti e-pastos par katru cenu, jo tie varētu apstiprināt, ka jūsu e-pasta adrese ir aktīva.
 4. Dons’nenododiet savu e-pasta adresi gandrīz nevienam. Šai informācijai jābūt privātai, un tā jāsniedz tikai tām personām, kurām uzticaties pilnīgi un akli.
 5. Reģistrējoties dažādos pakalpojumos, noteikti saglabājiet savu e-pasta adresi slēptu, konfigurējot iestatījumus un mainot ekspozīciju uz “Tikai es” vai kaut kas līdzīgs.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: bloķējiet aizskarošu / neķītru saturu

 1. Nav nekas vairāk kairinošs kā vietnes apmeklēšana, lai reklāmas veidā atrastu kailus attēlus un citu neķītru saturu. Lai atbrīvotos no tiem, izmantojiet reklāmu bloķēšanas rīku.
 2. Ja vēlaties bloķēt precīzus meklēšanas rezultātus, jo mājās ir bērni vai vienkārši ienīst šāda satura nevēlamu ekspozīciju, ir prātīgi ieslēgt “Droša meklēšana” Google tīklā.
 3. Ja atrodat saturu, kas var šķist aizskarošs / rasistisks / cieņu aizskarošs, jūsu DARBS ir nekavējoties ziņot par to attiecīgajam administratoram, lai izvairītos no turpmākas naida runas izplatīšanas.
 4. Sociālajos plašsaziņas līdzekļos tiek ielādēti nepieklājīgi fotoattēli, pornogrāfiski attēli un dažreiz netīrs saturs. Nekavējoties ziņojiet par viņiem, lai amati netiktu noņemti, vienlaikus novēršot līdzīgus rezultātus.
 5. Cilvēkiem var būt grūti novērot aizskarošu / piedauzīgu saturu vietnēs, jo viņi tik negaidīti uznirst. Tā ir saprātīga iespēja instalēt tīmekļa filtrēšanas rīku.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: atpazīt viltotu saturu no reāla (pikšķerēšana)

 1. Pikšķerēšana ir neticami sarežģīta, jo tā izmanto oficiālo vietņu kopijas, lai maldinātu klientus, sniedzot viņiem informāciju. Instalējiet pretpikšķerēšanas programmatūru vai pārlūka paplašinājumu, lai jūs nekavējoties brīdinātu par šādām vietnēm!
 2. ĪPAŠUMA NOTEIKUMS: NEKAD DZĪVĒJIET DZĪVOT, pa e-pastu nesūtiet savu finanšu informāciju nevienai personai, neatkarīgi no tā, cik uzticaties viņiem. Vienkārši tāpēc, ka tas nav drošs veids, kā pārsūtīt šādu informāciju.
 3. Lielākā daļa cilvēku nav’t to neapzinās, kamēr viņi faktiski nemulsinās noklikšķināt uz uznirstošās saites. Daži no šiem sarežģītajiem uznirstošajiem logiem parasti ir pikšķerēšanas mēģinājumi. Vienmēr trieciet tuvu, lai novērstu negadījumus.
 4. Runājot par pikšķerēšanas uzbrukumu maksimālo drošību, jums jāizmanto spēcīga ugunsmūra programmatūra. Tas viņiem liegs piekļūt jūsu tīklam / datoram.
 5. Ja jūs don’t nepazīstat sūtītāju, kurš jums sūta e-pastu, izvairieties no noklikšķināšanas uz saitēm un pats galvenais - DON’T lejupielādēt visus failus, ja tie ir redzami. Nevajadzētu sajaukt neuzticamus sūtītājus!

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: iznīciniet ļaunprātīgu programmatūru un aizsargājiet savus datus!

 1. Ja vēlaties, lai viedtālrunis / klēpjdators / dators vienmēr būtu drošībā, instalējiet jaudīgu pretvīrusu / pret ļaundabīgo programmu programmatūru tūlītējai draudu noteikšanai un dzēšanai..
 2. Nekad neveidojiet savienojumu ar vietnēm, kuras to nedara’t neizmanto HTTPS. “S” beigās apzīmē drošu. Vietnēm, kuras nelieto, izmantojiet HTTPS visur’t to ieviest. Tas nodrošinās jūsu tiešsaistes sakaru drošību!
 3. Tas, ko vairums cilvēku dara pēc pretvīrusu / pret ļaunprātīgu programmatūru instalēšanas, aizmirst, ka tie kādreiz pastāvēja. Dons’t esiet tik neuzmanīga persona un pārliecinieties, ka regulāri veicat skenēšanu.
 4. Iespējams, dažas saites novirzīja uz vietnes lapu, kas izskatās identiska oriģinālam. Esiet piesardzīgs attiecībā uz sociālās inženierijas taktiku, piemēram, pikšķerēšanu. Lai iegūtu labāku ideju, vienmēr izlasiet saites adresi.
 5. Mainiet noklusējuma SSID (sava ​​Wi-Fi tīkla nosaukums) un izmantojiet WPA2 šifrēšanu, lai neautorizēti lietotāji piekļūtu jūsu savienojumam un instalētu visu aizdomīgo.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: Dons’t Kļūstiet par muļķiem, izmantojot tiešsaistes krāpniecību

 1. Tas var likties nedaudz skarbi, ņemot vērā, ka sociālie mediji ir paredzēti tīkla izveidošanai, taču izvairieties no nevajadzīgu draugu iegūšanas (īpaši ar cilvēkiem, kuriem esat patvērums)’t tikās vai nebija zināšanu par).
 2. Tā nav’Nav svarīgi, vai jums ir tehniķu draugs vai persona, kas pazīst citu personu, vienīgā persona, kurai no attāluma vajadzētu atļaut piekļuvi jūsu datoram, ir jūsu vietējais ISP..
 3. Mūsdienās ir pieejams daudz jaunu e-komercijas vietņu, taču ne visas tās ir drošas. Izejieties tiešsaistē tikai no likumīgiem resursiem, piemēram, eBay, Ali Express vai Amazon!
 4. Krāpnieki var viegli viltot zvanītāja ID un apmānīt jūs par finanšu informācijas sniegšanu. Ja kāds zvana un pieprasa jūsu kredītinformāciju, sarunājieties un atzvaniet, lai pārbaudītu, vai zvanītājs ir īsts.
 5. Nekad neuzticieties tiešsaistes pakalpojumiem, ka viņi ar vienu klikšķi var sniegt parāda atvieglojumus un palīdzību hipotēkā. Tie, visticamāk, ir krāpniecības pakalpojumi, tāpēc izvairieties no kļūdas, maksājot avansā!

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Interneta drošības padomi: kā novērst noklausīšanos Wi-Fi tīklā

 1. Ceļotājiem, kuri bieži izmanto Wi-Fi tīklus sabiedriskās vietās, piemēram, krogos, kafejnīcās un restorānos, vienmēr izmantojiet VPN, lai saglabātu jūsu identitāti anonīmu un savienojumu šifrētu..
 2. Kā minēts iepriekš, izvairieties no nedrošām vietnēm, kurām tikai ir “HTTP” pirms adreses. Pārliecinieties, ka jūsu apmeklētās vietnes izmanto “HTTPS” birka. Tas norāda uz drošu savienojumu.
 3. Izmantojot publisko Wi-Fi’Nekad neatspējojiet pretvīrusu, pret ļaunprātīgu programmatūru vai ugunsmūra programmas, jo ir daudz vīrusu / ļaunprātīgas programmatūras, kas var iekļūt tīklā.
 4. Daži hakeri, veicot klientu viltošanu, veic papildu jūdzes, iestatot viltus Wi-Fi tīklājus likumīgu publisko tīklu tuvumā. Pēc tam viņi nozog lietotāju datus un turpina ļauties identitātes zādzībām.
 5. Vienmēr izmantojiet uzticamos bezvadu tīklājus. Sazinieties ar menedžeri / pārstāvi kafejnīcā vai restorānā, lai uzzinātu vairāk par viņu drošības pasākumiem, kad ir izveidots savienojums ar Wi-Fi.

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Padomi par drošību internetā: nodrošiniet bērnu drošību tiešsaistē!

 1. Saglabājiet savus bērnus’Dators un citas ar internetu saistītas ierīces atrodas kopējā telpā, nevis atsevišķās guļamistabās. Tas var likties mazliet skarbi, taču patiesībā ir labs veids, kā uzraudzīt to izmantošanu.
 2. Kopīgojiet sociālos medijus vai e-pasta kontu ar saviem bērniem, lai jūs varētu uzraudzīt ziņojumus un pārbaudīt, vai viņš / viņa neskata neķītru saturu vietnē YouTube Kids vai nerunā ar svešiniekiem.!.
 3. Pasaki to saviem bērniem’Nekad nevar pirkt neko no tiešsaistes, vispirms nejautājot! Dažas reklāmas var jūs mānīt, piedāvājot bezmaksas lietas, lai jūs pamudinātu atklāt jūsu personisko informāciju.
 4. Izpildiet Facebook, Twitter, Instagram un citu sociālo mediju platformu drošības vadlīnijas un pārliecinieties, ka jūsu bērni viņiem pievienojas tikai pēc minimālā vecuma prasību izpildes..
 5. Apmāciet bērnus gudriem tiešsaistē. Māciet viņiem nekad neizvietot un netirgot personīgas fotogrāfijas, atklāt personisko informāciju, piekrist satikties ar svešinieku vai atbildēt uz draudīgiem ziņojumiem!

Interneta drošība bērniem

Lietu iesaiņošana

Līdz ar to mēs beidzamies ar šo interneta drošības padomu rokasgrāmatu kiberdrošības izpratnes mēnesim. Mēs ceram, ka jūs novērtējat mūsu ieguldījumu, izplatot ziņu par drošību internetā. Paskaidrosim, ka mēs to nedarām’t noliegt interneta lietderību un efektivitāti.

Tas ir pavēris ceļu nozīmīgiem sasniegumiem ekonomiskajā, tehnoloģiskajā un sociālajā ainavā. Tomēr jums ir nepieciešama aizsardzība arī no šādas platformas tumšajām pusēm, un tieši tā ir mūsu misija! Dons’Nevilcinieties dalīties ar ceļvedi tālāk. Lai jums jauka diena un baudiet drošāku internetu!

Vienkārši interneta drošības padomi iesācējiem BestVPN.co

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me