Pārredzamākie VPN nodrošinātāji – TIKAI 4 no 16 ir uzticami

Tagad arvien vairāk cilvēku zina par savu digitālo privātumu, kas izraisa netizens pieplūdumu, kas abonē VPN pakalpojumus visā pasaulē.

2018. gada 1. ceturksnī netizens, izmantojot VPN, Ziemeļamerikā pieauga par 18%, Eiropā par 18%, Tuvajos Austrumos par 20% & Āfrika, 23% Latīņamerikā un 30% Āzijas Klusajā okeānā.

Interneta lietotāji ar VPN (2018 Statista)

Tomēr viens no iemesliem, kāpēc vairums cilvēku pārtrauc izmantot VPN pakalpojumus, ir pārredzamības trūkums. Ne daudzi pakalpojumu sniedzēji tirgū ir godīgi par saviem piedāvājumiem.

Lielākā daļa izvairās no informācijas atklāšanas par savu galveno mītni, īpašniekiem, investoriem, direktoru padomi, garantiju kanārijiem / caurspīdīguma ziņojumiem un revīzijas procesiem (ja tādi ir).

Tāpēc BestVPN.co to izveidoja “Caurspīdīgi VPN” ceļvedis, kurā iegūsit visu pamatinformāciju. Es e-pastā vērsos pie dažādām VPN atbalsta komandām, uzdodot viņiem invazīvus jautājumus &# 55357;&# 56841;

Pārredzamākie VPN nodrošinātāji

  1. Vai VPN tiešām aizsargā jūs??
  2. Lietas tomēr kļūst nedaudz sarežģītas!
  3. VPN pakalpojumu sniedzēju informēšana par caurspīdīgumu pa e-pastu

Vai VPN tiešām aizsargā jūs??

Nav šaubu, ka VPN ir ērts rīks. Viņi slēpj jūsu IP adresi, maskē jūsu atrašanās vietu un šifrē ienākošo / izejošo trafiku, dodot lietotājiem atslēgu aizslēgtu durvju atvēršanai..

Šīs VPN funkcijas īpaši attiecas uz lietotājiem, kuri atrodas valstīs ar stingriem interneta likumiem, piemēram, Irānā, Irākā, Turcijā, Ķīnā, Krievijā, AAE un Ēģiptē. Starp tiem daži pat aizliedz Facebook, WhatsApp, Google utt.

Daudzi VoD pakalpojumi uzliek arī ģeogrāfiskos ierobežojumus. Nemaz nerunājot par to, ka autortiesību pārkāpumu mednieki vienmēr meklē tos, kuri lejupielādē pirātisku materiālu, izmantojot p2p / failu koplietošanu.

Izmantojot VPN, tiek nodrošināta aizsardzība no šiem medniekiem, tas pasargā jūs no ziņkārīgo acīm, ļauj atbloķēt ierobežoto saturu un atgūt piekļuvi iecienītākajām sociālo mediju platformām / lietotnēm..

Daži netizens pat izmanto tos, lai piekļūtu vietnēm / failiem / pakalpojumiem darbā vai vienkārši sazinātos ar draugiem / ģimeni ārzemēs, kā parādīts VPN lietošanas iemeslu turpmāk.

Vadošās VPN lietošanas motivācijas (2018 Statista)

Lietas tomēr kļūst nedaudz sarežģītas!

Kur ir pozitīvi, tur ir arī negatīvi. Es varētu jums pateikt, ka VPN piedāvā pilnīgu drošību lietotājiem, bet tas būtu meli. Domājiet par VPN izmantošanu kā pirmo soli digitālās privātuma uzlabošanā.

Tomēr šiem pakalpojumiem ir savs sarežģītības komplekts. Spriežot par “drošība” VPN versijā tiek iesaistīti diezgan daudzi faktori, kas mudina lietotājus uzlabot savas zināšanas.

Piemēram, VPN pakalpojums, kas balstīts uz jurisdikciju 5, 9 vai 14 acis, var nebūt drošākais risinājums valdības noteikto obligāto datu saglabāšanas un masu uzraudzības likumu dēļ..

Līdzīgi ir arī dažādi “mežizstrādes politika” katram pakalpojumu sniedzējam. Ja daži var būt bez loģikas, vairums var ļauties sesijas / savienojuma informācijas reģistrēšanai.

Pēc tam rodas problēmas saistībā ar WebRTC / DNS / IP adrešu noplūdi un viltus (virtuālo) atrašanās vietu izmantošanu, nesniedzot pakalpojumu sniedzējiem godīgu attieksmi pret klientiem / potenciālajiem klientiem..

Vissvarīgākais ir tas, ka VPN sniedzēji neatklāj pamatinformāciju par savu pakalpojumu, jo trūkst pārredzamības, kas nepieciešama lietotājiem, lai uzticētos savam produktam.

VPN pakalpojumu sniedzēju informēšana par caurspīdīgumu pa e-pastu

Pārredzamības trūkums no pakalpojumu sniedzēju puses mudināja mani sazināties ar viņiem privāti pa e-pastu un uzzināt vairāk par dažādiem VPN pakalpojumiem, uzdodot viņiem vairākus invazīvus jautājumus.

Es gribēju redzēt, kā vairums pakalpojumu sniedzēju reaģēs, pagriežot tabulas. Tā vietā, lai viņi mums jautātu informāciju, es izveidoju jautājumu sarakstu, uz kuriem viņiem jāsniedz atbildes.

Kur daži varēja ērti dalīties ar fona informāciju, citi izvēlējās, uz kuriem jautājumiem viņi vēlējās atbildēt, radot aizdomas.

Jautājumos bija iekļauta informācija par uzņēmumu’galvenā mītne, tās atrašanās vieta, īpašnieki un investori aiz uzņēmuma, kā arī direktoru padome. Tālāk es jautāju, vai VPN izdeva pārskatāmības ziņojumus vai veica trešās puses revīziju.

Es veiku pa e-pastu aptuveni 180 pakalpojumu sniedzējiem, kad veica pētījumu par šo VPN salīdzināšanas rokasgrāmatu. Līdz šim esmu saņēmis atbildes no 15, un tikai 3 pakalpojumu sniedzēji ir pilnīgi pārredzami:

  1. Perfekta privātums
  2. Paslēpties. es
  3. CyberGhost

Es turpināšu atjaunināt šo sarakstu, jo saņemšu vairāk atbilžu ...

Perfekta konfidencialitāte - atrodas Šveicē un dibināta 2014. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mūsu galvenā mītne atrodas Šveicē. Precīzu adresi var atrast mūsu nospiedumā: https://www.perfect-privacy.com/lv/imprint

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, mēs publicējam Warrant Canary paziņojumus.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Katru mēnesi. Šeit ir saite: https://www.perfect-privacy.com/lv/warrant-canary. Mēs nepublicējam regulārus pārskatāmības ziņojumus par.

Oficiālās informācijas gadījumā mēs vienmēr viņus laipni informējam, ka mums nav datu, ko mēs varētu atklāt. Jūs arī don’nav jāpublicē katrs DCMA pieprasījums.

Servera atsavināšanas gadījumā mēs jūs informējam savā emuārā: https://www.perfect-privacy.com/lv/blog/server-seizure-in-rotterdam

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē, mums nav jāpārbauda mūsu prasības. Mēs dažreiz redzam šīs revīzijas kopā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, tomēr mēs varam’Cīņa ar sajūtu, ka viņi vienkārši tirgo muļķības.

Es domāju, ka jūs melojat saviem klientiem, kāpēc gan negribat gulēt arī ar revīziju? Kāpēc pat veikt auditu? Vienkārši izveidojiet jauku PDF failu, kurā pieprasīts satriecošs audits.

Turklāt, pat veicot zināmu likumīgu revīziju, tas, kas jebkuram pakalpojumu sniedzējam liedz tikai atļaut reģistrēšanu un visus shenaniganus revīzijas beigu brīdī?

Ja nē, kāpēc jums vēl nav veikts revīzija? Jebkādi iemesli?

Kā jau teicu: šie bez mežizstrādes veiktie auditi nav izmantojami. Mēs’Uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 10 gadus, un ir bijuši tādi notikumi kā Roterdamā. Aina zina, ka uz mums var paļauties simtprocentīgi.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Mēs varam apstiprināt, ka mēs visi esam cilvēki, kas atrodas Eiropā, un daudzus gadus esam viens otru pazinājuši, jo ir kopīgas intereses datoru, drošības, hakeru un aktīvisma dēļ..

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Mūsu biznesā ir ļoti svarīgi strādāt patstāvīgi. Tas’Tāpēc mēs strādājam pilnīgi bez investoriem. Tā’s arī par strauju izaugsmi.

Mēs vēlamies piedāvāt profesionālu VPN pakalpojumu, kas nodrošina visaugstāko drošības līmeni. Tas ir tas, ko aina novērtē arī par mums.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Sasodīts, tas būs tik forši, kad mēs būsim Giant Corporation ar direktoru padomi. Tikai Kidding, bet nopietni, direktoru padomes nav.

nVPN - atrodas Bosnijā un dibināts 2010. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mēs don’t nav tādas lietas kā “oficiālā atrašanās vieta” un tāpēc arī nav adreses. Mēs esam četru privātuma entuziastu grupa, kas visvairāk izplatīti Austrumeiropas reģionā - Bosnijā, Ukrainā, Polijā un Serbijā.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, patiesībā mēs domājam to darīt drīz, bet mēs to nedarām’šādas lietas vēl nav, bet 2019. gadā ir plānots izveidot sava veida arhīvu, kuram ikviens dalībnieks var piekļūt un izlasīt mūsu atbildes.

Kādi ir iemesli, ja nav publicētu pārskatāmības / noskaidrošanas ziņojumu?

Nav iemesla nepublicēt mūsu atbildes un rīcību, tiešām, mēs to nedarām’t nav ko slēpt. Kā minēts iepriekš, mēs to publicēsim un būsim pieejami mūsu biedriem 2019. gadā.

ES varu’Pagaidām vēl nenosauciet precīzu datumu, jo mums vispirms ir daudz citu uzdevumu sarakstā (WireGuard ieviešana, pilna dzimtā IPv6 ieviešana un mūsu Linux un Mac OS klienta izlaišana - nākamās 2-6 nedēļas).

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Man personīgi, man nebūtu problēmu to izdarīt, jautājums ir tikai par to, kā un kura firma veiks šādu revīziju un kā, es domāju, kā šāda revīzija patiesībā izskatās realitātē, kādus datus viņi vēlas redzēt datu bāzē, servera pusē.

Es domāju, ka servera puse nekādā gadījumā nav nekas interesants - bet klientu datu bāze ir vēl viens stāsts, kurā mums ir klientu e-pasti, tāpēc nezināt, kura firma to varētu izdarīt, kurš ir pietiekami uzticams un kā.

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Tam nav pamata, vienkārši nezināt, kā tas tiks izdarīts un kam ir uzticams, lai veiktu auditu.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Mums nav viena īpašnieka, kā minēts visiem, un nVPN.net nevienam nepieder. Mums ir četri cilvēki.

Ja diviem no viņiem ir piekļuve domēnam, tikai vienam no tiem ir piekļuves tiesības datu bāzei, īpašnieka šeit nav.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Mums vispār nav investoru, tas viss ir pašu gatavots un ar četriem cilvēkiem es pats rīkojos’ve minēts iepriekš.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Nav.

Hide.Me - atrodas Malaizijā un tika atklāts 2012. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mēs esam reģistrēti Malaizijā, mūsu uzņēmuma adrese ir: eVenture Limited, birojs 2.19, Lazenda tirdzniecības centrs, Labuanas federālā teritorija, 87007 Malaizija. Reģistrācijas numurs: LL09685

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, mēs publicējam periodiskuma pārskatāmības ziņojumu ar vēsturiskajiem datiem.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Pēdējais bija 2015. gads, un nākamais tiks publicēts nākamo divu vai trīs nedēļu laikā.

https://hide.me/lv/blog/leon-juranic-certifying-hide-me-as-one-of-the-most-anonymous-vpn-provider/

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Jā, mēs esam vieni no pirmajiem VPN uzņēmumiem, kurus ir revidējis neatkarīgs revidents / uzņēmums.

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

https://hide.me/lv/blog/leon-juranic-certifying-hide-me-as-one-of-the-most-anonymous-vpn-provider/

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Uzņēmums ir pilnībā privāts īpašums.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Nē, mums nav trešo personu investoru.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Uzņēmuma direktors ir Sebastians Šauba.

CyberGhost VPN - atrodas Rumānijā un tika atvērts 2011. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mēs’re Bukarestē, Rumānijā, ārpus alianses 5 acīm, 9 acīm un 14 acīm. Mūsu informācija ir šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, mēs bijām pirmie VPN nozarē, kas 2011. gadā publicēja pārskatāmības ziņojumu. Tas’Tā ir tradīcija, kuru mēs mīlam.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Mūsu gada pārskatāmības ziņojums ir šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report

Juridisko pieprasījumu skaits par 2019. gada 1. ceturksni drīz parādīsies mūsu privātuma centrā: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Līdz šim mēs esam koncentrējušies uz vislabākā VPN izveidi mūsu lietotājiem. Bet mēs plānojam nākotnē veikt mūsu VPN revīziju.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Tas nav izplatīts VPN nozarē, taču visa informācija par mums ir publiska. Iepazīstieties ar mūsu komandu un biroja suņiem šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

Vairāk šeit: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report/about-us un šeit: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=lv

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Mēs’Kape daļa. Sīkāka informācija šeit: http://www.kape.com/about-us.html

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Visu informāciju varat atrast šeit: http://investors.kape.com/board-of-directors

Hotspot vairogs - atrodas ASV un tika atklāts 2005. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mūsu galvenā mītne atrodas Redwood City CA. Adrese: 1800 Seaport Blvd Redwood City CA.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, mēs publicējam pārskatāmības ziņojumus. Tā kā mēs neapkopojam informāciju, kas ļauj mums izsekot interneta izmantošanu mūsu VPN atpakaļ pie atsevišķiem lietotājiem.

Mēs nesniedzam un nevaram sniegt informāciju valdībām, tiesībaizsardzības aģentūrām vai citām trešajām personām par to, kādas vietnes mūsu lietotāji apmeklē, kad izmanto mūsu pakalpojumus.

Turklāt mēs nevaram identificēt atsevišķu lietotāju, pamatojoties uz publisku IP adresi.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Katru gadu. Šeit ir saite https://www.hotspotshield.com/reports/AnchorFree_Transparency_Report-2018.pdf

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Jā. AVTEST

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

https://www.av-test.org/fileadmin/pdf/reports/AV-TEST_VPN_Trust_Report_August_2018_EN.pdf

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Informāciju par komandu un direktoru padomi varat atrast Anchorfree vietnē:

https://www.pango.co/about/

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Informāciju par komandu un direktoru padomi varat atrast Anchorfree vietnē: https://www.pango.co/about/ 

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Informāciju par komandu un direktoru padomi varat atrast Anchorfree vietnē: https://www.pango.co/about/

VPNSecure - atrodas Austrālijā un dibināts 2010. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Līmenis 1/360 St Paul’s Terrace Fortitude Valley, Brisbenas Kvīnslenda.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Vēl nesen mums tika publicēts ordera Kanāriju kanāls, taču Austrālijā Warrant kanāriji tagad ir nelikumīgi, un mums tas bija jālikvidē..

Pašlaik notiek uzņēmuma pārvietošana uz Honkongu sakarā ar nesenajām izmaiņām Austrālijas likumos - kad šī pārcelšana būs pabeigta, mēs atkārtoti publicēsim Warrant Canary

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Mēs nokārtojam trešo personu iespiešanās pārbaudes auditus, un pēdējo pārbaudi 2017. gada novembrī pabeidza Senseon Solutions

Tas, ka mēs apgalvojām, ka trešās personas, piemēram, Senseon, nepārbauda mežizstrādi, nav tas, ko mēs uzskatījām iepriekš, tomēr mēs varētu apsvērt iespēju to darīt nākotnē, lai klientiem nodrošinātu mieru..

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Shayne McCulloch - saistīts https://www.linkedin.com/in/shaynem

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Nav investoru.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Shayne McCulloch.

ProtonVPN - atrodas Šveicē un dibināts 2014. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mūsu galvenā mītne atrodas Ženēvā, Šveicē. Chemin du Pré-Fleuri, 3 CH-1228 Plan-les-Ouates, Ženēva, Šveice.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, mēs atjauninām pārskatāmības ziņojumu & Garantijas kanārijputniņš ikreiz, kad ir ievērojams jauns juridiskais pieprasījums.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Pēdējo reizi tas tika atjaunināts 2019. gada 2. februārī: https://protonvpn.com/blog/transparency-report/

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Pagaidām vēl neesam pilnībā pārredzami lietotājiem attiecībā uz mūsu galveno mītni, īpašniekiem, servisu utt.

Tomēr mēs apsveram iespēju veikt auditu tuvākajā nākotnē, jo tas ir kļuvis par nozares standartu.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

ProtonVPN AG pilnībā pieder Proton Technologies AG.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Nav atbildes.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

ProtonVPN AG direktoru padome ir Antonio Gambardella.

Windscribe - atrodas Kanādā un tika atklāts 2015. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

9251 Yonge St # 8901, Ričmondas kalns, ON, L4C 9T3, Kanāda. Pirms jūs sakāt Kanāda = 5 acis = slikti: https://blog.windscribe.com/i-doesnt-matter-how-many-eyes-you-have-66f59fc1e777

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā mēs daram.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

https://windscribe.com/transparency

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Mēs’mēs strādājam pie sistēmas, kas pārsniegs trešās puses auditu un ļaus ikvienam pārbaudīt mūsu prasības, nepaļaujoties “eksperti”.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

https://www.crunchbase.com/organization/windscribe#section-overview

https://angel.co/windscribe

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Investoru nav.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Jegors sak.

ibVPN - atrodas Rumānijā un dibināts 2003. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Mūsu kompānija atrodas Tirgu-Mures, Rumānijā. Adrese ir publiski pieejama mūsu vietnē, kājenes apgabalā: https://www.ibvpn.com

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Nav

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Mūsu uzņēmumam ir jāievēro GDPR, un mēs esam pavadījuši gadu pirms 2018. gada 25. maija, lai sagatavotos un nākamos mēnešus ieviestu datu aizsardzības mehānismu, kas mūsu klientiem nodrošina, ka viņu dati ir droši. 2019. gada mērķis ir veiksmīgi ieviest ISO 27001 (informācijas drošības pārvaldība) un 9001 (kvalitātes vadība)..

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

SC Amplusnet SRL ir uzņēmums, kas pilnībā pieder ibVPN. Uzņēmuma īpašnieki ir privātpersonas, kas nodarbojas ar ibVPN pakalpojuma attīstību un uzturēšanu.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Mums nav investoru.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Jūs varat pārbaudīt publisko informāciju par uzņēmumu SC Amplusnet SRL.

KeepSolid - atrodas ASV un dibināts 2013. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

KeepSolid’galvenā mītne atrodas Ņujorkā. Mūsu adrese ir 3220 Arlington Ave. Suite 5A Bronx, NY 10463, Amerikas Savienotās Valstis

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Nē.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Nav

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

Nav

Vai ja nē, kāpēc jums vēl nav veikts revīzija? Jebkādi iemesli?

Tas ir virs mūsu šī gada plāniem.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Mūsu īpašnieki ir Vasilijs Ivanovs un Oļegs Bočarņikovs. Plašāku informāciju par tiem varat pārbaudīt šeit: https://www.keepsolid.com/pressroom/board-of-members

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Nē, mums nav investoru. Mēs’re bootstrap uzņēmums.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Lūdzu, pārbaudiet vairāk informācijas mūsu direktoru padomē vietnē www.keepsolid.com/pressroom/board-of-members

Mullvad - atrodas Zviedrijā un tiek atklāts 2009. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Amagicom AB, Box 53049, 40014 Gēteborga, Zviedrija.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Nē, Zviedrijā nav likumu, kas uzliek pienākumu vākt / reģistrēt / rīkoties pret mūsu lietotājiem jebkādus datus, kas attiecas uz mums, lasīt vairāk: https://www.mullvad.net/guides/swedish-legislation/

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Jā.

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

https://mullvad.net/blog/2018/9/24/read-results-security-audit-mullvad-app/

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Amagicom 100% pieder dibinātājiem: Fredrikam Strömberg un Danielam Berntssonam.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Nē.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Fredriks Strēmbergs, Daniels Berntsons un Jans Jonssons (izpilddirektors)

SigaVPN - atrodas ASV un tika atklāts 2017. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

PO Box 1722, Southaven, MS, 38671, Savienotās Valstis. Tā kā tā ir individuālā uzņēmējdarbība un kaut ko es daru pusē, nav iemesla īrēt biroju.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Ordera kanārijputniņi ne vienmēr ir uzticami. ASV valdība var piespiest kādu to atjaunināt. Manuprāt, pārdomājot orderi par kanārijputniņiem ilgāku laika periodu.

Es nospriedu, ka tas tikai rada nepatiesu drošības sajūtu. Es don’t nav pārskatāmības ziņojumu, jo man nav iesniegts neviens valdības pieprasījums.

Es to publicētu, ja saņemtu valdības pieprasījumu.

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Revīzija ir dārga.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Es’m sistēmas administrators un privātuma aizstāvis.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Ziedotāji palīdz vadīt pakalpojumu. Lai aizsargātu viņu privātumu, es to nedaru’t dalīties ar viņu informāciju.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Tikai es.

PrivateVPN - atrodas Zviedrijā un dibināts 2009. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Zviedrija - Sollentuna.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Nav

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

Nav

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Konkrēta iemesla nav. Ir plāns sākt auditu, kad būsim uzstādījuši jauno vidi.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Plašāku informāciju par uzņēmumu varat atrast šeit: https://www.allabolag.se/5568951486/privat-kommunikation-sverige-ab

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Ārēju investoru nav!

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Plašāku informāciju par uzņēmumu varat atrast šeit: https://www.allabolag.se/5568951486/privat-kommunikation-sverige-ab

WASEL Pro - atrodas Nīderlandē un dibināts 2012. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Adrese www.bvpn.com kājenē. Laanzichtweg 60-B 4847 SJ Teteringen (Breda), Nīderlande.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Jā, tomēr mēs to nedarījām’t nav notikusi nelaime mūsu 9 darbības gados.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Mums bija 0 starpgadījumi.

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Mums ir patvērums’t nav vērsušās pie ticamām organizācijām.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Pakalpojums pieder un to atrod neliela izstrādātāju grupa, kas 90. gadu vidū atrada internetu un darīja visu iespējamo, lai tas būtu tikpat atvērts kā agrāk..

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Nē, pakalpojumu veido, finansē, vada tā pati izstrādātāju grupa, nav investoru un nav bankas īpašumtiesību.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Tie paši 3 izstrādātāji.

Seed4Me - atrodas Taivānā un tika atklāts 2012. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Seed4.Me VPN pakalpojumu izstrādā izplatīta izstrādātāju komanda. Mēs vēlamies privāto informāciju par mūsu struktūru paturēt kā vēl vienu klientu aizsardzības slāni.

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Nē.

Ja jā, cik bieži? Būtu noderīga saite uz URL vai PDF failu!

Nav

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Nē.

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

Nav

Kāpēc jums vēl nav veikta revīzija? Jebkādi iemesli?

Mūsu lietotāji mums šo lietu nelūdza. Lielākā daļa cilvēku pieprasa ātru un stabilu VPN savienojumu par zemu cenu - to mēs piedāvājam.

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Mēs nevēlamies šo informāciju izpaust.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

Mēs arī nevēlamies šo informāciju neizpaust.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Mēs arī nevēlamies šo informāciju neizpaust.

Surfshark - atrodas BVI un tiek atklāts 2018. gadā

Kur ir jūsu uzņēmuma galvenā mītne? Vai mēs varētu saņemt adresi??

Surfshark ir reģistrēta preču zīme Surfshark Ltd., kas ir Lielbritānijas Virdžīnu salas juridiska persona. Surfshark Ltd. oficiālā adrese ir šāda:

Surfshark Limited

Vanterpool Plaza, 2. stāvs, Wickhams Cay I, Road Town, VG 1110

Lielbritānijas Virdžīnu salas

Vai jūs publicējat pārskatāmības ziņojumus / garantiju kanārijputniņus??

Britu Virdžīnu salu valdība neprasa Surfshark publicēt pārskatāmības / noskaidrošanas ziņojumus; tāpēc mēs to nedarām.

Surfshark ir privāts uzņēmums, tāpēc šāda veida pārskatu publicēšana nav obligāta. Tā kā Surfshark nav publiski kotēts nevienā biržā, mēs piemērojam parasto praksi šādu informāciju neizpaust sabiedrībai.

Vai jūsu prasības ir pārbaudījis neatkarīgs trešo personu apsardzes uzņēmums?

Surfshark ir viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kuru neatkarīgais audits ir veikts. Pēdējo revīziju 2018. gada novembrī veica atzītā Vācijas apsardzes firma

Ja jā, kad jūsu VPN pakalpojums tika revidēts pēdējo reizi? Vai mēs varētu iegūt saiti uz URL / PDF failu??

Cure53 revidēts Surfshark VPN.

https://cure53.de/pentest-report_surfshark.pdf

Vai mēs varētu iegūt informāciju par uzņēmuma īpašniekiem??

Surfshark sniedz savus pakalpojumus cilvēkiem visā pasaulē, ieskaitot valstis, kurās ir ļoti ierobežojumi un režīmi, kur tiek kontrolēta piekļuve internetam, tiek vajāti pretinieki un nevalstiskās organizācijas. Mēs esam viens no nedaudzajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, kam ir izdevies pārvarēt Ķīnas lielo ugunsmūri. Kamēr mēs esam apņēmušies ieguldīt laiku un pūles, lai izstrādātu viedus risinājumus, kas var pārvarēt ierobežojumus.

Kas attiecas uz mūsu izpilddirektoru, viņš ir pazīstams kā Par Kaz. Viņš nodibināja Surfshark kā savu uzmācību, lai izveidotu labāku privātuma aizsardzības rīku nekā citi. Viņš ir tehnoloģiju fona privātuma speciālists, kurš savu karjeru ir pavadījis, strādājot ar kiberdrošības produktiem, kā arī kā sistēmas administrators dažādās pasaules daļās. Attiecībā uz Magnus tas ir pazīstams šajā jomā un minēts dažās Surfshark publikācijās.

Vai jums, puišiem, ir kādi investori, un vai lietotājiem tā ir publiski pieejama informācija?

SIA Surfshark pieder privātiem akcionāriem, kuri izvēlējās neizpaust savu privāto informāciju sabiedrībai, jo tā nav likumīgi prasīta.

Kas ir jūsu uzņēmuma direktoru padome?

Surfshark ir privāts uzņēmums, kuram nav jābūt un kam nav Direktoru padomes. To vada vadības komanda, kurā ietilpst izpilddirektors, mārketinga vadītājs, tehnoloģiju direktors, kā arī vairāki produktu īpašnieki.

Lietu iesaiņošana

Ar to mēs sasniedzam šo caurspīdīgo VPN rokasgrāmatu. Tās galvenais mērķis ir palīdzēt lietotājiem uzzināt vairāk par dažādiem pakalpojumu sniedzējiem un viņu pamatinformāciju.

Ņemiet vērā, ka neviennozīmīgiem pakalpojumiem nekad nevar uzticēties. Tikai tie pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir noteikta godīguma reputācija, var jums palīdzēt sasniegt pilnīgu digitālo privātumu.

Es ceru, ka šis ceļvedis palīdzēs jums iegūt visu nepieciešamo informāciju. Tomēr, ja jums ir kādi jautājumi / jautājumi vai vēlaties, lai es intervētu konkrētu pakalpojumu sniedzēju, komentējiet zemāk.

Palīdziet arī brālim, daloties šajā rokasgrāmatā ar citiem speciālistiem vai lietotājiem, kuri apzinās privātumu. Tas būtu ļoti novērtēts. Paldies un lai jauka diena priekšā! Dž

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me