Kurš VPN piedāvā labāko tiešsaistes tērzēšanas atbalstu?

Mūsdienās’Pasaulē, VPN izmantošana ir ļoti daudzveidīga, un to izmantošana paplašinās daudzās dažādās funkcijās un ierīcēs. Tagad, kopš VPN ir kritiska sastāvdaļa, kas ļauj lietotājiem iegūt lielāku vērtību no straumēšanas abonementiem tādās vietnēs kā Netflix, līdz finanšu darījumu aizsardzībai visās ierīcēs, tagad VPN kalpo plašākai lietotāju bāzei nekā jebkad agrāk.

Un, kad ir iesaistītas tik dažādas un sarežģītas funkcijas, lietotājam ir nepieciešams nodrošinājums ar pakalpojumu sniedzēju, lai tiktu cauri. Lielākā daļa labāko VPN par to piedāvā tiešraides tērzēšanu, dodot lietotājiem iespēju reāllaikā izvietot savus jautājumus un saņemt pielāgotus risinājumus to risināšanai, taču tās visas ir tiešraides tērzēšanas atbalsta iespējas, ko piedāvā dažādi pakalpojumu sniedzēji, kas nodrošina vienādu pakalpojumu līmeni.?

Ne īsti. Daži no viņiem izsniedz draņķīgas reakcijas, kas bieži vien nav noderīgas, ja jums ir tehniskāks vaicājums, savukārt citiem ir reāli tiešraides tērzēšanas atbalsta eksāmeni, kuri faktiski ir apmācīti, lai palīdzētu jums visu veidu problēmu novēršanā un citos sarežģītos jautājumos..

Un, ja jūs domājat, ka tērzēšanas atbalsts ir sekundārs VPN elements, un to nevajadzētu darīt’Pārdomājiet lēmumu izvēlēties izvēlēties pakalpojumu sniedzēju vai nē, tad jums ir jāpārdomā sava domāšanas līnija.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iestatīt VPN maršrutētājā vai ja VPN nedarbojas pareizi, un tas rada kļūdas, ko varat’pats neatrisiniet, tiešraides tērzēšanas atbalsts ir vienīgais, uz kuru jums būs jāatstāj prātā, lai atbrīvotos no problēmām un turpinātu nepārtrauktu pieredzi.

Pakalpojuma sniedzēja piedāvātā tiešsaistes tērzēšanas atbalsta kvalitāte ir liels faktors, kas jums jāņem vērā pirms lēmuma pieņemšanas abonēt noteiktu pakalpojumu sniedzēju vai nē..

Bet pārbaudot katru sniedzēju’Pakalpojuma kvalitāte, runājot par tiešraides tērzēšanu, ir diezgan grūts uzdevums, un tas var aizņemt daudz laika, ko vairums lietotāju nevar izdarīt paši, tāpēc es to izdarīju viņu labā.

Es izvēlējos top 5 pakalpojumu sniedzējus no nozares, kas piedāvāja pakalpojumu funkcijas, kas bieži prasa lietotājam mijiedarboties ar tiešraides tērzēšanas atbalstu, un es viņiem uzdevu par sarežģītu vaicājumu, lai redzētu, kā viņi rīkojas ar to..

Tālāk ir apkopots tērzēšanas atbalsta pakalpojuma pārskats, ja nevēlaties veikt pilnīgu analīzi.

VPN nodrošinātājs Reakcijas laiks Tehniskās zināšanas Tonis Noderīga
Surfshark Ātri Ļoti labi Sveiciens
NordVPN Ātri Zem nominālvērtības Rupjš & mehānisms
PureVPN Ātri Vidēji Mehāniķis & vājš
ExpressVPN Ļoti ātri Lieliski Sveiciens & Izmitināšana
CyberGhost Ļoti lēni Lieliski Rupjš & auksts

Kādu vaicājumu es iesūtīju dažādu pakalpojumu sniedzēju tiešsaistes tērzēšanas atbalsta versijās un kāpēc??

Katrā VPN es izmantoju to pašu vaicājumu, un tas ir tāpēc, ka man vajadzēja lietotājiem parādīt, kā katra dzīvā tērzēšana to apstrādā. Tas arī ļāva man tos vieglāk novērtēt.

Vaicājums bija “Hei, vai es varu likt jūsu VPN darboties manā Apple TV ierīcē?”

Kāpēc es izvēlējos šo vaicājumu? Jo es zinu, ka Apple TV to nedara’t šobrīd piedāvā iebūvētu VPN funkcionalitāti, piemēram, tās laikabiedru, piemēram, Samsung Smart TV vai Android TV un lai VPN darbotos, jums tas jāinstalē maršrutētājā vai jāizmanto straumēšanas ierīce, piemēram, Firestick, kas pati atbalsta VPN..

To var izdarīt arī, izmantojot viedo DNS, taču šo iespēju visi pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā.

Es gribēju pārbaudīt, vai tērzēšanas atbalsta speciālisti saprot manu vaicājumu un cik labi viņi ir apmācīti, lai mani apmierinātu. Es novērtēju arī viņu reakcijas laiku, t.i., vai viņi aizņēma pārāk ilgu atbildi, kad pirmo reizi uzdevu vaicājumu, un vai viņi turpināja tērzēt ar mani reālā laikā, vai arī viņu atbildēm vajadzēja vecumu, lai nāktos.

Šeit’Kā katrs VPN izturējās:

Surfshark: ātrs un nozīmīgs

Tērzēšanas atbalsta reitinga skala Surfshark

Reakcijas laiks Ātri
Tehniskās zināšanas Ļoti labi
Tonis Sveiciens
Noderīga

Es ļoti daudz cerēju uz šo pakalpojumu sniedzēju, jo tas bija lielisks, piedāvājot ļoti labu pakalpojumu līmeni un uzticamību tik īsā laikā kopš tā ieviešanas.

Un patiesību sakot, Surfshark’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts atbilst manām lielajām cerībām ar ātro reakcijas laiku un neticami labi piemērotajām atbildēm uz maniem jautājumiem.

Sākotnējie Surfshark tērzēšanas logi pieprasa ievadīt savu vārdu, e-pastu un sākotnējo vaicājumu. Kad jūs tos ievadīsit, jūs nonāksit rindā, bet gaidīšanas laiks vēl nebūs’t garš.

Diez vai tērzēšanas izpildīšanai vajadzēja nedaudz vairāk par minūti, lai ierastos tiešraidē.

Šeit jūs varat redzēt, ka es viņiem jautāju par viņu VPN iestatīšanu Apple TV, un atbildot uz tērzēšanas izpildītāju Braiens man jautāja, kādu straumēšanas pakalpojumu es vēlos sasniegt?

Atbilde ir labi piemērota manam uzdotajam vaicājumam, jo ​​no tā, kā šķiet, tērzēšanas atbalsta izpildītājs zināja, ka Apple TV meklēju VPN, jo es vēlējos ierīcē atbloķēt straumēšanas vietnes. Lielisks sākums!

Surfshark klientu atbalsts

Es atbildēju, ka vēlos sasniegt tādas vietnes kā Netflix, Amazon Prime un pat mazliet iepludināt sportu.

Tad nāca Braiens’Atbilde, kurā viņš man teica, ka man būs jāiestata maršrutētāja VPN, ja es vēlos atbloķēt vietnes savā Apple TV. Lieliska atbilde.

Es atbildēju, ka vēlos sasniegt tādas vietnes kā Netflix, Amazon Prime un pat mazliet iepludināt sportu.

Tad nāca Braiens’Atbilde, kurā viņš man teica, ka man būs jāiestata maršrutētāja VPN, ja es vēlos atbloķēt vietnes savā Apple TV. Lieliska atbilde.

surfshark atbalsts

Pēc tam es uzdevu vēl vienu sarežģītu jautājumu par to, vai viņu iTunes lietotne darbojas Apple TV vai nē. Acīmredzot tā nav’t, bet, ja kāds nav apmācīts, tas var radīt sajaukumu ar šo un Android lietotņu funkcionalitāti, lai tās darbinātu gan Android mobilajās ierīcēs, gan Android TV.

Bet Braiens zināja, par ko es runāju, tāpēc viņš atbildēja, ka viņi to nedara’vēl nav Apple TV lietotnes. Tiešām ticama atbilde.

Tad es viņam jautāju, vai es varu izmantot viņu lietotni Firestick savā FireTV ierīcē, kamēr tā ir pievienota Apple TV. Tas acīmredzami darbojas, jo FireTV ierīces ir domātas straumēšanas pakalpojumu piedāvāšanai uz lielākiem ekrāniem.

Braients to zināja, un viņš man teica, ka tas var notikt, bet liešana nenotiek’t vēl nav strādāts.surfshark vpn atbalsts

Surfshark’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts uztur pakalpojumu VPN darbībā noteiktos standartus. Nav robotprogrammatūras, kas vadītu tērzēšanu, bet gan patiesi cilvēki, kuri labi pārzina to, ko viņi dara.

Arī reakcijas laiks bija lielisks, jo, atbildot uz vaicājumu, neviena atbilde netika kavēta. Kopumā tā tiešraides atbalsts ir lielisks, bet ne lielisks, jo atbildes bija labas, bet ne tādā līmenī, kā es gaidīju. Es jums vēlāk pastāstīšu, ko es ar to domāju.

NordVPN: labs atbildes laiks, bet atbildes bija aukstas

Tērzēšanas atbalsta reitinga skala NordVPN

Reakcijas laiks Ātri
Tehniskās zināšanas Zem Par
Tonis Rupjš & Mehāniskais
Noderīga

Vēl viens labākais VPN pakalpojums, NordVPN, to nedarīja’nepiedāvā tiešsaistes tērzēšanas funkciju vienmēr, un viņi šo funkciju tikai pievienoja pēdējos pāris gados.

Es viņiem uzdevu ar vienu un to pašu vaicājumu un, ņemot vērā viņu izsmeļošo atbalsta krātuvi, kuru viņi man piedāvāja, saites uz ceļvežiem, kas saistīti ar katru vaicājumu.

Šeit’s kā noritēja saruna:

Sākotnējie logi izskatās tāpat kā Surfshark’s un prasa to pašu informāciju, sākot ar vārdu, e-pastu un ziņojumu.

Es ievietoju savu vaicājumu ziņojumā, un pagāja krietnas 2 minūtes, līdz kāds atnāca tiešsaistē.

Viņu tiešraides tērzēšanas atbalsta izpildītājs Harper man sniedza vispusīgu atbildi, un tā man piedāvāja saites uz VPN iestatīšanu maršrutētājā un par to, kā atspoguļot manu VPN savienojumu no mana datora. Abas bija būtiskas, taču atbilde bija mazliet bezpersoniska un mehanizēta. Surfshark’No otras puses, reakcijai bija vairāk cilvēciskas puses.

nordvpn klientu atbalsta apskats

Mehāniskās atbildes turpinājās, un kad atbalsta izpildītājam bija jāsaka nē, tā sniedza ļoti bezpersonisku atbildi, kas jutās auksta.

nordvpn lietotāju atbalsta pārskats

Atkal, kad es pajautāju Harperim, vai viņu lietotne FireTV darbosies manā FireTV ierīcē ar AppleTV, tad es saņēmu šo atbildi, kurā man teica, kā instalēt un iestatīt NordVPN’s FireTV lietotne manā FireTV ierīcē, taču tā nenotika’t precīzi atbild uz manu vaicājumu.

nordvpn

Un uz citiem maniem jautājumiem turpinās arī mehanizētās atbildes.

nordvpn cs

Pēc precīzas atbildes saņemšanas, kad viņiem jautāju, vai viņiem ir atbalsts citiem televizoriem, es viņiem jautāju, vai viņi sniedz atbildes uz atbildēm, jo ​​abas atbildes bija vienādas, taču mani jautājumi bija atšķirīgi, tāpēc Harpers sacīja, ka jā, viņi abi bija konservētas atbildes, jo viņi bija tikai Android un Samsung TV atbalsts.

nordvpn cs

NordVPN’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts mani nolaida, jo tas neatbilda standartiem, ka šī līmeņa pakalpojumam ir ērti jāatbilst. Es negaidīju tik aukstu atbildi no viņu tiešraides tērzēšanas atbalsta, bet gan to’s to, ko es ieguvu, tāpēc, pēc manis teiktā, NordVPN’Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts nekur nav tuvu standartiem, ko nosaka tādi pakalpojumu sniedzēji kā Surfshark.

Es vērtētu NordVPN’Tiešraides tērzēšana, kā norādīts zemākajā līmenī.

PureVPN: Atbilstošās atbildes, bet jādarbojas pēc signāla

Tērzēšanas atbalsta reitinga skala PureVPN

Reakcijas laiks Ātri
Tehniskās zināšanas Vidēji
Tonis Mehāniskais & Vāja
Noderīga

Kaut arī tā tērzēšanas atbalsts joprojām ir ātrs, PureVPN ir daudz jāstrādā, lai lietotāji justos, izmantojot tiešraides tērzēšanu. Atkal, piemēram, NordVPN, PureVPN’Tērzēšanas atbalsts bija auksts, bet ne’nerada man sajūtu, ka es runāju ar cilvēku, kurš bija pietiekami noraizējies, lai patiešām atrisinātu manu jautājumu.

Turklāt gramatika joprojām ir galvenā problēma, problēma, kurai šādas iespējas VPN nekad nevajadzētu būt. Atbildes no tērzēšanas atbalsta izpildītāja uzskatīja, ka tās nāk no personas, kurai ir tikai rudimentāra angļu valodas prasme.

Šeit’Kā noritēja mana saruna ar viņu tērzēšanas atbalstu:

Es viņiem uzdevu ar tādu pašu vaicājumu par to, kā man savā Apple TV jāizmanto VPN, un atbildē bija informācija par to, kā man būs jāiestata VPN maršrutētājā, lai atrisinātu manu problēmu. Pietiekami labi, bet atkal, tērzēšanas atbalsta izpildītājs tikai sniedza atbildes un faktiski nebija sarunājies, kaut kas Surfshark ieguva gandrīz labo.

PureVPN klientu atbalsta pārskats

purevpn pakalpojuma apskats

Un kā es teicu iepriekš, PureVPN ir jāpārskata sarunu prasmes un tā tērzēšanas atbalsta eksāmenu gramatika. Nav pieturzīmju pat tiešajā tērzēšanā’t neatstāj labu iespaidu.

Purevpn cs

Purevpn cs

Tiešsaistes tērzēšanas izpildījumā lietas neizdevās’s kas’ir nepareizi ar citiem pakalpojumu sniedzējiem, kā arī, piemēram, NordVPN. Lai kāds justos ērti un laipni gaidīts šādā bezpersoniskā saziņas platformā, jums jāatrodas spēles augšgalā, bet diemžēl PureVPN’t tikšanās ar to.

Labākajā gadījumā PureVPN’Tērzēšanas atbalstu var novērtēt arī zem nominālvērtības.

ExpressVPN: ātrs, atbilstošs un labākais klientu atbalsts pēc maniem testiem

Tērzēšanas atbalsta reitinga skala ExpressVPN

Reakcijas laiks Ļoti ātri
Tehniskās zināšanas Lieliski
Tonis Sveicināšana un uzņemšana
Noderīga

Labākais pakalpojumu sniedzējs nozarē to nedarīja’Neļaujiet man, sazinoties ar tā tiešraides tērzēšanas atbalstu. Tas tika uz vietas, tāpat kā tas, kā pakalpojumu sniedzējs ir citos sava pakalpojuma aspektos.

ExpressVPN’Tiešsaistes tērzēšana nebija tikai pieklājīga, bet arī sniedza atbilstošas ​​viegli saprotamas atbildes uz katru manu uzdoto jautājumu, atstājot mani pilnībā apmierinātu.

Šeit’Kā noritēja tērzēšana ar viņiem:

Kad es viņiem pirmo reizi uzdevu savu vaicājumu, viņi man jautāja, vai man ir konts vai nav.

expressvpn klientu atbalsta apskats

Es atbildēju noraidoši, tāpēc tiešraides tērzēšana man uzdeva ļoti līdzīgu jautājumu tam, ko Surfshark uzdeva, t.i., kam es vēlētos piekļūt, izmantojot VPN Apple TV.

Es viņam teicu, ka es vēlos noskatīties arī Netflix, Amazon Prime un mazliet arī sportu, to pašu atbildi, ko devu Surfshark, bet viņu reakcija no tā viņus atšķīra no visiem, pat Surfshark.

expressvpn klientu apkalpošanas apskats

Fils, viņu tērzēšanas atbalsta izpildītājs, man sīki pastāstīja, ka Apple TV nav’t neatbalstot VPN, tāpēc viņi to neatbalsta’t tam nepiedāvā lietotni. Bet tad viņš man teica, ka ExpressVPN’s Viedais DNS bija vispiemērotākais manām prasībām un kā.

Viņš pat sīki izskaidroja viņu viedo DNS / mediastreamer pakalpojumu un pat pastāstīja par tā ierobežojumiem. Diezgan izsmeļoša atbilde.

expressvpn cs

Pēc tam es pajautāju viņam par ExpressVPN FireTV lietotni un to, vai tas tikpat labi darbosies arī AppleTV.

expressvpn

Atbilde atkal bija neticami noderīga, jo viņš man teica, ka jā, viņi patiešām piedāvā lietotni FireTV un, ja mūsu FireTV ierīce ir no otrās paaudzes, es varētu iegūt to, ko es vēlējos, abonējot viņu VPN pakalpojumu.

expressvpn

ExpressVPN’Atbildes uz tiešraides tērzēšanu ir ļoti laipnas, un šķiet, ka tērzēšanas izpildītājs tiešām saprot, ko lietotājs pieprasa un pieprasa. Atbildes ir izstrādātas, lai precīzi atbilstu jūsu vaicājumu prasībām.

Tur’Tas ir liels iemesls, kāpēc ExpressVPN, neskatoties uz to, ka tas ir vismaz 2–3 reizes dārgāks nekā citi VPN, joprojām pārvalda maksu. Tās veiktspējas līmeņi visās frontēs ir paraugpārkāpumi, un pakalpojumu sniedzējs to nedara’t pat atstāt vienu zonu, no kuras lietotājs var justies neapmierināts.

CyberGhost: Brutāli godīgi un apņēmīgi, bet gausi

Tērzēšanas atbalsta novērtējuma skala CyberGhostVPN:

Reakcijas laiks Ļoti lēni
Tehniskās zināšanas Lieliski
Tonis Rupjš un auksts
Noderīga Virs vidējā

Nekļūdieties - CyberGhost VPN joprojām ir labākais pakalpojumu sniedzējs, neskatoties uz to, ka tas atpaliek no laikabiedriem, piemēram, NordVPN, unikālu drošības elementu un lielāka servera tīkla pievienošanas ziņā.

Tas joprojām ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kuram varat uzticēties, lai katru reizi, kad to izmantojat, atbloķētu Netflix US. To netraucē arī drošības problēmas vai IP noplūde. Bet pieredze, kas man bija ar tā tiešraides atbalstu, bija nedaudz atšķirīga.

Man bija visilgākā tērzēšana ar CyberGhost’Tiešraides tērzēšanas atbalsts no visiem VPN, kurus es iesaistīju šajā nolūkā. Iemesls tam ir tas, ka pakalpojumu sniedzējs man precīzi pateica, ka tā pakalpojumā ir nepilnības, kas neļauj man veikt noteiktu darbību.

To darot, pakalpojumu sniedzējs parādīja neticamu godīgumu, ko es ļoti augstu vērtēju, tomēr nomāktais nogaidīšanas laiks starp katru atbildi un mazliet aukstais tonis kalpoja par lieliem pagrieziena punktiem.

Šeit’Kā noritēja tērzēšana:

Sākotnējais tērzēšanas atbalsta logs bija tāds pats kā jebkuram citam’s pirms darba sākšanas ir nepieciešama mazliet informācijas.

Kad es pirmo reizi uzdevu vaicājumu, viņu komandas atbilde bija diezgan auksta un nevēlama. Čats varēja’Pēc tam es beidzos, bet es viņiem uzdevu vairāk jautājumu, lai redzētu, cik labi viņi var tikt galā ar sarežģītākiem jautājumiem.

cyberhost klientu atbalsta pārskats

Kad man jautāja, vai ir iespējams atrisināt šo problēmu, Marta, viņu tērzēšanas atbalsta izpildītājs, man teica, ka man vajadzēs iestatīt VPN maršrutētājā, jo tas’s ir vienīgais veids. Bet tērzēšanas atbalsts exec man nepiedāvāja saiti uz to, kā es varu iestatīt viņu VPN maršrutētājā.

cyberhost klientu apkalpošanas apskats

Es atkal uzdevu jautājumu par FireTV ierīces izmantošanu Apple TV un par to, vai viņu VPN varētu darboties šādā veidā. Atbilde, ko Marta uz to sniedza, nebija tikai laba, tā bija lieliska.

cyberhost cs

Viņa man teica, ka mana Amazon FireTV ierīce parasti nedarbojas Apple TV, ja man ir VPN, kas saistīts ar protokoliem.

cyberhost cs

Viņa man to teica, jo CyberGhost VPN to nedara’nepiedāvā pareizo protokolu, kas nepieciešams tā pakalpojuma Firestick palaišanai ar Apple TV, to serviss parasti nedarbosies ar Apple TV.

Šeit godīgums bija nežēlīgi labs, kā to nedarīja Marta’Nemēģiniet pārveidot mani par abonentu, izmantojot viltus solījumus, bet vadīja mani uz pareizo.

kibernometne

kibernometne

Kurš uzvar?

Izmantojot rokas uz leju, ExpressVPN piedāvā vislabāko tiešraides tērzēšanu, un Surfshark nāk tūlīt.

Citiem pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, PureVPN, NordVPN un pat pārējiem VPN, kas apdzīvo arvien pieaugošo nozari, ir nopietni jāuzlabo spēle, ja viņi vēlas apmierināt savus lietotājus, vienlaikus piedāvājot atbalstu.

Slikts tiešraides atbalsts var izslēgt jebkuru lietotāju neatkarīgi no tā, cik labs ir faktiskais VPN pakalpojums. Un, ja jūs piedāvājat pakalpojumu, kura mērķis ir rūpēties par lietotājiem no visas pasaules, jums jābūt paraugam, kā jūs viņiem palīdzat, kad viņi iestrēgst vai kad viņi saskaras ar problēmu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me