Atklāta 100+ VPN reģistrēšanas politika – 37 VPN saglabājiet jūsu žurnālus un 15 neietveriet

Ātrajā tempā “digitāls” pasaule, ko esam izveidojuši, “privātums” bieži ir kopīgas rūpes. Patiesību sakot, viss, ko jūs darāt tiešsaistē, atstāj digitālu pēdu, kas padara to atzīmējamu gadu desmitiem.

Internets nekad neko neaizmirst, un jūs būsit muļķīgi gaidīt savādāk. Ja ar to nebūtu pietiekami, jums ir valdības, slepenās aģentūras un hakeri, kas visi jūs spiego.

Valstis pēc valstīm, pievienojieties “Ziņojumi bez robežām” saraksts, kas apzīmēts kā tas, ko mēs saucam “interneta ienaidnieki”, ļauties pilsoņu masu uzraudzības darbībām.

Tāpēc VPN izmantošana kļūst populāra, lai jūsu identitāte būtu paslēpta, bet tiešsaistes aktivitātes - anonīmas. Tomēr arī šie trešo personu pakalpojumi var nebūt droši.

Dažādi VPN pakalpojumu sniedzēji izmanto reģistrēšanas darbības vai cieš no noplūdēm, kas apdraud jūsu privātumu. Ņemot to vērā, Bestvpn.co izveidoja šo visaptverošo rokasgrāmatu par žurnāliem. Es ceru, ka tas atbild uz visiem jūsu jautājumiem!

Contents

37 VPN uztur jūsu žurnālus & 15 Dons’t

 1. VPN žurnālu veidi
 2. Kāpēc VPN reģistrē datus?
 3. Satraucoši VPN, kas glabā reģistrēšanas informāciju
 4. Uzticami VPN ar stingru “Nav žurnālu” Politika

VPN žurnālu veidi

Pirms es padziļināti izskaidroju dažādus virtuālā aizsargātā tīkla žurnālu veidus, ļaujiet man paskaidrot, ka visi pakalpojumu sniedzēji izturas pret informācijas ierakstīšanu / glabāšanu. Ir bijuši tikai daži reti gadījumi, kad pakalpojumu sniedzēji tika pārbaudīti, pārbaudot savas LOGLESS prasības.

Kamēr nav noticis incidents saistībā ar valdības pavēsti, jūs nevarat precīzi pateikt, vai konkrētais VPN ir drošs. Tas nenozīmē, ka jūs pārtraucat to lietošanu pavisam, tikai tas, ka tas var nebūt visi saules un varavīksnes, pat ar UZTICAMU produktu.

VPN žurnālu veidi

Protams, ir daži VPN, kas pārredzami reģistrē informāciju par reģistrēšanu. Neatkarīgi no tā, ir jāpiekrīt, ka, reģistrējoties VPN, jūs joprojām varat tikt uzraudzīts. Tikai ne no valdības, bet no paša pakalpojumu sniedzēja.

Tas varētu būt daudzu iemeslu dēļ (par kuriem es diskutēšu turpmāk). Līdz tam, ja mēs runājam par VPN žurnālu veidiem, ir divi: darbības / lietošanas žurnāli un savienojuma žurnāli. Pirmais pieļauj lielāku privātās dzīves aizskārumu, bet otrais parasti ir samērā nekaitīgs (izdzēsts pēc 1-15 dienām).

Darbības / lietošanas žurnāli

Kā norāda nosaukums, šie VPN žurnāli attiecas uz visiem datiem, kas savākti, izmantojot internetu. Tas ietver visas jūsu tiešsaistes aktivitātes, kas ir metadatu, IP adrešu, savienojuma laiku un datplūsmas žurnālu, piemēram, pārlūkošanas vēstures, nosūtīto ziņojumu, lejupielādēto failu, veikto pirkumu un lietotās programmatūras apkopojums..

Daži pakalpojumu sniedzēji var reģistrēt tikai konkrētas jūsu darbības / lietošanas aspektus. Citi, kas nav tik uzticami, varētu saglabāt visu iepriekš minēto informāciju. Šī lietošanas datu uzraudzība un reģistrēšana no privātuma viedokļa var izrādīties kaitīga un, pirmkārt, sabojāt mērķi izmantot VPN..

Tomēr ļaujiet man precizēt, ka vairumam VPN pakalpojumu, kas nodarbojas ar šādu darbību reģistrēšanu, parasti ir BEZMAKSAS. Paturiet prātā, ka par šiem pakalpojumiem ir jāmaksā par datu centriem, serveru paplašināšanu, programmatūras atjauninājumiem, tehnisko atbalstu un vietņu izdevumiem. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir pārdot savu informāciju trešo personu pakalpojumiem.

Ļoti rentabli ir dati, kas veicina profila veidošanu ap dažādiem lietotājiem. Iedomājieties, vai ir vērts noplūdināt personisko informāciju. Ja jūs dzīvojat jurisdikcijā 5/9/14, šo pašu informāciju varētu nodot arī valdībai vai slepenām aģentūrām.

Saskaņā ar likumu, lielākā daļa “interneta ienaidnieki” padarīt interneta pakalpojumu sniedzējus par obligātu jūsu datu glabāšanu jebkur no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem. Tāpēc es vienmēr iesaku lietotājiem izmantot pārbaudītos apmaksātos VPN pakalpojumus, jo tie padara šos datus neredzamus, vienlaikus izvairoties no reģistrēšanas prakses, kas atrodama BEZMAKSAS kolēģos..

Savienojuma žurnāli

Ja darbību žurnāli burtiski var iznīcināt jūsu tiešsaistes anonimitāti, savienojuma žurnāli ir mazāk nekaitīgi. Lai gan šādas informācijas reģistrēšanu VPN sniedzējam vajadzētu pamatot ar pamatotu pamatojumu. Nemaz nerunājot par to, ka pakalpojumam būtu jāprecizē arī šo VPN žurnālu dzēšanas ilgums.

Savienojuma žurnālos parasti ietilpst IP adreses, savienojuma laiks, datums un vieta. Šie ir vairums VPN pakalpojumu sniedzēju visbiežāk reģistrētie žurnāli. Lai arī tie tieši neatklāj jūsu identitāti, savienojuma datumus, laiku un atrašanās vietu var izmantot kopā.

Daži no VPN, kas uztur savienojuma žurnālus, neskatoties uz apgalvojumu par NONE saglabāšanu, ir TunnelBear, Windscribe, PureVPN, Betternet un ProtonVPN. Liela daļa ir savienojumu žurnāli, kas tiek glabāti tikai īslaicīgi. Tie tiek turēti no 1 līdz 15 dienām atkarībā no pakalpojuma.

Daži var pat pagarināt tā ilgumu. Piemēram, HideMyAss saglabā šo informāciju 6 mēnešus. No privātuma viedokļa šī reģistrēšana ir tikai nedaudz uzmācīga, un var būt grūti atjaunot tiešsaistes aktivitātes, izmantojot tās.

Kanāriju kanāli

14/9/14 Eyes Jurisdikcijās un citās valstīs ISP un VPN pakalpojumus varēja saņemt “slepeni orderi” valsts drošības vēstuļu vai valdības pavēsti veidā. Šie orderi ļauj tiesībaizsardzības aģentūrām pieprasīt izmeklēšanai jebkādu informāciju par saviem klientiem.

Lielākā daļa šo orderi tiek izdoti ar pavēli. Tas neļauj ISP vai VPN pakalpojumam paziņot mērķim, kas pakļauts uzraudzībai. Šeit ienāk garantijas kanāriji, kas nav pilnīgi saistīti ar reģistrēšanas darbību / savienojuma informāciju.

Šīs galvenās lapas, kuras reklamē pakalpojumu sniedzēji, palīdz saglabāt privātumu. Viņi regulāri ir publicējuši paziņojumus noteiktā lapā, apstiprinot, ka dienests nav saņēmis slepenu orderi. Ja lapa pārtrauc publicēt regulārus paziņojumus, kanārijzirdzniecības paziņojums tiek noņemts.

Tas norāda, ka ir izsniegta tiesas pavēste, un VPN ir aizliegts par to ziņot. Lietotāji, kas apzinās privātumu, pēc tam var veikt nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu viņu identitātes drošību. Kaut arī šis a “Garantijas Kanārijs” tas izvirza savu jautājumu kopumu pakalpojumu sniedzējiem.

Ja VPN apgalvo, ka nav žurnālu sniedzējs, viņiem nebūtu jāuztraucas par šādas lapas izveidi, vai ne? Arī tas, ka tie tiek atjaunināti tikai reizi mēnesī, padara tos bezjēdzīgus. Neskatoties uz to, bija svarīgi sniegt ieskatu, un tālāk tekstā mēs apspriedīsim attiecīgos pakalpojumu sniedzējus.

Kāpēc VPN reģistrē lietotāju datus un nonāk pretrunā ar viņu konfidencialitātes solījumiem??

Pateicoties tādām iniciatīvām kā Kiberdrošības izpratnes mēnesis un Drošāka interneta diena (SID), tīklātāji visā pasaulē apzinās savu tiešsaistes datu vērtību. Lietotāji, kas apzinās privātumu, nekavējoties sāk izmantot VPN pakalpojumus, taču vēlāk žurnālu glabāšanas dēļ saskaras ar dilemmām.

Kāpēc VPN reģistrē lietotāju datus un nonāk pretrunā ar viņu konfidencialitātes solījumiem?

Tātad jautājums, uz kuru lielākajai daļai cilvēku ir jāatbild; Kāpēc VPN reģistrē lietotāja datus? vai tas nav pretrunā viņu solījumiem par privātumu? Pēc sazināšanās ar vairākiem VPN pakalpojumiem pa e-pastu es nolēmu sniegt nelielu pamatojumu (protams, tikai daži atzina žurnālu glabāšanu).

Ar VPN saistīto problēmu novēršana

Visbiežākais VPN reģistrēšanas iemesls ir viņu pakalpojuma problēmu novēršana. Piemēram, daži lietotāji var saskarties ar savienojamības problēmām vai pat saskarties ar DNS, WebRTC noplūdēm.

Šādu datu glabāšana var būt noderīga VPN pakalpojumu tīkla optimizācijā. Lielākoties problēmu novēršana prasa minimālu savienojuma žurnālu uzturēšanu.

Vienlaicīgu savienojumu ierobežošana

Es personīgi uzskatu, ka šis iemesls ir pretrunīgs, jo īpaši attiecībā uz “nav žurnālu” VPN pakalpojumi. Visi pakalpojumu sniedzēji ierobežo pieejamo vienlaicīgo savienojumu skaitu.

Atsevišķā abonementā daži pakalpojumu sniedzēji atļauj 3, 5, 6 vai pat neierobežotu multi pieteikšanos. Šim aktam joprojām ir nepieciešama noteikta veida reģistrēšana (lai noskaidrotu, cik ierīču ir pievienots).

Tāpēc vienmēr jautājiet VPN pakalpojumam, ar kuru reģistrējaties, kā viņi mēdz ieviest šos savienojuma ierobežojumus, vienlaikus apgalvojot, ka netiek saglabāti žurnāli.

Vienīgie VPN, kas līdz šim ir ievērojuši stingru nulles reģistrēšanas politiku un ļauj lietotājiem neierobežotus vienlaicīgus savienojumus, ir Perfect Privacy un Surfshark.

Nav žurnālu = nav ierobežojumu. Tas ir tik vienkārši!

Joslas platuma ierobežojumu noteikšana

Tāpat kā VPN pakalpojumu žurnālu informācija, lai ierobežotu daudzkārtēju pieteikšanos, tie var arī noteikt joslas platuma ierobežojumus. Tas var ietvert dažu darbību / lietošanas VPN žurnālu reģistrēšanu, kas ir diezgan riskanti.

Tāpēc es nekad neuzticos pakalpojumu sniedzējiem, kas pat ar maksas abonentiem uzliek joslas platuma ierobežojumus. Es domāju, ka tas ir pretrunā ar visu VPN lietošanas mērķi. Es vēlos aizsardzību ikreiz, kad lietoju internetu.

Vissvarīgākais, es vēlos izmantot labu ātrumu straumēšanai un torrent lejupielādei. Tāpēc, ja kāds VPN uzliek šādus ierobežojumus un apgalvo, ka tādi ir “nav žurnālu”, neuzticies viņiem.

Daži no VPN pakalpojumu piemēriem, kas to dara, ir Windscribe un TunnelBear, ko abi piedāvā “bezmaksas izmēģinājumi” kas ierobežo joslas platumu.

Reģistrēšanās ar nomas serveriem (VPS)

Tā ir ēnaina prakse, taču mūsdienās daudzi pakalpojumu sniedzēji izmanto nomas serverus. Viņi maldina lietotājus, domājot, ka viņu datu centri atrodas visā pasaulē, bet faktiski izmanto tikai virtuālos privātos serverus (VPS)..

Tie mēdz būt vislētākie VPN nekā vienkārša metāla serveri. Tomēr tie nepiedāvā tādu pašu privātuma līmeni. VPS pakalpojumu sniedzēji bieži uztur serveru darbību žurnālus.

Tas nozīmē, ka jums nav tikai jāuztraucas par savu VPN ierakstīšanas informāciju, bet jebkurš VPS pakalpojumu sniedzēju skaits var nonākt jūsu privāto datu pārziņā..

Tajā pašā laikā, izmantojot VPS, tiek nodrošināta aizsardzība no vietējām varas iestādēm, kuras iepriekš tieši devās uz datu centru, lai iegūtu visu nepieciešamo.

Valdību likumi un izlūkošanas aģentūru pieprasījumi

Īpaši valstis, kas ietilpst piecās, deviņās un četrpadsmit acīs, nosaka stingrus likumus, kas uzņēmumiem uzliek pienākumu reģistrēties un / vai nodot privātu lietotāju informāciju.

Piemēram, Apvienotajā Karalistē likumprojekts “Izmeklēšanas pilnvaras” paredz baļķu glabāšanu un glabāšanu 12 mēnešus. Tas patiešām var kavēt jūsu privātumu.

Kopš 2010. gada NSA un GCHQ ir spiegojuši tehnoloģiju uzņēmumiem ASV, Lielbritānijā un citās valstīs kā daļu no savas PRISM programmas..

Viņi vienkārši pieprasa reģistrēt failus, izsniedzot “gag pasūtījums”. Tas nevienam tehnoloģiju uzņēmumam padara nelikumīgu nepieciešamās informācijas neizpaušanu.

Saikne starp mežizstrādes politiku un jurisdikcijām

Redzi, reģistrēšanās pie pakalpojumu sniedzēja, kas atrodas riskantā jurisdikcijā, ir saistīta ar nozīmēm. Dažādas valstis piemēro savus datu saglabāšanas un uzraudzības likumus.

Ja daži izvēlas ievērot lietotāju privātumu, citi mēģina visu iespējamo, lai uzraudzītu VISU! Šajā rokasgrāmatā varat uzzināt visu, ko vēlaties par šīm valstīm. Daži pat iesaistās informācijas apmaiņā starp valstīm, lai spiegotu viens otru’s pilsoņi.

Tagad, ja VPN atrodas jurisdikcijā, kas tiek apzīmēta kā interneta ienaidnieks, varat būt pārliecināti, ka viņi piemēro likumus, kas pilnvaro datu reģistrēšanu ISP, telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem un EVEN VPN.

Tam nav nekādu risinājumu. Pat ja viņi izvairīsies no uzmanības, pavēstes ar NSA, GCHQ vai FBI rīkojumu ir viss, kas viņiem būs nepieciešams sadarbībai. Pēc tam šiem pakalpojumu sniedzējiem, protams, ir jāpIESAKAS visiem lietotāju datiem, tāpēc jums ir jāuzmanās par savu valsti’s interneta likumi.

Piemēram, ja jūs atrodaties Eiropas Savienībā, ir valstis, kas ietilpst 14 acu aliansē, kā arī tās, kuras nav un kuras var uzskatīt par “Internetam draudzīgi”.

Neatkarīgi no tā, kur tieši dzīvojat, vairumā gadījumu jūs saņemsiet aizsardzību ar ES vispārējo datu aizsardzības regulu (GDPR), kas veicina datu aizsardzību un privātumu visiem lietotājiem Eiropas Savienībā! Varu derēt, ka tu līdz šim to nezināji, pareizi?

Satraucoši VPN, kas glabā reģistrēšanas informāciju

Tagad es ceru, ka jums ir skaidrs priekšstats par VPN reģistrēto žurnālu veidiem, kāpēc tie tiek ierakstīti, kā arī par saistību starp reģistrēšanu un jurisdikcijām.

Satraucoši VPN, kas glabā reģistrēšanas informāciju

Svarīgai daļai esmu izveidojis padziļinātu analīzi par 100 un vairāk pakalpojumu sniedzēju VPN reģistrēšanas politikām. Zemāk jūs saņemsit informāciju par 24 pakalpojumu sniedzējiem, kuri izseko / uzglabā datus, un no tā vajadzētu izvairīties.

1. Astrill VPN - galvenā mītne atrodas Seišelu salās

Neskatoties uz to, ka Seišelu salas ir droša vieta, prom no 5/9/14 Eyes aliansēm, tās joprojām ir vainīgas savienojumu žurnālu reģistrēšanā. Tas patiesībā ir arī smieklīgi!

Apmeklējot viņu privātuma politikas lapu, viņi vispirms apgalvo, ka uzliek VPN politiku bez žurnāliem. Izlasot dažus pirmos punktus, viņi paziņo:

“Mūsu sistēma seko aktīvajām sesijām - savienojuma laikam, IP adresei, ierīces tipam un Astrill VPN lietojumprogrammas versijai jūsu VPN sesijas laikā. Papildus tam mēs glabājam pēdējos 20 savienojumu ierakstus, kuros ietilpst: savienojuma laiks, savienojuma ilgums, valsts, ierīces tips un Astrill klienta lietojumprogrammas versijas numurs.”

Saskaņā ar šo paziņojumu “Faktiskais” žurnāli, ko apkopojusi Astrill: savienojuma laika zīmogi, jūsu valsts, ierīce un pat jūsu IP adrese.

Pakalpojumu sniedzējs savās FAQ sadaļās apgalvo, ka viņi to dara tikai AKTĪVĀM sesijām, lai pārraudzītu vienlaicīgu savienojumu skaitu no viena abonementa.

Viņi apgalvo, ka noņem šos žurnālus tūlīt pēc sesijas beigām. Vai jūs tiešām varat turēt viņu vārdu, it īpaši pēc tam, kad apsverat, kā viņi vispirms apgalvoja “bez logiem”?

2. AnonVPN - galvenā mītne atrodas ASV

Atrodas ASV, AnonVPN jau zaudē lielāko daļu savas uzticamības (ja tāda ir). Pakalpojumu sniedzējs ir daļa no valsts, kas ir Piecu acu (UKUSA līguma) dibinātājs..

Tāpēc valdība pieprasa, lai interneta pakalpojumu sniedzēji un VPN glabātu žurnālus. Protams, AnonVPN apgalvo “Mēs neveicam savienojuma laiku, darbību vai izcelsmes IP žurnālus. Ko mēs don’t iekasēšanu nevar pieprasīt.”

Tomēr es nespēju noticēt šim apgalvojumam, kad viņiem ir arī Orientējošais kanārijputniņš, kurā teikts, ka tam nav nekādu rīkojumu. Kāpēc jums ir grūti to pieminēt, ja neturat žurnālus?

Ja jūs apmeklējat viņu “Pakalpojuma noteikumi” lapā, ir paziņojums, kas precizē, “Nevar garantēt, ka citi saziņas līdzekļi (piemēram, pasts, faksimils un balss telefona pakalpojums) kādreiz būs 100% droši. Tāpēc mēs vienmēr iesakām izmantot veselo saprātu.”

3. Anonymizer - galvenā mītne atrodas ASV

Anonimizators ir daļa no valsts, kas ir apzīmēta ar “Interneta ienaidnieks” no žurnālistiem bez robežām. Tas seko valdības likumiem, kas ir iesaistīti 5/9/14 aliansēs.

Tas nozīmē, ka piegādātājs jau glabā žurnālus, ja viņiem tiek izsniegts tiesas pavēste ar rīkojumu par aizrādījumu - viņi tik un tā nevarēs atteikties - jo tas būtu nelikumīgi. Pakalpojumu sniegšanas noteikumu lapa ir noņemta, bet agrāks momentuzņēmums parāda šo paziņojumu:

“Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, Anonymizer var pārraudzīt e-pastu vai citus elektroniskos sakarus un atklāt šādu informāciju gadījumā, ja ir ticams iemesls uzskatīt, ka tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu jūsu atbilstību šim nolīgumam, un aizsargājot Anonymizer Puses vai jebkuru Anonymizer Puses klientu tiesības, īpašumu un intereses.”

Īsāk sakot, ASV bāzētais pakalpojumu sniedzējs reģistrē visu iespējamo, vienlaikus muļķojot visus citus, paziņojot, “Jūs’Jums nekad nebūs jāuztraucas par sava lietojuma vai savienojumu uzskaiti” viņu mājaslapā. Kāda liekulība?!

4. Ace VPN - galvenā mītne atrodas ASV

Es atturēšos to atkārtot vēlreiz, bet Ace VPN galvenā mītne atrodas ASV. Tāpēc tā jau ir problēmas sastāvdaļa, un ZINCH dara jūsu faktisko privātumu.

Viņi ļoti gudri paziņo par to savā Privātuma politikas lapā, “Mēs nereģistrējam VPN trafiku. Mēs nespiežam savus lietotājus un neuzraugām viņu joslas platumu vai interneta izmantošanu. Mūsu VPN serveri neuzglabā nekādu personu identificējošu informāciju (PII).”

Tomēr tajā pašā laikā viņi to atzīst “personas datu vākšana, ko nodrošina vietnes lietotāji. “Personīgā informācija” ietver jūsu vārdu, adresi, tālruņa numuru, kredītkartes vai debetkartes informāciju, e-pasta adresi, dzimšanas datumu, IP adresi”

Es domāju tikai godīgi, ka jūs patiešām glabājat žurnālus. Varbūt caurspīdīgums piesaistīs vairāk klientu, nevis klaji melos, lai maldinātu savas izredzes?

5. AirVPN - galvenā mītne atrodas Itālijā

Tā kā Itālija ir valsts, kurā ir 14 acis, AirVPN diemžēl zaudē savu uzticamību tirgū. Pakalpojumu sniedzējs patiesībā ir diezgan pārsteidzošs, nodrošinot pārsteidzošu veiktspēju, uzticamību un atbalstu.

Tomēr nevienai valstij nevar vienkārši uzticēties 14 acis jurisdikcijā. Viņi joprojām pilnvaro datu saglabāšanas un uzraudzības darbības, ar kurām VPN dienesti nevar cīnīties.

BUJ, AirVPN tika uzdots jautājums, “Vai jums ir sesiju žurnāli vai cita veida žurnāli, kurus var izmantot, lai izsekotu identitāti un neto aktivitātes?”

Viņi atbildēja, sakot, “Nē, mēs don’t netur šāda veida žurnālus”. Tomēr, kad pārbaudāt viņu Privātuma politika, viņi apgalvo “Gaisa serveri un programmatūras procedūras iegūst tikai personas datus, piemēram, IP adresi, kas ir absolūti nepieciešami pakalpojuma tehniskai darbībai”

Viņi sniedzējs uzsver, ka dati tiek apkopoti anonīmā formā un tos nevar saistīt ar atsevišķu lietotāju. Vai tiešām tā ir taisnība? Neviens nezina, kamēr viņi netiek pārbaudīti, kad viņiem ir izsniegts tiesas pavēste vai pavēle ​​par rīkojumu!

6. Avira Phantom VPN - atrodas Vācijā

Vācija ir vēl viena 14 acu valsts, un tā, iespējams, nav drošākā vieta VPN pakalpojumam. Avira Phantom varētu būt noderīga, lai tiešsaistē uzturētu jūsu anonimitāti.

Tomēr tā ir valsts’s likumiem, kuriem es nevaru uzticēties. Kā jau neskaitāmas reizes iepriekš minēts, šādiem VPN būs jāsadarbojas ar valdību, kad viņi to pieprasīs.

Arī Avira Phantom apgalvo, ka viņi neuzglabā aktivitāšu / lietošanas žurnālus. Tāpat kā vairums pakalpojumu sniedzēju, tie arī glabājas savienojuma žurnāli, ieskaitot izmantoto joslas platumu un diagnostikas datus.

Lai gan tas, iespējams, netraucē jūsu privātumu, nav informācijas, kas norādītu, kad šie žurnāli tiek dzēsti. Tāpēc es nevaru uzskatīt Avira Phantom par drošu VPN pakalpojumu.

7. Buferēts - galvenā mītne atrodas Gibraltārā

Buferred ir drošs VPN pakalpojums, kas atrodas Gibraltārā, jo tā atrašanās vieta nav daļa no 5/9/14 Eyes aliansēm. Arī pakalpojumu sniedzējs neveic nevienu datplūsmas žurnālu, tāpēc tas ir vēl viens plus.

Vienīgā problēma ir tā, ka viņi savāc: jūsu IP adresi, OP sistēmu, pārlūku, joslas platuma datus un savienojuma laika zīmogus, kā arī citu vispārīgu informāciju.

Šie savienojumu žurnāli var būt mazāk riskanti, taču tie joprojām kaitē jūsu digitālajai privātumam. Saskaņā ar viņu TOC, jūsu reālā IP adrese, patērētais joslas platums un savienojuma ilgums tiek saglabāti 30 dienas!

Protams, tā kā Buffered pamatā nav “Interneta ienaidnieks” atrašanās vietu, jūs varat ticēt, ka tie ir droši. Nemaz nerunājot par to, ka viņi nemeloja par saviem žurnāliem, un faktiski bija caurspīdīgi.

Tātad, iespējams, man nepatīk savienojumu žurnālu ierakstīšana, bet KATRAM VPN ir atļauts kaut kādus reģistrēt. Vienīgā svarīgā daļa ir godīgums attiecībā uz to, un ka buferētais VPN ir!

8. BolehVPN - galvenā mītne atrodas Malaizijā

Tā kā BolehVPN galvenais birojs atrodas Malaizijā, tas ietilpst a “Droša jurisdikcija”. Tas tai piešķir priekšrocības salīdzinājumā ar citiem VPN pakalpojumiem. Tomēr neizdodas saglabāt jūsu identitāti. Ja apmeklējat viņu TOC lapu, viņi apgalvo:

“BolehVPN neveic lietotāju aktivitāšu vai piekļuves žurnālus. Mēs veicam mūsu serveru vispārējās datplūsmas žurnālus, lai pārliecinātos par mūsu serveru ielādi un izmantošanu, bet ne individuālā līmenī. Tomēr, ja mēs pamanām kādas neparastas darbības mūsu serveros (liela joslas platuma ielāde, liels savienojumu skaits vai CPU izmantošana), mēs īslaicīgi varam ieslēgt žurnālus, lai identificētu mūsu pakalpojumu ļaunprātīgu izmantošanu (piemēram, DDoS vai surogātpastu caur mūsu serveriem).”

Pirms atjaunināt šo “Mežizstrādes politika” virsraksts, BolehVPN pat apgalvoja, ka tas noticis “daži reizes mūsu daudzo darbības gadu laikā.” Tas liecina, ka pakalpojumu sniedzējs var pat sadarboties, ja saņem tiesas pavēsti par noteiktu mērķu žurnālu atklāšanu.

9. Betternet - galvenā mītne atrodas Kanādā

Atrodoties Kanādā, Betternet, iespējams, ir daudzus apmānījis ar “BEZMAKSAS VPN” blēdīties, bet viņu datu ieguves darbības agrāk vai vēlāk tiks atklātas.

Tās atrašanās vieta jau kavē privātumu, jo Kanāda ir daļa no Piecu acu alianses. Pēc tam pakalpojums glabājas tālāk “Satiksmes žurnāli” piemēram, jūsu IP adresi un pārlūkošanas darbību.

Viņu privātuma politikā tas ir noteikts “Betternet neapkopo, nereģistrē, neuzglabā un nedalās nevienā datu žurnālā, kas pieder lietotājiem.” Tomēr tajā pašā laikā VPN tiek atrasti apkopoti dati par apmeklētajām vietnēm.

Spriežot, ka pakalpojums ir “bez maksas” un, domājams, darbojas pēc reklāmu ieņēmumu modeļa, ir arī droši uzskatīt, ka viņi pārdod žurnālus un privātu informāciju trešajām personām.

10. FlyVPN - galvenā mītne atrodas ASV

FlyVPN ir vēl viens ASV balstīts pakalpojums. Tas automātiski samazina tā uzticamību, jo pakalpojumu sniedzējam ir jāglabā žurnāli - likumu, kas obligāti noteikts valdībā.

Tomēr tas, kas man patīk par pakalpojumu sniedzēju, ir tas, ka viņi nemelo par savu mežizstrādes informāciju. Viņi atklāti paziņo savā TOC lapā, “Kad jūs izmantojat FlyVPN, mēs ierakstīsim šādu informāciju:

 • Jūsu vietējais IP
 • Tavs pilnais vārds
 • Tava epasta adrese
 • Tavs telefona numurs
 • Savienojuma laika zīmogi
 • Piešķirtais ostas numurs
 • Piešķirtā IP adrese
 • Atvienošanas laika zīmogi

Kā tādi viņi ir vainīgi, glabājot gan darbības, gan lietojuma un savienojamības žurnālus, tostarp jūsu IP, laika zīmogus, mērķa IP un porta numuru, kas var uzreiz ar jums saistīties..

11. Faceless.me - galvenā mītne atrodas Kiprā

Kipra neietilpst 5, 9 un 14 acu tiesu jurisdikcijā. Tas dod Faceless.me labu priekšrocību tirgū, bet diemžēl viņi reģistrē informāciju par lietotāju.

Faceless.me apgalvo viņu FAQ paziņojumā “Mēs tikai izsekojiet datu izmantošanai kopsummas un jūsu IP adrese, kas nepieciešama mūsu iekšējai grāmatvedībai. Un pat šie dati uz mūsu serveriem tiek glabāti ierobežotu laiku.”

Tajā pašā laikā viņi lepojas, ka VPN nav žurnālu politikas un ar lepnumu norāda viņu mājas lapā, “Mēs’neveicat savu darbību žurnālus, tāpēc, ja FBI prasa - tur’s nekas.”

Tas ir jautri, cik apbēdinoši ir šie VPN pakalpojumi un to pretrunīgie paziņojumi. Viena lieta ir pārliecināta, Faceless.me nav droša izvēle!

12. Flow VPN - galvenā mītne atrodas Kanādā

Kanādā (Piecu acu alianses sastāvā) esošais uzņēmums FlowVPN tirgū ir izveidojis diezgan labu reputāciju. Tomēr, tāpat kā daudzi, tas tiešsaistē neaizsargā jūsu identitāti.

Ja apmeklējat viņu TOC lapu, sniedzējs norāda, “Mēs paturam tiesības reģistrēt abonēšanas informāciju (ieskaitot darījumu atsauces), savienojošo IP adresi, autentifikācijas pieprasījumus, sesijas datus (piešķirtais IP, savienojuma datums, laiks, ilgums utt.)“

Šis paziņojums ir labi slēpts, lai Flow VPN varētu apmānīt savus klientus. Tomēr šī nav sliktākā daļa. Viņi turpina apgalvot:

“Lai ievērotu mūsu joslas platuma nodrošinātāju prasības, mēs paturam tiesības reģistrēt darbības visā mūsu tīklā un izmantot automatizētas sistēmas, lai pārraudzītu tīkla darbības ļaunprātīgas izmantošanas gadījumos (piemēram, BitTorrent un līdzīgu vienādranga failu koplietošana).”

Tas tieši nozīmē, ka, reģistrējoties pakalpojumam, jūs piekrītat saglabāt savus žurnālus. Es šaubos, vai šo VPN var uzskatīt par drošu no jebkura skatu punkta.

13. Freedom-IP - galvenā mītne atrodas Francijā

Freedom-IP birojs atrodas Francijā, kas ir valsts, kurā ir 14 acis, kas ir slavena ar stingro politiku attiecībā uz interneta lietošanu. Atrašanās vieta jau tagad rada VPN diezgan negatīvu iespaidu.

Ja kāds domā, ka maldinās klientus, viņi patiesībā ir godīgi attiecībā uz savu mežizstrādes politiku. Viņu privātuma lapas paziņojumā ir paskaidrots, ka viņi neieraksta saziņas saturu.

Tomēr tie ir diezgan vienkārši attiecībā uz to, kādus datus viņi vāc katras sesijas laikā, ieskaitot daudz satraucošas informācijas, kas jums ir izsekojama:

 • Savienojuma IP adrese
 • Sesijas sākuma laiks
 • Sesijas beigu laiks
 • Sesijas dati
 • Dati nosūtīti par sesiju
 • Savienojuma laika zīmogs

14. HolaVPN - galvenā mītne atrodas Izraēlā

Izraēla, iespējams, nav 5, 9 un 14 acu alianses sastāvdaļa, bet viņi tiek uzskatīti par sabiedrotajiem. Kā tāda atrašanās vieta nav droša vieta VPN, it īpaši, ja jūs meklējat privātumu.

Tāpat kā vairums pakalpojumu sniedzēju, norāda arī VPN, “Mēs nedalāmies jūsu personīgajā informācijā ar trešajām personām, izņemot ar īpašu piekrišanu saskaņā ar šo privātuma politiku vai ja to pieprasa piemērojamie likumi vai tiesas rīkojums“.

Tomēr, ievērojot viņu privātuma politiku, VPN apgalvo, ka viņi reģistrē informāciju, piemēram, no jūsu ierīces ģenerēto unikālo identifikatoru, mobilā tālruņa numuru, piekļuves laikus un datumus, apmeklētās vietnes, šajās lapās pavadīto laiku, pārlūka veidu un IP adrese.

“Mēs izmantojam šādus datus apkopotā veidā, un tie nav apvienoti ar personisko informāciju.” Skaidrs, ka tālruņa numurs ir PII, un tikpat efektīva ir IP adrese.

15. HideMyAss - galvenā mītne atrodas Lielbritānijā

UK ir UKUSA nolīguma oficiālais dibinātājs. Vietai un viņu VPN pakalpojumiem noteikti nevar uzticēties, lai jūsu identitāte tiktu slēpta.

Valdības likumi un GCHQ un citu slepenu izlūkošanas aģentūru rīkojumi padara žurnālistus par obligātu tādu pakalpojumu sniedzēju kā HMA glabāšanu..

Protams, pakalpojumu sniedzējs atspēko šādas pretenzijas un pārdod to pašu stāstu, “Mēs NEglabājam informāciju par jūsu pārraudzītajiem resursiem (ieskaitot vietnes) vai neuzraugām tos, kā arī datus, kas nosūtīti vai saņemti mūsu tīklā”

Tomēr pakalpojumu sniedzējs ir noķerts, reģistrējot savienojuma laika zīmogus, joslas platuma datus, reālo IP adresi un VPN adresi. Jau 2011. gadā HMA bija iesaistīta FBI lietā, kur viņi šo ļoti detalizēto informāciju sniedza izlūkošanas aģentūrai, lai izsekotu LulzSec hakerim.!

16. HideIP VPN - galvenā mītne atrodas Moldovā

Moldova ir droša vieta, jo tā nav daļa no invazīvām aliansēm vai nav marķēta kā “Interneta ienaidnieks”. Diemžēl pats VPN izrādās nedrošs, neņemot vērā jūsu tiesības uz privātumu.

Viņu TOC stāvokļi, “HideIPVPN apzināti neuzraudzīs privātu elektronisko pasta ziņojumu sūtīšanu vai saņemšanu no klientu puses, ja vien likumi, valdības iestādes to nepieprasa vai ja ir apdraudēta sabiedrības drošība..”

Tas nozīmē, ka tie ir kooperatīvs uzņēmums un veic veikalu žurnālus, ko nodot ārkārtas gadījumos. Visnegatīvākais tomēr ir viņu pašu neuzticēšanās savām spējām kā pakalpojumu sniedzējam.

Pārbaudot viņu privātuma politiku, es atklāju šo diezgan smieklīgo paziņojumu, “HideIPVPN mudina savus klientus pieņemt, ka visi viņu tiešsaistes sakari ir nedroši”.

17. Hotspot vairogs - galvenā mītne atrodas Šveicē

Attālums no slepenajām aliansēm, tomēr tāds nedrošs pakalpojums. Hotspot Shield sākās patiesi labi, taču drīz vien kritās uz leju - jo viņu ēnainās aktivitātes tika atklātas.

Protams, VPN viņi apgalvo “apkopot tikai anonīmus, apkopotus datus par to, kuras vietnes apmeklē mūsu lietotāji un kuras lietotnes mūsu lietotāji izmanto”

Tomēr tas ir pilnīgi nepatiess, jo CSIRO pētījums pierādīja, ka Hotspot Shield izmanto izsekošanas kodus informācijas apkopošanai par lietotājiem, lai tos pārdotu reklāmdevējiem.

Privātuma aizstāvības grupa ir arī apsūdzējusi VPN par sūdzību kā daļu no viņu apšaubāmajām darbībām, kas ietver datplūsmas novirzīšanu caur saistītajām saitēm.

18. IPVanish - galvenā mītne atrodas ASV

Atrodoties ASV, nav pietiekami slikti, bet arī IPVanish ir atzīts par vainīgu informācijas nodošanā valdības iestādēm. Jā, tās ir skumjas ziņas, bet pakalpojumu sniedzējs nav uzticams.

Protams, VPN to apgalvoja visilgāk, “Saskaņā ar mūsu stingro nulles reģistrēšanas politiku jūsu identitāte tiek uzlauzta. Mēs neesam reģistrējuši nevienu jūsu darbību, kamēr esat izveidojis savienojumu ar mūsu lietotnēm, lai saglabātu jūsu civilās tiesības uz privātumu.”

Tomēr tas ir ārkārtīgi nepatiess, jo VPN jau 2016. gadā nodeva žurnālus ASV Iekšzemes drošības departamentam (DHS) lietā, kas saistīta ar vardarbību pret bērniem un pornogrāfiju..

Lai iegūtu papildinformāciju, izlasiet šo krimināllietas apliecinājumu, kur varat redzēt IPVanish turētos aizdomās turamo žurnālus’ IP adrese, savienojuma / atvienošanas laika zīmogi, pilns vārds, e-pasta adrese, lietotājvārds, konta statuss un dažādi citi personiski identificējami dati.

19. IPredator - galvenā mītne atrodas Kiprā

Kipra ir droša vieta, jo tās valdība nepieņem obligātus datu saglabāšanas likumus. Nemaz nerunājot, viņi tic tiesībām uz lietotāja privātumu.

IPredator iegūst slavu tirgū tieši šī iemesla dēļ, taču saskaņā ar to “Likumīga” lapā, pakalpojumu sniedzējs izturas pret kādu reģistrēšanu.

“Mēs minimizējam žurnālu izmantošanu savās sistēmās un piešķiram piekļuvi tiem tikai atlasītam skaitam darbinieku atkļūdošanai, ja problēma ir pakalpojumu kvalitātē..”

Pakalpojuma sniedzēja apkopotā informācija ietver jūsu vārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi un maksājuma datus. Citi sesijas dati tiek ierakstīti tikai problēmu novēršanai.

20. IPinator - galvenā mītne atrodas ASV

Atrodoties ASV, IPinator automātiski zaudē lielāko daļu sava uzticības faktora. Valsts nosaka obligātus datu saglabāšanas likumus, kas jāievēro tādiem VPN kā IPinator.

Ja pārbaudāt viņu “Pakalpojuma noteikumi” lapu, viņi vispirms apgalvo, ka netur nekādu žurnālus. Viņi apgalvo, ka neatbalsta privātas informācijas apmaiņu ar trešajām personām.

Tomēr, ja viņi saņems kādas valdības prasības, pakalpojumu sniedzējs izdarīs to, ko prasa likums. Šis apgalvojums ir pretrunā ar viņu “nav satura žurnālu”.

Viņi turpina apgalvot, “IPinator.com var uzraudzīt noteiktus tīkla aspektus, lai pārvaldītu ļaunprātīgu izmantošanu, uzturētu un / vai uzlabotu pakalpojumu”. Tas norāda, ka viņi reģistrē sesijas informāciju.

21. IronSocket - galvenā mītne atrodas Honkongā

Honkonga ir droša jurisdikcija privātuma ziņā, bet pati IronSocket tiek atzīta par vainīgu gan žurnālu, gan darbību, gan savienojumu reģistrēšanā.

Protams, viņi to apgalvo “Mēs NEVIENOJAMIES un nekādā veidā nereģistrējam saturu, kuram piekļūstat, izmantojot mūsu Pakalpojumu” viņu privātuma politikas lapā.

Tomēr tajā pašā laikā viņi apgalvo, ka izmanto pakalpojumus, viņi 72 stundas savieno sesijas informāciju pirms attīrīšanas. Informācija ietver:

 • Pieslēgšanas un atvienošanas laiks un datums
 • Reālā IP adrese un tā, kas piešķirta atbilstoši serverim
 • Skaitlisks attēlojums, kas parāda vienā sesijā patērēto joslas platumu

22. PureVPN - galvenā mītne atrodas Honkongā

Atrodoties Honkongā, PureVPN izdodas apturēt prom no invazīvām izlūkošanas aģentūrām Piecās, Deviņās un Četrpadsmit Eyes valstīs, piešķirot tai visnotaļ labumu..

Sniedzējs visilgāk apgalvoja, ka ir “nulles žurnālu politika”. Tomēr, pirms 2 gadiem pārsūtot datus FBI lietā, viņi zaudēja visu savu reputāciju.

Lieta atklāja, ka PureVPN ir reģistrēti visi dati par: jūsu vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, IP adresi, joslas platuma patēriņu un savienojuma laika zīmogiem.

Tā FBI spēja noteikt personu, kas atbildīga par nevainīgas meitenes kiberuzdevumu veikšanu un kiberhuligānismu. Kaut arī lieta rada morālu jautājumu: cik daudz vairāk spīdzināšanas meitene izdzīvotu, ja lieta nebūtu izbeigta?

Tas rada arī bažas par patērētāju uzticēšanos. Tik nozīmīgs gadījums noteikti nebija labs biznesam, un es redzu, kā PureVPN mēģina atgūt lietotāju uzticību.

Patiesību sakot, pakalpojums faktiski ir diezgan labs, tikai tad, ja viņi būtu bijuši caurspīdīgi ar klientiem, iespējams, PureVPN to būtu pārvērtis par kaut ko pozitīvu!

23. proXPN - atrodas ASV

Pirms dažiem gadiem es būtu uzticējies ASV bāzētam pakalpojumam. Tomēr tas bija pirms Edvarda Snidena noplūdes dokumentiem, kas atklāja informāciju par 5, 9 un 14 acu aliansi.

Kopš lasīju par to, kādas bija šo valstu aģentūras, es vienkārši nevaru ieteikt izmantot pakalpojumu sniedzēju, kas atrodas ASV.

proXPN, lai arī tirgū tas ir ļoti spēcīgs. VPN nekad nav ticis pamanīts atklāt datus ASV izlūkdienestiem, un to privātuma politika ir diezgan detalizēta.

Viņi arī drosmīgi paziņo par savu mājas lapu, “proXPN’s VPN programmatūra ļauj sērfot tīmeklī, kā tas bija paredzēts: “anonīmi un nepiesakoties un neizsekojot jūsu darbībām”

Līdz šim es neatradu informāciju par darbību / lietojuma vai savienojamības žurnālu saglabāšanu. Galu galā lēmums par pierakstīšanos pie pakalpojumu sniedzēja ir atkarīgs no perspektīvām.

24. PrivateVPN - atrodas Zviedrijā

Diemžēl PrivateVPN nevar uzskatīt par drošu pakalpojumu sniedzēju, jo tā galvenā mītne atrodas četrpadsmit acu jurisdikcijā. Protams, Zviedrija var būt saudzīga attiecībā uz lietotāju privātumu.

Tomēr, ja notiks kāds incidents, kas līdzīgs tam, ar kuru nācās sastapties ExpressVPN un PIA, PrivateVPN nevarēs pretuzbrukumā.

Valdības pavēste, kurai pievienots rīkojums par rīkojumu, ir viss, kas pakalpojumu sniedzējam būs nepieciešams, lai nodotu reģistrēšanas informāciju.

Protams, PrivateVPN noliedz žurnālu glabāšanu, bet tāpat kā vairums šī saraksta pakalpojumu sniedzēju. Tajos tiek glabāti minimāli savienojumu žurnāli, kas var / var nebūt saistīti ar jums!

25. ProtonVPN - atrodas Šveicē

Atrodoties Šveicē, var domāt, ka ProtonVPN ir drošs VPN pakalpojums. Tas ir pārsteidzošs, izraisīt labi, tas ir bez maksas. Un tieši tas man lika iedziļināties pakalpojumu sniedzējā.

Izrādās, VPN pašlaik cīnās ar apgalvojumiem par saistību ar datu ieguves uzņēmumu, kas pazīstams kā “Tesonet”, kas pat ir parakstījis savu Android lietotni Google Play veikalā.

Protams, ProtonVPN’s mājaslapas stāvokļi, “Kā Šveices VPN sniedzējs, mēs neveicam žurnālu reģistrēšanu ar lietotājiem un datu kopīgošanu ar trešajām pusēm”. Tomēr šie apgalvojumi situāciju padara nedaudz viltīgu.

Tālāk iedziļinoties viņu privātuma politikā, es uzzināju, ka ProtonVPN patiešām nenoteiktu laiku uztur savienojuma laika zīmogus, kas var būt saistīti ar lietotāju kontiem vai faktiskajiem IP.

26. Seed4.me - galvenā mītne atrodas Taivānā

Neskatoties uz to, ka Seed4.me neatrodas “Interneta ienaidnieks” jurisdikcija, viņi joprojām veic žurnālus. Tas ir tieši tas, ko cenšos izskaidrot visur, kur dodos. Neatkarīgi no pakalpojuma, viņi BŪS LOG!

Ap to nav nekā. VPN pakalpojums nodarbojas ar sava veida reģistrēšanu, un Seed4.me gadījumā viņi ir ļoti godīgi par to.

Emuārā norāda Seed4.me, “Mums bieži jautā: “Vai jūs glabājat žurnālus??” un atbilde ir “Jā mēs daram”. Tas pats, kas pārējiem VPN pakalpojumu sniedzējiem pasaulē!”

Viņi turpina apgalvot, “Ja kāds saka, ka VPN uzņēmums netur nevienu žurnālu, viņi melo”. Seed4.me reģistrē dažus savienojamības žurnālus, taču šī informācija tiek izdzēsta pēc 7 dienām.

Ir arī diezgan interesanti redzēt, ka pakalpojumu sniedzējam nav privātuma politikas vai TOC. Tie risina visus ar VPN saistītos jautājumus bloga ierakstā, kuru es iepriekš hipersaistīju.

Šim pakalpojumu sniedzējam nav privātuma politikas un tas TOS paziņojumā neaptver žurnālus. Tā vietā tas pievēršas žurnālu jautājumam emuāra ziņojumā.

27. SunVPN - galvenā mītne atrodas ASV

Tā kā SunVPN atrodas 5 acu jurisdikcijā, tā patiešām reģistrē savienojumu informāciju un IP adreses. Viņi arī atklāti paziņo par savu sadarbību ar tiesībaizsardzības aģentūrām, kad vien tas nepieciešams.

“Ja mums ir pamatotas aizdomas, ka tiešais lietotājs ir iesaistīts tiešsaistes noziedzīgās darbībās, mēs paturam tiesības paziņot par to tiesībaizsardzības aģentūrām.”

Viņu privātuma politika ir ļoti detalizēta, taču kodolīga, tajā visa informācija, ko pakalpojumu sniedzējs reģistrējis saraksta veidā, ietver IP adresi, laika zīmogus un patērēto joslas platumu..

28. StrongVPN - galvenā mītne atrodas ASV

Es pārāk neiedziļināšos izskaidrot, kāpēc StrongVPN tiek uzskatīts par nedrošu pakalpojumu sniedzēju. Ja es to saku vienkāršos vārdos, tas ir ASV sniedzējs, kuram vienkārši neuzticas.

Protams, pakalpojumu sniedzēju privātuma politika apgalvo, “StrongVPN neapkopo un nereģistrē savu virtuālā privātā tīkla pakalpojuma trafiku vai izmantošanu”

Tomēr neviens īsti nevar būt drošs, kamēr kāda iemesla dēļ šie apgalvojumi netiks pārbaudīti. Līdz tam es atstātu iespēju izlemt, vai viņi vēlas uzticēties pakalpojumam.

29. SaferVPN - galvenā mītne atrodas ASV

SaferVPN ir vēl viens ASV balstīts pakalpojums. To sakot, nekad nevar uztraukties par to, ka NSA un FBI viņus spiego.

Pašam VPN tirgū nav ļoti spēcīgas reputācijas, un tas vēl vairāk samazina tā uzticamību kā drošu vai drošu izvēli..

Tomēr pakalpojumu sniedzējs ir diezgan skaidrs, informējot, kādus metadatus viņi reģistrē savā privātuma lapā. Tas ietver servera atrašanās vietas savienojumu, patērēto joslas platumu un savienojuma / atvienošanas laika zīmogus.

Viņi tālāk reģistrē, no kuras valsts esat izveidojis savienojumu, vienlaikus drosmīgi apgalvojot, ka viņi neieraksta IP adresi. Es tam tomēr neticu. Tikpat labi varētu būt triks, lai viņiem uzticētos!

30. TunnelBear - galvenā mītne atrodas Kanādā

Kanāda ir to pirmo valstu sarakstā, uz kurām tika paplašināts UKUSA nolīgums, galu galā pievienojot vēl divas, lai izveidotu Piecu acu aliansi..

Paturot to prātā, TunnelBear, kas atrodas Kanādā, diez vai ir pozitīva zīme. Nemaz nerunājot, tas pārdod to pašu “Bezmaksas VPN bez žurnāliem” blēdis, kas faktiski ir riskantāks.

Sniedzējs’Privātuma politikā netiek apgalvots, ka tā neapkopo datplūsmas žurnālus un neuzrauga lietotāja darbības. Tomēr viņi apkopo informāciju par operētājsistēmas versiju, lietotnes TunnelBear versiju, mēnesi aktīvu (1 vai 0) un joslas platuma lietojumu mēnesī..

Lai būtu godīgi, TunnelBear, ierakstot šo informāciju, izskatās, ka viņi spēlē “vārdu spēles” kad runa ir par apaļkokiem, lai paslēptu to patiesās krāsas. Es neieteiktu pakalpojumu sniedzēju, ja jūs tiecaties pēc privātuma!

31. TorGuard - galvenā mītne atrodas ASV

Es biju mazliet divdomīgs par TorGuard pievienošanu šim sarakstam. Īpaši ņemot vērā, ka pakalpojumu sniedzējs piedāvā ārkārtas privātuma rīkus, kā arī diezgan ievērojamo īpašo IP sarakstu.

Tomēr tikai tāpēc, ka tie atrodas ASV, es jūtos nedaudz nedrošs, reģistrējoties pie pakalpojumu sniedzēja - lai uzturētu savu anonimitāti tiešsaistē.

Viņu privātuma politika lielākoties bija skaidra un nebija piepildīta ar pretrunām. TorGuard apgalvo “neuzglabā un nereģistrē trafiku vai izmantošanu no sava virtuālā privātā tīkla (VPN) vai starpniekservera.”

Tomēr to var pārliecināties tikai tad, ja viņi saskaras ar tiesas pavēsti vai izlūkošanas aģentūras vai valdības rīkojumu. Līdz tam es uzticēšos pakalpojumu sniedzējam uzticēties potenciālajiem lietotājiem!

32. TigerVPN - galvenā mītne atrodas Slovākijā

TigerVPN ir diezgan drošs jurisdikcijas nodrošinātājs. Lietotājiem nebūtu jāuztraucas par to, ka pakalpojumu sniedzējs sadarbojas ar izlūkošanas aģentūrām citās valstīs.

Viņi apgalvo, ka apņemas ievērot jūsu privātumu savā TOC, garantējot, ka viņi neapkopo un nereģistrē trafika datus. Tomēr tas neattiecas uz savienojamības žurnāliem.

“Mēs esam apņēmušies ievērot jūsu privātumu un mēs nevācam un nereģistrējam satiksmes datus vai pārlūkošanas aktivitātes no atsevišķiem lietotājiem, kas ir saistīti ar mūsu VPN.”

Pakalpojumu sniedzējs saglabā savienojuma / atvienošanas laika zīmogus un joslas platuma datu informāciju. Labi ir tas, ka VPN neuzglabā reālas lietotāju IP adreses.

Kā tāds jūs joprojām esat diezgan drošs ar VPN pakalpojumu. Protams, pierakstīšanās pie pakalpojumu sniedzēja pilnībā ir izredzes. Es esmu tikai informators!

33. VPNSecure - galvenā mītne atrodas Austrālijā

VPNSecure galvenais birojs atrodas Austrālijā, kas ir piecu acu valsts. Pats par sevi tas, iespējams, nav visdrošākais variants, jo valsts patiešām izturas pret masu uzraudzību un izlūkdatu apmaiņu.

Tādējādi ISP, telekomunikāciju un VPN pakalpojumiem ir obligāti jāsaglabā dati, kuriem valdība vai slepenās aģentūras var piekļūt, kad vien tas nepieciešams, izdodot pavēsti vai rīkojumu par rīkojumu..

Pakalpojumu sniedzējs pats cenšas nodrošināt, ka netiek saglabāta nekāda personīga informācija, un garantē, ka viņš neielogo jūsu IP adresi, laika zīmogus, izmantoto joslas platumu vai DNS pieprasījumus..

Tomēr, lai arī žurnāli netiek reģistrēti, viņi agrāk piedāvāja “Kanāriju orderi”, kas šobrīd dod “Mēs varam’šķiet, ka neatrod lapu’atkal meklē” kļūda, norādot, ka, iespējams, valdība vai DIO, ASD, ASIO vai ASIS ir izdevusi pavēsti vai tiesas pavēsti.

34. VPN Unlimited - galvenā mītne atrodas ASV

Atrodoties 5 acīs, VPN neierobežots, ko nodrošina KeepSolid Inc, daudziem var nebūt droša iespēja. Pati atrašanās vieta nosaka obligātus datu saglabāšanas likumus.

Protams, VPN Unlimited savā privātuma politikas lapā apgalvo citādi, tāpat kā iepriekš minētie vārdi. Tomēr realitāte ir pavisam citāda.

“KeepSolid Inc. neapkopo un nereģistrē lietotāja darbības, vienlaikus izmantojot jebkurus viņu VPN pakalpojumus, izņemot kopējo Web trafika daudzumu katrai sesijai un sesijas datumiem, lai tos parādītu lietotājā’Web kabinetā un VPN klienta lietotnēs.”

Šis apgalvojums ir pretrunā ar viņu “NEVāc un nepiesakās” prasību, jo tie joprojām glabā informāciju par tīmekļa trafiku, savienojuma laika zīmogiem, ierīces tipu un šifrēšanas veidu.

35. VPN vārti - galvenā mītne atrodas Japānā

Iespējams, ka VPN vārti atrodas Japānā, taču tie neuztver lietotāju privātumu nopietni. Tomēr laba lieta ir tā, ka viņi ir atvērti attiecībā uz savu mežizstrādes politiku.

Ja apmeklējat viņu lapu par ļaunprātīgas izmantošanas novēršanu, pakalpojumu sniedzējs apgalvo “Mēs vienmēr glabājam VPN vārtu publisko VPN releju serveru VPN savienojumu žurnālus trīs vai vairāk mēnešus.”

Pakalpojuma reģistrētā informācija ietver savienojuma laika zīmogus, IP adresi, mērķa VPN serveri, neapstrādātu IP un klienta resursdatoru utt..

36. Windscribe - galvenā mītne atrodas Kanādā

Tā kā Windscribe galvenā mītne ir piecu acu jurisdikcijā, to nevar uzskatīt par drošu iespēju, īpaši, ja vēlaties izmantot pilnīgu digitālo privātumu.

Viņiem ir pieejami bezmaksas un apmaksāti plāni. Pirmajos gadījumos tie reģistrē kopējo patērēto joslas platuma daudzumu 1 mēneša laikā.

Tomēr tiek atrasts arī pakalpojumu sniedzējs, kas reģistrē lietotāju laika zīmogus. Viņi apgalvo, ka šī informācija nav saistīta ar kontiem vai IP adresēm, taču mēs, iespējams, nekad nezinām droši.

Viņi pārskatāmības ziņojumu lapā ievieto tiesībaizsardzības aģentūru reāllaika datu pieprasījumus. Tomēr par šiem paziņojumiem nav pieejama daudz informācijas.

37. ZenMate - galvenā mītne atrodas Vācijā

ZenMate, kas atrodas Vācijā, zaudē savu uzticamību, jo ir saistīts ar 14 Eyes valsti. Pakalpojumu sniedzējs tāpat kā daudzi iepriekš minētie apgalvo, ka darbojas ar politiku bez reģistrēšanās.

Tomēr, tā kā viņiem ir pieejams bezmaksas plāns, tam ir grūti ticēt. Viņi varētu izsekot trafika un joslas platuma žurnālus.

Privātuma politikas lapā viņi piemin arī IP adrešu ierakstīšanu, taču norāda, ka tās tiek apstrādātas tikai īslaicīgi. Galu galā izredzes ir uzticēties VPN.

Uzticami pakalpojumu sniedzēji ar stingru VPN politiku bez žurnāliem

Tagad, kad esat informēts par VPN pakalpojumiem, no kuriem jāizvairās. Es domāju, ka būtu svarīgi sniegt jums informāciju par pakalpojumu sniedzējiem, kuru mežizstrāde ir mazāk riskanta.

Uzticami VPN ar stingru & ndquo; nav žurnālu & rdquo; Politika

Protams, ir tikai daži ar VERIFIED “nav žurnālu” politikas, tāpēc tās būs padziļinātas. Es ceru, ka jūs novērtējat pūles, jo man vajadzēja 72 stundas, lai veiktu šo pētījumu un uzrakstīšanu!

1. Avast SecureLine - atrodas Čehijas Republikā

Attālumā no 5., 9. un 14. acu skatiena Avast SecureLine galvenais birojs atrodas Čehijas Republikā, kas ir internetā draudzīga valsts. Tas palielina tā uzticamību tirgū.

Protams, arī pats pakalpojumu sniedzējs ir diezgan pārsteidzošs, piedāvājot privātuma rīku komplektu, lai jūsu identitāte būtu paslēpta tirgū.

Vai Avast VPN uztur žurnālus? Prieks, ka pakalpojumu sniedzējs ir pasargāts no jebkādiem darbības / lietošanas žurnāliem. Vienīgais, ko viņi reģistrē, ir VPN savienojumu laiks un atrašanās vieta tīklā.

Šī informācija tiek izdzēsta pēc 30 dienām, un tā faktiski netiks saistīta ar jūsu identitāti. Tāpēc jūs varat uzskatīt Avast par drošu tiešsaistes privātuma iespēju.

Pagaidiet sekundi: lai iegūtu sīkāku informāciju, izlasiet mūsu Avast SecureLine VPN pārskatu.

2. CyberGhost - atrodas Rumānijā

Iespējams, ka viens no drošākajiem VPN tirgū, CyberGhost galvenā mītne atrodas Rumānijā, kas ir internetā draudzīga vieta. Kas tic lietotāju privātumam (diezgan reti).

Tādējādi pašam pakalpojumu sniedzējam nav pienākuma glabāt žurnālus lietotājiem. Tas viņiem ļauj izpildīt solījumu par privātumu, kas, iespējams, ir tas, ko alkst ikviens indivīds.

Savā privātuma politikā CyberGhost sates,

Izmantojot mūsu stingro aizliegumu reģistrēties, mēs nodrošinām, ka mēs NEKAS neizsekojam lietotāju trafiku, kas tiek veikts CyberGhost VPN tunelī, piemēram: pārlūkošanas vēsture, trafika mērķis, meklēšanas preferences, datu saturs, IP adreses vai DNS vaicājumi.

Vienīgais, ko viņi reģistrē, ir “savienojuma mēģinājumi” lai noteiktu, vai tie bija veiksmīgi. Tomēr pat šī informācija nav piesaistīta lietotāju kontiem. Neapšaubāmi, CyberGhost ir lieliska izvēle lietotājiem, kas apzinās privātumu, visā pasaulē!

3. ExpressVPN - atrodas Britu Virdžīnu salās

Es personīgi uzskatu ExpressVPN par drošāko izvēli tirgū. VPN, kas to nedara’t glabāt žurnālus un ir prom no “Interneta ienaidnieks” jurisdikcijas, noteikti ietilpst “respektē lietotāju privātumu” kategorija.

2017. gada janvārī Turcijas varas iestādes veica reidu ExpressVPN datu centros, lai izmeklētu Andreja Karlova (Turcijas Krievijas vēstnieks) slepkavību, kuru 2016. gada 19. decembrī izdarīja Mevlüt Mert Altıntaş (beznodokļu policijas amatpersona)..

Lai gan tas viss ir skaidrs, izmeklēšana netika pārtraukta. Varas iestādes mēģināja atrast saites ar citām iesaistītajām personām, tikai lai uzzinātu policistu’s Facebook un Gmail tika izdzēsti.

Atklātas digitālās pēdas, darbība tika veikta, izmantojot privātu savienojumu, kuru darbināja ExpressVPN. Pēc attiecīgā servera sagrābšanas un rūpīgas pārbaudes netika atklāta noderīga informācija..

Tas piespieda izmeklētājus tieši sazināties ar ExpressVPN, lai iegūtu žurnālus. Pakalpojumu sniedzējs pieminēja savu NO LOGS politiku, kas ir privātā sektora priekšgalā VPN tirgū.

Atsauksmē - VPN pakalpojums raksta,

Kā mēs 2017. gada janvārī paziņojām Turcijas varas iestādēm, ExpressVPN nav un nekad nav bijis klientu savienojuma žurnālu, kas ļautu mums uzzināt, kurš klients izmanto īpašus IP, kurus minējuši izmeklētāji.

4. FrootVPN - atrodas Zviedrijā

Tā kā FrootVPN galvenā mītne ir 14 acu skatiena jurisdikcijā, to nevar uzskatīt par uzticamu pakalpojumu. Pakalpojumu sniedzējam būs jāsadarbojas ar iestādēm, lai pēc pieprasījuma atklātu žurnālus.

Tam nav nekāda darba, tāpēc es vienmēr iesaku lietotājiem būt prom no “Interneta ienaidnieks” atrašanās vietas. Viņi vienkārši nav tā vērti.

FrootVPN acīmredzami diezgan drosmīgi paziņo, ka viņi neuzglabā žurnālus,

Mēs rūpējamies par jūsu interneta privātumu. Jūsu informācija nekad netiks koplietota ar trešajām personām.

Tomēr viņi aizmirst noskaidrot, vai viņi dalīsies ar informāciju ar valdības iestādēm vai izlūkošanas aģentūrām, kad viņiem tiks izsniegts tiesas pavēste vai pavēle!

Viņu reģistrēšanas lapa un konfidencialitātes politika arī ir diezgan neskaidra, un tajās tikai noteikts, ka nav saglabāti savienojuma žurnāli, piemēram, laika zīmogi. Kā ir ar citu personiski identificējamu informāciju (PII)?

5. HIDE.me - atrodas Malaizijā

Malaizija ir droša interneta jurisdikcija, kas atrodas prom no 5, 9, 14 acu aliansēm. Tas sniedz Hide.me diezgan labu pārsvaru pār citiem nosaukumiem tirgū. VPN ciena lietotājus’ tiesības uz privātumu.

Tādējādi tas neveic satiksmes žurnālus un neuzrauga lietotāju aktivitātes. Protams, viss ir savādāk, ja jūs pierakstāties uz viņu bezmaksas plānu, kam ir 2 GB joslas platuma ierobežojums.

Pēc tam pakalpojumu sniedzējs veic darbību žurnālus (tiek izdzēsts pēc dažām stundām). Tomēr, ja jūs reģistrējaties ar piemaksu plānu, jūs varat sagaidīt labāku drošību no pakalpojumu sniedzēja.

Jūs varat apskatīt neatkarīga drošības analītiķa izsniegtu sertifikātu, pārbaudot viņu pretenziju par žurnālu neesamību. Iekšpusē gadu gaitā varat redzēt daudzus pieprasījumus.

Sniedzēji’ atbilde uz katru pieprasījumu bija:

hide.me nevar un netur nevienu žurnālu; tāpēc mēs nevarēsim sniegt jums sīkāku informāciju par šo lietu.

6. IVPN - atrodas Gibraltārā

Gibraltārs ietilpst arī droša interneta jurisdikcijā. Tas neuzliek obligātus datu saglabāšanas likumus un neļauj pilsoņiem veikt masveida uzraudzības pasākumus.

Tas pats par sevi IVPN dod virsroku tirgū, kur darbojas vairāk nekā 80 pakalpojumu sniedzēju “Interneta ienaidnieks” jurisdikcijas. Ja ar to nebūtu pietiekami, IVPN uzliek stingru politikas neierakstīšanu.

Pakalpojumu sniedzējs neuzglabā datus par sesijām / savienojumiem, piemēram, laika zīmogus, joslas platuma izmantošanu vai darbības / lietošanas datus, piemēram, apmeklētās vietnes, IP adresi utt..

Nav bijis neviena gadījuma, kad IVPN noplūdinātu informāciju nevienai valdībai vai izlūkošanas aģentūrai. Lai iegūtu papildinformāciju par viņu reģistrēšanu, varat iepazīties ar šo detalizēto “Privātuma politika” lappuse!

7. Ivacy - atrodas Singapūrā

Ivacy, kas dibināta 2007. gadā, ir bijusi privātuma priekšplānā, pat pirms tā kļuva par lietu. Tas atrodas Singapūrā un ir diezgan drošs pret invazīvu novērošanu un datu saglabāšanu.

Mēs stingri neveicam reģistrēšanu un uzraudzību, tiešsaistes pārlūkošanas darbības, savienojumu žurnālus, piešķirtos VPN IP, oriģinālās IP adreses, pārlūkošanas vēsturi, izejošo trafiku, savienojuma laikus, piekļuves datus un / vai jūsu gala ģenerētos DNS vaicājumus..

Vienīgā informācija, ko reģistrē VPN pakalpojumu sniedzējs, ir jūsu vārds, e-pasta adrese un maksājuma veids, reģistrējoties. Protams, jūs varat izmantot pseido ID un nosaukumus, lai vēl vairāk saglabātu savu identitāti.

Tas viss ļauj lietotājiem tiešsaistē palikt pilnīgi drošiem, jo ​​nekādi dati nevar būt saistīti ar konkrēta viņu pakalpojuma lietotāja darbībām. Lai iegūtu papildinformāciju, varat izlasīt to detalizēto “Privātuma politika”.

8. Mullvad - atrodas Zviedrijā

Lai arī Mullvad atrodas 14 acis jurisdikcijā, nekad nav atrasts, ka žurnāli tiek nodoti valdības iestādēm. Pakalpojumu sniedzējs lielākoties paslēpj jūsu identitāti.

Tajā nav neviena personiski identificējamas informācijas (PII) žurnāla. Tomēr, analizējot viņu “Privātuma politika”, Es atklāju, ka Mullvad izseko citiem rādītājiem.

Tas ietver kopējo joslas platumu uz serveri, centrālā procesora slodzi uz vienu serdi un kopējo pašreizējo savienojumu skaitu, no kuriem neviens nevar izveidot saiti atpakaļ uz jūsu identitāti.

Kā tādu es uzskatu, ka Mullvad ir drošs pakalpojumu sniedzējs, bet tad atkal pierakstīšanās izvēle ir perspektīva. Uzticēšanās ir ļoti svarīgs faktors, izvēloties VPN.

9. NordVPN - atrodas Panamā

Es personīgi uzskatu, ka NordVPN ir viens no labākajiem VPN pakalpojumu bez žurnāliem tirgū. Rumānijā esošais pakalpojumu sniedzējs iegūst stratēģiskas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem nosaukumiem.

Atrašanās vieta ir ļoti droša, un tai ir draudzīga teritorija internetā. Vai Nord VPN reģistrējas? Nē, viņi “garantējiet stingru politiku bez reģistrēšanās”, kuru ir pārbaudījusi liela grāmatvedības firma.

Drošības audits tika pabeigts 2018. gada novembrī, kura laikā “Lielais 4” kontu firmai bija pieeja NordVPN serveriem, datu bāzēm, pārbaudiet konfigurācijas, novērotāju darbības un darbiniekus.

Rezultāti atklāja, ka NordVPN neuzglabā datplūsmas žurnālus, IP adreses, savienojuma žurnālus vai jebkādu informāciju par interneta darbībām, ko varētu saistīt ar lietotāju.

Tā kā pakalpojumu sniedzējs uzliek sešu vienlaicīgu savienojumu ierobežojumu, viņiem ir ieviesti daži uzraudzības mehānismi. Tomēr neviens nerada draudus lietotāju privātumam vai drošībai.

10. Perfekta privātuma aizsardzība - atrodas Šveicē

Šveices VPN pakalpojums piedāvā uzlabotas tiešsaistes anonimitātes un drošības funkcijas. Pati atrašanās vieta kādreiz bija “Internetam draudzīgi” arī jurisdikcija.

Tomēr pēc jauna likuma pieņemšanas 2017. gada septembrī Šveici tagad var uzskatīt par a “kooperatīvs” jurisdikcija, kas iesaistīsies mērķtiecīgā uzraudzībā.

Tas neietekmē perfektu privātumu un tās saistības saglabāt jūs anonīmu. Pakalpojumu sniedzējs visus savus serverus darbina RAM diska režīmā, kā viņi izskaidro žurnāla politikas lapā.

Viņi arī nereģistrē / neuzglabā nekādu informāciju, izņemot kopējo izmantošanu serveros. Vislabākā daļa: šie apgalvojumi tiek pārbaudīti. 2016. gada augustā Nīderlandes iestādes konfiscēja vienu no pakalpojumu sniedzēju serveriem Roterdamā, Nīderlandē.

Kaut arī servera aresta iemesls nekad netika norādīts, Perfect Privacy apstiprināja, ka patērētāja dati netika nodoti:

Tā kā mēs neveicam nekādu datu reģistrēšanu, šobrīd nav pamata uzskatīt, ka jebkāda lietotāja informācija ir apdraudēta. Tagad mēs varam secināt, ka konfiskācijas dēļ klienta informācija netika apdraudēta. Roterdamas atrašanās vieta turpinās darboties, izmantojot rezerves serverus.

11. Privāta piekļuve internetam (PIA) - atrodas ASV

PIA ir ASV balstīts VPN pakalpojums, kas piedāvā lētu un lietotājam draudzīgu pieredzi. Tas ir arī vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kura galvenā mītne atrodas ASV, ko es uzskatu par drošu izvēli.

Neatkarīgi no obligātajiem datu saglabāšanas un uzraudzības likumiem PIA ir sevi pierādījusi “nav žurnālu” pakalpojumu sniedzējs, nevis vienu reizi, bet divreiz pēdējo 4 gadu laikā.

“Mēs varam viennozīmīgi apgalvot, ka mūsu uzņēmumam nav un joprojām netiek uzturēti metadatu žurnāli par abonenta piekļuvi VPN pakalpojumam, cik ilgi abonents’Izmantošana bija un no kuras IP adreses cēlies abonents. Turklāt šifrēšanas sistēma neļauj mums apskatīt un tādējādi reģistrēt, kuras IP adreses abonents apmeklē vai ir apmeklējis.”

Pirmajā tiesas prāvā no 2016. gada FBI sniedza tiesas pavēsti piegādātājam, kurš pieprasa lietotāja žurnālus, kurš, domājams, izteica bumbas draudus, vienlaikus izmantojot PIA VPN..

Saskaņā ar oficiālajiem tiesas dokumentiem vienīgā informācija, ko sniedzējs varēja sniegt, ir tāda, ka IP adreses tika izmantotas no ASV austrumu daļas izmaksām..

“London Trust Media [Private Internet Access] tika nosūtīts tiesas pavēste, un vienīgā informācija, ko viņi varēja sniegt, ir tā, ka izmantoto IP adrešu kopums ir no Amerikas Savienoto Valstu austrumu krasta.”

Otrajā gadījumā no 2018. gada bija iesaistīts tiešsaistes hakeris Ross M. Kolbijs, kurš tiek apsūdzēts trīs pārkāpumos un divās kriminālnoziegumos, kas saistīti ar iespējamu datora ielaušanos.

FBI apstiprināja, ka aizdomās turētais it īpaši izmanto VPN pakalpojumus vai PIA, lai veiktu šo nelikumīgo darbību, un pieprasīja žurnālus no pakalpojumu sniedzēja, bet pretī neko nesaņēma.

“London Trust Media darbojas ar zīmolu Private Internet Access (PIA), kam pieder vairākas IP adreses, kuras tiek izmantotas, lai uzlauztu Embarcadero Media. Privātajā piekļuvē internetam netiek reģistrētas lietotāju aktivitātes, piemēram, kādi faili viņiem ir piekļūt vai kādas izmaiņas ir veiktas vietnē.”

Man tā izklausās pēc diezgan stabilas nulles žurnālu politikas, it īpaši ņemot vērā, ka PIA izdodas saglabāt savu lietotāju aizsardzību pat tad, ja parādās tādas izlūkošanas aģentūras kā FBI!

12. Uzticēšanās.Zona - atrodas Seišelu salās

Tā kā Trust.Zone darbojas ārpus Seišelu salām, viņi jau iegūst priekšrocības, lai atrastos a “draudzīgs internetam” jurisdikcija. Arī pats pakalpojumu sniedzējs koncentrējas uz pilnīgas anonimitātes nodrošināšanu.

“Lai aizsargātu jūsu privātumu, visi mūsu VPN serveri visā pasaulē NAV GATAVOT nevienu žurnāla failu. Visi lietošanas dati ir anonīmi un nav saistīti ar jūsu reālo, publisko IP adresi”

Lai arī šīs pretenzijas vēl jāpārbauda, ​​Trust.Zone lielākoties šķiet drošs pakalpojums. Man ir aizdomas, ka viņi glabā kaut kāda veida sesiju žurnālus, bet tos, kas nesaista atpakaļ ar lietotāju.

13. VyprVPN - atrodas Šveicē

Galvenā mītne atrodas Šveicē, Zelta varde’s VyprVPN ir pielicis daudz pūļu, lai kļūtu par uzticamu pakalpojumu sniedzēju. Arī atrašanās vieta ir pozitīvi ietekmējusi pakalpojumu sniedzēju.

2010. gadā Šveices Federālā Augstākā tiesa IP adreses atzina par personisku informāciju, kuru nevar izsekot, neinformējot iesaistīto personu.

Tas VyprVPN ieguva virsroku. Šveice’Labvēlīgi privātuma likumi, garantējot arī visaugstāko drošību pakalpojumu sniedzējam un tā lietotājiem. Tomēr 2017. gada septembrī stājās spēkā jauns likums.

Šis likums, saskaņā ar Swissinfo.ch, ļauj FIS ļauties mērķtiecīgai uzraudzībai, privātu īpašumu, tālruņu līniju un datoru, kas iepriekš tika aizliegti, krāpšanai.

Šajā laikā VyprVPN reģistrēja savienojuma datus (ieskaitot IP adreses), kas tika glabāti 30 dienas. Tomēr pakalpojumu sniedzējs vēlas vairāk strādāt, lai aizsargātu lietotāju privātumu.

Tā rezultātā 2018. gada septembrī VyprVPN sāka strādāt ar Leviathan drošības grupu, lai revidētu un konsultētos par viņu pakalpojumu pilnīgu pāreju. “nav žurnālu” VPN pakalpojums.

Atšķirībā no NordVPN audita, tas, kas veikts ar VyprVPN, ir pieejams sabiedrības analīzei, un uz to var atsaukties, kopīgojot saiti. Šeit ir sadaļa no pārskata:

“Mēs pārbaudījām visas projekta sastāvdaļas saskaņā ar draudu novērtējumu. Zelta varde strādāja, lai vienlaicīgi ar novērtējumu novērstu visus atklājumus, kas nav saistīti ar žurnālu. Kad tas bija pabeigts, mēs veicām atkārtotu pārbaudi un pārbaudījām, vai visi labojumi ir efektīvi.”

14. VPNArea - atrodas Bulgārijā

Attālumā no 5, 9 un 14 acīm esošās jurisdikcijas Bulgārijā bāzētā VPNArea ir lieliska izvēle lietotājiem, kuri vēlas iegūt anonimitāti tiešsaistē.

Konfidencialitātes politikā tiek ievērota nulles reģistrēšanās pieeja, pārliecinoties lietotājiem, ka viņu darbības ir drošas, lietojot VPNArea - īpaši, ja jūs dzīvojat valstī, kurā ir stingri interneta likumi.

“Mēs neuzraugām, nereģistrējam un neuzglabājam žurnālus nevienam klientam’s VPN darbība. Mēs neuzraugām, nereģistrējam un neuzglabājam nevienu pieteikšanās datumu, laika zīmogus, ienākošās un izejošās IP adreses, joslas platuma statistiku vai citus identificējamus datus par VPN lietotājiem, kuri izmanto mūsu VPN serverus.”

Nav bijušas arī nulles lietas pret pakalpojumu sniedzēju, kas vēl vairāk pārbauda viņu prasības. Sākot ar trafiku, savienojumu un IP adreses žurnāliem, VPNArea neieraksta PII datus.

15. ZoogVPN - atrodas Menas salā

ZoogVPN darbojas Menas salā, kas ir droša interneta jurisdikcija. Valsts’Likumi neparedz datu glabāšanu vai pilsoņu masveida uzraudzību.

Pakalpojumu sniedzējs arī apgalvo, ka piedāvā nulles reģistrēšanu,

“Mēs stingri neapkopojam un neuzglabājam nekādu informāciju par lietotāja darbībām, vietnēm vai lietotnēm, kuras lietotājs izmanto, lietotāja IP adresēm vai lietotāja pieteikšanās / atteikšanās sesijām.”

Ja pārbaudāt viņu Privātuma politika, Arī ZoogVPN mēdz būt ļoti precīzi formulēts, ko tas dara un ko neizseko. Patiešām, mums ir vēl viens nulles žurnālu sniedzējs.

Vienīgais, ko viņi reģistrē, ir kopējais joslas platuma lietojums tā serveros. Lietotājiem / potenciālajiem lietotājiem nav jāuztraucas par tiešsaistes aktivitāšu reģistrēšanu vai metadatiem, kas ar tiem varētu saistīt.

VPN, kas nereģistrē svarīgus datus / informāciju!

Tagad jūs esat iepazinušies ar 30 un vairāk VPN pakalpojumiem, kurus var uzskatīt “neuzticams” un vecāki par 15 gadiem, kas garantē pilnīgu anonimitāti. Tomēr joprojām ir daudz vārdu, kas jāapsver.

Tajos ietilpst tie VPN, kas ir aplauzti pa vidu. Pakalpojumu sniedzēji, kas atrodas DROŠĀ jurisdikcijā, bet joprojām reģistrē minimālu savienojuma informāciju, kas var nebūt obligāti saistīta ar jūsu identitāti.

Tātad, es nolēmu, kāpēc neveidot viņiem atsevišķu sarakstu! Zemāk varat redzēt to pakalpojumu sniedzēju nosaukumus, kuri neveic reģistrējamu informāciju / datus. Pierakstīšanās ar viņiem ir pilnībā jūsu ziņā.

 1. Anonīms VPN - atrodas Seišelu salās
 2. BlackVPN - atrodas Honkongā
 3. BulletVPN - atrodas Igaunijā
 4. BolehVPN - atrodas Malaizijā
 5. Boxpn - atrodas Turcijā
 6. CactusVPN - atrodas Moldovā
 7. CyberSilent - atrodas Polijā
 8. CryptoStorm - atrodas Islandē
 9. Doublehop - atrodas Seišelu salās
 10. DotVPN - atrodas Honkongā
 11. DathoVPN - atrodas Panamā
 12. DefenceVPN - atrodas Barbadosā
 13. CitizenVPN - atrodas Dānijā
 14. EarthVPN - atrodas Kiprā
 15. Viegli paslēpt IP - atrodas Seišelu salās
 16. F-Secure Freedome - atrodas Somijā
 17. Es - atrodas Kiprā
 18. FinchVPN - atrodas Malaizijā
 19. HideIPVPN - atrodas Moldovā
 20. ibVPN - atrodas Rumānijā
 21. In-Disguise - atrodas Belizā
 22. IdentityCloaker - Čehijas Republika
 23. IronSocket - atrodas Honkongā
 24. Keenow Unblocker - atrodas Izraēlā
 25. Kepard - atrodas Moldovā
 26. Le VPN - atrodas Honkongā
 27. LimeVPN - atrodas Honkongā
 28. Mans privātais tīkls - Honkonga
 29. nVPN - atrodas Bosnijā
 30. NoodleVPN - atrodas Malaizijā
 31. OneVPN - atrodas Honkongā
 32. Privatoria - atrodas Čehijas Republikā
 33. PandaPow - atrodas Honkongā
 34. sh - atrodas Seišelu salās
 35. SpyOFF VPN - atrodas Sanmarīno
 36. SmartVPN - atrodas Seišelu salās
 37. SecurityKISS - atrodas Īrijā
 38. SwissVPN - atrodas Šveicē
 39. VPNLUX - atrodas Belizā
 40. AC - atrodas Rumānijā
 41. VPN Barons - atrodas Rumānijā
 42. ht - atrodas Belizā
 43. VersaVPN - atrodas Filipīnās
 44. asia - atrodas Belizā
 45. VPNBook - atrodas Šveicē
 46. ZenVPN - atrodas Dominikā
 47. ZorroVPN - atrodas Belizā
 48. ZPN - atrodas AAE

Lietu iesaiņošana

Jums, iespējams, tagad ir laba ideja par VPN pakalpojumu reģistrēšanas politikas izmaiņām. Vietās, kur lielākā daļa apgalvo, ka tās nav loģiskas, tiek atrasta personiski identificējamas informācijas (PII) apkopošana..

Protams, daži ir civilizētāki un, padziļināti izpētot, tie reģistrē tikai minimālu savienojuma informāciju. Tomēr, ja mēs runājam par pilnīgu anonimitāti. Tikai daži patiesībā izrādās BEZMAKSAS.

Visos šajos kritērijos es mēģināju sniegt pēc iespējas vairāk informācijas VPN’s. Tas ir tāpēc, ka es zinu, ka dažreiz var būt grūti izprast mežizstrādes politikas trūkumus un trūkumus.

Papildus dažādām stratēģijām, pakalpojumu sniedzēji ir mainījuši veidus, kā informēt lietotājus par šīm politikām, bieži slēpjot patiesās krāsas aiz viltīgas vārdu spēles.

Jebkurā gadījumā, ceru, ka šī rokasgrāmata izrādīsies noderīga patiesības noskaidrošanā. Ja jums ir kādi jautājumi / problēmas, komentējiet zemāk. Es atbildēšu personīgi. Lai jums jauka, bez logiem ilga diena!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me