Apiet VPN blokus, izmantojot apjukuma spēku

Interneta ienaidnieki, piemēram, Ķīna, Irāna, Krievija, Sīrija un Ēģipte, tagad koncentrējas uz VPN bloķēšanu - šifrētu protokolu tunelēšanas apturēšanas paņēmienu, kas netizens padara anonīmus.


Tiešsaistes pakalpojumi, piemēram, Hulu, Netflix un BBC iPlayer, arī seko līdzi, liedzot piekļuvi lietotājiem visā pasaulē, izmantojot VoD ar VPN pakalpojumu, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu.

Bija pietiekami slikti, ka lietotājiem bija jāuzmanās no reģistrēšanas politikām un ar noplūdi saistītām problēmām, taču tagad viņiem arī jāpārliecinās, ka izvēlētais VPN ir drošs no šādām aizsprostojumiem.!

Galu galā viss VPN izmantošanas mērķis ir saglabāt jūsu identitāti anonīmu, pat valstīs, kurās parasti tiek stingri noteikts noteikts informācijas publiskums..

Šeit tiek saukta funkcija “Apjukums” nāk par labu - a.k.a. “StealthVPN” vairums pakalpojumu sniedzēju tirgū, kas ļauj apiet VPN bloķēšanu.

Šis BestVPN.co ceļvedis ir paredzēts lietotājiem, kuri apzinās privātumu “Interneta ienaidnieks” atrašanās vietas. Šeit es sniegšu padziļinātu informāciju par aizēnošanu, tā darbību un daudzajiem lietojumiem!

VPN Obfuscation Detalizēta rokasgrāmata 2019. gadam

 1. Kā VPN izmanto apmulsināšanu?
 2. Kā VPN dati pārvēršas ‘Aptumšots’ Paciņas
 3. Strīdi par XOR neskaidrību
 4. Kas ir Obfsproxy??
 5. Piedāvājamie VPN “Apjukums”
 6. Kur noder VPN apjukšana??

Kas ir apjukums?

Nespeciālistu izpratnē apjukšana nozīmē dažādu tehnoloģiju un programmēšanas koda izmantošanu, lai kaut ko būtu grūti saprast.

Vairāki dažādi produkti / pakalpojumi izmanto apjukumu, lai aizsargātu intelektuālo īpašumu, novēršot uzbrucējus no patentētas programmatūras pārveidošanas..

Process var ietvert koda šifrēšanu, mainīgo nosaukumu pārdēvēšanu par bezjēdzīgām etiķetēm, neizmantota koda pievienošanu lietojumprogrammu bibliotēkai vai metadatu atklāšanas noņemšanu..

Obfuzatorus parasti izmanto automātiskas tieša avota koda konvertēšanai programmā, kas darbojas kā sākotnēji paredzēts, bet grūtāk lasāma / saprotama.

Tāpēc obfukcionēšana ir tik uzticama metode, lai slēptu VPN trafiku, noslēpjot trafiku kā parastu nešifrētu trafiku, ļaujot lietotājiem apiet VPN blokus.

Tas tiek darīts, paslēpjot visus nosūtītos un saņemtos pieprasījumus aiz standarta HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure) šifrēšanas, piemēram, pieslēdzoties bankas vietnei caur portu 443.

Kā VPN izmanto apmulsināšanu?

VPN ļauj jūsu interneta savienojumam iziet caur drošu un šifrētu tuneli. Viņi arī slēpj jūsu atrašanās vietu, piešķirot jums jaunu IP adresi, pamatojoties uz serveri, ar kuru jūs izveidojat savienojumu, saglabājot jūs anonīmu no valdības aģentūru, kibernoziedznieku un autortiesību mednieku ziņkārīgajām acīm..

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šie rīki ir tik populāri digitālajiem nomadiem un parastajam cilvēkam, kur tiek bloķētas IP adreses, porti, DNS un protokoli. Tomēr VPN ir pašu mērķis valstīs, kuras mērķa lietotņu / protokolu bloķēšanai izmanto dziļo pakešu pārbaudi (DPI)..

Kopš DPI’Tā kā rīkojas, pamatojoties uz paketes veidu, nevis uz porta numuru, jūs nevarat saņemt pilnīgu aizsardzību no šiem aizliegumiem, kamēr to neizmantojat “Apjukums”. Zemāk varat redzēt diagrammu, kas izceļ, kā izskatās parasts savienojums, izmantojot OpenVPN protokolu.

Kā VPN izmanto apmulsināšanu

Aptumšošana darbojas pavisam savādāk un izmanto aizbāžamus transporta veidus, lai tuvinātu satiksmi apmulsinātos tuneļos, kurus ir grūtāk identificēt vai caur kuriem iet cauri.

Lielākā daļa VPN ieviešanai izmanto OpenVPN protokolu “XOR apjukums” a.k.a OpenVPN motokross, kas ir ļoti noderīgs pret dziļu pakešu pārbaudi (DPI).

OpenVPN motokross izmanto XOR šifrēšanas algoritmu modernu VPN bloku pieveikšanai, kurus izmanto tādas valstis kā Ķīna, Irāna, Krievija, Sīrija un Ēģipte.

Kas ir VPN apjukšana

XOR šifrs

Izrunā kā “Bijušais vai”, XOR - apzīmē ekskluzīvu vai. Tas ir matemātiskas operācijas veids, kurā tiek izmantots šifrs XOR, kurš aizvieto katru burtu un ciparu virknē, ievadot citā skaitlī.

Tā kā algoritms ir atgriezenisks, izejas virkni varat ievadīt atpakaļ tajā pašā šifrā, beidzot ar sākotnējo virkni un noņemto šifru..

Šāda veida šifrs, ko izmanto XOR, ir pazīstams arī kā “Cipher piedeva” vai ROT13, ko gudri tehniķi izmanto slepenu ziņojumu izveidošanai.

Cik efektīva ir Openvpn motokross (XOR Obfuscation)?

Kad izveidojat savienojumu ar serveri, kas izmanto XOR Obfuscation, OpenVPN šifrēti dati ar XOR šifriem apgrūtina DPI un tādas sistēmas kā “Lielais ugunsmūris” uz identitāti.

Tas ir viens no iemesliem, kāpēc tas VPN tirgū ir saņēmis diezgan lielu slavu, jo tas arī izmanto vieglu ieviešanas paņēmienu.

Jūs pat varat atrast ļaunprātīgas programmatūras izstrādātājus, kas izmanto apmulsināšanu, lai paslēptu viņu šķebinošos koda bitus no anti-ļaundabīgo programmu atklāšanas. Viņi izmanto 1 baitu vērtību, kas spēlē a “atslēga”.

Apturētais kods pēc tam tiek kodēts katrā datu baitā XOR’pievienojot katru baitu ar izvēlēto taustiņu. Tomēr ir iespējams izmantot arī garākus taustiņus, ko izmanto vairums VPN.

Parasti XOR efektivitāte datu šifrēšanai pilnībā ir atkarīga no tā, cik atslēga tiek izmantota pēc nejaušības principa, tāpēc kāpēc tā ir tik efektīva - ko var pārbaudīt arī ar plašu tās izmantošanu.

Jūs pat varat veikt pārbaudi. Ieslēdziet parasto VPN un pārbaudiet to Wireshark. Satiksme tiks uzskatīta par OpenVPN. Aktivizējot apmulsināšanu, Wireshark vairs neidentificēs trafiku kā OpenVPN.

OpenVPN motokross (XOR Obfuscation)

Kā VPN dati pārvēršas ‘Aptumšots’ Paciņas

Kad izveidojat savienojumu ar “Aptumšots serveris” vai aktivizējiet “StealthVPN” funkciju, tas virzās uz priekšu mehānismu, kas padara neiespējamu VPN tuneļu bloķēšanu.

Paturiet prātā, lai gan process var atšķirties atkarībā no apmulsināšanas veida. Tā kā vairums VPN izmanto XOR Obfuscation metodi, es esmu uzsvēris šīs īpašās funkcijas darbības:

1. darbība - regulāra šifrēta savienojuma OpenVPN aktivizēšana

OpenVPN datu paketes sastāv no divām daļām: Header un Payload. Pirmajam ir pakešu identifikācijas un maršrutēšanas informācija. Pēdējā ir šo datu pakešu šifrētā daļa, ko VPN serveris pārsūta uz attiecīgo tīmekļa adresi.

Tā kā galvenē ir identificējama informācija par paketes avotu, tajā ietilpst arī porta numurs (#) kopā ar datiem, kas identificē paketes kā “OpenVPN”. Tas parasti ļauj VPN bloķēšanas sistēmām un dziļajai pakešu pārbaudei (DPI) noteikt, ka jūs izmantojat VPN.

2. darbība - VPN datu noņemšana no galvenes

Tagad izmantos pakalpojumu sniedzējs “XOR apjukums” noņemt visus metadatus no paketes galvenes, pārveidojot to bezjēdzīgā informācijā, lai novērstu VPN protokola identificēšanu.

Domājiet par to kā līdzīgu automašīnas aplūkošanai, bet kāds noņēma numura zīmi, motora numuru, firmas zīmi un citas etiķetes - padarot neiespējamu modeļa / markas identificēšanu.

3. solis - VPN datu maskēšana kā HTTP

3. Solis ir tā loma “XOR apjukums” beidzas, un sākas maskēšanas process. Process ietver pārveidi “apmulsis” datplūsma uz HTTPS šifrētu tīmekļa trafiku.

Lai to izdarītu, pakalpojumu sniedzēji izmantos divus ievērojamus https datu raksturlielumus: SSL / TLS šifrēšanu un Portu # 443, ļaujot lietotājiem slīdēt caur nepamanītiem ugunsmūriem.

SSL / TLS šifrēšana

Aptvertās OpenVPN datu paketes tagad iziet caur otro šifrēšanas kārtu, kurā tiek izmantots SSL vai TLS protokols. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no VPN pakalpojuma.

Osta # 443

Pēc papildu šifrēšanas slāņa pievienošanas VPN dati tiek piešķirti portam Nr. 443 (izmanto HTTPS trafiks), padarot paketes praktiski līdzīgām parastajiem HTTPS datiem, ko nav iespējams bloķēt.!

Strīdi par XOR neskaidrību

Nav šaubu, ka XOR Obfuscation ir ļoti efektīvs, lai tiešsaistē palielinātu jūsu anonimitāti, aizsargājot jūs pret valdības centieniem bloķēt OpenVPN trafiku..

Integrējot XOR Obfuscation, noteikti ir sarežģītāk noteikt VPN trafiku, taču daži apgalvo, ka tas ne vienmēr nodrošina šādu efektivitāti.

Tāpēc openvpn_xorpatch ir noraidīta ieviešana jebkurā oficiālajā OpenVPN versijā, turpretī pakalpojumu sniedzēji izveido savus ielāpus, lai pievērstos VPN bloku problēmai..

“Mēs īpaši nevēlamies izmantot šādu pieeju gadījumos, kad pastāv daudz labāks risinājums, ko izmanto TOR kopiena. To sauc par obfsproxy, un to var izmantot kopā ar OpenVPN, nevajadzējot atkārtotu OpenVPN kompilāciju..”

Tunnelblick’s skats

Vietās, kur OpenVPN GUI izstrādātāji neietver XOR Obfuscation ielāpu, Tunnelblick to joprojām uzskata par labu iespēju, jo to ir viegli ieviest..

“Vienkārši piemērojiet plāksteri gan OpenVPN serverim, gan OpenVPN klientam un katra konfigurācijas failiem pievienojiet vienu, identisku opciju. Obfsproxy lietošana ir sarežģītāka, jo tā ietver citas, atsevišķas programmas palaišanu gan serverī, gan klientā.”

Šī vienkāršā ieviešana ļāva viņiem iekļaut savu modificēto ielāpu visās OpenVPN versijās, kas iekļautas Tunnelblick build 4420.

Šis modificētais ielāps ir ticis padziļināti pārbaudīts attiecībā uz drošību, kodēšanu un privātumu - novēršot kļūdas saistībā ar bufera pārpildi, nulles rādītāja novirzēm un nepietiekamu parametru validāciju.

Lielākā daļa VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā “OpenVPN motokross” izmantojiet šo uzlabotu XOR Patch vai veiciet līdzīgas izmaiņas oriģinālā. OpenVPN izstrādātāji tomēr ievēro priekšstatu, ka Obfsproxy ir daudz labāks.

Kas ir Obfsproxy??

Vēl viena metode “Apjukums”, kuru izstrādājis Tor tīkls, Obfsproxy ir reāla alternatīva XOR šifriem. Tas iesaiņo datus obfuskācijas slānī, kurā tiek izmantoti transportējami spraudņi.

Tie šifrē VPN (vai Tor) trafiku, ļaujot lietotājiem apiet “Lielais ugunsmūris” apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, vienlaikus aizsargājot jūs no VPN atklāšanas un iespējamās bloķēšanas.

Kā minēts iepriekš, tā ir arī vēlamā izvēle, pēc OpenVPN lietotāju domām, jo ​​tai nav nepieciešama atkārtota OpenVPN kompilācija, kā tas nav XOR Obfuscation gadījumā.

Kā darbojas Obfsproxy?

Līdzīgi kā XOR, Obfsproxy padara jūsu VPN savienojumu neredzamu vietnēm / ugunsmūriem, mainot tiešsaistes datplūsmas plūsmas izskatu. Tas palīdz apiet visa veida VPN blokus.

Privātums / drošība saglabājas nemainīga pat ugunsmūriem, kas izmanto DPI algoritmus, jo tie klasificē interneta trafiku, nosakot trafika veidu, t.i., VPN, SSL, HTTP vai HTTP..

Tā kā Obfsproxy faktiski aizēno OpenVPN trafiku, lai tas izskatās kā nekaitīgs HTTP trafiks, pat DPI algoritmi nespēj saprast, vai lietotājs izmanto VPN vai nē.

Tas tiek darīts, izmantojot “obfs2” moduļi, kas pievieno satiksmei papildu šifrēšanas slāni, neatkarīgi no tā, vai tas ir OpenVPN vai Tor. Šajā šifrēšanā tiek izmantots rokasspiediena process bez atpazīstamiem baitu modeļiem.

Kur noder VPN apjukšana??

Apmācības izmantošanai ir daudz lietojuma gadījumu XOR vai Obfsproxy formā. Dažiem cilvēkiem, kuri ļoti apzinās privātumu, šī tehnoloģija ir absolūti nepieciešama.

Citi vēlas izvairīties no droseles vai iesaistīties p2p / failu koplietošanas darbībās, lai saglabātu viņu identitāti maksimāli slēptu un anonīmu. Tomēr patiesībā apjukuma izmantošana ir daudz plašāka:

Apkārtnes apiešana valstīs ar VPN aizliegumu

VPN izmantošana ļauj tādiem interneta lietotājiem kā jūs un manis izvairīties no visas valdības un centieniem regulēt internetu, cenzēt informāciju vai ļauties masu uzraudzībai..

Šāda pilsoņu izaicināšana ir nepieļaujama lielākajai daļai izlūkošanas aģentūru un valstu, kurās ir represīvi likumi, kas kavē vārda un preses brīvību.

Tas mudina šīs invazīvās valdības visā pasaulē censties bloķēt VPN. Apjukšana palīdz apiet šos aizliegumus, dodot atpakaļ jūsu brīvību.

Zemāk es uzskaitīju dažas valstis, kurās VPN lietošana ir nelikumīga. Jūs varat justies pārliecināti, ka, aktivizējot apmulsināšanu, jūs varat izvairīties no juridiskām sekām:

Ķīna

Valsts atrodas priekšgalā, lai aizliegtu un bloķētu VPN pakalpojumus, mudinot Ķīnas valdības turpināt pārbaudītus un licencētus pakalpojumu sniedzējus turpināt darbību.

Vienā gadījumā ķīnietis pat saņēma piecus gadus’ cietumsods par Ķīnas VPN vadīšanu. Valsts ir viena no nedaudzajām, kas prasa pilnīgu visu vietējo interneta pakalpojumu sniedzēju kontroli.

Viņi arī izmanto Deep Packet Inspection (DPI), lai uzraudzītu visu satiksmi, kas ienāk Ķīnas kiberfāzē, identificējot un bloķējot visus savienojumus no VPN pakalpojumiem.

AAE

Valsts un tās slavenā pilsēta “Dubaija” a.k.a Tuvo Austrumu Lasvegasa var būt pazīstama ar savu milzīgo tūrisma nozari. Tomēr tie ir diezgan regresīvi attiecībā uz interneta likumiem.

AAE 2016. gadā pieņēma likumu, ar kuru par VPN izmantošanu sodīja ar naudas sodu līdz 2 miljoniem dirhām (aptuveni USD 540 000) un īslaicīgu ieslodzījumu.

Kaut arī ir zināmi pieļaujami VPN lietojumi, valdība paaugstina savu privātumu nākamajā līmenī, aizliedzot VoIP zvanus un daudzas vietnes, tostarp NETFLIX.

Irāna

Līdzīgi kā Ķīnā, arī Irāna 2013. gadā pieņēma likumu, kas bloķēja piekļuvi ārvalstu VPN pakalpojumiem. Viņi mudināja, ka darboties drīkst tikai Irānas valdības licencēti pakalpojumu sniedzēji.

VPN pakalpojumu pārdošana vai reklamēšana valstī ir noziegums, un par to var tikt noteikts juridisks sods, taču šādu rīku lietošana joprojām ir diezgan izplatīta valdības ierēdņu un pilsoņu vidū.

Irāka

ISIS ir plaši pārstāvēta tiešsaistē, veidojot visa veida videoklipus, kas saistīti ar novirzīšanu, sprādzieniem un to, kas nav. Lai risinātu šo problēmu izpausmes, Irākas valdība ir spērusi bargus soļus.

Tas ietver VPN pakalpojumu un SM platformu aizliegšanu un regulāru interneta aptumšojumu ieviešanu visā valstī. Lai arī valstī nav ISIS aplenkuma, interneta ierobežojumi joprojām pastāv.

Omāna

Pirms 9 gadiem Omānas valdība ieviesa likumu, kas VPN pakalpojumu izmantošanu padara nelikumīgu. Ikvienam, kas pieķerts pārkāpt šo likumu, var uzlikt 500 lielu naudas sodu (aptuveni 1300 USD vērtībā).

Uzņēmumi, kas pieprasa izmantot VPN, var pieteikties uz atļauju izmantot atļauju, ko apstiprinājusi valdība, taču cikla pārkāpšana var izraisīt 1000 lielu soda naudu.

Turcija

Pēc Erdogana nākšanas pie varas valdība 2016. gadā sāka bloķēt Tor un VPN pakalpojumus. Turcija tagad izmanto DPI metodes, atspoguļojot Ķīnu’Spēja atklāt un bloķēt aizsprostotu trafiku.

Ja kāds indivīds tiek atrasts, izmantojot VPN pakalpojumu, persona kļūst ieinteresēta tiesībaizsardzības jomā, tomēr VPN lietošana ir diezgan izplatīta. Varat izmantot Turcijas blokus, lai uzraudzītu cenzūru valstī.

Baltkrievija

Līdzīgi kā citas valstis, kas pievienotas šim VPN bloku sarakstam, arī Baltkrievijas valdība smagi strādā, lai ierobežotu piekļuvi ārvalstu pakalpojumiem / lietotnēm, uzliekot satura ierobežojumus / bloķējumus.

2015. gadā valsts aizliedza izmantot VPN un Tor pakalpojumus, padarot to par nelikumīgu. Tomēr tas neliedz baltkrieviem darīt to, ko viņi vēlas, apiet likumīgus / tehnoloģiskus šķēršļus.

Uganda

Uganda, iespējams, ir viena no nedaudzajām valstīm, kur ir spēkā likumi, kas katru dienu uzliek nodokļus sociālajiem plašsaziņas līdzekļiem un citiem visaugstākajiem pakalpojumiem..

Ugandas valdība pat lika bloķēt VPN pakalpojumus no ISP, neskatoties uz to, ka nav stingru tiesību aktu pret šādiem privātuma rīkiem.

Venecuēla

2018. gada 27. jūnijā - saskaņā ar NVO Access Now, valsts’lielākais ISP, kas pazīstams kā “CANTV” bloķēja Venecuēlas izmantoto Tor un VPN tīklu izmantošanu.

Tas tika izdarīts, saņemot rīkojumus no valdības, kura apgalvo, ka ir izveidojusi ļoti vienkāršu paņēmienu abu rīku bloķēšanai.

Ēģipte

Pēc Ēģiptes revolūcijas 2011. gadā valdība mudināja izmantot dziļo pakešu inspekciju (DPI), lai bloķētu VPN savienojumus, lai pilsoņiem neļautu piekļūt ierobežotam saturam..

Cenzūra bija vērsta uz dažādiem protokoliem, piemēram, PPTP, L2TP un OpenVPN, lai lietotāji nevarētu piekļūt objektīvu nesēju un laikrakstu vietnēm, norāda valdība.

Vietņu atbloķēšana skolā / universitātē / darbā

Papildus VPN bloku apiešanai dažādās valstīs obfukcionēšana izrādās īpaši noderīga tiem, kas vēlas atbloķēt internetu savos skolu / universitāšu / darba tīklos..

Tā kā obfuzikācija pievieno papildu šifrēšanas slāni, kas aizklāts caur HTTPs adresi, tīkla ugunsmūrim nav iespējams bloķēt jūsu savienojumu ar ārējiem pakalpojumiem.

Ja jūs izmantojat VPN bez traucējumiem, ugunsmūris joprojām var iegūt norādi par VPN trafiku un bloķēt jūsu IP adresi. Aptumšošana novērš to, padarot jūs anonīmu.

Tīkla administrators nebūs gudrāks un nevarēs noteikt precīzu jūsu IP, arī atrašanās vietas maiņas dēļ, tāpēc nav jāuztraucas par nokļūšanu neērtā sanāksmē!

Daudzi cilvēki izvēlas izmantot VPN skolas vai darba tīklā, lai piekļūtu vietnēm, kuras varētu bloķēt tīkla ugunsmūris (parasti piemēri ir Facebook, YouTube vai spēļu vietnes)..

Novērst ISP joslas platumu / datu samazināšanu

Interneta pakalpojumu sniedzējiem kļūst par sava veida paņēmienu, lai palēninātu tīklus, neskatoties uz to, ka daudzās valstīs tiek atcelti likumi par tīkla neitralitāti, kas viņiem par dažādiem pakalpojumiem ļauj iekasēt visu, ko viņi vēlas..

Piemēram, ja vēlaties nodarboties ar izklaidi, jums būs jāiegādājas atsevišķa pakete, lai saņemtu lielāku joslas platumu / datus.

Tomēr, neskatoties uz šīm izmaiņām, interneta pakalpojumu sniedzēji ierobežo jūsu joslas platumu. Vietās, kur jums jāpērk piekļuve internetam, situācija ir diezgan sliktāka.

Aktivizējot XOR Obfuscation vai StealthVPN serveri, tomēr jūs varat izvairīties no VPN pakešu droseles, saglabājot maksimālo ātrumu, saglabājot konsekvenci.

Papildu privātuma / anonimitātes saņemšana tiešsaistē

Īpašniekiem, kas apzinās privātumu, tādas iespējas kā StealthVPN (Obfuscation), DoubleVPN, Sīpols, izmantojot VPN, ir veidi, kā tiešsaistē iegūt vairāk anonimitātes un privātuma..

Tas varētu attiekties uz cilvēkiem, kuri parasti ir diezgan slepeni, vai ļauties lietām, kurām nepieciešama liela privātība, kas ietver dokumentu nosūtīšanu visā privātā tīklā, kas pieejams visā pasaulē.

Tiklīdz aktivizēsit slepenos / aplaupītos serverus, pat tādas nacionālās spiegu aģentūras kā NSA nevarēs jūs identificēt, jo visa satiksme iet caur HTTPS tuneli.

Tas ne tikai pasargā jūs no slepenām izlūkošanas aģentūrām, bet arī nodrošina, ka jūs neredzat autortiesību pārkāpumu medniekus un kibernoziedzniekus.

Piedāvājamie VPN “Apjukums”

Jums, iespējams, tagad ir laba ideja par to “apjukums” ir un kā tas veicina jūsu privātumu tiešsaistē, bet kā ir ar VPN, kas faktiski piedāvā šo funkciju?

Jūsu ērtībai es esmu uzskaitījis dažus no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas dažādās valstīs piedāvā StealthVPN, obfukcēšanas režīmu vai atlasītus obfuccēšanas serverus.

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. VPN.AC
 4. VPNA apgabals
 5. VyprVPN

NordVPN

Atrodas Panamā (ārpus interneta ienaidnieku jurisdikcijām), NordVPN mēdz būt daudzpusīgs VPN pakalpojums, kas lepojas ar visām attiecīgajām uzlabotajām funkcijām / tehnoloģijām, lai palielinātu jūsu anonimitāti..

Viņu aptumšotie serveri ir pieejami tikai operētājsistēmās Windows un Android, kā es runāju šajā NordVPN 2019 pārskatā. Lai aktivizētu funkciju (operētājsistēmā Windows), rīkojieties šādi:

Kā aktivizēt NordVPN apmulsinātos serverus

 1. Lejupielādēt lietotne NordVPN Windows
 2. Ievadiet savus pieteikšanās akreditācijas datus, lai izmantotu VPN
 3. Ej uz “Iestatījumi” un klikšķis ieslēgts “Papildu iestatījumi”
 4. Pārbaudiet “Es zinu, ko daru” kaste
 5. Iespējot “Aptumšoti serveri” opcija
 6. Izbaudi apejot VPN blokus ierobežotajās valstīs.

VPN, kas piedāvā apjukumu

ExpressVPN

ExpressVPN, kura galvenā mītne atrodas Britu Virdžīnu salās, ir viens no vadošajiem privātuma rīkiem tirgū, piedāvājot nepārspējamu drošību un privātumu lietotājiem visā pasaulē..

Viņi piedāvā “StealthVPN” tikai serveros Honkongā, kas īpaši izstrādāti, lai pieveiktu cenzūru kontinentālajā Ķīnā, bet tiem vajadzētu būt noderīgiem citās valstīs, kur tiek bloķēti VPN.

Kā aktivizēt apmulsināšanu ExpressVPN

 1. Lejupielādēt lietotne ExpressVPN Windows
 2. Žurnāls savā kontā un ievadiet aktivizācijas kodu
 3. Pievienojieties uz serveriem, kas paredzēti Ķīnas lietotājiem (jautājiet atbalsta komandai)
 4. Piemēram, Honkonga-2 izmanto apjukumu
 5. Izbaudi apejot VPN blokus!

Kā aktivizēt apmulsināšanu ExpressVPN

VPN. Ac

Atrodas Rumānijā, VPN. AC ir uz drošību vērsts pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina labu veiktspēju un atbloķēšanas iespējas. Tas ir viens no nedaudzajiem pakalpojumiem, kas faktiski darbojas Ķīnā.

Pakalpojumu sniedzējs to uzlabotajos iestatījumos piedāvā aizēnošanu, kas atkal pārveido VPN trafiku uz HTTPS trafiku, lai jūs būtu neredzams dziļās pakešu pārbaudes (DPI) metodēm..

Kā aktivizēt apmulsināšanu VPN. AC

 1. Lejupielādēt attiecīgais VPN. AC lietotne jūsu ierīcei
 2. Žurnāls ievadot savus akreditācijas datus
 3. Lietotnē, iet uz “Advanced” izvēlne
 4. Pārslēgt ieslēgts “Es esmu Ķīnā vai citā cenzētā valstī”
 5. Sist “Pievienojieties” un atlasīt serveris no “ĶĪNA ir optimizēta” iekļaušana sarakstā
 6. Izbaudi apejot VPN blokus un izmantojot neierobežotu internetu

Kā aktivizēt apmulsināšanu VPN. AC

VPNA apgabals

Atrodas Bulgārijā (ārpus interneta ienaidnieku jurisdikcijām), VPNArea ir Trustpilot reitings 7,9, un tas ir slavens ar vislētākajām VPN cenām un speciālo IP sarakstu

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā obfukciju X-Stunnel serveru veidā, kas nozīmē, ka viņi neizmanto XOR Obfuscation vai Obfsproxy metodi, lai pārveidotu VPN trafiku HTTPS.

Kā aktivizēt apmulsināšanu VPNA apgabalā

 1. gūt jūsu ierīcei piemērotu VPN lietojumprogrammu
 2. Atvērt un ievadiet pieteikuminformāciju
 3. Klikšķis ieslēgts “Serveri” un atlasīt “Īpašais”
 4. Izvēlieties viens no “X-Stunnel” serveri pieejami
 5. Izbaudi apejot VPN blokus jebkurā valstī!

Kā aktivizēt apmulsināšanu VPNA apgabalā

VyprVPN

Atrodoties Šveicē, VyprVPN ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kurus ir pārbaudījis trešās puses uzņēmums, kurš ir pieejams skatīšanai sabiedrībā..

Pakalpojumu sniedzējs izmanto modernu obfukcēšanas metodi paša izstrādātā protokolā, kas pazīstams kā “Hameleonu protokols”, kas apgrūtina visu VPN trafiku, lai tas izskatās kā parasts HTTPS trafiks.

Kā aktivizēt apmulsināšanu VyprVPN

 1. Lejupielādēt lietotni VyprVPN attiecīgajai ierīcei
 2. Ievadiet savu lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos
 3. Klikšķis uz “Opcijas / preferences” opcija
 4. Izvēlieties “Hameleons” par VPN protokolu
 5. Pievienojieties uz ātrāko pieejamo serveri
 6. Apvedceļš VPN bloķē ierobežojošās valstīs!

Kā aktivizēt apmulsināšanu VyprVPN

Alternatīvas OpenVPN motokross

Nav šaubu, ka XOR aplaupīšana vai Obfsproxy nodrošinātā drošība ir izņēmuma gadījumi, ja jūsu identitāte tiek paslēpta, jūsu dati tiek šifrēti un visas darbības tiek anonimizētas..

Viņi slēpj faktu, ka jūsu trafiks ir šifrēts, taču obfuktācijas trūkumam nevajadzētu atlaist citādi izcilu VPN. Tālāk ir norādīti daži citi veidi, kā noslēpt savu VPN trafiku:

SSL / TLS tunelis A.k.a. Stunnel

Šī ir vēl viena pamatīga aizklāšanas taktika, kas darbojas, novirzot jūsu VPN trafiku caur drošu un šifrētu TLS / SSL tuneli, ko izmanto HTTPS savienojumi.

Ja OpenVPN savienojumi maršrutā izmanto to pašu šifrēšanu, jūs tos nevarat pateikt, izņemot parasto HTTPS trafiku, līdzīgi kā XOR Obfuscation vai Obfsproxy.

Tā kā paši OpenVPN dati ietina papildu TLS / SSL šifrēšanas slāni, pat Deep Packet Inspect (DPI) nevar iekļūt šajā tīklā, vienmēr saglabājot jūs anonīmu.

Tor pārlūks

Īsumā par “Sīpolu maršrutētājs” (arī attēlots pārlūka logotipā), Tor sākotnēji tika izstrādāts ASV Jūras spēkiem 2002. gada 20. septembrī. Tajā bija globāls serveru tīkls, kas ļāva cilvēkiem droši un anonīmi pārlūkot internetu..

Tagad produkts ir pievērsies bezpeļņas nodaļai, izplatot tiešsaistes privātuma rīku izstrādes un izpētes nozīmi. Tas izmanto decentralizētu tīklu, kas piedāvā vairākus lietotāju datu aizsardzības līmeņus.

Tas novirza interneta trafiku, izmantojot pārklājumu serveriem visā pasaulē, kas sastāv no vairāk nekā septiņiem tūkstošiem releju. Tas ļauj pareizi slēpt lietotājus’ atrašanās vietu, neļaujot nevienam pārraudzīt jūsu darbību.

SSH tunelis

SSH tuneļi ir vēl viena metode, ko VPN izmanto datu pārklāšanai ar papildu šifrēšanas slāni, apejot neatklātus filtrēšanas pakalpojumus.

Tas ir pieejams daudzās dažādās lietojumprogrammās. Piemēram, kad sūtāt un saņemat failus, izmantojot FTP, SSH tuneļi droši pārsūta visus datus bez uzraudzības un bloķējumiem.

Vienīgā problēma, kas saistīta ar SSH tunelēšanu, ir tā, ka tā var ietekmēt saņemtos ātrumus, tāpēc tie nav piemēroti tiem, kas vēlas ļauties straumēšanai..

SOCKS5 starpniekserveris (ShadowSocks)

Ieviests kā risinājums bez ierobežojumiem piekļuves iegūšanai tādās valstīs kā Ķīna, Irāna, Irāka, Turcija, Ēģipte un AAE, kurās tiek izmantotas DPI metodes - SOCKS5 starpniekserveris izmanto Socket Secure 5 protokolu.

Šis protokols ir ārkārtīgi drošs un ļauj vienmērīgi pārsūtīt datus, izmantojot starpniekservera pakalpojumu, vienlaikus pievienojot autentifikācijas slāni, kam var piekļūt tikai paredzētais lietotājs..

Tas ne tikai izrādās noderīgs lietotājiem, kuri nodarbojas ar P2P / failu koplietošanu, bet arī mēdz būt uzticamāki un ātrāki nekā dažas no metodēm, kuras mēs iepriekš esam izpētījuši.

Lietu iesaiņošana

Valstīs, kurās ir stingri interneta likumi un VPN bloki, tādas funkcijas kā apmulsināšana darbojas kā bruņinieks spīdošās bruņās personām, kas apzinās privātumu, un tiem, kuri vēlas apiet ierobežojumus.

Pārliecinieties, ka esat aktivizējis šo funkciju, ja dzīvojat regresīvā valstī. Iepriekš minētajiem VPN ieteikumiem būtu jāsniedz jums pietiekami daudz informācijas, lai izvēlētos tādu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Protams, ja jums ir kādi jautājumi / jautājumi, nevilcinieties komentēt zemāk. Es atbildēšu personīgi un sniegšu pēc iespējas vairāk palīdzības.

Palīdziet arī brālim, daloties šajā rokasgrāmatā ar citiem uz privātumu orientētiem tīklā, kas meklē risinājumus viņu anonimitātes uzlabošanai tiešsaistē. Lai jums jauka diena priekšā!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me