5 acis, 9 acis, 14 acis alianses – aizsargi no terora vai privātās dzīves aizskārēji?

Contents

Pārbaudiet, vai jūsu VPN atrodas drošajā zonā

Anonine VPNAvast SecureLine VPNBuffered VPNCactusVPNCyberGhostEncrypt.MeExpressVPNGoose VPNHide.meHideMyAssHola VPNIBVPNIPVanishIvacyIVPNMullvadNordVPNPIAPrivateVPNProtonVPNPureVPNStrongVPNSurfsharkTorGuard VPNTrust.ZoneTunnelBearVyprVPNWindscribe VPNZenmate apstiprināt savu VPN

Digitālā pasaule paplašinās ar gaismas ātrumu. Jauni pakalpojumi, lietojumprogrammas, platformas un inovācijas turpina mainīt mūsu dzīves veidu. Daži apgalvo, ka mūs kontrolē, ignorējot savus primitīvos cilvēka instinktus. Citi diskutē, ka internets ir tikai uzlabojis mūsu dzīvi.

Vai tas tomēr respektē mūsu tiesības uz privātumu? Tagad tas ir grūts jautājums, uz kuru jāatbild. Lielākā daļa cilvēku zina, ka, tiklīdz jūs apmeklējat internetu, vienmēr būs JŪS digitālas pēdas. Daži pieņem sekas, izvelk kameru selfijam un augšupielādē to sociālajos medijos ar hashtag, #onfleek.

“Kam rūp tas, ko es daru savā dzīvē? Es neesmu terorists. Es don’t nav ko slēpt”. Šī ir parasta reakcija, ko es saņemu sarunu laikā par privātumu. Citi, kas vairāk brīdina par situāciju, zina, ka šī digitālā pēda ir riskanta, un vēlas uzzināt vairāk par masveida novērošanu, VPN reģistrēšanas politikām un noplūdes problēmām..

Tātad, šī rokasgrāmata ir paredzēta lietotājiem, kuri ir vairāk izsalkuši un apzinās privātumu. Šeit jūs uzzināsit īpaši par interneta ienaidniekiem (daļa no 5 acis / 9 acis / 14 acu alianses), kā arī informācija par drošām jurisdikcijām, kurās tiek ievērots lietotāju privātums.

5 acis, 9 acis, 14 acis Tautu alianses

 1. Piecu acu alianse
 2. Uzraudzības programmas, kuras pārvalda FVEY
 3. Ievērojamas personas, kuru mērķauditorija ir FVEY
 4. Ievērojamas organizācijas, kuru mērķauditorija ir FVEY
 5. Piecu acu (FVEY) uzraudzības valstis
 6. Deviņu acu uzraudzības valstis
 7. Četrpadsmit acu uzraudzības valstis

Interneta ienaidnieki - nedroša valstu un alianses jurisdikcija

Otrais pasaules karš noveda pie Apvienotās Karalistes un ASV nolīguma, kas oficiāli stājās spēkā 1946. gada 5. martā un izriet no 1941. gada Atlantijas hartas un 1943. gada BRUSA līguma. Tās galvenais mērķis bija izveidot daudzpusēju aliansi sadarbībai signālu izlūkošanas jomā.

Turpmākajos gados nolīgums tika paplašināts, iekļaujot Jaunzēlandi, Austrāliju un Kanādu. Pēc tam strauji virzoties uz vēl dažiem gadiem, mēs redzējām, ka vairākas Ziemeļvalstis, Filipīnas un Rietumvācija ir iesaistītas kā apvienotas vienības.

Šīs entītijas saucas Piecu, Deviņu un Četrpadsmit Acu alianse. Kopš 11. septembra uzbrukumiem šo subjektu uzraudzības iespējas ir ievērojami palielinājušās. Tagad katrs netizen valstīs, kas ietilpst šajās aliansēs, tiek pastāvīgi uzraudzīts.

Šīm aliansēm ir sava darba kārtība, un tās nereaģē uz savu valsti’s likumi. Viņi dalās savāktajā informācijā, spiegot viens otram’s pilsoņi. Tam ir liela ietekme uz interneta lietotājiem un jo īpaši uz galvenajiem VPN. Īsāk sakot, ja jūs atrodaties kādā no šīm 14 valstīm, jūs neesat drošs!

Pēc tam jums jāiepazīstas ar dzīvesvietas valsts noteikumiem un tiešsaistes likumiem. Tātad, es nolēmu padziļināti iedziļināties alianses un valsts nedrošās jurisdikcijās, analizējot vairāk nekā 187 pakalpojumu sniedzējus.. Ceru, ka jūs novērtēsit pūles &# 55357;&# 56898;

Piecu acu alianse

Saīsināti kā “FVEY”, Piecu acu alianse sniedzas līdz UKUSA nolīgumam, mēs iepriekš apspriedām. Sākotnēji tas bija domāts tikai par izlūkošanas informācijas apmaiņas paktu starp abām valstīm, bet vēlāk tajā ietilpa vēl trīs. Tas izveidoja piecu acu valstu spēkstaciju:

 • Apvienotā Karaliste
 • Savienotās Valstis
 • Jaunzēlande
 • Austrālija
 • Kanāda

5-acis-9-acis-14-acis

Šīs angliski runājošās valstis gadu desmitiem ilgi glabāja šo piecu acu līgumu slepenībā. Vai varat iedomāties, kāds būtu viņu garums, ja kāds to uzzinātu? Tā pastāvēšana tika atklāta tikai līdz 2003. gadam, un lietas kļuva skaidrākas, kad Edvards Snūdens noplūda dokumentus.

Šie faili tika iegūti, kad viņš strādāja par NSA darbuzņēmēju. Tas skaidri pateica, ka alianse dalījās izlūkdatos par Padomju Savienību laikā “Aukstais karš” un pēc tam ECHELEON tīkla informācijas atklāšana. GCHQ un NSA tika pieķerti, pieskaroties e-pasta ziņojumiem, faksiem, telefona zvaniem un citai datu plūsmai.

Tagad viņu darba kārtība ir diezgan dramatiski mainījusies. Viņi pastāvīgi izmanto “Karš pret terorismu” kā attaisnojums izspiegot vietējo iedzīvotāju dzīvi. Vai tas ir godīgi ar mums? Es don’t domāju tā! Es atturētos dalīties šeit ar saviem politiskajiem uzskatiem, bet es tiešām nevaru apstāties pārdomāt, kā viss reizēm šķiet tik iecerēts.

Uzraudzības programmas, kuras pārvalda FVEY

Pēc 911 uzbrukumiem Piecu acu alianse pastiprināja uzraudzību un pieņēma praksi, lai uzraudzītu visas lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Globālā uzraudzības sistēma parasti uztver visu iedzīvotāju saziņu pāri valstu robežām.

Edvarda Snidena noplūdušie dokumenti pat atklāja, ka pastāv daudzas uzraudzības programmas, kuras pārvalda Piecu Acu valstis. Zemāk jūs varat izlasīt visu informāciju par šīm kopīgi pārvaldītajām organizācijām, kuras pilnībā neievēro lietotāja privātumu.

PRISM - vada NSA kopā ar ASD un GCHQ

SIGAD US-984XN ir programma, ko pārvalda NSA. Tas vāc / saglabā interneta sakarus no dažādiem ASV digitālajiem uzņēmumiem. To pamatā ir valdības prasības interneta uzņēmumiem, piemēram, Google LLC, saskaņā ar 2008. gada FISA grozījumu likuma 702. sadaļu.

Internetā bāzētiem uzņēmumiem būs jāpārvērš visi dati, kas atbilst tiesas apstiprinātiem meklēšanas noteikumiem. VDI izmanto šos PRISM pieprasījumus komunikāciju mērķauditorijas atlasei, ieskaitot tos, kas ir šifrēti. Pēc tam informāciju izmanto slepenu misiju veikšanai.

XKeyscore - vada NSA ar ASD un GCSB

XKeyscore, saīsināti kā XKS, ir slepena datorsistēma, ko izmanto NSA. Tas katru dienu analizē un uzrauga interneta datus visā pasaulē. Programma tika dalīta arī ar Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes, Lielbritānijas, Japānas un Vācijas izlūkošanas aģentūrām.

Pēc Eduarda Snūdena teiktā, sarežģītā sistēma nodrošina neierobežotu personu uzraudzību, kas atrodas jebkur pasaulē. Turpretī NSA apgalvo, ka tās darbības joma ir ierobežota un ierobežota. Neatkarīgi no tā, sistēma ir tikai vairāk pierādījums tehnoloģijām, kuras piecas acis valstis izmanto, lai savāktu vairāk datu par cilvēkiem, kas atrodas visā pasaulē.

Tempora - vada GCHQ kopā ar NVD

Slepens dators, ko GCHQ izmanto, lai buferizētu interneta sakarus, kas iegūti no optiskās šķiedras kabeļiem. Sistēma tika testēta kopš 2008. gada, un tā sāka darboties tikai 2011. gadā. Tā aģentūrai piešķir piekļuvi liela apjoma personas datiem, neradot aizdomas..

Edvards Snūdens apgalvo, ka sistēmai ir divi galvenie komponenti: Global Telecoms Exploitation (GTE) un Interneta pārvaldīšana (MTI), kuru mērķis ir apkopot telefona un tiešsaistes trafiku. Līdz 2012. gada maijam 250 NVD analītiķi un 300 GCHQ analītiķi tika norīkoti apkopot apkopotos datus.

MUSCULAR - vada GCHQ un NSA

DS-200B, kas atrodas Apvienotajā Karalistē, ir GCHQ un NSA vadīta programma, kas ir apstiprināta kā hakeru cēlonis Google un Yahoo! datu centros. 30 dienu laikā MUSCULAR slepeniem nolūkiem bija savācis 181 miljonu ierakstu.

Saskaņā ar NSA noplūdušo dokumentu, kuru sagatavoja Edvards Snowdens’Ieguvumi katru dienu izmanto miljoniem ierakstu no Google un Yahoo’Datu noliktavu tīkli Fortmeidā, Merilendā. Programma apkopo divreiz vairāk datu punktu, salīdzinot ar PRISM.

STATEROOM - vada CSE, CIA, ASD, GCHQ un NSA

STATEROOM, ko vada ECHELON tīkla locekļi un UKUSA līguma parakstītāji, ir signālu izlūkošanas programma, ko izmanto, lai veiktu diplomātiskās misijas. Tomēr vairums nezina par programmas patieso mērķi.

Tomēr no tā, ko mēs zinām, STATEROOM vada CSE, CIA, ASD, GCHQ un NSA kopā. Tas nedrīkst atšķirties no jebkuras citas masu uzraudzības sistēmas.

Ievērojamas personas, kuru mērķauditorija ir FVEY

FVEY ir daudz mērķējis, izmantojot kopīgu informāciju. Viens vārds, kas jūs, iespējams, pārsteigtu, ir vēlamais, Čārlijs Čaplins. Komiķis / filmas veidotājs / komponists tika pakļauts viņa komunistiskās pārliecības uzraudzībai. Citos mērķos ietilpst slavenāki vārdi, piemēram:

 • Štroms Thurmonds - Izspiegoja savus telefona zvanus, izmantojot ECHELON uzraudzības sistēmu.
 • Nelsons Mandela - Britu SIS aģentu pakļauts teroristu baumām.
 • Džeina Fonda - GCHQ un NSA pārtvertie sakari politiska aktīvisma nolūkos.
 • Ali Khamenei - Mērķis augsto tehnoloģiju spiegošanas misijai, ko veic GCHQ un NSA.
 • Džons Lenons - Nodot FBI un MI5 uzraudzībai, protestējot pret Vjetnamas Wa
 • Ehuds Olmerts - Iekļauts GCHQ un NSA uzraudzības mērķu sarakstā.
 • Susilo Bambanga - Bijušais prezidents un viņa sieva tika pakļauti ASD un NSA uzraudzībai.
 • Angela Merkele - Telefona sakari tika uzraudzīti no 2003. līdz 2013. gadam, izmantojot programmu STATEROOM.
 • Princese Diāna - Ļoti slepens fails, kurā ir vairāk nekā 1000 lappušu un ko apkopojuši GCHQ un NSA.
 • Kim Dotcom - GCSB veica nelegālu Megaupload dibinātāja uzraudzību.

Ievērojamas organizācijas, kuru mērķauditorija ir FVEY

Kopīgais izlūkdati, ko apkopojušās Piecu acu nāciju daudzās uzraudzības programmas, ir vērsti ne tikai uz indivīdiem. Ir bijuši daudzi gadījumi, kad slavenas aviosabiedrības, apraides tīkli, finanšu iestādes un citas personas ir piespiedušas NSA, GCHQ, ASD, GCSB, CSIS.

Universitātes

 • Tsinghua universitāte - PRISM programma izspiego tūkstošiem Honkongas un Ķīnas pilsoņu.
 • Rača Fizikas institūts - 1000 Izraēlas mērķi, kurus uzskaitījis Amerikas un Lielbritānijas novērojums.

Apvienotās Nācijas

 • Apvienoto Nāciju Organizācijas Ģenerālā asambleja NVD spiegoja ANO partnerus, amatpersonas un slepenos līgumus.
 • Starptautiskā atomenerģijas aģentūra - VDI pieskārās SAEA tālrunim’s dibinātājs.

Telekomunikāciju operatori

 • Pacnet - Āzijas Klusā okeāna optisko šķiedru tīkla operators, kuru ASV uzlauzuši 2009. gadā.
 • Belgacom - Izraisot sašutuma vilni valstī, GCHQ uzlauza Belgacom (operācija Socialist).

Naftas korporācijas

 • Petrobras - NVD spiego Petrobras uzņēmumus veikt naftas izpēti dziļūdens apgabalos.

Daudznacionālas korporācijas

 • Thales grupa - Izspiegoja 60 valstu augstākās amatpersonas, ieskaitot Thales Group īpašnieku.

Finanšu institūcijas

 • MasterCard - NSA nodarbojas ar finanšu uzņēmuma starptautisko maksājumu uzraudzību.
 • Visa Inc - Saukta filiāle “Sekojiet Naudai” (FTM) NSA izveidoja maksājumu uzraudzībai.

Piecu acu (FVEY) uzraudzības valstis!

Es ceru, ka šī sadaļa palīdzēs jums saprast, kā var nokļūt invazīvās Piecu acu alianses valstīs. Viņiem nav rūpēties par lietotāju privātumu un viņi turpina rīkoties negodīgi.

Lai lietotājiem radītu labāku ideju, es esmu sadalījis katru Piecu acu valsts locekli atsevišķā kategorijā, apspriežot viņu valdības likumus, kas attiecas uz VPN izmantošanu un digitālo privātumu.

Amerikas Savienotās Valstis

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Neskatoties uz agresīvo kontroli pār iedzīvotāju darbībām tiešsaistē, ASV neaizliedz izmantot VPN. Patiesībā viņi uzņem lielāko skaitu VPN pakalpojumu sniedzēju visā pasaulē, saskaņā ar manu pētījumu kopumā ir 49.

Zemāk esmu uzskaitījis dažus populārus vārdus, un visi šie vārdi ir balstīti uz ASV. Viņiem tiek garantēta sadarbība, kad vien valdība to pieprasa. Tas var kaitēt jūsu tiešsaistes privātumam.

Protams, ASV izdara lielisku atbalstu pilsoņu brīvību un cilvēktiesību atbalstīšanā. Tomēr viņu apgalvojumi par atbalstu “Runas un preses brīvība” ir pilnīgi nepatiess.

Vairākas ASV aģentūras (uzskaitītas zemāk) ir iesaistītas strīdos par interneta lietošanu. NSA ir aizmugures durvis daudziem MAJOR tehnoloģiju uzņēmumiem.

Tas viņiem piešķir piekļuvi visiem interneta datiem, tostarp no Facebook, Google, Yahoo, Microsoft, lai savtīgu iemeslu dēļ varētu sekot līdzi tiešsaistes saziņai..

Viņu valdība pat atbalsta ISP uzraudzību un zina visu informāciju par jūsu izglītību, izglītību, vecākiem’ ienākumi, nodarbinātības statuss, darba vieta, aizdevuma maksājuma statuss.

Visu šo iemeslu dēļ ASV tika uzskaitītas kā “Interneta ienaidnieks” no žurnālistiem bez robežām. Tāpēc es’d stingri iesakām neuzticēties uzņēmumam un tā daudzajiem pakalpojumiem, kas apgalvo, ka tiešsaistē piedāvā jums anonimitāti.

ASV aģentūras, kas iesaistītas datu koplietošanā

 • Nacionālās drošības aģentūra (NSA)
 • Centrālā izlūkošanas pārvalde (CIP)
 • Aizsardzības izlūkošanas aģentūra (DIA)
 • Federālais izmeklēšanas birojs (FBI)
 • Nacionālā ģeotelpiskā izlūkošanas aģentūra (NGA)

Populārie ASV bāzētie VPN pakalpojumi

Man nav sīkāk jāpaskaidro, kāpēc jums vajadzētu izvairīties no ASV balstītiem VPN pakalpojumiem, piemēram, zemāk minētajiem. Tomēr, ja jums ir nepieciešams uzticams pakalpojums, jums būs jābūt atkarīgam no pakalpojumu sniedzējiem, kas atrodas ārpus valsts. Jūs varat izlasīt šo labāko VPN ASV rokasgrāmatu par maniem ieteikumiem, lai jūs būtu drošībā FVEY valstī.

 • Anonimizators VPN
 • Ace VPN
 • Paslēpties. Es
 • Slēpt manu IP
 • Slēpt visu IP
 • Hotspot vairogs
 • Hoxx VPN
 • IPVanish
 • LiquidVPN
 • Norton Wi-Fi privātums
 • Privātais tunelis
 • Privāta piekļuve internetam
 • ProXPN
 • RA4W VPN
 • SwitchVPN
 • SpēcīgsVPN
 • Paātrināt
 • SlickVPN
 • TouchVPN
 • TorGuard
 • VPN neierobežots

Apvienotā Karaliste

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Apvienotā Karaliste un ASV ir 5, 9 un 14 Eyes valstu dibinātājas. Kā tāds jūs varat sagaidīt lielu neuzticību un negodīgumu no abām valstīm.

Konstitucionālajai monarhijai ir tendence rīkoties ļoti nevainīgi, taču pēdējās desmitgadēs tā ir pieņēmusi ļoti demokrātisku lēmumu pieņemšanas formu. Viņi tāpat kā ASV apgalvo, ka atbalsta.

Īpaši attiecībā uz pilsoņu brīvībām, politiskajām tiesībām, vārda brīvību un privātumu. Tomēr tajā pašā laikā viņi padara obligātu uzraudzību pret saviem iedzīvotājiem.

Kopš 2016. gadā izdotā Likuma par izmeklēšanas pilnvarām ISP un telekomunikāciju uzņēmumi ir ierakstījuši īsziņas, zvanus, savienojuma laiku, pārlūka vēsturi un daudz ko citu..

Šie dati tiek glabāti 2 gadus un ir pieejami Lielbritānijā’s aģentūras (uzskaitītas zemāk), partneri un piecu acu apvienības bez jebkādas garantijas.

Apvienotā Karaliste apgalvo, ka tās veic šos pasākumus, lai apkarotu vardarbību pret bērniem un terorismu, bet tā vietā tiek atrasti pieskaroties optiskās šķiedras kabeļiem un ļauties mērķtiecīgai spiegošanai..

VPN izmantošana valstī ir likumīga, taču likumi par datu saglabāšanu attiecas uz visiem pakalpojumu sniedzējiem. Tāpēc žurnālisti bez robežām ir minējuši valsti kā “Interneta ienaidnieks”.

Apvienotās Karalistes aģentūras, kas iesaistītas datu koplietošanā

 • Valdības komunikāciju štābs (GCHQ)
 • Slepenais izlūkošanas dienests (SIS a.k.a. MI6)
 • Aizsardzības izlūkošana (DI)
 • Drošības dienests (MI5)

Populārie Lielbritānijā bāzētie VPN pakalpojumu sniedzēji:

 • HideMyAss!
 • DrošāksVPN
 • ZoogVPN

Jaunzēlande

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Kaut arī Jaunzēlandē VPN ir likumīgi, atrašanās vieta joprojām nav droša vieta jūsu tiešsaistes darbībām. Valsts piemēro diezgan līdzīgus likumus, jo tās kaimiņvalsts Austrālija (vēl viena piecu acu biedre).

Vienīgā atšķirība starp abām ir tā, ka Jaunzēlandi var raksturot kā nedaudz saudzīgāku, regulējot internetu. Viņi neizdod paziņojumus par naida kurināšanu.

Viņi arī sadarbojas, strādājot ar iedzīvotājiem, kuri internetā tirgo nevēlamu saturu. Tomēr tas nenozīmē, ka valdība sadarbojas ar iedzīvotājiem.

Jaunzēlande veic visas uzraudzības darbības, tāpat kā jebkurš cits Piecu acu alianses loceklis. Arī viņu iemesls ļauties šādai praksei “cīņa pret terorismu” nesen tika debunked.

Valstij neizdevās apkarot balto nacionālistu terorismu. Jaunākais piemērs ir 15. marta uzbrukums, kurā tika nogalināti piecdesmit un ievainoti vēl desmitiem cilvēku.

Balto radikāļu radītais terorisms ir starptautisks drauds, kuru galvenokārt ignorē politikas veidotāji un organizācijas “Five Eyes” dalībnieki. Teroristu FB profilā tiešraidē tika publicēts 17 minūšu ilgs uzbrukuma video! Cik ērta bija novērošana, kad pat NZ policijai vajadzēja vairāk nekā 20 minūtes, lai ierastos uz notikuma vietu?

Jaunzēlandes aģentūras, kas iesaistītas datu koplietošanā

 • Jaunzēlandes drošības izlūkdienests (NZSIS)
 • Valdības komunikāciju drošības birojs (GCSB)
 • Aizsardzības izlūkošanas un drošības direktorāts (DDIS)

Kanāda

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Kā draudzīga valstij Kanāda sevi raksturo kā savu premjerministru Džastinu Trudeau - tā noteikti atļaujas dažām tumšām praksēm, lai uzraudzītu savus pilsoņus..

Tas patiesībā ir diezgan apbrīnojami, kā Kanādai ir izdevies ieviest stingrus noteikumus, piemēram, uzraudzību, datu saglabāšanu un tīkla neitralitātes izraidīšanu, un joprojām tas tiek uzskatīts par vienu no brīvākajām teritorijām..

Viņu valdība regulāri sadarbojas ar ISP un ievieš to pašu tiesisko regulējumu, kas piešķir piecām acīm izlūkošanas aģentūrām (uzskaitītas zemāk) datu apmaiņai ar dalībvalstīm.

Lai gan VPN valstī ir likumīgi, es varu garantēt, ka arī viņiem ir pienākums valdībā dalīties ar visiem personas datiem. Nesen Kanāda ir saskārusies arī ar lielu karstumu no citām dalībvalstīm.

Šis konkrētais gadījums ir saistīts ar piederību Ķīnas augsto tehnoloģiju gigantam Huawei, par kuru Five Eyes spiegu apgalvo, ka tas darbojas ar Ķīnu’s Izlūkošanas aģentūras.

Tomēr tādi cilvēki kā es nevar palīdzēt, bet brīnās. Vai visa šī drāma un spriedze bija par Five Eyes un Huawei, tas bija tikai triks, lai apturētu valstis no atkarības no viņu 5G tehnoloģijas?

Kanādas aģentūras, kas iesaistītas datu koplietošanā

 • Kanādas drošības izlūkdienests (CSIS)
 • Sakaru drošības institūcija (CSE)
 • Kanādas spēku izlūkošanas pavēlniecība (CFINTCOM)

Populārie Kanādas VPN pakalpojumi:

 • Betternet
 • BTGuard VPN
 • SurfEasy
 • TunnelBear
 • Vējraksts

Austrālija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Līdzīgi kā citās Five Eyes valstīs, arī Austrālijā nav noteikti nekādi ierobežojumi VPN lietošanai. Tomēr tas viņus neaptur invazīvu likumu uzlikšanas dēļ viņu izlūkošanas informācijas apmaiņas nolīgumu dēļ.

Austrālija’Konstitūcija noliedz tiešās vārda brīvības tiesības. A “ sakaru jauda” klauzula pat ļauj Austrālijas aģentūrām regulēt interneta, telefoniskos, telegrāfiskos un pat pasta pakalpojumus.

Viņi pat veicina un pilnvaro a “opt-in” filtrēšanas programma, kuru lietotāji labprātīgi pieņem par aizskaroša, nelikumīga vai pornogrāfiska satura bloķēšanu.

Lai nodrošinātu šo likumu ievērošanu, valdība pati pārbauda ISP un pārliecinās, ka tie atbilst visiem nepieciešamajiem juridiskajiem parametriem, kas ietver datu saglabāšanu un koplietošanu..

Austrālijas aģentūras, kas iesaistītas datu koplietošanā

 • Aizsardzības izlūkošanas organizācija (DIO)
 • (ASD) - Austrālijas signālu direktorāts
 • (ASIO) - Austrālijas slepenais izlūkošanas dienests
 • (ASIS) - Austrālijas drošības izlūkošanas organizācija
 • (AGO) - Austrālijas Ģeotelpiskās izlūkošanas organizācija

Populārie Austrālijas VPN pakalpojumu sniedzēji:

 • Celo VPN
 • VPNSdrošiniet mani

Kas ir deviņu acu alianses?

Pēc Edvarda Snūdeņa vārdiem, NSA ir “masīvs ķermenis” pazīstams kā Ārlietu direktorāts, kas atbildīgs par partnerības veidošanu ar citiem sabiedrotajiem un valstīm.

Līdz 1956. gadam UKUSA nolīgumam tika pievienotas vēl trīs valstis, izveidojot Piecu acu aliansi. Vēlāk sarakstam pievienoja vairāk dalībnieku, izmantojot nosaukumus 9 vai 14 Eyes Countries.

Tie darbojas kā FVEY paplašinājums, gūstot labumu no līdzīgas sadarbības, kopīgi izmantojot un apkopojot masu uzraudzības datus.

No tā, ko esmu uzzinājis, FVEY dalībnieki izmanto centralizētu, automātiski atjauninātu sistēmu, kuras nosaukums ir “Akmens spoks” tautu dalīšanai’ inteliģence.

Deviņas acis ir atšķirīgas tādā ziņā, ka to izlūkošanas kanāli ir šaurāki un tajos nav iekļauta pieeja tehnoloģijām, piemēram, Stone Ghost.

Deviņu acu uzraudzības valstis!

Valstīm, kas ietilpst deviņu acu aliansēs, var nebūt vienādas autonomijas informācijas apmaiņā, bet digitālās privātuma ziņā tās ir tikpat riskantākas..

Padomājiet par tām kā Deviņas acis, kas redzamas Džeimsa Bonda filmā “SPEKTS” ciešai pārstāvniecībai, kurā ietilpst visas iepriekšējās piecu acu valstis, kā arī:

 1. Norvēģija
 2. Nīderlande
 3. Francija
 4. Dānija

9 deviņu acu tautu alianse

Norvēģija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Lietotāji, kas uztraucas par savu digitālo privātumu, var izmantot VPN pakalpojumu Norvēģijā. Tikai pārliecinieties, ka esat izvēlējies tādu, kas neatrodas pašā valstī, piemēram, Opera VPN (bezmaksas pakalpojums - grūts, vai ne?).

Izņemot sarunu par VPN, Norvēģija ir slavena ar to, ka tai ir atvērta vide plašsaziņas līdzekļiem un vārda brīvība. Tie neuzliek nekādu filtrēšanu, kuru ONI pārbaudīja 2009. gadā.

Valstij kā tādai nav ONI valsts profila, taču tās nosaukumu joprojām varat atrast OpenNet iniciatīvas reģionālajā pārskatā par Ziemeļvalstīm..

Norvēģija patiešām piešķir sabiedrībai piekļuvi valdības informācijai, bet apmaiņā viņi tomēr iekļūst internetā un ir pakļauti uzraudzībai.

Kaut arī saturam nav ierobežojumu vai cenzūras, lielākie interneta pakalpojumu sniedzēji bērnu pornogrāfijas bloķēšanai izmanto DNS filtrus, The Pirate Bay un citas līdzīgas vietnes.

Populārie Norvēģijas VPN pakalpojumi:

 • Opera VPN

Nīderlande

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

VPN ir pilnīgi likumīgi Nīderlandē, un iedzīvotāji izmanto vienu no saudzīgākajām interneta sistēmām. Valdība nenosaka cenzūru vai ierobežojumus piekļuvei internetam.

Protams, viņi patiešām novilka robežu attiecībā uz autortiesību pārkāpumiem, aizliedzot tādas vietnes kā Pirātu līcis - 2017. gadā Nīderlandes tiesa izdeva rīkojumu.

Tomēr tā iegūšana deviņu acu biedru sarakstā rada delikātu precedentu iedzīvotājiem. Lietotāji nejūtas droši dalīties ar saviem datiem vai ļauties vienkāršai pārlūkošanai.

Tas notiek tāpēc, ka valsts izmanto to pašu izlūkdatu apmaiņas sistēmu, kurā dalībnieki vāc un apmainās ar elektroniskiem datiem par pilsoņiem.

Populārie Nīderlandes VPN pakalpojumu sniedzēji:

 • Zosu VPN
 • ShadeYouVPN
 • VPN4All
 • WifiMask
 • WASEL Pro
 • ProXPN
 • RootVPN

Francija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Francija neparedz stingrus noteikumus attiecībā uz VPN pakalpojumiem. Valsts lielākoties veicina preses un runas brīvību tiešsaistē.

Tas ļauj iedzīvotājiem nefiltrēt piekļuvi saturam, izņemot vietnes, kas veicina terorismu / naidu / rasu vardarbību un bērnu pornogrāfiju.

Tomēr tajā pašā laikā viņi īsteno a “trīs sitieni” likumdošana un likums, kas veicina administratīvo filtrēšanu, lai izveidotu “civilizēts” internets.

Atbildot uz šiem likumiem, vairāku žurnālistu un plašsaziņas līdzekļu firmu amatpersonas tika uzlidojušas uz tiesas pavēsti, piespiežot viņus identificēt viņu avotus.

Valsts pat īsteno 18. pantu sakarā ar 2011. gada jūnijā publicēto rīkojuma projektu, ar kuru ministrijām tiek dotas pilnvaras ierobežot tiešsaistes saturu;

“sabiedriskās kārtības uzturēšanas, nepilngadīgo aizsardzības, sabiedrības veselības aizsardzības, valsts aizsardzības interešu saglabāšanas vai fizisko personu aizsardzības pārkāpuma vai nopietna pārkāpuma riska gadījumā”.

Populārie Francijā balstītie VPN pakalpojumi:

 • ActiVPN

Dānija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Dānijai vēl nav ONI profila, taču tā joprojām ir iekļauta Ziemeļvalstu reģionālajā pārskatā. ONI apgalvo, ka valsts neuzliek filtrēšanu.

Tomēr tas neattiecas uz bērnu pornogrāfiju, nelegālu mūziku, regulētām narkotikām un pirātisku failu apmaiņu. Tādām vietnēm kā The Pirate Bay un All Mp3 ir liegta pieeja valstī.

Saskaņā ar WikiLeaks 2008. gada 23. decembrī Dānijā tika filtrēts milzīgs skaits 3863 citu vietņu. Lielākā daļa no tiem ietvēra krāpniecības pakalpojumus, tostarp vietējās un ārvalstu vietnes.

Tā dalība Nine Eyes arī saista Dāniju ar dalību elektroniskos rezidentu datos ar citām dalībvalstīm. Kā tādu atrašanās vietu nevar uzskatīt par a “Droši” jurisdikcija.

Populārie Dānijā bāzētie VPN pakalpojumu sniedzēji:

 • BeeVPN
 • CitizenVPN
 • Unlocator

Kas ir četrpadsmit acu alianse?

Pēc iepriekš minēto četru valstu iekļaušanas UKUSA nolīgumā vairāku citu izlūkošanas aģentūras pievienojās šim mērķim, apkarojot domājamo “Terora karš”.

Alianse tika paplašināta, iekļaujot vēl piecas dalībvalstis  “14 acis valstis” SIGINT Seniors Europe (SSEUR), pēc Edvarda Snūdeņa vārdiem’s noplūduši dokumenti.

Tomēr, ja var domāt, ka šī alianse ir pat nāvīgāka nekā FVEY, patiesībā tās ir vēl mazāk “intīms” nekā deviņu acu alianses locekļi.

Vienīgais, kas paliek saskanīgs ar šo iegūšanu, ir tas, ka valdības gūst labumu no piekļuves resursiem un izlūkdatiem, tām iepriekš nebija piekļuves.

Četrpadsmit acu uzraudzības valstis!

Tā kā UKUSA nolīgums attiecas uz 14 valstīm, es nevaru pateikt, cik gudras ir ASV un Lielbritānija. Viņi netraucēja dalīties ar Stone Ghost tehnoloģiju ar jauniem dalībniekiem.

Tas tieši nozīmē, ka viņi ir paplašinājuši datu vākšanu, vienlaikus izvēloties lietas, kuras koplietot ar citiem plašākas alianses dalībniekiem, tāpēc jums jāpaļaujas uz labākajiem VPN ārpus 14 acīm.

14 acu novērošanas valstīs ietilpst visas iepriekšējās deviņu acu valstis, kā arī:

 1. Itālijā
 2. Zviedrija
 3. Vācija
 4. Spānija
 5. Beļģija

Itālijā

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Itālija var būt saudzīga attiecībā uz VPN, taču, tā kā tie ir 14 Eyes valstu daļa, es nevaru izbrīnīties, vai dienesti valstī sadarbojas ar valdības iestādēm.

Protams, ja vēlaties palielināt drošību, varat izvēlēties VPN ārpus valsts (kas nav 5, 9 un 14 Eyes valstis).

Lielākoties Itālija veicina Vārda brīvība. Tomēr saskaņā ar tās ONI profils, valdība ļoti lēni risina tiešsaistes privātuma problēmas.

Ir pamanīts arī kāds regulējums, jo īpaši dažās vietņu kategorijās, kurās tiek atzītas azartspēles, Autortiesību pārkāpums, un bērnu pornogrāfija.

OpenNet apzīmē Itāliju’caurspīdīgums plkst “augstu”, bet viņu konsekventa plkst “zems”. Tas tikai apstiprina faktu, ka valdība pašlaik izstrādā likumus, lai cenzētu / uzraudzītu piekļuvi tiešsaistē.

Populārie Itālijas VPN pakalpojumi:

 • AirVPN

Zviedrija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Zviedrijai ir paveicies, ka ONI to klasificē bez filtrēšanas pierādījumiem, taču valsts joprojām ir iekļauta Ziemeļvalstu reģionālajā pārskatā.

Valsts ir pārtikuša Eiropas monarhija, taču tai ir parlamentārā valdības forma, kas līdzīga Jaunzēlandei. Zviedrija reklamē neierobežotu internetu.

Viņi piešķir piekļuvi pilsoniskajām brīvībām, aizliedzot iejaukšanos runas, preses brīvības un privātās dzīves / anonimitātes lietās..

Valdība respektē šīs tiesības, bet piešķir tiesas rīkojumus par mērķa personu uzraudzību lietās, kas saistītas ar nacionālās drošības draudiem.

Līdzīgi kā lielākajā daļā Ziemeļvalstu, arī Zviedrija ir rīkojusies, lai bloķētu piekļuvi Piratu līcim, veicot reidu kodolnecaurlaidīgu datu centrā netālu no Stokholmas.

Populārie Zviedrijas VPN pakalpojumu sniedzēji:

 • AzireVPN
 • FrootVPN
 • IPredators
 • proksists
 • Mullvad
 • OVPN
 • PRQ
 • PrivātsVPN

Vācija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Novērtēts “Bezmaksas” Brīvībā tīklā un uzskaitīti kā “nav pierādījumu” visās četrās jomās (interneta rīki, konflikti / drošība, sociālā, politiskā), ko veic ONI, Vācija ir vēl viena pārsteidzoša četrpadsmit acu biedre.

Es domāju, ka tā nebūtu’Ja Edvards Snīddens noplūdināja šos dokumentus, mēs pat nezinātu, vai Vācija ir UKUSA līguma dalībniece.

Viņi ir diezgan atklāti, apgalvojot, ka aizstāv savu pilsoņu tiesības uz privātumu. Protams, viņi gadu gaitā ir mēģinājuši cenzēt internetu.

Tomēr Vācija apgalvo, ka tas tika darīts tikai ar terorismu saistīta ekstrēmisma ierobežošanai, viltus ziņu apspiešanai, naida kurināšanas izskaušanai un nepilngadīgo aizsardzībai.

Populārie Vācijā balstītie VPN pakalpojumi:

 • Avira fantoma
 • ZenMate
 • ChillGlobal
 • GoVPN
 • es
 • Steganos
 • es

Spānija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Spānija nav iekļauta žurnālistu bez robežām, nav klasificēta ONI un nav iekļauta arī Brīvības tīklā’s 2013. gada ziņojums, norādot, ka tā ir diezgan droša vieta.

Cik es’izpētot, valdība neliecina par ierobežojumiem internetā. Daži pat apgalvo, ka viņi nevar pārraudzīt e-pastus vai interneta tērzēšanas istabas, ja nav atbilstošu juridiska atļauja.

Likums tomēr aizliedz glorificēt vai atbalstīt terorisms, rasu diskriminācija vai naids pret seksuālo orientāciju, nacionālo izcelsmi utt.

Līdz šim vienīgā publiskā bloķēšana tika veikta P2P / Torrenting vietnei Pirātu līcī. 2015. gada martā TBP tika bloķēts vairākos URL.

Tomēr, tā kā Spānija ir daļa no četrpadsmit acu alianses, es pieturos pie savas pārliecības, ka atrašanās vieta nav droša vieta. Tas piepildās, it īpaši, ja jūs alkstat pēc pilnīgas digitālās privātuma.

Beļģija

Vai VPN izmantošanu atļauj likums? Jā

Beļģijai nav ONI profila, bet valsts ir iekļauta Eiropas reģionālajā pārskatā. VPN izmantošana ir likumīga valstī, kur ir diezgan liela cenzūra.

Daudzi telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Tele2, Versatel, Vikings, Mobistar, Proximus, Belgacom un Telenet, kopš 2009. gada aprīļa filtrē vairākas vietnes DNS līmenī..

Beļģija apgalvo, ka tas tiek darīts, lai novērstu nelikumīgu failu koplietošanu, nelicencētas azartspēles un Bigotry un antisemītisma veicināšanu kā daļu no viņu interneta cenzūras kampaņas..

Tā kā šī valsts ir četrpadsmit acu biedrs, es neieteiktu, ka tā ir droša vieta tiešsaistes aktivitātēm. Jūsu informācijai var draudēt ikdienas uzraudzība!

Lietu iesaiņošana

Es ceru, ka šī padziļinātā rokasgrāmata lietotājiem palīdz izprast vairāk par 5/9/14 Eyes Allians. Rezumējot, jums nekad nevajadzētu uzticēties valstīm, kas ietilpst UKUSA nolīgumā.

Izmantojiet tikai tos VPN pakalpojumus, kas atrodas trešās valstīs, jo tie tiešsaistē garantē anonimitāti un drošību, nevis masveida novērošanu un privātās dzīves aizskaršanu..

Kas liek man uzdot manu citu jautājumu: izlasot visu ceļvedi, vai, jūsuprāt, šīm aliansēm ir bijusi nozīme cīņā ar “Karš pret teroru?” - iemesls, kuru viņi pastāvīgi izmanto, lai aizskar jūsu privātumu! Vai nešķiet, ka tam visam ir motīvs?

Es pat neapspriedīšu terora aktus kopš 2000. gada (kad tika palielinātas novērošanas iespējas), bet ļaujiet’Saruna par 2010. gadu. Cik daudzās no šīm valstīm ir pārtraukti sprādzieni / šaušana, izmantojot tiešsaistes uzraudzību, kuru viņi veic miljardiem / triljoniem cilvēku visā pasaulē?

Šķiet, ka vienīgais, kas seko šīm aģentūrām, ir INFORMĀCIJA par otru, slavenībām, parasto cilvēku vai lielām organizācijām.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me