Geriausios Tailando VPT paslaugos: 5 patikimos ir išbandytos programos 2020 metams

Sauga internete Tailande tapo keblia tema, ypač po 2014 m. Perversmo’etat. Už internetinę veiklą piliečiai buvo areštuoti, nubausti ir kankinami.

Tokioje aplinkoje patikimas VPT yra kritinė priemonė daugumai taiziečių. Tai ne tik padidina vartotoją’saugumą ir anonimiškumą internete, tačiau tai taip pat leidžia jiems pasiekti draudžiamą turinį.

Štai kodėl daugeliui Tailando gyventojų VPT turėti yra būtina. Žemiau pateikiau sąrašą geriausių Tailando VPT, įvertinęs juos pagal daugelį veiksnių.

Geriausias Tailando VPT

5 geriausios Tailando VPT paslaugos (santrauka)

 1. PureVPN: 12 skirtų Tailando serverių užtikrinant, kad vartotojai galėtų naudotis geriausiomis funkcijomis bet kur Tailande ir už jo ribų. Tai gali būti jūsų VPN teikėjas tik už 2,91 USD / mėn .
 2. „Surfshark“: Paprastas naudoti ir patikimas. Surfshark šiandien naudokite 1040+ serverius daugiau nei 140 šalių, įskaitant Tailandą, su lengvai naudojama sąsaja. Nėra geresnių VPN, kurių kaina yra tik 1,99 USD / mėn .
 3. Nevalia: Skirta srautiniam perdavimui. Puikus VPT tiekėjas vartotojams, atsibodusiems ilgiems buferio laukimams ir lėtam greičiui. Sandoris kainuoja tik 2,25 USD / mėn
 4. „ExpressVPN“: Greičiausias VPN pramonėje. Žaidėjams, kurie don’nenorite, kad atsilikimas galėtų pakenkti jų žaidimų patirčiai būdami PUBG ar „Fortnite“. Pamirškite rūpesčius dėl atsilikimo, siekdami vos 8,32 USD / mėn .
 5. „CyberGhost“: 10 vietinių serverių Tailande. Skirta vartotojams, kurie valandas praleidžia begaliniame interneto turinio sūkuryje. Specialūs Tailando serveriai, užtikrinantys galimybę netrukdyti internete naudotis tik 2,75 USD per mėnesį .

Kodėl Tailande reikalingas VPT?

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra geriausias įrankis, užtikrinantis internetinį anonimiškumą ir interneto saugumą. VPT yra daugybė funkcijų, leidžiančių ir toliau mėgautis interneto pranašumais, nesijaudinant dėl ​​jūsų internetinės veiklos, kurią kas nors stebi..

Be visų techninių pranašumų, VPN gali pasiūlyti daug ir pramogų. „Netflix“, „Hulu“, „Disney +“ ir „Amazon Prime“ greitai tapo mėgstamiausiu milijonų pasirinkimu dėl savo turinio bibliotekų.

Tačiau kartais tam tikram jų turiniui taikomi tam tikri geografiniai apribojimai, tai reiškia, kad ne konkrečių regionų vartotojai negali pasiekti to turinio.

VPT leis jums toliau transliuoti ir mėgautis visu mėgstamu turiniu. Tailando televizija taip pat tapo puikiu pramogų šaltiniu. Deja, didžioji dalis šio turinio taip pat yra geografiškai ribojama tik Tailando lankytojų.

Kalbant apie emigrantus, VPN leis nustatyti serverius Tailande ir toliau mėgautis „Thai TV 3“, „Workpoint“ arba „GMM 25“ kanalais..

Geriausi Tailando VPT 2020 m

Kad būtų išvengta su privatumu ir interneto laisve susijusių problemų Tailande, šie 5 populiariausi VPT turėtų būti nepaprastai naudingi:

1. „PureVPN“ - geriausias Tailando VPT

 • Kaina: 2,91 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

„PureVPN“ logotipasĮsikūręs Honkonge, „PureVPN“ labiausiai pažymėjo langelius, susijusius su nauda, ​​kurią jis gali suteikti savo vartotojams.

Su daugiau nei 2000 serverių daugiau nei 140 šalių, įskaitant keliolika Tailande, nedaugelis kitų VPT suteikia prieigą prie tokio paties turinio kaip „PureVPN“..

Tailando serveriai užtikrintų, kad vartotojai niekada nepraleis savo vietinio turinio’taip pat ir už jų šalies ribų.

Tu laimėjai’nereikia nerimauti dėl suderinamumo, nes „PureVPN“ palaikoma „Android“, „Mac“, „Windows“, „iOS“ ir „Linux“. Be to, ten’Visiškas „Kindle“ ir žaidimų konsolių, tokių kaip „PS4“ ir „Xbox One“, palaikymas.

5 daugialypiai prisijungimai su AES-256 šifravimu po PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec ir OpenVPN protokolų užtikrina maksimalų saugumą.

Argumentai už

 • 12 skirtų Tailando serverių
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 5 keli prisijungimai
 • Neįrašyta jokių DNS ar WebRTC nuotėkių
 • Suderinamumas su „Android“, „Mac“, „Windows“ & „iOS“

Minusai

 • Vartotojo sąsaja gali būti paprastesnė

2. „Surfshark“ - lengvai naudojamas ir patikimas

 • Kaina: 1,99 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.4

„Surfshark“ logotipasĮsikūręs Britų Mergelių salose, „Surfshark“ yra geriausias pasirinkimas Tailande gyvenantiems žmonėms. Tai yra biudžetą tausojanti paslauga, kuri atmeta visus šansus konkuruoti su geriausiais konkurentais rinkoje.

„Surfshark“ suteikia vartotojams prieigą prie 1040 ir daugiau serverių daugiau nei 140 šalių, įskaitant Tailandą. Be to, vartotojai gali mėgautis vientisomis „Surfshark“ paslaugomis savo „Android“, „iOS“, „Mac“, „Windows“, taip pat „Linux“ įrenginiuose.

Geriausia dalis iš visų; galite naudoti VPN, kad atblokuotumėte „Netflix“ ir kitas srautinio perdavimo svetaines, tokias kaip „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „Hotstar“, „Voot“, „Hulu“ ir net „Disney Plus“

Tai seka karinio lygio AES-256-GCM šifravimas, palaikantis IKEv2 ir OpenVPN protokolą, todėl tai yra saugi ir patikima paslauga, kuria galima naudotis neribotuose įrenginiuose.

Argumentai už

 • 1040+ serverių daugiau nei 140 šalių
 • Kamufliažo režimas
 • Palaikymas neribotam įrenginiui
 • Griežta politika be žurnalų

Minusai

 • Klientų aptarnavimas gali būti geresnis

3. Ivacy - sukurtas saugiam srautiniam perdavimui

 • Kaina: 2,25 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

Geriausios Tailando VPT paslaugos: 5 patikimos ir išbandytos programos 2020 metamsPatikimos paslaugos ir klientų pasitenkinimas yra sudedamosios „Ivacy“ dalys’Sėkmė daugiau nei dešimtmetį.

Tai suteikia vartotojams precedento neturintį galimybę pritaikyti savo serverio ryšį, be to, kad tai yra viena iš prieinamiausių galimybių.

Kryžminis suderinamumas su „iOS“, „Mac“, „Windows“ ir „Android“. Tai gali būti puikus VPT tiekėjas vartotojams, srautuojantiems neribotą turinį keliuose įrenginiuose.

Padalinta tunelių funkcija dar labiau pagerina transliacijos patirtį per „Ivacy“.

Pramonės standartas AES-256-GCM šifravimas, taip pat L2TP ir IKeV2 protokolai užtikrina, kad slaptumas būtų patikimas pasirinkimas kaip jūsų sekančiam VPN teikėjui..

Argumentai už

 • Klientų aptarnavimas yra pramonės etalonas.
 • Geriausias galimas transliacijos palaikymas.
 • Griežta politika be žurnalų.
 • Vienas iš labiausiai prieinamų variantų.

Minusai

 • Reikia tobulinti techninę paramą.

4. „ExpressVPN“ - puikiai tinka žaidimų mėgėjams

 • Kaina: 8,32 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

„5-ExpressVPN-Logo“Nors vartotojai gali parodyti didesnę „ExpressVPN“ kainą, visuma funkcijų, kurias jie turėtų prieigą, kad būtų verta papildomų pinigų.

„ExpressVPN“ palaiko greičiausius serverius 94 šalyse, įskaitant Tailandą.

Tai daro jį idealiu pasirinkimu entuziastingiems žaidėjams, be jo kryžminio suderinamumo „iOS“, „Windows“, „Android“ ir „Mac“..

Kita „ExpressVPN“ išskirtinė savybė yra tinklo užraktas, moderniausias žudymo jungiklis, kuris riboja visą interneto srautą jūsų tinkle, jei nutrūksta jūsų ryšys.

Jo standartinis AES-256 bitų šifravimas naudoja „OpenVPN UDP“, „OpenVPN TCP“, „L2TP / IPsec“, „IPsec“, „IKEv2“ ir PPTP protokolus, todėl tai yra vienas geriausių žaidėjų ir įprastų vartotojų VPN rinkoje..

Argumentai už

 • Idealiai tinka žaidimams su greičiausiais serveriais.
 • Tinklo užraktas.
 • „Bitcoin“ palaikymas.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Minusai

 • Brangiau nei kiti šiame sąraše esantys VPN.

5. „CyberGhost“: sukurta geografiniam grafiniam turiniui atblokuoti

 • Kaina: 2,75 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.5

„CyberGhost“ logotipasJei tu’tai yra vienas iš vartotojų, kurie valandas praleidžia galėdami naršyti po internetą, tada „CyberGhost“ yra idealus pasirinkimas jums.

Vartotojams gali būti naudinga daugiau nei 6000 serverių, veikiančių iš 90 skirtingų šalių, iš jų 10 Tailande.

Be to, jis siūlo visišką „Android“, „iOS“, „Linux“, „Mac“ ir „Windows“ suderinamumą.

Geriausia funkcija yra „NoSpy“ duomenų centras: „CyberGhost“’skirtas serveris, kuris naudoja specialųjį ryšį, kad dar labiau sustiprintų savo 256 bitų šifravimą, palaikomą „OpenVPN“, „L2TP-IPsec“ ir PPTP protokolų, galimų 7-Multi prisijungimams.

Argumentai už

 • 7 keli prisijungimai.
 • Griežta politika be žurnalų.
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Panaikinamas didžiausio turinio blokavimas.

Minusai

 • Ryšio greitis gali atsilikti.

Kaip Tailande reglamentuojamas internetinis privatumas??

2019 m. Gegužę Tailandas priėmė Asmens apsaugos įstatymą B.E. 2562 (2019), žinomas kaip PDPA.

Įstatymas įpareigojo visas Tailande veikiančias ar verslą vykdančias įmones laikytis jos direktyvų.

Įstatymas skirtas modernizuoti, kaip konstitucija skirta tvarkyti asmens duomenis internete.

Kai kurios svarbiausios jo funkcijos yra suteikti klientams galimybę atsisakyti bet kokių su slapukų stebėjimu susijusių slapukų, pranešti vartotojams apie bet kokius duomenis ir, svarbiausia, įsteigė Asmens duomenų apsaugos komitetą (PDPC) prižiūrėti įstatymo įgyvendinimą..

Šio įstatymo pažeidimai gali būti nubausti baudomis ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn įmones, pripažintas kaltais.

Tailandas’s Sutrikusi praeitis, susijusi su interneto cenzūra ir stebėjimu

“lèse-majesté” (sužeista didybė) - tai įstatymas, kuriuo bet kokia kritika internete, pajuokimas ar įžeidimas monarchijos atžvilgiu yra nusikaltimas, atliekant ne trumpesnę kaip 15 metų laisvės atėmimo bausmę. Piliečiai buvo įkalinti už „Facebook“ įrašų kūrimą ir pasidalinimą jais.

60–70 žmonių komanda, vadinama Technologinių nusikaltimų prevencijos skyriumi (TCSD), specializuojasi reguliuodama internetą, stebėdama, ar internete nėra įžeidžiančio turinio..

Po 2014 m. Karinio perversmo kelioms interneto svetainėms buvo uždrausta teikti internetinę laisvę.

Žurnalistai, studentai, turistai ir kiti žmonės reguliariai turėjo kreiptis į VPT kaip sprendimą dėl interneto cenzūros, kurią valdžios institucijos skelbia internete..

Nepaisant to, kad valdžios institucijos nuolat budriai teikia internetinę laisvę ir anonimiškumą, VPT gali padėti srautiniu būdu transliuoti svetaines, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Disney +“, turinčias geografinį apribojimą ir kurių negalima pasiekti Tailando turinyje..

Žmonės taip pat klausia

Ar VPT legalūs Tailande??

Popieriuje VPN Tailande yra visiškai legalūs. Tačiau per pastaruosius kelerius metus vyriausybė sukūrė iniciatyvą, vadinamą kibernetiniais skautais.

Tai įdarbina Tailando paauglius ir indoktrinavo juos pranešti draugams, šeimos nariams ir visiems artimiausiems žmonėms, kurie, jų manymu, naudojasi VPN, kad užmaskuotų savo intelektinę nuosavybę kurdami ir dalydamiesi turiniu, pažeidžiančiu „Lèse-majesté“ įstatymą..

Kokie yra geriausi nemokami VPN kompiuteriams?

Internete yra šimtai VPN svetainių, kuriomis galima laisvai naudotis.

Tačiau vartotojai turi suprasti, kad šiose svetainėse trūksta kritinių savybių, dėl kurių visų pirma reikia turėti VPT.

Serverių yra nedaug, atjungimų dažnis didelis, pralaidumo apribojimai ir, svarbiausia, ten’Jokios garantijos, kad jūsų duomenys nebus perduoti reklamuotojams ar dar blogiau, pati vyriausybė.

Jei tu’Jei rimtai nuslėpiate save nuo bauginančio TCDS, tada mokama VPT paslauga yra daug protingesnis ir protingesnis pasirinkimas..

Ar galiu žiūrėti „Netflix“ Tailande?

Taip, 2016 m. „Netflix“ oficialiai tapo prieinama Tailande.

Vis dėlto ten’Tai didžiulis geografiškai riboto turinio kiekis „Netflix“, kurio Tailando žiūrovai negali pasiekti.

Naudodami VPN galite greitai išspręsti šią problemą ir greitai leisti apeiti bet kokius geografinius apribojimus, kuriuos turi „Netflix“.

Koks yra geriausias PUBG VPN Tailande?

Daugelis VPT galės suteikti visas pagrindines funkcijas, kad PUBG veiktų Tailande.

Tačiau geriausias pasirinkimas neabejotinai būtų „PureVPN“.

Tai’Specialūs Tailando serveriai garantuotų greitą ir nenutrūkstamą ryšį, tuo pačiu suteikdami sklandų ir malonų malonumą.

Suvyniokite daiktus

Per pastaruosius kelerius metus Tailande tapo pavojinga naudotis internetu. Žmonės susidūrė su teisiniais veiksmais dėl savo skaitmeninės veiklos. VPT gali užmaskuoti jūsų tapatybę internete ir jus apsaugoti.

„PureVPN“ yra geriausias universalus variantas, nes jis suteikia visas būtinas funkcijas, kad vartotojai būtų saugūs naršydami internete. Kita vertus, „Surfshark“ yra ekonomiškesnis, tačiau ypač efektyvus pasirinkimas.

Žemiau komentarų skiltyje praneškite mums, kokia buvo jūsų patirtis naudojant šias parinktis.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me