Geriausias Indijos VPT – šalies vartotojų apsaugos vadovas

Indijoje yra vienas didžiausių interneto vartotojų pasaulyje, tačiau vis dėlto jie nėra visiškai laisvi ir saugūs dėl plačios vyriausybės cenzūros, kurią saugo įstatymai. Daugelis šios apribotos veiklos rūšių apima vartotojų mėgstamiausias svetaines, pvz., „Torrenting“ svetaines, todėl Indijos vartotojams tampa sunku gauti visą savo interneto ryšio vertę..

Naudojant Geriausias VPN gali leisti Indijos vartotojams saugiai apeiti šiuos apribojimus, apsaugoti juos nuo autoritetingo stebėjimo, atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį, pvz., „Netflix US“, ir netgi apsaugoti juos nuo kenkėjiškų programų grėsmės visą parą.

Norėdami padėti jiems pasirinkti geriausią variantą, čia yra išsami geriausio Indijos VPT apžvalga, kurioje pateikiami teisėtumo vadovai, informacija apie autorių teisių įstatymus Indijoje, geriausiai apmokami VPT su Indijos serveriais, „Hotstar“ vadovų atblokavimas ir dar daugiau, pateikė BestVPN.co.

Indijos kibernetinio įstatymo tikslai, nukreipti į torrentus

Nepaisant pasaulietinės demokratijos, Indija vis dar garsėja tuo, kad yra vieta, kurioje retkarčiais patiriama daug interneto cenzūros. Uždraustose svetainėse yra pažinčių svetainės, „Torrenting“ svetainės, tokios kaip „ThePirateBay“, ir net vaizdo transliacijų svetainės, tokios kaip „Vimeo“ ir „Daily Motion“..

Daugelis Indijos telekomunikacijų firmų ir IPT tiekėjai dirbo kartu su vyriausybe, kad nuosekliai stebėtų interneto vartotojus ir neleistų jiems lankytis svetainėse, kuriose ankstesnė riboja prieigą prie.

Be to, pagal 1957 m. Autorių teisių įstatymą jums gali būti skirta bauda iki 3 Lakh INR (4485 USD pagal 2018 m. Balandžio 25 d. Galiojančius užsienio valiutų kursus) ir jums gali būti skirta 3 metų laisvės atėmimo bausmė, jei esate sučiuptas bandydamas patekti į ribotas galimybes turinys.

Indijos muzikos ir kino industrija taip pat prisideda prie šių griežtesnių interneto apribojimų. Pvz. „Star India Pvt Ltd“, kuriai priklauso „21st Century Fox“, buvo žinoma, kad ji uždraudė svetaines, priversdama IPT tai daryti remiantis autorių teisių pažeidimais..

Norėdami kankintis Indijoje arba apeiti valdžios institucijų vykdomą bendrą interneto cenzūrą, jums reikia geriausio Indijos VPN, kuris ne tik yra labai saugus, bet ir užtikrina aukščiausio lygio našumą Indijos vartotojams masiškai..

Geriausias Indijos VPT - reikia laiko

Autorių teisių įstatymai daugeliui pasaulio šalių gali sukelti daugumos žmonių, susiduriančių su teisinėmis ir finansinėmis problemomis, nėra pagrindo manyti, kad tai negali nutikti Indijos vartotojui..

Priešingai populiarių įsitikinimų, tai’Tai ne tik Vakarų šalys ar Kinija, kur jie netoleruoja tokios nemokamos interneto veiklos, kaip „Torrenting“. Už bandymą patekti į saugomas ar uždraustas svetaines Indijoje taip pat galite būti baudžiamas bauda arba kalėjimu, kaip tai nutinka kitose šalyse, kuriose griežtai laikomasi autorių teisių pažeidimo režimo..

Geriausias būdas apsisaugoti internete nuo tokios drakoniškos, įpareigojančios, ribojančios ir žalojančios interneto cenzūrą yra naudoti geriausią Indijos VPT..

Svarbiausiam Indijos VPT reikia pateikti daug serverių Indijoje ir gretimose vietose, tokiose kaip Pakistanas, Honkongas ar net Šri Lanka, kad būtų užtikrintas greitesnis greitis ir naudinga patirtis. Jis netgi turi pasiūlyti plačias saugos funkcijas, tokias kaip „Internet Kill“ jungiklis, dvigubas šifravimas, DNS nuotėkio apsauga ir svogūnai per VPN, siekiant apsaugoti vartotojus nuo bet kokių vyriausybės remiamų stebėjimo programų Indijoje..

Be to, vartotojai turi visada laikytis saugaus interneto naudojimo principų, pavyzdžiui, nespausti abejotinų nuorodų, kurios gali sukelti kenkėjiškų programų užkrėtimą, arba nesidalinti savo finansiniais duomenimis jokiuose internetiniuose forumuose, kad apsisaugotų nuo sukčiavimo Indijoje..

Gaukite geriausią Indijos VPN

Ar VPN legalus Indijoje?

Be kai kurių laikinų interneto VPN naudojimo draudimų kai kuriose valstijose pilietinių ir politinių neramumų metu, VPN naudojimas išlieka visiškai legalus Indijoje.

Tačiau valdžios institucijos gali paprašyti paversti savo vartotojo kredencialus, jei jie negali iššifruoti užšifruotų pranešimų, kuriuos patys siunčia jūsų VPN. Nors visada galite atmesti tokius prašymus, kreipdamiesi į teismą, ten’Negalima atsigręžti, jei jūsų VPT teikėjas nusprendžia savo žurnalus perduoti valdžios institucijoms ir tokiu būdu patekti į didelius nemalonumus.

Ar saugu naudoti geriausią Indijos VPN??

VPT teikėjai, nuolat turintys daug žurnalų, nėra tie, su kuriais turėtumėte susieti, jei bandote apsisaugoti nuo valdžios institucijų ir vyriausybinių agentūrų stebėjimo internete..

Geriausias Indijos VPT neturėtų būti tiesiog aiškiai nurodytas nulio žurnalų politika bet turėtų turėti švarią istoriją, į kurią įeina atmesti valdžios institucijų prašymus dėl ekstradicijos (pavyzdys minimas toliau pateiktame „BestVPN“ sąraše) arba niekada nebuvo patekęs į gėdingą duomenų nutekėjimą.

Geriausias 2018 m. Indijos VPT

Kaip minėta anksčiau, geriausi VPT teikėjai yra geriausi garantai, užtikrinantys aukščiausią vartotojo patirtį ir ypač gerą saugumą. 100-oje numerių yra daugybė VPN paslaugų, tačiau ne visos jos gali apsaugoti vartotojų privatumą taip, kaip gali geriausias VPN..

Populiariausi Indijos VPT ne tik saugos vartotojų duomenis naudodamiesi karinio lygio šifravimu ir saugiais protokolais, bet ir vartotojams pateiks išsamų kitų nuostabių funkcijų, pridedamų prie jų įprastų paslaugų paketo, sąrašą. Tai apima keletą fantastinių funkcijų, tokių kaip geriausias „Torrenting“ VPN ir P2P palaikymas per dedikuotus serverius, geografiškai ribotas turinys ir srautinių svetainių atblokavimas ir paprastas naudojimas, lengvai naršomos suderinamos programos ir daugybė kitų.

Išvalytas išbandžius ir peržiūrėjus 100 VPN, čia pateikiamas „BestVPN.co“ išskirtinis vadovas, kurį šalies vartotojams pritaikė „Geriausias VPN Indijai 2018“:

Paslaugų teikėjai Kaina (USD) Ypatybės Įvertinimas Nuolaida Apsilankymo paslaugų teikėjas

 1. „Surfshark“

  „Surfshark“

  11,95 USD1,99Per mėnesį

  • 800+ serverių 50 ir daugiau šalių
  • AES-256-GCM šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • Neribotas vienalaikis ryšys
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 83% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2.91Per mėnesį

  • 2 000 serverių daugiau nei 140 šalių
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 5 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 73% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 3. „ExpressVPN“

  „ExpressVPN“

  12,95 USD8.32Per mėnesį

  • 3000 ir daugiau serverių 94 šalyse
  • AES 256 bitų šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Nėra registravimo politikos
  • 3 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Patikima 35% nuolaida apsilankymo svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 4. Nevalia

  Nevalia

  9,95 USD2,25Per mėnesį

  • Daugiau nei 1000 serverių 100 vietų
  • 256 bitų standartinis karinio lygio šifravimas
  • Tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus
  • Nulio žurnalų teikėjas
  • Galimi 5 prisijungimai
  • „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ programos ir „Chrome“ plėtinys

  Patikimas 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

 5. „CyberGhost“

  „CyberGhost“

  12,99 USD2.75Per mėnesį

  • 3700 serverių 60 šalių
  • 256 bitų AES šifravimas
  • 24/7 tiesioginis pokalbis
  • Griežta politika be žurnalo
  • 7 vienalaikiai ryšiai
  • Programos, skirtos „Windows“, „Mac“, „iOS“ & „Android“

  Reliabile 77% nuolaida Apsilankykite svetainėje
  Perskaitykite apžvalgą

„NordVPN“ - „Apex“ saugos funkcijos, kaip Indijos VPN:

Šis VPN pasižymi atsparumo ir saugumo deriniu, todėl jis yra vienas geriausių VPT laimėjimų Indijoje. „NordVPN“ puikiai tinka atblokuoti geografiniu požiūriu ribotą turinį, pvz., „Hotstar“, jei žiūrite jį ne iš Indijos. Jis turi „SmartPlay“ funkciją, kad būtų užtikrintas optimalus srautinių svetainių našumas. Reikia žinoti daugiau? Tada perskaitykite mūsų išsamią „NordVPN“ apžvalgą.

Geriausias Indijos VPT

Ji pridėjo daugiau serverių ir dabar iš viso yra 4047 serveriai 62 šalyse, įskaitant Indiją, siūlantys didelį anonimiškumą internete. „NordVPN“ sveikina „P2P“ ir „Torrenting“ vartotojus, teikdami tam skirtus serverius.

Apsaugos srityje jis turi „DoubleVPN“ ir „Onion over VPN“, kaip papildomas funkcijas, išskyrus geriausios klasės šifravimą ir kelių protokolų palaikymą, įskaitant „OpenVPN“ skaičiuojamumą..

Programos veikia nuostabiai gerai visose prieinamose platformose, tokiose kaip „Mac“, „Windows“, „Android“, „iOS“ ir dar daugiau. Jis turi nuostabų palaikymą ir vadovo skyrius, kad taip pat būtų lengviau vartotojui.

Metinė abonementas vertinamas 83,88 USD, o dvejų metų prenumerata yra 119,7 USD ir išlieka geriausiu kol kas pasiūlymu..

Be to, tai yra vienintelis populiariausias VPN, kuris siūlo nemokamą „India VPN“ bandomąją versiją be jokių klausimų.

Argumentai už

 1. „Tor“ su VPN funkcija saugiam Indijos naršymui.
 2. Nemokamas bandymo laikotarpis.
 3. Galimas dvigubas šifravimas.
 4. 3359 serveriai 60 ir daugiau šalių.
 5. Keli mokėjimo būdai.
 6. „OpenVPN“, „IKEv2 / IPSec“, L2TP / IPSec, PPTP ir SSTP protokolai.
 7. „SmartPlay“ funkcija srautinėms svetainėms.

Minusai

 1. Brangus mėnesio planas (netinka trumpalaikiams vartotojams).

Gaukite „NordVPN“

Privatus interneto ryšys - siūlo apsaugą nuo „FaceNiff“ ir „Firesheep“ kaip Indijos VPN

Šis „Reddit“ mėgstamiausias VPT nustato kainą pagal klientų pasitenkinimo metriką. Jis siūlo viską, ką daro kiti geriausi VPN, tačiau šių funkcijų našumo lygis pramonėje yra neprilygstamas. Šiuo metu jis siūlo 3035 ir daugiau serverių 29-iose pagrindinėse šalyse, todėl bet kokių geografinių apribojimų panaikinimas yra lengvas. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite mūsų privačios interneto prieigos apžvalgą.

Indija privačia interneto prieiga

„Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“, „Hotstar“, juos visus galima lengvai pasiekti per mėgstamas šalis per VIP. Yra integruotas skelbimų blokatorius ir kenkėjiškų programų identifikatorius, kad būtų užtikrinta, kad nepatogumų nebus.

Bet svarbiausia apie PIA yra tai, kad ji neleidžia įsilaužėliams, kurie naudojasi „FaceNiff“ ir „FireSheep“, įsilaužti į jūsų socialinės žiniasklaidos profilius, kai esate viešame „WiFi“.

Šiuo metu PIA siūlo serverius Indijoje, kad šalies vartotojams būtų suteikta geriausia prieiga ir greitis.

VIP indijos serveris

Geriausias kainodaros planas yra 2 metų prenumeratos įkainis, kurio sąskaitos apmokestinamos 69,95 USD vieną kartą, o metinis planas vartotojui kainuos 39,95 USD, sumokėjus vieną kartą..

Argumentai už

 1. Apsaugo vartotojus viešajame „Wi-Fi“ kaip geriausiu Indijos VPN.
 2. Palaikomi „OpenVPN“, „L2TP / IPsec“.
 3. Galimas „P2P“ palaikymas.
 4. Nulis rąstų.
 5. 5 Vienalaikiai ryšiai.
 6. Neribotas pralaidumas.

Minusai

 1. Tam skirtas programas šiek tiek sunku naudoti pradedantiesiems.

Gaukite privačią prieigą prie interneto

„PureVPN“ - geriausias VPN, skirtas „Hotstar“ atblokavimui iš Indijos ribų:

Indijoje yra milijonai populiarių srautinių transliacijų svetainių, tokių kaip „Netflix“ ir „Amazon Prime“, vartotojų, tačiau dėl geografinių turinio apribojimų jie gali nesugebėti visiškai naudotis savo prenumeratomis. PureVPN’Platus 750+ serverių tinklas, išsidėstęs didžiulėse 140 šalių, įskaitant 3 Čenajuje, Indijoje, gali priversti vartotojus iš savo srautinių prenumeratų įgyti visišką naudą..

„PureVPN“ Indijai

Nesvarbu, ar norite atblokuoti „Netflix US“ ar pasiekti specialų „Torrenting“ ar P2P palaikymą, „PureVPN“ gali tai padaryti už jus.

Saugumo srityje jis turi karinio lygio AES 256 šifravimą ir daugialypį protokolų palaikymą, įskaitant „OpenVPN“ ir „L2TP“, taip pat siūlo apsaugoti atnaujinimus naudojant „Kill Switch“, „Split Tunneling“, „Double VPN“ ir „Onion“ per VPN parinktis..

Vis dėlto jame yra tam tikras žurnalas, tačiau jie bus pakeisti tik tuo atveju, jei užsiimsite kokia nors nusikalstama veikla, pvz., Internetinėmis patyčiomis, elektroniniu elgesiu ar net šlamštu..

„PureVPN“ išlieka geriausiu VPN Indijoje, atsižvelgiant į aukštą įperkamumą, nes 2 metų paketo prenumerata šiuo metu yra siūloma vos už 69 USD. Metinę prenumeratą taip pat galima nusipirkti už 58,92 USD. Peržiūrėkite mūsų „PureVPN“ apžvalgą, jei norite sužinoti daugiau apie jo funkcijas.

Argumentai už

 1. „Hotstar“ atblokavimas kaip Indijos VPN.
 2. DDoS apsauga.
 3. Speciali srautinio perdavimo palaikymas.
 4. P2P ir Torrent serveriai.
 5. 750 + serverių 141 šalyje.
 6. VPN viešosios interneto prieigos taškas.
 7. Nat ugniasienė.
 8. Kelių protokolų palaikymas, įskaitant „OpenVPN“ ir „L2Tp“.
 9. Leidžia padalinti tunelį.

Minusai

 1. Saugo kai kuriuos žurnalus.
 2. Nemokamas bandomasis laikotarpis negalimas.

Gaukite „PureVPN“

„ExpressVPN“ - teikia griežtą apsaugą nuo IPT kaip Indijos VPT:

Tiriant baudžiamąją bylą „ExpressVPN“ atsisakė perduoti duomenų žurnalus Turkijos valdžios institucijoms viename iš labiausiai pastebėtų VPN srities atvejų. Teikėjas neigė, kad, norėdamas užtikrinti savo vartotojo privatumą, jis saugojo visus žurnalus, kuriuose kalbama apie kiek ilgį.

„ExpressVPN“ Indijai

„ExpressVPN“ yra saugiausias jūsų, kaip Indijos VPT, statymas, jei bandote išvengti priverstinio stebėjimo programų ir IPT teikiamų registravimo bandymų, kurie kompromituoja jūsų anonimiškumą internete.

„ExpressVPN“ priklauso pasaulinis serverių tinklas, apimantis 2000 + serverių, ir nuožmiai teikia suderinamas programas ir plėtinius visoms populiarioms OS ir naršyklėms. Jos buveinė yra Britanijos Mergelių salose, o tai užtikrina, kad ji yra toli nuo šalių, kuriose yra autoritarinių duomenų režimai (taip pat yra mūsų atnaujinta ir išsami „ExpressVPN“ apžvalga).

„ExpressVPN india“ proxy paslauga

Jo programose yra naikinimo jungiklis, o kartu su kompetentinga DNS nuotėkio apsauga jūsų naršymo sesijos yra dar saugesnės, kai joms taikoma „ExpressVPN“..

Kainų planai yra šiek tiek brangesni, tačiau metinis planas kainuoja 99,95 USD, kai sąskaitos išrašomos vieną kartą, o pusmečio abonementas yra apmokestinamas 59,95 USD vienodo dydžio sąskaita..

Argumentai už

 1. Galingos saugos funkcijos Indijos VPN vartotojams.
 2. Specialios programos ir naršyklių plėtiniai.
 3. Griežtas karinio laipsnio šifravimas.
 4. Kelių protokolų palaikymas.
 5. Nulinių žurnalų politika.

Minusai

 1. Nėra skirtų P2P serverių.
 2. Brangios palyginti su konkuruojančiomis paslaugomis.

Gaukite „ExpressVPN“

„IPVanish“ - geriausias serveris, laikomas Indijos VPN

Šis teikėjas siūlo 6 vietinius Indijos serverius, esančius Naujajame Delyje, kad sustiprintų internetinį privatumą šalies vartotojams ir kad stebėtinai lengvai vartotojams už Indijos būtų prieiga prie „Hotstar“..

Tačiau jei norite žiūrėti „Netflix US“ arba „Amazon Prime US“ iš Indijos, „IPVanish VPN“ siūlo daugiau nei 1000 serverių, kurie garantuoja galingą atblokavimą..

„IPVanish“ skirta Indijai

Greitis mūsų bandymų metu išliko gana pastovus ir buvo maksimalus, atsižvelgiant į našumą srautinėse svetainėse. Ji siūlo 5 vienu metu jungiamus ryšius vienoje paskyroje ir siūlo skirtas programas populiariausioms OS, tokioms kaip „Mac“ ir „Android“.

Už maksimalų vartotojo patogumą galimas 7 dienų grąžinimas kartu su klientų aptarnavimu visą parą.

„IpVanish“ siūlo tris kainų planus, į kuriuos įeina mėnesio, ketvirčio ir metų prenumeratos. Geriausias jų planas kainuoja 79,99 USD už pilną 12 mėnesių prenumeratos pasiūlymą.

Argumentai už

 1. Indijos VPN su dideliu vietinių serverių skaičiumi.
 2. 1 000 ir daugiau VPN serverių ir 40 000 ir daugiau IP’s.
 3. Panaikinamas geografiškai apriboto turinio, pvz., „Netflix“, blokavimas.
 4. Kelių protokolų palaikymas, įskaitant „OpenVPN“.
 5. Funkcijos, tokios kaip „Kill Switch“, IPv6, DNS apsauga nuo nutekėjimo.
 6. 5 vienalaikiai ryšiai.

Minusai

 1. doesn’Kol kas dar nemokate bandomosios versijos.

Gaukite „IPVanish“

Geriausias nemokamas VPN Indijoje

Nemokami VPN gali būti labai nuobodūs, kartais atsižvelgiant į tai, kiek paslaugų teikėjų sudomina vartotojus teigdami, kad jie siūlo nemokamą VPN su geriausiu saugumu, tačiau nieko daugiau nedarydami, tik ištrindami juos, parduodami savo duomenis trečiosioms šalims ar siųsdami kenkėjiškas programas.

Geriausias nemokamas VPN Indijoje

Vis dar yra keletas gerų nemokamų VPT, kuriais galite pasitikėti, tačiau, deja, nė vienas iš jų nesiūlo vietinių Indijos serverių. Tai’Kadangi dauguma VPN vartotojų yra iš Amerikos ir Europos regiono ir atsižvelgiant į labai ribotą nemokamo VPN serverių skaičių, yra labai ribota galimybė, kad bet kuris nemokamas VPT siūlo serverius Indijoje..

Žemiau yra 3 labai patikimi „India VPN Free“ ir jūs tikrai galite atnaujinti savo mokamus planus naudotis savo serveriais Indijoje:

 1. „Tunnelbear VPN“ - siūlo labai saugią nemokamą VPN paslaugą Indijai
 2. „WindscribeVPN“ - nemokamame VPN plane yra 10 GB / mėn. Pralaidumo riba
 3. „Hide.Me“ - yra neįtikėtinai greitas kaip nemokamas Indijos VPT

Indijos VPN tarpinis serveris

Tarpiniai serveriai yra alternatyvus VPN saugumo įrankis ir, nors jie neturi’nesuteikia šifravimo ar saugaus protokolo tunelio palaikymo, jie yra pakankamai geri, kad apsaugotų jus, jei norite tiesiog nukreipti savo IP adresą per naują serverį.

Čia yra geriausi VPN tarpiniai serveriai, kuriuos galite naudoti Indijoje:

 1. Internetinis puslapis
 2. Proxify
 3. „Proxfree“
 4. Kproxy
 5. Greitas JAV tarpinis serveris
 6. „Hide.me“ (tarpinio serverio versija)
 7. Slėptuvė
 8. Whoer.net
 9. „VPNBook“
 10. Megaproxy

Geriausias Indijos „Hotstar“ VPT

Geriausias Indijos VPN gali suteikti jums geriausią būdą atblokuoti „Hotstar“ programos ar svetainės prenumeratas iš Indijos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie bet kurio iš aukščiau išvardytų mūsų populiariausių VPN indų serverių ir mėgautis mėgstamu turiniu „Hotstar“..

Jei to nepadarys’Norėdami dirbti, visada galite paprašyti jų palaikymo visą parą, kad suteiktų jums specialų IP, kuris suteikia jums teisingą srautinio perdavimo maršrutą.

Atblokuokite „Hotstar“

Geriausias „India Chrome“ VPT

Atsižvelgiant į tai, kad „Chrome“ naršyklė yra pati populiariausia interneto prieigos prie interneto sritis, naudojama internete, gali būti milijonai Indijos vartotojų, norinčių aukščiausio lygio saugumo..

Geriausias „India Chrome“ VPT

Čia yra apleista Populiariausi „Chrome“ VPN naršyklė, siūlanti suderinamus plėtinius ir specialius Indijos serverius:

 1. Grynas VPN
 2. „Nord VPN“
 3. „Express VPN“
 4. Nekaltas VPN
 5. Privataus interneto prieigos VPN
 6. „Torguard.net“
 7. „Tunelbear“ VPN
 8. Slėpti.me VPN
 9. Aprašykite VPN

Geriausi VPN DUK

Ar Indijoje srautas yra legalus?

Srautinės transliacijos Indijoje yra teisėtos. Daugelis populiarių srautinių transliacijų svetainių, tokių kaip „Netflix“ ir „Amazon Prime“, ir net Indijos gimtoji srautinių transliacijų svetainė „Hotstar“ turi milijonus vartotojų iš Indijos. Taigi svarbu turėti geriausią vpn srautams transliuoti, kad galėtumėte mėgautis savo pramogomis be trikdžių.

Bet kadangi daugelis šių svetainių nevaizduoja tos pačios turinio bibliotekos, t. Y. Laimėjo „Netflix“ vartotojas Indijoje’negalėsite pamatyti visos laidos, kurios yra prieinamos vartotojui JAV; geriausia naudoti Indijos populiariausią VPN, kad būtų galima atblokuoti tokius kaip šie geografiniai apribojimai ir be problemų mėgautis mėgstamu turiniu..

Tačiau nė vienas „India VPN Free“ šiuo metu negali leisti teisėto „Torrenting“ palaikymo skirtų vartotojų.

Ar „Torrenting“ yra teisėta Indijoje?

Kaip ir daugelyje šalių, „Torrenting“ yra teisinė pilkoji sritis Indijoje. Parsisiuntėte priimtiną turinį ar programinę įrangą per „Torrenting“, pvz., „Google Chrome“ naršyklės sąrankos failas laimėjo’t nepateiks į jus daug problemų. Tikroji problema prasideda turiniu, kuris yra jautrus ir priklauso dideliems žiniasklaidos namams.

Tokio tipo turinys yra saugomas autorių teisių ir dalijantis juo naudojant „torrent“ gali kilti problemų, jei to nepadarysite’Apsaugokite save naudodamiesi geriausiu VPN.

Kaip atblokuoti „Hotstar“ už Indijos ribų?

„Hotstar“ yra nuostabi internetinio srautinio perdavimo paslauga Indijai, bet, deja, ji’nėra prieinami vartotojams už šalies ribų, siekiant apsaugoti autorių teisių saugomą turinį. Tačiau visada galite apeiti tokius geografinius apribojimus kaip geriausias VPN.

Čia’geriausias būdas atblokuoti „Hotstar“ už Indijos ribų:

 • Pasirinkite VPN ir užsisakykite kainų planą
 • Gaukite vartotojo kredencialus (vartotojo vardą ir slaptažodį)
 • Atsisiųskite savo OS „Native App“ ir įdiekite ją (dauguma VPN dabar teikia skirtas programas, skirtas suderinti su keliomis platformomis)
 • Prisijunkite prie Indijos serverio (kitaip jis laimėjo’t darbas) ir įjunkite VPN

Mėgaukitės mėgstamais filmais ir laidomis „Hotstar“!

Geriausias Indijos VPT

Išvada:

Visame pasaulyje žmonės vis geriau supranta savo internetinio privatumo kontrolės privalumus. Daugelis interneto vartotojų buvo sugauti nežinantys dėl didžiulių ir gėdinančių duomenų skandalų, susijusių su tokiomis didelėmis firmomis kaip „Careem“ ir „Facebook“, tačiau galiausiai šios įmonės praranda ne tiek daug, kiek vartotojai..

VPT yra tokie pat svarbūs Indijoje, kaip ir visame pasaulyje, nes jie leidžia be vargo ir toliau naudotis internetu. „BestVPN.co“ mes palaikome aukščiausią interneto saugumo formą vartotojams bet kuriuo metu ir rekomenduojame saugią interneto praktiką kartu su „Geriausiais įrankiais saugiam ir saugiam naudojimui internete“..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me