VPN Connection Guide 2020 – obowiązkowa lektura dla początkujących użytkowników w Japonii

Mieszkańcy Japonii są świadomi, że kraj ten opowiada się za wolnością słowa i prasy, która obejmuje także wypowiedzi i wypowiedzi w Internecie. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat wzrosły ograniczenia geograficzne i działania przeciwko dostępowi do materiałów chronionych prawem autorskim, wzywając do korzystania z Best VPN w celu uniknięcia obciążeń prawnych od lokalnych dostawców usług internetowych. Więc bez zbędnych ceregieli przeczytaj ten Przewodnik połączenia VPN dla Japonii.

Przeczytaj: Instrukcja obsługi Expressvpn Apple TV

Przewodnik połączenia VPN 2020

 1. Co to jest połączenie VPN
 2. Jak działa połączenie VPN?
 3. Dlaczego warto korzystać z połączenia VPN w Japonii?
 4. Mechanizm połączenia VPN / funkcje wyszukiwania Internetu
 5. Najlepsze aplikacje do połączeń VPN
 6. Czy dostęp do Internetu w Japonii jest bezpieczny przy użyciu połączenia VPN??
 7. Jak zainstalować połączenie VPN Dodatki Service Pack dla systemu Windows 10 OS / 7
 8. Instrukcja instalacji połączenia iPhone VPN
 9. Jak skonfigurować połączenie Android VPN?
 10. Darmowe połączenia VPN
 11. Połączenie VPN Klient smartfona
 12. Połączenie VPN Generacje Mac / iPhone / iPad
 13. Metoda połączenia Amazon Fire TV / Firestick VPN

Co to jest połączenie VPN

Wirtualna sieć prywatna w skrócie “VPN” jest technologią sieciową wykorzystywaną przez agencje rządowe i zwykłych obywateli do korzystania z bezpiecznego dostępu do Internetu. Tworzy chronioną ścieżkę dla Twojego Internetu, szyfrując wszystkie wysłane i odebrane dane.

Co to jest połączenie VPN

Jak działa połączenie VPN?

Sieci VPN zazwyczaj maskują Twoją obecność w Internecie, zmieniając adres IP modem i sprawia, że ​​wygląda na to, że mieszkasz w innym kraju. Jednocześnie pozwalają ci stworzyć “prywatny” sieć dostępna tylko dla Ciebie, dlatego jest najczęściej używana zarówno w dużych korporacjach, jak i przedsiębiorstwach.

Jak działa połączenie VPN?

Dlaczego warto korzystać z połączenia VPN w Japonii?

Gdy dowiesz się, że przesyłanie strumieniowe / pobieranie materiałów chronionych prawem autorskim jest przestępstwem, może zostać nałożone na ciebie grzywna, DWIE LATA WYDANIA WIĘZIENIOWEGO, a nawet ZARÓWNO - sprawy stają się dość stresujące. W ramach ustawy o monitorowaniu sieci komputerowej z 2012 r. Rząd Japonii monitoruje nawet wszystkich użytkowników, co potwierdza, jak ważne jest korzystanie z VPN w Japonii.

Dlaczego warto korzystać z połączenia VPN w Japonii?

Mechanizm połączenia VPN / funkcje wyszukiwania Internetu

 1. Zaawansowane funkcje - Niezawodne usługi VPN powinny oferować zaawansowane funkcje, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS / IPv6, DoubleVPN, proxy SOCKS5, Split Tunneling, NAT Firewall i Automatic Kill Switch.
 2. Obsługa protokołów - Najlepsze usługi VPN nigdy nie oszczędzą na zapewnieniu dobrego wsparcia protokołu. Wybierz usługę, która umożliwia połączenie z OpenVPN, IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec i PPTP.
 3. Zasady rejestrowania - Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest płatność za VPN, która rejestruje informacje o połączeniu / sesji lub odmawia ujawnienia szczegółów dotyczących czasu użytkowania danych przed usunięciem. Zawsze wybieraj dostawcę z certyfikowaną / zweryfikowaną polityką zerowego logowania.
 4. Ograniczanie przepustowości - Sieci VPN pozwalają użytkownikom ominąć ograniczenia geograficzne dotyczące strumieniowego przesyłania treści online, pobierz torrenty, lub grać w gry. Zwróć uwagę na dostawców, którzy narzucają ograniczanie przepustowości.
 5. Równoczesne połączenia - Najlepsze sieci VPN umożliwiają nie tylko dostęp do jednego urządzenia, ale także umożliwiają nawiązywanie połączeń na wielu urządzeniach jednocześnie.
 6. Dostępność serwera - Wybierz dostawcę, który daje dostęp do ogromnej bazy danych serwerów w różnych krajach na całym świecie. Nie zadowalaj się dostawcami, którzy oferują tylko 5/6 lokalizacji dla łączności.

Najlepsze aplikacje do połączeń VPN

Poniżej znajdują się trzej najlepsi dostawcy VPN, znani na całym świecie ze swojej niesamowitej wydajności, zaawansowanych funkcji, serwera’dostępność, system wsparcia i ogólną niezawodność, które z pewnością musisz wypróbować!

Najlepsze aplikacje do połączeń VPN w 2018 roku

ExpressVPN - wybór połączenia VPN przez redaktora w Japonii

ExpressVPN jest popularnym dodatkiem na rynku VPN. Ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, oferując niezrównaną prywatność i anonimowość, szczycąc się polityką braku logów, która nawet wstrząsnęła tureckimi władzami. Miesięczne ceny zaczynają się od 12,95 USD, a ty masz ponad 2000 serwerów VPN w 94 krajach na całym świecie. Funkcje obejmują przełącznik zabijania, dzielone tunelowanie, obsługę wielu platform i obsługę czatu na żywo przez całą dobę.

Połączenie ExpressVPN

Plusy

 1. Podłącz do 3 urządzeń jednocześnie
 2. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 3. Wsparcie czatu na żywo 24/7
 4. Automatyczny przełącznik zabijania
 5. Brak zasad rejestrowania

Cons

 1. Trochę kosztowne - ale warto!

Buforowane

Buffered VPN została założona w 2013 roku i znajduje się na Gibraltarze. Jest to usługa dedykowana prywatności. Gibraltar znajduje się poza zasięgiem siedziby brytyjskiego rządu ds. Komunikacji (GCHQ) i Narodowej Agencji Bezpieczeństwa (NSA). Oferuje niezrównane możliwości pobierania BitTorrenta, jednocześnie umożliwiając połączenie z 5 urządzeniami jednocześnie. Inne funkcje obejmują zwroty w ciągu 30 dni, nieograniczoną przepustowość i czat na żywo przez całą dobę.

Buforowane połączenie VPN

Plusy

 1. Z siedzibą w Gibraltarze
 2. Odblokowuje serwis Netflix US
 3. Serwery w 39 krajach
 4. Dobra prywatność - brak dzienników użytkowania
 5. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 1. Drogie - cena wywoławcza za 12,99 USD!

VyprVPN

Stworzony przez Golden Frog, VyprVPN wykorzystuje imponujące technologie, takie jak Chameleon, który walczy z blokowaniem VPN i dławieniem, wyróżniając go na tle konkurencji. Aby uzyskać łączność, VyprVPN zapewnia dostęp do ogromnej listy 700 serwerów, rozmieszczonych w 70 krajach. Funkcje obejmują VyprDNS, wiele protokołów do szyfrowania, zaporę NAT i natywne aplikacje na wszystkie platformy.

Połączenie VyprVPN

Plusy

 1. Serwery w 70 krajach na całym świecie
 2. NAT Firewall i VyprDNS
 3. Połączenie z 3 urządzeniami
 4. Ponad 200 000 adresów IP
 5. Netflix US Accessible

Cons

 1. Przechowuje dzienniki połączeń przez 30 dni

Czy dostęp do Internetu w Japonii jest bezpieczny przy użyciu połączenia VPN??

W porównaniu z innymi krajami Japonia przyznaje więcej swobody w Internecie, ale nadal istnieją sytuacje, w których potrzebujesz wyższego stopnia anonimowości. Istnieją pewne obawy dotyczące przekazywania przez kraj informacji narodowi Five Eyes. Jedynym sposobem na ochronę Twojej tożsamości online przez cały czas jest użycie połączenia VPN, które jest całkowicie legalne w kraju, w porównaniu do miejscowości takich jak Chiny i Rosja - gdzie VPN jest zabroniony.

Jak zainstalować połączenie VPN Dodatki Service Pack dla systemu Windows 10 OS / 7

 1. Kliknij na “Sieć” ikonę na pasku zadań systemu Windows i przejdź do “Ustawienia sieci”.Czy dostęp do Internetu w Japonii jest bezpieczny przy użyciu połączenia VPN?
 2. Wybierz “VPN” pod “Sieć & Internet” menu, a następnie kliknij “Dodaj połączenie VPN”.Jak zainstalować połączenie VPN Dodatki Service Pack dla systemu Windows 10 OS / 7
 3. Wybieramy użycie konfiguracji PPTP za pomocą konfiguracji z freevpnaccess.com.dodaj połączenie VPN w systemie Windows
 4. Wypełnij wszystkie informacje i naciśnij “Przycisk Zapisz”. Wróć do poprzedniego menu i kliknij przycisk Połącz, aby korzystać z VPN za pomocą metody PPTP.za pomocą połączenia VPN metodą PPTP w systemie Windows

Instrukcja instalacji połączenia iPhone VPN

 1. Otwórz iPhone'a i przejdź do Ustawień.iPhone-VPN-Połączenie-Instrukcja instalacji
 2. Zobaczysz teraz listę opcji konfiguracji. Wybierz “Generał”.Jak skonfigurować połączenie Android VPN
 3. Kran na “VPN”.Darmowe połączenia VPN
 4. Kran na “Dodaj konfigurację VPN” aby rozpocząć konfigurację PPTP.Połączenie VPN Klient smartfona
 5. Wybierz PPTP w “Dodaj konfigurację” panel, a następnie wchodzić ustawienia z freevpnaccess.com.Połączenie VPN Mac Generacje iPhone'a iPad
 6. Kliknij na “Zapisać”, i powrót do menu VPN.
 7. T.urn VPN “NA”.Metoda połączenia Amazon Fire TV Firestick VPN
 8. Logo VPN pojawi się teraz w prawym górnym rogu telefonu iPhone!Instalacja połączenia iPhone VPN

Jak skonfigurować połączenie Android VPN?

Jeśli chodzi o konfigurację połączenia VPN, masz dwie możliwości: pobierz dedykowanego klienta dla platformy od dowolnego z powyższych dostawców lub użyj ręcznej metody OpenVPN.

Metoda aplikacji

 1. Zarejestruj się u dowolnego dostawcy powyżej, odwiedzając jego główną stronę internetową i pobierając aplikację na Androida.
 2. Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania, tj. Nazwę użytkownika i hasło
 3. Połącz się z dowolnym wybranym serwerem. Korzystaj z VPN!

Konfiguracja PPTP

 1. Przejdź do ustawień > Więcej > VPN
 2. Stuknij ikonę (+), a pojawi się monit o podanie szczegółów konfiguracji, które musisz wypełnić
 3. Nazwij połączenie, wybierz PPTP w “Rodzaj” menu
 4. Wprowadź serwer VPN i dane logowania od swojego dostawcy
 5. Zapisz sieć, wprowadź dane uwierzytelniające i naciśnij “Połączyć”

Darmowe połączenia VPN

Bezpłatne i godne zaufania aplikacje VPN są bardzo trudne do zdobycia i w tej domenie krąży wiele oszustw, ponieważ wielu podejrzanych operatorów korzysta z fasady oferowania bezpłatnej usługi VPN, aby popełnić wiele różnych naruszeń prywatności. Aby upewnić się, że nie zakochasz się w ich sztuczkach, wypróbuj tych 3 najlepszych dostawców bezpłatnych VPN:

 1. Hotspot Shield
 2. TunnelBear
 3. ZoogVPN

Połączenie VPN Klient smartfona

Możesz dokonać konfiguracji VPN za pomocą klienta OpenVPN w mniej niż 5 minut na wystarczająco dobrym połączeniu internetowym. Pozwolić’s przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces:

Metoda OpenVPN

 1. Przejdź do sklepu Google Play i pobierz / zainstaluj OpenVPN Connect.
 2. Po zainstalowaniu pobierz pliki konfiguracyjne .ovpn tutaj.
 3. Kliknij “import” i znajdź pobrany plik .ovpn.
 4. Wybierz plik i kliknij “Gotowe odczytanie pliku konfiguracyjnego” aby zamknąć okno importu.
 5. Kliknij wybrany serwer i wprowadź nazwę użytkownika / hasło.
 6. Sprawdź “Ufam aplikacji” i kliknij “dobrze”.

Połączenie VPN Generacje Mac / iPhone / iPad

Oto jak możesz skonfigurować połączenie VPN na komputerze Mac za pomocą dedykowanej aplikacji z niewiarygodną łatwością. Używamy ExpressVPN jako referencji dla aplikacji:

 1. Wejdź na ExpressVPN.com i przejdź do sekcji produktów.
 2. Kliknij “Prochowiec” > Pobierz aplikację.
 3. Wprowadź dane logowania użytkownika po zainstalowaniu sieci VPN.
 4. Wybierz serwer na podstawie swoich preferencji i kliknij “Połączyć”.

Metoda połączenia Amazon Fire TV / Firestick VPN

W przewodniku instalacji użyjemy ExpressVPN’Aplikacja FireTV jako odniesienie. Pozwolić’s uruchom proces konfiguracji aplikacji VPN na urządzeniu FireTV:

 1. Na urządzeniu FireTV otwórz pasek wyszukiwania, wprowadź “ExpressVPN”, i pobierz aplikację.
 2. Zaloguj się do aplikacji przy użyciu nazwy użytkownika i hasła ExpressVPN.
 3. Stuknij w “dobrze” aby umożliwić ExpressVPN przechodzenie przez żądania połączenia.
 4. Stuknij w “Moc” przycisk, aby włączyć połączenie lub samodzielnie wybrać określoną lokalizację serwera, a następnie włączyć VPN.

Podsumowanie

Uważamy, że powyższy obszerny przewodnik okazał się świetną pomocą dla osób z Japonii. Naszą zasadą jest pomaganie użytkownikom w każdy możliwy sposób i przeprowadzanie ich przez najlepsze dostępne obecnie na rynku opcje prywatności.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me