Sprievodca pripojením VPN 2020 – Musí sa prečítať pre začínajúcich používateľov v Japonsku

Ľudia žijúci v Japonsku sú si dobre vedomí toho, že krajina obhajuje slobodu prejavu a tlače, ktorá sa vzťahuje aj na vyjadrenie a reč na internete. V posledných rokoch však došlo k nárastu geografických obmedzení a opatrení proti prístupu k materiálom chráneným autorskými právami, čo si vyžaduje použitie Best VPN, aby sa predišlo právnym poplatkom od miestnych poskytovateľov internetových služieb. Bez ďalších úprav si prečítajte tento Sprievodca pripojením VPN pre Japonsko.

Prečítajte si: Expressvpn Apple TV Working Guide

Sprievodca pripojením VPN 2020

 1. Čo je pripojenie VPN
 2. Ako funguje pripojenie VPN?
 3. Prečo by ste mali používať pripojenie VPN v Japonsku?
 4. Mechanizmus pripojenia VPN / funkcie, ktoré hľadajú internet
 5. Najlepšie aplikácie na pripojenie k VPN
 6. Je internetový prístup v Japonsku bezpečný pomocou pripojenia VPN?
 7. Ako nainštalovať pripojenie VPN Windows 10 OS / 7 Service Pack
 8. Sprievodca inštaláciou pripojenia VPN VPN pre iPhone
 9. Ako nastaviť pripojenie VPN v systéme Android?
 10. Aplikácie zadarmo na pripojenie VPN
 11. Klient Smartphone s pripojením VPN
 12. Pripojenie VPN Generácie Mac / iPhone / iPad
 13. Spôsob pripojenia Amazon Fire TV / Firestick VPN

Čo je pripojenie VPN

Virtuálna súkromná sieť v skratke “VPN” je sieťová technológia, ktorú používajú vládne agentúry aj bežní občania na zabezpečenie bezpečného prístupu k internetu. Vytvára chránenú cestu pre váš internet a šifruje všetky odoslané a prijaté údaje.

Čo je pripojenie VPN

Ako funguje pripojenie VPN?

VPN zvyčajne maskujú vašu online prítomnosť zmenou vašej IP adresy modem a aby to vyzeralo, akoby ste sa nachádzali v inej krajine. Zároveň vám umožňujú vytvoriť “súkromné” sieť prístupná iba vám, a preto sa používa väčšinou vo veľkých korporáciách a podnikoch.

Ako funguje pripojenie VPN?

Prečo by ste mali používať pripojenie VPN v Japonsku?

Keď sa dozviete, že streamovanie / sťahovanie materiálov chránených autorskými právami je trestným činom, ktorý vám môže pristúpiť k statnému pokutu, DVOJROČNÝM JAILOVÝM VENTILÁM, alebo dokonca OBMEDZIŤ - veci sa dostanú do značnej miery stresu. V rámci zákona o monitorovaní počítačových sietí z roku 2012 japonská vláda dokonca monitoruje všetkých používateľov, čo opätovne zdôrazňuje dôležitosť používania VPN v Japonsku..

Prečo by ste mali používať pripojenie VPN v Japonsku?

Mechanizmus pripojenia VPN / funkcie, ktoré hľadajú internet

 1. Pokročilé vlastnosti - Spoľahlivé služby VPN by mali ponúkať pokročilé funkcie, ako je ochrana proti úniku DNS / IPv6, server DoubleVPN, proxy servera SOCKS5, rozdelenie tunelov, brána firewall NAT a automatické zabíjanie..
 2. Podpora protokolov - Najlepšie VPN služby sa nikdy nepodarí poskytnúť dobrú podporu protokolov. Vyberte službu, ktorá umožňuje pripojenie k OpenVPN, IKEv2, SSTP, L2TP / IPSec a PPTP.
 3. Pravidlá protokolovania - Posledné, čo potrebujete, je zaplatiť za sieť VPN, ktorá zaznamenáva informácie o pripojení alebo relácii, alebo odmieta odhaliť podrobnosti o tom, ako dlho sa údaje používajú pred odstránením. Vždy hľadajte poskytovateľa s certifikovanou / overenou politikou nulového protokolovania.
 4. Zúženie šírky pásma - VPN umožňujú používateľom obísť geografické obmedzenia na streamovanie obsahu online, stiahnuť torrent, alebo hrať hry. Dajte si pozor na poskytovateľov, ktorí zavádzajú obmedzovanie šírky pásma.
 5. Súbežné pripojenia - To najlepšie z VPN neumožňuje iba prístup k jednému zariadeniu, ale ponúka možnosť nadviazania spojenia na veľkom množstve zariadení súčasne.
 6. Dostupnosť servera - Vyberte poskytovateľa, ktorý vám umožní prístup k obrovskej databáze serverov z celého sveta. Neuspokojujte sa s poskytovateľmi, ktorí ponúkajú iba 5/6 miest na pripojenie.

Najlepšie aplikácie na pripojenie k VPN

Nižšie sú uvedení traja najlepší poskytovatelia VPN, známi po celom svete pre ich úžasný výkon, pokročilé funkcie, server’s dostupnosť, podporný systém a celková spoľahlivosť, ktorú určite musíte vyskúšať!

Najlepšie aplikácie pripojenia VPN v roku 2018

ExpressVPN - výber pripojenia editora VPN v Japonsku

ExpressVPN je populárny prírastok na trhu VPN. Je založená na Britských Panenských ostrovoch, ponúka bezkonkurenčné súkromie a anonymitu a môže sa pochváliť politikou bez protokolov, ktorá dokonca otriasla tureckými orgánmi. Mesačná cena sa začína na 12,95 dolárov a máte 2 000+ VPN serverov v 94 krajinách po celom svete. Medzi funkcie patrí vypínač zabíjania, rozdelené tunelovanie, podpora multiplatform a podpora živého chatu 24/7.

ExpressVPN pripojenie

Pros

 1. Pripojte súčasne 3 zariadenia
 2. 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 3. Podpora 24/7 Live Chat
 4. Automatický spínač zabíjania
 5. Žiadne zásady protokolovania

Zápory

 1. Trochu nákladné - ale stojí za to!

vyrovnávacie

Buffered VPN bola založená v roku 2013 a nachádza sa v Gibraltári. Služba súkromia je vyhradená pre súkromie. Gibraltár je mimo dosahu ústredia britskej vlády pre komunikáciu (GCHQ) a Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA). Ponúka bezkonkurenčné možnosti sťahovania BitTorrent a súčasne umožňuje pripojenie k 5 zariadeniam. Medzi ďalšie funkcie patrí 30-dňové vrátenie peňazí, neobmedzená šírka pásma a nepretržitý priamy rozhovor.

Vyrovnávacie pripojenie vpn

Pros

 1. So sídlom v Gibraltári
 2. Odblokuje Netflix USA
 3. Servery v 39 krajinách
 4. Dobré súkromie - žiadne záznamy o používaní
 5. 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Zápory

 1. Drahé - počiatočná cena za 12,99 dolárov!

VyprVPN

VyprVPN, ktorý vytvorila spoločnosť Golden Frog, využíva pôsobivé technológie ako Chameleon, ktoré bojujú proti blokovaniu VPN a škrteniu, čím sa odlišujú od konkurencie. VyprVPN vám poskytuje prístup k obrovskému zoznamu 700 serverov rozmiestnených v 70 krajinách. Medzi vlastnosti patrí VyprDNS, viac protokolov na šifrovanie, NAT firewall a natívne aplikácie pre všetky platformy.

VyprVPN pripojenie

Pros

 1. Servery v 70 krajinách po celom svete
 2. Firewall NAT a VyprDNS
 3. Pripojenie k 3 zariadeniam
 4. 200 000+ adries IP
 5. Prístupný pre Netflix v USA

Zápory

 1. Udržuje protokoly pripojení po dobu 30 dní

Je internetový prístup v Japonsku bezpečný pomocou pripojenia VPN?

V porovnaní s inými krajinami Japonsko poskytuje viac slobody internetu, ale stále existujú situácie, keď potrebujete vyššiu mieru anonymity. Existujú určité obavy z toho, že krajina odovzdáva informácie národom piatich očí. Jediným spôsobom, ako chrániť svoju online identitu, je kedykoľvek použiť pripojenie VPN, ktoré je v krajine úplne legálne v porovnaní s lokalitami ako Čína a Rusko - kde sú siete VPN zakázané..

Ako nainštalovať pripojenie VPN Windows 10 OS / 7 Service Pack

 1. Klikni na “sieť” na paneli úloh systému Windows a prejdite na stránku “Nastavenia siete”.Je internetový prístup v Japonsku bezpečný pomocou pripojenia VPN
 2. vybrať “VPN” pod “sieť & internet” kliknite na “Pridajte pripojenie VPN”.Ako nainštalovať pripojenie VPN Windows 10 OS / 7 Service Pack
 3. Rozhodli sme sa použiť konfiguráciu PPTP pomocou konfigurácií zo stránok freevpnaccess.com.pridať v systéme Windows pripojenie vpn
 4. Vyplňte všetky informácie a stlačte “Tlačidlo Uložiť”. Vráťte sa do predchádzajúcej ponuky a kliknutím na tlačidlo pripojenia sa môžete tešiť pomocou metódy VPN prostredníctvom protokolu PPTP.pomocou pripojenia VPN pomocou metódy PPTP v systéme Windows

Sprievodca inštaláciou pripojenia VPN VPN pre iPhone

 1. Otvorte hlavu vášho iPhone na Nastavenia.iPhone-VPN-Pripojenie-Installation Guide
 2. Zobrazí sa zoznam možností konfigurácie. vybrať “všeobecný”.Ako nastaviť pripojenie Android VPN
 3. kohútik na internete “VPN”.Aplikácie zadarmo na pripojenie VPN
 4. kohútik na “Pridajte konfiguráciu VPN” na spustenie nastavenia PPTP.Klient Smartphone s pripojením VPN
 5. Vyberte PPTP na “Pridať konfiguráciu” panel a potom vstúpiť nastavenia z freevpnaccess.com.Pripojenie VPN Mac iPhone generácie iPad
 6. cvaknutie na “Uložiť”, a spiatočný do ponuky VPN.
 7. Turn VPN “ON”.Spôsob pripojenia siete Amazon Fire TV Firestick VPN
 8. Logo VPN sa teraz zobrazí v pravom hornom rohu zariadenia iPhone!Inštalácia pripojenia iPhone VPN

Ako nastaviť pripojenie VPN v systéme Android?

Pokiaľ ide o nastavenie pripojenia VPN, máte dve možnosti: stiahnite si vyhradeného klienta pre platformu od ktoréhokoľvek z vyššie uvedených poskytovateľov alebo použite manuálnu metódu OpenVPN.

Metóda aplikácie

 1. Zaregistrujte sa na niektorého z poskytovateľov vyššie a navštívte jeho hlavnú webovú stránku a stiahnite si aplikáciu pre Android.
 2. Otvorte aplikáciu a zadajte svoje prihlasovacie údaje, t. J. Používateľské meno a heslo
 3. Pripojte sa k ľubovoľnému serveru podľa vášho výberu. Užite si používanie VPN!

Nastavenie PPTP

 1. Prejdite na nastavenia > viac > VPN
 2. Klepnite na ikonu (+) a zobrazí sa výzva na zadanie podrobností o nastavení, ktoré musíte vyplniť
 3. Pomenujte pripojenie a v zozname vyberte možnosť PPTP “typ” Ponuka
 4. Zadajte server VPN a prihlasovacie údaje od svojho poskytovateľa
 5. Uložte sieť, zadajte poverenia a stlačte “pripojiť”

Aplikácie zadarmo na pripojenie VPN

Bezplatné a dôveryhodné aplikácie VPN sú veľmi ťažko dostupné a v tejto oblasti sa vyskytuje veľa podvodov, pretože mnohí pochybní operátori používajú fasádu poskytovania bezplatnej služby VPN na spáchanie širokého spektra porušení ochrany osobných údajov. Ak sa chcete uistiť, že nespadnete za ich triky, vyskúšajte týchto troch najlepších poskytovateľov VPN zadarmo:

 1. Štít Hotspot
 2. TunnelBear
 3. ZoogVPN

Klient Smartphone s pripojením VPN

S nastavením VPN môžete vykonať prostredníctvom klienta OpenVPN za menej ako 5 minút pri dostatočnom internetovom pripojení. nechať’s krok za krokom:

Metóda OpenVPN

 1. Prejdite do Obchodu Google Play a stiahnite alebo nainštalujte OpenVPN Connect.
 2. Po inštalácii stiahnite konfiguračné súbory .ovpn odtiaľto.
 3. Kliknite na ikonu “import” a vyhľadajte stiahnutý súbor .ovpn.
 4. Vyberte súbor a kliknite na “Čítanie konfiguračného súboru bolo dokončené” zatvorte dialógové okno importu.
 5. Kliknite na server podľa vášho výberu a zadajte užívateľské meno / heslo.
 6. Skontrolovať “Dôverujem aplikácii” a kliknite na “OK”.

Pripojenie VPN Generácie Mac / iPhone / iPad

Takto môžete nakonfigurovať pripojenie VPN na počítači Mac pomocou špecializovanej aplikácie s neuveriteľnou ľahkosťou. Ako referenciu pre aplikáciu používame ExpressVPN:

 1. Prejdite na stránku ExpressVPN.com a prejdite do sekcie produktov.
 2. Kliknite na “gumák” > Stiahnite si aplikáciu.
 3. Po nainštalovaní siete VPN zadajte svoje používateľské poverenia.
 4. Vyberte server podľa vašich preferencií a kliknite na “pripojiť”.

Spôsob pripojenia Amazon Fire TV / Firestick VPN

Ako sprievodcu nastavením použijeme ExpressVPN’s FireTV aplikácia ako referencia. nechať’s procesom nastavenia aplikácie VPN na vašom zariadení FireTV:

 1. Na zariadení FireTV otvorte vyhľadávací panel a zadajte “ExpressVPN”, a stiahnite si aplikáciu.
 2. Prihláste sa do aplikácie pomocou svojho používateľského mena a hesla ExpressVPN.
 3. Klepnite na “OK” povoliť ExpressVPN prejsť žiadosťami o pripojenie.
 4. Klepnite na “Moc” na zapnutie pripojenia alebo si sami zvolíte konkrétne umiestnenie servera a potom zapnete VPN.

Zabalenie vecí

Sme presvedčení, že náš vyššie uvedený komplexný sprievodca je veľkou pomocou pre tých, ktorí sa nachádzajú v Japonsku. Našou politikou je pomáhať našim používateľom vo všetkých možných prípadoch a viesť ich k najlepším možnostiam ochrany osobných údajov, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me