Ktoré VPN ponúkajú najlepšiu podporu pre live chat?

Dnes’Sieť VPN sa diverzifikovala a jej používanie sa rozšírilo do mnohých rôznych funkcií a zariadení. VPN sú kľúčovou súčasťou, ktorá umožňuje používateľom získať väčšiu hodnotu zo svojich odberov streamovania na weboch, ako je Netflix, až po ochranu finančných transakcií na všetkých zariadeniach, teraz slúžia širšej užívateľskej základni ako kedykoľvek predtým..

A keď sa jedná o také rozmanité a zložité funkcie, užívateľ potrebuje podporu od poskytovateľa, aby sa cez ne dostal. Väčšina najlepších sietí VPN ponúka podporu živého chatu, čo používateľom umožňuje zadávať svoje otázky v reálnom čase a získať vlastné riešenia na ich riešenie, ale sú to všetky funkcie podpory živých rozhovorov ponúkané rôznymi poskytovateľmi poskytujúcimi rovnakú úroveň služieb.?

Nie úplne. Niektorí z nich vydávajú mizerné vopred pripravené odpovede, ktoré často nie sú nápomocné, keď máte technický dotaz, zatiaľ čo iní majú reálnych manažérov na podporu živého chatu, ktorí sú skutočne vyškolení, aby vás sprevádzali všetkými druhmi riešenia problémov a ďalšími zložitými problémami.

A ak si myslíte, že podpora chatu je sekundárnou funkciou v sieti VPN a nemala by byť’zvážiť vaše rozhodnutie ísť za poskytovateľom alebo nie, potom musíte prehodnotiť svoj smer myslenia.

Či už chcete nastaviť smerovač VPN na smerovači, alebo či sieť VPN nefunguje správne a dáva nejakú chybu, ktorú môžete’Vyriešite to sám, podpora live chatu je jediná vec, na ktorú sa budete musieť spoľahnúť, aby ste sa dostali zo svojich problémov a pokračovali v hladkom zážitku..

Kvalita podpory live chatu, ktorú ponúka poskytovateľ, je veľkým faktorom, ktorý musíte vziať do úvahy skôr, ako sa rozhodnete prihlásiť sa na odber určitého poskytovateľa alebo nie..

Ale kontrola každého poskytovateľa’kvalita služieb, pokiaľ ide o podporu živých rozhovorov, je pomerne náročná záležitosť a môže trvať veľa času, čo väčšina používateľov nedokáže urobiť sami, tak som to pre nich urobil.

Vzal som si 5 najlepších poskytovateľov z tohto odvetvia, ktorí ponúkajú funkcie služieb, ktoré často vyžadujú, aby užívateľ komunikoval s podporou živého chatu, a položil som im zložitý dotaz, aby zistili, ako s tým narábajú..

Ak nechcete prejsť úplnou analýzou, je v prehľade zhrnutá služba podpory chatu.

Poskytovateľ VPN Doba odozvy Technické znalosti tón užitočný
Surfshark rýchly Veľmi dobre vítanie Áno
NordVPN rýchly Pod par hrubý & mechanistické žiadny
PureVPN rýchly priemerný mechanist & slabý žiadny
ExpressVPN Veľmi rýchlo vynikajúci vítanie & ústretový Áno
CyberGhost Veľmi pomalý vynikajúci hrubý & chladný Áno

Contents

Aké otázky som položil na podporu živého chatu poprav rôznych poskytovateľov a prečo?

Pre každú sieť VPN som použil ten istý dotaz, a to preto, že som potreboval používateľom ukázať, ako s nimi každý živý chat zaobchádzal. Toto mi tiež uľahčilo hodnotenie.

Dotaz bol “Hej, môžem zabezpečiť, aby vaša sieť VPN fungovala na mojom zariadení Apple TV?”

Prečo som si vybral tento dotaz? Pretože viem, že Apple TV nie’• v súčasnosti ponúkajú zabudované funkcie VPN, ako sú ich súčasníci, napr. Samsung Smart TV alebo Android TV a ak chcete spustiť sieť VPN, musíte ju nainštalovať do smerovača alebo použiť streamingové zariadenie ako Firestick, ktoré samo podporuje siete VPN.

Môžete to urobiť aj prostredníctvom inteligentného DNS, ale túto funkciu neponúka každý poskytovateľ.

Chcel som skontrolovať, či pomoc na podporu chatu pochopila môj dotaz a ako dobre boli vyškolení, aby ma o ňom uspokojili. Taktiež som hodnotil ich čas odozvy, t..

Tu’ako sa darilo každej VPN:

Surfshark: rýchly a relevantný

Stupnica stupnice podpory chatu pre Surfshark

Doba odozvy rýchly
Technické znalosti Veľmi dobre
tón vítanie
užitočný Áno

Na tohto poskytovateľa som mal veľké nádeje, pretože v takom krátkom čase, odkedy bolo prvýkrát predstavené, bol vynikajúci pri poskytovaní veľmi dobrej úrovne služieb a spoľahlivosti..

A aby som povedal pravdu, Surfshark’Podpora live chatu spĺňa moje vysoké očakávania vďaka svojej rýchlej reakčnej dobe a neuveriteľne dobre vyhovujúcim odpovediam na moje otázky.

  WTF ist falsch mit YouTube Kids - Eltern frustriert!

Počiatočné okná rozhovoru od spoločnosti Surfshark vyžadujú, aby ste uviedli svoje meno, e-mail a počiatočný dotaz. Akonáhle ich zadáte, dostanete sa do que, ale čakacia doba nie je’t dlho.

Sotva trvalo spustenie rozhovoru o niečo viac ako minútu, kým sa zúčastnil živého rozhovoru.

Tu vidíte, že som sa ich opýtal na nastavenie ich VPN na Apple TV a ako reakciu na to sa ma popravca Bryan pýtal, na aký druh streamingovej služby sa chcem dostať?

Odpoveď sa dobre hodí na dotaz, ktorý som položil, pretože z toho, čo sa zdá, vedúci podpory chatu vedel, že hľadám VPN na Apple TV, pretože som chcel ísť na odblokovanie streamovacích stránok v zariadení. Skvelý začiatok!

zákaznícka podpora surfovania

Odpovedal som, že sa chcem dostať na stránky, ako sú Netflix, Amazon Prime, a dokonca sa do nich dostať trochu športového streamu.

Potom prišiel Bryan’s odpoveďou, v ktorej mi povedal, že ak chcem odblokovať stránky v mojej televízii Apple TV, musím na svojom smerovači nastaviť sieť VPN. Perfektná odpoveď.

Odpovedal som, že sa chcem dostať na stránky, ako sú Netflix, Amazon Prime, a dokonca sa do nich dostať trochu športového streamu.

Potom prišiel Bryan’s odpoveďou, v ktorej mi povedal, že ak chcem odblokovať stránky v mojej televízii Apple TV, musím na svojom smerovači nastaviť sieť VPN. Perfektná odpoveď.

podpora surfovania

Potom som položil ďalšiu zložitú otázku, či ich aplikácia iTunes funguje v Apple TV alebo nie. Zrejme to tak nie je’t, ale ak je niekto netrénovaný, môže vytvoriť kombináciu s týmto a funkčnosťou aplikácií pre Android, ktoré môžu bežať na mobilných zariadeniach s Androidom aj na Android TV.

Ale Bryan vedel, o čom hovorím, tak odišiel, že nie’Zatiaľ nemáte aplikáciu pre Apple TV. Vierohodná odpoveď.

Potom sa ho spýtam, či môžem použiť aplikáciu Firestick na svojom zariadení FireTV, zatiaľ čo je pripojený k Apple TV. Toto samozrejme funguje, pretože zariadenia FireTV majú poskytovať streamingové služby na väčších obrazovkách.

A Bryan to vedel a povedal mi, že sa to môže stať, ale obsadenie nie’ešte to nefunguje.podpora predplatného na surfovom serveri

Surfshark’Podpora live chatu udržiava štandardy stanovené službou v jej výkone VPN. Neexistujú roboti, ktorí vedú chat, ale skutoční ľudia, ktorí sú dobre oboznámení s tým, čo robia.

Čas odozvy bol tiež skvelý, pretože som nemal žiadne oneskorenie v odpovediach, kedykoľvek som položil akýkoľvek dotaz. Celkovo je jeho podpora na live chat vynikajúca, ale nie vynikajúca, pretože odpovede boli dobré, ale nie na úroveň, ako som očakával. Neskôr ti poviem, čo tým myslím.

NordVPN: Dobrý čas na odpoveď, ale odpovede boli studené

Stupnica hodnotenia podpory chatu pre NordVPN

Doba odozvy rýchly
Technické znalosti Pod par
tón hrubý & mechanistické
užitočný žiadny

Ďalšia najlepšia služba VPN, ktorú neurobil NordVPN’Neponúkame funkciu živého chatu vždy a túto funkciu práve pridali v posledných rokoch.

Položil som im rovnaký dotaz a kvôli ich vyčerpávajúcemu úložisku podpory, ktoré mi ponúkli odkazy na príručky týkajúce sa každého dotazu.

Tu’ako konverzácia prebehla:

Počiatočné okná vyzerajú rovnako ako Surfshark’s a vyžaduje, aby sa na začiatku uviedli rovnaké podrobnosti, t. j. meno, e-mail a správa.

V správe som položil dotaz a trvalo 2 minúty, kým sa niekto pripojil k internetu.

Odpoveď, ktorú mi poskytla Harper, ich podpora live chatu, bola komplexná a ponúkla mi odkazy na nastavenie VPN na smerovači a na to, ako zrkadliť moje pripojenie VPN z môjho počítača. Obidve boli relevantné, ale odpoveď bola trochu neosobná a mechanizovaná. Surfshark’reakcia na druhej strane mala ľudskejšiu stránku.

recenzia zákazníckej podpory nordvpn

Mechanizované reakcie pokračovali a keď vedúci podpory musel povedať nie, vydal veľmi neosobnú reakciu, ktorá sa cítila chladná.

recenzia užívateľa nordvpn

Keď som sa opýtal Harpera, či ich aplikácia FireTV bude fungovať na mojom zariadení FireTV s AppleTV, potom som dostal túto odpoveď, ktorá mi povedala, ako nainštalovať a nastaviť NordVPN’s aplikáciou FireTV na mojom zariadení FireTV, ale neurobilo to’presne odpovedať na môj dotaz.

  5 øjne, 9 øjne, 14 øjne alliancer - beskyttere mod terror eller angribere af privatlivets fred?

nordvpn

A mechanizované odpovede pokračujú aj pre moje ďalšie otázky.

nordvpn cs

Keď som sa ich spýtal, či majú podporu pre ďalšie televízory, potom, čo som dostal ich presne tú istú odpoveď, opýtal som sa ich, či dávajú konzervované odpovede, pretože obe odpovede boli rovnaké, ale moje otázky boli odlišné, takže Harper povedal, že áno, obidve boli konzervovanými odpoveďami, pretože mala iba podporu pre Android a Samsung TV.

nordvpn cs

NordVPN’s podporou živého chatu ma sklamal, pretože nespĺňal štandardy, ktoré by služba na tejto úrovni mala pohodlne spĺňať. Nečakal som tak chladnú reakciu od ich podpory live chatu, ale to’to, čo som dostal, takže podľa mňa, NordVPN’s live chat podpora nie je nikde blízko k štandardom stanoveným poskytovateľmi, ako je Surfshark.

Hodnotil by som NordVPN’s live chat ako v par nižšie.

PureVPN: Relevantné odpovede, ale je potrebné pracovať na tóne

Stupnica hodnotenia podpory chatu pre PureVPN

Doba odozvy rýchly
Technické znalosti priemerný
tón mechanistické & slabý
užitočný žiadny

Zatiaľ čo jeho podpora chatu zostáva rýchla, PureVPN musí veľa pracovať na tom, ako prinúti používateľov cítiť sa pri podpore live chatu. Rovnako ako NordVPN, PureVPN’Podpora chatu bola studená a nevyhovovala’Nechcem sa cítiť, akoby som hovoril s človekom, ktorý bol dosť znepokojený, aby skutočne vyriešil môj problém.

Gramatika navyše zostáva hlavným problémom, problémom, ktorý by VPN nikdy nemala mať. Odpovede od manažéra podpory chatu mali pocit, že pochádzajú od osoby, ktorá má iba základné povolanie v angličtine.

Tu’ako šla moja konverzácia s podporou chatu:

Položil som im rovnaký dotaz o tom, ako potrebujem používať VPN na svojom Apple TV a odpoveď obsahovala informácie o tom, ako budem musieť nastaviť VPN na smerovači, aby som vyriešil svoj problém. Je to dosť dobré, ale znova, podpora spustenia chatu len dala odpovede a nemala skutočnú konverzáciu, niečo, čo Surfshark mal takmer pravdu.

Recenzia zákazníckej podpory PureVPN

prehľad služby purevpn

A ako som už povedal vyššie, PureVPN musí znovu spracovať konverzačné zručnosti a gramatiku vykonaných programov na podporu chatu. Žiadne interpunkčné znamienka, dokonca ani pri priamom rozhovore, nie’Nezanechajte dobrý dojem.

Purevpn cs

Purevpn cs

Živý rozhovor popravil veci držať rovno a to’s čo’je to zlé s inými poskytovateľmi, ako aj so spoločnosťou NordVPN. Aby sa niekto cítil pohodlne a vítaný na takej neosobnej komunikačnej platforme, musíte byť na vrchole svojej hry, ale bohužiaľ PureVPN nie je’t stretnutie.

V najlepšom prípade PureVPN’Podpora chatu sa dá hodnotiť aj pod par.

ExpressVPN: Rýchla, relevantná a najlepšia podpora zákazníkov podľa mojich testov

Stupnica hodnotenia podpory chatu pre ExpressVPN

Doba odozvy Veľmi rýchlo
Technické znalosti vynikajúci
tón Privítanie a ústretovosť
užitočný Áno

Najlepší poskytovateľ služieb v tomto odvetví to neurobil’Keď ma kontaktujem podporu live chatu, dajte mi dole. Bolo to na mieste, rovnako ako je poskytovateľ v iných aspektoch svojej služby.

ExpressVPN’Priamy rozhovor nebol iba zdvorilý, ale poskytol aj relevantné a ľahko pochopiteľné odpovede na všetky otázky, ktoré som položil, čo ma úplne uspokojilo.

Tu’ako chatoval s nimi:

Keď som ich prvýkrát položil so svojím dotazom, spýtali sa ma, či mám účet alebo nie.

kontrola zákazníckej podpory expressvpn

Odpovedal som záporne, takže spustený live chat mi položil veľmi podobnú otázku, na akú otázku sa Surfshark pýtal, teda to, na čo by som chcel získať prístup prostredníctvom VPN na Apple TV..

Povedal som mu, že sa chcem pozerať na Netflix, Amazon Prime a trochu na šport, rovnakú odpoveď, akú som dal Surfsharkovi, ale ich odozva od nich ich odlišuje od všetkých, dokonca aj od Surfshark..

kontrola zákazníckeho servisu expresvpn

Phil, ich podporovateľ chatu, mi podrobne povedal, že Apple TV nie’Nepodporujú natívne VPN, preto ich nerobia’neponúkam aplikáciu. Ale potom mi povedal, že ExpressVPN’s Inteligentný DNS bol najvhodnejší pre moje požiadavky a ako.

Dokonca podrobne vysvetlil ich službu Smart DNS / mediastreamer a dokonca mi povedal o jej obmedzeniach. Celkom komplexná odpoveď.

expressvpn cs

Potom som sa ho spýtal na aplikáciu FireTV ExpressVPN a na to, či bude fungovať aj na AppleTV.

  Enkle Internett-sikkerhetstips for nybegynnere | BestVPN.co

expressvpn

Odpoveď bola opäť neuveriteľne užitočná, pretože mi povedal, že áno, ponúkajú aplikáciu FireTV a ak by naše zariadenie FireTV bolo z druhej generácie, potom by som sa mohol prihlásiť na odber ich služieb VPN a získať to, čo som chcel..

expressvpn

ExpressVPN’Odpovede na live chat sú veľmi vítané a zdá sa, že spustenie chatu skutočne rozumie tomu, čo používateľ požaduje a požaduje. Odpovede sú prispôsobené tak, aby presne vyhovovali požiadavkám vašich otázok.

tam’Je to veľký dôvod, prečo je ExpressVPN napriek tomu, že je najmenej 2 – 3-krát drahší ako iné siete VPN, naďalej hlavným poskytovateľom služieb. Jeho výkonnostné úrovne na všetkých frontách sú príkladné a poskytovateľ nie’• Nezanechajte ani jednu oblasť, z ktorej by sa užívateľ cítil nespokojný.

CyberGhost: Brutálne čestný a angažovaný, ale slabý

Stupnica podpory chatu pre CyberGhostVPN:

Doba odozvy Veľmi pomalý
Technické znalosti vynikajúci
tón Rude and Cold
užitočný Nad priemer

Nerobte chybu, CyberGhost VPN zostáva popredným poskytovateľom, aj keď zaostáva za svojimi súčasníkmi, ako je NordVPN, pokiaľ ide o pridávanie jedinečných bezpečnostných funkcií a väčšiu sieť serverov..

Stále je jedným z mála poskytovateľov, ktorým môžete dôverovať pri odblokovaní Netflix USA zakaždým, keď ho používate. Žiadne problémy s bezpečnosťou alebo úniky informácií mu to nebránia. Ale skúsenosť, ktorú som mal s podporou live chatu, bola trochu iná.

Najdlhší rozhovor som mal s CyberGhostom’podpora živého chatu sa vykonáva zo všetkých sietí VPN, ktoré som na tento účel použil. Dôvodom je to, že poskytovateľ mi presne povedal, že v jeho službách je nedostatok, ktorý mi neumožňuje vykonávať určitú činnosť.

Poskytovateľ tým ukázal neuveriteľnú čestnosť, ktorú si veľmi vážim, avšak frustrujúce čakacie doby medzi každou odpoveďou a bitovým tónom slúžili ako hlavné vypnutia.

Tu’ako chat prebiehal:

Počiatočné okno podpory rozhovoru bolo rovnaké ako ktokoľvek iný’Predtým, ako budete môcť začať, je potrebné trochu informácií.

Keď som prvýkrát položil otázku, odpoveď ich tímu bola dosť chladná a nevítaná. Chat mohol’Skončil som tam a tam, ale prikázal som im ďalšími otázkami, aby som zistil, ako dobre dokážu zvládnuť zložitejšie otázky.

kontrola zákazníckej podpory spoločnosti cyberghost

Keď som sa opýtal, či existuje problém v mojom probléme, Marta, ich podpora na podporu chatu, mi povedala, že musím nastaviť VPN na smerovači, pretože’je to jediný spôsob. Ale program na podporu chatu mi neponechal žiadny odkaz na to, ako môžem nastaviť ich VPN na smerovači.

recenzia zákazníckeho servisu cyberghost

Opäť som položil otázku týkajúcu sa môjho používania zariadenia FireTV v Apple TV a toho, či by ich VPN mohla takto fungovať. Odpoveď, ktorú Marta dala, nebola dobrá, ale aj skvelá.

cyberghost cs

Povedala mi, že moje zariadenie Amazon FireTV nebude fungovať v Apple TV, ak by som mal pripojenie VPN kvôli problémom založeným na protokole.

cyberghost cs

Povedala mi to, pretože CyberGhost VPN nevie’• Neposkytujte ten správny protokol, ktorý je potrebný na spustenie jeho služby na Firestick s Apple TV, ich služba zvykne pracovať s Apple TV.

Úprimnosť tu bola brutálne dobrá ako Marta’Neskúšajte ma premeniť na účastníka pomocou falošných sľubov, ale viedli ma k tomu, čo bolo správne.

cyberghost

cyberghost

Kto vyhrá?

ExpressVPN poskytuje najlepšie živé rozhovory a Surfshark sa blíži o pár sekúnd nižšie.

Ostatní poskytovatelia, ako sú PureVPN, NordVPN a dokonca aj zvyšok sietí VPN, ktorí sa zaoberajú stále rastúcim odvetvím, musia svoju hru vážne rozšíriť, ak chcú uspokojiť svojich používateľov a zároveň poskytovať podporu..

Zlá podpora živého chatu môže vypnúť každého používateľa bez ohľadu na to, aká dobrá je skutočná služba VPN. A ak ponúkate službu, ktorej cieľom je poskytovať služby zákazníkom z celého sveta, musíte byť príkladom v tom, ako im môžete pomôcť, kedykoľvek sa zaseknú alebo keď čelia problému..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me