VPT teikėjai ir jų naudojimas netikrais (virtualiais) serveriais

Gilindamasis į VPN paslaugų technines savybes, siekdamas įvertinti jų autentiškumą, galų gale nugrimzdžiu į sudėtingesnius sluoksnius, kurie seka. Kartais tai atrodo nerealu.

Jei vartotojai nežiūri į VPN blokus ar interneto priešų jurisdikcijas, jie turi būti atsargūs dėl invazinės registravimo politikos ir WebRTC / DNS / IP adresų nutekėjimo..

Dabar net turite saugoti tiekėjus, kurie naudojasi FAKE serverių vietomis. Taip, deja, tai yra dalykas. Žinoma, kuo daugiau žinai, tuo geriau.

Štai kodėl „BestVPN.co“ glaudžiai bendradarbiauja su IT ir tinklo ekspertais, norėdamas atsakyti į vartotojų klausimus, norinčius žinoti ką’Tai geriausia VPN paslauga, kuria naudotis nėra rizikinga.

Atsižvelgdamas į tai, aš sukūriau šį išsamų vadovą, susijusį su: “Netikros VPN serverio vietos” vadinama “Virtualūs serveriai” teikėjų rinkoje. Tikiuosi, kad jis atsakys į visus jūsų klausimus!

Geriausi VPN serveriai

 1. Ar blogai, kad VPN paslaugos naudoja virtualius serverius?
 2. Kodėl VPT tiekėjai naudojasi šiais netikrais serveriais?
 3. VPN tiekėjų ir jų serverių vietų testavimas
 4. Teikėjai, kurie naudoja virtualias vietas

Kas yra virtualiojo VPN serverio vietos?

Kai kurie paslaugų teikėjai rinkoje gali būti ne visai sąžiningi teikdami paslaugas. Jie teigia, kad siūlo fizinius serverius įvairiose vietose, tačiau kai kurie iš jų yra virtualūs.

Tai reiškia, kad jūs prisijungiate prie serverio, esančio vienoje šalyje, bet jūs gaunate IP adresą iš vieno, priskirto kitai šaliai. Pavyzdžiui, serveris Kinijoje iš tikrųjų gali būti iš JAV.

Jūs gaunate Kinijos IP adresą, bet pėdsakų maršrutas nurodo ryšio nukreipimą iš serverio JAV. Tai verčia stebėtis: ar VPT iš tikrųjų turi serverius egzotiškose vietose?

Daugeliu atvejų atsakymas yra ne, ypač dėl nemokamų VPN sukčių. Vis dėlto radau daugybę papildomų paslaugų, kaltų dėl to paties, apie kuriuos aptarsiu toliau su realiais pavyzdžiais.

Ar blogai, kad paslaugos naudoja virtualias VPN virtualias vietas?

Yra priežastis, kodėl aš skambinu į šiuos virtualius serverius “netikras”. Jie yra blogi, nes jūsų duomenys praeina per serverius įvairiose pasaulio vietose prieš pasiekdami galutinį kelionės tikslą.

Ką pasakyti, kad šie virtualūs serveriai yra apsaugoti nuo elektroninių nusikaltėlių, slaptų žvalgybos agentūrų ar autorių teisių pažeidimų medžiotojų? Nėra garantijos!

Serveris gali būti įsikūręs pagal FVEY jurisdikciją

Paprastas maršruto stebėjimo įrankis gali nurodyti, iš kur kilęs IP, ir tada galite šiek tiek įsigilinti, norėdami rasti duomenų centrą tam konkrečiam IP adresui..

Remiantis mano bandymais, dauguma virtualių vietų yra kilę iš duomenų centrų 5, 9 ir 14 akių jurisdikcijose, kurie teikia savo paslaugas, pardavinėdami neapdorotus metalus ar virtualius serverius..

Tai nepaprastai kelia nerimą, nes šalys pažymėtos kaip “Interneto priešai” nustatyti privalomą duomenų saugojimo praktiką IPT, telekomunikacijų paslaugų teikėjams ir duomenų centrams.

Dėl to, net jei bandysite vengti prieigos prie savo asmeninių duomenų šiose šalyse, tai gali baigtis nukreipimu iš serverio, esančio FVEY, kuriame saugomi sesijų / veiklos žurnalai.

Dėl serverio atstumo vartotojai gali gauti blogą greitį

Kai prisijungsite prie suklastoto (virtualiojo) serverio, tikitės žymiai sumažėjusio našumo ir greičio. Taip yra todėl, kad tikrasis serveris gali būti toli nuo tos vietos, prie kurios esate prisijungę.

Pavyzdžiui, kai prisijungiau prie „VyprVPN“ Pakistano serverio, pėdsakų maršrutas, identifikuotas realiu serveriu, iš tikrųjų yra Izraelyje. Tai yra gana didelis atstumas, kurį reikia įveikti.

Šis atstumas lemia greitą, stabilų ir nuoseklų VPN ryšį, palyginti su netaisyklingu ir sukeliančiu daug ryšio problemų..

Klientai moka tik už abonementus, norėdami prisijungti prie padirbtų serverių

Teikėjai gali naudoti stiprią rinkodarą, norėdami parduoti privatumo idėją suklastotose (virtualiose) vietose, tačiau tiesa nekinta: klientų negauna tikrųjų VPN serverių vietų, už kurias sumokėjo.

Kai prisiregistruojate gauti VPN paslaugą ir prisijungiate prie konkretaus serverio, tikėtina, kad tikite, jog serveris yra toje konkrečioje šalyje.

Taigi, VPN teikėjai, iš tikrųjų melagingi apie tikrąją SERVERIO buvimo vietą, yra didžiulė pasitikėjimo išdavystė, todėl jūs turėtumėte juos laikyti atsakingus už tai, ypač jei jie tvirtina, kad jų serveriai yra visiški metalai!

Kodėl VPT tiekėjai naudojasi šiais netikrais serveriais?

Nedaug paslaugų teikėjų atskleidžia, kad naudojasi išgalvotomis vietomis. Dauguma teigia, kad naudoja neapdoroto metalo serverius, kad patenkintų savo klientų geografinės apgaulės reikalavimus.

Tačiau tai priklauso nuo teikėjo. Pavyzdžiui, kai kurie sąžiningai naudojasi virtualiomis vietomis, t. Y. „ExpressVPN“, „PureVPN“, „VyprVPN“ ir „Slėpti mano užpakalį“.

Peržiūrėjęs ir išbandęs jų serverius sužinojau, kad tokių netikrų serverių naudojimas yra gana naudingas teikėjams. Žemiau yra keletas priežasčių, kaip:

Ekonomiškas - taupo daug pinigų

Pirmoji ir svarbiausia priežastis, dėl kurios teikėjai investuoja į virtualias vietas, yra pinigų sutaupymas. Neapdorotų metalinių serverių išlaidos gali būti gana brangios, ypač jei jums jų reikia keliose vietose.

Todėl VPN teikėjai perkelia duomenų perdavimo centrus įvairiose šalyse, pirkdami virtualių serverių planus. Vieno serverio naudojimas prieigai prie daugybės padirbtų vietų žymiai sumažina išlaidas.

Pats VPN paleidimas yra gana brangus, nes teikėjai turi mokėti už programų atnaujinimus / plėtrą, techninę paramą, serverio plėtrą ir tt Taigi, kuris teikėjas nenorėtų taupyti pinigų?

„Gimmick“ rinkodara - daugiau serverių = didelis patrauklumas

Daugelis paslaugų teikėjų gali tai paneigti, tačiau jie perka padirbtus (virtualius) serverius, kad patirtų mažesnes išlaidas, kad padidintų patikimumą ir sulauktų daugiau klientų. Tai vėlgi yra jūsų pasitikėjimo išdavystė.

Jei teikėjas naudoja netikras vietas, jie turėtų būti sąžiningi dėl to, panašiai kaip „ExpressVPN“, kuriame išvardijami net visi 3% virtualiųjų serverių (kurie sudaro 1% viso jo srauto).

Priešingu atveju, daugybės VPN serverių vietų reklamavimas yra tik rinkodaros taktika, kad produktas būtų patrauklesnis tinklalapiams, kurie galų gale parduos daugiau VPN prenumeratų..

Kliento užklausos - serveriai sudėtingose ​​vietose!

Nebūtina, kad kiekvienas virtualiose vietose investuojantis teikėjas būtų laikomas šešėliniu. Sužinojusi daugiau apie įvairius šalies įstatymus, supratau, kad serverių gavimas yra iš tikrųjų sunki užduotis.

Klientai visą laiką prašo paslaugų teikėjų įdiegti serverius tose šalyse, kuriose taikomi griežti interneto įstatymai, tokiuose kaip Iranas, Irakas, Turkija, Bangladešas, JAE, Egiptas, Rusija ir Kinija..

Jei teikėjas negali gauti prieigos prie gero serverio, jie pateikia virtualiojo serverio vietą, kad klientams būtų suteiktas IP adresas norimoje taško vietoje. Štai ką turi pasakyti „ExpressVPN“:

„ExpressVPN“ turi griežtus serverių standartus, kad užtikrintų saugų, patikimą ir pastovų greitį. Kai kuriose šalyse gali būti sunku rasti serverius, kurie atitiktų šias kvalifikacijas. Virtualios VPN serverio vietos suteikia galimybę prisijungti prie tokių šalių, kartu užtikrinant ryšio kokybę, kurios tikitės iš „ExpressVPN“..

Testavimo teikėjai ir jų VPN serverių vietos

Turint tiek daug netikrumo dėl fizinių ir virtualių serverių, tik protinga, kad vartotojai atliktų tinkamą TIKSLO nustatymo testą. Aš padariau tą patį, o rezultatai buvo žavūs!

Žemiau išvardysiu keletą tiekėjų, kurie žino virtualias vietas, taip pat atskleisiu faktinių fizinių serverių rezultatus. Kiekvienam VPN naudojau keturis skirtingus įrankius tikroms vietoms patikrinti:

 1. „Ping Test Tool“ iš „CA App Synthetic Monitor“
 2. „Traceroute“ įrankis iš „CA App Synthetic Monitor“
 3. „BGP Toolkit“ iš „Hurricane Electric Services“
 4. „Command Prompt Tool“ CMD „Windows 1“

Norėdami suprasti, kaip aš naudoju šias priemones kartu, toliau aprašiau testavimo procesą. Galite atlikti tas pačias instrukcijas, kaip atlikti savo serverio testus skirtingiems VPN.

1 veiksmas: prijunkite serverį 90 skirtingų vietų

Procesą sudaro serverio patikrinimas pirmiausia naudojant ping įrankį. Jis turi daugiau nei 90 skirtingų vietų visame pasaulyje, todėl lengviau analizuoti visą laiką (RTT) įvairiose šalyse ir miestuose. Kuo mažesnis laikas (ms), tuo arčiau serverio.

Tarkime, aš išbandžiau serverį, esantį JAE. „(Ms) laikas ping testo metu turėtų parodyti mažesnį artimųjų miestų, tokių kaip Dubajus, Šardža ar Abu Dabis, RTT. Tačiau iš tikrųjų jis yra daug didesnis, palyginti su visiškai atokia vieta, JAV.

Jei JAV RTT laikas yra žemas, bet pačioje JAE vietoje - ilgesnis - galite nustatyti, kad serveris yra kur nors JAV, ir jūs tiesiog turite prieigą prie IP adreso su JAE pabaigos tašku. Jūs naudojate VIRTUAL serverį.

2 veiksmas: Sekite serverį naudodamiesi ASM ir CMD

Norėdami patvirtinti šias išvadas, kitas žingsnis yra maršruto nustatymo įrankio naudojimas. Tai leidžia vartotojams išmatuoti atstumą tinkle iki galutinio serverio. Pavyzdžiui, maršrutas į JAE rodo, kad VPN serveris yra nutolęs per 20 km, tai reiškia, kad jis yra toli.

Tačiau jei jis buvo tik 2 ms atstumu, galite aiškiai pažvelgti, kad serveris iš tikrųjų yra JAE. Štai kur CMD “tracert” yra naudinga, leidžianti išsiaiškinti, kur prasideda ryšys, prieš nustatant galinio IP adresą.

3 veiksmas: IP adreso ir jo duomenų centro vietos tikrinimas

Dabar aš tiesiog perimu IP ir įklijuoju jį į „BGP“ priemonių rinkinį iš „Hurricane Electric Services“, kuris yra IP adresų, padalintų iš IPT visame pasaulyje, katalogas.

Jei iš IP adreso paaiškėja, kad duomenų centras yra JAV, galite patikrinti, ar naudojate FAKE UAE SERVER. Tai nereiškia, kad susiduriate su problemomis atblokuodami JAE esančias svetaines.

Teikėjai, kurie naudoja virtualias vietas

  1. „VyprVPN“ serverio vietos
  2. „ExpressVPN“ serverio vietos
  3. „Surfshark“ serverio vietos
  4. „HideMyAss“ serverio vietos
  5. „PureVPN“ serverio vietos

VyprVPN

Įsikūręs Šveicarijoje ir valdomas „Auksinės varlės“, „VyprVPN“ 2009 m. Pateko į rinką. Per tą laiką pavyko sukurti gerą reputaciją dėl greičio ir patikimumo..

Jie taip pat turi patikrintą ne žurnalų politiką, kurią patikrino „Leviathan Security Group“. Teikėjas neneigia, kad naudojasi virtualiomis vietomis ir turi tam skirtą puslapį šia tema.

„VyprVPN“ serverio adresai

Galų gale prisijungimas prie teikėjo priklauso nuo vartotojų, aš tik parodau, kaip atrodo virtualus serveris. Tam pirmiausia gavau prieigą prie „VyprVPN“ serverių adresų iš jų palaikymo puslapio.

Bandymui pasirinkau jų serverį Pakistano - Karačis: pk1.vpn.goldenfrog.com. Nukopijavau ir įklijavau šį serverį į „Ping Test“ įrankį iš ASM.

„VyprVPN ASM Ping Test“ - Pakistano serveris

Įrankis nustatė serverį daugiau nei 90 skirtingų vietų, tačiau nė vienas nebuvo arti Pietų Azijos ar net kaimyninės šalies Indijos..

Atminkite, kuo mažesnis RTT, tuo arčiau yra serveris. Min.rtt iš Pakistano serverio atkeliavo iš Izraelio vietos - Kiryat-Matalon.

„VyprVPN ASM Ping Test“ - „Pakistani Server 2“

Norėdami tai patvirtinti, pirmiausia vedžiau trasą iš serverio Pakistane, bet RTT buvo gana aukštas. Tuomet nusprendžiau atlikti dar vieną maršrutą, bet šį kartą iš Izraelio - Kiryat-Matalon.

Kaip matote žemiau, ping laikas buvo neįtikėtinai greitas ir rodė žemą (ms) iš Izraelio - Kiryat-Matalon IP adresą. Tai patvirtina, kad serveris iš tikrųjų yra Izraelyje.

„VyprVPN ASM Traceroute Test“ - Pakistano serveris

Norėdami atlikti papildomą patikrinimą, aš padariau kitą maršruto testą iš CMD įrankio tiesiai per “tracert” komanda. Tai leidžia lengviau suprasti visą serverio pingingo procesą.

„VyprVPN CMD Traceroute Test“ - Pakistano serveris

Aš tiesiog pasiimu IP adresą prieš galutinį „ping“ ir dabar naudojuosi „BGP toolkit“ iš „Hurricane Electric Services“, kad nustatyčiau duomenų centro vietą.

Jei jums įdomu, kodėl trūksta kai kurių IP adresų atliekant „ping“ testą, aš juos suskaidiau, norėdamas apsaugoti savo privatumą ir vietą, tačiau „BGP“ rezultatai patikrina visus mūsų testus:

„VyprVPN BGP Toolkit Test“ - Pakistano serveris Izraelyje

Taip galite patikrinti serverių autentiškumą ir tai, ar jie iš tikrųjų yra jų nurodytoje vietoje. Pakistano serveris yra virtuali vieta su fiziniu serveriu, esančiu Izraelyje.

„VyprVPN“ jie iš tikrųjų atskleidžia virtualių vietų naudojimą savo VPN serverio adresų sąraše, taigi viskas gerai. Be jų Pakistano serverio, čia yra ir kitos fiktyvios VPT serverio vietos, rastos naudojant „VyprVPN“.

Australija (per Singapūrą) Vokietija (per Nyderlandus) Portugalija (per Nyderlandus)
Austrija (per Nyderlandus) Indonezija (per Singapūrą) Lenkija (per Nyderlandus)
Argentina (per JAV) Italija (per Nyderlandus) Filipinai (per Singapūrą)
Alžyras (per Izraelį) Islandija (per JAV) Panamos miestas (per JAV)
Brazilija (per JAV) Indija (per JAE) Kataras (per JAE)
Bahreinas (per JAE) Airija (per JAV) Rusija (per Nyderlandus)
Bulgarija (per Nyderlandus) Latvija (per Singapūrą) Rumunija (per Nyderlandus)
Belgija (per Nyderlandus) Liuksemburgas (per Nyderlandus) Ispanija (per Nyderlandus)
Čekija (per Nyderlandus) Lietuva (per Olandiją) Slovakija (per Nyderlandus)
Kosta Rika (per JAV) Lichtenšteinas (per Nyderlandus) Slovėnija (per Nyderlandus)
Kolumbija (per JAV) Malaizija (per Singapūrą) Švedija (per Nyderlandus)
Danija (per Nyderlandus) Meksika (per JAV) Saudo Arabija (per JAE)
Egiptas (per Izraelį) Maldyvai (per Singapūrą) Taivanas (per Honkongą)
Prancūzija (per Nyderlandus) Makao (per Honkongą) Turkija (per Nyderlandus)
Suomija (per Nyderlandus) Maršalo salos (per Singapūrą) Tailandas (per Singapūrą)
Graikija (per Izraelį) Norvegija (per Nyderlandus) Ukraina (per Nyderlandus)
Vietnamas (per Singapūrą)

Vienintelis įtarus „VyprVPN“ dalykas’Dauguma jų gyvena Nyderlanduose ir Singapūre, o jų duomenų centrai yra JAV.

Išanalizavę daugybę galinių IP adresų keliuose serveriuose, tokie vardai kaip „SoftLayer“, „Data Foundry“ ir „Powerhouse Management“ pasirodė ne kartą.

Atminkite, kad JAV duomenų centrai turi laikytis privalomų duomenų saugojimo įstatymų. Jau neminint to, kad šalis yra FVEY aljansas.

„ExpressVPN“

Didžiosios Britanijos Mergelių salose įsikūręs „ExpressVPN“ yra universalus VPN rinkos dalyvis, siūlantis išskirtines funkcijas / įrankius, našumą, patikimumą ir anonimiškumą vartotojams.

Panašiai kaip „VyprVPN“, „ExpressVPN“ neslepia, kad naudoja virtualias vietas. Tiesą sakant, jie turi tam skirtą puslapį, kuriame pateikiama visa informacija apie savo serverius.

Mažiau nei 3% „ExpressVPN“’serverio skaičiumi, registruotas IP adresas sutampa su šalimi, kurią pasirinkote prisijungti, o serveris fiziškai yra kitoje šalyje, paprastai šalia. Tai vadinama virtualiomis VPN serverių vietomis ir padeda užtikrinti greitą, saugų ir patikimą jūsų ryšį.

Aš vis tiek išbandžiau juos norėdamas informuoti vartotojus, kad nesvarbu, kokia patikima / populiari paslauga, vis tiek galite tikėtis, kad jie mėgins įvairias šešėlines praktikas, kad jų produktas veiktų.

Tam prisijungiau prie savo „ExpressVPN“ paskyros ir spustelėjau “Nustatykite „ExpressVPN“” mygtuką ir tada “Rank. Konfig”. Čia galite rasti „OpenVPN“ ir „PPTP“ serverių adresus & L2TP / IPSec jungtys.

„ExpressVPN“ serverio adresai

PPTP serverio adresai jau yra & L2TP / IPSec jungtys. Todėl, jei norite patikrinti serverį, tiesiog pasirinkite vieną vietą ir naudokite ASM ping įrankį, kad patikrintumėte jo kelionių atgal ir atgal laiką.

Jei atsisiųsite .ovpn failą, galite tiesiog paleisti jį naudodami „Chrome“ naršyklę, kad rastumėte serverio adresą. Procesas yra gana paprastas ir nereikalauja jokių papildomų pastangų.

„ExpressVPN .ovpn“ serverio adreso identifikavimas

Savo testavimui pirmiausia pasirinkau Indonezijos serverį iš PPTP & L2TP / IPSec kategorija. Serverio adresas yra toks: indonesia-ubuntu-l2tp.xvnet.net.

Įklijavau serverio adresą „App Synthetic Monitor Ping Test“ ir laukiau, kol įrankis surinks serverį daugiau nei 90 skirtingų vietų visame pasaulyje..

„ExpressVPN ASM Ping Test“ - Indonezijos serveris

Kalbant apie tikėtinus rezultatus, jei išbandysiu serverį Indonezijoje, jis turėtų būti šalyje. Tačiau RTT’s rodo visai kitokią istoriją.

Nors RTT Indonezijoje yra gana menkesnis nei daugumoje pasaulio šalių, ryškiausi rezultatai, kuriuos gavau iš „Ping“ dainininkės iš Singapūro.

„ExpressVPN ASM Ping Test“ - „Indonesian Server 2“

Jei pamatysite žemiau, pastebėsite, kad minimalus, vidutinis ir maksimalus Indonezijos serverio kelionių į abi puses laikas Singapūre yra daug mažesnis nei pačioje Indonezijoje..

Kai Indonezija maksimaliai palietė nuo 15,904 iki 16,683 (ms), Singapūro serverio taškas buvo liečiamas esant 2,042–2,208 (ms) maksimaliu greičiu..

„ExpressVPN ASM Ping Test“ - „Indonesian Server 3“

Tai reiškia, kad serveris yra Singapūre ir vienintelis būdas tai patikrinti yra atlikti maršruto nustatymą iš ASM ir CMD.

ASM iš tikrųjų vedžiau maršrutą iš Singapūro. Kaip matote, maršrutas rodo, kad RTT (ms) iš Singapūro vargu ar užtruks maždaug 1,877.

„ExpressVPN ASM Traceroute Test“ - Indonezijos serveris

CMD galite pamatyti, kad neįvedus, kur atlikti maršruto nustatymą, galinio taško IP yra tas pats kaip ir ASM Traceroute testo: 174.133.118.131.

„ExpressVPN CMD Traceroute Test“ - Indonezijos serveris

Norėdami atlikti papildomą patikrinimą, įklijuoju šį IP adresą į „Hurricane Electric Services“ BGP priemonių rinkinį, kad nustatyčiau duomenų centro vietą.

Rezultatai patvirtina mūsų spėliones. „ExpressVPN“’Indonezijos serveris iš tikrųjų yra VIRTUAL, maršrutizuojamas iš Singapūro, bet per duomenų centrą iš JAV: http://www.softlayer.com.

„ExpressVPN BGP Toolkit“ - Indonezijos serveris JAV

Be Indonezijos, čia yra ir kitų „Express VPN“ serverių vietų (kurios yra išgalvotos). Sąrašą sudaro 33 serveriai, kurie sudaro 3% teikėjų’ viso serverio visame pasaulyje.

Armėnija (per Nyderlandus) Laosas (per Singapūrą)
Andora (per Nyderlandus) Makedonija (per Nyderlandus)
Brunėjus (per Singapūrą) Juodkalnija (per Nyderlandus)
Butanas (per Singapūrą) Monakas (per Nyderlandus)
Baltarusija (per Nyderlandus)) Mianmaras (per Singapūrą)
Bangladešas (per Singapūrą) Mongolija (per Singapūrą)
Bosnija ir Hercegovina (per Nyderlandus) Malta (per Nyderlandus)
Kambodža (per Singapūrą) Nepalas (per Singapūrą)
Ekvadoras (per Kolumbiją) Peru (per Kolumbiją)
Gvatemala (per Kolumbiją) Filipinai (per Singapūrą)
Indonezija (per Singapūrą) Pakistanas (per Singapūrą)
Meno sala (per Nyderlandus) Šri Lanka (per Singapūrą)
Indija (per JK) * Turkija (per Nyderlandus)
Džersis (per Olandiją) Urugvajus (per Argentiną)
Kazachstanas (per Singapūrą) Vietnamas (per Singapūrą)
Lichtenšteinas (per Nyderlandus) Venesuela (per Braziliją)

„Surfshark“

„Surfshark“, kurios būstinė yra Britanijos Mergelių salose, yra naujokų VPN paslauga, kuri į rinką pateko 2018 m. Pavasarį. Per šį trumpą laiką teikėjas išgarsėjo.

Čia siūlomos visų platformų / įrenginių programos, patobulinti privatumo įrankiai, stipri techninė pagalba ir viskas, ko galima tikėtis iš pasiektos VPN paslaugos. Vis dėlto „Surfshark“ nėra sąžiningas.

„Surfshark“ virtualios vietos - pokalbių nuorašas

Kreipiausi į jų tiesioginį pokalbių palaikymą, norėdami sužinoti daugiau apie virtualių / fizinių serverių pasiūlymus, tačiau atstovas visiškai paneigė turįs kokių nors fiktyvių vietų.

Tai buvo melas, nes „Surfshark“ iš tikrųjų naudojasi virtualiais serveriais. Aš atlikau testą jų Indijos serveryje in-mum.prod.surfshark.com pirmiausia per ASM’s „Ping“ testavimo įrankis.

„Surfshark ASM Ping Test“ - Indijos serveris

Panašiai kaip ir aukščiau aprašytų testų rezultatai, pats RTT Indijoje - Mumbajuje buvo didesnis nei RTT Nyderlanduose - Amsterdame. Kodėl kitaip tai atsitiks, jei serveris nebuvo įsikūręs Nyderlanduose?

„Surfshark ASM Ping Test“ - „Indian Server 2“

Patikrinkite aukščiau ir žemiau pateiktą ping laikų skirtumą. Indijoje, Mumbajuje (serverio vieta), RTT vidurkis yra nuo 118,977 (ms) iki 119,709 (ms), o Nyderlanduose - nuo 3,349 (ms) iki 5,066 (ms)..

„Surfshark ASM Ping Test“ - „Indian Server 3“

Aš tiesiog turėjau atlikti maršruto testą, kad nustatyčiau, ar tai tiesa, ir žemiau pateikti rezultatai rodo, kad maršrutas iš Olandijos (Amsterdamas) į Indiją iš tikrųjų yra arčiau.

„Surfshark ASM Traceroute Test“ - Indijos serveris

CMD taip pat vykdžiau „tracert“ komandą. Jei pažiūrėsite į žemiau pateiktą ekrano kopiją, pastebėsite, kad galinio taško IP yra tas pats, kaip ir ASM stebėjimo priemonėje (nepaisant to, kad nenurodėte, kur atlikti maršruto nustatymą).

„Surfshark CMD Traceroute Test“ - Indijos serveris

Įklijavus šį IP adresą: 5.225.86.229 į „BGP toolkit“ iš „Hurricane Electric Services“, duomenų centro vieta taip pat pasirodė Nyderlanduose.

„Surfshark BGP Toolkit“ - Indijos serveris Nyderlanduose

Mūsų testo rezultatai rodo, kad Indijos serveris iš tikrųjų yra virtualus su neapdoroto metalo (fiziniu) serveriu, esančiu duomenų centre, esančiame Nyderlanduose. Tai reiškia, Surfshark’teiginiai yra klaidingi.

Aš jų net paklausiau, ar tai garantija, kad visi jų serveriai yra fiziniai, ir jie pasakė “taip”, tačiau šių bandymų rezultatai rodo kitaip. Laimei, tai buvo skirta tik dviems serveriams.

Pirmasis serveris yra Indijoje, kuriam aš ką tik atskleidžiau testus. Kitas yra „Surfshark“’Vietnamas - Hošimino serveris, kuris keliauja iš Belgijos per duomenų centrą, esantį Nyderlanduose.

Mano asmeninė nuomonė apie virtualias vietas

Atodūsis ... visi šie bandymai mane tikrai pavargo. Tai taip pat skatina mano nusivylimą, ypač kai susiduriu su teikėjais, kurie nėra sąžiningi dėl savo pasiūlymų.

Kiekvienoje mano rastoje virtualioje vietoje galite pamatyti mano naudojamus įrankius, kurie buvo naudingi atskleidžiant tą pačią vietą, netgi parodant, kur yra DUOMENŲ CENTRAS..

Nesvarbu, prie kurio serverio jungiatės, virtualiojo tinklo infrastruktūroje visada gali būti įvairių kintamųjų ir apynių. Tai gali sukelti problemų, jei norite:

 1. Laikykitės atokiau nuo tam tikrų šalių (tokių, kaip 5, 9 ir 14 akių jurisdikcijose esančios šalys).
 2. Norėdami gauti gerą VPN našumą, o tai neįmanoma, jei serveris yra toli.
 3. Norėdami pasiekti blokuotą / apribotą turinį, bet negalite, nes naudojate suklastotą serverį.

Svarbiausia, kad gali kilti nusivylimas, jei tikitės, kad serveris bus ten, kur sako VPT, tačiau iš tikrųjų jie iš tikrųjų meluoja.

Ar virtualios VPN serverio vietos visada bus priimtinos??

Tiesa pasakius, nemanau, kad virtualios vietos yra toks didelis PARDUOTUVĖ. Žinoma, jie turi tam tikrų pranašumų, tačiau jie taip pat yra naudingi esant tokioms aplinkybėms:

 1. Kai paslaugų teikėjas negali patekti į atokius regionus ar besivystančias šalis.
 2. Dėl privalomų duomenų saugojimo įstatymų VPN paslaugos gali susidurti su VPN serverių prieglobos problemomis.

Pavyzdžiui, „NordVPN“ neseniai pašalino jų Rusijos serverius, gavę pranešimą apie bendradarbiavimą su vyriausybe ir atskleidę visus duomenis (jei tokių yra) iš neapdorotų metalų serverių.

Dienos pabaigoje aš tikiu, kad tai TIK TIK APIE sąžiningumą ir skaidrumą. Jei naudojate virtualias vietas, geriau apie tai informuokite vartotojus, o ne meluodami.

Tokiu būdu patys vartotojai galės pasirinkti geriausias VPN serverio vietas ir nuspręsti, ar jie nori pasitikėti savo duomenimis su teikėju, ar ne!

Suvyniokite daiktus

Tuo aš baigiu šį virtualių vietų vadovą. Pagrindinė prielaida yra informuoti vartotojus apie tai, kas yra VPN serverio adresas ir kaip paklausti paslaugų teikėjų, atsižvelgiant į jų fizinio ir virtualiojo serverio pasiūlymus, prieš užsiregistruojant..

Galų gale, jūs nenorėtumėte rizikuoti prisijungdami prie serverio vienoje šalyje, tik suvokdami, kad jo nėra ten, ir galite rizikuoti jūsų privatumu / anonimiškumu.

Jei turite klausimų / klausimų, nedvejodami komentuokite žemiau. Aš atsakysiu asmeniškai ir stengsiuosi suteikti kuo daugiau pagalbos.

Taip pat padėkite broliui pasidalindami šiuo vadovu kitiems, norintiems sužinoti daugiau apie fizinius ir virtualius VPN serverius. Ačiū ir gražios dienos į priekį!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me