VPN greičio testas – 5 iš 80 tiekėjų turi & quot; greičio poreikį & rsquo;

VPT yra tarsi privačios pramonės keršytojai arba teisingumo lyga, slepianti jūsų IP informaciją ir užšifruojanti jūsų ryšį, kad būtų apsaugota nuo sukčių, tapatybės vagių, sukčiavimo apsimetant sukėlėjais ir įsilaužėlių. Jie yra labai svarbūs norint gauti anonimiškumą internete, kartu suteikiant prieigą prie užblokuotų svetainių, įsitraukiant į P2P / Torrenting ir apeinant IPT droselius. Šiame straipsnyje dėmesys sutelkiamas į vieną VPN naudojimo atvejį: našumą. Perskaitykite šį išsamų VPN greičio tikrinimo vadovą, pateiktą žemiau „BestVPN.co“, „Greičiausių VPN“ skyriuje!

Tokiu būdu jūs gausite geresnį supratimą apie tai, kaip VPN įtakoja greitį ir kuris tiekėjas yra puikus pasirinkimas, remiantis serverio našumo testavimu iš įvairių vietų. Galų gale paskutinis jūsų norimas dalykas yra prisiregistruoti tik su teikėju, kad suprastumėte, jog jis sugeba pateikti didelius greičius, o tai yra būtina norint transliuoti piratinį turinį ar įsitraukti į P2P / „Torrenting“. Nors neabejotinai svarbu gauti gerą privatumą ir anonimiškumą internete, ne mažiau svarbu gauti pagrįstą greitį VPT!

Ar VPN turi įtakos greičiui??

Kai dauguma žmonių kalba apie VPT, jie dažniausiai skleidžia dezinformaciją sakydami, kad šios privatumo priemonės iš tikrųjų sumažina jūsų interneto greitį. Nors mes nesutinkame su šiuo teiginiu, yra įvairių aplinkybių, kai VPT iš tikrųjų gali pagreitinti jūsų internetą. Pagrindinėje metodikoje VPN kapsulėms / kapsulėms pašalinti naudoja protokolus, pridėtus šifravimo sluoksnį į jūsų tinklą..

Tai reiškia, kad visas jūsų interneto srautas eina per saugius vartus, kurie yra nematomi vietiniams interneto paslaugų teikėjams ar vyriausybės stebėjimui. To papildymas “užšifruotas tunelis” dėl to internetas tampa lėtesnis. Tačiau tokiomis aplinkybėmis, kai sąmoningai stengiamasi pabloginti gaunamų paslaugų kokybę, iš tikrųjų gali padidėti greitis..

IPT gali reikalauti ištrinti jūsų pradinį IP adresą. Neturėdami VPN, pastebėsite, kad jūsų gaunamas greitis nėra lygus PLANU, kurį galbūt užsiprenumeravote. Prisijungus su VPN, galinis taškas pasislenka, kai naudojate atskirą IP adresą ir DNS, kurie apeina bet kokį greičio ribojimą. Žinoma, VPN greičiui įtakos turi ir skirtingi veiksniai.

Veiksniai, darantys įtaką VPN greičiui

Daugelis VPN vartotojų turi mažai žinių arba jų nėra visiškai apie tai, kaip privatumo įrankiai veikia, kad jūsų tapatybė būtų užmaskuota internete. Kartais net profesionalams, tokiems kaip mes, sunku sutrukdyti atlikti procesus, kad būtų lengviau suprasti techninius dalykus. Kuriant virtualų privatų tinklą yra tiek daug, tiek daug veiksnių, turinčių įtakos greičiui (apie kuriuos daug ką nustebinsite išgirdę apie.

Atstumas iki VPN serverio

Atsižvelgiant į tai, kur esate, interneto greitis gali skirtis tam, kas gyvena arčiau tam tikro serverio, nei tas, kuris gyvena toli. Štai kodėl dauguma VPN klientų paprastai turi “Automatinis prisijungimas” funkcija, kuri automatiškai suranda patikimą VPN serverį, esantį netoliese jūsų vietos.

Pavyzdžiui, jei jungiatės iš Kinijos prie serverio JAV, galite tikėtis tam tikro greičio sumažėjimo. Panašiai, jei pasirinksite Honkongo serverį, gausite didesnį greitį (dėl mažesnio artumo). Šis skirtingas našumas priklauso nuo vietos, kurią reikia duomenų paketui keliauti pirmyn ir atgal.

Protokolai ir šifravimas

Kadangi VPT naudojasi stipresniais protokolais ir šifravimu, kad padidintų jūsų anonimiškumą internete, pastebėsite sumažėjusį bendrą gautą greitį. Pvz., Jei pasirinksite naudoti PPTP sąranką su pagrindiniu 128 bitų AES šifravimu, įgysite didesnį greitį.

Kita vertus, jei jūs eisite į „OpenVPN“ (UDP arba TCP protokolą) su AES-256-CBC šifrais, už papildomą apsaugą turėsite sumokėti greitai. Tik SSTP siūlo geriausią šifravimo ir greičio santykį, tačiau protokolą galima naudoti tik „Windows“.

Mazgai, prijungti prie serverio

VPT yra universalūs padarai, kuriuos vienu metu sunaudoja šimtai žmonių. Paprastais žodžiais tariant, atsižvelgiant į VPN, prie kurio prisiregistruojate, ir jei naudojate dinaminį IP, turėsite susidurti su serverio apkrovos problemomis, kurios tiesiogiai neigiamai veikia jūsų gaunamą greitį..

Kuo daugiau žmonių prisijungs prie vieno serverio, serveris bus labai apkrautas. Tai reiškia, kad greičiausiai bus reguliuojamas jūsų gaunamas greitis. Štai kodėl teikiama pirmenybė teikėjams, siūlantiems gerą tos pačios šalies vietų sąrašą. Pavyzdžiui, „NordVPN“ siūlo daugiau nei 550 serverių vien JK!

Pralaidumo mažinimas IPT

Mes tai jau minėjome anksčiau, IPT gali nustatyti greičio apribojimus, kurie pirmiausia gali sutrukdyti interneto greičiui. Anksčiau minėjome, kad VPT padeda apeiti šiuos apribojimus, tačiau kai naudojate ryšį, kurį teikia dial-up arba 3G, galite tikėtis kai kurių VPN ryšio problemų.

Net jei turite 50 Mb / s ryšį, tačiau IPT ir jūsų VPT teikėjo ryšys yra prastas, galite pastebėti greičio sumažėjimą. Priešingu atveju, dažniausiai prisijungę prie VPN, pralaidumo greičio praradimas pastebės tik 10–20%.

Kai kurios su kompiuteriu susijusios priežastys

Jei tikrai norite kompiuteryje naudoti VPN, negaudami didelio greičio sumažinimo, turite aprūpinti CPU greitesniu procesoriumi. Tai automatiškai lems geresnį greičio padidėjimą, tačiau būtina pasirinkti patikimą tiekėją, turinčią gerą reputaciją, kad paketo praradimas būtų 0%..

Kita priežastis, dėl kurios gali nukentėti interneto greitis, yra ugniasienės nustatymai. Jei algoritmas nuolat blokuos VPN, tai neleis ryšiui nuolat tekėti. Rinkdamiesi VPN programą iš VPN sąrašo, būtinai pridėkite klientą į užkardos patvirtintų paslaugų sąrašą..

Populiariausia VPN greičio testo apžvalga

Mes suprantame, kad vartotojai nuolatos ieško patikimų VPN teikėjų, kurie nenukenčia dėl saugumo / privatumo ir našumo. Jei esate vienas iš tų asmenų, tuomet esate tinkamoje vietoje. Žemiau galite rasti išsamią 5 greičiausių VPN teikėjų analizę (remiantis mūsų bandymais, kurie užtruko daug laiko ir dėl to trūko miego).

  1. „ExpressVPN“
  2. „NordVPN“
  3. „Surfshark“
  4. VyprVPN
  5. Buferinis VPN

„ExpressVPN“ greičio testas

Didžiosios Britanijos Mergelių salose įsikūrusi „ExpressVPN“ turi stiprią reputaciją, kad yra universalioji VPT paslauga, ir to negalima paneigti! Jis įsikūręs saugiame prieglobstyje nuo ES ir JAV jurisdikcijų. Teikėjas saugo NULL žurnalus ir niekada nebuvo pripažintas kaltu dėl pagalbos vyriausybinėms agentūroms, net tais atvejais, kai jų serverius Turkijos valdžios institucijos konfiskavo nužudymo byloje..

Kai prisiregistruojate naudoti „ExpressVPN“, turite prieigą prie 2000 + 140 serverių daugiau nei 90 pasaulio šalių. Tai suteikia galimybę atblokuoti tokias svetaines, kaip geografiškai ribotos, pavyzdžiui, „Netflix“, „Hulu“ ir „BBC iPlayer“. Geriausia dalis: jūs gaunate nepaprastą greitį, nepaisant to, prie kurio serverio jungiatės. Žemiau galite pamatyti išsamios teikėjų analizės rezultatus’ spektaklis penkiose vietose.

VPN greičio praradimo greitis tarp 80 ir daugiau teikėjų, kurį mes peržiūrėjome atlikdami užduotį, yra mažiausias - vidutiniškai 82,45 Mbps atsisiuntimo greitis ir 64,13 Mbps įkėlimo greitis yra jūsų 100 Mbps jungtyje..

„ExpressVPN“ greičio testas

„ExpressVPN“ greičio testas
Serveris JAV JK Australija Vokietija Prancūzijoje Vidutinis
parsisiųsti 95,23 Mb / s 79,43 Mb / s 85,18 Mb / s 70,89 Mb / s 81,55 Mbit / s 82,45 Mb / s
Įkelti 69,21 Mb / s 60,49 Mb / s 70,99 Mb / s 60,72 Mb / s 59,27 Mb / s 64,13 Mb / s
Pingas 105 ms 111 ms 62 ms 79 ms 70 ms 85,4 ms

Našumo suvestinė (vidutiniai greičiai)

Siuntimo greitis: 82,45Mbps (17,55% lėčiau)

Įkėlimo greitis: 64,13Mbps (35,87% lėčiau)

„Ping“: 85 ms

VPN greičio testas - 5 iš 80 tiekėjų turi & quot; greičio poreikį & rsquo;

„NordVPN“ greičio testas

Panamoje įsikūręs paslaugų teikėjas garsėja kaip labai saugios paslaugos reputacija, naudojasi strategine vieta, išskiriančia jį iš konkurencijos. Pridėkite tai prie savo jokių žurnalų politikos ir tiekėjas nėra su kuo bendrauti, ypač jei norite būti apsaugoti nuo tapatybės vagys, sukčiai, sukčiavimo apsimetant asmenimis ir elektroninių nusikaltėlių..

Tarp paslaugų teikėjo gaunamų funkcijų yra apsauga nuo DNS nuotėkio, automatinis užmušimo jungiklis ir „Onion over VPN“. Pažangioms technologijoms turite „DoubleVPN“, kuris perduoda visą tinklo srautą per du serverius, esančius skirtingose ​​šalyse. „CyberSec“, kuris užkerta kelią kibernetinėms grėsmėms, kenksmingoms svetainėms ir kenkėjiškoms programoms plisti jūsų įrenginiuose.

Turite prieigą prie daugiau nei 5150 serverių 62 šalyse. Žemiau pateikti greičio testai atskleidžia nuostabų našumą, nes atsisiuntimo greitis vidutiniškai siekia 80.00 Mbps, o įkėlimo greitis yra 56.68 Mbps.

„NordVPN“ greičio testas

„NordVPN“ greičio testas
Serveris JAV JK Australija Vokietija Prancūzijoje Vidutinis
parsisiųsti 91,71 Mb / s 83,96 Mbit / s 75,81 Mb / s 65,98 Mb / s 82,55 Mbit / s 80.00 Mb / s
Įkelti 60,63 Mb / s 49,99 Mb / s 50,19 Mb / s 59,88 Mb / s 62,72 Mb / s 56,68 Mb / s
Pingas 128 ms 92 ms 117 ms 99 ms 55 ms 98,2 ms

Našumo suvestinė (vidutiniai greičiai)

Siuntimo greitis: 80.00 Mbps (20.00% lėčiau)

Įkėlimo greitis: 56,68 Mbps (43,32% lėčiau)

„Ping“: 98,2 ms

VPN greičio testas - 5 iš 80 tiekėjų turi & quot; greičio poreikį & rsquo;

„Surfshark“ greičio testas

Panašiai kaip „ExpressVPN“, „Surfshark“ yra įsikūrusi Britų Mergelių salose (VPT palanki jurisdikcija), tai reiškia, kad ji turi strateginį pranašumą prieš kitas paslaugas. BVI nėra duomenų saugojimo įstatymų ir nereikia jaudintis dėl 5 ar 14 akių aljansų. Teikėjas siūlo du stiprius šifravimo šifrus: AES-256-CBC ir AES-256-GCM.

Ryšio užtikrinimui teikėjas teikia nuostabų greitį savo besiplečiančiame serverių sąraše - vos per 2 mėnesius 45 šalyse 45 šalyse. Taip pat turite programas visoms platformoms / įrenginiams, taip pat maršrutizatoriaus programą. Kalbant apie kainodarą, „Surfshark“ yra nepaprastai ekonomiška ir draugiška piniginei. Jei einate pagal metinį planą, mokate tik 5,99 USD per mėnesį, tai sudaro 71,88 USD kas 12 mėnesių

Kaip matote toliau, VPN našumas taip pat yra gana įspūdingas - vidutiniškai 76,22 Mbps spartos atsisiuntimo greitis yra 66,19 Mbps..

VPN greičio testas

 

„Surfshark“ greičio testas
Serveris JAV JK Australija Vokietija Prancūzijoje Vidutinis
parsisiųsti 87,52 Mb / s 80,23 Mb / s 75,61 Mb / s 67,96 Mbit / s 69,78 Mb / s 76,22 Mb / s
Įkelti 77,91 Mb / s 71,18 Mb / s 63,73 Mb / s 60,11 Mbit / s 57,98 Mb / s 66,18 Mb / s
Pingas 120 ms 144 ms 220 ms 115 ms 102 ms 140 ms

 

Našumo suvestinė (vidutiniai greičiai)

Siuntimo greitis: 76,22 Mbps (23,78% lėčiau)

Įkėlimo greitis: 66,18 Mbps (33,82% lėčiau)

„Ping“: 140 ms

VPN greičio testas - 5 iš 80 tiekėjų turi & quot; greičio poreikį & rsquo;

VyprVPN greičio testas

Sukurtas „Auksinės varlės“ ir įsikūręs Šveicarijoje, „VyprVPN“ yra dar vienas patikimas FAST VPN, siūlantis didžiulę 700 serverių duomenų bazę visame pasaulyje, kartu su tokiomis funkcijomis kaip „DPI Protection“, „NAT Firewall“ ir „Chameleon Technology“, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas, kai vykdoma torrent / transliacija. veikla. Galų gale, kuo daugiau funkcijų turite privatumui, tuo geriau!

Išbandę teikėjo veiklą, gavome nepaprastai greitą mūsų 100 Mb / s spartą, kuriai didelės įtakos neturėjo pasirinkdami skirtingus serverius ar padidinę tinklo srautą, parodydami tik 25,61% sumažėjimą. Taip gali būti todėl, kad „VyprVPN“ tvarko savo tinklą, todėl visada gali pasiekti puikų greitį!

Nepaisant to, kad buvo prijungtas prie skirtingų serverių, greitis atitiko šiek tiek praradimą. Vidutiniškai gavome 74,39 Mbps ir 61,87 Mbps.

VyprVPN greičio testas

VyprVPN
Serveris JAV JK Australija Vokietija Prancūzijoje Vidutinis
parsisiųsti 84,69 Mb / s 74,63 Mb / s 75,15 Mb / s 64,96 Mbit / s 72,55 Mbit / s 74,39 Mb / s
Įkelti 74,18 Mb / s 61,51 Mb / s 57,82 Mb / s 52,26 Mb / s 63,59 Mb / s 61,87 Mb / s
Pingas 192 ms 209 ms 175 ms 240 ms 140 ms 191,2 ms


Siuntimo greitis:
74,39 Mbps (25,61% lėčiau)

Našumo suvestinė (vidutiniai greičiai)

Įkėlimo greitis: 61,87 Mbps (38,13% lėčiau)

„Ping“: 191,2 ms

VPN greičio testas - 5 iš 80 tiekėjų turi & quot; greičio poreikį & rsquo;

Buferinis VPN greičio testas

Gibraltaro paslaugų teikėjas, neseniai patekęs į VPN rinką, yra dar vienas vardas, garsėjantis tuo, kad siūlo išskirtinį našumą ir greitį tiems, kurie jo trokšta. Nors yra tam tikras sesijų / ryšių registravimas, VPN yra beveik saugus, nes jo centriniai serveriai yra Olandijoje, kur negalite peržiūrėti duomenų įrašų neturėdami tinkamo orderio.!

Žinoma, likę žurnalai ištrinami po 30 dienų. Mes vertiname skaidrumą, kurį suteikia VPN produktui, nes jis yra geriau nei vėliau sukrėstas / nustebintas, panašiai, kaip mes prieš kurį laiką patyrėme naudodami „PureVPN“. Norėdami sujungti, „Buferred“ siūlo serverius 41 šalyje visame pasaulyje, kad būtų galima atjungti P2P ir „Torrenting“.

Gaunamas greitis taip pat yra gana stulbinantis, kai atliekant testą penkiose skirtingose ​​serverio vietose VPN stebėjimas, kai vidutiniškai atsisiunčiama 72,35 Mbps ir įkeliama 64,71 Mbps, yra vidutiniškas.!

Buferinis VPN greičio testas

Buferinis VPN
Serveris JAV JK Australija Vokietija Prancūzijoje Vidutinis
parsisiųsti 85,27 Mb / s 79,53 Mb / s 71,82 Mb / s 65,92 Mb / s 59,21 Mb / s 72,35 Mbit / s
Įkelti 76,17 Mb / s 69,79 Mb / s 62,91 Mb / s 60,98 Mb / s 53,74 Mb / s 64,71 Mb / s
Pingas 85 ms 189 ms 222 ms 127 ms 259 ms 176,4 ms

Našumo suvestinė (vidutiniai greičiai)

Siuntimo greitis: 72,35 Mbps (27,65% lėčiau)

Įkėlimo greitis: 64,71 Mbps (35,29% lėčiau)

„Ping“: 176,4 ms

VPN greičio testas - 5 iš 80 tiekėjų turi & quot; greičio poreikį & rsquo;

VPN greičio testo palyginimas

Rangas VPT teikėjas Siuntimo greitis Įkėlimo greitis
# 1 „ExpressVPN“ 82,45Mbps (17,55% lėčiau) 64,13Mbps (35,87% lėčiau)
# 2 „NordVPN“ 80.00 Mbps (20.00% lėčiau) 56,68 Mbps (43,32% lėčiau)
# 3 „Surfshark“ 76,22 Mbps (23,78% lėčiau) 66,18 Mbps (33,82% lėčiau)
# 4 VyprVPN 74,39 Mbps (25,61% lėčiau) 61,87 Mbps (38,13% lėčiau)
# 5 Buferinis VPN 72,35 Mbps (27,65% lėčiau) 64,71 Mbps (35,29% lėčiau)

Kaip patikrinti interneto greitį Testų metodas

„BestVPN.co“ naudoja savo specializuotą greičio tikrinimo įrankį, skirtą analizuoti skirtingų VPN veikimą įvairiuose serveriuose visame pasaulyje. Rezultatai automatiškai nubraižomi į grafinę struktūrą, kad būtų galima tiksliai nuskaityti, o tai yra būtina norint išsiaiškinti geriausią teikėją. Ši priemonė neprieinama plačiajai visuomenei, tačiau žmonės, norintys patikrinti savo interneto greitį, visada gali pasikliauti alternatyvomis.

Yra daugybė internetinių įrankių, kurie pateikia tikslius rezultatus išbandžius jūsų interneto greitį. Tiesą sakant, beveik bet kurioje jūsų lankomoje privatumo svetainėje tikrai bus atskleista informacija apie jūsų nesandarų tapatumą internete, nurodant tikslią vietą pagal jūsų IP adresą. „ExpressVPN“, „CyberGhost“, „PureVPN“ yra tik keli VPN svetainių, teikiančių tokią informaciją, pavyzdžiai.

Jei jums reikia patikimo įrankio, kad tik patikrintumėte savo interneto greitį, tuomet galbūt norėsite patikrinti „Oakla“ greičio testą, „KeyCDN“ greičio testą, „Google PageSpeed ​​Insights“, „GTmetrix“, „WebPageTest“, „Varvy Pagespeed Optimization“, „UpTrends“, „dotcom-monitor“, „Yellow Lab“. Įrankiai, „Sucuri“ įkėlimo laiko testeris, „Pagelocity“ ir „YSlow“.

Suvyniokite daiktus

Tikimės, kad šis vadovas padės vartotojams rasti greičiausius VPN, kurie gali padėti sklandžiai transliuoti ar atsisiųsti torrentus be vargo. Kiekvienos paslaugos išbandymas užtruko daug laiko, tačiau vartotojo nuomonė visada yra aukštesnė. Jei esate užsiregistravę pas kurį nors iš aukščiau pateiktų paslaugų teikėjų, nedvejodami komentuokite žemiau, kad pateiktumėte nešališką apžvalgą. Be to, nesivaržykite pasidalyti vadovu su kitais „tech-geeks“, ieškančiais greitos VPN paslaugos. Geros dienos. „Cheerio“

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me