Skaidriausi VPT teikėjai – patikimi tik 4 iš 16

Vis daugiau žmonių dabar žino apie savo skaitmeninį privatumą, todėl visame pasaulyje padaugėja netidenų, prenumeruojančių VPN paslaugas..

2018 m. Pirmąjį ketvirtį netizensų, naudojančių VPN, skaičius išaugo 18% Šiaurės Amerikoje, 18% Europoje, 20% Viduriniuose Rytuose & Afrikoje, 23% Lotynų Amerikos ir 30% Azijos Ramiajame vandenyne.

Interneto vartotojai su VPN (2018 m. „Statista“)

Tačiau viena iš priežasčių, kodėl dauguma žmonių nustoja naudotis VPN paslaugomis, yra skaidrumo stoka. Nedaug paslaugų teikėjų rinkoje sąžiningai vertina savo pasiūlymus.

Daugelis vengia atskleisti informaciją apie savo būstinę, savininkus, investuotojus, direktorių valdybą, garantinius kanarus / skaidrumo ataskaitas ir audito procesus (jei tokių yra)..

Todėl BestVPN.co tai sukūrė “Skaidrūs VPN” vadovas, kuriame gausite visą pagrindinę informaciją. Aš kreipiausi į įvairias VPN palaikymo komandas el. Paštu, klausdamas jiems invazinių klausimų &# 55357;&# 56841;

Skaidriausi VPT teikėjai

  1. Ar VPT tikrai saugo jus??
  2. Daiktai pasidaro šiek tiek komplikuoti!
  3. Kreipkitės į VPN teikėjus apie skaidrumą el. Paštu

Ar VPT tikrai saugo jus??

Neabejojama, kad VPT yra patogus įrankis. Jie užmaskuoja jūsų IP adresą, užmaskuoja jūsų buvimo vietą ir užkoduoja gaunamą / išeinantį srautą, suteikdami vartotojams raktą atidaryti užrakintas duris..

Šios VPN ypatybės ypač tinka vartotojams, esantiems šalyse, kuriose taikomi griežti interneto įstatymai, pavyzdžiui, Irane, Irake, Turkijoje, Kinijoje, Rusijoje, JAE ir Egipte. Tarp jų kai kurie netgi uždraudžia „Facebook“, „WhatsApp“, „Google“ ir kt.

Daugelis „VoD“ paslaugų taip pat nustato geografinius apribojimus. Jau neminint to, kad autorių teisių pažeidimų medžiotojai visuomet stebi tuos, kurie atsisiunčia piratinę medžiagą naudodamiesi p2p / failais.

Naudojant VPN apsaugoma nuo šių medžiotojų, apsaugoma nuo smalsių akių, leidžia atblokuoti apribotą turinį ir atgauti prieigą prie mėgstamų socialinės medijos platformų / programų.

Kai kurie interneto tinklapiai netgi naudoja juos prieigai prie svetainių / failų / paslaugų darbe arba tiesiog bendrauti su draugais / šeima užsienyje, kaip parodyta toliau pateiktame VPN naudojimo priežasčių tyrime..

Pagrindinės VPN naudojimo motyvacijos (2018 m. „Statista“)

Daiktai pasidaro šiek tiek komplikuoti!

Ten, kur yra pozityvo, yra ir negatyvų. Galėčiau pasakyti, kad VPT vartotojams siūlo visišką saugumą, tačiau tai būtų melas. Pagalvokite apie VPN naudojimą kaip savo pirmąjį žingsnį siekiant pagerinti skaitmeninį privatumą.

Tačiau šios paslaugos yra kompleksiškos. Sprendžiant iš “saugumas” VPN, atsižvelgiama į daugybę veiksnių, raginančių vartotojus patobulinti savo žinias.

Pavyzdžiui, VPN paslauga, pagrįsta jurisdikcija 5, 9 arba 14 akių, gali būti ne pats saugiausias pasirinkimas, nes vyriausybės nustatyti privalomi duomenų saugojimo ir masinio stebėjimo įstatymai.

Panašiai yra ir įvairių “registravimo politika” kiekvienam teikėjui. Kai kurie gali būti neprisijungę, dauguma gali leisti įrašyti sesijos / ryšio informaciją.

Tada kyla problemų dėl „WebRTC“ / DNS / IP adresų nutekėjimo ir suklastotų (virtualių) vietų naudojimo, teikėjams nesąžiningai kalbant apie juos su klientais / potencialiais klientais.

Svarbiausia, kad VPT teikėjai neatskleidžia pagrindinės informacijos apie savo paslaugas, trūksta skaidrumo, kad vartotojai galėtų pasitikėti savo produktu.

Kreipkitės į VPN teikėjus apie skaidrumą el. Paštu

Kadangi paslaugų teikėjai nebuvo skaidrūs, aš paskatino mane susisiekti su jais asmeniškai el. Paštu ir sužinoti daugiau apie įvairias VPN paslaugas užduodant jiems keletą invazinių klausimų..

Norėjau pamatyti, kaip dauguma teikėjų reaguos pasisukę lenteles. Užuot klausę mūsų informacijos, aš sukūriau klausimų, į kuriuos jie turėtų atsakyti, sąrašą.

Kai vieniems buvo patogu dalytis fono informacija, kiti atrinko, į kuriuos klausimus norėjo atsakyti, sukurdami įtarimą.

Klausimuose buvo informacijos apie įmonę’buveinė, jos buvimo vieta, savininkai ir investuotojai už įmonės ir direktorių valdyba. Dar paklausiau, ar VPT paskelbė skaidrumo ataskaitas, ar atliko trečiosios šalies auditą.

Aš elektroniniu paštu nusiųsdavau informaciją apie 180 paslaugų teikėjų, kai tyrinėjau šį VPN palyginimo vadovą. Iki šiol gavau atsakymus iš 15 ir tik 3 teikėjai yra visiškai skaidrūs:

  1. Puikus privatumas
  2. Slėpti. aš
  3. „CyberGhost“

Aš ir toliau atnaujinsiu šį sąrašą, kai sulauksiu daugiau atsakymų…

Puikus privatumas - įsikūrusi Šveicarijoje ir įkurta 2014 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mūsų būstinė yra Šveicarijoje. Tikslų adresą galite rasti mūsų atspauduose: https://www.perfect-privacy.com/en/imprint

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Taip, mes skelbiame „Warrant Canary“ pareiškimus.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Kiekvieną mėnesį. Čia yra nuoroda: https://www.perfect-privacy.com/lt/warrant-canary. Mes neskelbiame reguliarių skaidrumo ataskaitų apie.

Oficialių užklausų metu mes visada maloniai informuojame, kad neturime duomenų, kuriuos galėtume atskleisti. Jūs taip pat don’neprivalo paskelbti kiekvieno DCMA prašymo.

Apie serverio konfiskavimą informuojame jus savo tinklaraštyje: https://www.perfect-privacy.com/en/blog/server-seizure-in-rotterdam

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne, mums nereikia tikrinti savo teiginių. Na, kartais mes matome šiuos auditus kartu su kitais teikėjais, tačiau galime’kovoti su jausmu, kad jie tiesiog pardavinėja nesąmones.

Aš turiu galvoje, kad jūs meluojate savo klientams, kodėl gi taip pat nemeluodami su auditu? Kodėl net atlikti auditą? Tiesiog sukurkite gražų PDF, kuriame bus pareikštas nuostabus auditas.

Be to, net ir atlikus teisėtą auditą, kas sustabdo bet kurį teikėją tik įgalinant registravimąsi ir visus shenaniganus audito metu?

Jei ne, kodėl dar nesate tikrinami? Bet kokios priežastys?

Kaip jau sakiau: šie registravimo auditai nėra tinkami naudoti. Mes’Veikau verslą daugiau nei 10 metų ir yra buvę tokių renginių kaip Roterdame. Scena žino, kad galite pasitikėti mumis šimtu procentų.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Galime patvirtinti, kad visi esame žmonės, įsikūrę Europoje, ir daugelį metų vieni kitus pažinojome dėl bendrų interesų kompiuterio, saugumo, įsilaužimo ir aktyvizmo srityse..

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Mūsų versle labai svarbu dirbti savarankiškai. Tai’Todėl mes dirbame visiškai be investuotojų. Tai’Taip pat ne apie tai, kad greitai auga.

Mes norime pasiūlyti profesionalią VPN paslaugą, užtikrinančią aukščiausią saugumo lygį. Štai ką scena vertina ir mus.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Po velnių, bus taip šaunu, kai būsime „Giant Corporation“ su direktorių valdyba. Tiesiog važiuoju, bet rimtai, direktorių valdybos nėra.

nVPN - įsikūrusi Bosnijoje ir įkurta 2010 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mes ne’t neturi tokio dalyko kaip “oficiali vieta” taigi ir jokio adreso. Mes esame keturių privatumo entuziastų grupė, labiausiai paplitusi Rytų Europos regione Bosnijoje, Ukrainoje, Lenkijoje ir Serbijoje.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Mes iš tikrųjų galvojame tai padaryti greitai, taip, bet mes to nepadarome’dar neturime tokio dalyko, tačiau planuojama, kad 2019 m. bus sukurtas tam tikras archyvas, kurį kiekvienas narys gali rasti ir perskaityti mūsų atsakymus.

Kokios yra priežastys, jei nėra paskelbtų skaidrumo / patvirtinimo ataskaitų?

Nėra jokios priežasties neskelbti mūsų atsakymų ir duomenų, tikrai, mes to neturime’neturi ko slėpti. Kaip minėta aukščiau, mes pasieksime tai paskelbtą ir savo nariams prieinamą 2019 m.

aš galiu’Kol kas dar nenurodykite tikslios datos, nes pirmiausia turime daugybę kitų užduočių, kurias reikia atlikti („WireGuard“ įdiegimas, visa gimtoji „IPv6“ ir mūsų „Linux“ bei „Mac OS“ kliento išleidimas - kitas 2–6 savaites).

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Aš asmeniškai neturėčiau jokių problemų tai padaryti, klausimas tik kaip ir kuri įmonė atliks tokį auditą ir kaip, turiu omenyje, kaip toks auditas iš tikrųjų atrodo realybėje, kokius duomenis jie nori matyti duomenų bazėje, serverio pusėje.

Aš turiu galvoje, kad serverio pusė jokiu būdu nėra nieko įdomaus - bet klientų duomenų bazė yra dar viena istorija, kurią turime klientų el. Laiškus, todėl nežinote, kuri įmonė galėtų tai padaryti, kas yra pakankamai patikima ir kaip.

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Jokios priežasties tam nepritarti, tiesiog nežinote, kaip tai bus padaryta ir kam pakankamai patikima atlikti auditą.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Mes neturime nei vieno savininko, kaip buvo pasakyta aukščiau visų ir niekam nepriklauso nVPN.net. Mes turime keturis žmones.

Jei du iš jų turi prieigą prie domeno, tik vienas iš jų turi prieigos prie duomenų bazių teises, savininko čia nėra.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Mes iš viso neturime investuotojų, viskas yra pačių sukurta ir prižiūrima tarp keturių žmonių, kuriuos aš’jau minėta aukščiau.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Nė vienas.

„Hide.Me“ - įsikūręs Malaizijoje ir paleistas 2012 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mes esame įregistruoti Malaizijoje. Mūsų įmonės adresas yra: „eVenture Limited“, „Office 2.19“, „Lazenda“ prekybos centras, Labuano federalinė teritorija, 87007 Malaizija. Registracijos numeris: LL09685

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Taip, mes skelbiame periodiškumo skaidrumo ataskaitą su istoriniais duomenimis.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Paskutinis buvo 2015 m., O kitas bus paskelbtas per artimiausias dvi ar tris savaites.

https://hide.me/en/blog/leon-juranic-certifying-hide-me-as-one-of-the-most-anonymous-vpn-provider/

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Taip, mes esame viena iš pirmųjų VPN kompanijų, kurias patikrino nepriklausomas auditorius / įmonė.

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

https://hide.me/en/blog/leon-juranic-certifying-hide-me-as-one-of-the-most-anonymous-vpn-provider/

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Bendrovė yra visiškai privati ​​nuosavybė.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Ne, mes neturime trečiųjų šalių investuotojų.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Bendrovės direktorius yra Sebastianas Schaubas.

„CyberGhost“ VPN - įsikūręs Rumunijoje ir paleistas 2011 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mes’Bukarešte, Rumunijoje, ne iš 5 akių, 9 akių, 14 akių aljanso jurisdikcijos. Mūsų informacija yra čia: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/imprint

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Taip, mes pirmieji VPT pramonėje 2011 m. Paskelbėme skaidrumo ataskaitą. Tai’Ši tradicija mums brangi.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Mūsų metinė skaidrumo ataskaita yra čia: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report

2019 m. Pirmojo ketvirčio teisinių užklausų numeriai netrukus bus rodomi mūsų privatumo centre: https://www.cyberghostvpn.com/privacyhub/

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Iki šiol mes sutelkėme dėmesį į tai, kaip sukurti geriausią savo vartotojams skirtą VPN. Tačiau planuojame ateityje atlikti mūsų VPT auditą.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Tai nėra įprasta VPT pramonėje, tačiau visa informacija apie mus yra vieša. Susipažinkite su mūsų komanda ir biuro šunimis čia: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/team

Daugiau čia: https://www.cyberghostvpn.com/en_US/transparency-report/about-us ir čia: https://www.instagram.com/cyberghost_private_life/?hl=lt

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Mes’vėl „Kape“ dalis. Daugiau informacijos rasite čia: http://www.kape.com/about-us.html

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Visą informaciją galite rasti čia: http://investors.kape.com/board-of-directors

„Hotspot Shield“ - įsikūrusi JAV ir paleista 2005 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mūsų būstinė yra Redwood City CA. Adresas: 1800 Seaport Blvd Redwood City CA.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Taip, mes skelbiame skaidrumo ataskaitas. Nes mes nerenkame informacijos, leidžiančios atsekti interneto naudojimą mūsų VPN atgal iki atskirų vartotojų.

Mes neteikiame ir negalime pateikti informacijos vyriausybėms, teisėsaugos agentūroms ar kitoms trečiosioms šalims apie tai, kokias svetaines mūsų vartotojai lankosi naudodamiesi mūsų paslaugomis.

Be to, mes negalime identifikuoti individualaus vartotojo pagal viešojo IP adresą.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Kiekvienais metais. Čia yra nuoroda https://www.hotspotshield.com/reports/AnchorFree_Transparency_Report-2018.pdf

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Taip. AVTESTAS

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

https://www.av-test.org/fileadmin/pdf/reports/AV-TEST_VPN_Trust_Report_August_2018_EN.pdf

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Informaciją apie komandą ir direktorių tarybą galite rasti „Anchorfree“ svetainėje:

https://www.pango.co/about/

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Informaciją apie komandą ir direktorių valdybą galite rasti „Anchorfree“ svetainėje: https://www.pango.co/about/ 

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Informaciją apie komandą ir direktorių valdybą galite rasti „Anchorfree“ svetainėje: https://www.pango.co/about/

„VPNSecure“ - įsikūrusi Australijoje ir įkurta 2010 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

1/360 lygis Šv. Paulius’s Terrace Fortitude Valley, Brisbenas Kvinslandas.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Visai neseniai mes paskelbėme Warrant Canary - tačiau Australijoje Warrant Canaries šiuo metu yra nelegalūs ir mes turėjome juos pašalinti.

Šiuo metu perkeliame įmonę į Honkongą dėl naujausių Australijos įstatymų pakeitimų - kai šis žingsnis bus įvykdytas, mes dar kartą paskelbsime „Warrant Canary“

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Mes užbaigiame trečiųjų šalių skverbties tikrinimo auditus, paskutinį testą „Senseon Solutions“ baigė 2017 m. Lapkričio mėn

Trečiųjų šalių, tokių kaip „Senseon“, tvirtinimai, kad medienos ruoša nėra patikrinta, nėra kažkas, apie ką mes anksčiau manėme, tačiau ateityje galime apsvarstyti galimybę tai padaryti, kad klientams būtų ramu..

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Shayne McCulloch - susieta https://www.linkedin.com/in/shaynem

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Jokių investuotojų.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Shayne'as McCullochas.

„ProtonVPN“ - įsikūrusi Šveicarijoje ir įkurta 2014 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mūsų būstinė yra Ženevoje, Šveicarijoje. „Chemin du Pré-Fleuri“, 3 CH-1228 Plan-les-Ouates, Genève, Šveicarija.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Taip, mes atnaujiname savo skaidrumo ataskaitą & „Canary“ garantuoja, kai yra reikšmingas naujas teisinis prašymas.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Paskutinį kartą jis buvo atnaujintas 2019 m. Vasario 2 d.: Https://protonvpn.com/blog/transparency-report/

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Dar ne, kol mes buvome visiškai skaidrūs savo vartotojams dėl savo būstinės, savininkų, paslaugų ir kt.

Vis dėlto artimiausiu metu svarstome auditą, nes jis tapo pramonės standartu.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

„ProtonVPN AG“ visiškai priklauso „Proton Technologies AG“.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Nėra atsakymo.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

„ProtonVPN AG“ direktorių valdyba yra Antonio Gambardella.

„Windscribe“ - įsikūrusi Kanadoje ir paleista 2015 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

9251 Yonge St # 8901, Richmond Hill, ON, L4C 9T3, Kanada. Prieš sakant Kanada = 5 akys = blogai: https://blog.windscribe.com/i-doesnt-matter-how-many-eyes-you-have-66f59fc1e777

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

taip.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

https://windscribe.com/transparency

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Mes’vėl dirbame su sistema, kuri apims ne tik trečiosios šalies auditą, ir leis bet kam patikrinti mūsų teiginius, nesitikėdami “ekspertai”.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

https://www.crunchbase.com/organization/windscribe#section-overview

https://angel.co/windscribe

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Jokių investuotojų.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Jegoras sak.

„ibVPN“ - įsikūrusi Rumunijoje ir įkurta 2003 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Mūsų įmonė yra Tirgu-Mures mieste, Rumunijoje. Adresas yra viešai prieinamas mūsų svetainėje, poraštės srityje: https://www.ibvpn.com

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Ne

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Netaikoma

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Mūsų įmonė privalo laikytis GDPR, o metus prieš 2018 m. Gegužės 25 d. Mes skyrėme tam, kad pasiruoštume ir kitus mėnesius įdiegtume duomenų apsaugos mechanizmą, kuris užtikrintų mūsų klientams, kad jų duomenys yra saugūs. 2019 m. Tikslas - sėkmingai įgyvendinti ISO 27001 (Informacijos saugumo valdymas) ir 9001 (Kokybės valdymas)..

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

„SC Amplusnet SRL“ yra įmonė, kuriai visiškai priklauso „ibVPN“. Įmonės savininkai yra privatūs asmenys, užsiimantys ibVPN paslaugos kūrimu ir priežiūra.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Neturime investuotojų.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Galite pasitikrinti viešąją informaciją apie įmonę „SC Amplusnet SRL“.

„KeepSolid“ - įsikūrusi JAV ir įkurta 2013 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

„KeepSolid“’Pagrindinė būstinė yra Niujorke. Mūsų adresas yra 3220 Arlington Ave. Suite 5A Bronx, NY 10463, Jungtinės Valstijos

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Ne.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Netaikoma

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

Netaikoma

Arba, jei ne, kodėl dar nesate tikrinami? Bet kokios priežastys?

Tai yra svarbiausias mūsų šių metų planas.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Mūsų savininkai yra Vasilijus Ivanovas ir Olegas Bočarnikovas. Daugiau informacijos apie juos galite patikrinti čia: https://www.keepsolid.com/pressroom/board-of-members

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Ne, mes neturime jokių investuotojų. Mes’vėl įkrovos įmonė.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Patikrinkite daugiau informacijos mūsų direktorių taryboje svetainėje www.keepsolid.com/pressroom/board-of-members

„Mullvad“ - įsikūrusi Švedijoje ir įkurta 2009 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

AB „Amagicom“, Box 53049, 40014 Geteborgas, Švedija.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Ne, Švedijoje nėra įstatymų, kurie įpareigotų rinkti / registruoti / veikti prieš mūsų vartotojus bet kokius mums taikomus duomenis, skaitykite daugiau: https://www.mullvad.net/guides/swedish-legislation/

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Taip.

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

https://mullvad.net/blog/2018/9/24/read-results-security-audit-mullvad-app/

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

100 proc. „Amagicom“ priklauso steigėjams: Fredrikui Strömbergui ir Danieliui Berntssonui.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Ne.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Fredrik Strömberg, Daniel Berntsson ir Jan Jonsson (generalinis direktorius)

„SigaVPN“ - įsikūrusi JAV ir paleista 2017 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

PO Box 1722, Southaven, MS, 38671, Jungtinės Amerikos Valstijos. Kadangi tai yra individuali įmonė ir kažkas, ką aš darau, nėra pagrindo nuomotis biurą.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Kanarų orderiai ne visada yra patikimi. JAV vyriausybė gali ką nors priversti ją atnaujinti. Mano nuomone, ilgai mąstydamas apie garantinius kanalus.

Aš nusprendžiau, kad tai tik sukuria klaidingą saugumo jausmą. Aš ne’neturime skaidrumo ataskaitų, nes man nebuvo pateikta nė vieno vyriausybės prašymo.

Paskelbčiau vieną, jei gautų vyriausybės prašymą.

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Auditas yra brangus.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Aš’m sistemos administratorius ir privatumo gynėjas.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Donatoriai padeda vykdyti tarnybą. Norėdami apsaugoti jų privatumą, aš ne’t pasidalyti savo informacija.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Tik aš.

„PrivateVPN“ - įsikūrusi Švedijoje ir įkurta 2009 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Švedija - Sollentuna.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Ne

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Netaikoma

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

Netaikoma

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Konkrečios priežasties nėra. Kai planuojama įdiegti naują aplinką, planuojama pradėti auditą.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti čia: https://www.allabolag.se/5568951486/privat-kommunikation-sverige-ab

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Išorinių investuotojų nėra!

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti čia: https://www.allabolag.se/5568951486/privat-kommunikation-sverige-ab

„WASEL Pro“ - įsikūrusi Nyderlanduose ir įkurta 2012 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

Adresas www.bvpn.com poraštėje. Laanzichtweg 60-B 4847 SJ Teteringen (Breda), Nyderlandai.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Taip, vis dėlto mes to nepadarėme’per 9 veiklos metus neturime kokių nors incidentų.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Turėjome 0 incidentų.

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Mes prieglobstį’Į bet kurias patikimas organizacijas nebuvo kreiptasi.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Paslauga priklauso ir ją rado nedidelė kūrėjų grupė, kuri 90-ųjų viduryje rado internetą ir daro viską, ką gali, kad jis būtų kuo atviresnis..

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Ne, paslaugą kuria, finansuoja ir valdo ta pati kūrėjų grupė, jokių investuotojų ir jokių banko nuosavybės teisių.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Tie patys 3 kūrėjai.

„Seed4Me“ - įsikūrusi Taivane ir paleista 2012 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

„Seed4.Me“ VPN paslaugą kuria paskirstyta kūrėjų komanda. Mes norime, kad detalės apie mūsų struktūrą liktų privačios, nes tai yra dar vienas klientų apsaugos sluoksnis.

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Ne.

Jei taip, kaip dažnai? Nuoroda į URL arba PDF failą būtų naudinga!

Netaikoma

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

Ne.

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

Netaikoma

Kodėl jūsų dar nebuvo patikrinta? Bet kokios priežastys?

Mūsų vartotojai iš mūsų neprašė šio dalyko. Daugelis žmonių reikalauja greito ir stabilaus VPN ryšio už mažą kainą - štai ką mes siūlome.

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

Mes nenorime atskleisti šios informacijos.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

Mes taip pat nenorime atskleisti šios informacijos.

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

Mes taip pat nenorime atskleisti šios informacijos.

„Surfshark“ - įsikūrusi BVI ir paleista 2018 m

Kur yra jūsų įmonės būstinė? Ar galėtume gauti adresą?

„Surfshark“ yra Britanijos Mergelių salų juridinio asmens „Surfshark Ltd.“ registruotas prekės ženklas. Oficialus „Surfshark Ltd.“ adresas yra toks:

„Surfshark Limited“

„Vanterpool Plaza“, 2 aukštas, „Wickhams Cay I“, „Road Town“, VG 1110

Britų Mergelių salos

Ar skelbiate skaidrumo ataskaitas / garantinius kanalus??

Britanijos Mergelių salų vyriausybė nereikalauja, kad „Surfshark“ skelbtų skaidrumo / klirenso ataskaitas; todėl mes to nedarome.

„Surfshark“ yra privati ​​įmonė, todėl skelbti tokio pobūdžio ataskaitas neprivaloma. Kadangi „Surfshark“ nėra viešai kotiruojamas jokioje vertybinių popierių biržoje, mes laikomės įprastos praktikos neatskleisti tokios informacijos visuomenei.

Ar jūsų pretenzijas patikrino nepriklausoma trečiosios šalies apsaugos įmonė?

„Surfshark“ yra vienas iš nedaugelio VPN paslaugų teikėjų, kurių nepriklausomas auditas buvo atliktas. Paskutinį auditą pripažinta Vokietijos saugumo įmonė atliko 2018 m. Lapkričio mėn

Jei taip, kada paskutinį kartą buvo atliktas jūsų VPN paslaugos auditas? Ar galėtume gauti nuorodą į URL / PDF failą?

„Curs53“ patikrintas „Surfshark VPN“.

https://cure53.de/pentest-report_surfshark.pdf

Ar galėtume gauti informacijos apie įmonės savininkus??

„Surfshark“ teikia savo paslaugas žmonėms visame pasaulyje, įskaitant griežtai ribojančias šalis ir režimus, kuriuose kontroliuojama prieiga prie interneto, persekiojama priešingos žiniasklaidos priemonės ir varžomos NVO. Esame vieni iš nedaugelio VPT teikėjų, kuriems pavyko įveikti Didžiąją Kinijos ugniasienę. Kol mes pasiryžę investuoti laiką ir pastangas kurdami išmaniuosius sprendimus, galinčius įveikti apribojimus.

Kalbant apie mūsų generalinį direktorių, jis yra žinomas kaip Par Kaz. Jis įkūrė „Surfshark“ kaip savo paties sumanymą sukurti geresnį privatumo apsaugos įrankį nei kiti. Jis yra techninių žinių privatumo žinovas, savo karjerą praleidęs dirbdamas su kibernetinio saugumo produktais ir sistemų administratoriumi įvairiose pasaulio vietose. Kalbant apie „Magnus“, jis yra žinomas šioje srityje ir cituojamas kai kuriuose „Surfshark“ leidiniuose.

Ar jūs, vaikinai, turite investuotojų ir ar informacija vartotojams yra viešai prieinama?

„Surfshark Ltd.“ priklauso privatiems akcininkams, kurie pasirinko neatskleisti savo asmeninės informacijos visuomenei, nes to nebuvo reikalaujama teisiškai..

Kas yra jūsų įmonės direktorių valdyba?

„Surfshark“ yra privati ​​įmonė, kuri neprivalo turėti ir neturi direktorių valdybos. Ją valdo valdymo komanda, kurią sudaro generalinis direktorius, vyriausiasis rinkodaros specialistas, vyriausiasis technologijų pareigūnas, taip pat keli produktų savininkai.

Suvyniokite daiktus

Tai leis mums pasiekti šį skaidrų VPN vadovą. Pagrindinis tikslas yra padėti vartotojams sužinoti daugiau apie įvairius teikėjus ir jų pagrindinę informaciją.

Atminkite, kad dviprasmiškomis paslaugomis niekada negalima pasitikėti. Tik tie paslaugų teikėjai, kurie turi gerą sąžiningumo reputaciją, gali jums padėti pasiekti visišką skaitmeninį privatumą.

Tikiuosi, kad šis vadovas padės jums gauti visą jums reikalingą informaciją. Nepaisant to, jei turite klausimų / klausimų ar man reikia apklausti konkretų paslaugų teikėją, komentuokite žemiau.

Be to, padėkite broliui, pasidalindami šiuo vadovu su kitais nuovokiais ar privatumo reikalaujančiais vartotojais, jis būtų labai vertinamas. Ačiū ir gražios dienos į priekį! J

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me