Netaikoma 100 + VPN registravimo politika – 37 VPN saugo jūsų žurnalus ir 15 „Don & rsquo; t“

Greitojo tempo “skaitmeninis” mūsų sukurtas pasaulis, “privatumas” dažnai yra bendras rūpestis. Tiesą sakant, viskas, ką darote internetu, palieka skaitmeninį pėdsaką, dėl kurio tai gali būti žymima dešimtmečius.


Internetas niekada nieko nepamiršta ir bus kvaila tikėtis kitaip. Jei to nepakaktų, turite vyriausybes, slaptas agentūras ir įsilaužėlius, kurie visi šnipinėja jus.

Šalys pagal šalis, būkite įtrauktos į “Ataskaitos be sienų” sąrašas, pažymėtas kaip tai, ką mes vadiname “interneto priešų”, įsitraukimas į piliečių masinio stebėjimo veiklą.

Štai kodėl VPT naudojimas tampa populiarus, kad jūsų tapatybė būtų paslėpta, o internetinė veikla būtų anoniminė. Tačiau šios trečiųjų šalių paslaugos taip pat gali būti visiškai nesaugios.

Įvairūs VPT teikėjai naudojasi registravimo veikla arba susiduria su nutekėjimo problemomis, keliančiomis pavojų jūsų privatumui. Atsižvelgiant į tai, „Bestvpn.co“ sukūrė išsamų žurnalų vadovą. Tikiuosi, kad jis atsakys į visus jūsų klausimus!

Contents

37 VPN Saugokite žurnalus & 15 Donas’t

 1. VPN žurnalų tipai
 2. Kodėl VPN registruoja duomenis
 3. Nerimą keliantys VPN, kaupiantys žurnalų informaciją
 4. Patikimi VPN su griežtu “Nėra žurnalų” Politika

VPN žurnalų tipai

Prieš pradėdamas išsamiau paaiškinti skirtingus virtualiojo apsaugoto tinklo žurnalų tipus, leiskite man paaiškinti, kad visi teikėjai naudojasi tam tikru informacijos įrašymu / saugojimu. Buvo tik keli reti atvejai, kai paslaugų teikėjai buvo išbandyti, patikrindami savo LOGLESS teiginius.

Kol neįvyks incidentas dėl vyriausybės šaukimo, jūs iš tikrųjų negalite pasakyti, ar tam tikras VPT yra saugus. Tai nereiškia, kad jūs visiškai nustosite juos naudoti, tiesiog tai, kad gali būti ne visi saulės spinduliai ir vaivorykštės, net ir su PATIKIMU produktu.

VPN žurnalų tipai

Be abejo, yra keletas VPT, kurių skaidriai registruojama registravimo informacija yra skaidri. Nepaisant to, būtina sutikti, kad prisiregistruodami su VPN vis tiek galite būti stebimi. Tiesiog ne iš vyriausybės, o paties teikėjo.

Tai gali būti dėl daugelio priežasčių (kurias aptarsiu toliau). Iki tol, jei mes kalbėsime apie VPN žurnalų tipus, yra du: veiklos / naudojimo žurnalai ir ryšio žurnalai. Pirmasis suteikia didesnį privatumo pažeidimą, o antrasis paprastai yra gana nekenksmingas (ištrinamas po 1–15 dienų).

Veiklos / naudojimo žurnalai

Kaip rodo pavadinimas, šie VPN žurnalai nurodo visus duomenis, surinktus naudojantis internetu. Tai apima visą jūsų internetinę veiklą, tai yra metaduomenų, IP adresų, prisijungimo laikų ir srauto žurnalų, tokių kaip naršymo istorija, išsiųstų pranešimų, atsisiųstų failų, įsigytų pirkinių ir naudojamos programinės įrangos, rinkinį..

Kai kurie teikėjai gali įrašyti tik konkrečius jūsų veiklos / naudojimo aspektus. Kiti, mažiau patikimi, galėtų saugoti visą aukščiau paminėtą informaciją. Šis naudojimo duomenų stebėjimas ir registravimas gali būti žalingas privatumo požiūriu ir pirmiausia gali pakenkti tikslui naudoti VPN..

Tačiau leiskite man paaiškinti, kad dauguma VPN paslaugų, užsiimančių tokiu veiklos registravimu, yra NEMOKAMOS. Atminkite, kad šios paslaugos turi mokėti už duomenų centrus, serverių plėtrą, programinės įrangos atnaujinimus, techninę pagalbą ir interneto svetainių išlaidas. Paprasčiausias būdas tai padaryti - parduoti informaciją trečiųjų šalių tarnyboms.

Duomenys, prisidedantys prie įvairaus vartotojo profilio kūrimo, yra labai pelningi. Įsivaizduokite, kokia yra nutekėjusios asmeninės informacijos vertė. Jei gyvenate jurisdikcijoje 5/9/14, ta pati informacija taip pat gali būti perduota vyriausybei ar slaptoms agentūroms.

Pagal įstatymą, dauguma “interneto priešų” įpareigokite interneto paslaugų teikėjus saugoti jūsų duomenis bet kurioje vietoje nuo 6 mėnesių iki 2 metų. Štai kodėl aš visada patariu vartotojams kreiptis į patikrintas mokamas VPN paslaugas, nes jie daro šiuos duomenis nematomus, vengiant registravimo praktikos, aptinkamos NEMOKAMOSE kolegose..

Ryšio žurnalai

Kai veiklos žurnalai gali tiesiog sunaikinti jūsų anonimiškumą internete, ryšio žurnalai yra mažiau nekenksmingi. Nors tokios informacijos įrašymą VPT teikėjas turėtų pagrįsti pagrįstomis priežastimis. Jau neminint to, tarnyba taip pat turėtų paaiškinti šių VPN žurnalų ištrynimo trukmę.

Ryšio žurnalai paprastai apima IP adresus, ryšio laiką, datą ir vietą. Tai yra dažniausiai VPN teikėjų registruojami žurnalai. Nors jie tiesiogiai neatskleidžia jūsų tapatybės, prisijungimo datos, laikas ir vieta gali būti naudojami kartu.

Kai kurie VPN, kuriuose saugomi ryšio žurnalai, nepaisant teiginio, kad saugoma NONE, pavyzdžiai yra „TunnelBear“, „Windscribe“, „PureVPN“, „Betternet“ ir „ProtonVPN“. Negana to, prisijungimo žurnalai saugomi tik laikinai. Priklausomai nuo paslaugos, jie laikomi nuo 1 iki 15 dienų.

Kai kurie gali dar labiau pratęsti trukmę. Pavyzdžiui, „HideMyAss“ šią informaciją saugo 6 mėnesius. Žvelgiant iš privatumo perspektyvos, šis registravimas yra tik šiek tiek įkyrus ir gali būti sunku atkurti internetinę veiklą naudojant juos.

Kanarų orderiai

2014 m. Rugsėjo 9 d. „Eyes Jurisdiktions“ ir kitose šalyse IPT ir VPN paslaugos galėjo būti gaunamos “slapti orderiai” nacionalinio saugumo raštais arba vyriausybės šaukimais. Šie orderiai leidžia teisėsaugos institucijoms reikalauti bet kokios informacijos apie savo klientus tyrimui.

Dauguma šių orderių pateikiami pateikiant įsakymą su gaga. Tai neleidžia interneto paslaugų teikėjui ar VPT tarnybai pranešti apie tikslą patekti į stebėjimą. Čia atvyksta „Warrant Canaries“, visiškai nesusiję su registravimo veikla / ryšio informacija.

Šie paslaugų teikėjų reklamuojami nukreipimo puslapiai padeda išlaikyti privatumą. Jie reguliariai skelbė pareiškimus konkrečiame puslapyje, patvirtindami, kad tarnyba negavo slapto orderio. Jei puslapis nustoja skelbti įprastus teiginius, kanarinis teiginys pašalinamas.

Tai reiškia, kad buvo išduotas teismo šaukimas, o VPT draudžiama apie tai pranešti. Privatūs vartotojai gali imtis būtinų veiksmų, kad užtikrintų savo tapatybės saugumą. Nors šis naudojimas “Garantinis kanaras” iškelia savo paslaugų teikėjų klausimų rinkinį.

Jei VPT teigia, kad nėra žurnalų teikėjas, jiems nereikėtų jaudintis kuriant tokį puslapį, tiesa? Be to, dėl to, kad jie atnaujinami tik kartą per mėnesį, jie tampa nenaudingi. Nepaisant to, buvo svarbu pateikti įžvalgą ir aptarsime susijusius teikėjus žemiau esančiame įraše.

Kodėl VPT registruoja vartotojo duomenis ir prieštarauja jų privatumo principui?

Dėka tokių iniciatyvų kaip Kibernetinio saugumo mėnuo ir Saugesnio interneto diena (SID), internetiniai dėstytojai visame pasaulyje supranta savo internetinių duomenų vertę. Privatumo užtikrinantys vartotojai nedelsdami pradeda naudotis VPN paslaugomis, tačiau vėliau susiduria su dilemomis dėl žurnalų saugojimo.

Kodėl VPT registruoja vartotojo duomenis ir prieštarauja jų privatumo principui

Taigi klausimas, į kurį reikia atsakyti daugumai žmonių, yra; kodėl VPT registruoja vartotojo duomenis? ar tai neprieštarauja jų privatumo pažadai? Nusprendžiau pateikti šiek tiek pagrindimo, po to, kai susisiekiau su keliomis VPN tarnybomis el. Paštu (žinoma, tik nedaugelis prisipažino, kad pirmiausia saugo žurnalus)..

Su VPN susijusių problemų šalinimas

Dažniausia VPN registravimo priežastis yra jų paslaugų problemų sprendimas. Pavyzdžiui, kai kurie vartotojai gali susidurti su ryšio problemomis ar net susidurti su DNS, „WebRTC“ nutekėjimais.

Tokių duomenų saugojimas gali būti naudingas optimizuojant VPN paslaugų tinklą. Dažniausiai problemų šalinimas reikalauja palaikyti minimalius ryšio žurnalus.

Apriboti vienalaikius ryšius

Aš asmeniškai manau, kad ši priežastis yra prieštaringa, ypač “nėra rąstų” VPN paslaugos. Visi teikėjai apriboja galimų vienalaikių prisijungimų skaičių.

Vienoje prenumeratoje kai kurie teikėjai leidžia 3, 5, 6 ar net neribotą kelių prisijungimų skaičių. Šis aktas vis tiek reikalauja tam tikros formos registravimo (norint išsiaiškinti, kiek įrenginių yra prijungti).

Todėl visada klauskite VPN tarnybos, prie kurios prisiregistruojate, kaip jie linkę įgyvendinti šiuos ryšio apribojimus, teigdami, kad nesaugo jokių žurnalų.

Vieninteliai VPN, kurie iki šiol laikosi griežtos nulio registravimo politikos ir leidžia vartotojams neribotą vienu metu prisijungti, yra „Perfect Privacy“ ir „Surfshark“..

Nėra žurnalų = nėra apribojimų. Tai taip paprasta!

Pralaidumo apribojimų nustatymas

Kaip ir VPN paslaugų žurnalo informacija, skirta apriboti daugkartinius prisijungimus, jie taip pat gali nustatyti pralaidumo apribojimus. Tai gali apimti kai kurių veiklos / naudojimo VPN žurnalų įrašymą, o tai yra gana rizikinga.

Štai kodėl aš niekada nepasitikiu tiekėjais, kurie nustato pralaidumo apribojimus, net mokamoms abonementams. Aš turiu omenyje, kad jis niekina visą VPN naudojimo tikslą. Aš noriu apsaugos, kai naudojuosi internetu.

Svarbiausia, kad norėčiau panaudoti gerą greitį srautui transliuoti ir atsisiųsti. Todėl, jei kuris nors VPN nustato tokius apribojimus ir teigia, kad yra “nėra rąstų”, nepasitiki jais.

Keletas tai atliekančių VPN paslaugų pavyzdžių yra „Windscribe“ ir „TunnelBear“, kuriuos abu siūlo “nemokami bandymai” kad riboja pralaidumą.

Registracija naudojant nuomos serverius (VPS)

Tai yra niūri praktika, tačiau šiais laikais daugelis paslaugų teikėjų naudoja nuomos serverius. Jie klaidina vartotojus galvodami, kad turi duomenų centrus, esančius visame pasaulyje, tačiau iš tikrųjų naudojasi tik virtualiaisiais privačiais serveriais (VPS)..

Jie paprastai yra pigiausi VPN nei paprasto metalo serveriai. Tačiau jie nesiūlo tokio paties lygio privatumo. VPS teikėjai dažnai prižiūrės serverio veiklos žurnalus.

Tai reiškia, kad jūs neturite tik nerimauti dėl savo VPN įrašymo informacijos, bet bet kuris VPS tiekėjų skaičius gali sugadinti jūsų asmeninius duomenis..

Tuo pat metu VPS naudojimas suteikia apsaugą nuo vietos valdžios institucijų, kurios anksčiau eidavo tiesiai į duomenų centrą, kad gautų viską, ko reikia.

Vyriausybių įstatymai ir žvalgybos agentūrų prašymai

Šalys, priklausančios penkioms, devynioms ir keturiolikai akių, ypač taiko griežtus įstatymus, pagal kuriuos įmonės privalo registruoti ir (arba) perduoti asmeninių vartotojų informaciją.

Pavyzdžiui, JT įgaliojimų projekte JK įpareigojama saugoti žurnalus ir juos laikyti 12 mėnesių. Tai tikrai gali pakenkti jūsų privatumui.

NSA ir GCHQ nuo 2010 m. Netgi šnipinėjo JAV, JK ir kitų šalių technologijų įmones kaip savo PRISM programos dalį..

Jie tiesiog reikalauja registruoti failus išduodami “gag tvarka”. Dėl to bet kuri technologijų įmonė negali atskleisti reikalaujamos informacijos.

Medienos ruošos strategijų ir jurisdikcijų ryšys

Matote, kad yra rizika užsiregistruoti su teikėju, remiantis rizikinga jurisdikcija. Skirtingos šalys taiko savo duomenų saugojimo ir stebėjimo įstatymus.

Kai vieni nusprendžia gerbti vartotojų privatumą, kiti stengiasi visko stebėti! Šiame vadove galite sužinoti viską, ko norite apie šias šalis. Kai kurie netgi dalijasi žvalgybos informacija tarp šalių, kad galėtų šnipinėti vieni kitus’s piliečių.

Dabar, jei VPT yra įsikūręs jurisdikcijoje, pažymėtoje kaip interneto priešas, galite būti tikri, kad jie priima įstatymus, įpareigojančius registruoti duomenis IPT, telekomunikacijų paslaugų teikėjams ir EVEN VPN.

Tam nėra jokio sprendimo. Net jei jie vengs dėmesio, jiems sugaišti reikės šaukimo į teismo šaukimą iš NSA, GCHQ ar FTB. Vėliau šie teikėjai natūraliai turi PRISIJUNGTI visus vartotojo duomenis, todėl turite būti atsargūs dėl savo šalies’interneto įstatymai.

Pavyzdžiui, jei esate įsikūrę Europos Sąjungoje, yra šalių, priklausančių 14 „Akių aljansui“, taip pat šalių, kurios nėra ir gali būti laikomos “Draugiškas internetas”.

Nepriklausomai nuo to, kur tiksliai gyvenate, daugeliu atvejų jums bus suteikta apsauga pagal ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (GDPR), kuris skatina duomenų apsaugą ir privatumą visiems vartotojams Europos Sąjungoje! Lažinuosi, kad iki šiol to nežinojai, tiesa?

Nerimą keliantys VPN, kaupiantys žurnalų informaciją

Iki šiol tikiuosi, kad turite aiškų supratimą apie VPN registruojamų žurnalų tipus, kodėl jie yra įrašomi ir koks yra ryšys tarp registravimo ir jurisdikcijų.

Nerimą keliantys VPN, kaupiantys žurnalų informaciją

Svarbiai daliai aš sukūriau išsamią 100 ir daugiau teikėjų VPN registravimo politikos analizę. Žemiau gausite informacijos apie 24 teikėjus, kurie stebi / saugo duomenis, ir jų reikėtų vengti.

1. „Astrill VPN“ - kurios būstinė yra Seišeliuose

Nepaisant to, kad Seišeliai yra saugi vieta, nutolę nuo „5/9/14 Eyes“ aljansų, jie vis tiek yra kalti dėl ryšio žurnalų įrašymo. Tai iš tikrųjų taip pat juokinga!

Apsilankę jų privatumo politikos puslapyje, jie pirmiausia tvirtina nustatantys VPN be žurnalų politiką. Perskaitę keletą pirmųjų punktų, jie teigia:

“Mūsų sistema seka aktyvius seansus - prisijungimo laiką, IP adresą, įrenginio tipą ir „Astrill“ VPN programos versiją jūsų VPN seanso metu. Be to, mes saugome paskutinius 20 ryšio įrašų, kuriuose yra: ryšio laikas, ryšio trukmė, šalis, įrenginio tipas ir „Astrill“ kliento programos versijos numeris.”

Remiantis šiuo teiginiu, “Tikrasis” žurnalai, surinkti „Astrill“: Ryšio laiko žymos, jūsų šalis, įrenginys ir net jūsų IP adresas.

Savo DUK skyriuose teikėjas tvirtina, kad tai daro tik AKTYVŲ seansų metu, kad galėtų stebėti vienu metu vykstančių abonementų jungčių skaičių.

Jie teigia pašalinę šiuos žurnalus iškart po sesijos. Ar tikrai galite išlaikyti jų žodį, ypač įvertinę, kaip jie pirmiausia tvirtino “neprisijungęs”?

2. AnonVPN - būstinė yra JAV

Įsikūręs JAV, „AnonVPN“ jau praranda didžiąją dalį savo patikimumo (jei toks yra). Teikėjas yra šalies, kuri yra „Penkių akių“ (UKUSA sutartis), įkūrėja, dalis..

Taigi vyriausybė reikalauja, kad IPT ir VPT saugotų žurnalus. Žinoma, „AnonVPN“ tai tvirtina “Neturime prisijungimo laiko, veiklos ar kilmės IP žurnalų. Ką mes don’t negalima rinkti.”

Tačiau aš negaliu patikėti šiuo teiginiu, kai jie taip pat turi „Warrant Canary“, kuriame teigiama, kad jis neturi gag orderių. Kodėl norint minėti, kai nelaikote žurnalų, kyla vargo?

Jei lankysitės jų “Paslaugų teikimo sąlygos” puslapyje, yra teiginys, kuris patikslina, “Neįmanoma garantuoti, kad kitos ryšio priemonės (pvz., Paštas, faksimilis ir balso telefonijos paslaugos) kada nors bus 100% saugios. Todėl mes visada rekomenduojame naudotis sveiku protu.”

3. Anonimizatorius - būstinė yra JAV

Anonimizatorius yra šalies, kuri buvo pažymėta kaip “Interneto priešas” iš „Žurnalistų be sienų“. Tai vadovaujasi vyriausybės, susijusios su 5/9/14 aljansu, įstatymais.

Tai reiškia, kad teikėjas jau saugo žurnalus, jei jiems būtų išduotas teismo šaukimas su įsakymu dėl gag - jie vis tiek negalės atsisakyti - nes tai būtų neteisėta. Paslaugų teikimo sąlygų puslapis buvo pašalintas, tačiau ankstesnis momentinis vaizdas paaiškina šį teiginį:

“Anonimizatorius gali maksimaliai, kiek tai leidžiama pagal galiojančius įstatymus, stebėti elektroninį paštą ar kitus elektroninius ryšius ir atskleisti tokią informaciją tuo atveju, jei yra pagrįstų priežasčių manyti, kad tai būtina siekiant užtikrinti jūsų atitiktį šiam Susitarimui, ir ginti Anonimizatorių Šalių ar bet kurių Anonimizatorių partijos klientų teises, nuosavybę ir interesus.”

Trumpai tariant, JAV įsikūręs teikėjas registruoja viską, ką gali, tuo pačiu padarydamas kvailį iš visų kitų, “Tu’Niekada nereikės nerimauti, kad stebėsite savo naudojimą ar ryšius” jų pagrindiniame puslapyje. Kokia veidmainystė?!

4. „Ace VPN“ - būstinė yra JAV

Susilaikysiu tai pakartoti dar kartą, tačiau „Ace VPN“ būstinė yra JAV. Todėl tai jau yra problemos dalis ir daro ZINCH jūsų faktiniam privatumui.

Labai protingai jie nurodo savo Privatumo politikos puslapyje, “Mes neprisijungiame prie VPN srauto. Mes ne šnipinėjame savo vartotojų ir neprižiūrime jų pralaidumo ar interneto naudojimo. Mūsų VPN serveriai nesaugo jokios asmens identifikavimo informacijos (PII)..”

Tačiau tuo pačiu jie ir pripažįsta “rinkti asmeninę informaciją, kurią teikia svetainės vartotojai. “Asmeninė informacija” apima jūsų vardą, adresą, telefono numerį, kredito ar debeto kortelės informaciją, el. pašto adresą, gimimo datą, IP adresą”

Aš turiu omenyje, tiesiog būk sąžiningas, kad tu tikrai kaupi žurnalus. Gal skaidrumas pritraukia daugiau klientų, o ne akivaizdžiai meluoja, kad apgaudinėja jūsų pačių perspektyvas?

5. „AirVPN“ - būstinė yra Italijoje

Kadangi Italija yra „14 akių“ šalis, „AirVPN“, deja, praranda savo patikimumą rinkoje. Teikėjas iš tikrųjų yra gana nuostabus, teikiantis nuostabų našumą, patikimumą ir palaikymą.

Tačiau negalima tiesiog pasitikėti jokia šalimi dėl 14 akių jurisdikcijos. Jie vis dar įgalioja duomenų saugojimo ir stebėjimo veiklą, kurios VPN tarnybos negali kovoti.

Joje DUK, „AirVPN“ buvo užduotas klausimas, “Ar saugote sesijų žurnalus ar bet kokius kitus žurnalus, kurie gali būti naudojami tapatybei ir tinklo veiklai sekti?”

Jie atsakė sakydami, “Ne, mes ne’t saugoti tokio pobūdžio žurnalus”. Tačiau, kai jūs patikrinti jų Privatumo politika, jie tvirtina “Oro serveriai ir programinės įrangos procedūros įgyja tik asmens duomenis, kurie būtinai reikalingi techniniam paslaugos veikimui, pavyzdžiui, IP adresą”

Jie tiekėjas pabrėžia, kad duomenys kaupiami anonimiškai ir negali būti susieti su atskiru vartotoju. Ar tikrai tai tiesa? Niekas nežino, kol jie nebus išbandyti, kai bus išduotas teismo šaukimas ar įsakymas dėl gag!

6. „Avira Phantom“ VPT - įsikūrusi Vokietijoje

Vokietija yra dar viena „14 akių“ šalis ir tai gali būti ne pati saugiausia vieta, kur teikiamos VPN paslaugos. „Avira Phantom“ gali padėti išlaikyti jūsų anonimiškumą internete.

Tačiau tai yra šalis’įstatymai, kuriais aš negaliu pasitikėti. Kaip jau minėta daugybę kartų anksčiau, tokie VPT turės bendradarbiauti su vyriausybe, kai jos to reikalaus.

„Avira Phantom“ taip pat tvirtina, kad jie nesaugo veiklos / naudojimo žurnalų. Kaip ir dauguma paslaugų teikėjų, jie parduotuvėse ryšio žurnalai, įskaitant naudojamą pralaidumą ir diagnostikos duomenis.

Nors tai nebūtinai gali kliudyti jūsų privatumui, nėra informacijos, kada šie žurnalai bus ištrinti. Todėl aš negaliu laikyti „Avira Phantom“ saugia VPN paslauga.

7. Buferis - buveinė yra Gibraltare

Gibraltare įsikūrusi „Buffered“ yra saugi VPT paslauga, nes jos buvimo vieta nepriklauso 5/9/14 „Eyes“ aljansui. Teikėjas taip pat nekelia jokių srauto žurnalų, taigi tai yra dar vienas pliusas.

Vienintelė problema yra ta, kad jie renka: jūsų IP adresą, OP sistemą, naršyklę, pralaidumo duomenis ir ryšio laiko žymes kartu su kita bendra informacija.

Šie ryšio žurnalai gali būti mažiau rizikingi, tačiau vis tiek kenkia jūsų skaitmeniniam privatumui. Remiantis jų TOC, jūsų tikrasis IP adresas, sunaudotas pralaidumas ir ryšio trukmė saugomi 30 dienų!

Žinoma, kadangi buferis nėra pagrįstas “Interneto priešas” vietoje, galite patikėti, kad jie yra saugūs. Jau neminint to, kad jie nemelavo apie savo žurnalus, o iš tikrųjų buvo skaidrūs.

Taigi, man gali nepatikti prisijungimo žurnalų įrašymas, bet VISI VPN naudojasi kažkokiu registravimu. Vienintelė svarbi dalis yra sąžiningumas ir buferinis VPN!

8. „BolehVPN“ - būstinė yra Malaizijoje

Kadangi „BolehVPN“ būstinė yra Malaizijoje, jai taikoma a “Saugi jurisdikcija”. Tai suteikia pranašumo prieš kitas VPN paslaugas. Tačiau nepavyksta išlaikyti jūsų tapatybės. Jei lankotės jų TOC puslapyje, jie tvirtina:

“„BolehVPN“ nelaiko vartotojo veiklos ar prieigos žurnalų. Mes nuolat registruojame savo serverių srautą, kad įsitikintume, ar mūsų serveriai yra pakraunami ir naudojami, bet ne atskirai. Tačiau jei pastebėsime neįprastą veiklą mūsų serveriuose (didelis pralaidumas, didelis jungčių skaičius ar centrinio procesoriaus naudojimas), laikinai galime įjungti žurnalus, kad nustatytume piktnaudžiavimą savo paslaugomis (pvz., DDoS ar šlamštą per mūsų serverius)..”

Prieš atnaujindami tai “Registravimo politika” antraštėje, „BolehVPN“ net teigė, kad taip atsitiko “keletą kartų per daugelį veiklos metų.” Tai rodo, kad teikėjas netgi gali bendradarbiauti, jei gauna šaukimą į teismo posėdį dėl konkrečių tikslų.

9. „Betternet“ - būstinė Kanadoje

Kanadoje įsikūrusi „Betternet“ galbūt daugelį apgavo “NEMOKAMAS VPT” sukčių, bet anksčiau ar vėliau paaiškės jų duomenų gavybos veikla.

Jos vieta jau trukdo privatumui, nes Kanada yra „Penkių akių aljanso“ dalis. Tada paslauga toliau kaupiama “Eismo žurnalai” tokius kaip jūsų IP adresas ir naršymo veikla.

Jų privatumo politikoje tai teigiama “„Betternet“ nerenka, neregistruoja, nelaiko ir nebendrauja su vartotojams priklausančiu duomenų žurnalu.” Tačiau tuo pat metu randamas suvestinis duomenų apie aplankytas svetaines VPN.

Sprendžiant, kad tarnyba yra “Laisvas” ir tariamai vadovaujasi pajamų iš skelbimų modeliu, taip pat galima manyti, kad jie parduoda žurnalus ir privačią informaciją trečiosioms šalims.

10. „FlyVPN“ - būstinė yra JAV

„FlyVPN“ yra dar viena JAV teikiama paslauga. Tai automatiškai sumažina jo patikimumą, nes teikėjas tikrai turi saugoti žurnalus, įstatymą, kurį privalė nustatyti vyriausybė.

Tačiau paslaugų teikėjas man patinka tai, kad jie nemeluoja apie savo žurnalų duomenis. Jie atvirai teigia savo TOC puslapyje, “Kai naudosite „FlyVPN“, įrašysime šią informaciją:

 • Vietinis IP
 • Jūsų vardas ir pavarde
 • Jūsų elektroninio pašto adresas
 • Jūsų telefono numeris
 • Prisijungimo laiko žymos
 • Priskirtas prievado numeris
 • Priskirtas IP adresas
 • Atjungimo laiko žymos

Jie yra kalti, kad saugo abu: veiklos / naudojimo ir ryšio žurnalus, įskaitant jūsų IP, laiko žymes, paskirties IP ir prievado numerį, kuriuos galite nedelsdami susieti su jumis..

11. „Faceless.me“ - jos būstinė yra Kipre

Kipras nepriklauso 5, 9 ir 14 akių jurisdikcijai. Tai suteikia „Faceless.me“ gerą pranašumą rinkoje, tačiau, deja, jie registruoja informaciją apie vartotoją.

Savo DUK pareiškime „Faceless.me“ teigia “Mes tik stebėkite savo duomenų naudojimą sumos ir tavo IP adresas, kurio reikia mūsų vidinei buhalterijai. Ir net šie duomenys mūsų serveriuose yra saugomi ribotą laiką.”

Tuo pačiu metu jie giriasi, kad VPN neturi žurnalų politikos ir išdidžiai nurodo savo pagrindinį puslapį, “Mes’nelaikote savo veiklos žurnalų, taigi, jei FTB paprašys - ten’nieko.”

Džiugu, koks kvailas yra šių VPN paslaugų ir jų prieštaringų teiginių aiškinimas. Viena aišku, „Faceless.me“ nėra saugus pasirinkimas!

12. „Flow VPN“ - kurios pagrindinė būstinė yra Kanadoje

Kanadoje („Penkių akių aljanso“ dalis) įsikūrusi „FlowVPN“ rinkoje įgijo gana gerą vardą. Tačiau, kaip ir daugelis, internetu nepavyksta apsaugoti jūsų tapatybės.

Jei lankotės jų TOC puslapyje, teikėjas nurodo, “Mes pasiliekame teises registruoti prenumeratos informaciją (įskaitant operacijų nuorodas), prisijungimo IP adresą, autentifikavimo užklausas, sesijos duomenis (paskirtas IP, prisijungimo data, laikas, trukmė ir tt)“

Šis teiginys yra gerai paslėptas, kad „Flow VPN“ galėtų apgauti savo klientus. Tačiau tai nėra blogiausia dalis. Jie toliau tvirtina:

“Kad atitiktume pralaidumo teikėjų reikalavimus, pasiliekame teisę registruoti veiklą visame tinkle ir naudoti automatizuotas sistemas, kad stebėtume tinklo veiklą piktnaudžiaujant (pvz., Naudojant „BitTorrent“ ir panašius „peer-to-peer“ failų mainus)..”

Tai tiesiogiai reiškia, kad kai prisiregistruojate naudotis šia paslauga, jūs sutinkate, kad jūsų žurnalai būtų saugomi. Abejoju, ar šis VPN gali būti laikomas saugiu bet kokiu kampu.

13. „Freedom-IP“ - jos būstinė yra Prancūzijoje

„Freedom-IP“ turi savo biurą Prancūzijoje, kuri yra „14 akių“ šalis, garsėjanti griežta interneto naudojimo politika. Vieta jau sukuria VPN gana neigiamą įspūdį.

Kur kas gali pamanyti, kad apgaudinėja klientus, jie iš tikrųjų yra sąžiningi dėl savo medienos ruošos politikos. Jų privatumo puslapio pareiškime paaiškinama, kad jie nefiksuoja pranešimų turinio.

Tačiau jie gana aiškiai supranta, kokius duomenis jie renka kiekvienos sesijos metu. Tai apima daug nerimą keliančios informacijos, kurią galite atsekti jums:

 • Prisijungimo IP adresas
 • Sesijos pradžios laikas
 • Sesijos pabaigos laikas
 • Gauti sesijos duomenys
 • Sesijos duomenys atsiųsti
 • Prisijungimo laiko žyma

14. „HolaVPN“ - būstinė Izraelyje

Izraelis gali būti ne 5, 9 ir 14 akių aljansų narys, tačiau jie laikomi sąjungininkais. Vietovė nėra VPN saugi vieta, ypač jei siekiate privatumo.

Kaip ir dauguma teikėjų, teigia VPT, “Mes nebendriname jūsų asmeninės informacijos su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, kai mes turime konkretų sutikimą pagal šią privatumo politiką arba jei to reikalauja galiojantys įstatymai ar teismo įsakymas“.

Tačiau kai laikotės jų privatumo politikos, VPT tvirtina, kad jie registruoja informaciją, pavyzdžiui, unikalų identifikatorių, sugeneruotą iš jūsų įrenginio, mobiliojo telefono numerį, prieigos laiką ir datas, aplankytas svetaines, tuose puslapiuose praleistą laiką, naršyklės tipą ir IP adresą.

“Mes naudojame tokius duomenis apibendrinta forma ir jie nėra sujungti su jokia asmenine informacija.” Aišku, telefono numeris yra PII ir toks pat veiksmingas yra IP adresas.

15. „HideMyAss“ - būstinė JK

JK yra oficialus UKUSA susitarimo steigėjas. Vietos ir jų VPN paslaugų tikrai negalima patikėti, kad jūsų tapatybė būtų paslėpta.

Vyriausybės įstatymai ir GCHQ bei kitų slaptų žvalgybos agentūrų įsakymai įpareigoja teikėjus, tokius kaip HMA, saugoti žurnalus..

Žinoma, teikėjas atmeta tokius teiginius ir parduoda tą pačią istoriją, “NEMOKAMAI saugoti išsamios informacijos apie jūsų prisijungtus išteklius (įskaitant svetaines) arba jų nekontroliuoti, nei bet kuriuos duomenis, siunčiamus ar gautus mūsų tinkle.”

Tačiau teikėjas buvo sugautas registruojant ryšio laiko žymes, pralaidumo duomenis, tikrąjį IP adresą ir VPN adresą. Dar 2011 m. HMA dalyvavo FTB byloje, kur jie perdavė šią informaciją žvalgybos agentūrai, kad susektų „LulzSec Hacker“.!

16. „HideIP VPN“ - jos būstinė yra Moldovoje

Moldova yra saugi vieta, nes ji nėra invazinių sąjungų dalis arba nėra paženklinta kaip “Interneto priešas”. Deja, pats VPT pasirodo esąs nesaugus, nepaisydamas jūsų teisės į privatumą.

Jų TOC būsenos, “„HideIPVPN“ netyčia neprižiūrės savo klientų siunčiamų ar gaunamų privačių elektroninių pranešimų, nebent to reikalauja įstatymai, vyriausybinė valdžia arba kai kyla pavojus visuomenės saugumui..”

Tai reiškia, kad jie yra kooperatinė įmonė ir saugo žurnalus, kuriuos reikia perduoti kritinių situacijų atvejais. Blogiausias dalykas yra jų pačių nepasitikėjimas savo, kaip teikėjo, sugebėjimais.

Tikrindamas jų privatumo politiką radau šį gana juokingą teiginį, “„HideIPVPN“ ragina savo klientus manyti, kad visi jų internetiniai ryšiai yra nesaugūs”.

17. „Hotspot Shield“ - jos būstinė yra Šveicarijoje

Atokiau nuo slaptų aljansų, tačiau tokia nesaugi tarnyba. „Hotspot Shield“ pradėjo tikrai neblogai, bet netrukus krito žemyn - kaip buvo parodyta jų šešėlinė veikla.

Žinoma, VPT jie tvirtina “renka tik anoniminius apibendrintus duomenis apie tai, kuriose svetainėse lankosi mūsų vartotojai ir kuriomis programomis naudojasi mūsų vartotojai”

Tačiau tai yra visiškai klaidinga, nes CSIRO tyrimas įrodė, kad „Hotspot Shield“ naudoja stebėjimo kodus rinkdamas informaciją apie vartotojus, norėdamas juos parduoti reklamuotojams.

Privatumo gynimo grupė taip pat pateikė VPT skundą kaip abejotinos jų veiklos, susijusios su srauto nukreipimu per filialų nuorodas, dalį..

18. „IPVanish“ - būstinė yra JAV

Įsikūrimas JAV nėra pakankamai blogas, tačiau „IPVanish“ taip pat pripažintas kaltu dėl informacijos nutekinimo vyriausybės institucijoms. Taip, tai liūdna žinia, tačiau teikėjas yra nepatikimas.

Žinoma, ilgiausiai to reikalavo VPT, “Mūsų griežta nulinių žurnalų politika saugo jūsų tapatybę. Mes nefiksuojame jokios jūsų veiklos, kai esate prisijungę prie mūsų programų, kad apsaugotume jūsų pilietinę teisę į privatumą.”

Tačiau tai yra labai netiesa, nes VPT 2016 m. Perdavė žurnalus JAV vidaus saugumo departamentui (VSD) byloje dėl vaikų išnaudojimo ir pornografijos..

Perskaitykite šį baudžiamąjį pasižadėjimą daugiau sužinoti apie tai, kur galite pamatyti „IPVanish“ saugomus įtariamųjų žurnalus’ IP adresas, prisijungimo / atjungimo laiko žymės, vardas, pavardė, el. Pašto adresas, vartotojo vardas, paskyros būsena ir įvairūs kiti asmenį identifikuojantys duomenys.

19. „IPredator“ - būstinė Kipre

Kipras yra saugi vieta, nes jos vyriausybė nepriima privalomų duomenų saugojimo įstatymų. Jau neminint, jie tiki teise į vartotojo privatumą.

„IPredator“ pelno šlovę rinkoje tik dėl šios priežasties, tačiau atsižvelgiant į jų “Teisinis” puslapyje teikėjas naudojasi tam tikrais registravimais.

“Sumažiname žurnalų naudojimą savo sistemose ir suteikiame prieigą prie jų tik pasirinktam darbuotojų skaičiui, kad jie galėtų derinti, kai kyla problemų dėl paslaugų kokybės..”

Pateikta informacija kaupia jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, el. Pašto adresą ir mokėjimo duomenis. Kiti sesijos duomenys įrašomi tik siekiant pašalinti triktis.

20. „IPinator“ - pagrindinė būstinė yra JAV

Įsikūręs JAV, „IPinator“ automatiškai praranda didžiąją dalį pasitikėjimo faktoriaus. Šalis nustato privalomus duomenų saugojimo įstatymus, kurių turi laikytis tokie VPT kaip „IPinator“.

Jei patikrinsite jų “Paslaugų teikimo sąlygos” puslapyje, jie pirmiausia tvirtina nelaikantys jokių žurnalų. Jie teigia, kad nepalaiko dalijimosi privačia informacija jokioms trečiosioms šalims.

Tačiau jei paslaugų teikėjas gaus kokių nors reikalavimų, teikėjas padarys tai, ko reikalauja įstatymai. Šis teiginys prieštarauja jų “nėra turinio žurnalų”.

Jie toliau tvirtina, “IPinator.com gali stebėti tam tikrus tinklo aspektus, norėdamas valdyti piktnaudžiavimą, palaikyti ir (arba) tobulinti paslaugą”. Tai rodo, kad jie įrašo sesijos informaciją.

21. „IronSocket“ - jos būstinė yra Honkonge

Honkongas yra saugi jurisdikcija privatumo atžvilgiu, tačiau pati „IronSocket“ yra pripažinta kalta dėl abiejų: veiklos ir ryšio žurnalų registravimo.

Žinoma, jie tai teigia “Jokiu būdu NEMOKAMI ir nefiksuojame turinio, kuriuo naudojatės naudodami mūsų paslaugą” jų privatumo politikos puslapyje.

Tačiau tuo pat metu jie teigia, kad naudojasi paslaugomis, 72 valandas sujungia seanso informaciją prieš išvalydami. Informacija apima:

 • Prisijungimo ir atjungimo laikas ir data
 • Tikrasis IP adresas, kuris priskiriamas pagal serverį
 • Skaitinis atvaizdavimas, rodantis vienos sesijos metu sunaudotą pralaidumą

22. „PureVPN“ - būstinė Honkonge

Įsikūręs Honkonge, „PureVPN“ sugeba atsiriboti nuo invazinių žvalgybos agentūrų Penkiose, Devyniose ir Keturiolikoje Eyes šalių, suteikdamas jai gana pranašumą..

Teikėjas ilgiausiai teigė, kad turi “nulio žurnalų politika”. Tačiau kai prieš 2 metus jie pakeitė duomenis FTB byloje, jie prarado savo reputaciją.

Byloje paaiškėjo, kad „PureVPN“ turi įrašus apie visus duomenis apie: jūsų vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį, IP adresą, pralaidumo sunaudojimą ir ryšio laiko žymes..

Būtent taip FTB sugebėjo nustatyti asmenį, atsakingą už nekaltos merginos elektroninį stebėjimą ir elektronines patyčias. Nors byloje iškyla moralinis klausimas: kiek daugiau kankinimų mergina turėtų patirti, jei byla nebūtų baigta?

Tai taip pat kelia susirūpinimą dėl vartotojų pasitikėjimo. Toks aukšto lygio atvejis tikrai nebuvo geras verslui ir matau, kad „PureVPN“ bando susigrąžinti vartotojų pasitikėjimą..

Tiesa pasakius, paslauga iš tikrųjų yra gana gera, tik jei jie būtų buvę skaidrūs su savo klientais, PureVPN galėjo tai paversti kažkuo teigiamu!

23. „proXPN“ - įsikūrusi JAV

Prieš kelerius metus būčiau patikėjęs JAV teikiama paslauga. Tačiau tai buvo prieš Edvardą Snowdeną nutekinus dokumentus, atskleidžiančius informaciją apie 5, 9 ir 14 akių aljansus.

Nuo tada, kai skaičiau apie tai, kokios buvo šių šalių agentūros, tiesiog negaliu rekomenduoti naudotis teikėju, kurio buveinė yra JAV.

„ProXPN“, nors ir turi labai stiprų įvaizdį rinkoje. VPT niekada nebuvo sugautas atskleidžiant duomenis JAV žvalgybos agentūroms, o jų privatumo politika yra gana išsami.

Jie taip pat drąsiai skelbia savo pagrindiniame puslapyje, “proXPN’s VPN programinė įranga leidžia naršyti internete taip, kaip ji buvo numatyta: “anonimiškai ir neprisijungdami prie savo veiklos ir nesekodami jos”

Iki šiol neradau jokios informacijos apie veiklos / naudojimo ar ryšio žurnalų saugojimą. Galų gale sprendimas pasirašyti su teikėju priklauso nuo perspektyvų.

24. „PrivateVPN“ - įsikūrusi Švedijoje

Deja, „PrivateVPN“ negali būti laikomas saugiu paslaugų teikėju, nes jos būstinė yra keturiolikos asmenų jurisdikcijoje. Žinoma, Švedija gali būti švelni vartotojų privatumo atžvilgiu.

Tačiau jei įvyks koks nors incidentas, panašus į tai, su kuo turėjo susidurti „ExpressVPN“ ir „VIP“, „PrivateVPN“ negalės kontratakuoti..

Vyriausybės šaukimas kartu su įsakymu dėl gag yra viskas, ko reikia teikėjui perduoti registravimo informaciją.

Žinoma, „PrivateVPN“ neigia žurnalų saugojimą, bet kaip ir dauguma šio sąrašo teikėjų. Jie saugo minimalų ryšio žurnalą, kuris gali / negali būti susietas su jumis!

25. ProtonVPN - įsikūrusi Šveicarijoje

Remiantis Šveicarija, galima manyti, kad „ProtonVPN“ yra saugi VPN paslauga. Tai nuostabi, sukelti gerai, ji yra nemokama. Ir būtent tai mane privertė įsitraukti į teikėją.

Pasirodo, šiuo metu VPT kovoja su įtarimais dėl ryšio su duomenų gavybos įmone, vadinama “Tesonetas”, kuri net pasirašė savo „Android“ programą „Google Play“ parduotuvėje.

Žinoma, „ProtonVPN“’pagrindinio puslapio būsenos, “Kaip Šveicarijos VPN teikėjas, mes neregistruojame vartotojo veiklos ir nebendriname duomenų su trečiosiomis šalimis”. Tačiau šie įtarimai daro situaciją šiek tiek keblią.

Toliau įsigilindamas į jų privatumo politiką sužinojau, kad „ProtonVPN“ iš tiesų neribotą laiką palaiko ryšio laiko žymenis, kurie gali būti susieti su vartotojo abonementais ar tikraisiais IP.

26. „Seed4.me“ - įsikūrusi Taivane

Nepaisant to, kad „Seed4.me“ nėra pagrįstas “Interneto priešas” jurisdikcijos, jie vis dar tvarko žurnalus. Būtent tai aš stengiuosi išplėtoti visur, kur einu. Nesvarbu, kokia paslauga, jie PRISIJUNGS!

Jokio būdo nėra. VPT paslauga naudojasi tam tikru registravimu, o „Seed4.me“ atveju - jie yra labai sąžiningi dėl to..

Tinklaraštyje Seed4.me teigia, “Mūsų dažnai klausia: “Ar laikote žurnalus??” ir atsakymas yra “Taip”. Tas pats, kaip ir kiti VPN teikėjai pasaulyje!”

Jie toliau tvirtina, “Jei kas nors sako, kad VPT įmonė nevykdo JOKIŲ žurnalų, jie meluoja”. „Seed4.me“ įrašo kai kuriuos ryšio žurnalus, tačiau ta informacija ištrinama po 7 dienų.

Taip pat gana įdomu pastebėti, kad teikėjas neturi privatumo politikos ar TOC. Jie nagrinėja visas su VPN susijusias užklausas tinklaraščio įraše, kurį aš anksčiau susiejau.

Šis teikėjas neturi privatumo politikos ir neapima žurnalų savo TOS pareiškime. Vietoj to, jame nagrinėjama žurnalų problema tinklaraščio įraše.

27. „SunVPN“ - būstinė yra JAV

Remiantis 5 akių jurisdikcija, „SunVPN“ iš tikrųjų registruoja jungties informaciją ir IP adresus. Prireikus jie taip pat atvirai pasakoja apie savo bendradarbiavimą su teisėsaugos institucijomis.

“Jei turime pagrįstų priežasčių įtarti, kad galutinis vartotojas užsiima internetine nusikalstama veikla, pasiliekame teisę pranešti teisėsaugos institucijoms.”

Jų privatumo politika yra labai išsami, tačiau glausta, joje pateikiama visa teikėjo užfiksuota informacija sąrašo forma, įskaitant IP adresą, laiko žymes ir sunaudotą pralaidumą..

28. „StrongVPN“ - būstinė yra JAV

Aš per daug nesigilinsiu į tai, kodėl „StrongVPN“ laikomas nesaugiu teikėju. Kalbant paprastais žodžiais, tai yra JAV įsikūręs tiekėjas, kuriuo paprasčiausiai negalima pasitikėti.

Žinoma, teikėjų privatumo politika teigia, “„StrongVPN“ nerenka ir neregistruoja jokio srauto ar nenaudoja savo virtualiojo privataus tinklo paslaugos”

Tačiau niekas negali būti tikras, kol šie teiginiai nebus patikrinti dėl kokių nors priežasčių. Iki tol palikčiau perspektyvai nuspręsti, ar jie nori pasitikėti tarnyba.

29. „SaferVPN“ - būstinė yra JAV

„SaferVPN“ yra dar viena JAV teikiama paslauga. Tai pasakius, niekada negalima nustoti jaudintis, kad NSA ir FTB juos šnipinėja.

Pats VPT neturi labai stiprios reputacijos rinkoje, ir tai dar labiau sumažina jo, kaip patikimo ar saugaus pasirinkimo, patikimumą..

Tačiau teikėjas gana aiškiai informuoja, kokius metaduomenis jie įrašo savo privatumo puslapyje. Tai apima serverio vietos ryšį, sunaudotą pralaidumą ir ryšio / atjungimo laiko žymes.

Jie toliau registruoja, iš kurios šalies prisijungėte, ir drąsiai tvirtina, kad neįrašo IP adreso. Vis dėlto netikiu. Taip pat gali būti apgaulė jais pasitikėti!

30. „TunnelBear“ - būstinė Kanadoje

Kanada patenka į pirmosios šalies, kuriai buvo pratęstas UKUSA susitarimas, sąrašą, galiausiai įtraukdama dar dvi, kad sudarytų „Penkių akių aljansą“..

Atsižvelgiant į tai, „TunnelBear“ įsikūrusi Kanadoje vargu ar yra teigiamas ženklas. Jau neminint to, jis parduoda tą patį “Nemokamas VPN be žurnalų” keiksmažodis, kuris iš tikrųjų yra rizikingesnis.

Teikėjas’Privatumo politikoje teigiama, kad ji nerenka srauto žurnalų ir nežiūri jokios vartotojo veiklos. Tačiau jie renka informaciją apie operacinės sistemos versiją, „TunnelBear“ programos versiją, aktyvią mėnesį (1 arba 0) ir mėnesio pralaidumo naudojimą.

Kad būtų sąžininga, „TunnelBear“, įrašydama šią informaciją, atrodo, kaip jie groja “žodžių žaidimai” kai reikia rąstų, paslėpti tikrąsias jų spalvas. Nerekomenduočiau teikėjo, jei trokštate privatumo!

31. „TorGuard“ - būstinė yra JAV

Aš buvau šiek tiek susimąstęs apie TorGuard įtraukimą į šį sąrašą. Ypač atsižvelgiant į tai, kad teikėjas siūlo išskirtines privatumo priemones kartu su gana puikiu dedikuotų IP sąrašu.

Tačiau vien todėl, kad jie yra įsikūrę JAV, aš jaučiuosi šiek tiek nesaugiai, kai prisiregistruoju su teikėju - kad išlaikyčiau savo anonimiškumą internete.

Jų privatumo politika dažniausiai buvo aiški ir nepripildyta prieštaravimų. „TorGuard“ teigia “neišsaugo ir neregistruoja jokio srauto ar naudojimo iš savo virtualiojo privataus tinklo (VPN) ar tarpinio serverio.”

Tačiau tai galima patvirtinti tik tuo atveju, jei jie susiduria su teismo šaukimo ar žvalgybos agentūros ar vyriausybės nurodymu. Iki tol pasitikėčiau teikėju perspektyvomis!

32. „TigerVPN“ - jos būstinė yra Slovakijoje

„TigerVPN“ yra gana saugus teikėjas pagal jurisdikciją. Vartotojams nereikėtų jaudintis, kad teikėjas bendradarbiauja su kitų šalių žvalgybos agentūromis.

Jie tvirtina, kad savo TOC yra įsipareigoję dėl jūsų privatumo, užtikrindami, kad nerenka ir neprisijungia prie srauto duomenų. Tačiau tai netaikoma jungiamumo žurnalams.

“Esame įsipareigoję dėl jūsų privatumo ir nerenkame ar neregistruojame srauto duomenų ar naršymo veiklos iš atskirų vartotojų, prijungtų prie mūsų VPN.”

Teikėjas saugo ryšio / atjungimo laiko žymes ir pralaidumo duomenų informaciją. Gerai tai, kad VPT nesaugo realių vartotojo IP adresų.

Taigi, jūs vis dar esate gana saugus su VPN paslauga. Žinoma, visiškai tikimasi, kad prisiregistruosite su teikėju. Aš tik informatorius!

33. „VPNSecure“ - būstinė Australijoje

„VPNSecure“ būstinė yra Australijoje, kuri yra „Penkių akių šalis“. Tai gali būti ne pats patikimiausias pasirinkimas, nes šalis užsiima masiniu stebėjimu ir dalijimusi žvalgybos informacija.

Dėl to IPT, telekomunikacijos ir VPN tarnybos privalo saugoti duomenis, kuriuos vyriausybė ar slaptosios agentūros gali pasiekti, kai to reikalaujama, išleidžiant teismo šaukimą ar įsakymą..

Paslaugų teikėjas pats stengiasi užtikrinti, kad neišsaugotų jokios asmeninės informacijos, ir garantuoja, kad neprisijungs jūsų IP adreso, laiko žymos, naudojamo pralaidumo ar DNS užklausų..

Nepaisant to, kad žurnalai nėra registruojami, jie vis tiek siūlydavo a “Orderių kanaras”, kuri šiuo metu suteikia “Mes galime’neatrodo, kad rasite tave puslapį’vėl ieškote” klaida, nurodanti, kad vyriausybė arba DIO, ASD, ASIO ar ASIS galėjo išduoti šaukimą į teismo šaukimą ar įsakymą dėl įsakymo..

34. „VPN Unlimited“ - būstinė yra JAV

Remiantis 5 akių jurisdikcija, „VPN Unlimited“, kurį teikia „KeepSolid Inc“, daugeliui gali būti ne saugus pasirinkimas. Pati vieta nustato privalomus duomenų saugojimo įstatymus.

Žinoma, „VPN Unlimited“ savo privatumo politikos puslapyje teigia kitaip, kaip ir aukščiau išvardinti vardai. Tačiau realybė yra visai kitokia.

“„KeepSolid Inc.“ nerenka ir neregistruoja jokios vartotojo veiklos, kai naudojasi savo VPN paslaugomis, išskyrus bendrą žiniatinklio srauto kiekį kiekvienai sesijai ir sesijos datoms, norint juos rodyti vartotojui’interneto kabinete ir VPN kliento programose.”

Šis teiginys prieštarauja jų “nerenka ir neprisijungia” paraišką, nes vis dar saugoma informacija apie interneto srautą, ryšio laiko žymes, įrenginio tipą ir šifravimo tipą.

35. VPN vartai - būstinė Japonijoje

Galbūt „VPN Gate“ yra Japonijoje, tačiau jie rimtai nevertina vartotojo privatumo. Tačiau gerai yra tai, kad jie yra atviri savo žurnalų ruošimo politikai.

Jei lankotės jų puslapyje kovos su piktnaudžiavimu politika, teikėjas teigia “Visada tris ar daugiau mėnesių saugome viešų VPN vartų VPN ryšių serverių VPN jungčių žurnalus.”

Paslaugos įrašytą informaciją sudaro ryšio laiko žymės, IP adresas, paskirties VPN serveris, neapdorotas IP ir kliento pagrindinio kompiuterio vardas ir kt..

36. „Windscribe“ - būstinė Kanadoje

Kadangi „Windscribe“ būstinė yra „Penkių akių“ jurisdikcija, ji negali būti laikoma saugia galimybe, ypač jei norite panaudoti visišką skaitmeninį privatumą..

Jie turi nemokamus ir mokamus planus. Pirmųjų atveju jie registruoja bendrą pralaidumo kiekį, sunaudotą per 1 mėnesį.

Tačiau teikėjas taip pat randamas įrašydamas vartotojų laiko žymes. Jie tvirtina, kad ši informacija nėra susieta su sąskaitomis ar IP adresais, bet mes niekada negalime žinoti.

Jie skaidrumo ataskaitų puslapyje skelbia teisėsaugos institucijų užklausas realiu laiku. Tačiau apie šiuos pranešimus informacijos nėra daug.

37. „ZenMate“ - būstinė yra Vokietijoje

Vokietijoje įsikūrusi „ZenMate“ praranda savo patikimumą dėl to, kad yra susijusi su „14 akių“ šalimi. Teikėjas, kaip ir daugelis aukščiau paminėtų, teigia, kad dirba su neprisijungimo politika.

Tačiau turint galvoje nemokamą planą, tuo sunku patikėti. Jie gali sekti srauto ir pralaidumo žurnalus.

Savo privatumo politikos puslapyje jie taip pat mini IP adresų įrašymą, tačiau teigia, kad jie yra tvarkomi tik laikinai. Galų gale galite pasitikėti VPT.

Patikimi teikėjai, turintys griežtą VPN be žurnalų politiką

Dabar, kai žinote apie tai, kokių VPN paslaugų reikia vengti. Aš maniau, kad būtų svarbu suteikti jums informacijos apie tiekėjus, kurie yra mažiau rizikingi registravimo srityje.

Patikimi VPN su griežtu & ndquo; žurnalo & rdquo; Politika

Žinoma, yra tik keli su PATIKRINTAIS “nėra rąstų” politiką, todėl jos bus nuodugnesnės. Tikiuosi, kad įvertinsite pastangas, nes man prireikė 72 valandų, kad šis tyrimas ir rašymas būtų atlikti!

1. „Avast SecureLine“ - įsikūrusi Čekijos Respublikoje

Nuo „5, 9“ ir „14 akių“ teismų jurisdikcijos „Avast SecureLine“ būstinė yra Čekijos Respublikoje, kuri yra draugiška internetui. Tai padidina jo patikimumą rinkoje.

Be abejo, pats teikėjas taip pat yra gana nuostabus - siūlo privatumo įrankių rinkinį, kad jūsų tapatybė būtų paslėpta rinkoje.

Ar „Avast“ VPN saugo žurnalus? Džiugu, kad teikėjas yra apsaugotas nuo bet kokių veiklos / naudojimo žurnalų. Vienintelis dalykas, kurį jie fiksuoja, yra laikas ir tinklo vieta VPN ryšiams.

Ši informacija bus ištrinta po 30 dienų ir tikrai nebus susieta su jūsų tapatybe. Todėl galite laikyti „Avast“ saugiu savo internetinio privatumo pasirinkimu.

Palaukite: norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite mūsų „Avast SecureLine“ VPN apžvalgą.

2. „CyberGhost“ - įsikūrusi Rumunijoje

Tikriausiai vienas saugiausių VPN rinkoje, „CyberGhost“ būstinė yra Rumunijoje, kuri yra patogi internetui. Tas, kuris tiki vartotojo privatumu (gana retas).

Pats paslaugų teikėjas neprivalo saugoti žurnalų vartotojams. Tai leidžia jiems įvykdyti privatumo pažadą, ko galbūt trokšta VISI asmenys.

Savo privatumo politikoje „CyberGhost“ teikia pirmenybę,

Laikydamiesi griežtos principo „neprisijungti“, mes užtikriname, kad mes NETEKĖTŲ sekti vartotojų srauto, vykdomo „CyberGhost“ VPN tunelyje, pavyzdžiui: naršymo istorija, srauto tikslas, paieškos nuostatos, duomenų turinys, IP adresai ar DNS užklausos..

Vienintelis dalykas, kurį jie įrašo, yra “bandymai prisijungti” nustatyti, ar jiems pasisekė, ar ne. Tačiau net ši informacija nėra susieta su vartotojų abonementais. Be abejo, „CyberGhost“ yra puikus pasirinkimas privatumą užtikrinantiems vartotojams visame pasaulyje!

3. „ExpressVPN“ - įsikūrusi Britų Mergelių salose

Aš asmeniškai laikau „ExpressVPN“ saugiausiu pasirinkimu rinkoje. Tai nedarantis VPN’t saugoti žurnalus ir yra toliau nuo “Interneto priešas” jurisdikcijų, neabejotinai patenka į “gerbia vartotojo privatumą” Kategorija.

2017 m. Sausio mėn. Turkijos valdžios institucijos surengė reidą „ExpressVPN“ duomenų centruose, kad ištirtų Andrejaus Karlovo (Turkijos Rusijos ambasadoriaus) nužudymą, kurį 2016 m. Gruodžio 19 d. Įvykdė Mevlüt Mert Altıntaş (ne tarnybos metu dirbantis policijos pareigūnas)..

Nors viskas aišku, tyrimas nebuvo nutrauktas. Valdžia bandė rasti nuorodas į kitus susijusius asmenis, tik norėdama sužinoti policijos pareigūną’„Facebook“ ir „Gmail“ buvo ištrinti.

Atskleisti skaitmeniniai pėdsakai, veiksmas atliktas naudojant privatų ryšį, kurį eksploatuoja „ExpressVPN“. Po to, kai buvo paimtas minėtas serveris ir atliktas nuodugnus patikrinimas, jokios naudingos informacijos neatskleista..

Tai privertė tyrėjus tiesiogiai kreiptis į „ExpressVPN“ dėl žurnalų. Teikėjas užsiminė apie savo „NEMOKAMŲ ŽYMĖJIMŲ“ politiką, iškeldamas priešakį į privatumą VPN rinkoje.

Atsiliepime - VPT paslauga rašo,

Kaip 2017 m. Sausio mėn. Pareiškėme Turkijos valdžios institucijoms, „ExpressVPN“ neturi ir niekada neturėjo jokių klientų prisijungimo žurnalų, kurie leistų mums žinoti, kuris klientas naudojasi tyrėjų nurodytais konkrečiais IP.

4. „FrootVPN“ - įsikūrusi Švedijoje

Kadangi „FrootVPN“ būstinė yra „14 akių“ jurisdikcijoje, ji negali būti laikoma patikima tarnyba. Teikėjas, bendradarbiaudamas su valdžios institucijomis, turės atskleisti žurnalus, kai to bus reikalaujama.

Nėra jokio darbo, todėl vartotojams visada patariu atsiriboti “Interneto priešas” vietos. Jie tiesiog nėra to verti.

„FrootVPN“ akivaizdžiai gana drąsiai pareiškia, kad jie nesaugo žurnalų,

Mums rūpi jūsų privatumas internete. Jūsų informacija niekada nebus pasidalinta su jokiomis trečiosiomis šalimis.

Tačiau jie pamiršta patikslinti, ar dalinsis informacija su vyriausybės institucijomis ar žvalgybos agentūromis, kai jiems bus išduotas teismo šaukimas ar įsakymas.!

Jų registravimo puslapis ir privatumo politika taip pat yra gana neaiškūs ir tik teigiama, kad nėra jokių ryšio žurnalų, tokių kaip laiko žymos. O kaip kita asmeniškai identifikuojama informacija (PII)?

5. HIDE.me - įsikūrusi Malaizijoje

Malaizija yra saugi interneto jurisdikcija, nutolusi nuo 5, 9, 14 akių aljansų. Tai suteikia „Hide.me“ pranašumą prieš kitus pavadinimus rinkoje. VPT gerbia vartotojus’ teisė į privatumą.

Iš esmės jis nelaiko srauto žurnalų ir nežiūri vartotojo veiklos. Žinoma, viskas yra kitaip, jei prisiregistruojate į nemokamą planą, kuriam suteikiama 2 GB pralaidumo riba.

Vėliau teikėjas saugo veiklos žurnalus (ištrinamas po kelių valandų). Tačiau jei prisiregistruojate naudoti „premium“ planą, iš paslaugų teikėjo galite tikėtis geresnio saugumo.

Galite peržiūrėti jų sertifikatą, išduotą nepriklausomo saugumo analitiko, patvirtinusio, kad nėra jokių žurnalų paraiškų. Viduje per metus galite pamatyti daugybę užklausų.

Teikėjai’ atsakymas į kiekvieną užklausą buvo:

hide.me negali ir nelaiko jokių žurnalų; taigi mes negalėsime suteikti jums daugiau informacijos šiuo klausimu.

6. IVPN - įsikūręs Gibraltare

Gibraltaras taip pat patenka į saugios interneto jurisdikcijas. Tai nenustato jokių privalomų duomenų saugojimo įstatymų ar piliečių masinės stebėjimo veiklos.

Tai savaime suteikia IVPN pranašumą rinkoje, kurioje įsikūrę daugiau nei 80 paslaugų teikėjų “Interneto priešas” jurisdikcijos. Jei to nepakaktų, IVPN nustato griežtą neprisijungimo politiką.

Teikėjas nesaugo jokių sesijos / ryšio duomenų, tokių kaip laiko žymos, pralaidumo naudojimas ar veiklos / naudojimo duomenys, pvz., Aplankytos svetainės, IP adresas ir kt..

Net nebuvo nė vieno atvejo, kai IVPN nutekino informaciją bet kuriai vyriausybei ar žvalgybos agentūrai. Norėdami gauti daugiau informacijos apie jų registravimą, galite sužinoti šią išsamią informaciją “Privatumo politika” puslapis!

7. Ivacy - įsikūrusi Singapūre

Įkurta 2007 m., „Ivacy“ buvo privatumo priešakyje, net prieš tai tapdama dalyku. Įsikūręs Singapūre, teikėjas yra gana saugus nuo invazinio stebėjimo ir duomenų saugojimo.

Griežtai nesiregistruojame ir nestebime naršymo internete, prisijungimo žurnalų, priskirtų VPN IP, pradinių IP adresų, naršymo istorijos, išeinančio srauto, prisijungimo laiko, jūsų pasiektų duomenų ir (arba) jūsų užklausų sugeneruotų DNS užklausų..

Vienintelė VPN teikėjo įrašoma informacija yra jūsų vardas, el. Pašto adresas ir mokėjimo būdas, kai jūs prisiregistruojate. Žinoma, jei norite dar labiau paslėpti savo tapatybę, galite naudoti pseudo ID ir vardus.

Visa tai leidžia vartotojams išlikti visiškai saugiems internete, nes jokie duomenys negali susieti su konkrečia konkretaus jų paslaugos vartotojo veikla. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite perskaityti jų išsamią informaciją “Privatumo politika”.

8. Mullvad - įsikūrusi Švedijoje

Nors „Mullvad“ yra įsikūrusi „14 akių“ jurisdikcijoje, niekada nebuvo rasta perduodant žurnalus vyriausybės institucijoms. Teikėjas didžiąja dalimi saugo jūsų tapatybę.

Jame nėra asmeniškai identifikuojamos informacijos (PII) žurnalų. Tačiau išanalizavus jų “Privatumo politika”, Aš atradau, kad „Mullvad“ seka kitus rodiklius.

Tai apima bendrą pralaidumą viename serveryje, centrinio procesoriaus įkėlimą viename branduolyje ir bendrą dabartinių jungčių skaičių, iš kurių nė vienas negali būti susietas su jūsų tapatybe.

Aš iš tikrųjų laikau „Mullvad“ saugiu paslaugų teikėju, tačiau vėlgi pasirinkimas priklauso nuo perspektyvos. Pasitikėjimas yra labai svarbus veiksnys renkantis VPN.

9. „NordVPN“ - įsikūrusi Panamoje

Aš asmeniškai manau, kad „NordVPN“ yra viena iš geriausių VPN paslaugų, neturinčių jokių žurnalų, rinkoje. Rumunijoje įsikūręs paslaugų teikėjas įgyja strateginį pranašumą prieš kitus pavadinimus.

Vieta yra labai saugi ir tinkama interneto jurisdikcijai. Ar „Nord VPN Log“? Na, jie “garantuoja griežtą be žurnalų politiką”, kurį patikrina stambi apskaitos įmonė.

2018 m. Lapkričio mėn. Buvo baigtas saugumo auditas, kurio metu “Didelis 4” Sąskaitų įmonė turėjo prieigą prie „NordVPN“ serverių, duomenų bazių, tikrino konfigūraciją, stebėtojų operacijas ir darbuotojus.

Rezultatai atskleidė, kad „NordVPN“ nesaugo srauto žurnalų, IP adresų, ryšio žurnalų ar jokios interneto veiklos informacijos, kurią galėtų susieti su vartotoju.

Kadangi teikėjas nustato šešių vienalaikių jungčių apribojimą, jie turi tam tikrus stebėjimo mechanizmus. Tačiau nė vienas iš jų nekelia grėsmės vartotojų privatumui ar saugumui.

10. Puikus privatumas - įsikūrusi Šveicarijoje

Šveicarijoje sukurta VPN paslauga siūlo patobulintas internetines anonimiškumo ir saugos funkcijas. Pati vieta anksčiau buvo “Draugiškas internetas” jurisdikcija taip pat.

Tačiau 2017 m. Rugsėjį priėmus naują įstatymą, Šveicarija gali būti laikoma a “kooperatyvas” jurisdikcija, kuri vykdys tikslingą stebėjimą.

Tai neturi įtakos tobulai privatumui ir jos įsipareigojimui išlaikyti jus anonimus. Teikėjas visus savo serverius veikia RAM disko režimu, kaip jie paaiškina savo žurnalo politikos puslapyje.

Jie taip pat nefiksuoja ir nesaugo jokios informacijos, išskyrus bendrą naudojimą serveriuose. Geriausia dalis: šie teiginiai yra patikrinti. 2016 m. Rugpjūčio mėn. Nyderlandų valdžios institucijos konfiskavo vieną iš teikėjų serverių Roterdame, Nyderlanduose.

Nors serverio arešto priežastis niekada nebuvo nurodyta, „Perfect Privacy“ patvirtino, kad jokie vartotojo duomenys nebuvo perduoti:

Kadangi neregistruojame jokių duomenų, šiuo metu nėra jokios priežasties manyti, kad buvo pažeisti bet kokie vartotojo duomenys. Dabar galime daryti išvadą, kad dėl konfiskavimo nebuvo pakenkta jokiai kliento informacijai. Roterdamo vieta toliau veiks naudodama pakaitinius serverius.

11. Privati ​​interneto prieiga (VIP) - įsikūrusi JAV

PIA yra JAV sukurta VPN paslauga, siūlanti nebrangią ir patogią vartotojui patirtį. Tai taip pat vienintelis paslaugų teikėjas, turintis savo būstinę JAV, kurį laikau saugiu pasirinkimu.

Nepaisant privalomų duomenų saugojimo ir stebėjimo įstatymų, VIP įrodė esanti a “nėra rąstų” teikėjas, ne kartą, bet du kartus per pastaruosius 4 metus.

“Galime vienareikšmiškai teigti, kad mūsų įmonė neturi ir iki šiol netvarko metaduomenų žurnalų, kai abonentas naudojasi VPN paslauga, kiek laiko abonentas naudojasi’buvo naudojamas ir iš kokio IP adreso atsirado abonentas. Be to, šifravimo sistema neleidžia mums peržiūrėti ir tokiu būdu prisijungti prie to, kokius IP adresus abonentas lankosi ar aplankė.”

Pirmojoje teismo byloje nuo 2016 m. FTB davė šaukimą į paslaugų teikėją, reikalaujantį žurnalų, kuriuose vartotojas, tariamai sukėlęs sprogimą, naudodamas PIA VPN, registravo žurnalus..

Remiantis oficialiais teismo dokumentais, vienintelė informacija, kurią teikėjas galėjo suteikti, yra tai, kad IP adresų grupė buvo naudojama iš JAV rytų kainos..

“Į London Trust Media [Private Internet Access] buvo išsiųstas teismo šaukimas ir vienintelė informacija, kurią jie galėjo pateikti, yra ta, kad naudojami IP adresai buvo iš rytinės JAV pakrantės..”

Antrasis atvejis nuo 2018 m. Susijęs su internetiniu įsilaužėliu Rossu M. Colby, kuriam pateikti kaltinimai dėl trijų nusižengimų ir dviejų nusikaltimų, susijusių su tariamu kompiuterio įsilaužimu..

FTB patvirtino, kad įtariamasis pasinaudojo VPN paslaugomis ar VIP, vykdydamas šią neteisėtą veiklą, ir reikalavo iš teikėjo įrašyti žurnalus, tačiau už tai nieko negavo.

“„London Trust Media“ valdo prekės ženklą „Private Internet Access“ (PIA), kuriam priklauso keli IP adresai, naudojami nulaužti „Embarcadero Media“. Asmeninė interneto prieiga neregistruoja vartotojo veiklos, pvz., Kokius failus jie pasiekė ar kokius pakeitimus padarė svetainėje.”

Man atrodo gana tvirta „nulio žurnalų“ politika, ypač atsižvelgiant į tai, kad PIA sugeba apsaugoti savo vartotojus, net kai pasirodo tokios žvalgybos agentūros kaip FTB.!

12. Pasitikėjimas.Zona - įsikūrusi Seišeliuose

Kadangi „Trust.Zone“ veikia iš Seišelių, jie jau įgyja pranašumą įsikūrdami a “draugiškas internetu” jurisdikcija. Pats teikėjas taip pat sutelkia dėmesį į visišką anonimiškumą.

“Visi mūsų VPN serveriai visame pasaulyje NĖRA saugomi jokių žurnalų failų, kad būtų užtikrintas jūsų privatumo saugumas. Visi naudojimo duomenys yra anonimiški ir nėra prijungti prie jūsų tikrojo, viešo IP adreso”

Nors šie teiginiai dar nėra patikrinti, „Trust.Zone“ iš esmės atrodo kaip saugi paslauga. Aš įtariu, kad jie saugo tam tikros formos sesijų žurnalus, bet tuos, kurie nesusiję su vartotoju.

13. „VyprVPN“ - įsikūrusi Šveicarijoje

Pagrindinė būstinė yra Šveicarijoje, „Auksinė varlė“’s „VyprVPN“ įdėjo daug pastangų, kad taptų patikimu paslaugų teikėju. Vietos teikėjas taip pat teigiamai prisidėjo.

2010 m. Šveicarijos federalinis aukščiausiasis teismas IP adresus pripažino asmenine informacija, kurios negalima sekti nepranešus apie tai susijusiems asmenims.

Tai suteikė „VyprVPN“ pranašumą. Šveicarija’Palankūs privatumo įstatymai, taip pat garantuojantys aukščiausią paslaugų teikėjo ir jo vartotojų saugumą. Tačiau 2017 m. Rugsėjo mėn. Įsigaliojo naujas įstatymas.

Šis įstatymas, anot „Swissinfo.ch“, leidžia FIS įsitraukti į tikslinį stebėjimą, asmeninių nuosavybių, telefonų linijų ir kompiuterių, kurie anksčiau nebuvo uždrausti, klaidą.

Per tą laiką „VyprVPN“ registravo ryšio duomenis (įskaitant IP adresus), saugomus 30 dienų. Tačiau teikėjas nori labiau stengtis apsaugoti vartotojų privatumą.

Todėl 2018 m. Rugsėjo mėn. „VyprVPN“ pradėjo bendradarbiauti su „Leviathan Security Group“, kad atliktų auditą ir konsultuotųsi, kad būtų pakeista jų tarnyba į visišką “nėra rąstų” VPN paslauga.

Skirtingai nuo „NordVPN“ audito, „VyprVPN“ atliktą auditą gali analizuoti visuomenė ir į jį galima remtis dalijantis nuoroda. Čia yra pranešimas iš ataskaitos:

“Mes ištyrėme visus projekto komponentus pagal grėsmės vertinimą. Auksinė varlė stengėsi kartu su vertinimu pašalinti visas su logika nesusijusias išvadas. Kai tai atliksime, atlikome pakartotinį patikrinimą ir įsitikinome, kad visos pataisos buvo veiksmingos.”

14. „VPNArea“ - įsikūrusi Bulgarijoje

Nepaisant 5, 9 ir 14 akių jurisdikcijos, Bulgarijoje įsikūrusi VPNArea yra puikus pasirinkimas vartotojams, norintiems įgyti anonimiškumą internete..

Privatumo politikoje nenurodoma jokių duomenų, užtikrinant vartotojams, kad jų veikla ir toliau bus saugi naudojant „VPNArea“ - ypač jei jūs gyvenate šalyje, kurioje taikomi griežti interneto įstatymai..

“Mes nestebime, nerašome ir nesaugome jokių klientų žurnalų’s VPN veikla. Mes nestebime, nefiksuojame ir nesaugome jokių prisijungimo datų, laiko žymenų, gaunamų ir išeinančių IP adresų, pralaidumo statistikos ar kitų identifikuojamų duomenų iš bet kurių VPN vartotojų, naudojantis mūsų VPN serveriais.”

Teikėjo taip pat nebuvo nė vieno atvejo, kuris papildomai patikrina jų reikalavimus. Nuo srauto, ryšio iki IP adresų žurnalų „VPNArea“ nefiksuoja jokių PII duomenų.

15. „ZoogVPN“ - įsikūręs Meno saloje

„ZoogVPN“ veikia Meno saloje, kuri yra saugi interneto jurisdikcija. Šalis’Įstatymai neįpareigoja duomenų saugojimo ar masinio piliečių stebėjimo.

Teikėjas taip pat teigia, kad nesiūloma prisijungti,

“Mes griežtai nerenkame ir nekaupiame jokios informacijos apie vartotojo veiklą, svetaines ar programas, kuriomis naudojasi vartotojas, vartotojo IP adresus ar vartotojo prisijungimo / atsijungimo sesijas..”

Jei patikrinsite jų Privatumo politika, „ZoogVPN“ taip pat linkęs labai aiškiai pasakyti, ką jis daro ir ko nestebi. Iš tiesų, mes turime dar vieną nulio žurnalų teikėją.

Vienintelis dalykas, kurį jie registruoja, yra visas pralaidumas jos serveriuose. Vartotojams / potencialiems klientams nereikia jaudintis dėl internetinės veiklos ar metaduomenų, kurie galėtų juos susieti, registravimo.

VPT, kurie neregistruoja svarbių duomenų / informacijos!

Dabar esate susipažinęs su daugiau nei 30 VPN paslaugų, kurios gali būti laikomos “nepatikimas” ir vyresni nei 15 metų ir garantuoja visišką anonimiškumą. Tačiau vis dar liko svarstyti daugybę vardų.

Tai apima tuos VPN, kurie atsiduria viduryje. Teikėjai, kurie yra įsikūrę SAFE jurisdikcijose, tačiau vis tiek registruoja minimalią ryšio informaciją, kuri nebūtinai gali susieti jūsų tapatybę.

Taigi, nusprendžiau nesudaryti jiems atskiro įrašo! Žemiau galite pamatyti paslaugų teikėjų, kurie neregistruoja atsekamos informacijos / duomenų, pavadinimus. Prisiregistruoti su jais gali tik jūs.

 1. Anoniminis VPT - įsikūręs Seišeliuose
 2. „BlackVPN“ - įsikūręs Honkonge
 3. „BulletVPN“ - įsikūręs Estijoje
 4. „BolehVPN“ - įsikūręs Malaizijoje
 5. „Boxpn“ - įsikūręs Turkijoje
 6. „CactusVPN“ - įsikūręs Moldovoje
 7. „CyberSilent“ - įsikūrusi Lenkijoje
 8. „CryptoStorm“ - įsikūręs Islandijoje
 9. „Doublehop“ - įsikūręs Seišeliuose
 10. „DotVPN“ - įsikūręs Honkonge
 11. „DathoVPN“ - įsikūręs Panamoje
 12. „DefenceVPN“ - įsikūręs Barbadose
 13. „CitizenVPN“ - įsikūręs Danijoje
 14. „EarthVPN“ - įsikūręs Kipre
 15. „Easy Hide IP“ - įsikūręs Seišeliuose
 16. „F-Secure Freedome“ - įsikūrusi Suomijoje
 17. Aš - įsikūręs Kipre
 18. „FinchVPN“ - įsikūręs Malaizijoje
 19. „HideIPVPN“ - įsikūręs Moldovoje
 20. „ibVPN“ - įsikūręs Rumunijoje
 21. Užmaskavimas - įsikūręs Belize
 22. „IdentityCloaker“ - Čekija
 23. „IronSocket“ - įsikūręs Honkonge
 24. „Keenow Unblocker“ - įsikūręs Izraelyje
 25. „Kepard“ - įsikūręs Moldovoje
 26. „Le VPN“ - įsikūręs Honkonge
 27. „LimeVPN“ - įsikūręs Honkonge
 28. Mano privatus tinklas - Honkongas
 29. nVPN - įsikūręs Bosnijoje
 30. „NoodleVPN“ - įsikūręs Malaizijoje
 31. „OneVPN“ - įsikūręs Honkonge
 32. Privatoria - įsikūrusi Čekijos Respublikoje
 33. „PandaPow“ - įsikūręs Honkonge
 34. sh - Įsikūręs Seišeliuose
 35. „SpyOFF VPN“ - įsikūręs San Marine
 36. „SmartVPN“ - įsikūręs Seišeliuose
 37. „SecurityKISS“ - įsikūręs Airijoje
 38. „SwissVPN“ - įsikūręs Šveicarijoje
 39. „VPNLUX“ - įsikūręs Beliza
 40. AC - įsikūręs Rumunijoje
 41. VPN baronas - įsikūręs Rumunijoje
 42. ht - įsikūręs Belize
 43. „VersaVPN“ - įsikūręs Filipinuose
 44. asia - Įsikūręs Belize
 45. „VPNBook“ - įsikūręs Šveicarijoje
 46. „ZenVPN“ - įsikūręs Dominikoje
 47. „ZorroVPN“ - įsikūręs Beliza
 48. ZPN - įsikūręs JAE

Suvyniokite daiktus

Tikriausiai dabar turite gerą idėją apie VPN paslaugų registravimo politikos variantus. Ten, kur dauguma teigia esą nesąžiningi, jie randami kaupiant asmens identifikavimo informaciją (PII)..

Be abejo, kai kurie yra labiau civilizuoti ir giliau atsiskleidę įrašo tik minimalią ryšio informaciją. Tačiau jei kalbėsime apie visišką anonimiškumą. Tik nedaugelis iš tikrųjų yra LOGLESS.

Pagal visus šiuos kriterijus bandžiau pateikti kuo daugiau informacijos VPT’s. Taip yra todėl, kad žinau, kad kartais gali būti sunku suprasti medienos ruošos strategijų privalumus ir trūkumus.

Be skirtingų strategijų, teikėjai įvairiais būdais praneša vartotojams apie šią politiką, dažnai paslėpdami tikrąsias spalvas už keblaus žaidimo.

Šiaip ar taip, tikėkitės, kad šis vadovas yra naudingas išsiaiškinant tiesą. Jei turite klausimų / rūpesčių, komentuokite žemiau. Aš atsakysiu asmeniškai. Geros dienos be rūpesčių!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me