Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

“Dabar mus visus jungia internetas, tarsi neuronai milžiniškose smegenyse”

Turiu būti skolingas Stephenui Hawkingui, kad jis taip tiksliai apibendrino savo darbą, tačiau liko tiek daug savo fantazijos. Tai, ką jis pasakė apie internetą, daugiausia yra tiesa. Kai kuriems tai gali būti pagirtina: ‘skaitmeninis pasaulis’. Koks laikas būti gyvam, eh? Tuo pat metu kiti gali skeptiškai vertinti interneto naudojimą. Mes, „BestVPN.co“, suprantame abi puses, tačiau turime keletą savo minčių šia tema.

Kaip ir visa kita gyvenime, internete yra tam tikrų privalumų ir trūkumų. Tai yra neįtikėtinas mokymosi šaltinis, suteikiantis prieigą prie neatidėliotinų pramogų, palengvinantis „SaaS“ įrankių darbą ir padedantis įgyti informaciją kaip asmeniui per socialinę žiniasklaidą (suteikiantis daug galimybių tapti savo viršininku). Tuo pačiu metu kyla grėsmė jūsų asmeniniam saugumui ir privatumui, todėl kyla pavojus jūsų šeimai / verslui / pinigams!

Kibernetinio saugumo supratimas!

Deja, yra asmenų, kurie’Išnaudosite internetą vykdydami nusikalstamą veiklą, apgaudinėdami vartotojus naudodamiesi kenkėjiška programine įranga, gaudami duomenis sukčiavimo būdu arba sukurdami schemas, kurios apgaudinėja asmenis iš jų pinigų. Kibernetiniai nusikaltėliai tampa protingesni ir tobulesni vykdydami savo operacijas, naudodamiesi kūrybinėmis priemonėmis, kad pavogtų tapatybes, padarytų sukčiavimo atvejų ar net pradėtų kibernetines atakas prieš kitus..

Kibernetinio saugumo supratimas

Jei tai būtų buvę’Pakanka, kad internetas alsuoja smurtu, tamsiomis pagundomis ir amoralumu su įmonėmis / asmenimis, kurie aktyviai ieško vartotojų, VISIEMS! Vyriausybės don’Nenorite pasitikėti savo piliečiais ir įvesti internetinius įstatymus, leidžiančius stebėti paprastą žmogų. Visa tai verčia suvokti, kad buvimas SAUGIAU internete yra nebe duota, bet būtina popamokinė veikla.

Kibernetinis saugumas Awarenes mėnuo

Dabar mes žinome, ką jūs’pagalvojus, visa tai atrodo niūriai ir paviršutiniškai, tiesa? Tačiau galime tai patikinti’t! Būtent todėl šį Nacionalinį kibernetinio saugumo mėnesį (NCSAM) mes’priėmėme sprendimą padėti klientams saugiai naudotis internetu. Su šiek tiek sveiko proto ir žinių apie tai, ką reikia padaryti’s / don’ts, galite naršyti ‘tinklas neapsaugotas.

Su kokiomis interneto saugos problemomis susiduriame šiandien?

Internetas yra nuostabi saviraiškos priemonė, suteikianti žinių ir gebanti palaikyti ryšį su žmonėmis iš viso pasaulio. Dėl plataus interneto prieinamumo prieinamumo visiems žmonėms visą parą suteikiama prieiga prie apsipirkimo, kredito / finansinių paslaugų, momentinių pramogų, santykių tvarkymo, seksualinių instinktų įtraukimo ir netgi pagalbos / patarimų gavimo.!

Iš esmės nėra jokios abejonės, kad internetas iš tikrųjų taip įvairiai pakeitė / pagerino mūsų gyvenimą, kad dabar neįmanoma įsivaizduoti pasaulio be jo. Tačiau tik tada, kai suprasite, kokie pavojingi dalykai gali patekti į internetą, nerimaujate dėl privatumo / saugumo. Žemiau aptariame keletą rimtų asmeninės saugos pavojų, dėl kurių galite įstrigti:

Šiandien susiduriame su interneto saugumo problemomis

 • „Ransomware“ - Kenkėjiška programinė įranga, kuriai naudojama citovirologija, perima jūsų asmeninį kompiuterį ir grasina paskelbti auką’duomenų, kol nebus sumokėta išpirka. Svarbūs pavyzdžiai yra „Fusob“, „WannaCry“, „Petya“, „Bad Rabbit“ ir „SamSam“, kurie visi buvo rasti naudojant panašius šifravimo vartotojo failus modelius..
 • Tapatybės vagystės - Didn’Ar manote, kad tai buvo įmanoma? Vis dėlto atsitinka! Apsimetėliai gali naudoti tokius būdus kaip sukčiavimas apsimetant ar kenkėjiškos programinės įrangos sukčiavimas siekiant atskleisti jūsų finansinę informaciją, kurią jie paskui naudoja sukčiaudami apsimetinėdami jumis. Šūdas labai greitai trenkia į lubas!
 • „Cyberstalking“ - Labai sunkus nusikaltimas, dėl kurio daugybė moterų turi nukentėti dėl priekabiavimo ir psichinių kankinimų! Pagal šį scenarijų užpuolikas pakartotinai naudoja elektroninius ryšius, norėdamas išgąsdinti ar išgąsdinti auką. Tai taip pat gali apimti šmeižtą, šmeižtą, šmeižtą ir melagingus kaltinimus.
 • Sekso prievartavimas - Ar manai, kad tikrasis pasaulis yra b ** ch? Skaitmeninis pasaulis yra dar blogesnis! Kai kurie kibernetiniai nusikaltėliai bando apgauti vartotojus, norėdami nusiųsti nuogas / seksualines atvaizdus. Vėliau šie vaizdai naudojami siekiant iš aukos išspausti pinigus ar seksualines dovanas, o tai gali sukelti rimtą depresiją / nerimą!
 • Internetinės patyčios - Paprastas smurto, grafinių vaizdų / vaizdo įrašų ir smulkmeniškos politikos poveikis yra tas dalykas, kurį socialinė žiniasklaida išgarsino! Tačiau, kai žmonės naudojasi skaitmeniniu pasauliu žmonių patyčioms internete, viskas įgauna rimtą posūkį. Tai gali apimti šmeižtą, virusines meemas ir dar daugiau!
 • Internetinis grobis - Internetas yra pavojinga vieta, ypač vaikams, nes jie turi galimybę du kartus susisiekti su žmonėmis / tris kartus daugiau nei jų amžius. Kai kurie nekalti paaugliai gali tapti internetinių plėšrūnų, turinčių užpakalinių įžeidžiančių / seksualinių motyvų, manipuliavimo ar prievartos aukomis..
 • Šlamštas - Dažnai prisijungdami prie naujos socialinės medijos svetainės ar svetainės galite spustelėti kur nors, kur anksčiau nebuvote’tariamai, ir dėl to jums teks susidurti su šimtais ir tūkstančiais šlamšto skelbimų, nepageidaujamų masinių pranešimų, atveriančių duris kenkėjiškoms programoms ir sukčiavimui!
 • Nepadorus turinys - Internetas daugeliui gali būti džiugi vieta, tačiau jis taip pat gali būti neįtikėtinai tamsus ir pavojingas. Yra daugybė nepadoraus turinio informacijos / vaizdų / vaizdo įrašų, kuriuose yra žiaurių / žudančių / bombų sprogdinimų ir kitokio nemalonaus turinio pavidalu..

Interneto saugumo problemos

Kaip vartotojai gali naudotis maksimalia apsauga internete?

Mes’tikrai perskaitykite apie aukščiau galimus pavojus’tu tave šiek tiek apstulbino! Galų gale, kas galėtų’Vis dėlto, taip ir nutinka, taip? Kodėl gali?’Ar žmonės tiesiog mokosi būti civilizuoti, o ne jaudintis dėl kitų žmonių skausmo? Spėjame, kad niekas negali atsakyti, bet jei yra vienas dalykas, kurį „BestVPN.co“ gali padaryti, tai yra maksimali apsauga internete, norint apsisaugoti nuo tokių internetinių grėsmių.!

Prieš pradėdami darbą, leiskite man tiesiog pateikti tai ten. Tai nėra’Tai yra vienas iš tų klišių, perfrazuotų internetinių vadovų, kuriuose vieninteliai patarimai, kuriuos gaunate privatumui apsaugoti, yra pasenę metodai. Tyrinėdami mes buvome tiesiog nustebinti dėl nereikalingo turinio tipo internete. Taigi, tikimės, kad mūsų tyrimai jums bus įspūdingi, nes bandome pateikti šiek tiek plačiau!

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: pagrindinės taisyklės

 1. Panašiai, kaip vengiate vaikščioti iš šešėlių rajonų, venkite lankytis pavojingose ​​interneto svetainėse, nes jose gali būti išpirkos, virusų ar kenkėjiškų programų.
 2. Visada ribokite informacijos, kurią galite atskleisti internete, kiekį. Potencialūs darbdaviai ir klientai don’nereikia žinoti savo namų adreso ar asmeninių santykių statuso (duh!).
 3. Venkite atsisiųsti trečiųjų šalių programinės įrangos / programų, nes jose gali būti kenkėjiškų programų arba gali būti bandoma pavogti informaciją. Ieškokite programų / programinės įrangos, kurias patvirtino / patvirtino atitinkamos institucijos.
 4. Internetas to nedaro’t neturi trynimo klavišo. Paskelbtas jis amžinai gyvena giliausiuose, tamsiausiuose talpyklų ar kopijų, kurias galėjo padaryti kiti žmonės, sąjungininku, jums to nežinant..
 5. Jei prieglobstis’dar neturite, naudokite saugos kodą savo telefone. Tai gali būti slaptažodis, PIN kodas arba atrakinimo šablonas. Nepaisant to, ką pasirinksite, norint naudoti privatumą internete, būtina jį naudoti!
 6. Įsitikinkite, kad jūsų socialinės žiniasklaidos paskyros yra privačios. Tik jūsų artima šeima ir draugai turėtų galėti pamatyti bet ką apie jus. Paskutinis dalykas, kurio jums reikia, yra „cyberrstalker“!
 7. Reguliariai atnaujinkite operacinę sistemą ir programinę įrangą, kad elektroniniai nusikaltėliai nenaudotų senų jūsų saugumo klaidų ir spragų, dėl kurių gali būti prarasti visi asmeniniai duomenys..
 8. Niekada neprisijunkite prie viešų „Wi-Fi“ tinklų kavinėse ar restoranuose, nenaudodami VPN paslaugos, nes būtent tokiose vietose jus gali sukčiauti / nulaužti / apgauti protingi elektroniniai nusikaltėliai..
 9. Visų slaptažodžių įsiminimas gali sukelti didžiulį sėdmenų skausmą, nebent jūs’įgijote išskirtinių atminties prisiminimo įgūdžių. Vidutiniam Džo patariame naudoti slaptažodžių tvarkymo programą.
 10. Venkite rašyti neapykantos pranešimus ir nesigilinkite į jokius niekinimus / rasizmą / smurtą, nes tai gali sukelti rimtų nemalonumų. Tiesiog parašę grasinantį pranešimą galite priversti jus susidurti su teisinėmis problemomis!

Pagrindinės interneto saugos taisyklės

Interneto saugos patarimai: apsisaugokite nuo „Ransomware“

 1. Kartais gyvenimas tereikia duoti citrinų ir ten’Nieko tu negali padaryti. „Ransomware“’s yra sudėtinga, todėl turite įprasti reguliariai kurti atsargines duomenų kopijas.
 2. Naudokite antivirusinę ar kenkėjiškų programų programinę įrangą, kuri suteikia jums galimybę sukonfigūruoti paiešką nuskaityti archyvuotus ir suspaustus failus, nes’tai, kaip dauguma išpirkos programų užvaldo jūsų sistemą.
 3. Taip nėra’Nesvarbu, ar lankotės svetainėje, ar naudojate programinę įrangą, ar tiesiog naršote po įvairius žaidimus / programas, nepamirškite nuolat įjungti užkardos..
 4. Įsitikinkite, kad reguliariai diegiate operacinės sistemos ir antivirusinės / kenkėjiškos programinės įrangos naujinius, kad turėtumėte atnaujintą programinę-aparatinę įrangą, galinčią kovoti su bet kokiais įtartinais failais.!
 5. Būtina, kad vartotojai būtų ypač budrūs spustelėdami nuorodas ar priedus, ypač tuos, kurie atrodo įtartini. Išanalizuokite nuorodą, kad gautumėte geresnę idėją prieš ją spustelėdami.

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: būkite apsaugoti nuo tapatybės vagystės

 1. Visada atminkite, kad nenaudojate „P2P“ / failų bendrinimo programų, jei jos tokios nėra’t nesiūlo duomenų saugumo ir privatumo. Jei tai darysite, būtinai pasinaudokite VPN paslauga, nes tai visada leis jūsų tapatybę išsaugoti anonimiškai.
 2. Kaip minėta anksčiau, niekada nepirkite internetinių parduotuvių, turinčių prastą reputaciją, ypač tų, kurios anksčiau kenčia nuo duomenų pažeidimų ‘neseniai’ praeitis.
 3. Būtina visada aktyviai elgtis su savo finansine informacija. Atlikite kruopštų patikrinimą banko ir kreditinės kortelės ataskaitose kiekvieną mėnesį, kad galėtumėte greitai nustatyti pažeidimus.
 4. Vienas iš geriausių būdų nuolat apsaugoti savo tapatybę ir informaciją yra reguliarus keitimasis savo finansinių sąskaitų slaptažodžiais. Pažeidimai dažnai praeina kelias savaites!
 5. Visada siųskite visus el. Laiškus ir pranešimus naudodamiesi šifravimu nuo galo iki galo arba naudokite tam skirtą IP iš VPN paslaugos, kad bet kuriuo metu galėtumėte panaudoti nesulaužomą saugos lygmenį..

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Saugos internete patarimai: sužinokite, kaip įveikti internetinę paiešką

 1. Jei jums pranešama apie kibernetinę problemą, labai svarbu išsaugoti visus ryšius su kaltininku įrodymams gauti. Tai gali atrodyti griežtai, tačiau apie tai reikia pranešti teisėsaugos institucijoms.
 2. Jei išsiskyrėte su intymiuoju partneriu, įsitikinkite, kad iš naujo nustatėte visas savo el. Pašto paskyras, socialinę terpę ir bankininkystės informaciją, kad jie niekaip negalėtų manipuliuoti jumis.
 3. Kai reikia naudotis socialine žiniasklaida, el. Laiškais ar pokalbių kambariais, būtina būti atsargiam dėl dalijamos informacijos, nes priešingu atveju stebėtojams gali būti lengviau rinkti jūsų nuotraukas / įrašus.!
 4. Jei tai nėra privaloma, venkite užpildyti laukus, kuriuose prašoma pateikti jūsų asmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų gimimo datą, kai užsiregistruojate / registruojatės ką nors internete. Kas žino, kaip ta informacija gali būti naudojama!
 5. Skelbdami nuotrauką internete (ypač jei abejojate, ar jūsų el. Pašto adresas nėra žinomas), įsitikinkite, kad ji neatskleidžia jūsų buvimo vietos. Eik vienas, turėdamas paprastą foną.

kaip sutvarkyti internetinę bankininkystę

Saugumo internete patarimai: būkite budrūs dėl sekso priekabiavimo

 1. Seksualinė prievarta apsiriboja ne tik vyresnio amžiaus vyrais, bet ir paaugliai pripažinti kaltais dėl tokių veiksmų. Pavydūs tremtiniai gyvenimą gali paversti gyvu pragaru. Donas’nedelsdami praneškite apie juos!
 2. Internetas užpildytas programėlėmis ir programomis, kuriomis naudojamasi keisčiausiais būdais. Ar žinojai, kad yra ir šnipinėjimo programų? Pagerinkite saugą internete įdiegdami apsaugos nuo šnipinėjimo programas. Atnaujinkite tai kasdien!
 3. Būtina suvokti šią vertingą gyvenimo pamoką: žmonės gali apsimesti kažkokiais’vėl ne. Pasirinkite žmones, kuriuos įtraukiate į savo socialinę žiniasklaidą.
 4. Kaip minėta anksčiau, tėvus reikia įtraukti į savo vaikų gyvenimą. Nuspręskite, kurios programos ir SM platformos jiems tinka, ir reguliariai peržiūrėkite jų veiklą.
 5. Įpraskite išjungti elektroninius įrenginius ir internetines kameras, ypač kai jų nenaudojate. Piratai / elektroniniai nusikaltėliai gali įsilaužti į kamerą, įrašyti vaizdo įrašus ir šantažuoti jus!

Būkite budrūs dėl sekso priekabiavimo

Interneto saugos patarimai: kaip kovoti su elektroninėmis patyčiomis

 1. Tai’Svarbu, kad žmonės patys turėtų moralinį kompasą. Jei matote ką nors pažįstamą, kuris yra elektroninių patyčių auka, don’nesėdėk ramiai! Kai tik įmanoma, praneškite apie tai suaugusiajam.
 2. Kai naudojate viešą kompiuterį ar ką nors kitą’telefoną, kad galėtumėte pasiekti savo socialinės žiniasklaidos paskyras / el. paštą, būtinai atsijunkite, nes jie galėtų naudoti jūsų paskyrą dėl pačių pašalinių motyvų.
 3. Venkite dalytis slaptažodžiais ir sąskaitos informacija su niekuo, nes jie gali pasinaudoti jūsų gerumu ir užsiimti veikla, kuri vėliau gali įkandyti jūsų sėdmenis.!
 4. Labai svarbu, kad žmonės žinotų apie tai, ką jie rašo ar skelbia internete, pasekmes. Susilaikykite nuo to, kad ateityje galėtumėte jus įskaudinti / sugniuždyti. Internetas yra nepatogi vieta!
 5. Kiek mes’norėčiau pašalinti mūsų nusivylimą ir pyktį prieš žmones, kurie siunčia grasinančius ir įžeidžiančius pranešimus, labai svarbu būti tolerantiškais ir nesidrovėti. Niekas negali pakenkti labiau, nei akimirksniu juos užblokuos.

Kaip kovoti su patyčiomis internete

Interneto saugumo patarimai: išmokite užkirsti kelią grobuoniui internete

 1. Būkite ypač budrūs ir užsiimkite savo vaikais, ypač jei jie naudojasi socialine žiniasklaida. Paklauskite jų’bet kas, kas priverčia juos jaustis nepatogiai internete, kad galėtumėte pranešti apie tą individualų ASAP!
 2. Kai kalbame apie tai, kad tėvai yra ypač atsargūs stebėdami savo vaikus socialinėje žiniasklaidoje, mes to nedarome’Tai reiškia, kad turėtumėte pažeisti jų privatumą. Tiesiog prižiūrėkite, kaip jie naudojasi internetu prijungtais prietaisais.
 3. Pasakykite savo vaikams, kad niekada nekalbėk su asmenimis, kurie atrodo vyresni, ir venk atidaryti / atsisiųsti bet kokius vaizdus, ​​kuriuos siunčia jų žmonės’t žinoti.
 4. Būtina išmokyti vaikus to daryti’s ir don’t socialinės žiniasklaidos, apimančios vengimą nepažįstamų žmonių. Paaiškinkite, kad jie niekada neturėtų susitikti akis į akį su kuo nors iš interneto!
 5. Treniruokite savo vaikus protingai dalintis savo asmenine informacija. Mokykite juos niekada nekalbėti apie savo mokyklą, namą ir kitus asmeninius dalykus. Jie turėtų tuoj pat baigti pokalbį.

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: Tai’Laikas atsikratyti šlamšto

 1. Naudokite antrinį el. Pašto adresą tais atvejais, kai abejojate dėl konkretaus viešojo katalogo, socialinės žiniasklaidos tinklo ar pokalbių kambario, kad išvengtumėte šlamšto savo originaliame ID.
 2. Daugelis vartotojų nėra’nežinote, tačiau yra būdų, kaip išvengti šlamšto gavimo. Vienas iš svarbiausių ir patikrintų įsilaužimų yra šlamšto filtravimo įrankio įdiegimas.
 3. Šlamšto siuntėjai yra labai sudėtingi savo taktika siųsti daugiau šlamšto. Niekada nespauskite “atsisakyti prenumeratos” bet kokia kaina susiekite el. laiškus, nes jie gali patvirtinti, kad jūsų el. pašto adresas aktyvus.
 4. Donas’neduokite savo el. pašto adreso beveik niekam. Ši informacija turėtų būti privati ​​ir teikiama tik tiems asmenims, kuriais visiškai ir aklai pasitikite.
 5. Prisiregistruodami skirtingose ​​tarnybose, būtinai laikykite savo el. Pašto adresą paslėptą, sukonfigūravę nustatymus ir perkeldami ekspoziciją į “Tik aš” ar kažkas panašaus.

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugumo patarimai: blokuokite įžeidžiantį / nepadorių turinį

 1. Nėra nieko erzinančio, kaip apsilankymas svetainėje tik tam, kad skelbimų pavidalu rastų nuogus vaizdus ir kitą nepadorų turinį. Norėdami jų atsikratyti, naudokite skelbimų blokavimo įrankį.
 2. Jei norite užblokuoti aiškius paieškos rezultatus, nes namuose turite vaikų arba tiesiog nekenčiate nepageidaujamo tokio turinio poveikio, pravartu įjungti “Saugi paieška” „Google“.
 3. Jei radote turinį, kuris gali būti įžeidžiantis / rasistinis / žeminantis, jūsų darbas yra nedelsiant pranešti apie tai atitinkamam administratoriui, kad būtų išvengta tolesnio neapykantos kalbos plitimo.
 4. Socialinėje žiniasklaidoje yra daugybė nepadorių nuotraukų, pornografinių vaizdų, o kartais ir netinkamo turinio. Nedelsdami praneškite apie juos, kad pašalintumėte pranešimus, tuo pačiu pašalindami panašius rezultatus.
 5. Žmonėms gali būti sunku stebėti įžeidžiančią / nepadorų turinį svetainėse, nes jie netikėtai pasirodo. Tai protinga galimybė įdiegti žiniatinklio filtravimo įrankį.

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: atpažinkite netikrą iš tikro (sukčiavimo apsimetant)

 1. Sukčiavimas yra be galo sudėtingas, nes jis naudojasi oficialių svetainių kopijomis, kad apgautų klientus pateikdamas savo informaciją. Įdiekite apsaugos nuo sukčiavimo programinę įrangą arba naršyklės plėtinį, kad iškart įspėtumėte apie tokias svetaines!
 2. NUORODOS TAISYKLĖ: NIEKADA NENUMATYKITE GYVENIME el. Paštu savo finansinę informaciją nusiųskite el. Paštu, nepaisant to, kiek jais pasitikite. Tiesiog todėl, kad tai nėra saugus būdas perduoti tokią informaciją.
 3. Dauguma žmonių nėra’T to nesuvokia, kol jie faktiškai nesuklys spustelėję iššokančiąją nuorodą. Kai kurie iš šių sudėtingų iššokančiųjų langų paprastai yra sukčiavimo bandymai. Visada paspauskite arti, kad išvengtumėte bet kokio incidento.
 4. Kai reikia panaudoti aukščiausią apsaugą nuo sukčiavimo apsimetant išpuolių, turite naudoti stiprią užkardos programinę įrangą. Tai neleis jiems pasiekti jūsų tinklo / kompiuterio.
 5. Jei ne’Nežinau siuntėjo, kuris siunčia jums el. laišką, venkite jokių nuorodų ir, svarbiausia, DON’Atsisiųsti bet kokius failus, jei jie matomi. Netikimi siuntėjai neturi būti suklaidinti!

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: sunaikinkite kenkėjiškas programas ir apsaugokite savo duomenis!

 1. Jei norite, kad jūsų išmanusis telefonas / nešiojamasis kompiuteris / kompiuteris visada būtų saugūs, įdiekite galingą antivirusinę / apsaugos nuo kenkėjiškų programų programinę įrangą, kad būtų galima iškart aptikti ir ištrinti grėsmes..
 2. Niekada neprisijunkite prie svetainių, kurios nenaudoja’nenaudoti HTTPS. “S” pabaigoje reiškia saugų. Naudokite „HTTPS visur“ svetainėse, kurios nesinaudoja’t įgyvendinti. Tai užtikrins jūsų internetinių ryšių saugumą!
 3. Tai, ką daro dauguma įdiegę antivirusinę / kenkėjiškų programų programinę įrangą, pamiršta, kad jie kada nors egzistavo. Donas’t nebūkite tas neatsargus asmuo ir įsitikinkite, kad reguliariai tikrinate nuskaitymus.
 4. Kai kurios nuorodos gali nukreipti jus į svetainės puslapį, kuris atrodo identiškas originalui. Būkite atsargūs dėl tokios socialinės inžinerijos taktikos kaip sukčiavimas. Kad geriau suprastumėte, būtinai visada perskaitykite nuorodos adresą.
 5. Pakeiskite numatytąjį SSID (savo „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą) ir naudokitės WPA2 šifravimu, kad pašaliniai vartotojai negalėtų prisijungti prie jūsų tinklo ir neįtartinų dalykų neįtarti..

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugumo patarimai: Don’t Apsigaukite dėl internetinių sukčiavimų

 1. Tai gali atrodyti šiek tiek griežtai, atsižvelgiant į tai, kad socialinė žiniasklaida skirta kurti tinklus, tačiau venkite nereikalingų draugų (ypač su žmonėmis, kuriems esate prieglobstis)’t susitiko ar neturi apie tai žinių).
 2. Taip nėra’Nesvarbu, ar turite „tech-geek“ draugą, ar asmenį, kuris pažįsta kitą asmenį, vienintelis asmuo, kuriam nuotoliniu būdu turėtų būti leista naudotis jūsų kompiuteriu, yra jūsų vietinis IPT.
 3. Šiais laikais yra daugybė naujų elektroninės komercijos svetainių, tačiau ne visos jos yra saugios. Apsipirkite internetu tik iš teisėtų šaltinių, tokių kaip „eBay“, „Ali Express“ ar „Amazon“!
 4. Sukčiai gali lengvai suklastoti skambintojo asmens duomenis ir apgauti jus pateikdami savo finansinę informaciją. Jei kas nors skambina ir prašo jūsų kredito duomenų, suskambėkite ir paskambinkite, kad patikrintumėte, ar skambinantysis tikras.
 5. Niekada nepasitikėkite internetinėmis paslaugomis, kad jos vienu mygtuko paspaudimu gali suteikti skolų lengvatas ir pagalbą teikiant hipoteką. Tai greičiausiai sukčiavimo paslaugos, todėl venkite suklysti sumokėdami iš anksto!

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: kaip išvengti „Wi-Fi“ slapto pasiklausymo

 1. Keliautojams, kurie dažnai naudojasi „Wi-Fi“ tinklais viešose vietose, tokiose kaip barai, kavinės ir restoranai, visada naudokite VPN, kad jūsų tapatybė būtų anoniminė ir ryšys užšifruotas..
 2. Kaip minėta anksčiau, venkite nesaugių svetainių, kurias tik turi “HTTP” prieš adresą. Įsitikinkite, kad jūsų lankomos svetainės naudoja “HTTPS” žyma. Tai rodo saugų ryšį.
 3. Kai naudojate viešąjį „Wi-Fi“’Niekada neišjunkite antivirusinių, kenkėjiškų programų ar užkardų programų, nes yra daug virusų / kenkėjiškų programų, kurios gali patekti per tinklą.
 4. Kai kurie įsilaužėliai, apgaudinėdami klientus, nueina dar vieną mylią, nustatydami netikrus „Wi-Fi“ interneto prieigos taškus netoli teisėtų viešųjų tinklų. Tada jie vagia vartotojo duomenis ir toliau užsiima tapatybės vagystėmis.
 5. Visada naudokite belaidžius interneto prieigos taškus, kuriais galite pasitikėti. Pasitarkite su kavinės ar restorano vadovu / atstovu ir sužinokite daugiau apie jų saugos priemones, kai jie prisijungę prie „Wi-Fi“.

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Interneto saugos patarimai: saugokite savo vaikus internete!

 1. Laikyk savo vaikus’kompiuteris ir kiti įrenginiai, kuriuose veikia internetas, bendroje vietoje, o ne atskiruose miegamuosiuose. Tai gali atrodyti šiek tiek griežtai, bet iš tikrųjų yra geras būdas stebėti jų naudojimą.
 2. Bendrinkite socialinę mediją ar el. Pašto paskyrą su savo vaikais, kad galėtumėte stebėti pranešimus ir patikrinti, ar jis (ji) nežiūri nešvankaus turinio „YouTube Kids“ ar nekalba su nepažįstamaisiais.!.
 3. Pasakyk tai savo vaikams’niekada nėra gerai nusipirkti nieko iš interneto, prieš tai jūsų neprašius! Kai kurie skelbimai gali jus apgauti siūlydami nemokamus dalykus, kad priviliotų atskleisti asmeninę informaciją.
 4. Laikykitės „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir kitų socialinės žiniasklaidos platformų saugos nurodymų ir įsitikinkite, kad jūsų vaikai prisijungia tik prie jų, įvykdę minimalius amžiaus reikalavimus.
 5. Treniruokite vaikus, kad jie būtų protingi internete. Išmokykite juos niekada nekelti ir nekeisti asmeninių nuotraukų, neatskleisti asmeninės informacijos, sutikti susitikti su nepažįstamuoju ar neatsakyti į grasinančius pranešimus.!

Vaikų saugumas internete

Suvyniokite daiktus

Tuo mes baigsime šio interneto saugos patarimų vadovo, skirto kibernetinio saugumo supratimo mėnesiui, pabaigą. Tikimės, kad įvertinsite mūsų indėlį skleidžiant žinią apie saugumą internete. Paaiškinkime, kad mes to nedarome’t paneigti interneto naudingumą ir veiksmingumą.

Tai atvėrė kelią gyvybiškai svarbiems ekonominio, technologinio ir socialinio kraštovaizdžio pokyčiams. Tačiau tokios platformos jums reikia apsaugoti ir nuo tamsiųjų pusių, ir būtent tokia yra mūsų misija! Donas’nedvejodami pasidalykite vadovu toliau. Geros dienos ir mėgaukitės saugesniu internetu!

Lengvi interneto saugos patarimai pradedantiesiems | „BestVPN.co“

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me