Kurie VPT siūlo geriausią palaikymą tiesioginiuose pokalbiuose?

Šiandien’Pasaulyje, VPN naudojimas labai pasikeitė, jo naudojimas išplėtė daugybę skirtingų funkcijų ir įrenginių. VPNs yra svarbiausias komponentas, leidžiantis vartotojams gauti daugiau naudos iš srautinių prenumeratų svetainėse, tokiose kaip „Netflix“, ir apsaugant finansines operacijas visuose įrenginiuose. Dabar VPN aptarnauja didesnę vartotojų bazę nei bet kada anksčiau.

O kai naudojamos tokios įvairios ir sudėtingos funkcijos, vartotojui reikalinga palaikymo iš teikėjo pagalba. Dauguma geriausių VPT už tai siūlo tiesioginių pokalbių palaikymą, suteikdami vartotojams galimybę realiu laiku pateikti savo užklausas ir gauti pasirinktinius sprendimus jiems išspręsti, tačiau visos yra tiesioginio pokalbio palaikymo funkcijos, kurias siūlo skirtingi tiekėjai, teikiantys tą patį paslaugų lygį.?

Ne visai. Kai kurie iš jų pateikia negausius atsakymus, kurie dažnai nenaudingi, kai turite daugiau techninių užklausų, o kiti turi realius tiesioginio pokalbio palaikymo specialistus, kurie yra apmokyti padėti jums atlikti įvairias trikčių šalinimo ir kitas sudėtingas problemas..

Ir jei manote, kad pokalbių palaikymas yra antraeilė VPT funkcija, to neturėtų daryti’Jei apsisprendžiate kreiptis į paslaugų teikėją, ar ne, tuomet turite persvarstyti savo mąstymo liniją.

Nesvarbu, ar norite nustatyti maršrutizatoriaus VPN, ar netinkamai veikia jūsų VPN ir pateikiate klaidą, kurią galite padaryti’savarankiškas sprendimas, tiesioginių pokalbių palaikymas yra vienintelis dalykas, kurį turėsite atsisakyti, kad pašalintumėte savo problemas ir tęstumėte vientisą patirtį..

Teikėjo teikiamų tiesioginių pokalbių palaikymo kokybė yra didelis veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti prieš priimant bet kokį sprendimą prenumeruoti tam tikrą paslaugų teikėją..

Bet tikrina kiekvieną tiekėją’Paslaugos kokybė, kai reikia palaikyti tiesioginius pokalbius, yra gana sunki užduotis ir gali užtrukti daug laiko, kurį dauguma vartotojų negali padaryti patys, todėl aš padariau tai jiems.

Atrinkau 5 geriausius pramonės atstovus, siūlančius paslaugų funkcijas, kurios dažnai reikalauja vartotojo sąveikos su tiesioginio pokalbio palaikymu, ir pateikiau jiems keblią užklausą, kad pamatyčiau, kaip jie tai tvarko..

Toliau pateikiama trumpa pokalbių palaikymo paslaugos apžvalga, jei nenorite atlikti išsamios analizės.

VPT teikėjas Atsakymo laikas Techninės žinios Tonas Naudinga
„Surfshark“ Greitai Labai gerai Sveikindamas Taip
„NordVPN“ Greitai Žemiau par Grubus & mechanistinis Ne
PureVPN Greitai Vidutinis Mechanikas & silpnas Ne
„ExpressVPN“ Labai greitai Puikiai Sveikindamas & Talpina Taip
„CyberGhost“ Labai lėtas Puikiai Grubus & šalta Taip

Kokią užklausą aš pateikiau tiesioginių pokalbių palaikymo skirtingų teikėjų programoms ir kodėl?

Kiekvienam VPN naudojau tą pačią užklausą ir todėl, kad man reikėjo parodyti vartotojams, kaip kiekvienas tiesioginis pokalbis ją tvarkė. Tai man taip pat palengvino jų vertinimą.

Užklausa buvo “Ei, aš galiu priversti jūsų VPN veikti mano „Apple TV“ įrenginyje?”

Kodėl pasirinkau šią užklausą? Nes aš žinau, kad „Apple TV“ to nedaro’t šiuo metu siūlo įmontuotas VPN funkcijas, tokias kaip jo amžininkai, pvz. „Samsung Smart TV“ arba „Android TV“ ir norėdami, kad VPN veiktų jame, turite arba įdiegti į savo maršrutizatorių, arba naudoti srautinio perdavimo įrenginį, pavyzdžiui, „Firestick“, kuris pats palaiko VPN..

Tai galite padaryti ir naudodami intelektualųjį DNS, tačiau šios funkcijos siūlo ne visi teikėjai.

Norėjau patikrinti, ar pokalbių palaikymo specialistai suprato mano užklausą ir ar jie buvo tinkamai išmokyti mane įtikinti. Aš taip pat įvertinau jų reakcijos laiką, t. Y. Ar jie per ilgai laukė atsakymo, kai pirmą kartą pateikiau užklausą, ir ar jie toliau bendravo su manimi realiuoju laiku, ar jų atsakymams prireikė amžiaus..

Čia’tai, kaip sekėsi kiekvienam VPT:

„Surfshark“: greitas ir tinkamas

„Surfshark“ pokalbių palaikymo įvertinimo skalė

Atsakymo laikas Greitai
Techninės žinios Labai gerai
Tonas Sveikindamas
Naudinga Taip

Aš labai tikėjausi šio paslaugų teikėjo, nes jis buvo puikus, kad per labai trumpą laiką nuo tada, kai jis pirmą kartą buvo pristatytas, pasiūlė labai gerą paslaugų lygį ir patikimumą..

Ir tiesą pasakius, Surfshark’Tiesioginių pokalbių palaikymas patenkina mano didelius lūkesčius, atsirandant dėl ​​greito reagavimo laiko ir neįtikėtinai gerai tinkančių atsakymų į mano klausimus.

Pradiniuose „Surfshark“ pokalbių languose reikia įvesti savo vardą, el. Pašto adresą ir pradinę užklausą. Įvedę šiuos dalykus būsite eilėje, tačiau laukimo laikas nesibaigs’t ilgas.

Vargu ar prireikė šiek tiek daugiau nei minutės pokalbių vykdymo, kad galėtumėte atvykti į tiesioginį pokalbį.

Čia galite pamatyti, kad aš jų paklausiau, kaip nustatyti jų VPN „Apple TV“, ir atsakydamas į pokalbio vykdymą Bryanas paklausė manęs, kokią transliacijos paslaugą noriu pasiekti?

Atsakymas gerai atitinka mano pateiktą užklausą, nes iš to, kas atrodo, pokalbių palaikymo komanda žinojo, kad „Apple TV“ ieškau VPN, nes noriu atblokuoti srautines svetaines įrenginyje. Puiki pradžia!

„surfshark“ klientų aptarnavimas

Atsakiau, kad noriu pasiekti tokias svetaines kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir net truputį sportuoti.

Tada atėjo Bryanas’Atsakymas, kuriame jis man pasakė, kad norėdamas atblokuoti svetaines savo „Apple TV“ turėčiau nustatyti savo maršrutizatoriaus VPN. Puikus atsakymas.

Atsakiau, kad noriu pasiekti tokias svetaines kaip „Netflix“, „Amazon Prime“ ir net truputį sportuoti.

Tada atėjo Bryanas’Atsakymas, kuriame jis man pasakė, kad norėdamas atblokuoti svetaines savo „Apple TV“ turėčiau nustatyti savo maršrutizatoriaus VPN. Puikus atsakymas.

„surfshark“ palaikymas

Tada aš uždaviau dar vieną keblų klausimą, ar jų „iTunes“ programa veikia „Apple TV“, ar ne. Akivaizdu, kad to nėra’t, bet jei kas nors nėra išmokytas, tai gali susimaišyti su tuo ir „Android“ programų funkcionalumu, kad jos veiktų tiek „Android“ mobiliuosiuose įrenginiuose, tiek „Android TV“.

Bet Bryanas žinojo apie ką aš kalbu, todėl jis atkirto, kad jie nebendrauja’dar neturite „Apple TV“ programos. Tikras atsakymas.

Tada aš jo klausiu, ar aš galiu naudoti jų „Firestick“ programą savo „FireTV“ įrenginyje, kol jis prijungtas prie „Apple TV“. Akivaizdu, kad tai veikia, nes „FireTV“ įrenginiai skirti siūlyti srautinio perdavimo paslaugas didesniuose ekranuose.

Ir Bryanas tai žinojo, ir jis man pasakė, kad gali atsitikti, bet liejimas to nepadarė’dar neveikia.„surfshark“ vpn palaikymas

„Surfshark“’Tiesioginių pokalbių palaikymas palaiko tarnybos nustatytus VPN veikimo standartus. Pokalbių metu nėra robotai, o tikri žmonės, puikiai suprantantys, ką jie daro.

Atsakymo laikas taip pat buvo puikus, nes nepatyriau nė vieno atsakymo, kai pateikiau bet kokią užklausą. Apskritai, tiesioginių pokalbių palaikymas yra puikus, bet ne puikus, nes atsakymai buvo geri, bet ne tokio lygio, kokio tikėjausi. Vėliau papasakosiu, ką turiu omenyje tai.

„NordVPN“: geras atsakymo laikas, tačiau atsakymai buvo šalti

Pokalbių palaikymo įvertinimo skalė, skirta „NordVPN“

Atsakymo laikas Greitai
Techninės žinios Žemiau Par
Tonas Grubus & Mechanistinis
Naudinga Ne

Dar viena populiariausia VPN paslauga, „NordVPN“, to nepadarė’Visada nesiūlo tiesioginių pokalbių funkcijos ir per pastaruosius keletą metų šią funkciją jie tiesiog pridėjo.

Aš jiems pateikiau tą pačią užklausą ir dėl išsamios palaikymo saugyklos, kurią jie man pasiūlė, nuorodas į vadovus, susijusius su kiekviena užklausa.

Čia’Kaip vyko pokalbis:

Pradiniai langai atrodo taip pat, kaip „Surfshark“’ir reikalauja tos pačios informacijos pradžios, t. y. vardas, el. paštas ir žinutė.

Aš pateikiau savo užklausą pranešime ir prireikė gerų 2 minučių, kol kažkas prisijungė.

Atsakymas, kurį man davė „Harper“, jų tiesioginių pokalbių palaikymo komanda, buvo išsamus ir man pasiūlė nuorodas į VPN nustatymą maršrutizatoriuje ir apie tai, kaip atspindėti mano asmeninio kompiuterio VPN ryšį. Abi jos buvo aktualios, tačiau atsakymas buvo šiek tiek beasmenis ir mechanizuotas. „Surfshark“’Kita vertus, atsakymas turėjo daugiau žmogiškosios pusės.

„nordvpn“ klientų aptarnavimo peržiūra

Mechanizuotos reakcijos tęsėsi ir, kai palaikymo komanda turėjo pasakyti „ne“, ji pateikė labai beasmenį atsakymą, kuris jautė šaltį.

„nordvpn“ vartotojo palaikymo apžvalga

Vėl paklausęs Harperio, ar jų „FireTV“ programa veiks mano „FireTV“ įrenginyje kartu su „AppleTV“, tada gavau šį atsakymą, kuriame man buvo paaiškinta, kaip įdiegti ir nustatyti „NordVPN“.’„FireTV“ programa mano „FireTV“ įrenginyje, bet ji to nepadarė’tiksliai atsakyti į mano užklausą.

nordvpn

Mechanizuoti atsakymai tęsiasi ir į kitus mano klausimus.

nordvpn cs

Gavęs tiksliai tą patį atsakymą, kai jų paklausiau, ar jie palaiko kitus televizorius, paklausiau, ar jie pateikia atsakymus konservuotai, nes abu atsakymai buvo vienodi, tačiau mano klausimai buvo skirtingi, todėl Harperis teigė, kad taip, jie abu buvo atsakymai į konservus, nes jie turėjo tik „Android“ ir „Samsung“ TV palaikymą.

nordvpn cs

„NordVPN“’Tiesioginių pokalbių palaikymas mane nuleido, nes neatitiko standartų, kuriuos turėtų patogiai atitikti tokio lygio tarnyba. Nesitikėjau tokio šalto atsakymo iš jų tiesioginių pokalbių palaikymo, bet to’ką gavau, taigi, anot mano, „NordVPN“’Tiesioginių pokalbių palaikymas niekur neprilygsta standartams, kuriuos nustato tiekėjai, kaip „Surfshark“.

Aš vertinčiau „NordVPN“’Tiesioginis pokalbis, kaip parodyta geriausiu atveju.

„PureVPN“: svarbūs atsakymai, bet reikia dirbti pagal toną

Pokalbių palaikymo įvertinimo skalė, skirta „PureVPN“

Atsakymo laikas Greitai
Techninės žinios Vidutinis
Tonas Mechanistinis & Silpnas
Naudinga Ne

Nors jos palaikymas pokalbiuose išlieka greitas, „PureVPN“ turi daug nuveikti, kaip priversti vartotojus jaustis palaikydami tiesioginius pokalbius. Vėlgi, kaip ir „NordVPN“, „PureVPN“’Pokalbių palaikymas buvo šaltas ir to nepadarė’priversti mane jaustis taip, lyg kalbėčiau su žmogumi, kuris buvo pakankamai susirūpinęs, kad iš tikrųjų išspręstų mano problemą.

Be to, gramatika išlieka pagrindine problema, problema, kurios niekada neturėtų tokios galimybės VPN. Pokalbių palaikymo komandos atsakymai atrodė, kad juos pateikė asmuo, kuris moka tik pradinę anglų kalbą.

Čia’Kaip vyko mano pokalbis su jų pokalbių palaikymo tarnyba:

Aš jiems pateikiau tą pačią užklausą, kaip man reikia naudoti VPN savo „Apple TV“, o atsakyme buvo informacijos apie tai, kaip man reikės nustatyti VPN maršrutizatoriuje, kad išspręstų mano problemą. Pakankamai gerai, bet vėlgi, pokalbių palaikymo vykdomasis kompiuteris tiesiog davė atsakymus ir neturėjo tikro pokalbio, o tai, ką Surfsharkas įgijo beveik teisingai.

„PureVPN“ klientų aptarnavimo peržiūra

purevpn paslaugos apžvalga

Ir kaip jau sakiau anksčiau, „PureVPN“ turi iš naujo peržiūrėti pokalbio įgūdžius ir palaikyti savo pokalbių palaikymo programų gramatiką. Nei skyrybos ženklų, net tiesioginių pokalbių metu’palikti gerą įspūdį.

Purevpn cs

Purevpn cs

Tiesioginio pokalbio vykdymo metu viskas buvo lygiai taip pat’ai kas’klysta ir su kitais teikėjais, tokiais kaip „NordVPN“. Norėdami, kad kas nors jaustųsi patogiai ir būtų laukiamas tokioje beasmenėje komunikacijos platformoje, turite būti žaidimo viršuje, bet, deja, „PureVPN“ nėra’t susitikimas su tuo.

Geriausiu atveju, „PureVPN“’Pokalbių palaikymas gali būti įvertintas taip pat ir žemiau par.

„ExpressVPN“: greitas, tinkamas ir geriausias klientų aptarnavimas pagal mano testus

Pokalbių palaikymo įvertinimo skalė „ExpressVPN“

Atsakymo laikas Labai greitai
Techninės žinios Puikiai
Tonas Priėmimas ir priėmimas
Naudinga Taip

Geriausias paslaugų teikėjas pramonėje to nepadarė’Neleisk manęs susisiekti su jos tiesioginių pokalbių palaikymo tarnyba. Tai buvo pastebima vietoje, kaip ir teikėjo kituose savo paslaugų aspektuose.

„ExpressVPN“’Tiesioginis pokalbis buvo ne tik mandagus, bet ir suteikė tinkamus lengvai suprantamus atsakymus į kiekvieną mano pateiktą užklausą, paliekant mane visiškai patenkintą.

Čia’Kaip vyko pokalbiai su jais:

Kai pirmą kartą jiems pateikiau savo užklausą, jie manęs paklausė, ar turiu sąskaitą, ar ne.

expressvpn klientų aptarnavimo apžvalga

Aš atsakiau neigiamai, todėl tiesioginio pokalbio vykdytojas man uždavė labai panašų klausimą į tai, ko uždavė „Surfshark“, t.y., ką norėčiau pasiekti per „Apple TV“ naudodamas VPN..

Aš jam pasakiau, kad noriu žiūrėti „Netflix“, „Amazon Prime“ ir dar šiek tiek sporto, tą patį atsakymą, kurį daviau „Surfshark“, tačiau jų atsakymas iš jų išsiskyrė iš visų, net „Surfshark“..

expressvpn klientų aptarnavimo apžvalga

Philas, jų pokalbių palaikymo vykdytojas, man išsamiai papasakojo, kad „Apple TV“ nebendrauja’Vietos palaiko VPT, todėl jie to nedaro’t nesiūlykite programos tam. Bet tada jis man pasakė, kad „ExpressVPN“’s Išmanusis DNS geriausiai atitiko mano reikalavimus ir kaip.

Jis netgi išsamiai paaiškino jų intelektualiosios DNS / mediastreamerio paslaugą ir net papasakojo apie jos trūkumus. Gana išsamus atsakymas.

expressvpn cs

Po to jo paklausiau apie „ExpressVPN“ „FireTV“ programą ir ar ji veiks taip pat gerai „AppleTV“.

expressvpn

Atsakymas vėlgi buvo be galo naudingas, nes jis man pasakė, kad taip, jie siūlo „FireTV“ programą ir, jei mūsų „FireTV“ įrenginys būtų iš antros kartos, aš galėčiau gauti tai, ko norėjau, užsiprenumeruodamas jų VPN paslaugą..

expressvpn

„ExpressVPN“’Atsakymai į tiesioginį pokalbį yra labai malonūs ir atrodo, kad pokalbių programa iš tikrųjų supranta, ko vartotojas reikalauja ir ko reikalauja. Atsakymai yra sukurti tiksliai tenkinant jūsų užklausų reikalavimus.

Ten’Tai didelė priežastis, kodėl „ExpressVPN“, nepaisant to, kad yra bent 2–3 kartus brangesnis nei kiti VPN, vis dar valdo viešojo pirkimo kainą. Jo našumo lygis kiekviename fronte yra pavyzdinis, o tiekėjas to neturi’Net nepalikite vienos vietos, kurioje vartotojas gali jaustis nepatenkintas.

„CyberGhost“: žiauriai sąžiningas ir pareigingas, bet vangus

„CyberGhostVPN“ pokalbių palaikymo įvertinimo skalė:

Atsakymo laikas Labai lėtas
Techninės žinios Puikiai
Tonas Grubus ir šaltas
Naudinga Virš vidutinio

Nedarykite klaidos, „CyberGhost“ VPN išlieka geriausiu tiekėju, nepaisant to, kad atsilieka nuo savo bendraamžių, tokių kaip „NordVPN“, nes prideda daugiau unikalių saugos funkcijų ir didesnį serverių tinklą..

Tai vis dar yra vienas iš nedaugelio teikėjų, kuriais galite pasitikėti, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės, atblokuotumėte „Netflix US“. Jokios saugumo problemos ar IP nutekėjimas taip pat netrukdo. Bet patirtis, kurią turėjau palaikydama tiesioginius pokalbius, buvo kiek kitokia.

Ilgiausiai bendravau su „CyberGhost“’Tiesioginių pokalbių palaikymas vykdomas iš visų šiam tikslui įsitraukusių VPT. Priežastis yra ta, kad teikėjas man tiksliai pasakė, kad yra jos paslaugų trūkumas, įpročių, leidžiančių man atlikti tam tikrą veiklą.

Tai darydamas, teikėjas parodė neįtikėtiną sąžiningumą, kurį aš labai vertinu, tačiau varginantis laukimo laikas tarp kiekvieno atsakymo ir šiek tiek šaltas tonas pasitarnavo kaip pagrindiniai poslinkiai..

Čia’Kaip vyko pokalbis:

Pradinis pokalbių palaikymo langas buvo toks pat kaip ir bet kurio kito’kad galėtumėte pradėti, turėdami šiek tiek informacijos.

Kai pirmą kartą pateikiau užklausą, jų komandos atsakymas buvo gana šaltas ir nepageidaujamas. Pokalbis galėjo’Tada viskas baigėsi, bet aš jiems pateikiau daugiau klausimų, kad sužinotų, kaip jie geba atlikti sudėtingesnes užklausas.

„cyberghost“ klientų aptarnavimo peržiūra

Kai paklausiau, ar yra mano problemos sprendimas, Marta, jų pokalbių palaikymo komanda, man pasakė, kad turėsiu nustatyti VPN maršrutizatoriuje, nes tai’s vienintelis būdas. Bet pokalbių palaikymo komanda man nepasiūlė jokios nuorodos į tai, kaip maršrutizatoriuje nustatyti jų VPN.

„cyberghost“ klientų aptarnavimo apžvalga

Aš vėl uždaviau klausimą, kaip naudoti „FireTV“ įrenginį „Apple TV“ ir ar jų VPT galėtų tokiu būdu veikti. Atsakymas, kurį Marta pateikė, buvo ne tik geras, bet ir puikus.

cyberhost cs

Ji man pasakė, kad mano „Amazon FireTV“ įrenginys įpratęs neveikti „Apple TV“, jei turėčiau VPN dėl protokolu pagrįstų problemų.

cyberhost cs

Ji man tai pasakė, nes „CyberGhost VPN“ to nedaro’nesiūlydami tinkamo protokolo, reikalingo jo paslaugai paleisti „Firestick“ su „Apple TV“, jų tarnyba įpratusi dirbti su „Apple TV“.

Sąžiningumas čia buvo žiauriai geras, kaip to nepadarė Marta’Negalima bandyti paversti mane abonentu per melagingus pažadus, bet nukreipiau į tai, kas teisinga.

kibernetinė dvasia

kibernetinė dvasia

Kas laimi?

„ExpressVPN“ palaiko tiesioginį pokalbių palaikymą, o „Surfshark“ ateina greitai.

Kiti paslaugų teikėjai, tokie kaip „PureVPN“, „NordVPN“ ir net kiti VPN, populiarėjantys vis augančioje pramonėje, turi rimtai tobulinti savo žaidimą, jei nori patenkinti savo vartotojus ir siūlyti palaikymą..

Netinkamas tiesioginių pokalbių palaikymas gali išjungti bet kurį vartotoją, nepaisant to, ar gera faktinė VPN paslauga. Ir jei jūs siūlote paslaugą, kurios tikslas - patenkinti vartotojus iš viso pasaulio, turite būti pavyzdingas, kaip galite padėti jiems, kai jie užstringa ar susiduria su problema.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me