Kaip apeiti geografinį blokavimą ir turinio apribojimus

Nedaug kas tai žino, tačiau paprastas žmogus turi prieigą tik apie 0,004% interneto. Likusią dalį 99,996% sudaro “Gilus voratinklis” ir iš esmės bet kokį kitą turinį, kurio neindeksuoja tokios paieškos sistemos kaip „Google“ ar „Bing“.

Tačiau net ir tuo 0,004% interneto, kurį turime prieigą, daugelis svetainių visame pasaulyje naudojasi geografinio blokavimo veikla ir dar labiau riboja prieinamą turinį. Taigi, šiame vadove pagrindinis dėmesys skiriamas geografiniam blokavimui ir kaip jį apeiti. Bet pirma…

Kas yra Geoblocking?

Geoblokavimas apima įvairius metodus ir technologijas, naudojamus ribojant prieigą prie interneto, remiantis tuo’geografinė padėtis. Tinklalapiai / paslaugos, nustatantys geografinį blokavimą, pirmiausia nustato IP adresus, tada patikrina juos pagal juodąjį sąrašą arba baltąjį sąrašą.

Bet kuris IP, kurio nėra patvirtintame baltajame sąraše ir įeinantis į juodąjį sąrašą, nedelsiant užblokuojamas, kad būtų užmegztas ryšys su svetainės / paslaugų serveriu, todėl galite gauti tokią klaidą kaip “svetainė neprieinama jūsų vietovėje / rajone.”

Kodėl egzistuoja geoblokavimas??

Geografinis blokavimas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį ribojant prieigą prie aukščiausios kokybės daugialypės terpės turinio internete, pavyzdžiui, TV laidų ir filmų, dėl licencijavimo ir su autorių teisėmis susijusių problemų. Paprastai gamybos namai praranda pinigus, kai kas nors už šalies ribų pasiekia jų turinį.

Štai kodėl matote daugybę srautinių transliacijų platformų, tokių kaip „Netflix“, „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „HBO DABAR“, ir labiau apriboti prieigą prie tam tikro turinio arba pateikti kitokią jų svetainių versiją, kad vartotojai negalėtų atblokuoti visos pavadinimų bibliotekos..

Jie netgi žengia toliau, uždrausdami VPN paslaugas, naudojamas apeiti geografines ir turinio blokadas visame pasaulyje. Be to, geografinis blokavimas taip pat vaidina vaidmenį užtikrinant kainų diskriminaciją, blokuojant kenksmingą srautą, internetinius lošimus, užkertant kelią sukčiavimui ir nustatant autentiškumą pagal vietą..

Tvarkykite geografinį blokavimą su tarpiniu serveriu

Dažniausiai, kai žmonės susiduria su geografinėmis blokadomis, jiems patariama naudotis tarpinio serverio paslauga. Šie vertingi įrankiai suteikia vartotojams galimybę prisijungti prie serverio kitoje šalyje su nauju IP adresu, kad būtų atblokuotos skirtingos svetainės / paslaugos.

Tačiau jei anksčiau tarpinio serverio naudojimas buvo lengvas sprendimas geografinėms blokadoms, jis nebeegzistuoja kaip perspektyvus pasirinkimas. Daugelis svetainių / paslaugų gali lengvai aptikti tarpinio serverio paslaugą, akimirksniu jas blokuodamos ir laikydamos jas techniškai nenaudingomis.

Tarpinio serverio paslaugos keičia tik jūsų IP adresą, tačiau nesiūlo jokio šifravimo, kuris sustabdo svetaines sužinojus, kad naudojate tarpinį serverį. Galutinis rezultatas yra tai, kad susidursite su “tarpinio serverio aptikta klaida”, todėl patariu naudoti patikimą VPN paslaugą.

Tvarkykite geoblokavimą naudodami VPN

Paprastai VPN nukreipia jūsų interneto ryšį per saugus ir užšifruotas tunelis, kuri slepia jūsų internetinę veiklą ir saugo jūsų tapatybę. Visas interneto srautas, kuris turėjo patekti tiesiai iš IPT į jūsų aplankytą svetainę, dabar eina per papildomą šifravimo sluoksnį su kitu IP adresu.

Iš esmės paskirties svetainė dabar mato duomenis iš serverio, kurį pasirinkote per VPN klientą. Ne savo tikrąją vietą ir IP adresą, gautą iš IPT, visada būdami anoniminiais. Štai kodėl geografinis blokavimas naudojant VPN yra perspektyvesnis ir įmanomas pasirinkimas, nors jūs ir turite mokėti už papildomą VPN paslaugą.

Ar apeiti geografinį blokavimą yra teisėta?

Tai visiškai priklauso nuo šalies, kurioje gyvenate, ir nuo jūsų lankomos svetainės / paslaugos. Kai kurios šalys, tokios kaip Kinija, Iranas, Irakas, Turkija, Egiptas ir kt., Visiškai uždraudžia VPN paslaugas, nes jos nesinaudoja geografinėmis galimybėmis prisijungti prie nevaržomo interneto..

Taigi, jei nustatote, kad naudojate VPN, kad išvengtumėte geografinių blokadų, jums gali iškilti teisinių problemų ir gali tekti sumokėti dideles baudas. Tokių griežtų veiksmų nesiimama svetainėse, kurios vengia apeiti geografinį blokavimą, o jūsų asmeninės sąskaitos nėra sustabdytos.

Nors svarbu paminėti, kad dauguma svetainių turi nuostatą dėl geografinio blokavimo “paslaugų / naudojimo sąlygos”. Taigi, jei jums apie veiklą įdomu, būtinai perskaitykite taisykles, kad išvengtumėte uždraudimo ar uždarymo už savo paskyrų ribų.

Kiti būdai apeiti geografinio blokavimo spynos

Be to, kad naudojasi tarpiniu serveriu ar VPN paslauga, asmenys gali pasikliauti „Tor“, kad išvengtų geografinių blokadų. „Tor“ paprastai turi decentralizuotą tinklą, apsaugotą keliais šifravimo sluoksniais, nukreiptą interneto srautą per serverių perdangą.

Šią serverių persidengimą sudaro daugiau nei septyni tūkstančiai relių, leidžiančių tinkamai paslėpti vartotojus’ bet neleidžiate niekam kitam stebėti jūsų veiklos, nesvarbu, ar tai būtų tiesioginių pranešimų, socialinės žiniasklaidos ar kitose platformose.

„Tor“ netgi gali būti naudojamas kartu su VPN per dvi konfigūracijas; Tor per VPN arba VPN per Tor. Pirmasis apima prisijungimą prie VPN serverio, tada „Tor“ tinklą, o antrasis - atvirkščiai.

Žiūrėti Vokietijos televiziją užsienyje internetu

Jei norite žiūrėti vokiečių televiziją užsienyje, nereikia jokių raketų mokslų. Tiesiog mėgaukitės neribota prieiga prie bet kur pateiktų žingsnių:

  1. Prenumeruoti į patikimą VPN paslaugą, tokią kaip „NordVPN“ ar „Surfshark“
  2. parsisiųsti atitinkamą jūsų naudojamos platformos / įrenginio programą
  3. Diegti paraiška, atviras kartą tai padaryta, ir įeiti jūsų prisijungimo duomenys
  4. Prisijungti į bet kurį konkretų serverį Vokietijoje (Berlynas, Miunchenas, Hamburgas Frankfurtas)
  5. Apsilankymas ARD, ZDF, „Arte“, „n-TV“, „ProSieben“, „Netflix DE“ ar bet kurioje konkrečioje Vokietijos svetainėje
  6. Dabar pastebėsite, kad svetainė yra prieinama ir nerodo vietos klaidos!
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me