Apeiti VPN blokus, naudodamiesi nesupratimo galia

Interneto priešai, tokie kaip Kinija, Iranas, Rusija, Sirija ir Egiptas, dabar daugiausiai dėmesio skiria VPN blokavimui - šifruoto protokolo tuneliavimo sustabdymo technikai, kuri netizentams suteikia anonimiškumo..

Internetinės paslaugos, tokios kaip „Hulu“, „Netflix“ ir „BBC iPlayer“, taip pat seka pavyzdžiu, užkertant kelią vartotojams visame pasaulyje naudotis „VoD“ naudojant VPN paslaugą, kad būtų atblokuotas geografiškai ribotas turinys.

Buvo pakankamai blogai, kad vartotojai turėjo stebėti, ar nėra registravimo taisyklių ir nesandarumų, tačiau dabar jie taip pat turi įsitikinti, kad pasirinktas VPN yra saugus nuo tokių blokavimų.!

Galų gale, visas VPN naudojimo tikslas yra išlaikyti jūsų tapatybę anonimišką, net ir tose šalyse, kuriose paprastai griežtai reikalaujama, kad tam tikra informacija būtų prieinama visuomenei.

Štai kur vadinama funkcija “Sumišimas” praverčia - a.k.a. “StealthVPN” dauguma rinkos tiekėjų, o tai leidžia apeiti VPN blokavimą.

Taigi, šis „BestVPN.co“ vadovas skirtas vartotojams, gyvenantiems privatumo srityje “Interneto priešas” vietos. Čia pateiksiu išsamią informaciją apie užtemimą, jo veikimą ir daugybę jo naudojimo būdų!

Contents

Išsamus 2019 m. VPN nutempimo vadovas

 1. Kaip VPN naudoja nesupratimą?
 2. Kaip VPN duomenys virsta ‘Sutrikęs’ Paketai
 3. Ginčai dėl XOR nesupratimo
 4. Kas yra „Obfsproxy“?
 5. Tai siūlantys VPT “Sumišimas”
 6. Kur naudingas VPN išnaudojimas?

Kas yra užmaskavimas?

Neprofesionaliai kalbant, nesupratimas reiškia skirtingų technologijų ir programavimo kodo naudojimą, kad būtų sunku ką nors suprasti.

Įvairiuose produktuose / tarnybose naudojami slaptažodžiai, siekiant apsaugoti intelektinę nuosavybę, užkertant kelią užpuolikams nuo patentuotos programinės įrangos inžinerijos..

Procesas gali apimti kodo šifravimą, kintamųjų pavadinimų pervadinimą į beprasmes etiketes, nenaudoto kodo įtraukimą į programų biblioteką arba metaduomenų atskleidimą..

„Obfuscators“ paprastai naudojami automatiškai konvertuoti tiesioginį šaltinio kodą į programą, kuri veikia taip, kaip iš pradžių buvo numatyta, tačiau sunkiau ją skaityti / suprasti.

Štai kodėl užmaskavimas yra toks patikimas būdas paslėpti VPN srautą, užmaskuoti srautą kaip įprastą nešifruotą srautą, leidžiant vartotojams apeiti VPN blokus..

Tai daroma slepiant visas išsiųstas ir gautas užklausas po standartinio HTTPS („Hypertext Transfer Protocol Secure“) šifravimo, pavyzdžiui, jungiantis prie bankininkystės svetainės per 443 prievadą..

Kaip VPN naudoja nesupratimą?

VPT leidžia jūsų interneto ryšiui praeiti per saugų ir užšifruotą tunelį. Jie taip pat slepia jūsų buvimo vietą, suteikdami jums naują IP adresą, pagrįstą serveriu, prie kurio prisijungiate, ir laikydami jus anonimu nuo smalsių vyriausybinių agentūrų, elektroninių nusikaltėlių ir autorių teisių medžiotojų akių..

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl šios priemonės yra tokios populiarios skaitmeniniams klajokliams ir paprastiems žmonėms, kur yra blokuojami IP adresai, prievadai, DNS ir protokolai. Tačiau VPN yra taikinys šalyse, kurios naudoja „Deep Packet Inspection“ (DPI), kad blokuotų tikslines programas / protokolus.

Nuo DPI’Jei elgiatės pagal paketo tipą, o ne prievado numerį, negalite gauti visiškos apsaugos nuo šių draudimų, kol nepasinaudosite “Sumišimas”. Žemiau galite pamatyti diagramą, parodančią, kaip atrodo normalus ryšys naudojant „OpenVPN“ protokolą.

Kaip VPN naudoja nesupratimą

Sutrikimas veikia gana skirtingai ir naudoja papildomą transportą, kad padidintų eismą į užmaskuotus tunelius, kuriuos sunku identifikuoti ar praeiti pro juos..

Daugelis VPT diegimui naudoja „OpenVPN“ protokolą “XOR trukdymas” a.k.a OpenVPN peštynės, kurios yra labai naudingos apsaugant nuo gilaus paketų tikrinimo (DPI).

„OpenVPN Scramble“ naudoja XOR šifravimo algoritmą, kad įveiktų pažangias VPN blokus, naudojamus tokiose šalyse kaip Kinija, Iranas, Rusija, Sirija ir Egiptas.

Kas yra VPN iškraipymas

„XOR“ šifras

Paskelbta kaip “Ex arba”, XOR - žymi išskirtinį arba. Tai yra matematinės operacijos rūšis, kuriai naudojamas XOR šifras, kuris pakeičia kiekvieną raidinę ir skaitinę eilutę, įvedamą į kitą skaičių.

Kadangi algoritmas yra grįžtamasis, išvestinę eilutę galite pateikti atgal į tą patį šifrą, gaudami originalią eilutę ir pašalintą šifrą..

Šis šifras, kurį naudoja XOR, taip pat žinomas kaip “Priedas Šifras” arba ROT13, kuriuos sumanūs specialistai naudoja kurdami slaptus pranešimus.

Kiek efektyvus yra „Openvpn“ peštynės („XOR Obfuscation“)?

Kai prisijungiate prie serverio, kuris naudoja „XOR Obfuscation“, „OpenVPN“ užšifruoti duomenys su „XOR“ šifrais apsunkina DPI ir tokias sistemas kaip “Didžioji ugniasienė” į tapatybę.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl ji sulaukė gana garsaus VPT rinkoje, nes joje taip pat naudojama lengva įdiegimo technika.

Jūs netgi galite rasti kenkėjiškų programų kūrėjus, naudodamiesi nesupratimu, kad paslėptumėte jų bjaurius kodo blokus nuo aptikimo nuo kenkėjiškų programų. Jie naudoja 1 baito reikšmę, kuri vaidina a “Raktas”.

Tuomet užmaskuotas kodas užkoduojamas kiekviename duomenų baite XOR’kiekvieną baitą pasirinktu mygtuku. Tačiau galima naudoti ir ilgesnius klavišus, kuriuos naudoja dauguma VPN.

Paprastai XOR veiksmingumas šifruoti duomenis visiškai priklauso nuo to, kiek atsitiktinai naudojamas raktas, taigi kodėl jis toks efektyvus - tai taip pat galima patvirtinti plačiai naudojant.

Jūs netgi galite atlikti testą. Įjunkite įprastą VPN ir išbandykite jį „Wireshark“. Srautas bus laikomas „OpenVPN“. Suaktyvinus užmaskavimą, „Wireshark“ nebeidentifikuos srauto kaip „OpenVPN“.

„OpenVPN“ peštynės („XOR Obfuscation“)

Kaip VPN duomenys virsta ‘Sutrikęs’ Paketai

Kai prisijungiate prie “Pašalintas serveris” arba suaktyvinkite “StealthVPN” funkcija, ji stumia į priekį mechanizmą, dėl kurio neįmanoma užblokuoti VPN tunelių.

Atminkite, kad procesas gali skirtis atsižvelgiant į nesupratimo tipą. Kadangi dauguma VPN naudoja „XOR Obfuscation“ metodą, aš pabrėžiau šios ypatybės veiksmus:

1 veiksmas - įprasto „OpenVPN“ šifruoto ryšio suaktyvinimas

„OpenVPN“ duomenų paketus sudaro dvi dalys: antraštė ir naudingoji apkrova. Pirmasis turi paketų identifikavimo ir maršruto informaciją. Pastaroji yra užšifruota šių duomenų paketų dalis, kurią VPN serveris persiunčia atitinkamu interneto adresu.

Kadangi antraštėje yra identifikuojama informacija apie paketo šaltinį, ji taip pat apima prievado numerį (#) kartu su duomenimis, identifikuojančiais paketus kaip “„OpenVPN“”. Tai paprastai leidžia VPN blokavimo sistemoms ir giluminių paketų tikrinimui (DPI) nustatyti, kad naudojate VPN.

2 veiksmas - VPN duomenų pašalinimas iš antraštės

Teikėjas dabar naudosis “XOR trukdymas” pašalinti visus metaduomenis iš paketo antraštės, paverčiant ją beprasme informacija, kad būtų užkirstas kelias identifikuoti VPN protokolą.

Pagalvokite apie tai kaip panašų į automobilio žiūrėjimą, tačiau kažkas pašalino valstybinio numerio ženklą, variklio numerį, prekės ženklą ir kitas etiketes - todėl neįmanoma nustatyti modelio / gamintojo.

3 žingsnis - VPN duomenų užmaskavimas kaip HTTP

3 žingsnis yra kur vaidmuo “XOR trukdymas” baigiasi ir prasideda maskavimo procesas. Šis procesas apima “nugrimzdęs” srautą į HTTPS užšifruotą interneto srautą.

Norėdami tai padaryti, teikėjai naudos dvi žinomas „https“ duomenų savybes: SSL / TLS šifravimą ir „Port # 443“, leisdami vartotojams nepastebimai praslysti pro užkardas..

SSL / TLS šifravimas

Panaikinti „OpenVPN“ duomenų paketai dabar eina per antrąjį šifravimo sluoksnį, kuriame naudojamas SSL arba TLS protokolas. Tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo VPN paslaugos.

Prievadas # 443

Pridėjus papildomą šifravimo sluoksnį, VPN duomenys priskiriami prievadui Nr. 443 (naudojamą HTTPS srautui), todėl paketai tampa praktiškai panašūs į įprastus HTTPS duomenis, kurių neįmanoma užblokuoti.!

Ginčai dėl XOR nesupratimo

Neabejotina, kad „XOR Obfuscation“ labai veiksmingai padidina jūsų anonimiškumą internete ir apsaugo jus nuo vyriausybės pastangų blokuoti „OpenVPN“ srautą.

Integruojant „XOR Obfuscation“ yra tikrai sudėtingiau nustatyti VPN srautą, tačiau kai kurie teigia, kad tai ne visada suteikia tokį efektyvumą.

Štai kodėl „openvpn_xorpatch“ buvo atsisakyta diegti bet kurioje oficialioje „OpenVPN“ versijoje, o teikėjai sukuria savo pataisas, kad galėtų išspręsti VPN blokų problemą..

“Mes ypač vengia naudoti tokį požiūrį, kai egzistuoja daug geresnis sprendimas, kurį naudoja TOR bendruomenė. Jis vadinamas obfsproxy ir gali būti naudojamas kartu su OpenVPN nereikia iš naujo kompiliuoti OpenVPN.”

„Tunnelblick“’s vaizdas

Tais atvejais, kai „OpenVPN“ GUI kūrėjai neįtraukia „XOR Obfuscation“ pataisos, „Tunnelblick“ vis dar mano, kad tai gera galimybė, nes ją lengva įgyvendinti..

“Tiesiog pritaikykite pleistrą tiek „OpenVPN“ serveriui, tiek „OpenVPN“ klientui ir pridėkite vieną identišką parinktį kiekvieno konfigūracijos failams. „Obfsproxy“ naudojimas yra sudėtingesnis, nes jis apima kitos, atskiros programos paleidimą tiek serveryje, tiek kliente.”

Šis paprastas įdiegimas leido jiems į savo „Modifikuotą pataisą“ įtraukti visas „OpenVPN“ versijas, įtrauktas į „Tunnelblick build 4420“..

Šis pakeistas pataisa buvo nuodugniai patikrinta, ar nėra saugumo, kodavimo ir privatumo - taisomos klaidos, susijusios su buferio perpildymu, nulinių rodyklių nuokrypiais ir nepakankama parametrų patikra..

Dauguma VPN teikėjų, siūlančių “„OpenVPN“ peštynės” naudokite šį patobulintą „XOR Patch“ arba atlikite panašius pakeitimus į originalą. Tačiau „OpenVPN“ kūrėjai laikosi nuomonės, kad „Obfsproxy“ yra daug geresnė.

Kas yra „Obfsproxy“?

Kitas metodas “Sumišimas”, sukūrė „Tor“ tinklas, „Obfsproxy“ yra perspektyvi XOR šifrų alternatyva. Duomenys suvyniojami į neteisingą sluoksnį, kuriame naudojamas prijungiamas transportavimas.

Jie iššifruoja VPN (arba Tor) srautus, leisdami vartotojams apeiti “Didžioji ugniasienė” apeiti geografinius apribojimus, tuo pačiu apsaugodami jus nuo VPN aptikimo ir galimo blokavimo.

Kaip minėta anksčiau, „OpenVPN“ vartotojams tai taip pat yra priimtiniausias pasirinkimas, nes tam nereikia iš naujo kompiliuoti „OpenVPN“, o tai nėra „XOR Obfuscation“ atvejis.

Kaip veikia „Obfsproxy“?

Panašiai kaip XOR, „Obfsproxy“ daro jūsų VPN ryšį nematomą interneto svetainėms / ugniasienėms, pakeisdamas internetinio srauto srautą. Tai padeda apeiti visų rūšių VPN blokus.

Privatumas / saugumas išlieka pastovus net ir ugniasienėms, kurios naudoja DPI algoritmus, nes jos klasifikuoja interneto srautą nustatydamos srauto tipą, t. Y. VPN, SSL, HTTP ar HTTP..

Kadangi „Obfsproxy“ efektyviai užstoja „OpenVPN“ srautą, kad jis atrodytų kaip įprastas nekenksmingas HTTP srautas, net DPI algoritmai negali išsiaiškinti, ar vartotojas naudojasi VPN, ar ne.

Tai daroma naudojant “obfs2” moduliai, pridedantys papildomą šifravimo sluoksnį aplink eismą, nesvarbu, ar tai būtų „OpenVPN“, ar „Tor“. Šis šifravimas naudoja rankos paspaudimo procesą be atpažįstamų baitų šablonų.

Kur naudingas VPN išnaudojimas?

Yra daugybė atvejų, kai galima naudoti „Obfuscation“ - XOR arba Obfsproxy. Kai kuriems žmonėms, kuriems labai svarbu privatumas, ši technologija yra būtina.

Kiti nori vengti sukčiavimo ar užsiimti P2P / failų dalijimosi veikla, kad jų tapatybė būtų paslėpta ir anonimiška. Tačiau iš tikrųjų obfuzikacijos naudojimas yra daug platesnis:

Apyvartiniai blokai šalyse, kuriose draudžiamas VPN

Naudojimasis VPN suteikia galimybę tokiems internetiniams asmenims, kaip jūs ir aš, išvengti visos vyriausybės ir pastangų reguliuoti internetą, cenzūruoti informaciją ar įsitraukti į masinę priežiūrą..

Toks piliečių niekinimas yra netoleruotinas daugumai žvalgybos agentūrų ir šalių, kuriose taikomi represiniai įstatymai, trukdantys žodžio ir spaudos laisvei.

Tai ragina šias invazines vyriausybes visame pasaulyje stengtis blokuoti VPT. Apgaulė padeda apeiti šiuos draudimus ir grąžinti jūsų laisvę.

Žemiau išvardinau kai kurias šalis, kuriose VPN naudojimas yra neteisėtas. Galite būti tikri, kad suaktyvinę užtemimą galite išvengti teisinių padarinių:

Kinija

Šalis yra VPN paslaugų uždraudimo ir blokavimo priešakyje, ragindama tik Kinijos vyriausybės patikrintus ir licencijuotus teikėjus tęsti veiklą.

Vienu atveju Kinijos vyras netgi gavo penkerius metus’ kalėjimo bausmė už Kinijos VPT valdymą. Šalis yra viena iš nedaugelio, reikalaujančių visiškai kontroliuoti visus vietinius IPT.

Jie taip pat naudoja „Deep Packet Inspection“ (DPI), norėdami stebėti visą srautą, įeinantį į Kinijos kibernetinę sritį, identifikuoti ir blokuoti visus ryšius iš VPN paslaugų..

JAE

Šalis ir jos garsusis miestas “Dubajus” Artimųjų Rytų Las Vegasas gali būti žinomas dėl savo didžiulės turizmo pramonės. Tačiau interneto įstatymų atžvilgiu jie gana regresyvūs.

2016 m. JAE priėmė įstatymą, pagal kurį už VPN naudojimą baudžiama iki 2 milijonų dirhamų (maždaug 540 000 USD) bauda ir laikina įkalinimu..

Nors VPN yra tam tikri leistini naudojimo būdai, vyriausybė perkelia savo privatumą į kitą lygį uždrausdama VoIP skambučius ir daugybę svetainių, įskaitant NETFLIX.

Iranas

Panašiai kaip Kinija, Iranas 2013 m. Priėmė įstatymą, kuris užblokavo prieigą prie užsienio VPN paslaugų. Jie paragino, kad toliau galėtų veikti tik licencijuoti Irano vyriausybės teikėjai.

VPN paslaugų pardavimas ar reklamavimas yra nusikaltimas šalyje ir gali užtraukti teisines bausmes, tačiau vyriausybės pareigūnai ir piliečiai vis dar naudojasi tokiomis priemonėmis..

Irakas

„ISIS“ internete aktyviai lankosi, kurdama įvairius vaizdo įrašus, susijusius su galvų pjaustymu, sprogdinimais ir kas ne. Siekdama išspręsti jų apraiškas, Irako vyriausybė ėmėsi griežtų žingsnių.

Tai apima VPN paslaugų ir SM platformų uždraudimą bei reguliaraus interneto užtemdymą visoje šalyje. Nors šalis nėra apimta ISIS, interneto apribojimai vis dar galioja.

Omanas

Prieš 9 metus Omano vyriausybė priėmė įstatymą, pagal kurį VPN paslaugų naudojimas tampa nelegalus. Visiems, pagautiems pažeidžiant šį įstatymą, gali būti skiriama 500 baudų bauda (apytiksliai perskaičiavus į 1300 USD).

Įmonės, reikalaujančios naudoti VPT, gali kreiptis dėl vyriausybės patvirtinto leidimo naudoti leidimą, tačiau ciklo pažeidimas gali užtraukti 1000 baudų.

Turkija

Po Erdogano atėjimo į valdžią vyriausybė 2016 m. Pradėjo blokuoti „Tor“ ir VPN paslaugas. Turkija dabar naudoja DPI metodus, atspindinčius Kiniją.’gebėjimas aptikti ir užblokuoti apgaubtą srautą.

Jei kuris nors asmuo randamas naudojantis VPN paslauga, asmuo tampa teisėsaugos interesu, tačiau VPN naudojimas yra gana paplitęs. Stebint cenzūrą šalyje galite naudoti „Turkijos blokus“.

Baltarusija

Panašiai kaip į kitas VPN blokų sąrašą pridėtas šalis, Baltarusijos vyriausybė taip pat sunkiai dirba, ribodama prieigą prie užsienio paslaugų / programų, nustatydama turinio apribojimus / blokus..

2015 m. Šalis uždraudė naudotis VPN ir „Tor“ paslaugomis, padarydama tai neteisėta. Tačiau tai netrukdo baltarusiams daryti tai, ko jie nori, apeidami teisines / technologines kliūtis.

Uganda

Uganda yra turbūt viena iš nedaugelio šalių, kurioje galioja įstatymai, nustatantys kasdienius mokesčius socialinei žiniasklaidai ir kitoms aukščiausio lygio paslaugoms..

Ugandos vyriausybė netgi nurodė blokuoti IPT VPT paslaugas iš interneto paslaugų teikėjų, nepaisant to, kad nėra priimtų griežtų įstatymų, draudžiančių tokias privatumo priemones.

Venesuela

2018 m. Birželio 27 d. - Pasak NVO „Access Now“, šalis’didžiausias IPT, žinomas kaip “CANTV” užblokavo Venesuelos „Tor“ ir VPN tinklų naudojimą.

Tai buvo padaryta gavus vyriausybės nurodymus, kurie tvirtina sukūrę labai paprastą metodą abiem priemonėms blokuoti.

Egiptas

Po 2011 m. Egipto revoliucijos vyriausybė paragino naudoti „Deep Packet Inspection“ (DPI) siekiant užblokuoti VPN ryšius, kad piliečiai negalėtų pasiekti riboto turinio..

Vyriausybės teigimu, cenzūra buvo nukreipta į įvairius protokolus, tokius kaip PPTP, L2TP ir OpenVPN, kad vartotojai negalėtų patekti į neskelbtinų laikmenų ir laikraščių svetaines..

Tinklalapių atblokavimas mokykloje / universitete / darbe

Be to, kad apeinami VPN blokai įvairiose šalyse, neteisingumas yra ypač naudingas tiems, kurie nori atblokuoti internetą savo mokyklos / universiteto / darbo tinkle..

Kadangi nesupratimas prideda papildomo šifravimo sluoksnį, užklijuotą per HTTP adresą, tinklo užkardai neįmanoma užblokuoti jūsų ryšio su išorinėmis paslaugomis..

Kai naudojate VPN be trikdžių, ugniasienė vis tiek gali gauti VPN srauto nuorodą ir blokuoti jūsų IP adresą. Aplenkimas neleidžia to padaryti anonimiškai.

Tinklo administratorius nebus protingesnis ir negalės aptikti tikslaus jūsų IP, taip pat ir dėl vietos pasikeitimo, todėl nereikia jaudintis, kad pakviesite į nepatogų susitikimą.!

Daugelis žmonių pasirenka naudoti VPN mokykloje ar darbo tinkle norėdami patekti į svetaines, kurias gali blokuoti tinklo ugniasienė (paprasti pavyzdžiai būtų „Facebook“, „YouTube“ ar žaidimų svetainės)..

Užkirsti kelią IPT pralaidumui / duomenų pralaidumui

IPT tampa tarsi įprasta sulėtinti tinklus, nepaisant to, kad daugelis šalių atmeta tinklo neutralumo įstatymus, leidžiančius už įvairias paslaugas imti bet ką, ko tik nori..

Pavyzdžiui, jei norite įsitraukti į pramogas, turėsite įsigyti atskirą paketą, kad gautumėte daugiau pralaidumo / duomenų.

Tačiau nepaisant šių pakeitimų, interneto paslaugų teikėjai sumažino jūsų pralaidumą. Vietos, kuriose turite nusipirkti interneto prieigą viešbutyje, yra gana blogesnės.

Aktyvavę „XOR Obfuscation“ arba „StealthVPN“ serverį, galite išvengti VPN paketų drebėjimo, išlaikydami maksimalų greitį ir išlaikydami nuoseklumą..

Papildomo privatumo / anonimiškumo gavimas internetu

Papildomos privatumo užtikrinančios minios funkcijos, tokios kaip „StealthVPN“ („Obfuscation“), „DoubleVPN“, „Onion over VPN“ yra būdai, kaip gauti daugiau anonimiškumo ir privatumo internete.

Tai gali būti žmonėms, kurie paprastai yra gana slapti, ar mėgstantiems reikalus, kuriems reikalingas didelis privatumas - dokumentų siuntimas per privatų tinklą, pasiekiamą visame pasaulyje..

Kai suaktyvinsite slaptus serverius, net nacionalinės šnipų agentūros, tokios kaip NSA, negalės jūsų tapatybės, nes visas srautas eina per HTTPS tunelį.

Tai ne tik apsaugo jus nuo slaptų žvalgybos agentūrų, bet ir užtikrina, kad liksite nematomi autorių teisių pažeidimų medžiotojams ir kibernetiniams nusikaltėliams..

Tai siūlantys VPT “Sumišimas”

Tikriausiai dabar turite gerą mintį apie ką “užtemimas” yra ir kaip tai padidina jūsų privatumą internete, bet ką daryti su VPN, kurie iš tikrųjų siūlo šią funkciją?

Jūsų patogumui išvardijau geriausius tiekėjus, siūlančius „StealthVPN“, „obfuscation“ režimą arba pasirinktus obfuzikacijos serverius skirtingose ​​šalyse:

 1. „NordVPN“
 2. „ExpressVPN“
 3. VPN.AC
 4. VPNA sritis
 5. VyprVPN

„NordVPN“

Įsikūręs Panamoje (toliau nei interneto priešų jurisdikcijos), „NordVPN“ paprastai yra visa apimanti VPT paslauga, galinti pasigirti visomis svarbiomis patobulintomis funkcijomis / technologijomis, padedančiomis padidinti jūsų anonimiškumą..

Jų užtemdyti serveriai yra prieinami tik „Windows“ ir „Android“ įrenginiuose, kaip aš aptariau šioje „NordVPN 2019“ apžvalgoje. Atlikite šiuos veiksmus, kad suaktyvintumėte funkciją („Windows“):

Kaip suaktyvinti „NordVPN“ serverius

 1. parsisiųsti „NordVPN Windows“ programa
 2. Įveskite prisijungimo kredencialai norint naudoti VPN
 3. Eik į “Nustatymai” ir paspauskite apie “Pažangūs nustatymai”
 4. Patikrinti “Aš žinau, ką darau” dėžė
 5. Įgalinti “Pašalinti serveriai” variantas
 6. Mėgautis apeinant VPN blokus ribotose šalyse.

VPN, siūlantys nesupratimą

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“, kurio būstinė yra Britanijos Mergelių salose, yra viena iš pirmaujančių privatumo priemonių rinkoje, siūlanti neprilygstamą saugumą ir privatumą vartotojams visame pasaulyje..

Jie siūlo “StealthVPN” tik Honkongo serveriuose, specialiai sukurtuose cenzūros nugalėjimui žemyninėje Kinijoje, tačiau turėtų būti naudingi kitose šalyse, kur užblokuoti VPN.

Kaip suaktyvinti užmaskavimą „ExpressVPN“

 1. parsisiųsti „ExpressVPN Windows“ programa
 2. Prisijungti į savo sąskaitą ir įveskite aktyvavimo kodą
 3. Prisijungti į serverius, skirtus Kinijos vartotojams (klauskite palaikymo komandos)
 4. Pavyzdžiui, „Hong Kong-2“ naudojasi „Obfuscation“
 5. Mėgautis apeinant VPN blokus!

Kaip suaktyvinti užmaskavimą „ExpressVPN“

VPT. Ac

Įsikūrusi Rumunijoje, VPN. AC yra į saugumą orientuotas tiekėjas, užtikrinantis gerus rezultatus ir atblokavimo galimybes. Tai viena iš nedaugelio paslaugų, kurios iš tikrųjų veikia Kinijoje.

Teikėjas siūlo išplėstinius nustatymus, kurie iškreipia VPN srautą į HTTPS srautą ir paverčia jus nematomu giliųjų paketų tikrinimo (DPI) metodais..

Kaip suaktyvinti užmaskavimą VPN. AC

 1. parsisiųsti atitinkamą VPN. AC programa jūsų įrenginiui
 2. Prisijungti į programą įvesdami savo kredencialus
 3. Programoje, eiti į “Pažengęs” Meniu
 4. Perjungti apie “Aš esu Kinijoje ar kitoje cenzūruojamoje šalyje”
 5. Pataikė “Prisijungti” ir pasirinkti serveris iš “KINIJA optimizuota” įtraukimas į sąrašą
 6. Mėgautis apeiti VPN blokus ir turėti neribotą internetą

Kaip suaktyvinti užmaskavimą VPN. AC

VPNA sritis

Įsikūręs Bulgarijoje (toliau nei interneto priešų jurisdikcijos), „VPNArea“ „Trustpilot“ reitingas yra 7,9 ir garsėja dėl pigiausios „VPN“ kainos ir tam skirto IP sąrašo.

Teikėjas siūlo „X-Stunnel“ serverių pavidalo klaidų pašalinimą, tai reiškia, kad jie nenaudoja „XOR Obfuscation“ arba „Obfsproxy“ metodo, kad VPT srautą paverstų HTTPS.

Kaip suaktyvinti užmaskavimą „VPNArea“

 1. Gaukite jūsų prietaisui tinkama VPN programa
 2. Atviras programą ir įveskite prisijungimo duomenis
 3. Spustelėkite apie “Serveriai” ir pasirinkti “Ypatinga”
 4. Pasirinkite vienas iš “„X-Stunnel“” serverių
 5. Mėgautis apeinant VPN blokus bet kurioje šalyje!

Kaip suaktyvinti užmaskavimą „VPNArea“

VyprVPN

Šveicarijoje įsikūręs „VyprVPN“ yra vienas iš nedaugelio teikėjų, kuriuos patikrino trečiosios šalies įmonė, ir kuriuos gali peržiūrėti visuomenė.

Teikėjas naudoja pažangų užtemimo metodą, naudodamas savarankiškai sukurtą protokolą, žinomą kaip “Chameleono protokolas”, o tai panaikina visą VPN srautą kaip įprastą HTTPS srautą.

Kaip suaktyvinti užmaskavimą „VyprVPN“

 1. parsisiųsti atitinkamo įrenginio „VyprVPN“ programą
 2. Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį prisijungimui
 3. Spustelėkite ant “Parinktys / nuostatos” variantas
 4. Pasirinkite “Chameleonas” už VPN protokolą
 5. Prisijungti į greitesnį serverį
 6. Apeiti VPN blokuoja ribojančiose šalyse!

Kaip suaktyvinti užmaskavimą „VyprVPN“

„OpenVPN Scramble“ alternatyvos

Nėra jokios abejonės, kad „XOR“ klaidinimas ar „Obfsproxy“ teikiama sauga yra išskirtiniai, nes jūsų tapatybė slepiama, šifruojami jūsų duomenys ir anonimiškai nurodoma visa veikla.

Jie slepia faktą, kad jūsų srautas yra užšifruotas, tačiau nesupratimo nebuvimas neturėtų atleisti nuo kitų puikių VPN. Čia yra keletas kitų būdų, kaip paslėpti savo VPN srautą:

SSL / TLS tunelis A.k.a. Stunnelis

Tai dar viena tvirta užtemimo taktika, veikianti nukreipiant jūsų VPN srautą per saugų ir užšifruotą TLS / SSL tunelį, kurį naudoja HTTPS jungtys..

Iš esmės, kai „OpenVPN“ ryšiai keliauja per tą patį šifravimą, negalite jų atskirti nuo įprastinio HTTPS srauto, panašiai kaip naudojant „XOR Obfuscation“ arba „Obfsproxy“..

Kadangi patys „OpenVPN“ duomenys įvynioja į papildomą TLS / SSL šifravimo sluoksnį, net „Deep Packet Inspect“ (DPI) negali įsiskverbti į šį tinklą, todėl jūs visada būsite anonimiški.

„Tor“ naršyklė

Trumpai “Svogūnų maršrutizatorius” (taip pat pavaizduotas naršyklės logotipe), „Tor“ iš pradžių buvo sukurtas JAV kariniam jūrų laivynui 2002 m. rugsėjo 20 d. Jis pasiūlė pasaulinį serverių tinklą, kuris leido žmonėms saugiai ir anonimiškai naršyti internete..

Dabar produktas pasuko ne pelno skyriaus link, skleisdamas internetinių privatumo priemonių kūrimo ir tyrimų svarbą. Tam naudojamas decentralizuotas tinklas, siūlantis kelis vartotojų duomenų apsaugos sluoksnius.

Jis nukreipia interneto srautą per serverių perdangą visame pasaulyje, kurias sudaro daugiau nei septyni tūkstančiai pranešimų. Tai leidžia tinkamai paslėpti vartotojus’ vieta, neleidžiant niekam stebėti jūsų veiklos.

SSH tunelis

SSH tuneliai yra dar vienas metodas, kurį naudoja VPT, aprėpdami duomenis papildomu šifravimo sluoksniu, aplenkdami neaptiktas filtravimo paslaugas.

Tai galima įsigyti daugybe skirtingų programų. Pvz., Kai siunčiate ir gaunate failus naudodamiesi FTP, SSH tuneliai saugiai perduoda visus duomenis be stebėjimo ir blokavimo.

Vienintelė SSH tunelių problema yra ta, kad tai gali turėti įtakos jūsų gaunamam greičiui, todėl jie nėra tinkami tiems, kurie nori mėgautis transliacija.

„SOCKS5 Proxy“ („ShadowSocks“)

Pristatytas kaip sprendimas norint gauti be apribojimų prieigą tokiose šalyse kaip Kinija, Iranas, Irakas, Turkija, Egiptas ir JAE, kurios naudoja DPI metodus - SOCKS5 tarpinis serveris naudoja „Socket Secure 5“ protokolą..

Šis protokolas yra ypač saugus ir leidžia sklandžiai perduoti duomenis naudojant tarpinio serverio paslaugą, o pridedant autentifikavimo sluoksnį gali pasiekti tik numatytas vartotojas..

Tai ne tik pasirodys naudinga vartotojams, kurie užsiima P2P / failų dalijimusi, bet ir yra patikimesni bei greitesni nei kai kurie iš aukščiau aptartų metodų..

Suvyniokite daiktus

Šalyse, kuriose taikomi griežti interneto įstatymai ir VPN blokai, tokios funkcijos kaip užtemimas veikia kaip riteris, šviečiantiems privatumą užtikrinantiems asmenims ir norintiems apeiti apribojimus..

Įsitikinkite, kad suaktyvinote šią funkciją, jei gyvenate regresyvioje šalyje. Aukščiau pateikti VPN pasiūlymai turėtų suteikti jums pakankamai informacijos, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią jūsų poreikius.

Žinoma, jei turite klausimų / klausimų, nedvejodami komentuokite žemiau. Aš atsakysiu asmeniškai ir suteiksiu kiek įmanoma daugiau pagalbos.

Be to, padėkite broliui pasidalindami šiuo vadovu su kitais į privatumą orientuotais netirtais, ieškančiais sprendimų, kaip padidinti jų anonimiškumą internete. Geros dienos į priekį!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me