Aljansai „5 akys“, „9 akys“, „14 akių“ – apsaugos nuo teroro ar privatumo pažeidėjus?

Contents

Patikrinkite, ar jūsų VPN yra saugioje zonoje

Anonine VPNAvast SecureLine VPNBuffered VPNCactusVPNCyberGhostEncrypt.MeExpressVPNGoose VPNHide.meHideMyAssHola VPNIBVPNIPVanishIvacyIVPNMullvadNordVPNPIAPrivateVPNProtonVPNPureVPNStrongVPNSurfsharkTorGuard VPNTrust.ZoneTunnelBearVyprVPNWindscribe VPNZenmate Patvirtinti Mano VPT

Skaitmeninis pasaulis plečiasi žaibišku greičiu. Naujos paslaugos, programos, platformos ir inovacijos iš esmės keičia mūsų gyvenimo būdą. Kai kurie teigia, kad mus kontroliuoja, nepaisydami savo pirminių žmogaus instinktų. Kiti diskutuoja, internetas tik pagerino mūsų gyvenimą.

Vis dėlto ar tai gerbia mūsų teisę į privatumą? Dabar tai sudėtingas atsakymo klausimas. Dauguma žmonių žino, kad prisijungus prie interneto visada bus JŪS skaitmeninis pėdsakas. Kai kurie žmonės priima pasekmes, išsitraukia savo fotoaparatą asmenukėms ir įkelia juos į socialinę žiniasklaidą naudodami žymeklį #onfleek..

“Kas man rūpi, ką aš darau savo gyvenime? Aš nesu teroristas. Aš ne’neturi ko slėpti”. Tai yra įprasta reakcija, kurios sulaukiu per pokalbius apie privatumą. Kiti, labiau susijaudinę dėl situacijos, žino, kad toks skaitmeninis pėdsakas yra rizikingas, ir nori sužinoti daugiau apie masinio stebėjimo, VPN registravimo strategijas ir nuotėkio problemas..

Taigi, šis vadovas skirtas daugiau informacijos turintiems ir privatumo reikalaujantiems vartotojams. Čia sužinosite konkrečiai apie interneto priešus (dalis 5 akys / 9 akys / 14 akių aljansai) kartu su informacija apie saugias jurisdikcijas, kuriose gerbiamas vartotojo privatumas.

Tautų aljansai „5 akys“, „9 akys“, „14 akių“

 1. „Penkių akių aljansas“
 2. Priežiūros programos, kurias vykdo FVEY
 3. Žymūs asmenys, kuriems skirta FVEY
 4. Svarbios organizacijos, nukreiptos į FVEY
 5. „Penkių akių“ (FVEY) priežiūros šalys
 6. Devynių akių stebėjimo šalys
 7. Keturiolika akių stebėjimo šalių

Interneto priešai - nesaugūs šalių ir aljanso teismai

Antrasis pasaulinis karas paskatino JK ir JAV susitarimą, oficialiai patvirtintą 1946 m. ​​Kovo 5 d., Atsirandantį pagal 1941 m. Atlanto chartiją ir 1943 m. BRUSA susitarimą. Pagrindinis jos tikslas buvo sukurti daugiašalį bendradarbiavimą signalų žvalgybos srityje.

Vėlesniais metais susitarimas buvo išplėstas ir apėmė Naująją Zelandiją, Australiją ir Kanadą. Paskui greitai perėję dar kelerius metus, pamatėme, kad kelios Šiaurės šalys, Filipinai ir Vakarų Vokietija yra veikiančios atskirais mechanizmais kaip jungtinės įmonės..

Šie subjektai vadinami Penkių, Devynių ir Keturiolikos Akių Aljansų pavadinimais. Ir nuo rugsėjo 11 d. Išpuolių šių subjektų stebėjimo galimybės labai padidėjo. Dabar kiekvienas netizenis šalyse, kuriose yra šių aljansų, yra nuolat stebimas.

Šie aljansai turi savo darbotvarkę ir neatsako į savo šalį’s įstatymai. Jie dalijasi surinktomis detalėmis šnipinėdami vienas kitą’s piliečių. Tai daro didelę įtaką interneto vartotojams ir ypač svarbiausiems VPT. Trumpai tariant, jei esate bet kurioje iš šių 14 tautų, nesate saugus!

Vėliau turėsite susipažinti su šalies, kurioje gyvenate, įstatymais ir internetiniais įstatymais. Taigi, nusprendžiau iš tikrųjų įsigilinti į nesaugias jurisdikcijas pagal aljansą ir šalį, išanalizavęs daugiau nei 187 teikėjus.. Tikiuosi, kad įvertinsite pastangas &# 55357;&# 56898;

„Penkių akių aljansas“

Sutrumpintai kaip “FVEY”, „Penkių akių aljansas“ grįžta prie UKUSA susitarimo, apie kurį diskutavome anksčiau. Iš pradžių jis turėjo būti tik kaip žvalgybos dalybų paktas tarp dviejų šalių, bet vėliau apėmė dar tris. Tai sukūrė penkių šalių šalių jėgainę:

 • Jungtinė Karalystė
 • Jungtinės Valstijos
 • Naujoji Zelandija
 • Australija
 • Kanada

5 akys-9-akys-14-akys

Šios angliškai kalbančios šalys dešimtmečius saugojo šį „Penkių akių“ susitarimą. Ar galite įsivaizduoti ilgį, kurį jie eitų, jei kas nors sužinotų apie tai? Jos egzistavimas buvo sužinotas tik iki 2003 m. Ir viskas buvo aiškiau paaiškinta, kai Edwardas Snowdenas nutekino dokumentus.

Šios bylos buvo gautos dirbant NSA rangovu. Tai leido suprasti, kad Aljansas dalijosi žvalgybos informacija apie Sovietų Sąjungą per “Šaltasis karas” tada „ECHELEON“ tinklo informacijos atskleidimas. GCHQ ir NSA buvo sugauti bakstelėjus el. Laiškus, faksogramas, telefono skambučius ir kitą duomenų srautą.

Dabar jų darbotvarkė pasikeitė gana dramatiškai. Jie nuolat naudojasi “Karas su terorizmu” kaip pasiteisinimas šnipinėti vietinių gyventojų gyvenimus. Ar tai sąžininga su mumis? Aš ne’negalvok taip! Susilaikysiu neskelbdamas savo politinių pažiūrų, bet tikrai negaliu sustoti svarstydamas, kaip viskas atrodo taip iš anksto suplanuota.

Priežiūros programos, kurias vykdo FVEY

Po 911 išpuolių „Penkių akių aljansas“ sustiprino savo priežiūrą ir priėmė praktiką stebint visą vartotojų veiklą internete. Visuotinė stebėjimo sistema paprastai apima ištisų gyventojų ryšius per nacionalines sienas.

Iš Edvardo Snowdeno nutekintų dokumentų net paaiškėjo, kad egzistuoja daugybė stebėjimo programų, kurias vykdo „Penkių akių“ šalys. Žemiau galite perskaityti visą informaciją apie šiuos bendrai valdomus subjektus, kurie visiškai nepaiso vartotojo privatumo.

PRISM - vadovauja NSA kartu su ASD ir GCHQ

PRISM SIGAD US-984XN yra NSA valdoma programa. Jis renka / saugo įvairių JAV skaitmeninių kompanijų interneto ryšius. Tai grindžiama vyriausybės reikalavimais interneto bendrovėms, tokioms kaip „Google LLC“ pagal 2008 m. FISA pataisų įstatymo 702 skyrių..

Internete veikiančios įmonės turės paversti visus duomenis, kurie atitinka teismo patvirtintus paieškos terminus. NSA naudoja šias PRISM užklausas ryšių, įskaitant užšifruotus, nukreipimui. Tada informacija naudojama slaptoms misijoms vykdyti.

„XKeyscore“ - valdo NSA kartu su ASD ir GCSB

„XKeyscore“, sutrumpintai kaip XKS, yra slapta kompiuterinė sistema, kurią naudoja NSA. Kasdien analizuoja ir stebi interneto duomenis visame pasaulyje. Programa taip pat buvo dalijamasi su Australijos, Kanados, Naujosios Zelandijos, Britanijos, Japonijos ir Vokietijos žvalgybos agentūromis.

Pasak Edvardo Snowdeno, sudėtinga sistema suteikia neribotą asmenų, esančių bet kurioje pasaulio vietoje, stebėjimą. NSA, atvirkščiai, tvirtina, kad jos galimybės yra ribotos ir ribotos. Nepaisant to, sistema yra tik dar daugiau įrodymų apie technologijas, kurias naudoja penkių akių šalys, kad surinktų daugiau duomenų apie žmones, esančius bet kurioje pasaulio vietoje..

Tempora - Vykdo GCHQ kartu su NSA

Slaptas kompiuteris, kurį GCHQ naudoja interneto ryšiams, išgautiems iš šviesolaidinių kabelių, buferinti. Sistema buvo bandoma nuo 2008 m. Ir pradėjo veikti tik 2011 m. Ji suteikia agentūrai prieigą prie didelio kiekio asmens duomenų, nesukeliant įtarimų..

Edvardas Snowdenas teigia, kad sistemą sudaro du pagrindiniai komponentai: „Global Telecoms Exploitation“ (GTE) ir „Internet Mastering“ (MTI), skirti sutelkti telefonų ir interneto srautus. Iki 2012 m. Gegužės mėn. 250 NSA analitikų ir 300 GCHQ analitikų buvo paskirta surūšiuoti surinktus duomenis.

RAUDONAS - Vykdo GCHQ ir NSA

Įsikūrusi JK, „MUSCULAR a.k.a. DS-200B“ yra GCHQ ir NSA vykdoma programa, kuri, kaip patvirtinta, yra įsilaužimų priežastis „Google“ ir „Yahoo!“ duomenų centruose. Per 30 dienų MUSCULAR slaptais tikslais buvo surinkęs 181 milijoną įrašų.

Remiantis nutekintu dokumentu, kurį pateikė NSA Edvardas Snowdenas’Įsigijimai kasdien naudoja milijonus įrašų iš „Google“ ir „Yahoo“’duomenų tinklų Fort Meade mieste, Merilande. Programa surenka dvigubai daugiau duomenų taškų, palyginti su PRISM.

STATEROOMAS - Vykdo CSE, CIA, ASD, GCHQ ir NSA

Operaciją vykdo ECHELON tinklo nariai ir UKUSA susitarimą pasirašiusios šalys. STATEROOM yra signalų žvalgybos programa, naudojama tariamai vykdyti diplomatines misijas. Tačiau dauguma nežino, koks yra tikrasis programos tikslas.

Tačiau iš to, ką mes žinome, „STATEROOM“ valdo CSE, CIA, ASD, GCHQ ir NSA kartu. Ji negali skirtis nei bet kuri kita masinio stebėjimo sistema.

Žymūs asmenys, kuriems skirta FVEY

FVEY nukreipė daugybę tikslų naudodamasi bendra žvalgyba. Vienas vardas, kuris tikriausiai jus nustebins, yra velionio vardas, Charlie Chaplinas. Komikas / režisierius / kompozitorius buvo stebimas dėl savo komunistinių įsitikinimų. Kiti taikiniai apima garsesnius vardus, tokius kaip:

 • Stromas Thurmondas - Jis šnipinėjo savo telefono skambučius per ECHELON priežiūros sistemą.
 • Nelsonas Mandela - Jį Britanijos SIS agentai stebi dėl gandų apie teroristus.
 • Jane Fonda - GCHQ ir NSA perimtos komunikacijos dėl politinio aktyvizmo.
 • Ali Khamenei - Tikslas - aukštųjų technologijų šnipinėjimo misija, kurią vykdo GCHQ ir NSA.
 • Džonas Lenonas - Stebėkite FTB ir MI5 protestuodami prieš Vietnamo Wa
 • Ehudas Olmertas - Įtraukta į GCHQ ir NSA priežiūros tikslų sąrašą.
 • Susilo Bambangas - Buvusiam prezidentui ir jo žmonai buvo pavesta ASD ir NSA priežiūra.
 • Angela Merkel - Telefoninių ryšių stebėjimas nuo 2003 iki 2013 m. Per programą STATEROOM.
 • Princesė Diana - GCHQ ir NSA surinktas slapčiausias failas, kuriame yra daugiau nei 1000 puslapių.
 • Kim Dotcom - GCSB vykdė neteisėtą „Megaupload“ įkūrėjo stebėjimą.

Svarbios organizacijos, nukreiptos į FVEY

Bendra žvalgyba, surinkta iš daugybės „Penkių akių tautų“ stebėjimo programų, skirta ne tik asmenims. Gausu garsių oro linijų, transliavimo tinklų, finansų institucijų ir kitų atvejų, kuriuos NSA, GCHQ, ASD, GCSB, CSIS stebėjo..

Universitetai

 • Tsinghua universitetas - PRISM programa šnipinėja tūkstančius Honkongo ir Kinijos piliečių.
 • Račo fizikos institutas - 1 000 Izraelio taikinių, kuriuos išvardijo Amerikos ir Didžiosios Britanijos stebėjimas.

Jungtinės Tautos

 • Jungtinių Tautų Generalinė asamblėja - NSA šnipinėja JT partnerius, pareigūnus ir slaptus paktus.
 • Tarptautinė atominės energijos agentūra - NSA bakstelėjo į TATENA telefoną’įkūrėjas.

Telekomunikacijų operatoriai

 • Paketas - Azijos Ramiojo vandenyno optinio pluošto tinklo operatorius, kurį JAV nulaužė 2009 m.
 • „Belgacom“ - Dėl to, kad šalyje kilo pasipiktinimo banga, GCHQ nulaužė „Belgacom“ (socialistų operacija).

Naftos korporacijos

 • „Petrobras“ - NSA šnipinėja „Petrobras“ įmones tyrinėti naftą giliavandenėse vietose.

Tarptautinės korporacijos

 • „Thales Group“ - Šnipinėjo aukščiausius 60 valstybių pareigūnus, įskaitant „Thales Group“ savininką.

Finansinės institucijos

 • „MasterCard“ - NSA užsiima tarptautinių mokėjimų iš finansinės įmonės stebėjimu.
 • „Visa Inc“ - Filialas vadinamas “Sekite pinigus” (FTM) sukūrė NSA mokėjimų stebėjimui.

„Penkių akių“ (FVEY) priežiūros šalys!

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas skyrius padės jums suprasti, kokias invazines šalis gali sudaryti „Penkių akių aljansas“. Jie nesirūpina vartotojo privatumu ir toliau vykdo savo apgaulingą praktiką.

Kad vartotojams būtų geriau suprantama, aš suskirsčiau kiekvieną „Penkių akių“ šalies narį į atskirą kategoriją ir aptariau jų vyriausybės įstatymus, susijusius su VPN naudojimu ir skaitmenine privatumu..

Jungtinės Amerikos Valstijos

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Nepaisant agresyvios gyventojų vykdomos internetinės veiklos kontrolės, JAV nedraudžia naudoti VPT. Tiesą sakant, jie priima daugiausiai VPN teikėjų visame pasaulyje, iš viso 49, remiantis mano tyrimais.

Žemiau išvardijau keletą populiarių vardų, kurie visi yra JAV pagrįsti. Jiems garantuojama, kad jie parodys bendradarbiavimą, kai to reikalauja vyriausybė. Tai gali pakenkti jūsų privatumui internete.

Be abejo, JAV daro didžiulę paramą pilietinėms laisvėms ir žmogaus teisėms. Tačiau jų teiginiai palaiko “Žodžio ir spaudos laisvė” yra visiškai klaidinga.

Kelios JAV agentūros (išvardytos žemiau) dalyvavo diskusijose dėl interneto naudojimo. NSA turi prieigą prie daugelio PAGRINDINIŲ technologinių kompanijų.

Tai suteikia jiems prieigą prie visų interneto duomenų, įskaitant „Facebook“, „Google“, „Yahoo“, „Microsoft“, kad jie galėtų sekti internetinius ryšius dėl savo savanaudiškų priežasčių..

Jų vyriausybė netgi palaiko IPT stebėjimą ir žino visą informaciją apie jūsų išsilavinimą, mokslą, tėvus’ pajamos, užimtumo statusas, darbo vieta, paskolos įmokų būklė.

Dėl visų šių priežasčių JAV buvo įtrauktos į JAV “Interneto priešas” iš „Žurnalistai be sienų“. Todėl aš’d griežtai patarkite nepasitikėti įmone ir daugybe jų paslaugų, kurios teigia, kad jums siūlo anonimiškumą internete.

JAV agentūros, susijusios su dalijimusi duomenimis

 • Nacionalinė saugumo agentūra (NSA)
 • Centrinė žvalgybos agentūra (CŽV)
 • Gynybos žvalgybos agentūra (DIA)
 • Federalinis tyrimų biuras (FTB)
 • Nacionalinė geoerdvinio intelekto agentūra (NGA)

Populiarios JAV pagrįstos VPN paslaugos

Man nereikia išsamiau paaiškinti, kodėl turėtumėte vengti JAV teikiamų VPN paslaugų, tokių, kaip tos, kurios minimos toliau. Tačiau jei jums reikia patikimos paslaugos, turėsite priklausyti nuo paslaugų teikėjų, esančių už šalies ribų. Galite perskaityti šį geriausią JAV VPN vadovą, kuriame pateikiamos mano rekomendacijos, kaip jus apsaugoti FVEY šalyje.

 • Anonimizatorius VPN
 • Ace VPN
 • Slėpti. Aš
 • Slėpti mano IP
 • Slėpti visą IP
 • „Hotspot“ skydas
 • „Hoxx“ VPT
 • „IPVanish“
 • SkystasVPN
 • „Norton Wi-Fi“ privatumas
 • Privatus tunelis
 • Privatus interneto ryšys
 • „ProXPN“
 • RA4W VPN
 • „SwitchVPN“
 • StiprusVPN
 • Paspartinkite
 • „SlickVPN“
 • „TouchVPN“
 • „TorGuard“
 • Neribotas VPN

Jungtinė Karalystė

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

JK ir JAV yra 5, 9 ir 14 Eyes šalių steigėjos. Taigi galite tikėtis didelio abiejų šalių nepasitikėjimo ir nesąžiningumo.

Konstitucinė monarchija yra linkusi elgtis labai nekaltai, tačiau per pastaruosius kelis dešimtmečius priėmė labai demokratinę valdymo formą. Jie, kaip ir JAV, teigia palaikantys.

Ypač kalbant apie pilietines laisves, politines teises, saviraiškos laisvę ir privatumą. Tačiau tuo pat metu jie įpareigoja vykdyti savo gyventojų priežiūrą.

Nuo 2016 m. Paskelbto Tyrimo įgaliojimų įstatymo, interneto paslaugų teikėjai ir telekomunikacijos registruoja tekstinius pranešimus, skambučius, ryšio laiką, naršyklės istoriją ir dar daugiau.

Šie duomenys saugomi 2 metus ir yra prieinami JK’Agentūros (išvardytos žemiau), partneriai ir „Penkių akių aljansai“ be jokių garantijų.

JK tvirtina, kad jos imasi šių priemonių kovai su vaikų išnaudojimu ir terorizmu, tačiau jos yra aptiktos bakstelėjusios šviesolaidžio kabelius ir mėgstančios tikslingai šnipinėti..

Naudoti VPN šalyje yra legalu, tačiau duomenų teikimo įstatymai galioja visiems teikėjams. Štai kodėl Žurnalistai be sienų išvardijo šalį kaip “Interneto priešas”.

JK agentūros, susijusios su dalijimusi duomenimis

 • Vyriausybės komunikacijos būstinė (GCHQ)
 • Slaptosios žvalgybos tarnyba (SIS a.k.a. MI6)
 • Gynybos žvalgyba (DI)
 • Apsaugos tarnyba (MI5)

Populiarūs JK įsteigti VPN teikėjai:

 • „HideMyAss“!
 • „SaferVPN“
 • „ZoogVPN“

Naujoji Zelandija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Nors Naujosios Zelandijos VPN yra legalūs, vieta vis dar nėra saugi vieta jūsų internetinei veiklai. Šalis taiko gana panašius įstatymus, kaip ir jos kaimynė Australija (dar viena „Penkių akių“ narė).

Vienintelis skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad Naująją Zelandiją galima apibūdinti kaip šiek tiek švelnesnę, kai reguliuojamas internetas. Jie neišduoda neapykantos kupinų pranešimų.

Jie taip pat labiau bendradarbiauja, kai bendrauja su gyventojais, kurie internete prekiauja netinkamu turiniu. Tačiau tai nereiškia, kad Vyriausybė palaiko gyventojus.

Naujoji Zelandija vykdo visą stebėjimo veiklą, kaip ir bet kuris kitas „Penkių akių aljanso“ narys. Be to, priežastis, kodėl jie turi įsitraukti į tokią praktiką “kova su terorizmu” neseniai buvo atjungtas.

Šaliai nepavyko kovoti su baltųjų nacionalistų terorizmu. Naujausias pavyzdys - kovo 15 d. Išpuolis, kurio metu buvo nužudyta penkiasdešimt ir dar dešimtys sužeista.

Baltųjų radikalų terorizmas yra tarpvalstybinė grėsmė, kurią daugiausia ignoruoja politikai ir „Penkių akių“ nariai. Teroristų FB profilyje buvo tiesiogiai paskelbtas 17 minučių užpuolimo vaizdo įrašas! Kaip patogus buvo stebėjimas, kai net NZ policija užtruko daugiau nei 20 minučių, kad atvyktų į įvykio vietą?

Naujosios Zelandijos agentūros, susijusios su dalijimusi duomenimis

 • Naujosios Zelandijos saugumo žvalgybos tarnyba (NZSIS)
 • Vyriausybės ryšių saugumo biuras (GCSB)
 • Gynybos žvalgybos ir saugumo direktoratas (DDIS)

Kanada

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Kaip draugiška šaliai Kanada atrodo kartu su savo ministru pirmininku Justinu Trudeau - ji neabejotinai naudojasi tam tikra tamsiomis savo piliečių stebėjimo praktika..

Iš tikrųjų labai nuostabu, kaip Kanada sugebėjo nustatyti griežtą politiką, tokią kaip stebėjimas, duomenų saugojimas ir tinklo neutralumo panaikinimas, ir vis tiek laikoma viena laisviausių teritorijų..

Jų vyriausybė reguliariai bendradarbiauja su IPT ir įgyvendina tą pačią teisinę sistemą, pagal kurią jos penkios žvalgybos agentūros (išvardytos žemiau) įgaliojamos keistis duomenimis su valstybėmis narėmis..

Nors VPT šalyje yra legalūs, aš taip pat galiu garantuoti, kad jie privalo pasidalyti vyriausybe visais asmeniniais duomenimis. Pastaruoju metu Kanada taip pat patiria didelę šilumą iš kitų narių.

Šis konkretus atvejis yra susijęs su ryšiu su Kinijos aukštųjų technologijų milžine „Huawei“, kurios „Five Eyes“ šnipai teigia dirbantys su Kinija’žvalgybos agentūros.

Tačiau tokie žmonės kaip aš negaliu atsistebėti. Ar visa ta drama ir įtampa buvo susijusi su „Penkiomis akimis“ ir „Huawei“, tai buvo tik triukas, norint sustabdyti tautas nuo priklausomybės nuo jų 5G technologijos?

Kanados agentūros, susijusios su dalijimusi duomenimis

 • Kanados saugumo žvalgybos tarnyba (CSIS)
 • Ryšių saugumo įstaiga (CSE)
 • Kanados pajėgų žvalgybos vadovybė (CFINTCOM)

Populiarios Kanados VPN paslaugos:

 • Betternetas
 • „BTGuard“ VPN
 • „SurfEasy“
 • „TunnelBear“
 • Aprašymas

Australija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Kaip ir kitose „Penkių akių“ šalyse, Australija netaiko jokių apribojimų VPN naudojimui. Tačiau tai nesustabdo jų nustatant invazinius įstatymus dėl jų žvalgybos informacijos mainų susitarimų.

Australija’Konstitucija paneigia aiškią laisvo žodžio teisę. A “ ryšių galia” išlyga, net leidžia Australijos agentūroms reguliuoti interneto, telefono, telegrafo ir net pašto paslaugas.

Jie netgi skatina ir įgalioja a “pasirenkamas pasirinkimas” filtravimo programa, kurią vartotojai savanoriškai sutinka užblokuoti įžeidžiantį, neteisėtą ar pornografinį turinį.

Siekdama užtikrinti, kad būtų laikomasi šių įstatymų, vyriausybė patikrina pačius IPT ir patikrina, ar jie atitinka visus reikalaujamus teisinius reikalavimus, įskaitant duomenų saugojimą ir dalijimąsi jais..

Dalijimasis duomenimis susijusios Australijos agentūros

 • Gynybos žvalgybos organizacija (DIO)
 • (ASD) - Australijos signalų direkcija
 • (ASIO) - Australijos slaptosios žvalgybos tarnyba
 • (ASIS) - Australijos saugumo žvalgybos organizacija
 • (AGO) - Australijos geoerdvinio intelekto organizacija

Populiarūs Australijos VPN tiekėjai:

 • Celo VPN
 • „VPNSecure Me“

Kas yra devynių akių aljansai?

Anot Edvardo Snowdeno, NSA turi “masyvus kūnas” žinomas kaip Užsienio reikalų direktoratas, atsakingas už partnerystės su kitomis sąjungininkėmis ir šalimis kūrimą.

Iki 1956 m. Dar trys šalys buvo įtrauktos į UKUSA susitarimą, sukuriantį „Penkių akių aljansą“. Vėliau sąrašą papildė daugiau narių, pavadindami vardus 9 arba 14 „Eyes“ šalių.

Jie veikia kaip FVEY pratęsimas, pasinaudojant panašiu bendradarbiavimu dalijantis ir renkant masinės priežiūros duomenis.

Iš to, ką sužinojau, FVEY nariai naudojasi centralizuota, automatiškai atnaujinama sistema, pravarde “Akmens vaiduoklis” dalijimasis tautomis’ intelektas.

„Devynios akys“ skiriasi ta prasme, kad jų dalijimosi žvalgyba kanalai yra siauresni ir neapima galimybės naudotis tokiomis technologijomis kaip „Stone Ghost“..

Devynių akių stebėjimo šalys!

Šalys, priklausančios „Devynių akių“ aljansams, gali neturėti tokios pačios autonomijos keisdamosi žvalgybos informacija, tačiau yra vienodai rizikingesnės vietos, kalbant apie skaitmeninį privatumą..

Galvok apie juos kaip „Devynios akys“, rodomame Džeimso Bondo filme “SPECTRAS” už glaudų atstovavimą, apimantį visas ankstesnes „Penkių akių“ šalis, plius:

 1. Norvegija
 2. Nyderlandai
 3. Prancūzijoje
 4. Danija

9 devynių akių tautų aljansas

Norvegija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Vartotojai, susirūpinę dėl savo skaitmeninio privatumo, gali naudotis VPN paslauga Norvegijoje. Tiesiog įsitikinkite, kad pasirinkote tokį, kuris nėra pačioje šalyje, pavyzdžiui, „Opera VPN“ (nemokama paslauga - sudėtinga, ar ne?).

Išskyrus pokalbius su VPN, Norvegija garsėja tuo, kad turi atvirą aplinką žiniasklaidai ir saviraiškos laisvę. Jie nenustato jokio filtravimo, kurį ONI patikrino 2009 m.

Taigi šalis neturi ONI šalies profilio, tačiau jos pavadinimą vis tiek galite rasti Šiaurės šalių regioninėje apžvalgoje, kurią pateikė „OpenNet“ iniciatyva..

Norvegija suteikia visuomenei galimybę naudotis vyriausybės informacija, tačiau mainais jos naudojasi internetu ir mėgaujasi stebėjimu.

Nors nėra jokių apribojimų ar cenzūros turiniui, pagrindiniai IPT naudoja DNS filtrus vaikų pornografijai blokuoti, „The Pirate Bay“ ir kitose panašiose svetainėse.

Populiariausios Norvegijos VPN paslaugos:

 • Opera VPN

Nyderlandai

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Nyderlanduose VPT yra visiškai legalūs, o gyventojai naudojasi viena švelniausių interneto sistemų. Vyriausybė nenustato jokios cenzūros ar apribojimų interneto prieigai.

Žinoma, jie nubrėžia liniją, kai kalbama apie autorių teisių pažeidimus, uždraudžiant tokias svetaines kaip „Pirate Bay“ - 2017 m. Įsakė Olandijos teismas..

Tačiau jo įsigijimas „Devynių akių“ narių sąraše sukuria subtilų precedentą gyventojams. Naudotojai nesijaučia saugūs dalydamiesi savo duomenimis ir nesinaudoja paprastu naršymu.

Taip yra todėl, kad šalis naudoja tą pačią žvalgybos informacijos mainų sistemą, kai nariai renka ir dalijasi elektroniniais piliečių duomenimis.

Populiarūs Nyderlandų VPT teikėjai:

 • Žąsų VPN
 • „ShadeYouVPN“
 • „VPN4All“
 • „WifiMask“
 • WASEL Pro
 • „ProXPN“
 • „RootVPN“

Prancūzijoje

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Prancūzija nenustato griežtų taisyklių dėl VPN paslaugų. Didžioji šalis iš tikrųjų skatina spaudos ir žodžio laisvę internete.

Tai suteikia gyventojams galimybę nefiltruoti prieigos prie turinio, išskyrus svetaines, kuriose reklamuojamas terorizmas / neapykanta / rasinis smurtas ir vaikų pornografija.

Tačiau tuo pat metu jie įgyvendina a “trijų smūgių” įstatymai ir įstatymas, skatinantis administracinį filtravimą, kad būtų sukurta “civilizuotas” internetas.

Reaguodami į šiuos įstatymus, kelių žurnalistų ir žiniasklaidos firmų pareigūnai buvo iškviesti į teismo šaukimą ir spaudė juos identifikuoti savo šaltinius..

Šalis net įgyvendina 18 straipsnį dėl vykdomojo įsakymo projekto, išleisto 2011 m. Birželio mėn., Suteikiančio ministerijoms galią apriboti internetinį turinį;

“viešosios tvarkos palaikymo, nepilnamečių apsaugos, visuomenės sveikatos apsaugos, krašto apsaugos interesų gynimo ar fizinių asmenų teisių pažeidimo atveju arba kai yra rimtas pažeidimo pavojus;”.

Populiarios Prancūzijoje veikiančios VPN paslaugos:

 • „ActiVPN“

Danija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Danija dar neturi ONI profilio, tačiau ji vis dar įtraukta į Šiaurės šalių regionų apžvalgą. ONI teigia, kad šalis nereikalauja filtravimo.

Tačiau tai netaikoma vaikų pornografijai, nelegaliai muzikai, reguliuojamiems narkotikams ir piratiniam failų dalijimuisi. Šalims, tokioms kaip „The Pirate Bay“ ir „All Mp3“, neleidžiama patekti.

„WikiLeaks“ duomenimis, 2008 m. Gruodžio 23 d. Danijoje buvo išfiltruota daugybė 3863 kitų svetainių. Daugelyje jų buvo klastojimo paslaugos, įskaitant vietines ir užsienio svetaines.

Jos narystė „Nine Eyes“ taip pat įpareigoja Daniją dalytis elektroniniais gyventojų duomenimis kitose šalyse narėse. Iš esmės vietos negalima laikyti a “Saugu” jurisdikcija.

Populiarūs Danijoje įsikūrę VPT teikėjai:

 • „BeeVPN“
 • „CitizenVPN“
 • Atrakintojas

Kas yra „Keturiolikos akių aljansas“?

Įtraukus keturias aukščiau paminėtas šalis į UKUSA susitarimą, prie šios priežasties prisijungė ir kelių kitų žvalgybos agentūros, kovojančios su tariama “Teroro karas”.

Aljansas buvo išplėstas įtraukiant dar penkias valstybes nares, kurios sudarė  “14 akių šalys” „SIGINT Seniors Europe“ (SSEUR), pasak Edvardo Snowdeno’nutekėjo dokumentai.

Tačiau kur galima manyti, kad šis aljansas yra net mirtingesnis nei FVEY, jo yra dar mažiau “intymus” nei „Devynių akių aljanso“ nariai.

Vienintelis dalykas, kuris išlieka suderintas su šiuo įsigijimu, yra tai, kad vyriausybės naudojasi galimybe naudotis ištekliais ir žvalgybos informacija, jos anksčiau neturėjo galimybės naudotis.

Keturiolika akių stebėjimo šalių!

Kai UKUSA susitarimas apima 14 šalių, negaliu pasakyti, kiek protingos yra JAV ir JK. Jie nesivargino dalintis „Stone Ghost“ technologija su naujais nariais.

Tai tiesiogiai reiškia, kad jie išplėtė savo duomenų rinkimą, rinkdamiesi vyšnių rinkimosi dalykus su kitais platesnio aljanso nariais, todėl jums reikia pasikliauti geriausiais VPN, esančiais už 14 akių..

Į 14 „Eyes“ stebėjimo šalių įeina visos ankstesnės „Devynių akių“ šalys ir:

 1. Italijoje
 2. Švedija
 3. Vokietija
 4. Ispanija
 5. Belgija

Italijoje

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Italija gali būti švelni kalbant apie VPT, tačiau, kadangi jos yra 14 „Eyes“ šalių, negaliu atsistebėti, ar šalies tarnybos bendradarbiauja su vyriausybės institucijomis.

Žinoma, jei norite padidinti saugumą, galite pasirinkti VPN už šalies ribų (kurios nėra 5, 9 ir 14 Eyes šalių narės).

Didžiąją dalį laiko Italija reklamuoja Žodžio laisvė. Tačiau pagal jos ONI profilis, vyriausybė labai lėtai spręs internetines problemas, susijusias su privatumu.

Taip pat pastebėtas tam tikras reglamentas, ypač tam tikrose svetainių kategorijose, kuriose reklamuojami azartiniai lošimai, autorinių teisių pažeidimas, ir vaikų pornografija.

„OpenNet“ ženklina Italiją’skaidrumas “aukštas”, bet jų nuosekliai “žemas”. Tai tik patvirtina faktą, kad vyriausybė šiuo metu rengia įstatymus, kuriais siekiama cenzūruoti / stebėti prieigą prie interneto.

Populiariausios Italijoje veikiančios VPN paslaugos:

 • „AirVPN“

Švedija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Švedijai pasisekė, kad ją klasifikuoja ONI, tačiau nėra filtravimo įrodymų, tačiau šalis vis dar įtraukta į Šiaurės šalių regionų apžvalgą.

Šalis yra turtinga Europos monarchija, tačiau vadovaujasi parlamentine vyriausybės forma, panašia į Naująją Zelandiją. Švedija reklamuoja nevaržomą internetą.

Jie suteikia galimybę naudotis pilietinėmis laisvėmis, uždraudžiant kišimąsi į žodžio, spaudos laisvę ir bylas dėl privatumo / anonimiškumo..

Vyriausybė gerbia šias teises, tačiau išduoda teismo įsakymus stebint tikslinius asmenis nacionalinio saugumo grėsmių klausimais.

Panašiai kaip ir daugelyje Šiaurės šalių, Švedija ėmėsi veiksmų užblokuoti prieigą prie Piratų įlankos, vykdydama netoli Stokholmo esantį branduolinį atsparumą užtikrinantį duomenų centrą..

Populiarūs Švedijos VPT tiekėjai:

 • „AzireVPN“
 • „FrootVPN“
 • „IPredator“
 • proksistas
 • Mullvad
 • OVPN
 • PRQ
 • „PrivateVPN“

Vokietija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Įvertinta “Laisvas” laisvėje tinkle ir išvardytos kaip “jokių įrodymų” visose keturiose srityse (interneto priemonės, konfliktai / saugumas, socialinė, politinė), kurią pateikė ONI, Vokietija yra dar viena stebinanti „14 akių“ narė.

Manau, jei to nebuvo’Edvardui Snowdenui nutekinant tuos dokumentus, mes net nežinotume, ar Vokietija yra UKUSA susitarimo narė.

Jie gana atvirai tvirtina, kad gina savo piliečių teisę į privatumą. Žinoma, bėgant metams jie bandė cenzūruoti internetą.

Tačiau Vokietija tvirtina, kad tai buvo padaryta tik siekiant pažaboti su terorizmu susijusį ekstremizmą, užgniaužti netikrąsias naujienas, panaikinti neapykantos kalbas ir apsaugoti nepilnamečius.

Populiariausios Vokietijoje įsikūrusios VPN paslaugos:

 • Avira fantomas
 • „ZenMate“
 • „ChillGlobal“
 • „GoVPN“
 • Steganos

Ispanija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Ispanija nėra įtraukta į „Žurnalistų be sienų“, neklasifikuojamos ONI ir nei „Laisvės internete“ sąrašą’2013 m. ataskaita, kurioje nurodoma, kad tai gana saugi vieta.

Kiek aš’Ištyrusi vyriausybė netaiko jokių apribojimų internete. Kai kurie net teigia negalintys stebėti el. Laiškų ar interneto pokalbių svetainių, neturėdami atitinkamų duomenų teisinis leidimas.

Tačiau įstatymai draudžia šlovinti ar palaikyti terorizmas, rasinė diskriminacija ar neapykanta seksualinei orientacijai, tautinei kilmei ir kt.

Iki šiol vienintelis viešas blokavimas buvo padarytas P2P / Torrenting svetainėje - Pirate Bay. 2015 m. Kovo mėn. TBP buvo užblokuota keliuose URL.

Tačiau kadangi Ispanija yra „Keturiolikos akių aljanso“ dalis, turėčiau įsitikinimą, kad vieta nėra saugi vieta. Tai tiesa, ypač jei trokštate visiško skaitmeninio privatumo.

Belgija

Ar VPN naudoti leidžia įstatymai? Taip

Belgija neturi ONI profilio, tačiau šalis įtraukta į Europos regionų apžvalgą. VPN naudojimas yra teisėtas šalyje, kur yra gana daug cenzūros.

Daugybė telekomunikacijų paslaugų teikėjų, tokių kaip „Tele2“, „Versatel“, „Vikings“, „Mobistar“, „Proximus“, „Belgacom“ ir „Telenet“, nuo 2009 m. Balandžio mėn. Filtruoja keletą svetainių DNS lygiu..

Belgija teigia, kad tai daroma siekiant užkirsti kelią neteisėtam failų bendrinimui, nelicencijuotiems azartiniams lošimams ir skatinti didmeniškumą ir antisemitizmą, kaip dalį jų interneto cenzūros kampanijos..

Kadangi šalis yra keturiolikos akių narė, aš nerekomenduočiau, kad tai yra saugi vieta internetinei veiklai. Gali būti, kad jūsų informaciją bus galima stebėti kasdien!

Suvyniokite daiktus

Tikiuosi, kad šis išsamus vadovas padės vartotojams suprasti daugiau apie 2014 9 9 „Akių aljansus“. Apibendrinant, niekada neturite pasitikėti UKUSA susitarimo šalimis.

Tikrinkite tik tas VPN paslaugas, kurios yra trečiosiose šalyse, nes jos garantuoja anonimiškumą ir saugumą internete, o ne masinį stebėjimą ir privatumo pažeidimą..

Todėl man kyla kitas mano klausimas: ar, jūsų manymu, perskaitę visą šį vadovą, šie aljansai iš tikrųjų vaidino kovą su “Karas su terorizmu?” - priežastis, dėl kurios jie nuolat naudojasi įsibrovimu į jūsų privatumą! Ar neatrodo, kad yra viso to paslėptas motyvas?

Net nenagrinėsiu teroro išpuolių nuo 2000 m. (Kai buvo padidintos stebėjimo galimybės), bet leisiu’Kalba apie 2010 metus. Kiek iš šių šalių sustabdė sprogdinimus / susišaudymus per internetinę priežiūrą, kurią vykdo milijardai / trilijonai žmonių visame pasaulyje?

Panašu, kad vienintelis dalykas, kuriuo vadovaujasi šios agentūros, yra INFORMACIJA apie vienas kitą, įžymybes, paprastą žmogų ar dideles organizacijas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me