Nejlepší VPN pro Německo v roce 2023

Protože Německo je součástí aliance 14 očí, není to bezpečné místo. Země, stejně jako jiné invazivní vlády, ukládá povinné zákony o hromadném dohledu a uchovávání údajů.

Pokud však žijete v Německu, možná budete potřebovat VPN pro přístup k webům mimo zemi. Totéž platí pro německé expaty, kteří chtějí přistupovat k místnímu obsahu.

Nejlepší VPN pro Německo

Rozhodl jsem se proto, proč vám nedám přehled nejlepších možností pro Německo. Každou VPN podrobně popíšu, ale zde’stručné shrnutí pro případ:

1. Ivacy: # 1 Doporučená VPN pro Německo. 29 serverů v pěti městech Německa. Okamžité odblokování. Nejlepší plán: 2,25 $ / měsíc (2letá dohoda).
2. Surfshark: Nahoru směřující německá VPN. 2 Dedikované servery v Německu. Udržuje nulové protokoly. Špičková bezpečnost. Nejlepší plán: 1,99 $ / měsíc (2letá dohoda).
3. ExpressVPN: Nejrychlejší německá VPN. 4 Nativní servery pro cizince. Solidní šifrování. Podpora chatu. Nejlepší aplikace. Nejlepší plán: 8,32 $ / měsíc (jednoletý obchod).
4. PureVPN: Rozpočet přátelská německá VPN. 201 serverů v 5 městech Německa. 30denní zkušební období. Hladké odblokování. Nejlepší plán: 2,91 $ / měsíc (2letá dohoda).
5. CyberGhost: Bezpečná německá VPN. 684 dedikovaných serverů pro německé uživatele. Odblokuje Netflix. Nevypadá’neuchovávejte si protokoly. Nejlepší plán: 2,75 $ / měsíc (3letá dohoda).

Contents

5 nejlepších VPN pro Německo

Abychom se vyhnuli problémům spojeným s ochranou soukromí a internetu v Německu, mělo by se těchto 5 německých sítí VPN ukázat neuvěřitelně užitečné.

1. Ivacy

Ivacy 1. místo pro německé VPN

  • Cena: 2,25 $ / měsíc
  • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.8

Společnost Ivacy se sídlem v Singapuru, krásném ostrovním státě, působí na trhu od roku 2007. Je zodpovědná za vznik koncepce Split Tunneling. V poslední době také získala nejrychlejší VPN ocenění z BestVPN.com.

Vzhledem k tomu, že poskytovatel není spojen s pěti, devíti a čtrnácti očima, nabízí uživatelům dobrý výkon, zabezpečení a soukromí uživatelům v jurisdikcích internetového nepřítele, kteří nařizují uchovávání dat a hromadný dohled..

Poskytovatel je úžasný a přijímá velké vůdce. Máte k dispozici aplikace pro všechny platformy, včetně iOS, Android, Windows, Mac, Linux, Smart TV, směrovačů a dokonce i ve vašem Xboxu. Nejlepší část ze všech: můžete odblokovat Netflix a BBC iPlayer.

Pro šifrování používá Ivacy AES-256-CBC se standardním klíčem RSA-2048 pro připojení OpenVPN. Protokolování relace probíhá, ale vyprší po 48 hodinách. Chcete-li získat nejlepší nabídku řešení VPN, jděte na jejich dvouletý plán, který začíná na 1,99 $ / měsíc. (účtováno 48 $).

Chcete-li získat další informace o poskytovateli, přečtěte si tento podrobný přehled Ivacy Review!

Ivacy Germany

2. Surfshark

Surfshark je 2. místo pro německé VPN

  • Cena: 1,99 $ / měsíc
  • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.4

Pokud chcete poskytovatele, který nabízí stabilitu, ochranu a kompatibilitu na nejvyšší úrovni a je stále neuvěřitelně cenově dostupný, můžete se rozhodnout pro kapesní VPN, Surfshark.

Je to za 1,99 $ měsíčně ve dvouletém obchodě, je to jeden z nejlevnějších, ale nejvíce hodnotově orientovaných VPN v našem seznamu, který nabízí velké množství německých serverů pro vaše pohodlí.

Poskytovatel nabízí šifrování vojenské úrovně, podporu protokolu OpenVPN a politiku nulových protokolů, což vám umožní vyhnout se jakémukoli vládnímu dohledu nebo dohledu založenému na poskytovateli internetových služeb v Německu..

Má také pověst, že nepodává objednávky roubíků, jak je zaručeno jeho jasným kanárem, takže je ideální volbou pro uživatele žijící ve 14 zemích Eyes, jako je Německo..

Přečtěte si více o tomto poskytovateli prostřednictvím této recenze Surfshark.

Surfshark pro Německo

3. ExpressVPN

ExpressVPN 3. místo pro německé VPN

  • Cena: 8,32 $ / měsíc
  • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.8

Největší jméno v odvětví VPN možná, ExpressVPN je neuvěřitelně kompetentní a výkonově orientovaná VPN služba pro Německo po celém světě.

ExpressVPN stojí 8,32 USD / měsíc na jednoročním obchodě, což je mnohem nákladnější než u ostatních sítí VPN na tomto seznamu, ale pokud chcete, aby nejlepší zážitek ve své třídě a rozpočet pro vás nebyly starosti, jděte na toto předplatné.

Žádný poskytovatel si nemůže dovolit rychlosti podporované ExpressVPN, což z něj činí perfektní službu, pokud se rozhodnete nejen odblokovat Netflix v USA, německé televizní weby nebo dokonce Hulu, ale sledovat je v HD kvalitě a s nejvyšší stabilitou.

ExpressVPN nabízí přepínač zabíjení, který chrání před neplánovanými výpadky internetu. Poskytovatel zajišťuje své připojení k internetu pomocí prvotřídního šifrování a ve výchozím nastavení podporuje nejlepší protokol, tj. OpenVPN.

Jeho vysoké rychlosti a zabezpečení se hodí také, když Torrenting a jeho serverová základna více než 3000 serverů plně podporují činnosti P2P.

Jeho podpora live chatu je nejlepší v oboru, schopná snadno vyřešit všechny druhy problémů.

Díky intuitivní funkci rozděleného tunelového propojení vám ExpressVPN umožňuje upřednostňovat weby nebo aplikace, které chcete směrovat přes připojení VPN, a dále optimalizovat váš zážitek.

  7 най-добри руски VPN услуги - заобикаляне на Интернет цензура по време на пътуване в Русия

V Německu můžete používat ExpressVPN na všech hlavních operačních systémech, jako jsou Windows, Mac, Android, iOS a dokonce i FireTV.

Pokud ne’Stejně jako služba, máte polštář 30 dnů, ve kterém můžete podat vrácení peněz.

K dispozici je také vyhrazená německá verze ExpressVPN.

Chcete-li podrobnější opravu, přečtěte si tuto recenzi ExpressVPN.

ExpressVPN pro Německo

4. PureVPN

PureVPN je 4. místo pro německé VPN

  • Cena: 2,91 $ / měsíc
  • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.7

Počet serverů PureVPN nyní překročil hranici 2000, a to iu serverů v Německu.

PureVPN ne’t nutit vás k odběru to dlouhodobě, protože nabízí krátkodobý, 2 roky předplatné plán na pouhých 2,91 $ / mo .

Zásady protokolování byly dříve útržkovité, ale nyní byly opraveny, takže uživatelé se cítí bezpečně, když jim důvěřují svým datům.

Jako šifrovací standard se používá pouze šifrování na vojenské úrovni a všechny jeho standardní aplikace jsou spuštěny společně s nejbezpečnějšími tunelovacími protokoly. PureVPN sídlí v Hongkongu’Nemusíte dodržovat ani žádné německé objednávky roubíku.

Je to jeden z našich nejlepších Netflix VPN a podporuje také BBC iPlayer.

K dispozici je třídenní zkušební účet nabízený za 2,50 USD, který vám umožní vzít si zkušební jízdu před jejím zavázáním.

PureVPN’Německá jazyková verze je k dispozici, pokud chcete pokračovat odtud ve svém rodném jazyce.

My’Také jsem provedl úplnou recenzi na PureVPN, kterou si můžete prohlédnout zde.

PureVPN pro Německo

5. CyberGhost

CyberGhost je 5. místo pro německé VPN

  • Cena: 2,75 $ / měsíc
  • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.7

Snadné použití a optimalizované rozhraní je charakteristickým znakem CyberGhostu. Tento dodavatel nabízí v Německu celkem 577 serverů VPN rozložených na 3 různých místech a nabízí tak jeden z nejlepších zážitků z streamování a Torrentingu v celém odvětví..

CyberGhost není’t drahé buď s 3-letým tarifem v ceně 2,75 $ / měsíc, což je velmi rozumné vzhledem k tomu, že mnoho poskytovatelů účtuje téměř stejnou cenu, ale nabízí mnohem méně než CyberGhost.

Nejlepší funkcí CyberGhostu jsou jeho aplikace, které jsou dostupné pro všechny populární platformy a mají vyhrazené možnosti pro různé úkoly, které chcete provádět..

CyberGhost není na bezpečnostním poli žádný problém, protože nabízí prvotřídní šifrování, ochranu proti úniku DNS, přepínač zabíjení, silnou kompatibilitu protokolů a politiku nulových protokolů, aby bylo zajištěno, že vaše soukromí zůstane na německém internetu chráněno..

To’Je to jedna z nejlepších možností, jak obejít geobloky na Netflixu a dalších streamovacích službách. CyberGhost je super spolehlivý a nikdy nabízí nevýrazné rychlosti. Pro německé fanoušky streamování je CyberGhost skvělým nákupem.

Pokud chcete komunikovat s CyberGhost v němčině, poskytovatel toto zařízení nabízí také.

Kompletní podrobnou recenzi poskytovatele si můžete přečíst zde.

Cyberghost VPN pro Německo

Faktory, které je třeba hledat v dobrém poskytovateli VPN pro Německo?

Pro uživatele internetu žijícího v Německu v současné době existuje celá řada omezení a problémů s ochranou soukromí, které jej přímo ovlivňují.

Dostačující VPN pro Německo může snadno umožnit všem těmto uživatelům obejít tyto hrozby a omezení a získat přístup k bezpečnějšímu a volnějšímu internetu. Tady’ukázat:

Hlavní problémy ochrany osobních údajů uživatelů

Německo je členem 14 Eyes Alliance. Pokud ne’Nevím mnoho o této alianci, vystavujete své soukromí online neuvěřitelnému riziku.

Aliance 14 Eyes je skupina zemí, které mají dohodu o sdílení informací a informací. Každá země, která je členem této aliance, je povinna shromažďovat údaje.

Například Pokud USA chtějí data ve vaší historii prohlížení, mohou požádat německé úřady, aby vaše údaje shromáždily a poskytly jim, a Německo bude muset postoupit žádosti.

Metadata německých rezidentů – uživatelů internetu jsou poskytovateli internetových služeb v zemi často ukládána po dobu delší než 10–12 týdnů. A to jsou přesné údaje, které německá vláda může od těchto poskytovatelů internetových služeb kdykoli požadovat, a budou muset vyhovět.

Bundesnachrichtendienst (BND) je organizace v Německu, která má na starosti sledování, shromažďování a odesílání dat shromážděných od všech uživatelů internetu z celého Německa. Můžete si být jisti, že jste určitě vyzvednuti.

Pokud se spoléháte na nové zákony GDPR EU, které nutí každého, kdo shromažďuje vaše informace, aby tak učinil s vaším výslovným souhlasem, aby vás ochránil, zamyslete se znovu. Že’je to proto, že zneužívání dat a špionážní podpora sponzorovaná vládou stále rostou.

Pouze pro německé uživatele internetu je soukromí jediným nejdůležitějším faktorem, který vyžaduje použití výkonné a bezpečné VPN.

Sítě VPN šifrují vaše data a předávají je prostřednictvím zabezpečených tunelů a zároveň skrývají vaši původní IP adresu, aby zastavily jakoukoli vládní agenturu nebo kohokoli jiného, ​​aby na vás špehovaly nebo narušovaly vaše soukromí online.

  Най-добрите VPN за Германия през 2023 г.

Torrenting je riskantní bez VPN v Německu

Torrenting provádí miliony uživatelů po celém světě a uživatelé Německa nejsou výjimkou. Ale oddávání se Torrentingu bez VPN pokrytí v Německu je rovné prosté hlouposti vzhledem k přísným zákonům proti stahování nebo dokonce sdílení materiálu, který je chráněn autorskými právy.

Torrenting je v Německu legální, ale pokud se dopustíte porušení autorských práv, můžete být rozhodně fackováni velkou pokutou nebo v některých případech dokonce uvězněni.

Nikdy nepodporujeme uživatele, kteří se dopouštějí porušení autorských práv, ani nepodporujeme uživatele, aby nelegálně stahovali obsah prostřednictvím torrentů, ale jedná se o to, aby si uživatelé užili bezplatný internet a k tomu může dojít pouze v případě, že používáte VPN.

Nejlepší VPN v Německu jsou ty, které mají dedikované servery pro aktivity Torrenting / P2P, nabízejí vysoké rychlosti a don’t úniku IP. Neměli by’T také ukládat všechny druhy protokolů vůbec.

Vynechání geografických omezení na streamovaných stránkách

Z důvodu geografických omezení nemůžete v Německu získat přístup k Netflixu USA, Hulu, Amazon Prime nebo dokonce BBC iPlayer v Německu. Ale omezení ne’Na tyto streamovací weby to nemá vliv. Pokud cestujete mimo Německo, vyhráli jste’t být schopen streamovat většinu vašich oblíbených německých kanálů nebo jiného obsahu z důvodu stejných geografických omezení.

Kromě toho má YouTube v Německu nejvíce odizolovanou verzi. Svět’největší bezplatná služba streamování nenabízí velkou část svého obsahu v zemi. Důvodem je skutečnost, že GEMA (německá hudební skupina práv) má dlouhodobý spor s webem, který se odmítá usadit.

Ale všechny tyto problémy při streamování vašeho oblíbeného obsahu lze snadno vyřešit, pokud investujete do dostatečně dobré VPN pro Německo.

Tyto hlavní VPN mohou snadno obejít většinu takových geo-omezení s neuvěřitelnou lehkostí. A mnoho z nich dokonce nabízí zmatené služby, aby zajistily snadnější přístup k těmto místům s omezeným přístupem.

Ochrana před veřejnými hrozbami Wi-Fi

Bez ohledu na to, kde jste na světě, pokud přistupujete k veřejným nebo sdíleným sítím Wi-Fi, potřebujete ochranu VPN. Muž uprostřed útoků není jen obyčejný, ale nejúčinnější forma hackerství, která je tam venku, je pro uživatele mnohem snazší připojit se k takovým kompromitovaným sítím než v jakémkoli jiném případě.

Protože stejně jako ve zbytku světa má Německo také veřejné systémy Wi-Fi, potřebujete VPN, které si mohou dovolit nejpřísnější šifrování a podporu protokolů, aby byla vaše zařízení chráněna před veřejnými internetovými připojeními, jako je toto..

Nejvýznamnější faktory, které je třeba zvážit při volbě nejlepší německé VPN

Nesmí vést záznamy o činnosti uživatelů. Nejlepší VPN vždy dodržují zásady nulování protokolování. Nikdy neukládají vaše osobní informace, historii prohlížení ani jiná citlivá data uložená na jejich serverech. Poskytovatel’s Zásady protokolování jsou výslovně uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů, takže jsme přešli přes každého poskytovatele’s zásady ochrany osobních údajů, aby zajistily, že ne’neuchovávejte žádné citlivé protokoly.

Šifrování vojenské třídy a protokol OpenVPN. Tyto dva faktory jsou nejdůležitějšími aspekty VPN’s arzenálem bezpečnosti. AES-256 vojenské šifrování je nejbezpečnější šifrovací šifra, protože je nemožné dekódovat data zašifrovaná pod ní. Protokol OpenVPN je v současnosti nejbezpečnějším tunelovacím protokolem na světě a zajišťuje, že používání připojení k internetu nebude nikdy možné rozdělit na.

Některé VPN nabízejí ještě více nových bezpečnostních funkcí, jako je Double VPN, která uživatelům poskytují další pásmo zabezpečení.

Musí nabízet optimalizované a rychlé servery v Německu. Pokud cestujete mimo Německo a potřebujete sledovat obsah z německé televize online, můžete tak učinit pouze tehdy, pokud vaše VPN nabízí německé servery.

Ale to’Vzhledem k tomu, že v Německu nestačí mít servery, musí být optimalizovány, aby podporovaly odblokování ze zahraničí a rychle, aby poskytovaly prvotřídní zážitek.

Odblokování schopností pro streamování webů. Velká, dobře rozšířená síť serverů. Chcete-li v Německu odblokovat Netflix USA nebo BBC iPlayer, musíte mít VPN, která nabízí servery, které tyto výkony dokážou snadno provádět. Nechat’s říci, pokud VPN ne’Nemám dobré americké servery, vyhrál’t odblokování Netflix USA, a tedy i’je to pro vás nevhodné.

Torrenting Friendly. VPN musí podporovat Torrenting a nabízet rychlé a dedikované servery pro danou úlohu. Na druhé straně by nemělo unikat vaše IP prostřednictvím WebRTC nebo úniků DNS.

Musí mít vypínač zabití: V případě odpojení VPN by měl existovat přepínač zabíjení, který vás ochrání před náhodným připojením k internetu bez dostatečného krytí, čímž vystavíte svou skutečnou IP online. Tuto funkci nabízejí všechny nejlepší VPN pro Německo v našem seznamu.

  Лучшие VPN для Германии в 2023 году

I když v současné době v tomto odvětví působí stovky poskytovatelů VPN a většina z nich může nabídnout funkci nebo dva z výše uvedeného seznamu, ale pokud chcete, aby všechny tyto funkce byly přítomny ve vaší službě spolu s prvotřídním výkonem, pak naše nejlepší doporučené Německo VPN jsou vaše nejbezpečnější sázka.

VPN, kterým je třeba se v Německu vyhnout

Mnoho VPN slibuje měsíc, ale často ne’nepřináší očekávané výsledky. Co’Ještě problematičtější je, že existují VPN, které nejsou bezpečné k odběru, protože trpí mnoha problémy nebo se samy podílejí na škodlivých činnostech.

Zde je seznam VPN, kterým byste se v Německu měli vyhnout:

Shellfire VPN

Tato VPN prostě nefunguje’Nepracujte pro jakýkoli účel. Trpí úniky IP, že ano’t odblokování Netflixu, ano’• Podpora Torrenting, nemá podporu živého chatu a jeho klientské aplikace nejsou uživatelsky přívětivé. Kromě toho jsou plány poměrně drahé. Vyhněte se této VPN za každou cenu.

OperaVPN

Přestože OperaVPN má kvalitu pro odblokování Netflixu, postrádá kompatibilitu mezi platformami. To’s více proxy služby a ne’• nabízet úroveň zabezpečení potřebnou k tomu, aby nabízel dostatečně dobrý zážitek jako německá VPN.

ZenVPN

Tato VPN zaznamenává vaši IP adresu a pro nás je to jeden z největších obchodů se zlomy ze všech. Navíc jste vyhráli’t používat každý den více než 5 GB šířky pásma, i když jste na placenou dohodu. ZenVPN není vůbec vhodný, pokud hledáte vhodnou německou VPN.

Je bezplatná VPN vhodná pro Německo?

Odpověď zní: Velké ne!

Proč?

Bezplatné VPN budou vždy vypadat dobře, když je porovnáte s placenými poskytovateli, kteří často nabízejí plány, které stojí předplatné desítky dolarů. Ale to’s, kde výhody bezplatných sítí VPN přestávají.

Bezplatné služby VPN mají ve srovnání s placenými službami často omezení šířky pásma a rychlosti.

Navíc, kromě těchto problémů s výkonem, nejsou VPN zdarma zabezpečené, protože buď vedou záznamy uživatelů, prodávají uživatelská data, nebo dokonce vyvolávají zbytečné reklamy, protože to jsou způsoby, jak pracují se svými spodními řádky.

Já bych’t Doporučuji vám jít v Německu na bezplatnou VPN, protože to je’je lepší utratit pár babek, než ohrozit vaše internetové zkušenosti a bezpečnost díky kouzlu zdarma.

Německé zákony o uchovávání dat

Zákony týkající se uchovávání údajů měly v Německu komplikovanou historii.

Německá vláda se pokusila zavést zákony, které ukládají povinnost shromažďovat uživatelská data v nejvyšší míře, ale v současné době jsou tyto zákony pozastaveny.

Hlavní zákon o uchovávání údajů, který byl přijat v roce 2015, vyžadoval, aby poskytovatelé internetových služeb shromažďovali uživatelská metadata.

Tento zákon se právě teď neplní, ale existuje rozšířené podezření, že poskytovatelé internetových služeb v Německu nadále shromažďují a ukládají uživatelská metadata po dobu až 10 dnů..

Německo je také součástí aliance 14 Eyes, což z něj dělá nebezpečné místo, pokud jde o soukromí uživatelů, protože se jedná o alianci pro sdílení dat, kde kterákoli členská země může odeslat informaci o gag do jiné země pro informaci o uživateli a ta bude musí to dodržovat.

V současné době však v Německu neexistuje žádný zákon, který by mohl nutit poskytovatele internetových služeb nebo jiné úřady, aby dodržovaly příkazy k roubení. Dokonce ani implementace zadních dveří pro sběr dat není zákonem podporována.

Zákony o uchovávání údajů v Německu jsou nejasné a často nejasné, jejichž úplné vysvětlení je mimo rozsah tohoto článku, ale musíte vědět, že Německo je z hlediska ochrany soukromí uživatelů online zcela bezpečné, takže nemůžete nechat své cíle otevřené a nejisté.

Je však v Německu legální VPN, která vám umožňuje získat ochranu před takovými zákony? Ano, naprosto legální, proto byste neměli’Nenechte si ujít příležitost, aby si jeden zajistil svou anonymitu online.

Zabalení věcí

Žijete v Německu, určitě se musíte dnes přihlásit k odběru VPN a pokud se rozhodnete, Surfshark je naší nejlepší volbou pro VPN v Německu. Za $ 1,99 / měsíc na dvouletý plán’je nejvhodnější služba pro bezpečnost, výkon a stabilitu.

Zbytek # 4 je také skvělý a nyní záleží na vašem osobním výběru, pro který z nich se rozhodnete. Takže ne’Neztrácejte příliš mnoho času, než jednu dostanete a zajistěte si soukromí online.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me