7 nejlepších ruských VPN služeb – obejít internetovou cenzuru při cestování v Rusku

Rusko se pomalu transformuje na další Čínu - díky přísným zákonům o internetové cenzuře a uchovávání údajů, které uživatelům brání v tom, aby web volně a neomezeně prozkoumávali. Je to, jako by nacionalismus oslepil občany natolik, že už nechtějí komunikovat s těmi, kteří se nacházejí v jiných zemích. Co je se vším tím oddělením? Agregace internetu? A co je nejdůležitější, jak to můžete překonat? Zde přichází použití ruské VPN, což pomáhá obcházet geo-omezení k odblokování webových stránek a online služeb. Přečtěte si tohoto podrobného průvodce nejlepší vpn.

Ruská VPN

Nový ruský zákon VPN a co přesně je pro Netizeny zakázáno?

Vstoupí v platnost 1. listopadu 2017 - nový ruský zákon diktuje omezení přístupu k nástrojům vyhýbání se proxy, mezi něž patří anonymizátory a VPN, což pro občany ztěžuje obcházení internetové cenzury. Poskytovatelé, kteří v zemi působí, budou muset úzce spolupracovat s Roskomnadzorem (ruský mediální hlídací pes) a vyhovět všem jeho požadavkům.

Nový ruský zákon o VPN

Co se týče zákona, stále existuje mnoho nejasností. Zatímco nástroje pro vyhýbání se proxy serveru nemají úplný zákaz - vláda Ruska požádala o omezení přístupu k zakázaným webům pomocí těchto nástrojů. Podle odborníků v oblasti IT čelí firemní sítě VPN výjimce ze zákazu, stále však není jasné, jak bude Roskomnadzor rozlišovat mezi veřejnými a podnikovými službami..

Nejlepší VPN pro Rusko

Expert na projekt Tor, který jde podle názvu “Leonid Yevdokimov” v poslední době bylo zjištěno, že je skutečně nemožné rozlišit mezi těmito poskytovateli, vzhledem k tomu, že na trhu jsou rozšířeny tisíce jmen, z nichž každý slouží různým účelům na internetu.

FIFA World Cup 2018 v Rusku - skutečná hra začíná

Mistrovství světa ve fotbale 2018 je hned za rohem, začátek letošního léta 14. června, který vyvrcholí závěrečným zúčtováním 15. července v Moskvě. Vzhledem k tomu, že šampionát je hlavním rozhovorem mezi miliony lidí na celém světě, můžeme určitě očekávat, že lidé budou létat po své domovské zemi, aby navštívili Rusko a nabídli podporu svého oblíbeného týmu. Jediným problémem je však to, že tito jednotlivci budou při návštěvě Ruska čelit mnoha internetovým omezením.

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Blokované aplikace, nepřístupné weby sociálních médií, nedostupnost zpravodajských webů z rodného města - to vše jsou běžné problémy. Samozřejmě budete mít přístup k bezplatnému veřejnému Wi-Fi téměř v každé restauraci, hospodě, baru nebo veřejném místě, ale jaké je využití, pokud nemůžete navštívit stránky, které chcete? Tato veřejná připojení také mohou snížit vaši celkovou bezpečnost dat, protože jsou otevřena hackerům. To je důvod, proč musíte použít FIFA světový pohár VPN, když jste ve městě pro FIFA World Cup 2018. Dále si můžete přečíst náš podrobný blog na jak se dívat na mistrovství světa vo fotkách 2018.

Počítačové a digitální zločiny v Rusku

Podobně jako většina zemí Rusko kriminalizuje jakékoli činy týkající se neoprávněného přístupu k počítačovým informacím, vývoje / používání / šíření malwaru, porušení pravidel vztahujících se na přenos chráněných počítačových informací, podvodů s používáním platebních karet a dalších hackerských činností. Sledovány ministerstvem vnitra, federálními bezpečnostními službami a dokonce i regulátory průmyslu, jako je Ruská centrální banka, jsou pokuty a vězení časy těchto trestných činů intenzivní!

Počítačové a digitální zločiny v Rusku

Proč potřebujete ruskou VPN

Ruská vláda je ve všech svých postupech velmi invazivní, dohlíží na své uživatele a dokonce z mnoha důvodů dokonce blokuje velké množství zahraničních webů. Většinou jsou všechny zprávy, které se objevují ze zahraničních zdrojů, předmětem výpadků a služeb, jako je Google. Mnoho webů, které jsou pro Rusko kritické, také ukládá cenzuru, zatímco ukrajinské stránky blokují přístup - kvůli probíhajícímu konfliktu.

Pokud by to bylo dost špatné, vláda dokonce zakázala PORNOGRAFII, což je trochu záhadné a překvapivé. Díky zavedení nových zákonů z Yarovaya se věci v budoucnu ještě zhorší, protože občané jsou pod vysokým dohledem. Všechna tato omezení a vyděšení dělají z používání VPN v zemi zásadní pro zajištění digitálního soukromí a svobody.

Proč potřebujete ruskou VPN

V roce 2014 Rusko dokonce schválilo zákon, který požadoval, aby bloggové s velkým počtem následovníků (konkrétně 3 000+) byli povinni dodržovat stejná nařízení uložená slavnými i podnikovými mediálními médii. To zahrnuje psaní jejich skutečného jména a oficiální registraci u Roskomnadzor. Jakékoli politické názory nesouhlasící s Ruskem mohou navíc vést k uvěznění na několik let.

Obvykle tedy nikdo, kdo žije v Rusku, nemá svobodu dělat to, co chce. Vláda prakticky kontroluje všechno, díky čemuž je používání VPN v zemi neuvěřitelně důležité a užitečné. Maskováním vaší IP adresy a tím, aby se zdálo, jako byste měli bydliště v jiné zemi, jsou VPN čistě prospěšné při klamání místních poskytovatelů internetových služeb, vládních agentur a lovců porušení autorských práv, když se oddávají jakékoli internetové činnosti - což může být považováno za nezákonné.

Nejlepší VPN pro Rusko

5 Nejlepší ruská VPN v roce 2018

Pokud chcete obejít všechna zbytečná omezení a zároveň zvýšit své soukromí na internetu - je nezbytné zvolit nejlepší ruskou VPN na trhu. To znamená, že musíte důkladně analyzovat všechny poskytovatele a posoudit jejich výkon, spolehlivost, podporu, cenu a dostupnost serveru. Naštěstí pro vás jsme úkol trochu usnadnili tím, že jsme provedli průzkum jménem našich návštěvníků. Takže, bez dalšího obtěžování, podívejte se na tohoto podrobného průvodce o nejlepších ruských VPN službách, které zahrnují:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

ExpressVPN - poskytovatel zaměřený na soukromí pro Rusko

ExpressVPN se sídlem na Britských Panenských ostrovech je jednou z nejlepších ruských sítí VPN a nabízí skvělé aplikace s intuitivním vzhledem a uživatelsky přívětivým designem. Poskytovatel se výrazně zaměřuje na soukromí a může se pochlubit zásadou bez protokolů, kterou ani turecké orgány nedokázaly porazit. Jakmile se zaregistrujete pomocí VPN, získáte dokonce přístup k 1 500+ serverům, silné šifrování OpenVPN a funkcím, jako je automatický přepínač zabití, tři současná připojení, P2P / Torrenting a ochrana WebRTC.

ExpressVPN pro Rusko

Profesionálové

 1. 256bitové šifrování AES pro maximální zabezpečení v Rusku
 2. Servery v 84 zemích po celém světě.
 3. Žádné protokoly použití pro maximální soukromí.
 4. Sdílení P2P / souborů povoleno.
 5. Intuitivní nativní aplikace

Nevýhody

 1. Vysoká hodnota, ale není levná.

Získejte ExpressVPN

CyberGhost - Využijte dobrou anonymitu online v Rusku

Společnost CyberGhost se sídlem v Rumunsku je dalším skvělým poskytovatelem pro využití anonymity a odblokování schopností pro získání přístupu k neomezenému internetu v Rusku. Uživatelé získávají silnou bezpečnost prostřednictvím 256bitového šifrování OpenVPN AES. Máte dokonce možnost připojit se až k 5 zařízením současně. Nejlepší část ze všech: máte 30denní bezproblémovou záruku vrácení peněz a 7denní bezplatnou zkušební verzi.

CyberGhost VPN pro Rusko

Profesionálové

 1. 800+ serverů po celém světě pro odblokování stránek v Rusku
 2. Více připojení na 5 zařízeních
 3. K dispozici je rozšíření Chrome
 4. Transparentní zásady protokolování
 5. Nativní aplikace pro Windows, Mac, iOS, Android

Nevýhody

 1. Rychlosti mohou být lepší

Získejte CyberGhost

IPVanish - úžasné soukromí a bezpečnost v Rusku

Společnost IPVanish se sídlem v USA nabízí uživatelům v Rusku úžasné soukromí a zabezpečení a poskytuje obrovskou síť 1 000+ serverů v 60 zemích po celém světě. Máte dokonce nativní aplikace dostupné pro všechny platformy, ať už jde o Linux, iOS, Android, Mac a Windows. Ceny začínají na 7,50 $ měsíčně, ale máte záruku vrácení 7 dní. K dispozici je dokonce proxy server SOCKS5 pro maximální anonymitu pro P2P / Torrenting.

IPVanish VPN pro Rusko

Profesionálové

 1. 40 000+ IP’s a více než 1000 serverů VPN
 2. 7denní záruka vrácení peněz
 3. SOCKS5 Proxy a Kill Switch
 4. Přijímá kryptoměny
 5. Nativní aplikace pro všechny platformy

Nevýhody

 1. Umístěný v USA

Získejte IPVanish

NordVPN - Pokročilé funkce pro maximální ochranu online

Společnost NordVPN se sídlem v Panamě (jednom z nejbezpečnějších míst na světě) se může pochlubit zásadou bez protokolování a poskytuje šifrování AES s vojenským stupněm, 256bitové šifrování AES pro maximální bezpečnost v Rusku. Současně nabízí všechny pokročilé funkce, které udržují vaši anonymitu při odblokování webových stránek a cenzurovaných stránek, mezi které patří automatický přepínač zabíjení, ochrana proti úniku DNS / IPv6, režim utajení, Tor a dvojitý hop! Využíváte také levné ceny. Pokud se rozhodnete pro tříletý plán, zaplatíte pouze 3,49 $ za měsíc!

NordVPN pro Rusko

Profesionálové

 1. 4205 serverů v 62 zemích pro odblokování v Rusku
 2. Levné dvouleté ceny pro poskytovatele s vysokou hodnotou
 3. Dostupné servery P2P / Torrenting
 4. Funkce DoubleVPN pro maximální soukromí
 5. DDOS Protection and Stealth Mode

Nevýhody

 1. Měsíční ceny jsou drahé

Získejte NordVPN

VyprVPN - rychlé rychlosti pro streamování / odblokování webových stránek v Rusku

VyprVPN je poskytovatel se sídlem ve Švýcarsku ve vlastnictví americké společnosti s názvem “Zlatá žába”. Nabízí výjimečnou službu za rozumnou cenu za 9,95 $ měsíčně. Za základní cenu získáte přístup k 700+ serverům ve více než 70 zemích po celém světě, spolu s 30denní vrácením a více přihlášeními na 5 zařízeních. Dokonce máte “Chameleonská technologie” k dispozici pro maximální pohodlí a možnosti pro P2P / Torrenting a odblokování webových stránek.

VyprVPN pro Rusko

Profesionálové

 1. Chameleonský protokol pro obcházení omezení v Rusku
 2. NAT Firewall a ochrana DPI pro anonymitu
 3. 30denní vrácení peněz a 3denní bezplatná zkušební verze
 4. Podporuje přihlášení na 5 zařízeních současně
 5. Vynikající rychlosti pro streamování / torrent

Nevýhody

 1. Chybí podpora plateb bitcoinů

Získejte VyprVPN

Jak nastavit ruskou VPN ve 4 snadných krocích

 1. Přihlaste se k odběru výše uvedených ruských poskytovatelů VPN
 2. Stáhněte si specializovanou aplikaci pro svou platformu na jejich webových stránkách
 3. V aplikaci zadejte uživatelské jméno a heslo
 4. Připojte se k serveru v Rusku (pokud chcete získat přístup k něčemu v zemi odkudkoli jinam) nebo k americkému serveru (pokud chcete obejít cenzuru).

Nejlepší ruské servery VPN

Nejlepší VPN Počet serverů
ExpressVPN 5 serverů
HideMyAss 12 serverů
NordVPN 22 serverů
VyprVPN 2 servery

2 nejlepší ruské VPN zdarma

Pokud jde o nalezení nejlepší ruské VPN, může mnoho uživatelů hledat řešení ZDARMA. I když nemusíte dostávat stejnou hodnotu, jakou byste dostali od prémiových protějšků, existují některé služby, které poskytují míli navíc při poskytování nejvyšší bezpečnosti a soukromí pro použití v Rusku. Mezi ty nejlepší, které nabízejí vynikající celkový výkon, patří:

Windscribe - uživatelsky přívětivé aplikace s pokročilými funkcemi zabezpečení

Windscribe se sídlem v Kanadě je plně vybavená služba VPN s bezplatnými i placenými plány. Na základě služby ZDARMA nabízí pozoruhodné připojení k 11 serverům po celém světě, s limitem šířky pásma 10 GB za měsíc. Máte však možnost navázat spojení s tolika zařízeními, kolik chcete. Pro další šířku pásma 5 GB můžete tweetovat o službě na sociálních platformách.

2 nejlepší ruské VPN zdarma

Profesionálové

 1. Vestavěná funkce blokování reklam / měřičů
 2. Transparentní zásady protokolování
 3. Datový limit 10 GB pro bezplatný tarif
 4. Servery P2P / Torrenting
 5. Neomezené simultánní připojení

Nevýhody

 1. Potřebujete práci v zákaznické podpoře

Ruský VPN klient

Ruský VPN klient je obvykle aplikace / software používaný v přenosných počítačích / počítačích / tabletech / chytrých telefonech pro získání přístupu k VPN a jejím mnoha funkcím. Umožňuje uživatelům snadno přepínat servery jednoduchým stisknutím tlačítka. Bez použití spolehlivého ruského klienta VPN budete čelit velkým problémům s odblokováním webových stránek a získáním přístupu k neomezenému internetu..

Ruský VPN klient

Ruský VPN Android

Pokud hledáte ruské VPN služby, které se mají používat na zařízeních Android, můžete se skutečně zaregistrovat u některého z výše uvedených poskytovatelů. Každá z nich nabízí specializované aplikace pro všechny platformy, které zahrnují smartphony s Androidem. Stačí navštívit web a vydat se směrem k “Stažení” V této části stačí nainstalovat software z obchodu Google Play.

Ruská VPN pro Steam

Steam je nepochybně jedním z nejlepších herních softwarů dostupných na trhu v současné době a nabízí obrovský výběr placených a bezplatných uživatelů. V závislosti na lokalitě může většina uživatelů platit různé ceny za stejné nejprodávanější a nejnovější hry. Například hry v USA mohou mít vyšší ceny v Rusku. Zde přichází ruská síť VPN, která posouvá vaši polohu, což vám umožňuje koupit hru za levnější cenu!

Zabalení věcí

Je smutné, že internetové zákony na celém světě jsou stále přísnější a přísnější. Co začalo obhajovat “Svoboda projevu” je nyní pomalu ovládán a ovládán těmi ve výkonných a regresivních vládách / režimech, mezi něž patří Rusko. Pokud chcete obejít hloupá omezení a cenzuru, nezapomeňte se zaregistrovat u některého z výše uvedených poskytovatelů. Pokud narazíte na nějaké problémy / problémy, můžete se k tomu vyjádřit níže!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me