5 nejlepších sítí VPN pro Francii 2020: zabezpečené prohlížení + streamování

Francie, která je součástí EU, má jedno z nejpřísnějších předpisů na ochranu osobních údajů. Tyto předpisy zajišťují, že uživatelé’ digitální informace a soukromí jsou chráněny.

Právní předpisy však mají mezery, které potenciálně umožňují vládě sledovat jejich občany’ digitální aktivity.

Připojení VPN je nejlepší volbou pro 100% bezpečné a bezpečné připojení k internetu bez jakékoli stopy.

Nejlepší VPN pro Francii

Nejlepší VPN servery pro Francii

 1. PureVPN: Nejlepší VPN pro Francii. S 42 dedikované servery uvnitř Francie, tato možnost vám umožní přístup ke všem základním bezpečnostním funkcím VPN za 2,91 $ / měsíc
 2. Surfshark: Dostupná volba VPN. Uživatelé získají přístup 3 nativní servery pro Francii které maskují veškerou jejich online aktivitu pouhých 1,99 $ / měsíc
 3. Ivacy: Nejlepší VPN pro torrenting. 9 serverů ve Francii abyste dosáhli nejlepších výsledků s torrenty. Skutečná výhodná cena pouhých 2,25 $ / měsíc
 4. ExpressVPN: Nejrychlejší servery pro VPN. 3 vyhrazené servery pro Francii. Žádné zpoždění a nízká rychlost internetu zvolením tohoto poskytovatele VPN za 8,32 $ / měsíc
 5. CyberGhost: Nejlepší VPN pro odblokování obsahu. S 440 vyhrazených francouzských serverů, Tento poskytovatel udržuje váš internet bez omezení na 2,75 $ / měsíc

Proč používat VPN ve Francii?

Virtuální privátní síť (VPN) zajišťuje vaše připojení k internetu, maskuje vaši digitální identitu a zajišťuje, aby vaše prohlížení nebylo sledováno v žádném tvaru nebo formě.

Vzhledem k tomu, že Francie je členem pečlivé zpravodajské aliance 9 očí, lze monitorovat jakoukoli aktivitu uživatelů zevnitř země, pokud to některý z členských států považuje za nutné..

VPN vás nejen chrání před jakoukoli formou dohledu, ale také vám poskytuje přístup k jinak geo-omezenému obsahu z jiných zemí a také vám poskytuje přístup k místnímu obsahu, který by mohl být nedostupný pro diváky mimo Francii..

5 nejlepších sítí VPN pro Francii 2020

Zde je 5 nejlepších Francie VPN popsaných na základě jejich cen, serverů, kompatibility, šifrovacích protokolů a speciálních funkcí, které nabízejí.

1. PureVPN - nejlepší VPN pro Francii

 • Cena: 2,91 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

PureVPN vyniká jako ideální kombinace všech základních funkcí VPN a zároveň je jednoduchá v peněžence.

PureVPN, který pracuje mimo Hongkong, umožňuje uživatelům využívat více než 2000 serverů provozovaných ve více než 140 zemích. Uživatelé také získají přístup k 14 vyhrazených francouzských serverů, umožňuje expatům přístup k francouzskému obsahu.

Pro uživatele’ zábavní potřeby, odblokuje Netflix a další populární streamingové weby, jako je BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a dokonce Disney Plus.

Uživatelé mohou také doufat, že si budou moci vychutnat simultánní připojení na 5 samostatných zařízeních a na jednom ze svých zařízení Kindle a Smart Home.

Kromě použití šifrování AES-256-bit, které následuje protokol OpenVPN, může také nabídnout podporu PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec pro zajištění maximální bezpečnosti.

Mezi další důležité funkce, které mohou uživatelé doufat používat, patří rozdělený tunel, vyhrazené adresy IP a ochrana hlubokých paketů (DPI) při používání torrentů..

Profesionálové

 • 14 Vyhrazené francouzské servery.
 • 5 současných připojení.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Odblokuje Netflix, Hulu a Disney+

Nevýhody

 • Je třeba zlepšit uživatelské rozhraní.

2. Surfshark - cenově dostupná volba VPN

 • Cena: 1,99 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.4

Pro uživatele, kteří ne’Nechci zůstat nechráněný online, ale také ne’Pokud nechcete jít o ruční výdaje za spolehlivou VPN, Surfshark je nejlepší volbou díky svým pravidelným obchodům.

Surfshark se sídlem na Britských Panenských ostrovech se může pochlubit 1040+ servery rozmístěnými ve více než 140 zemích. Patří mezi ně 3 vyhrazené servery uvnitř Francie, které uživatelům umožňují pokračovat v přístupu k jejich oblíbeným pořadům na TV5 Monde, France24 a BFM TV.

Uživatelé si také budou moci tyto funkce užívat, včetně dalších, na neomezeném počtu zařízení pracujících s uživateli Windows, Mac, iOS, Android a Linux..

Je dodáván s šifrováním AES-256-GCM, které kromě standardního protokolu OpenVPN podporuje všechny hlavní protokoly, jako jsou PPTP, L2TP, IKEv2..

Jeho nejlepší funkcí je režim maskování, který přidává další vrstvu zabezpečení a anonymity pro uživatele online do té míry, že váš vlastní poskytovatel internetových služeb může’to ti neřeknu’znovu používáte VPN.

Profesionálové

 • Nabízí nejlepší nabídky VPN.
 • Podpora neomezeného počtu zařízení.
 • Kompatibilita pro Mac, Android a iOS.
 • Zásady no-logs.

Nevýhody

 • Je třeba zlepšit služby zákazníkům.

3. ExpressVPN - nejrychlejší poskytovatel služeb v roce 2020

 • Cena: 8,32 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

Pokud jde o vysoké rychlosti serveru, ExpressVPN stojí nad konkurencí nad konkurencí.

Díky centru své činnosti na Britských Panenských ostrovech získávají uživatelé přístup k více než 3000 serverům, které se nacházejí na 160 místech ve 94 zemích světa. To zahrnuje 3 vyhrazené francouzské servery uvnitř Francie.

Nabízí podporu 5-násobného přihlášení při použití šifrování AES-256-CBC. K celkovému zabezpečení jsou navíc podporovány protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 a PPTP..

Mezi další významné funkce, které mohou uživatelé doufat využívat, patří použití Fire TV a Apple TV. Vynikající funkcí je Network Lock, automatizovaný nejmodernější přepínač zabíjení, který omezuje veškerý internetový provoz v síti v případě přerušení internetového připojení..

Profesionálové

 • Nejrychlejší 3000+ servery ve 160+ zemích.
 • 5 současných připojení.
 • Network Lock (Nejlepší automatizovaný přepínač zabíjení).
 • Podporuje bitcoiny a další kryptoměny.

Nevýhody

 • Nejdražší možnost VPN.

4. Ivacy - nejlepší torrentující VPN 2020

 • Cena: 2,25 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

Ivacy je služba VPN, která’Byl navržen pro uživatele, kteří spoléhají na torrenty pro přístup ke všem svým oblíbeným televizním programům a filmům.

Provozuje mimo Singapur a má 1000+ serverů ve více než 100 zemích. Navíc má 2 vyhrazené francouzské servery v případě, že je uživatelé někdy chtějí použít k přístupu k místnímu francouzskému obsahu.

Ivacy podporuje 5 multi-přihlášení vybavených průmyslovým standardem AES-256-GCM šifrování spolu s protokoly L2TP a IKeV2.

Jeho hlavní funkcí je aplikace IvacyPrime, zjednodušená funkce, která dává vašemu připojení dostatek energie k obejití Velké čínské brány firewall.

Profesionálové

 • 2 Vyhrazené francouzské servery.
 • 5 současných připojení.
 • Aplikace IvacyPrime pro odblokování VoD.
 • Rozdělte tunel pro torrentování.

Nevýhody

 • Je třeba zlepšit technickou podporu.

5. CyberGhost - nejlepší VPN pro odblokování obsahu

 • Cena: 2,75 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.7

Existuje jen málo sítí VPN, které mohou odemknout množství obsahu, které CyberGhost může, protože je vytvořen na míru uživatelům, kteří na konci procházejí internet po dobu několika hodin..

Díky provozu z Rumunska se uvolní a neuvěřitelné množství online streamingových platforem díky serverům s více než 6000 servery ve více než 90 zemích a zajistí vám vyhýbat se aliancím hromadného sledování..

Má také neuvěřitelné 440 vyhrazených francouzských serverů, takže se už nikdy nebudete muset starat o přístup k místnímu francouzskému obsahu s omezeným zeměpisným působením.

Nabízí 7 více přihlašovacích údajů, které jsou zabezpečeny šifrováním AES-256 bitů, s klíčem RSA-4096 a SHA384 pro ověřování hash, podporované protokoly OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP.

Jeho vynikajícími funkcemi musí být datové centrum NoSpy (dedikovaný server využívající vyhrazený uplink k posílení 256bitového šifrování) a poskytující uživatelům přístup k zařízením Nvidia Shield TV a Firestick.

Profesionálové

 • 440 dedikovaných francouzských serverů.
 • 7 současných připojení.
 • Podporuje Nvidia Shield TV a Firestick.
 • Datové centrum NoSpy s vyhrazeným uplinkem.

Nevýhody

 • Rychlosti připojení mohou občas zpoždění.

Francouzské zákony zabývající se ochranou soukromí

Hlavním zákonem, který se zabývá ochranou soukromí online ve Francii, je EU’s Obecné nařízení o ochraně údajů (GDPR). Zákon však umožňuje všem 50 členským státům přijímat své vlastní vnitrostátní zákony se změnami přizpůsobenými jejich národním potřebám.

Francouzským pozměněným právním předpisem je LOI č. 2018-493 du 20 juin 2018 příbuzný à la protection des données personnelles (francouzský zákon o ochraně údajů na ochranu občanů). Poskytuje občanům právo kontrolovat, kdo má přístup k jejich digitální činnosti a dohlížet na ni.

Zvyšuje také pravomoc francouzského úřadu pro ochranu údajů’pravomoci při jednání se subjekty, které porušují nové předpisy. Má však doložku, která umožňuje francouzské vládě podvracet některá ustanovení v zájmu národní bezpečnosti, pokud to považuje za nutné.

Je vaše internetová aktivita ve Francii bezpečná?

Na papíře ano. Francouzští občané budou muset být informováni každým navštíveným webem o tom, kolik dat je zaznamenáno, a musí mít možnost se rozhodnout pro neúčast.

Zákon o ochraně údajů však obsahuje ustanovení, které francouzské vládě dává pravomoc vzdát se těchto požadavků, pokud chce, bez předchozího souhlasu nebo oznámení.

Uživatelé tedy vyhráli’Nevím dlouho, jestli je vláda opravdu špehovala.

To by vyžadovalo použití VPN, aby bylo zajištěno, že nedošlo k žádnému sledování aktivity uživatelů online, a udržování anonymního a bezpečného online připojení.

Jak získat francouzskou IP adresu

Kvalitní a spolehlivá služba VPN vám pravděpodobně poskytne možnost vybrat si z tisíců serverů umístěných ve stovkách různých zemí. To by mělo zahrnovat Francii.

Možná budete chtít, aby francouzská adresa IP přistupovala k místnímu obsahu, který může být uzamčen geograficky.

Chcete-li získat francouzskou adresu IP, postupujte takto:

 1. Předplaťte si spolehlivou službu VPN, doporučenou volbou je PureVPN.PureVPN pro Francii
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci PureVPN na vybrané zařízení (můžete ji použít na 5 různých zařízeních najednou)
 3. Zadejte přihlašovací údaje a vyberte francouzský server.
 4. Udělej to’vybrali jsme vhodný režim, tj. internetovou svobodu.
 5. Jednou’znovu připojte, pokračujte v procházení a streamování veškerého oblíbeného francouzského obsahu.

Nejčastější dotazy týkající se VPN ve Francii

Je ve Francii legální VPN?

Ano, používání VPN je ve Francii zcela legální. Pokud však’znovu přistižen při páchání jakékoli formy digitálního zločinu, tj. hackerství, podvodů, krádeží online nebo padělání pomocí připojení VPN, je stále považován za trestný čin trestný podle zákona.

Co’je to nejlepší bezplatná VPN ve Francii?

Existují stovky sítí VPN, které nabízejí bezplatné služby.

Avšak s problémy, jako je omezení rychlosti, vysoká míra odpojení a ze všeho nejvíce, žádné záruky ohledně vedení protokolů se doporučuje, abyste se místo toho rozhodli pro placenou službu..

Co’je nejlevnější VPN pro Francii?

Existuje několik možností, které byste mohli zvolit:

PureVPN je nejlepší volbou, protože vám nabízí neuvěřitelnou škálu funkcí za pouhé 3 $

Alternativně je Surfshark absolutně cenově výhodnou variantou, protože má řadu užitečných funkcí za méně než 2 $

Ivacy, dostupná za pouhých 2,25 USD, je další VPN s optimalizovaným rozpočtem optimalizovaná pro torrentování a streamování.

Potřebuji VPN, abych mohl sledovat Netflix?

Ne, Netflix je snadno dostupný uvnitř Francie. Nicméně, ty’Pokud chcete přistupovat k obsahu, který je na Netflixu geograficky omezen, budete stále potřebovat VPN s dedikovanými servery.

Závěr

Zatímco zákon chrání digitální práva francouzských občanů, existuje značná nejistota ohledně toho, jaké informace může vláda a další členové aliance 9-Eyes zaznamenat..

Použití VPN může posílit zabezpečení vašeho internetového připojení a zachovat vaši digitální aktivitu v soukromí. PureVPN by byla nejlepší volbou, pokud chcete zajistit úplnou online svobodu pro sebe v zemi.

Surfshark je alternativou, která vám může poskytnout přístup k řadě důležitých funkcí za přísného rozpočtu. Komentujte níže a dejte nám vědět o svých zkušenostech s těmito poskytovateli VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me