Geriausi Vokietijos VPT 2020 m

Kadangi Vokietija yra „14 Eyes“ aljanso dalis, tai nėra saugi vieta. Šalis, kaip ir kitos invazinės vyriausybės, nustato privalomus masinio stebėjimo ir duomenų saugojimo įstatymus.

Tačiau jei jūs gyvenate Vokietijoje, vis tiek gali reikėti VPT, kad galėtumėte pasiekti svetaines už šalies ribų. Tas pats pasakytina ir apie emigrantus iš Vokietijos, kurie nori pasiekti vietinį turinį.

Geriausias VPT Vokietijoje

Taigi, nusprendžiau nepateikti geriausių Vokietijos variantų apžvalgos. Aš išsamiai aprašysiu kiekvieną VPN, bet čia’tai trumpa santrauka kiekvienam atvejui:

1. Nesąžiningumas: # 1 rekomenduojamas VPN Vokietijai. 29 serveriai penkiuose Vokietijos miestuose. Greitas atblokavimas. Geriausias planas: 2,25 USD / mėn. (2 metų pasiūlymas).
2. „Surfshark“: Populiarėjantis Vokietijos VPT. 2 skirti serveriai Vokietijoje. Saugo nulinius žurnalus. Aukščiausio lygio saugumas. Geriausias planas: 1,99 USD / mėn. (2 metai).
3. „ExpressVPN“: Greičiausias Vokietijos VPT. 4 vietiniai išeivių serveriai. Tvirtas šifravimas. Pokalbių palaikymas. Geriausios programos. Geriausias planas: 8,32 USD / mėn. (1 metų pasiūlymas).
4. „PureVPN“: Biudžetui palankus Vokietijos VPT. 201 serveris 5 Vokietijos miestuose. 30 dienų bandymas. Sklandus atblokavimas. Geriausias planas: 2,91 USD / mėn. (2 metų pasiūlymas).
5. „CyberGhost“: Saugus vokiečių VPN. 684 serveriai, skirti Vokietijos vartotojams. Atblokuoja „Netflix“. doesn’t laikyti žurnalus. Geriausias planas: 2,75 USD / mėn. (3 metų pasiūlymas).

5 geriausi VPN Vokietijai

Norint išvengti su privatumu ir interneto laisve susijusių problemų Vokietijoje, šie penki populiariausi Vokietijos VPT turėtų pasirodyti nepaprastai naudingi.

1. Nevalia

Ivacy užima 1 vietą už Vokietijos VPT

  • Kaina: 2,25 USD / mėn
  • Patikimumo reitingas: 4.8

„Ivacy“ būstinė yra Singapūre, gražioje salų tautoje, nuo 2007 m. Rinkoje. Ji yra atsakinga už Splito tunelių koncepcijos sukūrimą. Neseniai ji taip pat laimėjo greičiausio VPN apdovanojimą iš „BestVPN.com“.

Kadangi paslaugų teikėjas neatsiranda nuo „Penkių“, „Devynių“ ir „Keturiolikos akių“ aljansų, jie siūlo gerus rezultatus, saugumą ir privatumą interneto priešų jurisdikcijose, įpareigojančiose saugoti duomenis ir vykdyti masinę priežiūrą..

Teikėjas yra nuostabus ir priima didelius lyderius. Turite programas, prieinamas visoms platformoms, įskaitant „iOS“, „Android“, „Windows“, „Mac“, „Linux“, „Smart TV“, maršrutizatorius ir net „Xbox“. Geriausia dalis: galite atblokuoti „Netflix“ ir „BBC iPlayer“.

Šifravimui „Ivacy“ naudoja AES-256-CBC su standartiniu RSA-2048 raktu, skirtu „OpenVPN“ ryšiams palaikyti. Yra sesijų registravimas, tačiau jų galiojimas baigiasi po 48 valandų. Norėdami gauti geriausią VPN pasiūlymą, pasinaudokite jų 2 metų planu, kuris prasideda nuo 1,99 USD / mėn. (mokama 48 USD).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie teikėją, perskaitykite šią išsamią Ivacy apžvalgą!

Nekaltoji Vokietija

2. „Surfshark“

„Surfshark“ užima 2 vietą už Vokietijos VPN

  • Kaina: 1,99 USD / mėn
  • Patikimumo reitingas: 4.4

Jei norite paslaugų teikėjo, siūlančio aukščiausio lygio stabilumą, apsaugą ir suderinamumą ir vis dar neįtikėtinai prieinamą, galite pasirinkti kišenėms tinkantį VPN, „Surfshark“.

Dviejų metų sandorio kaina - 1,99 USD / mėn. - tai vienas pigiausių, tačiau labiausiai vertinamų VPN mūsų sąraše, siūlantis daugybę vokiečių serverių jūsų patogumui.

Teikėjas siūlo karinio lygio šifravimą, „OpenVPN“ protokolo palaikymą ir nulio registravimo politiką, leidžiančią jums išvengti bet kokios vyriausybės ar ISP pagrįstos priežiūros Vokietijoje..

Jis taip pat turi gerą vardą dėl to, kad nepateikia gag užsakymų, kuriuos pateisina aiškus orderio kanaras, todėl tai yra puikus pasirinkimas vartotojams, gyvenantiems 14 „Eyes“ šalių, tokių kaip Vokietija..

Skaitykite daugiau apie šį teikėją per šią „Surfshark“ apžvalgą.

„Surfshark“ Vokietijai

3. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“ užima 3 vietą pagal Vokietijos VPN

  • Kaina: 8,32 USD / mėn
  • Patikimumo reitingas: 4.8

Ko gero, didžiausias VPN pramonės vardas, „ExpressVPN“ yra neįtikėtinai kompetentinga ir į veiklą orientuota VPN paslauga Vokietijai visame pasaulyje.

„ExpressVPN“ kainuoja 8,32 USD / mėn., Tai yra daug brangiau nei kiti šiame sąraše esantys VPN, tačiau jei norite geriausios klasės patirties ir biudžeto, tai jums nekelia rūpesčių, tada eikite į šią prenumeratą.

Joks paslaugų teikėjas negali sau leisti „ExpressVPN“ palaikomo greičio, todėl tai yra tobula paslauga, kurią galite pasirinkti, jei norite ne tik atblokuoti „Netflix“ JAV, Vokietijos TV svetaines ar net „Hulu“, bet ir žiūrėti juos aukštos kokybės ir nepaprastai stabiliai..

„ExpressVPN“ siūlo nužudymo jungiklį, kuris apsaugo nuo neplanuoto interneto išjungimo. Teikėjas apsaugo savo interneto ryšius naudodamas aukščiausio lygio šifravimą ir palaiko geriausią ten esantį protokolą, t. Y. „OpenVPN“ pagal numatytuosius nustatymus.

Greitas greitis ir saugumas taip pat naudingi, kai „Torrenting“ ir daugiau nei 3000 serverių bazė visiškai palaiko P2P veiklą..

Jos tiesioginių pokalbių palaikymas yra pats geriausias pramonėje, galintis lengvai išspręsti įvairius klausimus.

Naudodama intuityvią padalijimo tuneliu funkciją, „ExpressVPN“ leidžia jums suteikti prioritetą svetainėms ar programoms, kurias norite nukreipti per VPN ryšį, dar labiau optimizuodama patirtį.

Vokietijoje „ExpressVPN“ galite naudoti visose pagrindinėse OS, tokiose kaip „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir net „FireTV“.

Jei ne’Kad paslauga jums nepatiktų, turite 30 dienų pagalvėlę, per kurią galite pateikti grąžinamąją išmoką.

Taip pat yra speciali vokiška „ExpressVPN“ versija.

Norėdami gauti išsamesnį kapitalinį remontą, perskaitykite šią „ExpressVPN“ apžvalgą.

„ExpressVPN“ Vokietijai

4. PureVPN

„PureVPN“ užima 4 vietą pagal Vokietijos VPN

  • Kaina: 2,91 USD / mėn
  • Patikimumo reitingas: 4.7

Dabar „PureVPN“ serverių skaičius viršijo 2000 ženklą, taip pat ir serverių Vokietijoje.

„PureVPN“ ne’t nepriversite jo užsiprenumeruoti, nes jis siūlo trumpalaikį 2 metų prenumeratos planą, kurio kaina siekia tik 2,91 USD / mėn. .

Anksčiau registravimo politika buvo eskizinė, tačiau dabar ji buvo pataisyta, kad vartotojai jaustųsi saugūs pasitikėdami ja savo duomenimis.

Kaip šifravimo standartas naudojamas tik karinio lygio šifravimas, ir visos jo standartinės programos veikia kartu su saugiausiais tuneliavimo protokolais. Įsikūręs Honkonge, „PureVPN“ to nedaro’Taip pat nereikia vykdyti jokių vokiečių įsakymų.

Tai yra vienas iš populiariausių „Netflix“ VPN ir palaiko ir „BBC iPlayer“.

Yra 3 dienų bandomoji sąskaita, siūloma už 2,50 USD, leidžiančią jums pasirūpinti bandomojo važiavimo paslauga prieš įsipareigojant..

PureVPN’Yra versija vokiečių kalba, jei norite toliau tęsti savo gimtąja kalba.

Mes’Taip pat atlikote išsamią „PureVPN“ apžvalgą, kurią galite patikrinti čia.

„PureVPN“ Vokietijai

5. „CyberGhost“

„CyberGhost“ užima 5 vietą pagal Vokietijos VPT

  • Kaina: 2,75 USD / mėn
  • Patikimumo reitingas: 4.7

Paprastas naudojimas ir optimizuota sąsaja yra „CyberGhost“ bruožas. Šis paslaugų teikėjas siūlo iš viso 577 VPN serverius Vokietijoje, išsidėsčiusius 3 skirtingose ​​vietose, kad pasiūlytų vieną geriausių transliacijos ir „torrenting“ patirties visoje pramonėje..

„CyberGhost“ nėra’brangus, nes jo 3 metų planas kainuoja 2,75 USD / mėn., kuris yra labai pagrįstas atsižvelgiant į tai, kad daugelis teikėjų apmokestina beveik tokią pačią kainą, tačiau siūlo kur kas mažiau nei „CyberGhost“.

Geriausia „CyberGhost“ savybė yra jos programos, kurios prieinamos visoms populiarioms platformoms ir kuriose yra numatytos parinktys skirtingoms užduotims, kurias norite atlikti.

„CyberGhost“ taip pat nėra silpnas saugumo frontas, nes siūlo aukščiausio lygio šifravimą, apsaugą nuo DNS nuotėkio, užmušimo jungiklį, stiprią protokolų suderinamumą ir nulio žurnalų politiką, užtikrinančią, kad jūsų privatumas išliks apsaugotas Vokietijos internete..

Tai’Tai viena iš geriausių galimybių apeiti „Netflix“ ir kitų srautinių transliavimo paslaugų geografinius blokus. „CyberGhost“ yra ypač patikimas ir niekada nesiūlo mažo greičio. Vokietijos transliacijos gerbėjams „CyberGhost“ yra puikus pirkinys.

Jei norite bendrauti su „CyberGhost“ vokiečių kalba, teikėjas siūlo ir šią galimybę.

Išsamią teikėjo apžvalgą galite perskaityti čia.

„Cyberghost“ VPT Vokietijoje

Veiksniai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį į gerą VPT teikėją Vokietijai?

Šiuo metu Vokietijoje gyvenančiam interneto vartotojui yra daugybė apribojimų ir privatumo problemų, turinčių įtakos tai tiesiogiai.

Pakankamas Vokietijos VPT gali lengvai leisti visiems tokiems vartotojams apeiti šias grėsmes ir apribojimus bei naudotis saugesne ir laisvesne interneto patirtimi. Čia’Rodyti:

Pagrindinės vartotojų privatumo problemos

Vokietija yra 14 akių aljanso narė. Jei ne’Kadangi daug nežinote apie šį aljansą, rizikuojate savo internetiniu privatumu.

Aljansas „14 akių“ yra grupė šalių, kurios yra susitarusios dėl žvalgybos ir dalijimosi duomenimis. Bet kuri šalis, kuri yra šio aljanso narė, privalo rinkti duomenis.

Pvz. Jei JAV nori duomenų apie jūsų naršymo istoriją, ji gali paprašyti Vokietijos valdžios institucijų surinkti jūsų duomenis ir pateikti juos joms, o Vokietija turės perduoti prašymą.

Internetinių vartotojų, gyvenančių Vokietijoje, metaduomenys šalies IPT dažnai saugomi ilgiau nei 10–12 savaičių. Tai yra tikslūs duomenys, kurių Vokietijos vyriausybė gali bet kada pareikalauti iš šių IPT, ir jie turės jų laikytis.

Bundesnachrichtendienst (BND) yra organizacija Vokietijoje, kuriai pavesta stebėti, rinkti ir siųsti duomenis, surinktus iš visų interneto vartotojų visoje Vokietijoje. Galite būti tikri, kad tikrai esate šnipinėti..

Jei pasikliaujate naujaisiais ES GDPR įstatymais, kurie reikalauja, kad kiekvienas, kuris renka jūsų informaciją, darytų tai su jūsų aiškiu leidimu, kad jus apsaugotų, pagalvokite dar kartą. Tai’nes piktnaudžiavimas duomenimis ir vyriausybės remiamas šnipinėjimas vis dar siaučia.

Vokietijos interneto vartotojams vien privatumas yra svarbiausias veiksnys, dėl kurio būtina naudoti galingą, saugų VPT.

VPT užšifruoja jūsų duomenis ir perduoda juos saugiais tuneliais, taip pat slepia jūsų pradinį IP adresą, kad sustabdytų bet kokią vyriausybinę agentūrą ar kitą asmenį šnipinėti jus ar įsibrauti į jūsų privatumą internete.

Torrenting yra pavojinga be VPN Vokietijoje

„Torrenting“ daro milijonai vartotojų visame pasaulyje, o Vokietijos vartotojai nėra išimtis. Bet įsitraukimas į „Torrenting“ be VPN dangtelio Vokietijoje prilygsta paprastam kvailybei, atsižvelgiant į griežtus įstatymus, draudžiančius atsisiųsti ar netgi dalytis autorių teisių saugoma medžiaga..

Kankinimasis Vokietijoje yra teisėtas, tačiau, jei pažeidžiate autorių teises, tikrai galite būti sučiuptas su didele bauda ar net sulaukti kalėjimo..

Mes niekada nepalaikome vartotojų pažeidžiant autorių teises ir taip pat neskatiname vartotojų nelegaliai atsisiųsti turinio per „Torrentą“, tačiau kalbama apie tai, kad vartotojai galėtų naudotis nemokamu internetu ir tai gali nutikti tik tada, kai naudojate VPN..

Geriausi VPN Vokietijoje yra tie, kurie turi specialius serverius „Torrenting“ / P2P veiklai, siūlo greitą greitį ir’nutekėti jūsų IP. Jie neturėtų’Taip pat nereikia saugoti visų rūšių žurnalų.

Apeiti srautinių svetainių geografinius apribojimus

Dėl geografinių apribojimų negalite pasiekti „Netflix US“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ar net „BBC iPlayer“ Vokietijoje. Tačiau apribojimų nereikia’t tiesiog paveikti šias srautinio perdavimo svetaines. Jei keliaujate ne Vokietijoje, laimėjote’negalėsite transliuoti daug savo mėgstamų vokiečių kanalų ar kito turinio dėl tų pačių geografinių apribojimų.

Be to, „YouTube“ yra populiariausia versija Vokietijoje. Pasaulis’Didžiausia nemokama srautinio perdavimo paslauga šalyje nesiūlo daug savo turinio. Priežastis, nes „GEMA“ (vokiečių muzikos teisių grupė) ilgai ginčijosi su svetaine, kuri atsisako įsikurti.

Bet visas šias jūsų mėgstamo turinio srautinio perdavimo problemas galima lengvai išspręsti, jei investuosite į pakankamai gerą VPT Vokietijai.

Šie pagrindiniai VPN gali neįtikėtinai lengvai apeiti daugumą tokių geografinių apribojimų. Daugelis jų net siūlo užmaskavimo paslaugas, kad būtų lengviau patekti į šias geografiškai ribotas svetaines.

Apsauga nuo viešojo „Wi-Fi“ grėsmių

Nesvarbu, kur esate, jei prisijungiate prie viešųjų ar bendrų „Wifi“ tinklų, jums reikia VPN apsaugos. Žmonės vidurio puolimuose nėra tik dažna, bet ir pati stipriausia įsilaužimo forma, nes vartotojams daug lengviau prisijungti prie tokių pažeistų tinklų nei bet kuriuo kitu atveju.

Kadangi Vokietijoje, kaip ir visame pasaulyje, taip pat yra viešųjų „Wi-Fi“ sistemų, jums reikia VPT, kurie galėtų leisti stipriausią šifravimą ir protokolų palaikymą, kad apsaugotų jūsų įrenginio saugumą viešuosiuose interneto ryšiuose, kaip šis..

Svarbiausi veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, pasirinkus geriausią Vokietijos VPT

Neturite saugoti vartotojo veiklos žurnalų. Geriausi VPT visada laikosi nulio registravimo politikos. Jie niekada nelaiko jūsų asmeninės informacijos, naršymo istorijos ar kitų slaptų duomenų, saugomų jų serveriuose. Teikėjas’Registravimo politika yra aiškiai minima jos privatumo politikoje, todėl mes peržengėme kiekvieną teikėją’Privatumo politika, siekiant užtikrinti, kad jie nesinaudotų’t nelaikykite bet kokio jautraus tipo žurnalų.

Karinio lygio šifravimas ir „OpenVPN“ protokolas. Šie du veiksniai yra svarbiausi VPN aspektai’saugumo arsenalą. „AES-256“ karinio lygio šifravimas yra pats saugiausias šifravimo šifras, nes neįmanoma iššifruoti pagal jį užšifruotų duomenų. „OpenVPN“ protokolas šiuo metu yra pats saugiausias tuneliavimo protokolas pasaulyje, užtikrinantis, kad niekada negalima suskaidyti interneto jungčių.

Kai kurie VPT siūlo dar naujesnes saugos funkcijas, pavyzdžiui, dvigubą VPN, kad vartotojams būtų suteikta papildoma saugos juosta.

Turi pasiūlyti optimizuotus ir greitus serverius Vokietijoje. Jei keliaujate už Vokietijos ribų ir jums reikia žiūrėti turinį iš Vokietijos TV internetu, tai galite padaryti tik tuo atveju, jei jūsų VPN siūlo vokiečių serverius.

Bet tai’Nepakanka turėti serverių Vokietijoje, jie turi būti optimizuoti, kad palaikytų atblokavimą iš užsienio, ir greitai, kad pasiūlytų aukščiausios kokybės patirtį.

Pašalinkite srautinių svetainių galimybes. Didelis, gerai išplitęs serverių tinklas. Jei norite atblokuoti „Netflix US“ arba „BBC iPlayer“ Vokietijoje, turite turėti VPT, siūlantį serverius, kurie lengvai atliktų šiuos žygdarbius. Leisti’sakyk, jei VPN to nedaro’Neturėdamas gerų JAV serverių, jis laimėjo’t atblokuokite „Netflix“ JAV ir vadinasi’tau netinka.

Kankinantis draugiškas. VPN turi palaikyti „Torrenting“ ir siūlyti greitus, specialiai serveriui skirtus uždavinius. Kita vertus, tai neturėtų išplisti jūsų IP per „WebRTC“ ar DNS nutekėjimą.

Privalote turėti „Kill Switch“: Jei VPN atsijungia, turėtų būti įjungimo mygtukas, kuris apsaugotų jus nuo atsitiktinio prisijungimo prie interneto be tinkamos dangos ir tokiu būdu atskleistų jūsų tikrąjį IP tinkle. Šią funkciją siūlo visi svarbiausi Vokietijos VPN, esantys mūsų sąraše.

Nors šiomis dienomis pramonėje veikia šimtai VPT teikėjų, ir dauguma iš jų gali pasiūlyti bent vieną funkciją iš aukščiau pateikto sąrašo, tačiau jei norite, kad visos šios funkcijos būtų jūsų paslaugoje kartu su aukščiausio lygio našumu, tada Mūsų rekomenduojami VPN yra saugiausi jūsų lažybos.

Vengtinų VPT Vokietijoje

Daugybė VPT žada Mėnulį, bet dažnai ne’t pasiekti laukiamų rezultatų. Ką’Dar problemiškiau yra tai, kad yra VPT, kurių nesaugu užsiprenumeruoti, nes jie kenčia nuo daugybės problemų arba patys užsiima nesveika veikla.

Čia yra sąrašas VPN, kurių turėtumėte vengti Vokietijoje:

„Shellfire“ VPN

Šis VPN tiesiog neveikia’t dirbti bet kokiam tikslui. Jis kenčia nuo IP nutekėjimo, to nepadarė’t atblokuoti „Netflix“, ne’„t“ palaikanti „Torrenting“, neturi tiesioginio pokalbio palaikymo, o jos kliento programos nėra patogios vartotojui. Be to, planai yra gana brangūs. Venkite šio VPT bet kokia kaina.

„OperaVPN“

Nepaisant „Netflix“ atblokavimo kokybės, „OperaVPN“ nėra suderinamumo tarp platformų. Tai’daugiau tarpinio serverio paslaugų ir ne’nesiūlykite tokio saugumo lygio, kokio reikia, kad būtų pakankamai geros patirties, kaip Vokietijos VPT.

„ZenVPN“

Šis VPT registruoja jūsų IP, o mums tai yra didžiausias visų jų pažeidėjas. Be to, jūs laimėjote’Negalima naudoti daugiau nei 5 GB pralaidumo kiekvieną dieną, net jei esate sumokėtas. „ZenVPN“ visai netinka, jei ieškote tinkamo Vokietijos VPN.

Ar nemokamas VPN tinkamas Vokietijai?

Atsakymas yra didelis Ne!

Kodėl?

Nemokami VPT visada atrodys gerai, kai palyginsite juos su mokamais paslaugų teikėjais, kurie dažnai siūlo planus, kurių abonentinis mokestis kainuoja dešimtis dolerių. Bet tai’ten, kur sustoja nemokamų VPT pranašumai.

Nemokamos VPN paslaugos, palyginti su mokamomis paslaugomis, dažnai turi pralaidumo ir greičio apribojimus.

Be to, be šių našumo problemų, nemokami VPT taip pat nėra saugūs, nes jie arba saugo vartotojo žurnalus, parduoda vartotojo duomenis ar netgi rašo nereikalingus skelbimus, nes tai yra būdas, kuriuo jie dirba..

Nenorėčiau’Nerekomenduojame kreiptis į nemokamą VPN Vokietijoje, nes jis’Geriau atsisakyti kelių dolerių, nei pakenkti savo interneto naudojimui ir saugumui dėl nemokamo žavesio.

Vokietijos duomenų saugojimo įstatymai

Duomenų saugojimo įstatymai Vokietijoje turi sudėtingą istoriją.

Vokietijos vyriausybė bandė priimti įstatymus, įpareigojančius kuo daugiau rinkti vartotojų duomenis, tačiau nuo šiol šie įstatymai buvo sustabdyti..

Pagal pagrindinį duomenų saugojimo įstatymą, priimtą 2015 m., Reikalaujama, kad interneto paslaugų teikėjai rinktų naudotojų metaduomenis.

Šis įstatymas šiuo metu sustabdytas, tačiau yra plačiai įtariama, kad IPT Vokietijoje toliau kaupia ir saugo naudotojų metaduomenis iki 10 dienų..

Vokietija taip pat yra „14 akių“ aljanso dalis, todėl tai yra pavojinga vieta, susijusi su vartotojų privatumu, nes tai yra dalijimosi duomenimis aljansas, kuriame bet kuri valstybė narė gali nusiųsti gag nurodymą kitai šaliai, kad gautų informaciją apie vartotoją, o pastaroji turi jo laikytis.

Tačiau šiuo metu Vokietijoje nėra įstatymo, kuris galėtų priversti IPT ar kitas valdžios institucijas vykdyti gag nurodymus. Net įstatymai neremia duomenų rinkimo galimybių.

Duomenų saugojimo įstatymai Vokietijoje yra niūrūs ir dažnai neaiškūs, jų išsamus paaiškinimas nepatenka į šio straipsnio taikymo sritį, tačiau jūs turite žinoti, kad Vokietija yra gana nesaugi saugant vartotojų privatumą internete, todėl negalite palikti galų atvirų. ir nesaugus.

Bet ar VPN Vokietijoje yra teisėtas, leidžiantis jums apsaugoti nuo tokių įstatymų? Taip, visiškai legalus, todėl neturėtumėte’Nepraleiskite galimybės užsitikrinti anonimiškumą internete.

Suvyniokite daiktus

Gyvendami Vokietijoje, jums tikrai reikia užsiprenumeruoti VPT šiandien ir, jei priimsite šį sprendimą, „Surfshark“ yra geriausias pasirinkimas kaip geriausias VPN Vokietijoje. Dviejų metų planui - 1,99 USD / mėn’Tai tinkamiausia saugai, našumui ir stabilumui užtikrinti skirta paslauga.

Likusi dalis Nr. 4 taip pat yra puiki ir dabar tai priklauso nuo jūsų asmeninio pasirinkimo, kurią pasirinkti. Taigi don’Negaiškite per daug laiko, kol negausite tokio ir užtikrinsite savo privatumą internete.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me