7 najlepších ruských služieb VPN – obchádzajte internetovú cenzúru počas cestovania v Rusku

Rusko sa pomaly transformuje na ďalšiu Čínu - vďaka prísnym zákonom o cenzúre internetu a zákonoch o uchovávaní údajov, ktoré používateľom bránia v slobodnom a neobmedzenom vyhľadávaní webu. Je to takmer ako keby nacionalizmus oslepil občanov natoľko, že už nechcú komunikovať s občanmi z iných krajín. Čo je so všetkým týmto oddelením? Agregácia internetu? A čo je najdôležitejšie, ako to môžete prekonať? Tu prichádza použitie ruskej siete VPN, ktorá pomáha obísť geografické obmedzenia na odblokovanie webových stránok a online služieb. Prečítajte si tohto podrobného sprievodcu používateľom najlepšie vpn.

Ruský VPN

Nový ruský zákon VPN a čo presne je pre Netizénov zakázané?

Nový ruský zákon, ktorý nadobudne účinnosť 1. novembra 2017, nariaďuje obmedzovanie prístupu k nástrojom na vyhýbanie sa proxy, ktoré zahŕňajú anonymizátory a VPN, čím sa sťažuje obchádzaniu internetu cenzúrou. Poskytovatelia, ktorí pôsobia v krajine, budú musieť úzko spolupracovať s Roskomnadzorom (ruský mediálny strážny pes) a vyhovieť všetkým jeho požiadavkám..

Nový ruský zákon o VPN

Pokiaľ ide o zákon, stále existuje veľa nejasností. Zatiaľ čo nástroje na vyhýbanie sa proxy serverom nemajú úplný zákaz - vláda Ruska požiadala o obmedzenie prístupu k zakázaným webovým stránkam pomocou týchto nástrojov. Podľa odborníkov z oblasti IT čelia podnikové VPN výnimke zo zákazu, stále však nie je jasné, ako bude Roskomnadzor rozlišovať medzi verejnými a podnikovými službami..

Najlepšie VPN pre Rusko

Expert na projekt Tor, ktorý prechádza menom “Leonid Jevdokimov” v poslednej dobe sa zistilo, že je skutočne nemožné rozlíšiť takýchto poskytovateľov, berúc do úvahy, že na trhu sa nachádzajú tisíce mien, z ktorých každý slúži na rôzne účely na internete.

Majstrovstvá sveta FIFA 2018 v Rusku - skutočná hra začína

Majstrovstvá sveta FIFA 2018 sú hneď za rohom, začiatkom tohto leta 14. júna vyvrcholia záverečným zúčtovaním 15. júla v Moskve. Keďže šampionát je hlavnou prednáškou medzi miliónmi ľudí na celom svete, môžeme určite očakávať, že ľudia budú lietať po svojej domovskej krajine, aby navštívili Rusko a ponúkli podporu svojho obľúbeného tímu. Jediným problémom je však to, že títo jednotlivci budú pri návšteve Ruska čeliť veľkým obmedzeniam internetu.

Majstrovstvá sveta FIFA 2018 v Rusku

Blokované aplikácie, neprístupné webové stránky sociálnych médií, nedostupnosť spravodajských webových stránok v rodnom meste - to všetko sú bežné problémy. Samozrejme budete mať prístup k bezplatnému verejnému Wi-Fi takmer v každej reštaurácii, krčme, bare alebo na verejnom mieste, ale čo sa používa, ak nemôžete navštíviť stránky, ktoré chcete? Tieto verejné pripojenia tiež môžu znížiť vašu celkovú bezpečnosť údajov, pretože sú otvorené hackerom. To je dôvod, prečo musíte používať svetový pohár Fifa VPN v meste na Majstrovstvá sveta FIFA 2018. Ďalej si môžete prečítať náš podrobný blog na stránke ako sa pozerať na svetový pohár päťky 2018.

Počítačové a digitálne zločiny v Rusku

Podobne ako vo väčšine krajín Rusko kriminalizuje akékoľvek činy týkajúce sa neoprávneného prístupu k počítačovým informáciám, vývoja / používania / šírenia škodlivého softvéru, porušenia pravidiel týkajúcich sa prenosu chránených počítačových informácií, podvodov pri používaní platobných kariet a iných hackerských aktivít. Monitorované ministerstvom vnútra, federálnymi bezpečnostnými službami a dokonca aj priemyselnými regulátormi, ako je Ruská centrálna banka, sú pokuty a časy uväznenia takýchto trestných činov intenzívne.!

Počítačové a digitálne zločiny v Rusku

Prečo potrebujete ruskú VPN

Ruská vláda je vo všetkých svojich postupoch vysoko invazívna, dohliada na svojich používateľov a dokonca z rôznych dôvodov dokonca zaraďuje veľké množstvo zahraničných stránok na čiernu listinu. Všetky správy, ktoré sa objavujú v cudzích zdrojoch, sú väčšinou predmetom výpadkov a služieb, ako je Google. Mnoho webových stránok, ktoré sú pre Rusko kritické, tiež ukladá cenzúru, zatiaľ čo ukrajinské stránky blokujú prístup - kvôli prebiehajúcemu konfliktu.

Keby to bolo dosť zlé, vláda dokonca zakázala PORNOGRAFIE, čo je trochu záhadné a prekvapujúce. Vďaka zavedeniu nových zákonov z Yarovaya sa veci v budúcnosti ešte zhoršia, pretože občania sú pod vysokým dohľadom. Všetky tieto obmedzenia a vystrašenia spôsobujú, že v rámci krajiny je pre zabezpečenie digitálneho súkromia a slobody nevyhnutné použitie siete VPN.

Prečo potrebujete ruskú sieť VPN

V roku 2014 Rusko dokonca prijalo zákon, ktorý vyžadoval, aby blogeri s veľkým počtom sledovateľov (konkrétne 3 000+) boli povinní dodržiavať rovnaké nariadenia uložené slávnymi mediálnymi médiami a podnikovými médiami. Zahŕňa to zapísanie ich skutočného mena a oficiálnu registráciu v Roskomnadzor. Akékoľvek politické názory, ktoré nesúhlasia s Ruskom, môžu mať za následok roky väznenie.

Zvyčajne teda nikto, kto žije v Rusku, nemá slobodu robiť to, čo chce. Vláda kontroluje prakticky všetko, čo robí použitie VPN v krajine neuveriteľne dôležitým a užitočným. Maskovaním vašej adresy IP a tým, že sa zdá, akoby ste bývali v inej krajine, sú siete VPN čisto prospešné pri oklamaní miestnych poskytovateľov internetových služieb, vládnych agentúr a lovcov porušovania autorských práv, keď sa oddávajú akejkoľvek činnosti na internete - čo možno považovať za nezákonné.

Najlepšie VPN pre Rusko

5 najlepších ruských VPN v roku 2018

Ak chcete obísť všetky zbytočné obmedzenia a zároveň zvýšiť svoje súkromie online - je nevyhnutné zvoliť najlepšiu ruskú sieť VPN na trhu. To znamená, že musíte dôkladne analyzovať všetkých poskytovateľov a vyhodnotiť ich výkon, spoľahlivosť, podporu, cenu a dostupnosť servera. Našťastie pre vás sme túto úlohu trochu zjednodušili tým, že sme uskutočnili prieskum v mene našich návštevníkov. Takže bez ďalšieho oboznámenia sa s týmto podrobným sprievodcom o najlepších ruských službách VPN, ktoré zahŕňajú:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

ExpressVPN - poskytovateľ zameraný na ochranu súkromia pre Rusko

ExpressVPN so sídlom na Britských Panenských ostrovoch je jednou z najlepších ruských sietí VPN, ktorá ponúka skvelé aplikácie s intuitívnym výhľadom a ľahko použiteľným dizajnom. Poskytovateľ sa výrazne zameriava na ochranu súkromia a môže sa pochváliť politikou bez protokolov, ktorú ani turecké orgány nedokázali prekonať. Akonáhle sa zaregistrujete v sieti VPN, získate dokonca prístup k 1 500+ serverom, silné šifrovanie OpenVPN a k funkciám, ako je automatický prepínač zabíjania, tri súčasné pripojenia, P2P / Torrenting a ochrana WebRTC..

ExpressVPN pre Rusko

Pros

 1. 256-bitové šifrovanie AES pre maximálnu bezpečnosť v Rusku
 2. Servery v 84 krajinách po celom svete.
 3. Žiadne protokoly použitia pre maximálne súkromie.
 4. Zdieľanie P2P / súborov povolené.
 5. Intuitívne natívne aplikácie

Zápory

 1. Vysoká hodnota, ale nie lacná.

Získajte ExpressVPN

CyberGhost - Využite dobrú anonymitu online v Rusku

Spoločnosť CyberGhost so sídlom v Rumunsku je ďalším skvelým poskytovateľom, ktorý využíva anonymitu a odblokuje možnosti získania prístupu k neobmedzenému internetu v Rusku. Používatelia dostávajú silnú bezpečnosť prostredníctvom 256-bitového šifrovania OpenVPN AES. Môžete dokonca súčasne pripojiť až 5 zariadení. Najlepšie na tom všetkom je, že máte 30-dňovú bezproblémovú záruku vrátenia peňazí a 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

CyberGhost VPN pre Rusko

Pros

 1. Viac ako 800 serverov na celom svete na odblokovanie stránok v Rusku
 2. Viacnásobné pripojenia na 5 zariadeniach
 3. Rozšírenie Chrome je k dispozícii
 4. Transparentné zásady zaznamenávania
 5. Natívne aplikácie pre Windows, Mac, iOS, Android

Zápory

 1. Rýchlosti môžu byť lepšie

Získajte CyberGhost

IPVanish - úžasné súkromie a bezpečnosť v Rusku

Spoločnosť IPVanish so sídlom v USA ponúka používateľom v Rusku úžasné súkromie a bezpečnosť a poskytuje obrovskú sieť 1 000+ serverov v 60 krajinách po celom svete. Máte dokonca k dispozícii natívne aplikácie pre všetky platformy, či už ide o systémy Linux, iOS, Android, Mac a Windows. Ceny začínajú na 7,50 USD mesačne, ale máte záruku na vrátenie platby za 7 dní. K dispozícii je dokonca aj proxy server SOCKS5 pre maximálnu anonymitu pre P2P / Torrenting.

IPVanish VPN pre Rusko

Pros

 1. 40 000+ IP’a 1 000 a viac serverov VPN
 2. 7-denná záruka vrátenia peňazí
 3. Prepínač proxy a zabíjanie SOCKS5
 4. Prijíma kryptomeny
 5. Natívne aplikácie pre všetky platformy

Zápory

 1. So sídlom v USA

Získajte IPVanish

NordVPN - Pokročilé funkcie pre maximálnu ochranu online

Spoločnosť NordVPN so sídlom v Paname (jedno z najbezpečnejších miest na svete) sa môže pochváliť politikou bez protokolov a poskytuje šifrovanie AES s vojenskou úrovňou 256 bitov pre maximálnu bezpečnosť v Rusku. Zároveň ponúka všetky pokročilé funkcie na zachovanie anonymity vašej identity. pri odblokovaní webových stránok a cenzurovaných stránok, medzi ktoré patrí automatický prepínač zabíjania, ochrana pred únikom DNS / IPv6, režim utajenia, Tor a dvojitý hop! Využívate tiež lacné ceny. Ak sa rozhodnete pre trojročný plán, zaplatíte iba 3,49 dolárov za mesiac!

NordVPN pre Rusko

Pros

 1. 4205 serverov v 62 krajinách na odblokovanie v Rusku
 2. Lacné dvojročné ceny pre poskytovateľa s vysokou hodnotou
 3. Dostupné servery P2P / Torrenting
 4. Funkcia DoubleVPN pre maximálne súkromie
 5. Ochrana DDOS a režim utajenia

Zápory

 1. Mesačná cena je drahá

Získajte NordVPN

VyprVPN - vysoké rýchlosti streamovania / odblokovania webových stránok v Rusku

VyprVPN je poskytovateľ so sídlom vo Švajčiarsku vo vlastníctve americkej spoločnosti s názvom “Zlatá žaba”. Ponúka vynikajúcu službu za rozumné ceny za 9,95 dolárov mesačne. Za základné ceny získate prístup k 700+ serverom vo viac ako 70 krajinách po celom svete, spolu s 30-dňovou refundáciou a viac prihláseniami na 5 zariadeniach. Dokonca máte “Technológia Chameleon” dostupné pre maximálne pohodlie a možnosti pre P2P / Torrenting a odblokovanie webových stránok.

VyprVPN pre Rusko

Pros

 1. Chameleonský protokol o obchádzaní obmedzení v Rusku
 2. Firewall NAT a ochrana DPI pre anonymitu
 3. 30-dňové vrátenie platby a 3-dňová bezplatná skúšobná verzia
 4. Podporuje prihlásenie na 5 zariadeniach súčasne
 5. Vynikajúce rýchlosti pre streamovanie / torrent

Zápory

 1. Chýba podpora platieb bitcoínov

Získajte VyprVPN

Ako nastaviť ruské VPN v 4 jednoduchých krokoch

 1. Prihláste sa na odber ktoréhokoľvek ruského poskytovateľa VPN z vyššie uvedených mien
 2. Stiahnite si špecializovanú aplikáciu pre svoju platformu navštevovaním ich webových stránok
 3. V aplikácii zadajte používateľské meno a heslo
 4. Pripojte sa k serveru v Rusku (ak chcete získať prístup k niečomu v krajine odkiaľkoľvek) alebo k americkému serveru (ak chcete obísť cenzúru).

Najlepšie ruské servery VPN

Najlepšie VPN Počet serverov
ExpressVPN 5 serverov
HideMyAss 12 serverov
NordVPN 22 serverov
VyprVPN 2 servery

2 najlepšie ruské VPN zadarmo

Pokiaľ ide o nájdenie najlepšej ruskej VPN, veľa používateľov môže hľadať BEZPLATNÉ riešenia. Aj keď nemusíte dostávať rovnakú hodnotu, akú by ste dostali od prémiových náprotivkov, existujú niektoré služby, ktoré idú o niečo ďalej pri poskytovaní najvyššej bezpečnosti a súkromia na použitie v Rusku. Medzi najlepšie, ktoré ponúkajú vynikajúci celkový výkon, patria:

Windscribe - užívateľsky prívetivé aplikácie s pokročilými bezpečnostnými funkciami

Windscribe so sídlom v Kanade je plne vybavená služba VPN s bezplatnými aj platenými programami. Na základe bezplatnej služby ponúka pozoruhodné pripojenie k 11 serverom po celom svete, s obmedzením šírky pásma 10 GB za mesiac. Máte však možnosť nadviazať spojenie s ľubovoľným počtom zariadení. Ak chcete získať ďalšiu šírku pásma 5 GB, môžete si tweetovať o službe na sociálnych platformách.

2 najlepšie ruské VPN zadarmo

Pros

 1. Vstavaná funkcia blokovania reklám a sledovačov
 2. Transparentná logovacia politika
 3. 10 GB dátový limit pre bezplatný tarif
 4. Servery P2P / Torrenting
 5. Neobmedzené súčasné pripojenie

Zápory

 1. Potrebujete prácu v zákazníckej podpore

Ruský klient VPN

Ruský klient VPN je zvyčajne aplikácia / softvér používaný na prenosných počítačoch / počítačoch / tabletoch / smartfónoch na získanie prístupu k sieti VPN a jej mnohým funkciám. Umožňuje používateľom jednoducho prepínať servery jednoduchým stlačením tlačidla. Bez použitia spoľahlivého ruského klienta VPN budete čeliť veľkým problémom pri odblokovaní webových stránok a získaní prístupu k neobmedzenému internetu..

Ruský klient VPN

Ruská sieť VPN Android

Ak hľadáte použitie ruských VPN služieb na zariadeniach s Androidom, môžete sa skutočne zaregistrovať u ktoréhokoľvek z vyššie uvedených poskytovateľov. Každá z nich ponúka špecializované aplikácie pre všetky platformy, medzi ktoré patria smartfóny so systémom Android. Stačí navštíviť webovú stránku a vydať sa smerom k internetu “Stiahnuť ▼” nainštalujte softvér z Obchodu Google Play.

Ruská sieť VPN pre službu Steam

Steam je nepochybne jedným z najlepších herných softvérov dostupných na trhu v súčasnosti a ponúka obrovský výber platených a bezplatných používateľov. V závislosti od miesta môže väčšina používateľov platiť za rovnaké najpredávanejšie a najnovšie hry rôzne ceny. Napríklad hry v USA môžu mať vyššie ceny v Rusku. Tu prichádza ruská sieť VPN, ktorá presúva vašu polohu, čo vám umožňuje kúpiť hru za lacnejšiu cenu!

Zabalenie vecí

Internetové zákony na celom svete sa, bohužiaľ, sprísňujú a sprísňujú. Čo sa začalo obhajovať “Sloboda prejavu” sa v súčasnosti pomaly kontrolujú a dominujú tými vo vysoko výkonných a regresívnych vládach / režimoch, medzi ktoré patrí Rusko. Ak chcete obísť hlúpe obmedzenia a cenzúru, nezabudnite sa zaregistrovať u ktoréhokoľvek z vyššie uvedených poskytovateľov. Ak narazíte na nejaké problémy / problémy, môžete okomentovať nižšie!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me