5 najlepších sietí VPN pre Francúzsko 2020: Bezpečné prehliadanie + streamovanie

Francúzsko, ktoré je súčasťou EÚ, má jedno z najprísnejších nariadení o ochrane osobných údajov. Tieto nariadenia zabezpečujú, aby používatelia’ digitálne informácie a súkromie sú chránené.

Právne predpisy však majú medzery, ktoré potenciálne umožňujú vláde sledovať svojich občanov’ digitálne aktivity.

Pripojenie VPN je najlepšou voľbou pre 100% bezpečné a bezpečné pripojenie na internet bez akejkoľvek stopy.

Najlepšie VPN pre Francúzsko

Najlepšie VPN servery pre Francúzsko

 1. PureVPN: Najlepšie VPN pre Francúzsko. S 42 dedikované servery vo Francúzsku, táto možnosť vám umožní prístup ku všetkým základným bezpečnostným funkciám VPN rýchlosťou 2,91 USD / mesiac
 2. Surfshark: Dostupná voľba VPN. Používatelia získajú prístup 3 natívne servery pre Francúzsko ktoré maskujú všetku ich online aktivitu iba za 1,99 USD / mesiac
 3. Ivacy: Najlepšie VPN pre torrenting. 9 serverov vo Francúzsku poskytnúť vám najlepšie výsledky pomocou torrentov. Skutočná zľava iba na 2,25 USD / mesiac
 4. ExpressVPN: najrýchlejšie servery pre VPN. 3 dedikované servery pre Francúzsko. Ak sa rozhodnete pre tohto poskytovateľa VPN na 8,32 USD / mesiac, nezaznamená sa žiadne oneskorenie ani nízka rýchlosť internetu
 5. CyberGhost: Najlepšie VPN na odblokovanie obsahu. s 440 dedikovaných francúzskych serverov, Tento poskytovateľ udržuje váš internet bez obmedzení na 2,75 $ / mesiac

Prečo používať sieť VPN vo Francúzsku?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) zabezpečuje vaše pripojenie na internet, maskuje vašu digitálnu identitu a zaisťuje, aby vaše prehľadávanie nebolo sledované v žiadnom tvare alebo forme.

Keďže Francúzsko je členom dôkladnej aliancie inteligencie 9 očí, je možné monitorovať akúkoľvek aktivitu používateľov z krajiny, ak to niektorý z členských štátov považuje za potrebné..

VPN vás nielen chráni pred akoukoľvek formou sledovania, ale tiež vám poskytuje prístup k inak geograficky obmedzenému obsahu z iných krajín, ako aj vám poskytuje prístup k miestnemu obsahu, ktorý môže byť pre divákov mimo Francúzska nedostupný..

5 najlepších sietí VPN pre Francúzsko 2020

Tu je 5 najlepších VPN vo Francúzsku opísaných na základe ich cien, serverov, kompatibility, šifrovacích protokolov a špeciálnych funkcií, ktoré ponúkajú..

1. PureVPN - najlepšia VPN pre Francúzsko

 • Cena: 2,91 $ / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

PureVPN sa vyznačuje ideálnou kombináciou všetkých základných funkcií VPN, pričom je jednoduchý na peňaženke.

PureVPN, ktorý operuje mimo Hongkongu, umožňuje používateľom využívať servery s viac ako 2 000 operáciami z viac ako 140 krajín. Používatelia tiež získajú prístup k 14 vyhradených francúzskych serverov, povolenie expatov na francúzsky obsah.

Pre používateľov’ potreby zábavy, odblokuje Netflix a ďalšie populárne streamingové weby, ako sú BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a dokonca aj Disney Plus.

Užívatelia môžu tiež dúfať, že si budú môcť vychutnať súčasné pripojenie na 5 samostatných zariadeniach, ako aj na jednom zo svojich zariadení Kindle a Smart Home.

Okrem použitia šifrovania AES-256-bit, ktoré nasleduje po protokole OpenVPN, môže tiež ponúknuť podporu PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec, aby sa zabezpečila maximálna bezpečnosť.

Niektoré z ďalších dôležitých funkcií, ktoré môžu používatelia dúfať, že budú používať, sú rozdelené tunelovanie, vyhradené adresy IP a ochrana hlbokých paketov (DPI) pri použití torrentov..

Pros

 • 14 Dedikované francúzske servery.
 • 5 súčasných pripojení.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Odblokuje Netflix, Hulu a Disney+

Zápory

 • Používateľské rozhranie sa musí vylepšiť.

2. Surfshark - cenovo dostupný výber VPN

 • Cena: 1,99 dolárov / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.4

Pre používateľov, ktorí nie’Nechcem zostať nechránený online, ale tiež nechcem’Ak nechcete ísť za ruku o spoľahlivé VPN, Surfshark je najlepšou voľbou vďaka svojim pravidelným obchodom.

Surfshark so sídlom na Britských Panenských ostrovoch sa môže pochváliť 1040+ servermi rozmiestnenými vo viac ako 140 krajinách. Patria sem 3 dedikované servery vo Francúzsku, ktoré zaisťujú, že používatelia môžu mať naďalej prístup k svojim obľúbeným programom na TV5 Monde, France24 a BFM TV..

Používatelia si budú môcť tieto funkcie vychutnať aj na iných na neobmedzených zariadeniach pracujúcich s používateľmi Windows, Mac, iOS, Android a Linux..

Dodáva sa s šifrovaním AES-256-GCM, ktoré okrem štandardného protokolu OpenVPN podporuje všetky hlavné protokoly ako PPTP, L2TP, IKEv2..

Jeho najlepšou vlastnosťou je režim maskovania, ktorý pridáva ďalšiu úroveň zabezpečenia a anonymity pre používateľov online do tej miery, že váš vlastný poskytovateľ internetových služieb môže’nehovorím ti to’znovu používate VPN.

Pros

 • Má ponúkané najlepšie ponuky VPN.
 • Podpora pre neobmedzené zariadenia.
 • Kompatibilita pre Mac, Android a iOS.
 • Pravidlá bez protokolov.

Zápory

 • Je potrebné zlepšiť služby zákazníkom.

3. ExpressVPN - najrýchlejší poskytovateľ služieb v roku 2020

 • Cena: 8,32 dolárov / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

Pokiaľ ide o vysoké rýchlosti servera, ExpressVPN stojí nad konkurenciou nad konkurenciou.

Vďaka centru svojej činnosti na Britských Panenských ostrovoch získajú používatelia prístup k viac ako 3 000 serverom, ktoré sa nachádzajú na 160 miestach v 94 krajinách po celom svete. Zahŕňa to 3 dedikované francúzske servery vo Francúzsku.

Poskytuje podporu 5-násobných prihlásení pri použití šifrovania AES-256-CBC. Ďalej sú podporované protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 a PPTP, ktoré zvyšujú celkovú bezpečnosť.

Medzi ďalšie zaujímavé funkcie, ktoré môžu používatelia dúfať, patrí použitie Fire TV a Apple TV. Vynikajúcou funkciou je Network Lock, automatický prepínač zabíjania, ktorý obmedzuje všetku internetovú komunikáciu v sieti v prípade prerušenia internetového pripojenia..

Pros

 • Najrýchlejšie servery 3000+ vo viac ako 160 krajinách.
 • 5 súčasných pripojení.
 • Network Lock (Najlepší automatizovaný vypínač zabíjania).
 • Podporuje bitcoiny a iné kryptomeny.

Zápory

 • Najdrahšia možnosť VPN.

4. Ivacy - Najlepšie torrentujúce VPN 2020

 • Cena: 2,25 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

Ivacy je služba VPN, ktorá’bol navrhnutý pre používateľov, ktorí sa spoliehajú na torrenty na prístup ku všetkým svojim obľúbeným televíznym programom a filmom.

Prevádzkuje mimo Singapuru a má viac ako 1 000 serverov v 100+ krajinách. Navyše má 2 špecializované francúzske servery v prípade, že používatelia ich niekedy chcú použiť na prístup k miestnemu francúzskemu obsahu.

Ivacy podporuje 5 multi-prihlásení vybavených štandardným šifrovaním AES-256-GCM spolu s protokolmi L2TP a IKeV2.

Jeho najvýraznejšou funkciou je aplikácia IvacyPrime, zjednodušená funkcia, ktorá umožňuje vášmu pripojeniu dostatok energie na obídenie Veľkého čínskeho firewallu..

Pros

 • 2 Dedikované francúzske servery.
 • 5 súčasných pripojení.
 • Aplikácia IvacyPrime na odblokovanie VoD.
 • Rozdelenie tunelov na torrentovanie.

Zápory

 • Je potrebné zlepšiť technickú podporu.

5. CyberGhost - najlepšia VPN na odblokovanie obsahu

 • Cena: 2,75 USD / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.7

Existuje len málo sietí VPN, ktoré môžu odomknúť množstvo obsahu, ktoré dokáže CyberGhost, pretože je vytvorený na mieru pre používateľov, ktorí na konci hodín prehliadajú internet..

Prevádzkuje sa z Rumunska, odblokuje sa a neuveriteľné množstvo online streamingových platforiem vďaka serverom s viac ako 6000 servermi v 90+ krajinách a zároveň vám zabezpečí vyhýbanie sa alianciám hromadného dohľadu..

Má tiež neuveriteľné 440 dedikovaných francúzskych serverov, takže sa nikdy nemusíte báť prístupu k miestnemu francúzskemu obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením.

Ponúka 7 viacnásobných prihlásení, ktoré sú zabezpečené šifrovaním AES-256-bit, s kľúčom RSA-4096 a SHA384 pre autentizáciu hashom, podporované protokolmi OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP..

Jeho vynikajúcimi funkciami musí byť dátové centrum NoSpy (dedikovaný server využívajúci vyhradený uplink na posilnenie 256-bitového šifrovania) a poskytujúci používateľom prístup k zariadeniam Nvidia Shield TV a Firestick..

Pros

 • 440 vyhradených francúzskych serverov.
 • 7 súčasných pripojení.
 • Podporuje Nvidia Shield TV a Firestick.
 • Dátové centrum NoSpy s vyhradeným uplinkom.

Zápory

 • Rýchlosti pripojenia sa môžu občas oneskoriť.

Francúzske zákony zaoberajúce sa ochranou súkromia

Hlavným zákonom, ktorý sa zaoberá súkromím online vo Francúzsku, je EÚ’s Všeobecné nariadenie o ochrane údajov (GDPR). Zákon však umožňuje všetkým 50 členským štátom prijať vlastné vnútroštátne právne predpisy so zmenami a doplneniami, ktoré zodpovedajú ich vnútroštátnym potrebám.

Francúzsky zmenený a doplnený zákon je LOI č. 2018-493 z 20. júna 2018 vo vzťahu k osobnej ochrane osôb (francúzsky zákon o ochrane údajov na ochranu občanov). Poskytuje občanom právo kontrolovať, kto má prístup k digitálnym činnostiam a dohliadať na ne.

Zvyšuje sa tým aj právomoc francúzskeho úradu pre ochranu údajov’právomoci pri rokovaniach so subjektmi, ktoré porušujú nové nariadenia. Má však doložku, ktorá umožňuje francúzskej vláde, aby v prípade národnej bezpečnosti zrušila niektoré ustanovenia, ak to považuje za potrebné.

Je vaša internetová aktivita bezpečná vo Francúzsku?

Na papieri, áno. Francúzski občania budú musieť byť na každej navštívenej webovej stránke informovaní o tom, koľko údajov sa zaznamenáva, a musí mať možnosť rozhodnúť sa pre neúčasť.

Zákon o ochrane údajov však obsahuje ustanovenie, ktoré dáva francúzskej vláde právomoc vzdať sa týchto požiadaviek, ak chce, bez predchádzajúceho súhlasu alebo oznámenia.

Používatelia teda zvíťazili’Neviem už dlho, či ich vláda naozaj špehovala.

To by si vyžadovalo použitie sietí VPN, aby sa zabezpečilo, že nedôjde k sledovaniu aktivity používateľov online, a aby sa udržalo anonymné a bezpečné online pripojenie..

Ako získať francúzsku IP adresu

Kvalitná a spoľahlivá služba VPN vám pravdepodobne poskytne možnosť vybrať si z tisícov serverov umiestnených v stovkách rôznych krajín. Malo by to zahŕňať Francúzsko.

Možno budete chcieť, aby francúzska IP adresa mala prístup k miestnemu obsahu, ktorý môže byť uzamknutý.

Ak chcete získať francúzsku adresu IP, postupujte takto:

 1. Odber spoľahlivej služby VPN sa odporúča PureVPN.PureVPN pre Francúzsko
 2. Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu PureVPN na vybrané zariadenie (môžete ho použiť na 5 rôznych zariadeniach naraz)
 3. Zadajte svoje prihlasovacie údaje a vyberte francúzsky server.
 4. Urob to z teba’vybrali sme vhodný režim, t. j. internetovú slobodu.
 5. Raz ty’znovu pripojte, pokračujte v prehľadávaní a streamovaní všetkého obľúbeného francúzskeho obsahu.

Najlepšie FAQ pre Francúzsko VPN

Je vo Francúzsku legálna sieť VPN?

Áno, používanie VPN je vo Francúzsku úplne legálne. Avšak, ak ste’znovu chytený páchaním akejkoľvek formy digitálneho zločinu, t. j. hackerstva, podvodu, krádeže online alebo falšovania prostredníctvom pripojenia VPN, stále sa považuje za trestný čin, ktorý je možné trestať podľa zákona.

Čo’je to najlepšia bezplatná sieť VPN vo Francúzsku?

Existujú stovky sietí VPN, ktoré ponúkajú bezplatné služby.

Avšak s problémami, ako je obmedzovanie rýchlosti, vysoké miery odpojenia a predovšetkým žiadne záruky týkajúce sa vedenia denníkov, sa odporúča namiesto toho zvoliť platenú službu..

Čo’je najlacnejšia VPN pre Francúzsko?

Existuje niekoľko možností, ktoré by ste si mohli zvoliť:

PureVPN je tou najlepšou voľbou, pretože vám ponúka neuveriteľnú škálu funkcií za menej ako 3 doláre

Prípadne je Surfshark absolútnou voľbou z hľadiska rozpočtu, pretože má množstvo užitočných funkcií za menej ako 2 doláre

Ivacy, dostupná za pouhých 2,25 dolárov, je ďalšou VPN s priaznivým ohľadom na rozpočet, ktorá je optimalizovaná na torrentovanie a streamovanie.

Potrebujem sieť VPN, aby som mohol sledovať Netflix?

Nie, sieť Netflix je ľahko dostupná vo Francúzsku. Avšak, vy’Ak chcete získať prístup k obsahu, ktorý je na serveri Netflix geograficky obmedzený, budete stále potrebovať VPN so vyhradenými servermi.

záver

Aj keď zákon chráni digitálne práva francúzskych občanov, existuje veľká neistota o tom, aké informácie môže vláda a ostatní členovia aliancie 9-Eyes zaznamenať..

Používanie siete VPN môže posilniť bezpečnosť vášho internetového pripojenia a zachovať súkromie vašej digitálnej aktivity. PureVPN by bola najlepšou voľbou, ak si chcete zaistiť úplnú online slobodu pre seba v krajine.

Surfshark je alternatíva, ktorá vám umožňuje prístup k mnohým dôležitým funkciám za prísneho rozpočtu. Komentujte nižšie a dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach s týmito poskytovateľmi VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me