5 geriausi „France 2020“ VPN: saugus naršymas + srautinis perdavimas

Būdama ES narė, Prancūzija turi vieną griežčiausių duomenų privatumo taisyklių. Šios taisyklės užtikrina, kad vartotojai’ saugoma skaitmeninė informacija ir privatumas.

Tačiau teisės aktuose yra spragų, kurios gali leisti vyriausybei sekti savo piliečius’ skaitmeninė veikla.

VPN ryšys yra geriausias pasirinkimas norint turėti 100% saugų ir saugų interneto ryšį, kuriame nėra jokių takelių.

Geriausias Prancūzijos VPT

Geriausi Prancūzijos VPN serveriai

 1. „PureVPN“: geriausias Prancūzijos VPN. Su 42 skirti serveriai Prancūzijos viduje, parinktis suteiks jums prieigą prie visų pagrindinių VPN saugos funkcijų, kurių kaina yra 2,91 USD / mėn
 2. „Surfshark“: prieinamas VPN pasirinkimas. Vartotojai gauna prieigą 3 vietiniai serveriai Prancūzijai tai užmaskuoja visą jų veiklą internete tik 1,99 USD / mėn
 3. Ivacy: geriausias kankinantis VPN. 9 serveriai Prancūzijoje kad gautume geriausius rezultatus. Tikras sandėris tik už 2,25 USD / mėn
 4. „ExpressVPN“: greičiausi VPN serveriai. 3 skirti serveriai Prancūzijai. Jokio atsilikimo ir prastos interneto spartos, pasirinkus šį VPT teikėją po 8,32 USD / mėn
 5. „CyberGhost“: geriausias VPN turinio atblokavimui. Su 440 dedikuoti prancūzų serveriai, šis teikėjas apsaugo jūsų internetą nuo apribojimų, kainuodamas 2,75 USD / mėn

Kodėl verta naudoti VPN Prancūzijoje?

Virtualus privatus tinklas (VPN) apsaugo jūsų interneto ryšį, užmaskuoja jūsų skaitmeninę tapatybę ir užtikrina, kad jūsų naršymas nebus stebimas jokia forma ar forma.

Kadangi Prancūzija yra kruopštaus „9 Eyes“ žvalgybos aljanso narė, bet kuri šalies viduje vykdoma vartotojų veikla gali būti stebima, jei kuri nors iš valstybių narių mano, kad tai būtina.

VPN ne tik apsaugo jus nuo bet kokios formos stebėjimo, bet taip pat suteikia prieigą prie kitaip apriboto turinio iš kitų šalių, taip pat suteikia prieigą prie vietinio turinio, kuris gali būti neprieinamas žiūrintiesiems už Prancūzijos ribų..

5 geriausi „France 2020“ VPT

Čia yra 5 geriausi Prancūzijos VPN, aprašyti remiantis jų kainodara, serveriais, suderinamumu, šifravimo protokolais ir jų siūlomomis ypatybėmis..

1. „PureVPN“ - geriausias Prancūzijos VPN

 • Kaina: 2,91 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

„PureVPN“ išsiskiria kaip idealus visų svarbiausių VPN funkcijų derinys, tuo pačiu lengvas jo nešiojimas piniginėje.

Veikdami ne Honkonge, „PureVPN“ leidžia vartotojams naudotis daugiau nei 2000 serverių, veikiančių iš 140 ir daugiau šalių. Be to, vartotojai taip pat gauna prieigą prie 14 skirtų prancūzų serverių, leidimas emigrantams pasiekti prancūzišką turinį.

Vartotojams’ pramogų poreikius, jis atblokuoja „Netflix“ ir kitas populiarias transliavimo svetaines, tokias kaip „BBC iPlayer“, „Amazon Prime“, „Hotstar“, „Voot“, „Hulu“ ir net „Disney Plus“..

Vartotojai taip pat gali tikėtis mėgautis vienu metu jungiamaisiais ryšiais 5 atskiruose įrenginiuose, taip pat viename „Kindle“ ir „Smart Home“ įrenginiuose.

Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, be AES-256 bitų šifravimo, kuris vykdomas vadovaujantis „OpenVPN“ protokolu, jis taip pat gali pasiūlyti PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec palaikymą..

Kai kurios kitos svarbios funkcijos, kuriomis vartotojai gali tikėtis naudotis, yra padalintas tunelis, tam skirti IP ir apsauga nuo gylio paketinių tikrinimų (DPI) naudojant torrentus..

Argumentai už

 • 14 Specialūs prancūzų serveriai.
 • 5 jungtys vienu metu.
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.
 • Atblokuoja „Netflix“, „Hulu“ ir „Disney“+

Minusai

 • Reikia patobulinti vartotojo sąsają.

2. „Surfshark“ - įperkamas VPN pasirinkimas

 • Kaina: 1,99 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.4

Vartotojams, kurie don’Nori likti neapsaugotas internete, tačiau taip pat neturi’„Surfshark“ yra geriausias pasirinkimas dėl įprastų pasiūlymų, norint išleisti ne tik išlaidas už patikimą VPT.

Britų Mergelių salose įsikūrusi „Surfshark“ gali pasigirti 1040 ir daugiau serverių, esančių 140 ir daugiau šalių. Tarp jų yra 3 skirti serveriai Prancūzijoje, užtikrinantys, kad vartotojai galėtų ir toliau naudotis savo mėgstamiausiomis laidomis „TV5 Monde“, „France24“ ir „BFM TV“..

Vartotojai taip pat galės mėgautis šiomis funkcijomis, įskaitant kitas, neribotuose įrenginiuose, veikiančiuose „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“ ir „Linux“ vartotojams..

Kartu pateikiamas AES-256-GCM šifravimas, palaikantis visus pagrindinius protokolus, tokius kaip PPTP, L2TP, IKEv2, be standartinio OpenVPN protokolo..

Geriausia jo savybė yra kamufliažinis režimas, pridedantis papildomą saugumo ir anonimiškumo lygį vartotojams internete tiek, kad jūsų IPT gali’t tau pasakyti’vėl naudojate VPN.

Argumentai už

 • Turi geriausius VPN pasiūlymus.
 • Palaikymas neribotam įrenginiui.
 • Suderinamumas su „Mac“, „Android“ ir „iOS“.
 • Neregistravimo politika.

Minusai

 • Reikia tobulinti klientų aptarnavimą.

3. „ExpressVPN“ - greičiausias paslaugų teikėjas 2020 m

 • Kaina: 8,32 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

Dėl greito serverio greičio „ExpressVPN“ pakelia galvas ir pečius virš varžybų.

Didžiosios Britanijos Mergelių salose veikiantis centras, vartotojams suteikiama prieiga prie daugiau nei 3000 serverių, esančių 160 vietų 94 pasaulio šalyse. Tai apima 3 dedikuotus prancūzų serverius Prancūzijos viduje.

Naudojant AES-256-CBC šifravimą, jame palaikomi 5 kartotiniai prisijungimai. Be to, palaikomi „OpenVPN UDP“, „OpenVPN TCP“, „L2TP / IPsec“, „IPsec“, „IKEv2“ ir PPTP protokolai..

Kai kurios kitos svarbios funkcijos, kuriomis vartotojai gali tikėtis, yra „Fire TV“ ir „Apple TV“ naudojimas. Išskirtinė savybė yra tinklo užraktas, automatizuotas moderniausias žudymo jungiklis, kuris apriboja visą interneto srautą tinkle, jei nutrūktų interneto ryšys..

Argumentai už

 • Greičiausias 3000 serverių skaičius daugiau nei 160 šalių.
 • 5 jungtys vienu metu.
 • Tinklo užraktas (geriausias automatinis užmušimo jungiklis).
 • Palaiko bitcoin ir kitas kriptovaliutas.

Minusai

 • Brangiausias VPN variantas.

4. Ivacy - geriausias kankinantis VPN 2020

 • Kaina: 2,25 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 5.0

Ivacy yra VPN paslauga, kuri’buvo sukurta vartotojams, kurie, norėdami prieiti prie visų mėgstamų TV laidų ir filmų, naudojasi torrent.

Veikiantis ne iš Singapūro, jis turi daugiau nei 1000 serverių 100 ir daugiau šalių. Be to, ji turi 2 skirti prancūzų serveriai jei vartotojai kada nors nori jais naudotis, kad pasiektų vietinį prancūzišką turinį.

„Ivacy“ palaiko 5 daugialypius prisijungimus, aprūpintus pramonės standarto AES-256-GCM šifravimu, kartu su L2TP ir IKeV2 protokolais..

Ryškiausia jos funkcija yra „IvacyPrime“ programa, supaprastinta funkcija, kuri suteikia jūsų ryšiui pakankamai stiprumo, kad būtų galima apeiti Didžiąją Kinijos ugniasienę..

Argumentai už

 • 2 Specialūs prancūzų serveriai.
 • 5 jungtys vienu metu.
 • „IvacyPrime“ programa, skirta „VoD“ atblokavimui.
 • Suskirstytas tunelis kankinimui.

Minusai

 • Reikia tobulinti techninę paramą.

5. „CyberGhost“ - geriausias VPN turinio atblokavimui

 • Kaina: 2,75 USD / mėn
 • Patikimumo reitingas: 4.7

Yra nedaug VPN, kurie gali atrakinti „CyberGhost“ turinio kiekį, nes tai yra sukurta vartotojams, kurie valandas valandas naršo internete..

Veikdamas ne Rumunijoje, jis atrakina neįtikėtiną kiekį internetinių srautinių platformų, nes joje yra daugiau nei 6000 serverių 90 ir daugiau šalių, tuo pačiu užtikrindamas, kad išvengsite bet kokių masinės priežiūros aljansų..

Tai taip pat turi neįtikėtiną 440 dedikuoti prancūzų serveriai, todėl jums niekada nereikės nerimauti dėl prieigos prie vietinio geografiškai riboto prancūzų turinio.

Jis siūlo 7 daugialypius prisijungimus, apsaugotus AES-256 bitų šifravimu, su RSA-4096 raktu ir SHA384 maišos autentifikavimui, palaikomus OpenVPN, L2TP-IPsec ir PPTP protokoluose..

Išskirtinės jo savybės turi būti „NoSpy“ duomenų centras (skirtas serveris, naudojantį atskirtą nuorodą, kad būtų sustiprintas 256 bitų šifravimas) ir suteikiantis vartotojams prieigą prie „Nvidia Shield“ TV ir „Firestick“ įrenginių..

Argumentai už

 • 440 Specialūs prancūzų serveriai.
 • 7 vienu metu jungtys.
 • Palaiko „Nvidia Shield“ televizorių ir „Firestick“.
 • „NoSpy“ duomenų centras su tam skirta uplink.

Minusai

 • Ryšiai gali kartais svyruoti.

Prancūzijos įstatymai, reglamentuojantys privatumą

Pagrindinis įstatymas, susijęs su internetiniu privatumu Prancūzijoje, yra ES’s Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR). Tačiau įstatymas leidžia visoms 50 valstybių narių priimti savo nacionalinius įstatymus su jų nacionaliniams poreikiams pritaikytomis pataisomis.

Iš dalies pakeistas Prancūzijos įstatymas yra LOI Nr. 2018-493, 2018 m. Birželio 20 d., Santykinai à la protection des données staffles (Prancūzijos duomenų apsaugos įstatymas piliečių apsaugai). Tai suteikia piliečiams teisę kontroliuoti, kas turi prieigą prie skaitmeninės veiklos ir ją prižiūri.

Tai taip pat padidina Prancūzijos duomenų apsaugos tarnybos galią’savo įgaliojimus bendraujant su subjektais, kurie pažeidžia naujus reglamentus. Tačiau jame yra išlyga, leidžianti Prancūzijos vyriausybei nepaisyti kai kurių nuostatų nacionalinio saugumo labui, jei ji mano, kad tai būtina.

Ar jūsų veikla internete saugi Prancūzijoje??

Popieriuje, taip. Kiekviena apsilankyta svetainė Prancūzijos piliečiams turės pranešti apie tai, kiek duomenų yra registruojama, ir jiems turi būti suteikta galimybė atsisakyti..

Tačiau Duomenų apsaugos įstatyme yra nuostata, suteikianti Prancūzijos vyriausybei teisę atsisakyti šių reikalavimų, jei ji nori, be išankstinio patvirtinimo ar įspėjimo.

Taigi, vartotojai laimėjo’Ilgai negalime žinoti, ar vyriausybė iš tikrųjų juos stebėjo.

Tai leistų naudoti VPT, kad būtų galima užtikrinti, kad nebus stebima vartotojo veikla internete, ir palaikyti anoniminį bei saugų internetinį ryšį..

Kaip gauti prancūzišką IP adresą

Tinkama ir patikima VPN paslauga greičiausiai suteiks jums galimybę pasirinkti iš tūkstančių serverių, esančių šimtuose skirtingų šalių, tai turėtų apimti ir Prancūzija.

Galite pasiekti prancūzišką IP adresą, kad galėtumėte pasiekti vietinį turinį, kuris gali būti užrakintas.

Norėdami gauti prancūzišką IP adresą, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Prenumeruokite patikimą VPN paslaugą, rekomenduojamas pasirinkimas yra „PureVPN“.„PureVPN“ Prancūzijai
 2. Atsisiųskite ir įdiekite „PureVPN“ programą į pasirinktą įrenginį (vienu metu galite naudoti 5 skirtinguose įrenginiuose)
 3. Įveskite prisijungimo duomenis ir pasirinkite prancūzišką serverį.
 4. Padaryk tai tu’pasirinkote tinkamą režimą, t. y. interneto laisvę.
 5. Kartą jūs’Prisijunkite, toliau naršykite ir transliuokite visą mėgstamą prancūzišką turinį.

Geriausi Prancūzijos VPN DUK

Ar VPT Prancūzijoje yra teisėtas?

Taip, VPN naudojimas Prancūzijoje yra visiškai teisėtas. Tačiau jei jūs’pakartotinai sugautas padarius bet kokį skaitmeninį nusikaltimą, t. y. įsilaužimą, sukčiavimą, internetines vagystes ar klastojimą naudojant VPN ryšį, jis vis dar laikomas nusikaltimu, už kurį baudžiama įstatymais.

Ką’Tai geriausias nemokamas VPN Prancūzijoje?

Yra šimtai VPT, siūlančių nemokamas paslaugas.

Tačiau tokiomis problemomis kaip greičio mažinimas, didelis atjungimo greitis ir, svarbiausia, neturint jokių garantijų dėl žurnalų tvarkymo, rekomenduojama pasirinkti mokamą paslaugą..

Ką’s yra pigiausias Prancūzijos VPN?

Galite pasirinkti keletą variantų:

„PureVPN“ yra geriausias pasirinkimas, nes jis siūlo neįtikėtiną asortimentą funkcijų, kurių kaina yra vos mažiau nei 3 USD

Kaip alternatyva, „Surfshark“ yra absoliutus biudžetą tausojantis variantas, nes jis turi daug naudingų funkcijų už mažiau nei 2 USD

„Ivacy“, turimas vos už 2,25 USD, yra dar vienas biudžetą palaikantis VPN, optimizuotas srautiniam perdavimui ir srautiniam perdavimui.

Ar man reikia VPN, kad galėčiau žiūrėti „Netflix“?

Ne, „Netflix“ yra lengvai pasiekiama Prancūzijos viduje. Tačiau jūs’Vis tiek reikės VPN su dedikuotais serveriais, jei norite pasiekti „Netflix“ geografiškai ribotą turinį.

Išvada

Nors įstatymai gina Prancūzijos piliečių skaitmenines teises, kyla nemažai abejonių dėl to, kokią informaciją gali registruoti vyriausybė ir kiti „9 akių“ aljanso nariai..

Naudojant VPN galima sustiprinti interneto ryšio saugumą ir išlaikyti jūsų skaitmeninę veiklą privačią. „PureVPN“ būtų geriausias pasirinkimas, jei norite užtikrinti visišką laisvę internete šalyje.

„Surfshark“ yra alternatyva, kuri gali suteikti jums prieigą prie daugybės svarbių funkcijų, turint griežtą biudžetą. Žemiau pakomentuokite, kad praneštumėte apie savo patirtį su šiais VPN teikėjais.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me