Pieci labākie Francijas 2020 VPN: droša pārlūkošana + straumēšana

Tā kā tā ir daļa no ES, Francijai ir viens no visstingrākajiem datu privātuma noteikumiem. Šie noteikumi nodrošina lietotāju’ tiek aizsargāta digitālā informācija un privātums.

Tomēr likumdošanā ir nepilnības, kas potenciāli ļauj valdībai sekot līdzi saviem pilsoņiem’ digitālās aktivitātes.

VPN savienojums ir labākais risinājums, lai būtu 100% drošs un drošs interneta savienojums, kurā nav neviena celiņa.

Labākais VPN Francijai

Labākie VPN serveri Francijai

 1. PureVPN: labākais VPN Francijai. Ar 42 īpaši serveri Francijas iekšienē, opcija dod jums piekļuvi visām būtiskajām VPN drošības funkcijām par cenu 2,91 USD / mēn
 2. Surfshark: pieejamu VPN izvēle. Lietotāji iegūst piekļuvi 3 vietējie serveri Francijai kas maskē visas viņu aktivitātes tiešsaistē tikai par USD 1,99 mēnesī
 3. Ivacy: labākais VPN mocīšanai. 9 serveri Francijā lai nodrošinātu vislabākos rezultātus ar straumēm. Īsts darījums tikai par USD 2,25 mēnesī
 4. ExpressVPN: ātrākais serveris VPN. 3 veltīti serveri Francijai. Nekādu nobīdi un sliktu interneta ātrumu, izvēloties šo VPN pakalpojumu sniedzēju mēnesī 8,32 USD / mēnesī
 5. CyberGhost: labākais VPN satura atbloķēšanai. Ar 440 veltīti franču serveri, šis pakalpojumu sniedzējs uztur jūsu internetu bez ierobežojumiem USD 2,75 mēnesī

Kāpēc izmantot VPN Francijā??

Virtuālais privātais tīkls (VPN) nodrošina jūsu interneta savienojumu, maskē jūsu digitālo identitāti un nodrošina, ka pārlūkošana netiek izsekota nekādā formā..

Tā kā Francija ir rūpīgās 9 Eyes izlūkošanas alianses locekle, visas lietotāju aktivitātes no valsts iekšienes var uzraudzīt, ja kāda no dalībvalstīm to uzskata par nepieciešamu.

VPN ne tikai pasargā jūs no jebkāda veida uzraudzības, bet arī nodrošina piekļuvi citādi ģeogrāfiski ierobežotam saturam no citām valstīm, kā arī ļauj piekļūt vietējam saturam, kas varētu nebūt pieejams skatītājiem ārpus Francijas..

5 labākie VPN vietnei “France 2020”

Šeit ir 5 labākie Francijas VPN, kas aprakstīti, ņemot vērā cenu, serverus, savietojamību, šifrēšanas protokolus un viņu piedāvātās īpašās funkcijas.

1. PureVPN - labākais VPN Francijai

 • Cena: 2,91 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

PureVPN izceļas kā ideāla visu būtisko VPN funkciju kombinācija, vienlaikus ir ērti makā.

Darbojoties ārpus Honkongas, PureVPN ļauj lietotājiem izmantot vairāk nekā 2000 serveru, kas darbojas no vairāk nekā 140 valstīm. Turklāt lietotāji piekļūst arī 14 veltīti franču serveri, atļauj emigrantu piekļuvi franču valodas saturam.

Lietotājiem’ izklaides vajadzībām, tas atbloķē Netflix un citas populāras straumēšanas vietnes, piemēram, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu un pat Disney Plus.

Lietotāji var arī cerēt baudīt vienlaicīgus savienojumus 5 atsevišķās ierīcēs, kā arī vienā no savām iekurt un viedās mājas ierīcēm.

Papildus AES-256 bitu šifrēšanas izmantošanai, kas seko OpenVPN protokolam, tā var piedāvāt arī PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec atbalstu, lai nodrošinātu maksimālu drošību.

Dažas no citām nozīmīgām funkcijām, kuras lietotāji var cerēt izmantot, ir sadalīta tunelēšana, speciāli izveidoti IP un dziļās pakešu pārbaudes (DPI) aizsardzība straumju lietošanas laikā..

Plusi

 • 14 īpaši franču serveri.
 • 5 vienlaicīgi savienojumi.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Atbloķē Netflix, Hulu un Disney+

Mīnusi

 • Jāuzlabo lietotāja saskarne.

2. Surfshark - pieejama VPN izvēle

 • Cena: USD 1,99 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.4

Lietotājiem, kuri don’nevēlaties palikt neaizsargāts tiešsaistē, kā arī nevēlas’Surfshark, pateicoties regulārajiem darījumiem, ir vislabākā izvēle, lai neļautu tērēt naudu ticamam VPN.

Surfshark, kas atrodas Britu Virdžīnu salās, lepojas ar 1040 un vairāk serveriem, kas izvietoti vairāk nekā 140 valstīs. Tajos ietilpst 3 īpaši serveri Francijā, nodrošinot lietotājiem iespēju turpināt piekļūt iecienītākajiem šoviem kanālos TV5 Monde, France24 un BFM TV..

Lietotāji varēs baudīt arī šīs funkcijas, tostarp citas, neierobežotās ierīcēs, kas darbojas Windows, Mac, iOS, Android un Linux lietotājiem.

Tas nāk ar AES-256-GCM šifrēšanu, kas papildus standarta OpenVPN protokolam atbalsta visus galvenos protokolus, piemēram, PPTP, L2TP, IKEv2..

Tā labākā īpašība ir maskēšanās režīms, kas tiešsaistes lietotājiem piešķir papildu drošības un anonimitātes pakāpi, līdz ar to jūsu ISP var’t tev to nesaki’atkārtoti izmantojat VPN.

Plusi

 • Piedāvājumā ir labākie VPN piedāvājumi.
 • Atbalsts neierobežotām ierīcēm.
 • Saderība operētājsistēmām Mac, Android un iOS.
 • Nepieteikšanās politika.

Mīnusi

 • Jāuzlabo klientu apkalpošana.

3. ExpressVPN - ātrākais pakalpojumu sniedzējs 2020. gadā

 • Cena: USD 8,32 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

ExpressVPN atbalsta galvas un plecus virs konkurences, kad runa ir par ātru servera ātrumu.

Ar savu darbības centru Britu Virdžīnu salās lietotāji var piekļūt vairāk nekā 3000 serveriem, kas atrodas 160 vietās 94 pasaules valstīs. Tas ietver 3 speciālus franču serverus Francijas iekšienē.

Izmantojot AES-256-CBC šifrēšanu, tiek piedāvāts 5-vietīgu pieteikšanos atbalsts. Turklāt tiek atbalstīti OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 un PPTP protokoli, kas palielina tā vispārējo drošību.

Dažas no citām ievērojamām funkcijām, kuras lietotāji var cerēt izbaudīt, ir Fire TV un Apple TV izmantošana. Izcilā funkcija ir tīkla bloķēšana, automatizēts modernākais iznīcināšanas slēdzis, kas ierobežo visu interneta trafiku tīklā, ja tiek pārtraukts interneta savienojums..

Plusi

 • Ātrākie 3000+ serveri 160+ valstīs.
 • 5 vienlaicīgi savienojumi.
 • Tīkla bloķēšana (labākais automatizētās iznīcināšanas slēdzis).
 • Atbalsta bitcoin un citas kriptovalūtas.

Mīnusi

 • Dārgākā VPN opcija.

4. Ivacy - labākais aizraujošais VPN 2020

 • Cena: USD 2,25 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

Ivacy ir VPN pakalpojums, kas’S ir izstrādāti lietotājiem, kuri paļaujas uz straumēm, lai piekļūtu visiem iecienītākajiem TV šoviem un filmām.

Darbojoties ārpus Singapūras, tai ir vairāk nekā 1000 serveru vairāk nekā 100 valstīs. Turklāt tam ir 2 veltīti franču serveri ja lietotāji kādreiz vēlas tos izmantot, lai piekļūtu vietējam franču saturam.

Ivacy atbalsta 5 multi-logins, kas aprīkoti ar nozares standarta AES-256-GCM šifrēšanu, kā arī L2TP un IKeV2 protokolus.

Tā izceltā iezīme ir lietotne IvacyPrime, racionalizēta funkcija, kas nodrošina jūsu savienojumam pietiekamu potenciālu, lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri..

Plusi

 • 2 Specializēti franču serveri.
 • 5 vienlaicīgi savienojumi.
 • IvacyPrime lietotne VoD atbloķēšanai.
 • Sadalīts tunelis mocīšanai.

Mīnusi

 • Jāuzlabo tehniskais atbalsts.

5. CyberGhost - labākais VPN satura atbloķēšanai

 • Cena: USD 2,75 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.7

Ir maz VPN, kas var atbloķēt satura daudzumu, ko var izmantot CyberGhost, jo tas ir pielāgots lietotājiem, kuri stundu laikā pārlūko internetu.

Darbojoties ārpus Rumānijas, tas atbloķē un neticami daudz tiešsaistes straumēšanas platformu, pateicoties tā 6000+ serveriem 90+ valstīs, vienlaikus nodrošinot jums iespēju izvairīties no visām masu uzraudzības aliansēm..

Tam ir arī neticami 440 veltīti franču serveri, tāpēc jums nekad nav jāuztraucas par piekļuvi vietējam ģeogrāfiski ierobežotam franču saturam.

Tas piedāvā 7 multi-logins, kurus nodrošina AES-256 bitu šifrēšana, ar RSA-4096 atslēgu un SHA384 hash autentifikācijai, kurus atbalsta OpenVPN, L2TP-IPsec un PPTP protokoli.

Tā izcilajām funkcijām jābūt NoSpy datu centram (šim mērķim paredzētam serverim, kas izmanto speciālu augšupsaiti, lai stiprinātu 256 bitu šifrēšanu) un kas lietotājiem nodrošina piekļuvi Nvidia Shield TV un Firestick ierīcēm..

Plusi

 • 440 īpaši franču serveri.
 • 7 vienlaicīgi savienojumi.
 • Atbalsta Nvidia Shield TV un Firestick.
 • NoSpy datu centrs ar speciālu augšupsaiti.

Mīnusi

 • Savienojuma ātrums dažreiz var nokavēties.

Francijas likumi, kas nodarbojas ar privātumu

Galvenais likums, kas Francijā attiecas uz privātumu tiešsaistē, ir ES’s Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR). Tomēr likums ļauj visām 50 dalībvalstīm pieņemt savus likumus ar grozījumiem, kas piemēroti viņu nacionālajām vajadzībām.

Francijas grozītais likums ir LOI Nr. 2018-493, kas notiks 2018. gada 20. jūnijā, relatīvā à la protection des données staffles (Francijas datu aizsardzības likums pilsoņu aizsardzībai). Tas pilsoņiem piešķir tiesības kontrolēt, kam ir piekļuve viņu digitālajām darbībām un kuras tās pārrauga.

Tas palielina arī Francijas datu aizsardzības iestādes pilnvaras’s pilnvaras attiecībās ar vienībām, kas pārkāpj jaunos noteikumus. Tomēr tajā ir klauzula, kas ļauj Francijas valdībai izjaukt dažus noteikumus valsts drošības interesēs, ja tā to uzskata par nepieciešamu.

Vai jūsu darbība internetā ir droša Francijā??

Jā, uz papīra. Katrā apmeklētajā tīmekļa vietnē Francijas pilsoņiem būs jāpaziņo par to, cik daudz datu tiek reģistrēts, un viņiem būs jādod izvēle atteikties..

Tomēr Datu aizsardzības likumā ir noteikums, kas dod Francijas valdībai tiesības atteikties no šīm prasībām, ja tā vēlas, bez iepriekšēja apstiprinājuma vai paziņojuma.

Tādējādi lietotāji uzvarēja’Ilgu laiku nevar zināt, vai valdība tos tiešām spiegoja.

Tas ļautu izmantot VPN, lai nodrošinātu, ka netiek izsekota lietotāju aktivitāte tiešsaistē, un tiek uzturēts anonīms un drošs tiešsaistes savienojums..

Kā iegūt franču IP adresi

Labs un uzticams VPN pakalpojums, iespējams, dos jums iespēju izvēlēties no tūkstošiem serveru, kas atrodas simtos dažādu valstu, tai skaitā Francijai..

Jūs varētu vēlēties franču IP adresi, lai piekļūtu vietējam saturam, kas var būt ģeogrāfiski bloķēts.

Lai iegūtu franču IP adresi, rīkojieties šādi:

 1. Abonējiet uzticamu VPN pakalpojumu, ieteicamā izvēle ir PureVPN.PureVPN Francijai
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni PureVPN izvēlētajā ierīcē (varat to izmantot 5 dažādās ierīcēs vienlaikus)
 3. Ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus un atlasiet franču serveri.
 4. Padariet to jūs’esat izvēlējies atbilstošo režīmu, t.i., interneta brīvību.
 5. Vienreiz tu’Kad esat izveidojis savienojumu, turpiniet pārlūkot un straumēt visu iecienīto franču valodu.

Labākie Francijas VPN FAQ

Vai VPN ir likumīgs Francijā??

Jā, VPN izmantošana Francijā ir pilnīgi likumīga. Tomēr, ja jūs’atkārtoti nozvejotas, izdarot jebkāda veida digitālus noziegumus, t.i., uzlaušanas, krāpšanu, zādzības tiešsaistē vai viltošanu ar VPN savienojumu, tas joprojām tiek uzskatīts par noziegumu, par kuru paredzēts sodīt ar likumu.

Kas’s ir labākais bezmaksas VPN Francijā?

Ir simtiem VPN, kas piedāvā bezmaksas pakalpojumus.

Tomēr tādās problēmās kā ātruma samazināšana, lieli atvienošanas līmeņi un, galvenais, negarantējot žurnālu glabāšanu, ieteicams izvēlēties maksas pakalpojumu.

Kas’s ir lētākais VPN Francijai?

Var izvēlēties vairākas iespējas:

PureVPN ir labākā izvēle, jo tas piedāvā jums neticamu iespēju klāstu tikai par 3 USD

Alternatīvi, Surfshark ir absolūts budžetam draudzīgs variants, jo tam ir vairākas noderīgas funkcijas, kas mazāk par 2 USD

Ivacy, pieejama tikai par 2,25 USD, ir vēl viens budžetam draudzīgs VPN, kas optimizēts straumēšanai un straumēšanai.

Vai man ir nepieciešams VPN, lai skatītos Netflix?

Nē, Netflix ir viegli pieejams Francijas iekšienē. Tomēr jūs’Jums joprojām būs nepieciešams VPN ar speciāliem serveriem, ja vēlaties piekļūt saturam, kas tīklā Netflix ir ierobežots.

Secinājums

Kamēr likums aizsargā Francijas pilsoņu digitālās tiesības, pastāv diezgan liela neskaidrība par to, kādu informāciju var reģistrēt valdība un citi 9-Eyes alianses locekļi.

Izmantojot VPN, var nostiprināt interneta savienojuma drošību un saglabāt jūsu digitālo darbību privātu. PureVPN būtu labākais risinājums, ja vēlaties valstī nodrošināt pilnīgu brīvību tiešsaistē.

Surfshark ir alternatīva, kas ar stingru budžetu var dot jums piekļuvi daudzām svarīgām funkcijām. Komentējiet zemāk, lai darītu mums zināmu savu pieredzi ar šiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me