Labākie VPN Vācijai 2020. gadā

Tā kā Vācija ietilpst 14 Eyes aliansē, tā nav droša vieta. Valsts, tāpat kā citas invazīvās valdības, uzliek obligātus masu uzraudzības un datu saglabāšanas likumus.

Tomēr, ja jūs dzīvojat Vācijā, jums joprojām var būt nepieciešams VPN, lai piekļūtu vietnēm ārpus valsts. Tas pats attiecas uz vācu emigrantiem, kuri vēlas piekļūt vietējam saturam.

Labākais VPN Vācijai

Tātad, es nolēmu, kāpēc nesniegt jums pārskatu par labākajām iespējām Vācijai. Es sīki aprakstīšu katru VPN, bet šeit’s īss kopsavilkums katram gadījumam:

1. Nepieejamība: # 1 Ieteicamais VPN Vācijai. 29 serveri piecās Vācijas pilsētās. Tūlītēja atbloķēšana. Labākais plāns: USD 2,25 mēnesī (2 gadu piedāvājums).
2. Surfshark: Augšup augošs vācu VPN. 2 Veltīti serveri. Uztur nulles žurnālus. Augstākā līmeņa drošība. Labākais plāns: USD 1,99 mēnesī (2 gadu piedāvājums).
3. ExpressVPN: Ātrākais vācu VPN. 4 vietējie serveri emigrantiem. Cieta šifrēšana. Tērzēšanas atbalsts. Labākās lietotnes. Labākais plāns: USD 8,32 mēnesī (1 gada piedāvājums).
4. PureVPN: Budžetam draudzīgs vācu VPN. 201 serveris 5 Vācijas pilsētās. 30 dienu izmēģinājums. Vienmērīga atbloķēšana. Labākais plāns: USD 2,91 mēnesī (2 gadu piedāvājums).
5. CyberGhost: Drošs vācu VPN. 684 serveri vācu lietotājiem. Atbloķē Netflix. Nav’t saglabāt žurnālus. Labākais plāns: USD 2,75 mēnesī (3 gadu piedāvājums).

5 labākie VPN Vācijai

Lai izvairītos no privātuma un ar interneta brīvību saistītiem jautājumiem Vācijā, šiem pieciem labākajiem Vācijas VPN vajadzētu būt neticami noderīgiem.

1. Bezdarbība

Ivacy ieņem 1. vietu Vācijas VPN

  • Cena: USD 2,25 mēnesī
  • Trustpilot vērtējums: 4.8

Ivacy galvenā mītne atrodas Singapūrā, skaistajā salu tautā, un tā tirgū darbojas kopš 2007. gada. Tā ir atbildīga par Split Tunelēšanas koncepcijas sākumu. Nesen tā ieguva arī ātrākā VPN balvu no vietnes BestVPN.com.

Tā kā pakalpojumu sniedzējs atrodas prom no piecu, deviņu un četrpadsmit acu apvienībām, viņi piedāvā labu sniegumu, drošību un privātumu lietotājiem interneta ienaidnieku jurisdikcijās, kas paredz datu saglabāšanu un masveida uzraudzību..

Pakalpojumu sniedzējs ir pārsteidzošs un uzņem lielus vadītājus. Jums ir pieejamas lietotnes visām platformām, ieskaitot iOS, Android, Windows, Mac, Linux, Smart TV, maršrutētājus un pat jūsu Xbox. Labākā daļa no visiem: jūs varat atbloķēt Netflix un BBC iPlayer.

Šifrēšanai Ivacy izmanto AES-256-CBC ar standarta RSA-2048 atslēgu OpenVPN savienojumiem. Notiek sesiju reģistrēšana, bet tās beidzas pēc 48 stundām. Lai iegūtu vislabāko VPN darījumu, dodieties uz viņu 2 gadu plānu, kura cena ir USD 1,99 mēnesī. (rēķins 48 USD).

Lai iegūtu papildinformāciju par pakalpojumu sniedzēju, izlasiet šo padziļināto Ivacy Review!

Ivacy Vācija

2. Surfshark

Surfshark ieņem 2. vietu Vācijas VPN

  • Cena: USD 1,99 mēnesī
  • Trustpilot vērtējums: 4.4

Ja vēlaties pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā visaugstākās pakāpes stabilitāti, aizsardzību un savietojamību un joprojām ir neticami pieņemams, varat izvēlēties kabatai draudzīgu VPN, Surfshark.

Ar 2 gadu darījumu ar cenu 1,99 USD mēnesī tas ir viens no lētākajiem, taču visvērtīgākajiem VPN mūsu sarakstā, kas jūsu ērtībām piedāvā labu skaitu vācu serveru..

Pakalpojumu sniedzējs piedāvā militāras pakāpes šifrēšanu, OpenVPN protokola atbalstu un nulles žurnālu politiku, ļaujot jums izvairīties no jebkuras valdības vai ISP balstītas uzraudzības Vācijā.

Tai ir arī reputācija, ka tā nepakļaujas rupjiem pasūtījumiem, kā to attaisno tās skaidrais ordera kanārijputniņš, padarot to par perfektu izvēli lietotājiem, kas dzīvo 14 Eyes valstīs, piemēram, Vācijā.

Uzziniet vairāk par šo pakalpojumu sniedzēju šajā Surfshark pārskatā.

Surfshark Vācijai

3. ExpressVPN

ExpressVPN ieņem 3. vietu pēc Vācijas VPN

  • Cena: USD 8,32 mēnesī
  • Trustpilot vērtējums: 4.8

Iespējams, ka lielākais VPN nozares nosaukums, ExpressVPN ir neticami kompetents un uz darbību vērsts VPN pakalpojums Vācijai visā pasaulē.

ExpressVPN viena gada piedāvājumā maksā 8,32 USD / mēnesī, kas ir daudz dārgāk nekā citi šajā sarakstā iekļautie VPN, taču, ja vēlaties, lai klasē būtu vislabākā pieredze un budžets jūs neuztrauc, tad dodieties uz šo abonementu.

Neviens pakalpojumu sniedzējs nevar atļauties ExpressVPN atbalstītos ātrumus, padarot to par perfektu pakalpojumu, kuru izvēlēties, ja vēlaties ne tikai atbloķēt Netflix ASV, Vācijas televīzijas vietnes vai pat Hulu, bet arī skatīties tos HD kvalitātē un ar visaugstāko stabilitāti..

ExpressVPN piedāvā iznīcināšanas slēdzi, kas aizsargā pret neplānotu interneta izslēgšanu. Pakalpojumu sniedzējs nodrošina interneta savienojumus, izmantojot augstākās kvalitātes šifrēšanu, un tur atbalsta vislabāko protokolu, t.i., pēc noklusējuma OpenVPN.

Tās ātrais ātrums un drošība noder arī tad, ja Torrenting un tā serveru bāze, kurā ir vairāk nekā 3000 serveru, pilnībā atbalsta P2P aktivitātes.

Tā tiešraides tērzēšanas atbalsts ir labākais nozarē, kas viegli spēj atrisināt visa veida problēmas.

Izmantojot intuitīvo sadalītās tunelēšanas funkciju, ExpressVPN ļauj jums noteikt prioritāti vietnēm vai lietotnēm, kuras vēlaties maršrutēt caur VPN savienojumu, vēl vairāk optimizējot savu pieredzi.

Vācijā ExpressVPN var izmantot visās lielākajās OS, piemēram, Windows, Mac, Android, iOS un pat FireTV.

Ja jūs don’Tā kā pakalpojums patīk, jums ir 30 dienu spilvens, kurā varat iesniegt atmaksu.

Ir pieejama arī speciāla ExpressVPN versija vācu valodā.

Lai iegūtu sīkāku kapitālo remontu, izlasiet šo ExpressVPN pārskatu.

ExpressVPN Vācijai

4. PureVPN

PureVPN ieņem 4. vietu Vācijas VPN

  • Cena: 2,91 USD / mēn
  • Trustpilot vērtējums: 4.7

PureVPN serveru skaits tagad ir pārsniedzis 2000 atzīmi, arī serveriem Vācijā.

PureVPN to nedara’t neliek jums to abonēt ilgtermiņā, jo tas piedāvā īstermiņa 2 gadu abonēšanas plānu tikai par 2,91 USD mēnesī .

Iepriekš mežizstrādes politika bija ieskicēta, bet tagad tā tika labota, liekot lietotājiem justies droši, uzticoties tai ar saviem datiem.

Kā šifrēšanas standarts tiek izmantota tikai militāras pakāpes šifrēšana, un visas tās standarta lietotnes darbojas caur šo, kā arī visdrošākie tuneļu protokoli. Atrodas Honkongā, PureVPN to nedara’Nav jāpilda arī visi vācu rīkojumi par rāpošanu.

Tas ir viens no mūsu populārākajiem Netflix VPN un atbalsta arī BBC iPlayer.

Piedāvāts 3 dienu izmēģinājuma konts, kura cena ir USD 2,50, ļaujot jums izmantot pakalpojumu testa testa braucienam, pirms jūs to apņematies.

PureVPN’Ir vācu valodas versija, ja vēlaties turpināt šeit savā dzimtajā valodā.

Mēs’ve veica arī pilnīgu pārskatu par PureVPN, ko varat apskatīt šeit.

PureVPN Vācijai

5. CyberGhost

CyberGhost ieņem 5. vietu Vācijas VPN

  • Cena: USD 2,75 mēnesī
  • Trustpilot vērtējums: 4.7

Ērti lietojams un optimizēts interfeiss ir CyberGhost iezīme. Šis pakalpojumu sniedzējs Vācijā kopumā piedāvā 577 VPN serverus, kas izvietoti 3 dažādās vietās, lai piedāvātu vienu no labākajām straumēšanas un straumēšanas pieredzi visā nozarē.

CyberGhost nav’dārgi, vai nu tā 3 gadu plāns maksā 2,75 USD mēnesī, kas ir ļoti saprātīgi, ņemot vērā faktu, ka daudzi pakalpojumu sniedzēji iekasē gandrīz tādu pašu cenu, bet piedāvā daudz mazāk nekā CyberGhost.

Labākā CyberGhost īpašība ir tās lietotnes, kuras ir pieejamas visām populārajām platformām un kurām ir īpašas opcijas dažādiem uzdevumiem, kurus vēlaties veikt..

Lai nodrošinātu jūsu privātuma aizsardzību vācu internetā, CyberGhost arī nav drošības frontes, jo tas piedāvā visaugstākās kvalitātes šifrēšanu, DNS noplūdes aizsardzību, iznīcināšanas slēdzi, spēcīgu protokolu savietojamību un nulles žurnālu politiku..

Tā’s ir viena no labākajām iespējām apiet Netflix un citu straumēšanas pakalpojumu ģeogrāfiskos blokus. CyberGhost ir ļoti uzticams un nekad nepiedāvā nelielu ātrumu. Vācu straumēšanas faniem CyberGhost ir lielisks pirkums.

Ja vēlaties mijiedarboties ar CyberGhost vācu valodā, pakalpojumu sniedzējs piedāvā arī šo iespēju.

Pilnu pakalpojumu sniedzēja pārskatu var lasīt šeit.

Cyberhost VPN Vācijā

Faktori, kas jāmeklē labā VPN nodrošinātājā Vācijai?

Interneta lietotājam, kurš šobrīd dzīvo Vācijā, ir daudz ierobežojumu un privātuma problēmu, kas to tieši ietekmē.

Pietiekami labs VPN Vācijai var viegli ļaut visiem šādiem lietotājiem apiet šos draudus un ierobežojumus un piekļūt drošākai un brīvākai interneta pieredzei. Šeit’s kā:

Galvenās lietotāju privātuma problēmas

Vācija ir 14 Eyes alianses locekle. Ja jūs don’t neko daudz nezina par šo aliansi, tāpēc jūs pakļaujat neticamam riskam tiešsaistes privātumu.

Alianse 14 Eyes ir valstu grupa, kas ir vienojušās par izlūkošanu un datu apmaiņu. Jebkurai valstij, kas ir šīs alianses dalībvalsts, ir pienākums vākt datus.

Piem. Ja ASV vēlas iegūt datus par jūsu pārlūkošanas vēsturi, tā var lūgt Vācijas iestādes apkopot jūsu datus un nodot tos tām, un Vācijai būs jāpiekrīt pieprasījumam..

Vācijas pastāvīgo interneta lietotāju metadatus IPS bieži glabā valstī periodos, kas pārsniedz 10–12 nedēļas. Un tie ir precīzi dati, kurus Vācijas valdība var pieprasīt no šiem ISP jebkurā laikā, un tie būs jāievēro.

Bundesnachrichtendienst (BND) ir organizācija Vācijā, kuras uzdevums ir uzraudzīt, apkopot un nosūtīt datus, kas savākti no visiem interneta lietotājiem visā Vācijā, jo jūs varat būt pārliecināti, ka jūs noteikti spiegojat.

Ja jūs paļaujaties uz jaunajiem ES GDPR likumiem, kas liek ikvienam, kurš vāc jūsu informāciju, to darīt ar jūsu skaidru atļauju, lai jūs aizsargātu, padomājiet vēlreiz. Tas’tāpēc, ka joprojām tiek ļaunprātīgi izmantota datu ļaunprātīga izmantošana un valdības atbalstīta spiegošana.

Vācu interneta lietotājiem privātums vien ir vissvarīgākais faktors, kas liek izmantot jaudīgu un drošu VPN.

VPN šifrē jūsu datus un nodod tos caur drošiem tuneļiem, vienlaikus slēpjot arī jūsu sākotnējo IP adresi, lai apturētu jebkuru valdības aģentūru vai kādu citu, lai jūs spiegotu vai iebruktu jūsu privātumā tiešsaistē.

Torrenting ir riskanti bez VPN Vācijā

Torrenting veic miljoniem lietotāju visā pasaulē, un arī Vācija lietotāji nav izņēmums. Bet ļaušanās Torrenting darbībai bez VPN seguma Vācijā ir pielīdzināma acīmredzamai stulbībai, ņemot vērā stingros likumus, kas aizliedz lejupielādēt vai pat koplietot materiālu, kas ir aizsargāts ar autortiesībām.

Vilšanās ir likumīga Vācijā, taču, ja izdarījat autortiesību pārkāpumu, jūs noteikti varat aizslaukt ar lielu naudas sodu vai pat saņemt cietumsodu..

Mēs nekad neatbalstām lietotājus autortiesību pārkāpumos, kā arī neaicinām lietotājus nelegāli lejupielādēt saturu caur Torrentiem, bet tas ir saistīts ar to, lai lietotāji varētu baudīt bezmaksas internetu, un tas var notikt tikai tad, ja izmantojat VPN..

Labākie VPN Vācijā ir tie, kuriem ir īpaši serveri Torrenting / P2P darbībām, piedāvā ātru ātrumu un’t noplūst jūsu IP. Viņiem to nevajadzētu’t arī neuzglabājiet jebkāda veida žurnālus.

Apiet straumēšanas vietņu ģeogrāfiskos ierobežojumus

Ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ nevarat piekļūt Netflix US, Hulu, Amazon Prime vai pat BBC iPlayer Vācijā. Bet ierobežojumi don’t tikai ietekmē šīs straumēšanas vietnes. Ja jūs ceļojat ārpus Vācijas, jūs uzvarējāt’t nevar straumēt lielu daļu savu iecienīto vācu kanālu vai citu saturu to pašu ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.

Papildus tam YouTube ir visvecākā versija Vācijā. Pasaule’Lielākais bezmaksas straumēšanas pakalpojums valstī nepiedāvā lielu daļu sava satura. Iemesls tam tāpēc, ka GEMA (vācu mūzikas tiesību grupai) ir bijuši ilgstoši strīdi ar vietni, kas atsakās apmesties.

Bet visas šīs jūsu iecienītā satura straumēšanas problēmas var viegli atrisināt, ja ieguldāt pietiekami labā VPN Vācijā.

Šie lielākie VPN var neticami viegli apiet lielāko daļu šādu ģeogrāfisko ierobežojumu. Un daudzi no viņiem pat piedāvā apgāšanās pakalpojumus, lai nodrošinātu vieglāku piekļuvi šīm ģeogrāfiski ierobežotajām vietnēm.

Aizsardzība pret sabiedriskā Wi-Fi draudiem

Neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē, ja piekļūstat publiskajiem vai koplietotajiem Wifi tīkliem, jums nepieciešama VPN aizsardzība. Cilvēki vidējos uzbrukumos ir ne tikai izplatīti, bet arī visspēcīgākais uzlaušanas veids, kāds tur ir, jo lietotājiem ir daudz vieglāk pieslēgties šādiem kompromitētiem tīkliem nekā jebkurā citā gadījumā.

Tā kā Vācijā, tāpat kā pārējā pasaulē, ir arī publiskās Wifi sistēmas, jums ir nepieciešami VPN, kas var atļauties spēcīgāko šifrēšanu un protokolu atbalstu, lai aizsargātu ierīces drošību, izmantojot publiskos interneta savienojumus, piemēram, šo..

Galvenie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties labāko Vācijas VPN

Nedrīkst glabāt lietotāja aktivitātes žurnālus. Labākie VPN vienmēr ievēro nulles reģistrēšanas politiku. Viņi nekad neuzglabā jūsu personīgo informāciju, pārlūkošanas vēsturi vai citu sensitīvu informāciju, kas tiek saglabāta viņu serveros. Sniedzējs’Mežizstrādes politika ir skaidri minēta tās privātuma politikā, tāpēc mēs pārgājām uz katru pakalpojumu sniedzēju’konfidencialitātes politika, lai nodrošinātu, ka viņi to nedara’t neuzglabājiet jebkāda veida jutīgus žurnālus.

Militārā līmeņa šifrēšana un OpenVPN protokols. Šie divi faktori ir vissvarīgākie VPN aspekti’drošības arsenāls. AES-256 militārā līmeņa šifrēšana ir visdrošākais šifrēšanas šifrs, jo nav iespējams atšifrēt zem tā šifrētus datus. OpenVPN protokols šobrīd ir visdrošākais tuneļu protokols pasaulē, nodrošinot, ka interneta savienojumus nekad nevar sadalīt.

Daži VPN piedāvā vēl jaunākas drošības funkcijas, piemēram, Double VPN, lai lietotājiem piešķirtu papildu drošības joslu.

Jāpiedāvā optimizēti un ātri serveri Vācijā. Ja ceļojat ārpus Vācijas un jums tiešsaistē ir jāskatās saturs no vācu televīzijas, to var izdarīt tikai tad, ja VPN piedāvā vācu serverus.

Bet tā’nepietiek ar serveriem Vācijā, tie ir jāoptimizē, lai atbalstītu atbloķēšanu no ārzemēm, un ātri jāpiedāvā ar izcilu pieredzi.

Straumēšanas vietņu iespēju atbloķēšana. Liels, labi izplatīts serveru tīkls. Lai atbloķētu Netflix US vai BBC iPlayer Vācijā, jums ir jābūt VPN, kas piedāvā serverus, kas var viegli veikt šos varoņdarbus. Ļaujiet’saka, ja VPN to nedara’t nav labu ASV serveru, tas uzvarēja’t atbloķētu Netflix US un līdz ar to arī to’s jums nav piemērots.

Torrenting draudzīgi. VPN ir jāatbalsta Torrenting un uzdevumam jāpiedāvā ātri, speciāli serveri. No otras puses, tam nevajadzētu noplūst jūsu IP caur WebRTC vai DNS noplūdēm.

Jābūt slepkavam: Ja VPN tiek atvienots, vajadzētu būt izslēgšanas slēdzim, lai pasargātu jūs no nejaušas pieslēgšanās internetam bez atbilstoša pārklājuma, tādējādi pakļaujot jūsu reālo IP tiešsaistē. Šo funkciju piedāvā visi mūsu saraksta galvenie VPN Vācijai.

Lai gan šajās dienās nozarē darbojas simtiem VPN pakalpojumu sniedzēju, un vairums no tiem var piedāvāt kādu no šīm funkcijām vai divus no iepriekšminētā saraksta, taču, ja vēlaties, lai visas šīs funkcijas jūsu pakalpojumā būtu klāt līdztekus visaugstākajai veiktspējai, tad mūsu visaugstāk ieteiktie Vācijas VPN ir jūsu drošākā likme.

VPN, no kuriem jāizvairās Vācijā

Daudz VPN sola mēness, bet bieži don’t nesniegt gaidītos rezultātus. Kas’Vēl problemātiskāks ir fakts, ka ir VPN, kurus nav droši abonēt, jo tie cieš no vairākām problēmām vai paši ir iesaistīti nedrošās darbībās..

Šeit ir saraksts ar VPN, no kuriem Vācijā vajadzētu izvairīties:

Shellfire VPN

Šis VPN vienkārši to nedara’t strādāt, lai kalpotu jebkuram mērķim. Tas cieš no IP noplūdēm, to nedara’t atbloķēt Netflix, vai ne’t atbalsts Torrenting, tam nav tieša tērzēšanas atbalsta, un tā klientu lietotnes vispār nav draudzīgas lietotājam. Turklāt plāni ir diezgan dārgi. Par katru cenu izvairieties no šī VPN.

OperaVPN

Neskatoties uz Netflix atbloķēšanas kvalitāti, OperaVPN nav saderīga ar dažādu platformu darbību. Tā’s vairāk par starpniekservera pakalpojumu un to nedara’nepiedāvā nepieciešamo drošības līmeni, lai piedāvātu pietiekami labu pieredzi kā Vācijas VPN.

ZenVPN

Šis VPN reģistrē jūsu IP, un mums tas ir lielākais visu pārkāpējs. Papildus tam jūs uzvarējāt’Katru dienu nelietojiet vairāk nekā 5 GB joslas platuma, pat ja esat apmaksāts darījums. ZenVPN vispār nav piemērots, ja meklējat piemērotu Vācijas VPN.

Ir bezmaksas VPN, kas piemērots Vācijai?

Atbilde ir liela nē!

Kāpēc?

Bezmaksas VPN vienmēr izskatīsies labi, ja salīdzināsit tos ar maksas pakalpojumu sniedzējiem, kuri bieži piedāvā plānus, kuru abonēšanas maksa maksā desmitiem dolāru. Bet tas’s, kur apstājas bezmaksas VPN priekšrocības.

Bezmaksas VPN pakalpojumiem, salīdzinot ar maksas pakalpojumiem, bieži ir joslas platuma un ātruma ierobežojumi.

Turklāt, izņemot šīs veiktspējas problēmas, bezmaksas VPN nav arī droši, jo viņi vai nu uztur lietotāju žurnālus, pārdod lietotāju datus vai pat liek nevajadzīgas reklāmas, jo šie ir veidi, ar kuriem viņi strādā.

Es negribētu’Neiesaku jums meklēt bezmaksas VPN Vācijā, jo tas’Labāk ir apēst pāris dolārus, nekā neapdraudēt savu interneta pieredzi un drošību, ņemot vērā bezmaksas šarmu.

Vācijas datu saglabāšanas likumi

Likumiem, kas attiecas uz datu saglabāšanu, Vācijā ir bijusi sarežģīta vēsture.

Vācijas valdība ir mēģinājusi ieviest likumus, kas paredz obligātu lietotāju datu vākšanu visaugstākajā mērā, taču no pašreizējiem likumiem šī darbība ir apturēta..

Galvenais likums par datu saglabāšanu, kas pieņemts 2015. gadā, pieprasīja ISP vākt lietotāju metadatus.

Šis likums šobrīd tiek apturēts, taču pastāv plašas aizdomas, ka interneta pakalpojumu sniedzēji Vācijā turpina vākt un glabāt lietotāju metadatus līdz 10 dienām..

Vācija ir arī 14 Eyes alianses sastāvdaļa, padarot to par bīstamu vietu, ciktāl tas attiecas uz lietotāju privātumu, jo šī ir datu apmaiņas alianse, kurā jebkura dalībvalsts var nosūtīt rīkojumu uz citu valsti, lai iegūtu informāciju par lietotājiem, un pēdējā ir jāievēro.

Tomēr šobrīd Vācijā nav likuma, kas varētu piespiest interneta pakalpojumu sniedzējus vai citas iestādes ievērot rīkojumus par rupjību. Likums neatbalsta pat datu vākšanas iespēju ieviešanu.

Datu saglabāšanas likumi Vācijā ir neskaidri un bieži vien neskaidri, un to izskaidrojums neietilpst šī raksta darbības jomā, taču jums jāzina, ka Vācija ir diezgan nedroša attiecībā uz lietotāju privātuma aizsardzību tiešsaistē, tāpēc jūs nevarat atstāt savus galus atvērtus. un nedrošs.

Bet vai VPN Vācijā ir likumīgs, kas ļauj jums iegūt aizsardzību no šādiem likumiem? Jā, pilnīgi likumīgi, tāpēc jums to nevajadzētu darīt’Nepalaidiet garām iespēju iegūt pārāk drošu tiešsaistes anonimitāti.

Lietu iesaiņošana

Dzīvojot Vācijā, jums šodien noteikti jāabonē VPN, un, ja jūs pieņemat šo lēmumu, Surfshark ir mūsu pirmā izvēle kā labākais VPN Vācijai. Par 1,99 USD / mēnesī uz divu gadu plāna, tas’s ir vispiemērotākais pakalpojums drošībai, veiktspējai un stabilitātei.

Arī pārējie # 4 ir lieliski, un tagad tas ir atkarīgs no jūsu personīgās izvēles, kuru izvēlēties. Tātad don’t netērējiet pārāk daudz laika, pirms to iegūstat un nezaudējat savu privātumu tiešsaistē.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me